РЕКЛАМА

Условия и цени за публикуване на реклама във www.frognews.bg научи повече »

ПОСЛЕДНО ПУБЛИКУВАНИ

Баневи няма повече да дерат кожи на къмпинг ...

28

|

3248

27.05.2012 - 12:45Баневи няма повече да дерат кожи на къмпинг „Веселие” Край на ерата Баневи на къмпинг "Веселие". "Изи Шоп" ЕАД е новият наемател на созополският къмпинг, съобщиха от МРРБ. Решението на министерството е от 23 май, след като спечелилата на първия тур фирма софийската "Екомедия" ООД се отказа. ···» Касим Дал при Ердоган в Турция, Доган - в ...

23

|

2743

27.05.2012 - 12:21Касим Дал при Ердоган в Турция, Доган - в Бояна Касим Дал е специален гост на 4-тия конгрес на управляващата партия в Турция. Бившата „дясна ръка" на Ахмед Доган – Касим Дал, се намира в Истанбул по покана на турския премиер Реджеп Тайип Ердоган, съобщи депутатът Корман Исмаилов. Новината бе разпространена от сайта rodopi24.blogspot.com. ···» Доживяхме! Победа с 2:1 над Холандия насред ...

9

|

2239

27.05.2012 - 12:00Доживяхме! Победа с 2:1 над Холандия насред Амстердам Докато холандците мислят дали да ни пуснат в Шенген, нашите футболисти победиха „лалетата” насред Амстердам с 2:1. Срещата бе контрола, важна за холандците, но особено за нас, защото трябваше новият треньор Любо Пенев да покаже каква ще е амбицията си занапред. ···»

Тръгна подписка за анкетна комисия срещу Цветанов

10 Февруари, 2012

|

68 Коментари

|

2591

Тръгна подписка за анкетна комисия срещу Цветанов
Подписка за създаване на временна анкетна комисия за разследване на системния политически натиск върху съдебната система, упражняван от вътрешния министър Цветан Цветанов тръгна днес в парламента.

 

До този момент са събрани над 60 подписа на народни представители, заяви депутатът от КБ Михаил Миков, цитиран от БГНЕС.

 

Според заместник-председателя на ДПС и на Народното събрание Христо Бисеров Цветанов е основният виновник за лошия междинен доклад на ЕК и заключенията в него. Считаме, че има възможност народните представители да създадат временна анкетна комисия на паритетен принцип от всички парламентарни групи, за да се установи ролята на Цветанов в тези процеси. Досега в подписката са се подписали депутати от КБ, ДПС, "Атака" и от независимите. Очакват се до края на седмица да се присъединят и депутати от СК, които са участвали в изготвянето на мотивите за искането на временната комисия.

 

Предлага се Временната парламентарна комисия да е със срок два месеца и да е съставена от 11 народни представители - по 2-ма от всяка ПГ и един независим. Зачестилите случаи през последните 2 г. и половина на неспазване презумпцията на невиновност, наименуване на полицейски операции с имена на съдии, груби нападки срещу отделни представители на съдебната власт, включително неверни коментари на мотиви и присъди са сред основанията на инициаторите на подписката за създаването на анкетната комисия, подчерта Михаил Миков.

 

В мотивите депутатите отчитат и разграничението, което направи министър-председателят няколко пъти в тази посока от действията на министър Цветан Цветанов, добави той. Временната комисия трябва да изследва всички случаи, при които министър Цветанов оказваше политическо въздействие върху работата на съдебната власт, влиянието му върху прокуратурата, което е в противоречие с принципите в Конституцията за невинност до доказване на противното и ограничава човешки права, заяви Христо Бисеров. Очакванията са подписката да получи подкрепа от депутати от всички ПГ, освен от ГЕРБ.

