Пълна Блудница
Секретно Постановление на МС спасява България вагинално, орално и анално
Четвъртък, 22 Юли 2010

A+

A-

   
Секретно Постановление на МС спасява България вагинално, орално и анално
Депутати от ГЕРБ на прикритие на плажа
снимка:Таен източник
Проститутуцията ще спаси летния сезон в Слънчев бряг и останалите български курорти. Всички местни административни структури, партийни организации и органи на реда, както и обикновените граждани трябва да се включат в народополезната дейност.

На този национален повик да се гледа като на антикризисна мярка и всички да се отнасят към труженичките на платената любов с нужната отговорност и държавническо мислене. Това пише в секретното Постановление №173 на Министерски съвет, прието миналата сряда.

Последвало светкавично окръжно до местните структури на ГЕРБ по Черноморските курорти, планинските такива, околовръстните пътища и краймагистралните пространства. Дълкгокраки, късокраки, космати, епилирани, начервени и запотени общи работнички на секса обсъдили депешата най-отговорно и единодушно обявили тотална мобилизация на членската маса за спасяване на Сезон’10 и бюджета.

В секретното постановление били изброени няколко точки, как активистите на ГЕРБ да претворят в живота идеите на Вожда и Учителя на българския народ, Мъдрият ръководител на държавата, Кормчията на родния прогрес. Няма да публикуваме списъчето, защото е класифицираната информация, но ще се спрем на някои общи положения и конкретни примери, които показват с каква самоотверженост активисти са се заели с отговорната задача.

Доблестният депутат и известен висшист по специалността икономическа философия Димитър Бойчев откликнал тутакси на призива на партията. Негови роднини възбудено разказваха пред микрофона на тайния ни репортер, че са забелязали Митко на плажа в края на Слънчев бряг, след хотел „Бургас”, недалеч от станцията на Министерски съвет. Бил чисто гол, само с шапка-капутка на главата, да не му прежуря слънцето и слънчеви очила. Атмосферата на въпросния плаж, който е известен и на чайките като гей мястото на най-големия български курорт, била спокойна и ведра. Около депутатът-висшист Бойчев се разхождали мъже, които му хвърляли сластни погледи, на които той отвръщал с премигване на извитите босилкови клепки, вживявайки се себеотрицателно в ролята на виагра за българския туризъм, а оттам и за цялата икономика. С балетна стъпка, кокетно и с чупки в кръста политикът дефилирал по плажа цял ден. По-късно в шифрограма до Центъра написал: „Хубав и спокоен плаж. Почти всички самци са гейове. Хетеро двойките са дружелюбни. В храстите зад дюните се извършват действия (прикалъпване, съвокупляване). Предложение: да се постави постоянно наблюдения от полицай на прикритие, защото ми откраднаха телефона. Навъртат се и тъмнокожи младежи, които предлагат съмнителни сексуслуги, без да се пазарят за цената и подбиват пазара. За един ден изкарах 800 евро с малко вазелин и без много зор”.

В Центъра приели грамата, но след прочитането й настъпил известен смут. Млада партийка от щаба не издържала на напрежението:
- Къде, по дяволите, е бил телефонът му, когато са го откраднали?! И как е работил с телефон в...
Последвало гробно мълчание. Укоризнени погледи се впили в снагата на неопитната активистка. „Не ставаш и за шеф на агенция”, сякаш казвали те.


Когато имаш кауза, теглото е без значение!

Подобна дейност под прикритие била разгърната и във Варненско. Престараване обаче довело до гаф. Цивилни полицаи и експерти по платения секс няколко дни обикаляли и наблюдавали как върви бизнесът. Накрая решили да спретнат една операцийка, колкото за отчет и статистика. Уморени от жегата и непрестанно изпробване качествата на живата стока по БДС по класическия начин – в храстите и в автомобил, те явно притъпили бдителността си и след на 20 проститутки, 11 се оказали мобилизирани по постановлението гербаджийчета. Наложило се „осветените” спешно да бъдат дислоцирани на други места - пътя Пазарджик – Пловдив, Дунав мост и в района на Знаме на мира на софийското околовръстно. Което обаче довело до насилие срещу някои от тях, защото никой сводник не обича натрапници. В секретна медицинска справка на централния щаб се съобщава, че най-много пострадала Искра Фидосова, защото я разпознали на секундата, въпреки ружа и мажоретното костюмче, с което се била избарала.

Тези и други малки недоразумения принудили ръководството в София да организира семинар по темата. Встъпителен доклад изнесъл министър Трайчо Трайков, като пряк отговарящ за туризма. Той обаче бил прекъснат с вувузели и тропане с крака още на увода, защото в шест изречения повторил 14 пъти абривиатурата EVN. Защитил го обаче Цецо Цветанов, който заявил, че именно тези натрапчиви повторения гарантирали, че Трайков не е отдаден изцяло на австрийската фирма, която след електроразпределителни дружества налапа и проекта „Горна Арда”. Истинските шпиони никога не се издават по такъв начин, аргументирал се вътрешният министър.

На семинара имало и практически упражнения.

