РЕКЛАМА

Условия и цени за публикуване на реклама във www.frognews.bg научи повече »

24-часова стачка парализира Гърция

7 Юли, 2010

|

1 Коментари

|

2548

24-часова стачка парализира Гърция
Пълна блокада в трафика в Гърция ще създаде поредната съвместна стачка утре на двата основни синдиката срещу мерките на кабинета, съобщи гръцкият вестник "Та неа".

Стачката, която ще парализира държавния и частния сектор, ще създаде и сериозни проблеми в трафика в цялата страната и особено в столицата, където няма да се движи никакъв транспорт, в морските превози, включително и в авиотрафика, заради присъединяването към стачните действия на авиодиспечерите в часовия интервал 10-14 часа.

Ръководителите въздушно движение предупреждават, че готвят нова стачка на 14 юли, както и „бяла стачка” през следващата седмица, която ще създаде сериозни проблеми в авиотрафика. За утре вече е оповестена отмяната и промяната на десетки вътрешни и международни полети на Olympic Air и Aegean.

В 24-часовата стачка ще участва и федерацията на докерите, което ще блокира морския транспорт за цяло денонощие, както и работещите в гръцките железници, което ще парализира жп транспорта. В Атина няма да работят метро, автобуси, тролеи, трамваи и електрическа железница.

КОМЕНТАРИ

Captcha

gogo, 09/07/2010 - 09:00
В БГ ИМА ЛИ СИНДИКАТИ?

РЕКЛАМА

. София

+9°

+24°

.

лек полъх

. Бургас

+10°

+24°

.

лек полъх

. Варна

+10°

+24°

.

лек полъх

. Пловдив

+10°

+25°

.

лек полъх

. Ст. Загора

+10°

+23°

.

лек полъх

. Русе

+10°

+26°

.

лек полъх

. Париж

+12°

+19°

.

лек полъх

. Лондон

+9°

+17°

.

лек полъх

ФИКСИНГЪТ 27 Май, 2012

EUR 1.95583
USD 1.53748
CHF 1.62823
GBP 2.43202
CAD 1.51158
AUD 1.51862
  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

СОЦИАЛНИ МРЕЖИ

РЕКЛАМА