Реклама / Ads
Frognews
1| 4823 |19.09.2014

ЧЕЗ подмяна на електромери на територията на Западна България за периода 23-26.09.2014

.
Уведомяваме ви, че в изпълнение на Общите условия на ЧЕЗ Разпределение България и в съответствие с изискванията на действащото законодателство в страната, компанията извършва планова подмяна на електромерите на своите клиенти в Западна България.
Молим клиентите на ЧЕЗ, които живеят на посочените долу адреси, да осигурят представител на домакинството, който да присъства на подмяната. Подмяната на електромерите ще се извърши както следва:


София-град
На 23.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ж.к.Витоша ,ул. Георги Златарски №39, 38, 50, 61, 54, 11, 13, 65, 69, 17, 32, 25
На 23.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ж.к.Витоша ,бл.1 ,бл.1А, ул. ХристоВакарелски №13 ,вх.А и вх.Б , ул. Христо Вакарелски №12 ,вх.А
На 23.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - Красно село ж.к Белите Брези бл.11, бл.12, бл.13
На 23.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Разсадника: бл.23 вх.А, бл.25 вх.Б, бл.26 вх.Г;
На 23.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Попова шапка: 47, 74; Румен Войвода: 12, 16, 21, 28, 20; Рибарица: 12; Марагидик: 62
На 23.09.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - гр. София - бул. Андрей Ляпчев 1-фирми

На 24.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Студ.град ,бл.1, бл.2, бл.3, бл.4, бл.6, бл.7, бл.8, бл.9, ул. Георги Брадистилов №1, №2, №3, №4, №55, №16, ул. Г. М. Димитров №38, бул. Климинт Охридски №1, №2, ул. Никола Габровски №100, №104
На 24.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Студентски град , бл.61, бл.60, бл.59, бл.57, бл.56, бл.55, ул. Проф.Арх.Храбър Попов №3, вх.А и вх.Б
На 24.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - Красно село ж.к Белите Брези бл.17, бл.18
На 24.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - Красно село ж.к Белите Брези бл.14, бл.15, бл.16
На 24.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Разсадника: бл.87 вх.А, вх.Б, вх.В;РАЗСАДНИКА ул. ОСВОБОЖДЕНИЕ № 6, № 8, № 12, № 16, № 20, № 26, № 30, № 34, № 36;
На 24.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Летоструй: 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 132, 148, 150, 152, 157, 161, 162, 164, 166, 170, 172, 175, 176
На 24.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Георги Спасов: 2, 14, 16, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 29, 30, 37, 39, 41, 45; Мими Балканска: 60
На 24.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Румен Войвода: 14, 16, 18, 20, 24, 28
На 24.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Георги Спасов: 1; Мими Балканска: 4, 8, 9, 20
На 24.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Бусманци Ген.гурко(27 И 10): 33, бл. Помпа;КривинА, Общ. Столична; Божур/атанас Варадинов/: 15; Витоша/трайко Тасев/: 12;гр. София -; Ген. Гурко: 39; Латинка: 12; Надежда: 1
На 24.09.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - гр. София - Дружба 2: бл. 401, 401а

