4| 5013 |11.09.2012 НОВИНИ

Бихме Армения с 1 : 0 в инфарктен мач

.
Независимо от победата националният селекционерт Л. Пенев отново сподели, че отборът ни е аутсайдер в групата.

България записа първата си победа в квалификациите за Бразилия 2014. Във втория си мач в квалификационната група възпитаниците на Любослав Пенев победиха отбора на Армения с 1:0.

Голът беше дело на Станислав Манолев в 44-ата минута.

Във второто полувреме мачът беше направо инарктен, след като в 73-ата минута и двата отбора останаха на терена с по 10 души. Светослав Дяков получи втори жълт, следователно и червен картон, което беше спорно, а Писели беше изгонен директно.

Впоследствие арменците останаха с 9 души, защото червен картон за неспортсменско поведение получи Хазарян.

Независимо от победата в българския отбор се откроиха някои слабости, а селекционерът Л. Пенев отново сподели, че отборът ни е аутсайдер в групата.