Депутати по бански демонстрирали как се купува еротично бельо, играчки, инструменти, лубриканти и кондоми в секс шоповете в морските курорти. Отново блеснал Димитър Бойчев, който разиграл сценка на пазаруване в гейеротичния център Erotic Center No 1 в Слънчев бряг, до светофарите на хотел „Свежест” и автогарата. Партнирал му Лъчезар Иванов, известен в някои среди и като Лъчо Мозъка, който от известно време нямал много работа, откакто се разбра, че по- му е на сърце митничарската, а не парламентарната дейност. Аплодисменти наградили убедителното им представяне. Лъчо тържествено обещал да защити и трета докторска специалност – кожни и венерически болести. По обветреното му лице се стичали сълзи, които някои от присъстващите изтълкували като благодарност, че все още е сред избраните, а не сред избирателите...

На закриването на семинара се появил самият Бойко Борисов, който кацнал с боядисания в маскировъчни цветове правителствен Фалкон на покрива на хотела. След като обяснил за пореден път как е спечелил битката за газа, премиерът разпоредил спечелените средства от сексдежурствата по плажове, градинки, храсти и алеи да се отчитат всеки ден. Министър Дянков, подкрепен от сътрудничката си Ирина Велкова, получил задача със събраните пари да се разплати с тютюнопроизводителите. „И да не шмекерувате, защото ще се проверяват всички дупки за укрити пари. Риднини ще се разпределят да проституират на различни места, за да няма лобиране и конфликт на интереси”, отсякъл Властелинът на герберите.

Накрая Борисов разкрил и тайната за справяне с безработицата. Младите, кадърните, знаещите езици и с компютърни умения, ще бъдат изпращани на предната линия – при чужденците. На място те щели да осъвършенстват лесбо, садо, гей и др. специализирани форми за изкарване на прехраната и подпомагане на умрялата българска икономика. Средният чиновнически кадър щял да поеме вълната от български мераклии и чужди тираджии. Тези пред пенсия щели да бъдат изпращани директно... щото това живот ли е?...

И още. Премиерът съобщил, че се подгатвят увеселителни камиони. В каросериите ще бъдат качени музиканти от съкратените опери, филхармонии и театри, които след кратък курс за преквалификация, ще изпълняват чалга и етно парчета, за да забавляват туристите по курортите.

Станали на крака, с бурни аплодисменти и възгласи „Да живей!”, участниците в историческото събитие изпратили Ръководното тяло на партията и държавата.

Недалеч от хотела, агент от опозицията наблюдавал фундаменталното събитие, а по бузите му се стичали сълзи като перли. От очите му се бликала горест. Той не забелязъл приведената фигура, която професионално се промъкнала изотзад и положила другарска десница на рамото му.
- Казах ти още преди четири години, другарю Станишев, че само вагинално, анално и орално ще се оправи тази държава, ама ти ДАНС, та ДАНС...
- Дано да имаме втори шанс, др. Първанов, - отвърнал шепнешком ридаещият бивш премиер, а раменете му потрепвали от вълнение.
- Ще имам, ще имам..., - чул се ответ, след което сянката на президента потънала в шумака на близкото ловно стопанство.


Гейчо Парадов

прочетете още...

