РЕКЛАМА

Условия и цени за публикуване на реклама във www.frognews.bg научи повече »

ПОСЛЕДНО ПУБЛИКУВАНИ

Фенове на рали симулациите могат да спечелят ...

0

|

2671

18.05.2012 - 16:56Фенове на рали симулациите могат да спечелят състезателна кола VIVACOM магазините в цялата страна ще се превърнат в арена на виртуално рали състезание, чийто победител ще спечели истински състезателен автомобил - Skoda Fabia Monte Carlo. Моделът прилича на този, с който шесткратният рали шампион на България Димитър Илиев и в момента се бори за седмата си ···» Гащите са свалени, волейболът е в нокаут

8

|

3844

17.05.2012 - 18:30Гащите са свалени, волейболът е в нокаут Ние си свалихме гащите, сега остава и Радо Стойчев да си ги свали. Така - простичко като в чалга поезия - Любо Ганев обобщи последните събития в българския волейбол, където делението на „ние" и „те" доведе до катастрофални последици. Африкански шамани да бяха проклели най-успешния отборен ···» Премиерът наредил Стойчев да остане треньор на ...

27

|

3053

16.05.2012 - 13:38Премиерът наредил Стойчев да остане треньор на  волейболните национали Премиерът Бойко Борисов, спортният министър Свилен Нейнов и доскорошният треньор на волейболните ни национали Радостин Стойчев се разбрали, че в името на спорта трябва компромис, съобщи след срещата между тримата в МС Нейков. ···»

Васил Божков: Аз не искам отново да бъркам в тинята

12 Януари, 2010

|

автор: frognews.bg

|

0 Коментари

|

2564

Васил Божков: Аз не искам отново да бъркам в тинята
След като Васил Божков официално заяви, че се отказва да се кандидатира за президент на БФС, въпреки че се смяташе, че именно той ще бъде един от главните претенденти за поста, бившият президент на ЦСКА мотивира и своето решение.
В интервю за "Дневен Труд" шефът на Нове Холдинг сподели мнението си за ситуацията в българския футбол.
"Не виждам широка обществена подкрепа за моята кандидатура. Кой я издига. А и на този етап не виждам начин да се поправи футболът в България, не виждам пътя.”, коментира Божков.

"Какво значи някой да се тупа в гърдите: Много сме дали на футбола. Ами колко са взели и колко продължават да вземат – защо това не го казват. Може би е време във футбола да отидат хора, които искат да дадат на футбола, не да вземат от него. Поне временно. Но аз нямам това време" допълни още Божков

"Аз не искам отново да бъркам в тинята. Шест години ми стигат.Предпочитам да се занимавам с по-стойностни неща. Да стана председател на гладиаторските школи в България? Това ли ми предлагате? Съвременните гладиатори са футболистите. Футболът в България е зрелище, но пошло зрелище. То не е истинско", завършва Васил Божков.

КОМЕНТАРИ

Captcha

РЕКЛАМА

ЕТНО КАЛЕНДАР

. София

+9°

+24°

.

лек полъх

. Бургас

+10°

+24°

.

лек полъх

. Варна

+10°

+24°

.

лек полъх

. Пловдив

+10°

+25°

.

лек полъх

. Ст. Загора

+10°

+23°

.

лек полъх

. Русе

+10°

+26°

.

лек полъх

. Париж

+12°

+19°

.

лек полъх

. Лондон

+9°

+17°

.

лек полъх

ФИКСИНГЪТ 26 Май, 2012

EUR 1.95583
USD 1.53748
CHF 1.62823
GBP 2.43202
CAD 1.51158
AUD 1.51862
  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

СОЦИАЛНИ МРЕЖИ

РЕКЛАМА