На 25.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Студ.град , бл.21, бл.22, бл.23, бл.24, бл.25, бл.28, бл.30, бл.35, бл.36 и около тези блокове -павилиони и обекти
На 25.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Младост 4: блок № 426 вх 1 и вх 3
На 25.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Студентски Град: БЛ. 52, бл.58, бл.54, бл.бл.53, бл.51, бл.50, обекти и павилиони около блоковете,и ул. Пъстър свят №5
На 25.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - Красно cело ул. Видлич бл. 146; ул. Добри Христов /421-ва/ бл.146 вх.В
На 25.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - Красно село ул. Битоля №2-4; ул. Гребенец №8
На 25.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - Красно село ул. Добри Христов/421-ва/ бл.142 вх.А
На 25.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София, Триадица ул. Кестенова Гора №26
На 25.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София, Триадица ул. Кестенова Гора №20-22
На 25.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 981 ВХ. Ж, ВХ. З, ВХ. И
На 25.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Вардар/яне Сандански/: бл.24-2 вх.А, вх.Б; №2, № 4, № 6А, № 8, № 12, № 14 № 16, № 20, № 22
На 25.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна Поляна II Част: БЛ. 12 ВХ.В, БЛ. 13 ВХ.А, Б, В
На 25.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Сухата Река: БЛ. 30 ВХ. А, Б,В
На 25.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Ботевградско Шосе/мизия/: 156А, 160, 164, 166, 168, 174; Генерал Инзов:1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14
На 25.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - 525-та/слатина/: 4, 5, 7, 8; Владимир Минков-лотков: 4, 5В,5Г,5д,6, 15, 17, 18, 20, 26; 555-та /слатина/: 9, 12, 14; 533-та /слатина/: 4, 6, 7, 8; 557-та /слатина/: 1, 5, 8; 558-та /слатина/: 6; 530-та /слатина/: 6, 8, 9; 584-та/слатина/: 8; 560-та /слатина/: 10, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, ;26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 36, 42
На 25.09.2014 г. /09:15 - 12:15 ч/ - гр. София - 182-ра кв. Мал. Долина /младост: 13, 20, 3, 44, 50, 52, 54, 58, 9, бл. 52, 54, А, б,къща, къща 2, Малинова долина- В.з. Американски колеж; 184-та кв. Мал. Долина/младост: 4, 8; 185-та кв. Мал. Долина/младост: 1, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1А, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 36, 3А, 5, 6, 7, 8, 9
На 25.09.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - гр. София - Надежда 4: 436 ВХ.В
На 25.09.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - гр. София - Надежда 4: БЛ. 418 ВХ.В
На 25.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София - 6-ти септември: 44; Васил Левски: 10, 12, 18, 19, 24, 7, 9; Георги С.раковски: 172, 174
На 25.09.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. София - Цар Борис III 466
На 25.09.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - Банкя, Общ. Столична Некрасов: 5А, 7, 9;гр. София -; Васил Левски: 64, 66, 68, 68А, 68б,68в,68г,70; Граф Игнатиев: 43, 45, 62
На 25.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. София - 16-та /в.з. Малинова Долина/: 11, 17, 32; 18-та /ж.к. Бункера/: 7; 19-та /275/: 2, БЛ. ул. 19 №2; 22-ра /ж.к. Бункера/: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 2, 4, 6, 9; 23-та /ж.к. Бункера/: 12, 16, 20, 30, 8; 26-та /ж.к. Бункера/: 6; 27-ма /ж.к. Бункера/: 4; 6-та /ж.к. Бункера/: 1, 13, 15, 17, 19, 23, 29, 3, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 5, 7, 9, БЛ. КЪЩА; 6-та кв. Мал. Долина /студентски: 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, БЛ. ВИЛА, М.ДУПКИТЕ-КАМБАНИТЕ,МОСТА; В.з. Бункера: БЛ. ВИЛА, П-Л 909

На 26.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Младост 4: блок № 426 вх 5 и вх 6
На 26.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ж.к. Витоша бул. Симеоновско шосе №3, №3А, №3Б,№3В,№7, №13, №17, №19А, №27, №31, №33, №51, ул. Димитър Страшимиров №30, №30А, №30Б,№19, №20
На 26.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Студ. град , бл. 10, бл. 11, бл. 13, бл. 14, бл. 15, бл. 16, бл. 17, бл. 18, бл. 21, бл. 22 , бл. 38 , бл. 40, бл. 41 1бл 42 и павилиони мужду блоковете
На 26.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Иван Сусанин №65
На 26.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - Красно село ул. Емине бл.46
На 26.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - Красно село ул. Звъника №1-3
На 26.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - Красно село ул. Дойран №2
На 26.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - Красно село ул. Емине бл.48
На 26.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - Красно село ул. Дебър №3, №39
На 26.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София, Триадица - ул. Кестенова Гора №2, №6
На 26.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Надежда 5: БЛ. 507 ВХ. Г
На 26.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Обеля 1: БЛ. 116 ВХ. Е
На 26.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 905 ВХ. А
На 26.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна поляна II Част: БЛ. 9 ВХ.А, Б, БЛ. 15 ВХ.А, Б, В
На 26.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Възкресение/стоян Лепоев/:№ 1, № 1А, , № 3, № 3А, № 5, № 9, № 13, № 19, № 21, № 25, № 29;; Младежка Искра: № 1, № 7, № 9, № 10, № 11, № 20А,
На 26.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кресна Илинден: 12 ;гр. София - Люлин 2: бл. 213, 214, бл. 214, 215, 216, 217, 90-соу, до 26 Поликл. павилион, До
На 26.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Сухата Река: БЛ. 30 ВХ. Г, Д, Е
На 26.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - 501-ва /Слатина/ : 1, 2, 3, 4, 7, 12-14; 504-та /Слатина/: 2, 3, 4, 7, 8, 15А; 506-та /Слатина/: 2, 4, 6, 7, 11, 18; 502-ра /Слатина/: 1, 3, 7; 503-та /Слатина/ : 3, 4, 8, 13, 19; 508-ма /Слатина/: 8, 9, 15; 512-та /Слатина/: 4, 8, 18, 21, 25; 505-та /Слатина/: 2, 4, 5, 11; 513-та /Слатина/: 3, 9, 13, 31; 517-та /Слатина/: 5, 17, 25, 29, 33, 41; 511-та/слатина/ : 1, 2, 3, 24, 29, 43; 514-та /Слатина/: 10А; 518-та /Слатина/ : 6, 16А; 519-та /Слатина/: 3, 4, 6, 7, 8, 9, 15, 23, 25, 26; 515-та /Слатина/: 1, 6, 22, 23; 520-та /Слатина/: 2, 17, 19, 31, 37, 57
На 26.09.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - Самоковско шосе 107
На 26.09.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - гр. София - Надежда 2: БЛ. 216 ВХ. А И Б
На 26.09.2014 г. /09:45 - 12:00 ч/ - гр. София - ул. Д-р Йордан Йосифов /Студентски град/: 8a
На 26.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София - Дианабад: бл. 206, 209; Ловен Парк: 5; Симеоновско Шосе/вол.шосе/: 2, гара Пионе
На 26.09.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. София - ул. 196-та
На 26.09.2014 г. /11:01 - 15:00 ч/ - Младост бл. 564
На 26.09.2014 г. /12:45 - 15:00 ч/ - гр. София - Симеоновско шосе 85
На 26.09.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - гр. София - СветофарНа КАТ и Комисия по Дискриминация
На 26.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. София - 76-та: БЛ. ул. 88-МА, ЪГЪЛА; 83-та /кв. Симеоново/: 1, 17, 2, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9; 84-та /в.з. Симеоново Север/: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; 85-та /в.з. Симеоново Север/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 9; 86-та /кв. Симеоново/: 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; 87-ма /кв.симеоново/: 1, 2, 3, 4; 88-ма /кв.симеоново/: 1, 2, 3, 4, 41, 5, 6, БЛ. КВ.67 СТР.ТАБЛО; Света Магдалина: 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59-61, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 73А, 74, 75, 76


