119
|21407
11
|3261
76
|3824
36
|3517
20 Декември, 2007
|6 Коментари
|2542

ГДБОП разследвали районният прокурор на Сливница Емил Милев и съпругата му Розалина Михайлова, прокурор в Софийската районна прокуратура, заради укриване на имоти. Оказало се, че Михайлова е подписала декларация с невярно съдържание, в която се твърди, че семейството не притежава недвижими имоти, за да получат общинско жилище. Те обаче имали такива имоти.
Емил Милев вече е разпитан от съдия. Ангел Дончев също е присъствал и е задавал въпроси, което е разрешено по закон. С Дончев бил и адвокатът му Савов.
Снощи магистратът от Върховна касационна прокуратура Ангел Дончев бе арестуван при получаване на подкуп от Емил Милев, също прокурор. В акцията участвали
Веднага били уведомени президентът Георги Първанов и премиерът Сергей Станишев. Станишев от своя страна разговарял с лидерите на партиите от тройната коалиция, съобщиха за Frognews.bg доверени източници.
На който му искат пари от мое име, да знае, че хем го лъжат, хем го крадат, заяви по повод новото развитие на скандала министърът на вътрешните работи Румен Петков. Той знаел още във вторник за готвената акция и разпоредил на главния секретар на МВР Валентин Петров да използва всички законови средства, включително и подслушване, за да се изясни случаят. Вътрешното ведомство осигурило и 20000 евро за да щракне капана срещу Ангел Дончев. Може да се злоупотребява с чуждо име, но това няма да доведе до успех нито един изнудвач, категоричен е министър Петков.
5
|2554
София
лек полъх
Бургас
лек полъх
Варна
лек полъх
Пловдив
лек полъх
Ст. Загора
лек полъх
Русе
лек полъх
Париж
лек полъх
Лондон
лек полъх
Винсент Ван Гог
Винсент Ван Гог
Винсент Ван Гог
Винсент Ван Гог
Винсент Ван Гог