Реклама / Ads
Frognews
2| 5381 |14.03.2014

Виж къде ще спират тока в Западна България от 17-21 март 2014 г.

.
ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

 

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

 

София-град

 

За периода 18- 19.03.2014 г.    /09.30-16.30 ч/ - гр. София - Българска телевизия (Копитото)

 

На 17.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София - Симеоновско шосе: 218

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - 711-та: 3; Бойница: 3; Войводина Могила: 108, 72, 74, 78, 82, 82а, 84, 88, 90;  Евлия Челеби: 60;  Люлински Път: 11, 11а, 13, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 7б, 8, 9 ;  Полк. Стойно Бачийски: 100, 102, 104, 104а, 108, 110, 112, 63, 65, 67, 67а, 69, 71, 73, 75, 75а, 76, 77, 78, 78а, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98,  48,  бл.  48б, а, б ;  Поточе: 11, 13, 15, 17, 19, 30, 32, 9а ;  Розмарин/709-та/: 1, 2, 3 ;  Сърнела/паскал Иванов/: 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 29 А, 38, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 50

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София  - Зона Б-5: бл. 10, вх. А, бл. 8, вх. А

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден:  бл. 3

На 17.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - ул.Никола Габровски №39А и №39Б+магазин Рекорд, ; павилиони и заведене.

На 17.03.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - Илинден - бл.114

На 17.03.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - гр. София - Илинден: БЛ. 114,114А;  Найчо Цанов: БЛ. 114, 114 - на гърба на блока

На 17.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София  - Алдомировска: 144, БЛ. ъгъла с позитано ;  Д-р Калинков: 14,27, БЛ. ФУРНА;  Зона Б-19: БЛ. 6,7,8;  Позитано: 136,136А,138,155;  Три Уши: 121

На 17.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – Триадица, ул. Деян Белишки: 32 ;  ул. Костенски Водопад 57;  ул. Силиврия 10

На 17.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София, Триадица, ул. Червена Роза бл.36, вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е

На 17.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Хиподрума: БЛ. 24, вх. А

На 17.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ЖК Люлин 7: БЛ. 718  ВХ. В, ВХ. Г

На 17.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ЖК Люлин 7: БЛ. 720  ВХ. А, ВХ .Б, ВХ. В, ВХ. Г

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 1а:  БЛ. 502, вх. 3 , вх.4

На 17.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост, бл 224, вх.А, вх.Б

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Надежда 1 - ул. Демир капия

На 17.03.2014 г. /08.00-18.00 ч/ - гр. София - Надежда 4; ул. Люлин: 11,11А,13,15; ул. Марко Лерински: 29

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Рударка: 1,10,12,2,4,5,6,8; Свободна: 4;  Сергей Румянцев: 17,3,34,4, БЛ. ГАРА СЕВЕР

На 17.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Горна Баня; ул. Лотос - Бл. 60, вх. А и вх. Б

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София  - Левски Зона Г: БЛ. 36 ВХ. Б

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София  - Стефан Караджа: БЛ. 40

На 17.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София  - Банишора: БЛ. 183 ВХ. В,Г

На 17.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София -  Козлодуй: 109, 111, 113, 117, 119, 120, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 132, 136, 144, 175, 193, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92 ;  Лада: 1  ;  Странджа: 101, 103, 105, 164, 97

На 17.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Братя Миладинови: 77, 81, 79, 83, 85, 96,  ;104, 112, 118, 104-108,  ;Ул.Беласица №13, №14, №16, №30.Бл.57 ВХ.А, Б, В, Г

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Шипка: № 26, №28, №21, №42, №52; ул. Васил Априлов № 26

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Шипка: №16, № 18, № 22,

На 17.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София, жк Стрелбище, жк Стрелбище, бл.1 вх. А, вх. Б

На 17.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София, жк Стрелбище, ул. Добри Христов № 33

На 17.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София, жк Стрелбище - ул. Йордан Йовков бл. 13, вх. А, вх. В;  ул. Йордан Йовков  бл.14, вх. Б

 

На 18.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 1а:  БЛ. 502, вх. 5 , бл. 503, вх. 2

На 18.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София, Триадица,  жк Гоце Делчев бл. 108А, вх. Б

На 18.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София, Триадица, ул. Луи Айер, бл. 115