 

КОМЕНТАРИ

Captcha

социалиска, 10/02/2012 - 15:01
Костов, Местан и Кутев проведоха ли вече консултациите за Вот на недоверие?Какво чакат още?!?
dd, 10/02/2012 - 15:06
Bravo na Cvetanov. . . triabva da prodaljava v sa6tia duh i da razubli4ava korumpiranite sadii na4elo sas sadia todorova
Те за това реват мръсниците, 10/02/2012 - 15:08
Лица с прякорите Катерицата, Черния, Сако, Кубинеца, Калоянчев и други, са задържани в хода на една двудневна операция срещу наркоразпостранители, която е проведена много внимателно и много добре. Те са задържани със съответните веществени доказателства, заяви гл. секретар К. Георгиев. Тези са си развявали коня отдавна, но никой не ги е пипнал до сега, нито Мими Йорданов, нито Р. Петков или М. Миков-никой.
, 10/02/2012 - 15:09
Когато искаме да говорим за опасностите, които предстоят, трябва да анализираме това, което се случи в с. Бисер и да помогнем на хората да разберат как да се действа в подобни ситуации. Ние смятаме, че кметицата на селото и кметът на общината са си свършили работата. Видяхме как тя вижда надвисналата опасност на селото и не може да реагира, защото няма план за действие в съответната ситуация. Този план трябва да бъде изработен и съгласуван с МВР, а там където е остарял, трябва да се актуализира. В закона пише, че вътрешният министър разработва национална програма за защита при бедствия. Националните планове, които се правят в Закона за водите, също се правят от МВР. По закон министърът лично трябва да контролира изпълнението на плановете. Без да влагам нищо лично, смятам, че този който отговаря за контрола, трябва да понесе наказателна отговорност за неспазване на закона", подчерта експертът по национална сигурност, визирайки Цветан Цветанов.
, 10/02/2012 - 15:10
Петък, 10 Февруари 2012, 14:04:57 яз. "Иваново" е част от критичната инфраструктура на България. "Това е тази инфраструктура, която е свързана с живота и здравето на хората и която, ако бъде разрушена, предизвиква бедствие като това в с. Бисер. ДАНС трябва да анализира информация за тази инфраструктура, която трябва да бъде изпратена на потребителя – Министерски съвет. По Закона за ДАНС вицепремиерът също трябва да понесе отговорност за бездействието си",
dd, 10/02/2012 - 15:12
4estnite i trudolubivi hora ne triabva da se strahuvat. . . . strahuvat se samo tezi koito ne im e 4ista rabotata i sa vinovni. . . . zatova revat 6tom im napraviat akciq i im slojat beleznici. . . kato tezi ot miroviane. . tazi debeli i gnusni hora. . . to vsi4ko se vra6ta. . . na Cvetanov moje da pojelaq samo da prodaljava v sa6tia duh
pepa, 10/02/2012 - 15:13
Тръгна подписка за анкетна комисия срещу Цветанов. . . . ne sa chestni!!!! zascho samo sreschy Cvetanov?????? a sreschy sadebnata sistema?????
, 10/02/2012 - 15:19
Изобщо не се съмняваме в арогантността на опозицията, Крадеца вика, “Дръжте крадеца!“. Очудва ме само реакцията на Атака и гласуването им в синхрон с враговете и унищожителите на партията им. Сега разбирам, защо им избягаха депутатите. Какъв “натиск“, не натиск, а сте дирекно за затворите болшинството от вас. Осъждате Цветанов, че ви е казал истината и това, което мислят по-голямата част от обществото в България.