Софийска област
На 22.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - с. Долни Окол

На 23.09.2014 г. /09:30 - 11:00 ч/ - Божурище - 8-ми март;  Двора на Апк;  Европа;  Мура

На 24.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Божурище - 8-ми март;  Двора на АПК;  Европа;  Мура

На 25.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин, тефан Караджа;  Трети март
На 25.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Буново
На 25.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Долни Окол
На 25.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Костинброд - Възход;  Любен Каравелов;  Могила;  Обединена;  Осми Март;  Трети март
На 25.09.2014 г. /13:00 - 15:30 ч/ - Костинброд - Александър Стамболийски;  Здравец;  Люлин;  Никола Обретенов;  Патриарх Евтимий;  Пейо Яворов;  Поморие;  Преспа;  Странджа;  Филип Тотю;  Цар Калоян

На 26.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин, тефан Караджа;  Трети март
На 26.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Буново
На 26.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Долни Окол


Пернишка област
За периода 23-26.09.2014 г. няма да има подмяна на електромери на територията на област Перник.


Благоевградска област
На 23.09.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - с. Дамяница: Антон Иванов; Атанас Попадиин; Беласица; Вихрен; Волга; Иван Козарев; Местност Метлата: БЛ. ПОМПА ЗА НАПОЯВАНЕ; П. К. Яворов; Радецки; Р-н ЖП Гара: БЛ. ХЛАДИЛНО ПОЛУРЕМАРКЕ; Черно Море; Яне Сандански:
На 23.09.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - с. Поленица: Бански Път; Неуточнен Адрес: БЛ. ХОТЕЛ МЕДИТЕ
На 23.09.2014 г. /12:30 - 13:30 ч/ - гр. Сандански: България; Георги Казепов; Свобода; Стефан Карчев; Чудомир Кантарджиев:
На 23.09.2014 г. /14:30 - 15:30 ч/ - с. Вълково

На 25.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Екзарх Антим
На 25.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - бул. "Свобода"  
На 25.09.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Благоевград - Димитър Димов; Ильо Войвода; Кръстьо Асенов; Николай Петрини; Полк. Кирил Чамишки

На 26.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Хаджидимово, общ. Хаджидимово, ул. Димо Хаджидимов
На 26.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Лагадина       
На 26.09.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - с. Микрево:  Шести септември; Васил Априлов; Василево; Даме Груев; Димитър Попгеоргиев; Дора Габе; Йордан Йовков; Крали Марко; Митрополит Борис; Нова Махала; Панайот Волов; Патриарх Ефтимий; Петър Берон; Райна Княгиня; Решково; Сирма Войвода; Струма; Цар Иван Шишман
На 26.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Благоевград  Димитър Димов; Ильо Войвода; Кръстьо Асенов; Николай Петрини; Полк.кирил Чамишки; Сан Стефано:
На 26.09.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - гр. Кресна: Македония:  БЛ. ВРЕМЯНКА ЗА ХОТЕЛ


Кюстендилска област
На 24.09.2014 г. /13:30 - 15:30 ч/ - община Бобошево, село Каменик