На 18.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София, Триадица, жк Гоце Делчев бл. 251, вх. 7

На 18.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София,  Витоша, бул. Симеоновско шосе 48, 66, 70, 70А

На 18.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София, кв. Горна Баня; ул. Лотос, бл. 61, вх. А и Бл. 63 вх. А

На 18.03.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - гр. София - Възрожденска: 151;  Надежда 1: бл.  145, 146, 155

На 18.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Хиподрума: БЛ.  24, вх. Б

На 18.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - жк. Младост, бл. 224, вх. В, вх. Г

На 18.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София, жк Стрелбище, ул. Йордан Йовков: бл. 14 вх. А, вх. В

На 18.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София, жк Стрелбище, ул. Йордан Йовков № 7, вх. Б;  ул. Йордан Йовков № 8, вх. В, вх. Г

На 18.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София, жк Люлин 7: БЛ. 718, ВХ. Г

На 18.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София, жк Люлин: БЛ. 720, ВХ. Б, ВХ. Г

На 18.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София - Студен Кладенец: 36

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Боженци: 10, 11, 12, 7, 9, 9а;  Войводина Могила: 58;  Доброволец: 20, 23, 24, 25, 25а, 27, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 26, 28;  Капка: 1, 10, 3а, 5, 6, 8;  Полк. Стойно Бачийски: 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 60а, 61, 61а, 62, 62а, 64, 64а, 66, 68, 70, 72, 74 ;  Поточе: 10, 10а, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,  16, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 7а, 9 ;  Ралевица: 29 ;  Росянка: 1, 2, 3, 5 ;  Сърнела: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5: БЛ. 10, ВХ. Б, БЛ. 8, ВХ. Б

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден:  БЛ. 3

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София  - Младост 4: бл. 411, трафопост  Зад

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София  - Левски Зона Г: БЛ. 36, ВХ. В, Г, Д

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – Тулово: № 5, № 7

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Сан Стефано: №14, №14Б

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Шейново: № 13Б

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Сан Стефано: № 22, № 24

На 18.03.2014 г. /09.30-13.00 ч/ - гр. София - Видини Кули: 22, 26, 4, 6, 8;  Резбарска: 4;  Уошбърн: 11, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 7, 9;  Хаджи Димитър: бл.  102, 103,  трафопост До

На 18.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Надежда 1: БЛ. 140, ВХ. А, Б

На 18.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Клокотница: №1, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №22, №27, №29

На 18.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Княз Борис I: 179, 181, 183, 185, 187, 189, 190, 191, 194, 200;  203, 205, 206, 209, 210, 213, 215, 216, 217, 218, 238

На 18.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Княгиня Мария Луиза: 125, 191; Предгаров площад

На 18.03.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - бул. Пейо К. Яворов №22

На 18.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София  - Александър Стамболийски: 215, 233, 237, 239, 263, 265,  БЛ. 233, 65, ателие 1, ателие 6, гар.1, гар.2, офис 2, пред БЛ65 ;  Вардар/яне Сандански/: БЛ. стамболийски до вагона ;  Разсадника: БЛ. 14А, 65, ул. Хъшове – търговски обект;  Троян: 4

На 18.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Люлин 10: БЛ. 107, 112

На 18.03.2014 г. /11.00-15.01 ч/ - гр. София - Димитър Петков: 58, 60, 62;  Зайчар: №78;  Света Троица: БЛ. 328, 329, 330, 334;  Царибродска: 70

На 18.03.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София  - Гоце Делчев: БЛ. 107, с/у;  Люлин 1: БЛ. 155, 155-1; Люлин 10: БЛ. 148, 149, 153, 153 А, 153А, 154, 155, 156, 157, БЛ. 157;  Сливница: 1А, БЛ. 2

 

На 19.03.2014 г.   /08.00 - 16.00 ч/ - гр.  София - Младост 1а бл. 503, вх. 1, вх. 3        

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.00 ч/ - гр.  София -  Илинденско въстание. 19; жк  Надежда 1 бл. 106, бл. 152 и бл. 153

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – Триадица, жк Гоце Делчев /Емил Марков/ бл. 255А вх. Б     

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – Триадица, жк Гоце Делчев, бл.255 вх. Г        

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – Триадица,  жк Гоце Делчев, бл.114А, вх. Б   

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – Триадица,  ул. Деян Белишки №58    

