10| 4592 |03.04.2019 НОВИНИ

ЦСКА изхвърли Лудогорец за Купата, на полуфинал е

.
Източник: БГНЕС
ЦСКА се класира за полуфиналите на Купата на България, след като се наложи с минималното 1:0 при гостуването на Лудогорец на „Лудогорец Арена“. Победният гол в четвъртфинала бе дело на Рубен Пинто в 30-та минута.

ЦСКА се представи по-силно в двубоя и пропусна няколко чисти положения в срещата. Лудогорец пропусна уникална възможност да прати мача в продължения в 90-та минута, когато Вандерсон нацели левия стълб на вратата на Витаутас Черниаускас, отбелязва Гонг.

Голът на победата дойде в 30-та минута. Рубен Пинто отправи удар от разстояние, топката премина между краката на Горалски, Моци се наведе и топката попадна във вратата на Ренан, който закъсня с намесата си.

ЦСКА е на полуфинал за Купата на България.