На 25.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобов дол - Двадесет и седми октомври; Дружба; Малчика
На 25.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Васил Друмев; Кулата; Неофит Бозвели
На 25.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Южен; Червен брег; Александър Стамболийски; Баба Парашкева; Бузлуджа; Васил Демиревски; Васил Коларов; Георги Димитров; Гурко; Джубрена; Димитър Благоев; Маршал Толбухин; Митко Палаузов: А; Мусала; Партизанска; Пионерска; Рила; Станке Димитров; Христо Ботев; Христо Смирненски
На 25.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Боровец - началото

На 26.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобов дол - Комсомолска; Стефан Стамболов
На 26.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Васил Друмев; Кулата; Неофит Бозвели; Прогона; Цар Освободител
На 26.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Червен брег - Александър Стамболийски; Баба Тонка; Бачо Киро; Бенковски; Бончук; Бузлуджа; Васил Демиревски; Васил Коларов; Васил Левски
На 26.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Боровец


Плевенска област
На 23.09.2014 г. /09:30 - 11:00 ч/ - Плевен - Георги Кочев; Десети декември; Ем. Васкидович /Аврора/; Молдавия

На 24.09.2014 г. /09:30 - 11:00 ч/ - Плевен - Г. С. Раковски; Константин Величков; Неофит Рилски

На 25.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Васил Левски; ул. Г. Бенковски; ул. Г. Г. Деж; ул. Лиляна Бърдарова; ул. П. Пенев  
На 25.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Пелишат - ул. Бенковски; ул. Гередава; ул. Димитър Благоев; ул. Мусала; ул. Христо Кънчев
На 25.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Загражден - ул. Искър; ул. Димитър Благоев; ул. Георги Димитров; ул. Петър Берон
На 25.09.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/ - Плевен - Сторгозия

На 26.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Коста Златарев; ул. Маршал Толбухин
На 26.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Пелишат - ул. Гередава; ул. Коста Златарев; ул. Пелезо; ул. Трети март; ул. Трифон Гърчев; ул. Цветан Спасов
На 26.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/  - с. Загражден - ул. Петър Берон; ул. Васил Коларов; ул. Ленко Мишев; ул. Велин  
На 26.09.2014 г. /09:30 - 11:00 ч/ - Плевен - Вит


Ловешка област
На 23.09.2014 г. /08:45 - 10:00 ч/ - местност Василковци
На 23.09.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - Лесидрен - Стара планина; Тодор Комитата
На 23.09.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - Ябланица, общ. Ябланица - махала Нановица; местност Гераня

На 25.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, общ. Троян; махала Малка Рибна
На 25.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Горско Сливово, общ. Летница - ул. Ангел Кънчев; ул. Ген. Карцов; ул. Георги Минов
На 25.09.2014 г. /09:15 - 10:30 ч/ - Черни вит - Васил Левски; Миковци  
На 25.09.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - Черни Вит; махала Делиевци; махала Платуница

На 26.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, общ. Троян; махала Голяма Рибна
На 26.09.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - Голям извор, общ. Тетевен - Витко Лалев; Генерал Дандевил; Георги Стойков; Нивище; Опълченска; Първомайска
На 26.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Горско Сливово, общ. Летница - ул. Георги Папазов; ул. Гоце Делчев; ул. Данка Минова


Врачанска област
На 23.09.2014 г. /09:00-16.00 ч/ - гр. Враца – Бузлуджа; Войнишка; Стара планина; Руен; Мургаш; Здравец; Христо Ботев

На 25.09.2014 г. /09:00-12.00 ч/ - гр. Враца – Георги Апостолов
На 25.09.2014 г. /13:00-16.00 ч/ - гр. Враца – Демокрация; Екзарх Йосиф; Найден Геров; бл. Трафо

На 26.09.2014 г. /09:00-16.00 ч/ - гр. Враца – Леденика; Черни Дрин; Руен; Войнишка; Осогово; Река Лева


Видинска област
За периода 23-26.09.2014 г. няма да има подмяна на електромери на територията на област Видин.


Монтанска област
На 25.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Бързия; ул. Вихрен; ул. Елтепе; ул. Захари Зограф; ул. Здравец; ул. Лъката; ул. Никола Вапцаров; ул. Чернила
На 25.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Асен Златаров; ул. Д-р Торосян; ул. Йордан Цеков; ул. Поп Андрей

На 26.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Индже Войвода; ул. Кочо Честименски; ул. Никола Вапцаров; ул. Никола Обретенов; ул. Панайот Волов
На 26.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Трети Март; ул. Марица; ул. Янтра


За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. ЧЕЗ планира прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България 0| 5008 |12.09.2014 . ЧЕЗ извършва извънреден отчет на електромерите във връзка с новата цена на електроенергията 0| 4924 |30.06.2014 . ЧЕЗ връща едномесечното отчитане на електромерите 1| 3844 |10.01.2010

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