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – кв. Горна Баня; ул. Лотос, Бл. 61, вх. Б и бл. 63, вх. Б         

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – Триадица,  жк Стрелбище бл. 24       

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – Триадица,  жк Стрелбище бл.2 вх. Е;  жк Стрелбище бл. 3 вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е      

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – Триадица, ул. Никола Крушкин-Чолака №1   

На 19.03.2014 г.  /08.15 - 16.15 ч/ - гр.  София - жк Младост, бл. 224, вх. Д, вх. Е       

На 19.03.2014 г.  /08.30 - 16.00 ч/ - гр.  София - жк Стрелбище,  ул. Йордан Йовков № 24, вх. А, вх. Б          

На 19.03.2014 г.  /08.30 - 16.00 ч/ - гр.  София - жк Стрелбище, ул. Косово поле № 11, вх. А, вх. Б   

На 19.03.2014 г.  /08.30 - 16.30 ч/ - гр.  София - жк Надежда 5, бл. 505  вх. А, вх. В, вх. Д      

На 19.03.2014 г. / 08.45 - 15.45 ч/ - гр.  София – Хиподрума, бл. 24 вх. В        

На 19.03.2014 г.  / 09.00 - 16.00 ч/ - гр.  София - Зона Б-5, бл. 2 вх.А, вх. Г     

На 19.03.2014 г.  /09.00 - 16.00 ч/ - гр.  София – Тинтява: 17 А, 27, №17а, бл. офис 2, офис 3

На 19.03.2014 г.  /09.00 - 16.00 ч/ - гр.  София -  Илинден: бл. 4          

На 19.03.2014 г.  /09.00 - 16.00 ч/ - гр.  София -  Младост: бл. 460, 464, 470

На 19.03.2014 г.  /09.00 - 16.00 ч/ - гр.  София -  Левски Зона Г, бл. 31 вх. А, Б, В      

На 19.03.2014 г.  /09.00 - 16.00 ч/ - гр.  София - ул. Васил Априлов № 15А, № 15Б, № 24       

На 19.03.2014 г.  /09.00 - 16.00 ч/ - гр.  София -  Николай В. Гогол № 20А, №24; ул. Леонардо да Винчи № 3, № 9, №13

На 19.03.2014 г.  /09.30 - 11.00 ч/ - гр.  София - бул. Цар Борис III №7, 9, 11,13 и клон на Райфайзен Банк    

На 19.03.2014 г.  /09.30 - 13.00 ч/ - гр.  София -  Хаджи Димитър. бл.  97        

На 19.03.2014 г.  /09.30 - 15.00 ч/ - гр.  София -  Надежда 1. бл.140 вх. В, Г.   

На 19.03.2014 г.  /09.30 - 15.00 ч/ - ул. Кресна №1,3,4,7,9,10,11,16      

На 19.03.2014 г.  /09.30 - 15.00 ч/ - гр. София - Козлодуй 20-28, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54,64, 66, 81, 83, 92, 96.  

На 19.03.2014 г.  /10.00 - 12.00 ч/ - гр.  София - Люлин 10, бл. 156, 158, 159

На 19.03.2014 г.  /10.00 - 13.00 ч/ - гр.  София - Зайчар 154, 99;  Константин Величков 93, бл. 61; Света Троица бл. 333, 333Б, 334, 335 

На 19.03.2014 г.  /12.00 - 15.00 ч/ - гр.  София - Димитър Петков 12,16;  Зайчар 100, 102, 104-А, 118,  41, 45, 50, 52, 58, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 98;  Света Троица бл. 331, 331А, 332, 333;  Цар Симеон.  217, 219, 221, 278, 280, 331А; Царибродска: 4, 59, 6, 65-69, 69, 7, 70, 8, 9,  бл. 51-59, 55, 59, Възраждане, партер      

На 19.03.2014  г. /12.00 - 16.00 ч/ - гр.  София - Гоце Делчев. 11, 7, бл. Брейн бизнес център; Люлин 10, бл. 107, 146, 147, 148, 151, 151 зад, 152, 153, 154, павилион, супера,  до, зад, пред, срещу;  Орион. бл. и ул. Гоце Делчев          

 

На 20.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Триадица – ул. Силиврия 16, ул. Славовица 17-19

