Във вестник „Тема спорт“ собственикът на Литекс Гриша Ганчев обяви, че е недоволен от назначаването на Костадин Костадинов за шеф на Съдийската комисия. Изданието посочва, че босът е решил да напусне Изпълкома. На практика това означава, че той започва открита война с футболната централа. "Тези вече не ме интересуват. Не ме търсете повече за тях", заявил гневният Ганчев, цитиран от „Тема спорт“.
В назначаването на Костадинов благодетелят на ловчанлии вижда сериозна пречка по пътя на "оранжевите" към титлата. От новия шеф на съдиите са недоволни и в Черно море. Очаква се и техният представител Марин Митев да се оттегли от БФС.
Повод за смяната на председателя на съдийската комисия през декември станаха именно мачове на Литекс и Черно море по време на зимния полусезон. Редица съдийски отсъждания и грешки в тяхна полза и ощетили Левски и ЦСКА изкараха феновете на сините на протест, който завърши с оставката на цялата съдийска комисия.
търсене
нов коментар