0| 4696 |17.06.2018 НОВИНИ

Сърбия излъга Коста Рика

.
Сърбия победи в първия си мач от Мондиал 2018 тима на Коста Рика. Западните ни съседи надиграха с 1:0 четвъртфиналиста от предното Световно първенство.

Единственото попадение в мача от Група "Е" падна в началото на втората част и бе дело на Александър Коларов от пряк-свободен удар.

“Орлите” можеха да се поздравят и с още по-изразителна победа, но Александър Митрович, Сергей Милинкович-Савич и резервата Филип Костич направиха няколко много сериозни пропуска. Костариканците също имаха няколко положения през първата част, но като цяло сърбите се поздравиха със заслужен успех.