0| 4378 |23.06.2018 НОВИНИ

Белгия разби Тунис с 5:2

.
Отборите на Белгия и Тунис играят при резултат 5:2 в мача помежду си от Група ”G” на ”Откритие Арена” в Москва, съобщи sportal.bg.

В 6-ата минута Еден Азар бе точен от дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу него. В 16-ата минута Ромелу Лукаку реализира второто попадение за Белгия. само две минути по-късно Дилън Брон отбеляза гол за Тунис. В третата минута на добавеното време на първата част Лукаку направи резултата 3:1. В 51-ата минута Азар добави още едно попадение и резултатът стана 4:1. Резервата Миши Батшуай направи куп пропуски, но все пак отбеляза гол в 90-ата минута - 5:1. Крайния резултат оформи Вахби Хазри с гол в третата минута на допълнителното време. "Червените дяволи" спечелиха първия си мач в групата - 3:0 срещу Панама, докато тунизийците загубиха с 1:2 от Англия.