На 20.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София – с. Железница - ул. Ведена, ул. Вителски дол, ул. Дрен, ул. Дъбова гора, ул. Здравец, ул. Иглика, ул. Кимов дол, ул. Лява река, ул. Ленище, ул. Лозенска планина, ул. Малка железница, ул. Пробуда, ул. Плана планина, ул. Самоковско шосе, ул. Стамболова река, ул. Урвич, ул. Ален мак, ул. Боровец, ул. Еделвайс, ул. Люляк, ул. Черни връх, ул. Центъра

На 20.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – кв. Витоша - ул. Ангел Каралийчев 4, 5; ул. Асен Разцветников 4; ул. Чавдар Мутафов 20; ул. Трифон Кунев 5, 6; ул. Йордан Стубел 10, 12;  ул. Могилата 4, 4А

На 20.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Горна Баня - ул. Лотос - бл. 60, вх. В; бл. 63, вх. В

На 20.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – жк. Стрелбище - бл. 25, 26, 27, вх. Д;

На 20.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - жк. Младост – бл. 224, вх. Ж , З

На 20.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София – ул. Мила Родина - бл. 11, вх. А, Б, В, Г; ул. Йордан Йовков 24, вх. В

На 20.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк. Надежда 3 - бл. 316, 312, 313, 317

На 20.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк. Надежда 5 - бл. 505, вх. А, Б, В, Г, Д, Е       

На 20.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. София – кв. Хиподрума – бл. 24, вх. Г

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5 - бл. 6, вх. А, Б

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Илинден – бл. 4

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – жк. Младост 4 - бл. 461, 463, 465, 466

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – жк. Левски - Зона Г - бл. 31, вх. Г; бл. 5, вх. А, Б

На 20.03.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София – жк. Изгрев - бл. 315; ул. Елемаг 30А, 32 (строителен обект), 34 + корейски ресторант; ул. Фредерик Жулио Кюри 83

На 20.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – ул. Кръстец 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 16; ул. Селиолу 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; ул. Люти брод 2, 5, 7, 11; бул. Сливница 213, вх. А, Б

На 20.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – жк. Надежда 1 - бл. 140, вх. Д, Е

На 20.03.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София – ул. Листопад 1, 10, 12, 14, 16, 3, 4, 5, 7, 8, 9

На 20.03.2014 г. /11.30-13.00 ч/ - гр. София – кв. Хаджи Димитър – ул. Ангел Войвода 37;  ул. Клисура 13а, 22; ул. Момина Клисура 13а; ул. Резбарска 25, 31, 12, 17, бл.  188, 189, авточаст; бл. 188, 189, 87

На 20.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София – кв. Западен парк – бл. 48, 49, 50, 51

На 20.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София – жк. Люлин 10; бл. 143, 144, 145, магазин за хранителни стоки

На 20.03.2014 г. /11.30-13.00 ч/ - гр. София – кв. Хаджи Димитър – ул. Васил Петлешков 70, 82; ул. Генерал Липранди 21, 21 А, 23, 5; ул. Панайот Хитов 3, 6; ул. Цанко Дюстабанов 1, 1 А, 3

На 20.03.2014 г. /12.00-15.00 ч/ - гр. София – Зайчар 104, 116; Зона Б-18 - бл. 339, 339 Б, 339Б, 8, 9; Света Троица -  бл. 335, 339, 339А, 340, 341; Цар Симеон - бл. 329

На 20.03.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София – жк. Люлин – магазин 3, 9; жилищна сграда Орион 33 А

 

На 21.03.2014 г. /08.00-15.00 ч/ - гр. София – Благовец 1; Възрожденска 1, 17, 19, бл.  Къща; Георги Данчов Зографина 4, 5; Демир Капия 4; Дядо Иван Добрев 2, 4, 6; Захари Стоянов 18, 20, 24, 29, 33, 35, 37; Инж. Борислав Огойски 2, 3, 6, 9; Кирил Дрангов 65, 67, 75, 77; бл. Магазин, магазин 1, магазин 2 и кафе; Ломско Шосе 47, 51, 55, 55а, 57, 67, 69, 73, бл.  172; Надежда 1 - 77, магазин 16, бл. 172, 172 – магазин 7; С. Кръвеник 1, 3, 5; Хан Кубрат 1, 12, 138, 14, 2, 3, 4, 51, 8, 9; бл. Автоработилница, павилион, пазара; Червено Знаме 1, 5