;-), 10/02/2012 - 15:19
Да не би разследванията, които прави ведомството, ръководено от Цветанов, да е настъпило по финансовия мазол тези толкова "принципни" депутати?
, 10/02/2012 - 15:22
Цветанов, пожелавам ти успех, дайте един линк, да се подпишем срешу корумпираните служители в съдебната система!
До 15.19.58..., 10/02/2012 - 15:23
Мечти, мечти. . . .
КАКВО ЗНАЧИ ТОВА?, 10/02/2012 - 15:23
ЗНАЧИ ОПОЗИЦИЯТА ОДОБРЯВА СЪДЕБНАТА СИСТЕМА-ТАКА ЛИ?
Авксенти, 10/02/2012 - 15:25
Подкрепям Цветанов в усилията му да разобличи боклуците в Съдебната власт. Крайно време е!
, 10/02/2012 - 15:26
Я изгласувайте един закон за контрол на съдебната с-ма, че да ги видим колко са смели. Волене, предателю, един глас да не вземеш!
Мани ги тия., 10/02/2012 - 15:26
И кой ще гласува за тях? После пак ще кажат "нечестни избори"
, 10/02/2012 - 15:29
ВОЛЕН ХЕПТЕН СЕ ОСРА ТОЗИ ПЪТ. . .
the beekeeper, 10/02/2012 - 15:30
защо не помислят малко тези храненици на българския народ преди да наченат нова PR кампания? кой и кога е оказвал натиск върху съдебната власт - те по-добре знаят /особено л. местан/. смятат ли, че по този начин ще допринесат за просперитета на обществото ни, като си затварят очите пред корупцията в съдебната система и по-специално за скандалната съдийка, която е прикривала делата на престъпниците, а сега има наглостта да завежда иск за клевета, разчитайки, че колегите й ще бъдат солидарни с нея и ще й се притекат на помощ, като загърбят истинските факти /както те най-добре умеят/. . .
солидарен, 10/02/2012 - 15:42
Аз съм солидарен с министър Цветанов, защото той говори истината за съдебата ни система също както Европейската комисия в доклада си. Имам му абсолютно доверие.
До Те за това реват мръсниците, 10/02/2012 - 15:53
Калин Георгиев е същият швестер като теб.
ДоПетък, 10 Февруари 2012, 15:, 10/02/2012 - 16:01
Този швестер да ти закове един 25 см. кожен пирон отзад.
к.к, 10/02/2012 - 16:05
Мижетурката Миков, недоносчето барман Бисеров и т. н до болка познати ни физиономии на 20 год преход и постоянни с присъствието с в парламента, и довели държавата ни до разруха се напъват да блеснат. Къде живеете вие бе хаймани?Нали сте загрижени за народа, а народа ни единодушно както никога е категоричен-в България съдебната система не функционира!Тя е в услуга на престъпниците!И не Цветанов е виновен за това, и не той ни наговаря да мислим така!Един шут , ама як шут трябва по задниците на доста съдии, прокурори и най-вече политици-престъпници!
Рада, 10/02/2012 - 16:15
Цветанов действай, народа е зад гърба ти, тия да си гледат работата, раираните костюми много ще им отиват!
Синята мъгла, 10/02/2012 - 16:20
Не на Цветановщината в държавата. Не на милиционерщинета, да на вицовете за милиционери.
, 10/02/2012 - 16:29
Най добре е да си отиде при своите оттатък океана.
подкрепете, 10/02/2012 - 16:31
АЗ ПУСКАМ ПОДПИСКА ЗА 100 ДЕПУТАТА.
, 10/02/2012 - 16:58
Това е върха на нахалството! Точно съдебната система се нуждае от основен ремонт - всички го виждаме.
