0| 4715 |30.06.2016 НОВИНИ

Григор удари Симон и е в третия кръг на ”Уимбълдън”

.
Гришо удари и каръка...
Григор Димитров успя да се справи с напористия французин Жил Симон на Корт №1 с 6:3, 7:6 (1), 4:6, 6:4. В четвъртия сет Димитров изоставаше в резултата с 2:4, но със серия от 4 поредни гейма си осигури място в третия кръг на ”Уимбълдън”, записвайки втора победа от седем мача срещу Симон.

Григор Димитров успя да се справи с напористия французин Жил Симон на Корт №1 с 6:3, 7:6 (1), 4:6, 6:4. В четвъртия сет Димитров изоставаше в резултата с 2:4, но със серия от 4 поредни гейма си осигури място в третия кръг на "Уимбълдън", записвайки втора победа от седем мача срещу Симон.