На 21.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София – с. Железница - ул. Ведена, ул. Вителски дол, ул. Дрен, ул. Дъбова гора, ул. Здравец, ул. Иглика, ул. Кимов дол, ул. Лява река, ул. Ленище, ул. Лозенска планина, ул. Малка железница, ул. Пробуда, ул. Плана планина, ул. Самоковско шосе, ул. Стамболова река, ул. Урвич, ул. Ален мак, ул. Боровец, ул. Еделвайс, ул. Люляк, ул. Черни връх, ул. Центъра

На 21.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Триадица - ул. Луи Айер 15

На 21.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – жк. Стрелбище - бл. 1Е; бл. 3А, вх. Г

На 21.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - с. Владая - ул. Пернишко Шосе; ул. Приплат; ул. Шаварница; ул. Плиска

На 21.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - жк. Стрелбище - бл. 28, вх. Б, Г, Ж

На 21.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - жк. Гоце Делчев - бл. 258, вх. Г, И

На 21.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - жк. Младост – бл. 224, вх. И, К

На 21.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк. Стрелбище - ул. Мила Родина 17; бл. 11, вх. Д, Е, Ж

На 21.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк. Надежда 5 - бл. 505, вх. Б, В, Г, Е

На 21.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. София – кв. Хиподрума – бл. 24, вх. Д

На 21.03.2014 г. /09.00-12.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 10 – бл. 138, 139, 140, 141, 141- ателие 1-1, 141-ателие, 142

На 21.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София – жк. Надежда 1 - бл. 153, вх. А, Б

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Сердика – бл. 2

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5 - бл. 2, вх. Б, вх. В

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Илинден – бл. 58

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Левски - Зона Г - бл. 5, вх. В, Г, Д

На 21.03.2014 г. /09.30-11.00 ч/ - гр. София – жк. Гоце Делчев - бл. 256А,256-А, 257, 257-А, 257А; ул. Луи Айер - бл. 256 А, 256А

На 21.03.2014 г. /09.30-13.00 ч/ - гр. София – кв. Левски - Баба Тонка 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20а, 23, 25, 26, 28, 28а, 3, 30, 3а, 5, 51, 58, 58а, 5а, 5б, 60, 60а, 7, 7а, 9; бл. 60

На 21.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – ул. Софроний Врачански 131, 133, 135, 137, 68, 70, 72, 74, 60, 66, 82, 84, 90, 98, 104, 141, 149, 165

На 21.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – бул. Сливница 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231

На 21.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – ул. Струга 24-А, 34-Б

На 21.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София – Зайчар 60, 62; Константин Величков - бл. Кафе-аперитив; Света Троица - бл. 106

На 21.03.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. София - Зона Б-19 – бл. 11

На 21.03.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - Зона Б-19 – 13-14, 6, 8

 

 

Софийска област

За периода 17-21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  с. Гурково

За периода 17-21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  с. Петково

За периода 17-21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  Община Горна Малина - трафопост Раковица

За периода 17-18.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Искрец - Петрохан

За периода 17-18.03.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Лъга – асфалтова база

За периода 18-19.03.2014 г. /09.45-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Кравеферма Медвен Телеутотелно стоп. Кошари Дренето ф-ма Искър

За периода 18-19.03.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Осиковица

За периода 18-19.03.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Осиковска Лакавица

За периода 19-20.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Искрец - Стара Планина; Христо Ботев

За периода 19-20.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - с. Бойковец

За периода 19-20.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. Етрополе – вилна зона Язовира
За периода 19-21.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Поповяне

За периода 20-21.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. Ботевград – вилна зона Зелин

 

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец – ул. Белмекен; ул. Боровец; ул. Иван Вазов

На 17.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. Самоков - жк Самоково

На 17.03.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - Община Горна Малина - трафопост Център Петково

На 17.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч – махала Джуричова

На 17.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Костинброд - Юрий Гагарин

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - ул. Васил Левски; ул. Поп Марко

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - община Горна Малина - трафопост Горно Негушево

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Калотина

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Бачо Киро; Върбица; Изгрев

На 17.03.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - с. Радотина

На 17.03.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - с. Краево

На 17.03.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - с. Осенов лак

На 17.03.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Александър Стамболийски; Ваньо Македонски; Патриарх Евтимий; Рила; Хаджи Димитър

