119
|21412
3
|557
9
|645
12
|3423
7 Ноември, 2011
|9 Коментари
|2563

След като декларираха принадлежност към ГЕРБ, бившите депутати на РЗС Дарин Матов, Димитър Колев, Тодор Великов и бившият представител на ДПС Касим Дал, са донесли на управляващите 333 656 лева. За първите шест месеца на тази година БСП са получили 98 хиляди лева от напусналия "Атака" Камен Петков.
В отчета на Сметната палата е отбелязано, че Валентин Николов, Кирил Гумнеров и Огнян Пейчев, които също преди бяха част от партията на Волен Сидеров, не са дали отчет за бюджетната субсидия. Такъв не са предоставили и петима бивши представители на РЗС, както и подкрепилия Касим Дал депутат от ДПС Корман Исмаилов.
Искането за проверка на Сметната палата дойде след серията напуснали парламентарните си групи депутати. След това стана ясно, че те могат да прехвърлят субсидия към дадена партия, като декларират принадлежност към нея. Това стана повод за скандали между напусналите и техните бивши парламентарни групи. Независимите народни представители в сегашния парламент са 18.
29
|2569
София
лек полъх
Бургас
лек полъх
Варна
лек полъх
Пловдив
лек полъх
Ст. Загора
лек полъх
Русе
лек полъх
Париж
лек полъх
Лондон
лек полъх
Винсент Ван Гог
Винсент Ван Гог
Винсент Ван Гог
Винсент Ван Гог
Винсент Ван Гог