Народа, 10/02/2012 - 16:59
Ние сме зад Цветанов!
социалиС до социалиСка 15:01:5, 10/02/2012 - 17:33
Много сме, силни сме, прости сме, но пак сме тук е лапачката е наша!
, 10/02/2012 - 17:34
Червената форумна комунистическа измет пак се е разбесняа. Ще си запаля пурата и ще ударя едно уиски, а като се върна- червените в Сибир!
Пижо, 10/02/2012 - 17:35
Червената форумна измет пак смърди!
социалис, 10/02/2012 - 17:48
социалис Петък, 10 Февруари 2012, 17:46:00Много сме, силни сме и знаем само да крадем. Костов е виновен за всичко!
chaia za pernik,tam e, 10/02/2012 - 18:41
preporachvam na sinite da ne se vkliuchvat v tazi podpiska, ne za tova che cvetanov ne triabva da si hodi[dori e nalojitelno da si hodi tozi populist]a zashtoto motivite na bsp, dps i ataka ne sa iskreni, te sashto sa populistki, problema na komunistite e che cvetanov slaga negovi komunisti, tam e problema, a sadebnata sistema shte si ostane sashtata korumpirana i neraboteshta. . . . . . . taka che sini potarsete druga formula, primerno sluchaia pernik, tam e goliam gniloch. . . . . . . . .
Сульо Пулев, 10/02/2012 - 18:57
в нащо село на входа му вдигаме постамент на ВЕЛИКИ ЦВЕТАНОВ, а на изхода му на ВЕЛИКИ БОРИСОВ!В село вече сме задружни и имаме едно мнение : Цветанов и Бойко ебаха майката на корупцията! утре си правим профил във фейсбука. . и ще подкрепим Цветанов, а на комунистическите курешки : ебете си майката , за да не го правим ние Точка
мръсната съдебна сган,, 10/02/2012 - 19:08
начело с гоце и останалите мафиоти май не зацепват, че бг-народеца сме бавни, търпеливи, без гражданско самочувствие, дори глупави. . . но не до безкрай!!! Емо
ДО СИНЯТА МЪГЛА- Пожелние, 10/02/2012 - 19:44
ДА ТЕ ПОСЕТИ СЕДМИЦАТА НА СЪДИЯ МИРОСЛАВА ТОДОРОВА, ДА ТИ ПРИЛОЖИ СЪЩАТА ТАКТИКА КАКТО ПРИ СЕМЕЙСТВОТО С ДВЕТЕ ДЕЦА, ПОСЛЕ ТОДОРОВА ДА ГИ СЪДИ!!! продължавай да викаш не на Цветановщината и до това ше се стигне и никой няма да го интересува какво ти се случва МАЛОУМИНИКО И НЕ СТЕ СИНИ МОРАВИ ДУПЕДАВЦИ СТЕ!!!
mecenat, 10/02/2012 - 19:49
po zlokachestveno predatelsto kum BALGARIA redicata sladnata:shimon djankov, cv. cv. bb, trajkov, boris velchev. vsichki te, i mnogo drugi predateli sa za zatvora ili za izgonvane otBalgaraia. sled izbivaneto na elita ot 1944 do 1956 stranata ni se upravljava ot predateli i negramotnii bezsramni tipove/cv. cv. i protejeto mu vlada janeva-psihocno bolna , te sa primeri na otvratitelni politici i sudii.
подписка, 10/02/2012 - 19:56
АЗ ПУСКАМ ПОДПИСКА ЗА 100 ДЕПУТАТА.
подписка, 10/02/2012 - 19:56
АЗ ПУСКАМ ПОДПИСКА ЗА 100 ДЕПУТАТА.
подписка, 10/02/2012 - 19:56
АЗ ПУСКАМ ПОДПИСКА ЗА 100 ДЕПУТАТА.
лида, 10/02/2012 - 20:28
Коква анкетна комисия против Цветанов бе хора . Човекът си изпълнява за дълженията това че на бивши управници не им хареса защото им е засег- нат личния интерес си е техен проблем. Просто не им е удобен когато казва истината и им спира далаверите тъй като са навързани като свин- ски черва с престъпниците.
Soldier of Fortune, 10/02/2012 - 20:55