КОМЕНТАРИ

търсене

нов коментар

SOS Четвъртък, 22 Юли 2010, 19:04:14
Не ми е много смешно, защото могат и нас да задължат да отработим няколко надници край магистралата. Бегам надалеч!
Педро Гейов Четвъртък, 22 Юли 2010, 20:48:22
Абе педераска им работа. . . . .
Четвъртък, 22 Юли 2010, 20:48:40
Снимките къртят!
Ludo Make Четвъртък, 22 Юли 2010, 23:12:59
komunist-pederast
кандидат сводник Петък, 23 Юли 2010, 08:09:23
Право в десятката! Давайте в този дух, ще спасим България. С голи задници, по цици и голи п. . . , ще попълним дупките в бюджета.
Ка до кандидат сводника Петък, 23 Юли 2010, 08:57:43
А ти не си ли щатният плювач на сайта? Много ти личи, да знаеш! Това не е статия, това е поредното объркано безсрамно бълнуване на свободната/платена "журналистика". И както обикновено не е минало и без правописни грашки на колегите ти от редакцията.
Ка1 Петък, 23 Юли 2010, 09:55:15
Чудна пародия. За който разбира. Очаквайте нови гениални идеи за излизане от кризата. Това е само началото.
platttonnn Петък, 23 Юли 2010, 13:06:33
От червената кочина се опитват да правят хумор, много е долнокачествен, като всичките им други тъпи шоута. Писача защо се крие, знае, че дрънка малоумия и неистини.
Конски ло Петък, 23 Юли 2010, 13:20:21
Тъпо копеле драскач, нито е смешно, нито е оригинално, в стила на кутевпев и курнелия , направо лъскач на бастуни сиреч чикиджия капут
5x5 Петък, 23 Юли 2010, 13:51:24
Колко простотия има на този свят, Боже! Потрсен съм!Комуноидите пикаят гас! Нещата вървят на добре!
кибик Петък, 23 Юли 2010, 14:24:35
Някои коментатори много са се възпалили и ядоласи на фейлетончето. Да не са се разпознали? Мале, малееее. . . Доскоро ги мислеха са обикновени педерасти, а те гейчета от политическия елит станали. Брех, брех. И пискат като настъпани мишки. Веднага им се привидели Корнелии и Кутевци.
предложение Петък, 23 Юли 2010, 14:26:09
Главно анално. . .
Радой Ралин Събота, 24 Юли 2010, 05:42:10
Това фейлетонче ли трябва да бъде! Е, добре, но защо не напишете за мутрите, които засраха Слънчев бряг с уродливи хотели на първа линия, превърнаха курорта в бетонно гето и ограничиха свободния достъп на хората до плажната ивица. Ще призная Бойко, ако събори всички хотели на първа линия и установи всички далавери. Трайчо Трайков май вече запретна ръкави и започна ползотворна работа.
вмирисан бахур Събота, 24 Юли 2010, 20:30:04
Пуснете тока бе!
ggg Понеделник, 26 Юли 2010, 12:10:09
ХАХАХА НЯКОЙ ТЪП КОМУНИСТ - ПЕДЕРАСТ ГО Е ПИСАЛ ТВА ХАХАХАХАХА
кака Понеделник, 26 Юли 2010, 22:42:02
Тъпо!
- Вторник, 27 Юли 2010, 17:24:30
Въпреки очевидната амбиция на авторката да се издигне до положението на курва, жестоката съдба й е отредила мястото на обикновена журналистка.
Peter Четвъртък, 29 Юли 2010, 23:36:20
Абе как не ви е срам да пишете идиотщини бре ? Що за уроди се изредиха да серат в умовете на хората ? Вие друга работа нямате ли си, че ходите да гнетите извратените си "философии" . . . и то в общественото пространство ? НЕНОРМАЛНИ ЛИ СТЕ ? . . . или изглежда НАРОЧНО исакте да деморализирате и малкото нормален човешки потенциал в тази Държава ? За вас затвори има ли, няма ли ? Какво си мислите че правите ? . . . плиткоумни малоумници такива !!! То може, то бива, ама цял вол за мезе не бива бе ! Саааамо мърлячески статийки, порно, секс, вагина . . . ОСТАВЕТЕ ГО ТОВА ЖЕНСКО ТЯЛОООООООО ! Вземете та се огледайте, разкажете за Природата, за Красотите на България. . . ПФУ ! Тръгнали с чаталите напред ? Ма нищо, нищо. . . то един ден ще има да се вайкате, ама ще е късно ! МНОГО КЪСНО ! Дирекшън сте в ада. . . друго няма какво да ви кажем ! Осквернихте и най-личното и неприкосновено. . . Превърнахте интимното в обществено и общественото в интимно ! БРАВОС ! САТАНИСТИТЕ СИ СВЪРШИХА РАБОТАТА !!! Хак д
УУУУУУУУУжас! Петък, 30 Юли 2010, 00:22:35
По голяма глупаст от написаното по-горе не съм виждала!
съвет Понеделник, 2 Август 2010, 17:25:30
Ало, индентифициралите се, много сте се възпалили. Мале, мале. Фейлетонче, глупости, простотии - така по-спокойни ли се чувствате? Що не се видите в огледалото и не си признаете какви тъпанари сте? Текстът е написан много профи, но не ви харесва, защото сте герои в него, а ви се иска да сте герои, хората да не виждат другото ви лице. Няма начин, такъв е животът. Почвайте да свиквате.
Pumii Вторник, 3 Август 2010, 10:49:48
Ей сопол, не те ли е срам да си мислиш, че си журналсит? Ти заслужаващ да бъдеш бит с чукове, не истинските журналисти. Платената ти статийка да си се сетил, че освен "вожда" и ГЕРБ обижда цяла България и българите? Майка ти рак да хване а сестра ти от цигански к*р да не стане :) те ти награда за 50 лв. дето са ти метнали а ако разбера кой си и те хвана дупе да ти е яко.
Митко Тодоров Вторник, 21 Септември 2010, 14:57:40
НЕУМЕСТЕН ХУМОР! ТОЗИ САЙТ СЪВСЕМ ИЗПРОСТЯ !
Лелееееееееееееееееее Понеделник, 4 Октомври 2010, 13:14:07
Е то бива БРУТАЛНОСТ, но журналиста да е наясно, че има и човешка ЕТИКА! Не забравяйте, че и деца влизат тук, бе хора! Де, имайте малко милост поне към тях, а то е ясно, че сте ИЗРОДИ и за ВАС няма нищо свято!
Горещи телефони и адреси Анкета Какво бихте взели със себе си, ако ви застигне бедствие?
Времето
Фиксингът       12 Февруари, 2012

ПОЛИТИКА

СПОРТ

ОБЩЕСТВО

ИНТЕРВЮ

ФОТО ТЕМА

  • Рене Магрит

  • Хуан Миро

  • Джорджо де Кирико