На 18.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец - Т.КОМБИНАТ; ул. Иван Вазов; ул. Искра; ул. Кирил и Методий

На 18.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. Самоков - ул.Бяла Поляна

На 18.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Костинброд - Места

На 18.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч – Найденова махала

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Зорница; Стара Планина; Хан Омуртаг

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - бул. Руски

На 18.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Костинброд - Безименна; Рила; Славянска; София

На 18.03.2014 г. /10.30-12.30 ч/ - гр. Божурище - Девети септември

 

На 19.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец – ул. Китка; ул. Малина; ул. Петър Берон

На 19.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Костинброд - Юрий Гагарин

На 19.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч - махала Джуричова

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Генерал Дендевил; Георги Раковски; Трети март

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Христо Смирненски

На 19.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Копривщица - Георги Тиханек; Двадесет и четвърти март; Двадесети април; Димчо Дебелянов; Дончо Плачков; Иван Бората; Иван Келчев; Костадин Доганов; Косьовец; Любен Каравелов

 

На 20.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец - ул. Боровец; ул. Иван Вазов; ул. Китка

На 20.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Костинброд - Места

На 20.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч – Найденова махала

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Хемус; Цар Калоян; Цар Самуил

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Йорданка Чанкова

На 20.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Шума

На 20.03.2014 г. /12.00-15.00 ч/ - гр. Копривщица - Двадесет и четвърти март; Димо Пиринджиев; Дядо Либен; Иван Джартазанов; Петър Жилков; Хаджи Ненчо Палавеев; Цоко Будин

 

На 21.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Искрец - Петрохан; Стара Планина; Христо Ботев

На 21.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Костинброд - Юрий Гагарин

На 21.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч - махала Джуричова

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Александър Стамболийски, ул. Георги Бакалов

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Хемус; Цар Калоян; Цар Самуил

 

 

Пернишка област

На 17.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр. Перник - Карл Маркс;  Юрий Гагарин 

На 17.03.2014 г. /08.45-12.00 ч/ - с. Витановци

На 17.03.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Батановци – ул. Братя Миладинови; ул. Васил Левски; ул Граово; ул. Любен Каравелов; ул. Никола Вапцаров; ул. Св. Св. Кирил и Методий; ул. Христо Ботев; ул. Христо Смирненски

На 17.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Радомир - Мечта 

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Билинци

На 17.03.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - с. Ковачевци - Национален детски екологичен комплекс  (новия квартал)

 

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Билинци

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Богданов Дол – ул. Васил Левски; ул. Витоша; ул. Люлин; ул.  Махстаменова; ул. Пчела; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Смирненски; ул. Чучулига

На 18.03.2014 г. /09.15-15.15 ч/ - гр. Перник - Карл Маркс; Юрий Гагарин 

На 18.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Радомир - Арката 

 

На 19.03.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - гр. Перник – ул. Благой Гебрев 

На 19.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Перник – ул. Ален Мак; ул. Горно Могиличе; ул. Ела; ул.   Калина; ул. Липа; ул. Люлин; ул. Могиличе; ул. Незабравка; ул. Палма; ул. Света Петка; ул  Чинар

На 19.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Перник   Твърди Ливади 

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Конска

На 19.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Радомир - Арката 

На 19.03.2014 г. /11.00-12.00 ч/ - гр. Перник – ул. Изток; ул. Кадиевка; ул. Луганск; ул. Младен Стоянов; ул. Мошино; ул. Рашо Димитров; ул. Юрий Гагарин

На 19.03.2014 г. /13.00-14.00 ч/ -           гр. Перник – ул. Болград; ул. Брацигово; ул. Одрин; ул. Охрид; ул. Пирот; ул. Преспа; ул.  Проучване; ул. Самара

На 19.03.2014 г. /15.00-16.00 ч/ - гр. Перник ул. Първа; ул. Втора; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Бели Брег; кв. Твърди ливади 

 

На 20.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Перник - Твърди ливади 

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Конска

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Богданов дол, ул. Васил Левски; ул. Витоша; ул. Люлин; ул.  Махстаменова; ул. Пчела; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Смирненски; ул. Чучулига

 

На 21.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Перник - Твърди ливади 

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Режанци

 

 

