РЕКЛАМА

Условия и цени за публикуване на реклама във www.frognews.bg научи повече »

Сините биха подкрепили ГЕРБ в София, ако ...

17 Септември, 2009

|

3 Коментари

|

2527

Сините биха подкрепили ГЕРБ в София, ако ...
Мартин Димитров снимка:Вяра Йовева
Вече се водели разговори между СДС, ДСБ и ГЕРБ за общи действия в София на кметския вот, но имало условия от сините.

Антикризисните мерки на правителството трябва да се превърнат в конкретни законопроекти, обяви по БТВ лидерът на СДС Мартин Димитров, който информира, че Синята коалиция вече е внесла вече десет законопроекта с антикризисни мерки. Във връзка с антикризисния план „Борисов” той препоръча не толкова да се говори за антикризисни мерки, колкото нещата да се правят конкретно, ясно и веднага, защото много хора има опасност да фалират или да останат без работа. Едно от най-важните неща било предложението за по-кратки срокове при връщане на ДДС. СДС предлага и защитава разумните мерки в парламента, разумната програма и промяна в България, потвърди Димитров.

Водят се разговори между СДС, ДСБ и ГЕРБ за общи действия в София, оповести съпредседателят на Синята коалиция по повод предстоящия кметски вот в София. Той ги насърчавал, тъй като не искал да има разпиляване на дясноцентристки гласове и се надявал разговорите да доведат до успешен край. Целта била обща програма за управлението на София, която да има конкретни резултати след две години.

М. Димитров изрази желание кандидатът, предложен от ГЕРБ, да бъде приемлив за сините, за да може те да го подкрепят и програмно, и да участват в неговата администрация.

КОМЕНТАРИ

Captcha

, 17/09/2009 - 09:05
"М. Димитров изрази желание кандидатът, предложен от ГЕРБ, да бъде приемлив за сините"-И да не бъде приемлив пак ще гласуват за ГЕРБ, налитрябва да се присламчат към някого. "Малко сме СИЛНИ сме"
Няма сини,, 17/09/2009 - 09:51
Димитров, няма леви. Има грабители и ограбени, богати и много бедни -ОЛИГАРХИЯ и роби - ОЛИГАРХИЧЕСКА държава!Научете се да говорите ИСТИНАТА. Ето Димитров доказателство: Богопомазания министър Тотю Младенов какво е казал за едни видял човеци идруги видял за простосмъртни които да мрат: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "Новите пенсионери след 1-ви януари 2010 г. няма да имат таван върху пенсиите си, а таванът на останалите трябва да се гледа заедно с движението на другите пенсии след 1-ви юли 2010 г. , обясни Тотю Младенов".
Смешника М.Димитров, 17/09/2009 - 09:51
Ей, Алелуя, разкарай се от СДС! Съсипа синята идея с бездарието си и тотално безхаберие. Бягай при Сорос.

РЕКЛАМА

. София

+9°

+24°

.

лек полъх

. Бургас

+10°

+24°

.

лек полъх

. Варна

+10°

+24°

.

лек полъх

. Пловдив

+10°

+25°

.

лек полъх

. Ст. Загора

+10°

+23°

.

лек полъх

. Русе

+10°

+26°

.

лек полъх

. Париж

+12°

+19°

.

лек полъх

. Лондон

+9°

+17°

.

лек полъх

ФИКСИНГЪТ 24 Май, 2012

EUR 1.95583
USD 1.53748
CHF 1.62823
GBP 2.43202
CAD 1.51158
AUD 1.51862
  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

СОЦИАЛНИ МРЕЖИ

РЕКЛАМА