Лично аз имам сериозни резерви към г-н Цветанов , защото очаквахме , че милиционерите ще бъдат изпъдени от МВР , а той ще започне реформи в системата , но той все пак е най-добрия министър на МВР от десетилетия насам. . . А тия демагози ще му го накривят , според мен - само лаят като кучета на нива и лапат тлъстите си мръвки от нашите данъци и такси. . .
Свързано с демокрацията и чове, 10/02/2012 - 22:41
Цветанов е опасен за разделението на властите в Република България.
, 10/02/2012 - 23:12
Когато ГЕРБ умира, в България анархия ще има.
БРАВО НА ЦВЕТАНОВ! УДАРИ МАФИЯ, 11/02/2012 - 01:07
А ЦВЕТАНОВ Е АБСОЛЮТНО ПРАВ, ЧЕ СЪДЕБНАТА СИСТЕМА Е КОРУМПИРАНА, ЗАЩОТО ДО СЕГА ТЯ НЕ ОСЪДИ НИТО ЕДНА ЗНАКОВА ФИГУРА ОТ ПРЕСТЪПНИЯТ СВЯТ, А ЩОМ ПОЛУЧЕШЕ ПОДКУПА ВЕДНАГ ГИ ОСВОБОЖДАВАШЕ!СЪДИЙКИ КАТО МИРОЛСАВА ТОДОРОВА, ЧЕНАЛОВА И ДРУГИ ПРОСКУБАНИ ДАЛАВЕРАДЖИЙКИ ОСВОБОЖДАВАХА ПРЕСТЪПНИЦИТЕ! НО ЗАПОВЕДИТЕ ИДВАХА ОТ ПЕЧЕНЕЗОВ И ЛАЗАР ГРУЕВ, ВИШИ ШЕФОВЕ НА ТЕЗИ СЪДИЙКИ И НАЗНАЧЕНИ ОТ. . . . . . ГОЦЕ ТРИПЕРОВ, КОЙТО НАЗНАЧИ И Б. ВЕЛЧЕВ, ЗА ГЛАВЕН ПРОКУРОР, ЗА ДА ГО ПРИКРИВА! СЛЕДОВАТЕЛНО ТАЗИ СЪДЕБНА СИСТЕМА Е НЕ САМО КОРУМПИРАНА, НО ТЯ И ОБСЛУЖВА МАФИЯТА! ЗАТОВА НЕ ПОДПИСКА СРЕЩУ ЦВЕТАНОВ, А ПОХВАЛИ ЗА НЕГО, ЧЕ АРЕТСУВА "НАГЛИТЕ", "КИЛЪРИТЕ" И СТОТИЦИ ДРУГИ ПРЕТСЪПНИЦИ, КОЕТО НЕ БЕ НАПРАВЕНО 20 ГОДИНИ ОТ МОРАВИТЕ ВЕНЦИ, ЦАРЧЕТО-КАРТОИГРАЧ, ОТ МРЪСНИТЕ ПРАСЕТА НА БСП: Р. ПЕКОВ И МИКОВ! И ПОДПИСКА ЗА РАЗСЛЕДВАНЕ НА Л. МЕСТАН, ДОГАН, МИКОВ, Р. ПЕТКОВ, ПЕЧЕНЕЗОВ, ЛАЗАР ГРУЕВ, Б. ВЕЛЧЕВ И КОРУМПИРАНИТЕ СЪДИЙ ОТ РОДЪТ НА ЧЕНАЛОВА, ТОДОРОВА И Т. Н. И В ЗАТВОРА ЗА МИН 15 ГОДИНИ ВСЕКИ ДО
мичето, 11/02/2012 - 05:44
Европа ни хока заради Цветанов Заради вътрешния министър Цветанов Европа за пореден път ни нахока в междинния си доклад за правосъдие и вътрешни работи. Този път обект на критики станаха съмненията за нарушения и манипулации на последните избори за президент и местна власт. Вицепремиерът ръководеше предизборния щаб на ГЕРБ по време на изборната кампания. Във фокуса на европейския доклад попадат и назначенията във Висшия съдебен съвет. Визира се изборът на Владимира Янева, семеен приятел на Цветанов. България изостава от Румъния в резултатите при реформата на съдебната система, борбата с престъпността и корупцията. Брюксел все още изразява своите опасения за даренията за полицията. Въпросите, които поставя комисията, са свързани с отчетността и финансовата прозрачност и по-специално риска от заобикаляне на правилата за обществени поръчки. Това се разбира от черновата на междинния доклад, съобщи БНР в кореспонденция от Брюксел. . . . . .
бабата, 11/02/2012 - 05:45
какъв красавец на какъв фон. . . . . истински бонБон. . . . . Случи той на богата тъща. . . . . та всяка вечер е в различна къща
, 11/02/2012 - 05:46
Да идва Сергейчо за два три месеца да ни вкара в Шенген и да го оставим да си гледа бебето, щото боко, цоко, никито боклука са гола вода. . . . .
Пешо 2, 11/02/2012 - 05:46
До като тоя елемиент не го маанат, ша гледаме Шенгеня през крив макарон. . . .
Мдааа, 11/02/2012 - 05:47
