1| 4595 |28.03.2015 НОВИНИ

Устискахме 2:2 с четирикратните световни шампиони от Италия

.
Равен с Италия
С късмет и 100% шанс при головете успяхме да направим равен 2:2 с четирикратните световни шампиони от Италия в европейска квалификация. Събираме пет точки и разчитаме на Бог и другите отбори от групата за класиране на първенството на Европа.

През първото полувреме Йордан Минев си отбеляза автогол. После обърнахме резултата с голове на Ивелин Попов и Илиан Мицански.Италианците натиснаха, но резултатът се запази в наша полза.

През второто полувреме адзурите ни скриха топката и изпуснаха половин дузина чисти положения пред нашата врата. Нашите се поумориха и позволиха на натурализирания бразилец Ебер да вкара прекрасен гол и изравни резултата - 2:2. Устискахме геройски този резултат и запазихме минимални шансове за третото място в нашата група.