3| 4578 |13.11.2017 НОВИНИ

Гришо с победа в Лондон!

.
Григор Димитров победи Доминик Тийм с 6:3, 5:7, 7:5 на Мастърса в Лондон. мачът е четвърти помежду им, като българинът има един успех и две загуби срещу съперника. В залата има много български фенове, но не само те правят подкрепата за българина по-мощна от тази за австриеца.

В групата на Гришо и Тийм са още Рафаел Надал и Давид Гофен, които играят около 22:00 часа наше време.

Следващият мач на Димитров в Лондон е именно срещу Гофен в сряда в 16:00 часа, като белгиецът е единственият в групата, срещу когото Григор има положителен баланс.