До къде го докарахме Канал-3 да ни е национална и единствена ТВ, та цел народ от там да търси и намира истината. За сега е добре че я има поне нея. . . . иначе от где да знаеме за Мишо Бирата, за 6-те апартамента, за полюцейското насилие . . . . .
Пешо 2, 11/02/2012 - 05:47
От Европа го сочат с пръст, Боко го сочи с пръст, народа го сочи с пръст, всичките партии го сочат с пръст, сичките полицае се срамуват от него щото ги излага . . . . абе сички го сочат с пръст, че требва да си оди, а тай като магаре на мост се е запънал, дорде не потъне ептен лодката и ние в нея
Малиййй, 11/02/2012 - 05:51
А вече немал и воля. . . . . освен некадърност
Неам думи, 11/02/2012 - 05:57
Бойко Борисов: И Цветанов, и Маргарита Попова са с вина за лошото мнение на Брюксел - Не може вътрешният министър да каже, че има мафия в съдебната власт и в доклада да пише, че всичко е наред. Премиерът Бойко Борисов издърпа ушите на вътрешния министър Цветан Цветанов за очакваните днес критики в мониторинговия доклад на Европейския съюз за България. Той изрази недоволство от противоборството между вицето му и представителите на съдебната система и подчерта, че това е един от факторите, правещ лошо впечатление на Брюксел. Борисов не пропусна да спомене и новия ни вицепрезидент Маргарита Попова, която според него, в качеството си на бивш правосъден министър, също има вина за лошите констатации на Европейския съюз.
ggg, 11/02/2012 - 08:51
Хайде сега, на калпавата ракета космоса и е крив!Да не забравя Бисеров, че едно време му викаха "сивия кардинал"!Крадеца вика дръжте крадеца!
Пешо 2, 11/02/2012 - 09:24
Гаф след гаф, провал след провал . . . . цеко води герп към дъното . . . . а вие си джавкайте сволоч долна
, 11/02/2012 - 10:32
Колкото повече се насирате, толкова повече народа ви мрази и няма да гласува за вас. Дерзайте с гоненията по Цветанов и връзване ръцете на полицаите, със спиране на помощите в с. Бисер и т. н. , комуночервено-сини хиени!
Пешо2, 11/02/2012 - 13:13
Комуненцата пак ме изкефиха защото пак се разкриха. Комуненцето тук във форума или в парламента винаги ще е срещу разбиване на монопола и дупедавщината на свързаните с олигархията и статуквото магистрати, винаги ще блеят и ще ковладят "ама другарко той каза. . . " и винаги няма да постигат факти с положителен знак. Цветанов трябва да бъде подкрепен и всеки честен човек ще го подкрепи ( предполагам ще има честни глупаци против ), за доказаните резултати срещу мафията, за доказаната защита на обикновените хора, които ако имаха думата щяха да изметат с шутове по подкупните и - или саботиращи магистрати и кърмилниците им.
овчица, 11/02/2012 - 13:15
ДАВАЙ г-н ЦВЕТАНОВ С ТЕБ СМЕ!РАЗКАТАЙ ИМ ФАМИЛИЯТА! КАТО ДОЙДАТ ИЗБОРИТЕ ЩЕ ГИ ИЗМЕТЕМ КАТО ФАШКИИ!МРЪСНИ МАФИОТИ И ЧЕРВЕНИ ТУРЦИ! ТО НА КОМУНИСТА МУ БРЪКНИ В ДЖОБА И ВИЖТЕ КАКЪВ ФУРОР ПРАВЯТ! ЧЕ КАТО СЕ МАХНЕ ЦВЕТАНОВ ЩЕ ДОЙДЕ ГЕОРГИЕВ -ОЩЕ ПО НАПОРИСТ И АМБИЦИОЗЕН! ДА АМА, НАЛИ СМЕ СИ ОВЦЕ, ТЪРПИМ БСП, ДС И ДПС, КОИТО НАТИСКАТ БЪЛГАРИЯ В ТИНЯТА ВСЕ ПО-ВЕЧЕ И ПО- ВЕЧЕ! ОТВРАТ!
Пешо2, 11/02/2012 - 13:23
А, бе, този Пешо 2, съвсем се е разгърнал, комуненцето долно, привърженик на Костов и Алексей. Мяза на дядо но ако не е дядо, пак е толкова тъп.