Благоевградска област

За периода 17-18.03.2014 г /12.00-12.10 ч/ - гр. Сандански  ул. Даме Груев; ул. Стефан Караджа; местност Валога; ул. Асен Златаров; ул. Банска; ул. Башлийца; ул.  Бистрица; ул. Божин Димов;  ул. Воден; ул. Генерал Гурко; ул. Георги Скрижовски; ул. Григор Пърличев; ул. Зарево; ул. Ильо Войвода; ул. Коста Калимански; ул. Крайречна; ул. Кръстьо Хаджииванов; ул. Кукуш; ул. Любен Каравелов; ул. Македония; ул. Марица; ул. Мелник;  местност Друма;  местност Паркова Зона; ул. Младост;  Пазара; ул. Панайот Волов; ул. Патриарх Евтимий; ул.  Първи Май; ул. Рила; ул. Поленишки път;  Район пътя на Хидрострой; ул.  Сердика; ул. Серес; ул. Солидарност базова Станция стълбище; ул.  Спано поле; ул. Стефан Стамболов; ул.  Сердика; ул. Таската Серски; бул. Тодор Каблешков; ул. Трети март;  ул. Хан Аспарух;  ул. Христо Смирненски; ул. Шейново

За периода 18-21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -    с. Раздол; с. Клепало; с. Добри лаки; с. Горна Рибница; местност Студената вода; ФВЕЦ Доян лес - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания; с. Каменица; с. Цапарево; с. Кърпелево; с. Гореме; с. Вракуповица; с. Глинджурци; с. Дръно Бърдо; с. Седелски рид; с. Седелски колиби; с. Колибите

 

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Лъжница  - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Дъбница - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 17.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Струмяни  - ул. Г. С. Раковски; ул. Мрамора; ул. Васила Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Струма

На 17.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Клисура

На 17.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Симитли - ул. Христо Смирненски

На 17.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Симитли - Еделвайс; Христо Смирненски; Струма

На 17.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Симитли  - Струма;  Христо Смирненски

На 17.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Добринище  - ул. Търговска; сграда на Парков район Безбог" на ул. Търговска

На 17.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Добринище  ул. Освобождение; ул. Москва; ул. Алексъндър Стамболийски; ул. Търговска

На 17.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - Лешко - Горно Лешко

На 17.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Симитли  Васил Априлов;  Любен Каравелов;  Партизанска;  Пирин;  Предел;  Преспа;  Септемврийска

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Добринище - Александър Стамболийски;  Вела Пеева;  Освобождение

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Петрич - ул. Отец Паисий

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Раздол; с. Клепоало; с. Добри лаки; с. Горна Рибница; с. Колибите; с. Глинджурци; с. Дръно Бърдо; местност Студената вода - кратковременни прекъсвания на захранването поради оперативни превключвания; село Каменица; село Цапарево; село Кърпелево; село Гореме; село Вракуповица; село Седелски рид; село Седелски колиби

На 17.03.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. Благоевград - местност Международно Шосе;  ул. Св. Димитър Солунски;  хотел Пилевски;  Автосервиз Евросервиз;  КТБ Благоевград

На 17.03.2014 г. /09.15-12.15 ч/ - Лешко - Долно Лешко; Падеш

На 17.03.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - с. Жижево

На 17.03.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - Черниче - Георги Димитров;  м. Сухата река

На 17.03.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - с. Полето

На 17.03.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. Благоевград - ул. Коста Босилков;  трафопост Горско Стопанство;  с. Покровник; ул. Покровнишко Шосе

На 17.03.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - Падеш

На 17.03.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Добринище - ул. Десилица; ул. Никола Парапунов; ул. Охрид; ул. Христо Ботев; механа Бабуч; ул. Пирин; ул. Иван Галчев

На 17.03.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Попоп езеро; ул. Софроний; ул. Шипка

На 17.03.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Иван Вазов; ул. Адам Трънка

На 17.03.2014 г. /13.15-16.15 ч/ - с. Покровник

На 17.03.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - с. Фъргово

На 17.03.2014 г. /15.00-16.00 ч/ - гр. Разлог - ул. Гоце Делчев; ул. Опълченска; пл. Преображение; ул. Христо Ботев; кафе Кингс; пицария Марбела; Търговски център; сградата на Община Разлог; Нова ЖС с магазин на РПК; Първа Частна Банка

