0| 4562 |15.06.2018 НОВИНИ

Уругвай би Египет с късен гол

.
Уругвай се наложи драматично над Египет с 1:0 във втория мач от световното първенство в Русия. Победният гол за ”Ла Селесте” бе отбелязан в добавеното време от защитника Хосе Хименес.

Първото полувреме завърши без голове, а египетските фенове продължиха да се надяват, че Салах, който днес става на 26 години, влезе да помогне на тима.

Суарес пропусна нова добра ситуация в началото на второто полувреме. След пас на Кавани той се измъкна лесно от египетската защита, а след това стреля в краката на защитника Хегази.

На нападателя на „Барселона” бе и вторият голям пропуск в мача. Кавани отново подаде отлично от границата на наказателното поле, а Суарес бутна топката в ръцете на вратаря Ел Шенави.

След двата пропуска настроението в тима на Уругвай спадна, а египтяните предприеха по-остри атаки. Все пак в добавеното време защитникът на "Атлетико" Мадрид Хосе Хименес се разписа с глава и донесе успеха на уругвайците.