Ще се присъедините ли?, 11/02/2012 - 14:01
АЗ ПУСКАМ ПОДПИСКА - КРИМИНАЛИТЕ НА ПРЕХОДА В ЗАТВОРА!
Пешо 2, 11/02/2012 - 14:54
От Европа го сочат с пръст, Боко го сочи с пръст, народа го сочи с пръст, всичките партии го сочат с пръст, сичките полицае се срамуват от него щото ги излага . . . . абе сички го сочат с пръст, че требва да си оди, а тай като магаре на мост се е запънал, дорде не потъне ептен лодката и ние в нея, за жалост
Пешо 2, 11/02/2012 - 14:55
Цецо, апартаментите брат, апартаментите! Човек не може да избяга от биографията си
Пешо 2, 11/02/2012 - 14:57
Да му види на Гоцо пейтката. . . . Сичките глупендери във фекалиите. . . . . http://www. segabg. com/pic/10736/588208-l. jpg
Пешо2, 11/02/2012 - 16:04
А сериозността, с която Цветанов им отговаря само подчертава неговото превъзходство, а дребнавостта на сините и червените комунета, която уж трябва да покаже колко са принципни, всъщност ги запокитва още по-безпощадно, защото те всъщност крещят - ние ви крадохме и манипулирахме, ни винаги сме ви смятали за глупаци, и сега като сме изпаднали във паника дори и да разбираме, че знаете за какво всъщност става дума, пак ще се опитваме да ви измамим, колкото и тъпо, но нямаме алтернатива. . .
Пешо2, 11/02/2012 - 16:07
"АЗ ПУСКАМ ПОДПИСКА - КРИМИНАЛИТЕ НА ПРЕХОДА В ЗАТВОРА!" - веднага се влючвам.
dobi, 11/02/2012 - 21:04
jalka shaika ot kradzi, koito zakona nikoga nyama da nastigne, moje bi, viyat kato ludi ot parviat den sreshu zvetanov i dyankov, NIKOI zdravomislesh chovek ne vi vyrvaDRUGARI, samo vie si vyarvate, zashto vsichko koete se otkadnali vi e po skapo dori ot maikite vi i dezata vi, naslajdavam se na agoniata vi drugari
Стига, бе, червени лайнари!, 12/02/2012 - 00:45
Оклепахте се целите с лайна. Само едно можете:ДА МЪРСУВАТЕ. Всеки ден чакам да видя какво лайно ще изсерете. И все по-големи ги изсуляте. БОЖЕ, СПАСИ НИ ОТ ТАЗИ ЧЕРВЕНА ЧУМА!
И на мене за Волен ми е болно, 12/02/2012 - 00:51
Какво стана с този мъж! Много се обърка и върви срещу ГЕРБ. ЗАЩО, БЕ, ЧОВЕК?! Капка я видяхме при Ризова. Фалшива личност. Нищо, че си бил заблуден много години, Волене. Човешко е да се сбърка. Но не предавай каузата.
Няма ли да протестираме в подк, 13/02/2012 - 03:59
Цял народ знае, че СЪДЕБНАТА СИСТЕМА НЕ РАБОТИ, ДАЖЕ Е ИЗВОР НА ПРЕСТЪПНОСТ, ЕС ни казва същото. Цветанов изрича това от висотата на министерския си пост и - ще го разследват в парламента, спретват му дело. Това става, защото наглите от бсп знаят, ЧЕ БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД НЯМА ДА ИЗЛЕЗЕ ДА ПРОТЕСТИРА В ПОДКРЕПА НА ЦВЕТАНОВ.

РЕКЛАМА

. София

+9°

+24°

.

лек полъх

. Бургас

+10°

+24°

.

лек полъх

. Варна

+10°

+24°

.

лек полъх

. Пловдив

+10°

+25°

.

лек полъх

. Ст. Загора

+10°

+23°

.

лек полъх

. Русе

+10°

+26°

.

лек полъх

. Париж

+12°

+19°

.

лек полъх

. Лондон

+9°

+17°

.

лек полъх

ФИКСИНГЪТ 27 Май, 2012

EUR 1.95583
USD 1.53748
CHF 1.62823
GBP 2.43202
CAD 1.51158
AUD 1.51862
  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

  • Винсент Ван Гог

СОЦИАЛНИ МРЕЖИ

РЕКЛАМА