 

На 18.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Копривлен - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 18.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Сатовча  - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 18.03.2014 г. /08.30-10.30 ч/ - с. Копривлен  - фирна „Нидекс“; ул. Александър Стаболийски;  ул. Бачо Киро; ул. Васил Левски; ул. Георги Бенковски; ул. Драма; ул. Кирил и Методий;  ул. Петър Берон; Стопански Двор; ул. Тодор Паница; ул. Христо Ботев; ул. Цар Симеон;  ул. Юрий Гагарин; ул. Яне Сандански; гр. Хаджидимово; ул. Димо Хаджидимов; ул. Македония;  ул. Стопански Двор; ул. Трети

На 18.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Мрамора; ул. Василев Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Струма

На 18.03.2014 г. /08.45-10.30 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Петър Сарафов; с. Копривлен; ул. Бачо Киро; ул. Васил Левски; ул. Драва; ул. Драма; ул. Илинден; ул. Мрамора; Цех за обработка на мрамор; ул. Освобождение; ул. Петър Берон; ул. Първи Май;  ул. Славянска;  ул. Тодор Паница; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Шипка;  ул. Яне Сандански; гр. Хаджидимово; ул. Акация;  ул. Ангел Кънчев;  ул. Бачо Киро;  ул. Бор;  ул. Васил Левски;  ул. Георги Бенковски;  ул. Гоце Делчев;  ул. Димо Хаджидимов;  ул. Иван Вазов; ул. Илинденци;  ул. Кирил и Методий; ул. Климент Охридски;  ул. Македония;  ул. Места;  местност Савака;  местност Свети Димитър;  местност Тумбата;  ул. Младост;  ул. Опълченска;  ул. Ореляк;  ул. Пейо Яворов;  ул. Петър Берон;  ул. Св. Димитър;  ул. Свети Георги;  ул. Свети Димитър;  ул. Спартак;  Стопански Двор;  ул. Теменуга;  ул. Тодор Каблешков;  ул. Трета

На 18.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Симитли - Бор; Трети Март; Христо Смирненски

На 18.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ -  гр. Добринище - ул. Търговска; сграда на „Парков район Безбог" на ул. Търговска

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Добринище - Георги Бенковски; Бор РР;  Хан Крум;  Чобан Бойчо

 

На 18.03.2014 г. /09.15-15.15 ч/ - гр. Симитли, гр. Гоце Делчев; Трети Март;  Шипка

На 18.03.2014 г. /09.30-14.30 ч/ - с. Брезница - местност Чарка

На 18.03.2014 г. /11.00-12.30 ч/ - с. Краище - ул. Дванадесета; ул. Деветнадесета; ул. Единадесета; ул. Петнадесета; ул. Седемнадесета; ул. Тринадесета; ул. Четирнадесета; ул. Шестнадесета

На 18.03.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - Кулата, местност ГКПП Кулата; Марикостиново; Петрич - Местност Мерата; Одрин;  Полковник Дрангов;  Свети Георги;  Свобода;  Цар Борис III

На 18.03.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Еделвайс; ул. Местаул, Иван Попов Деничин; ул. Юрий Гагарин; ул. Алексъндър Стамболийски

На 18.03.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Митко Палаузов; ул. Паисий Хилендарски; ул. Петко Р. Славейков

На 18.03.2014 г. /15.00-16.30 ч/ - с. Брезница - ул. Антон Иванов; ул. Балийца ; ул. Барата; ул. Бели брег;  ул. Бело Море; ул. Бърда; ул. Васил Левски; ул. Васил Петлешков;  ул. Воденицата; ул. Генерал Ковачев; ул. Гео Милев ;  ул.  Георги С. Раковски;  ул. Гоце Делчев;   ул. Иван Вазов;  ул. Исмаил Кальор; ул. Каменица; ул. Керанека; ул. Крали Марко;  ул. Кушията; ул. Лозята; ул. Македония;  ул. Неврокоп ; ул. Суда; ул. Татарка; ул. Туфча

На 18.03.2014 г. /15.15-16.30 ч/ - с. Копривлен - фирна Нидекс;  ул. Александър Стаболийски;  ул. Бачо Киро; ул. Васил Левски; ул. Георги Бенковски; ул. Драма; ул. Кирил и Методий;  ул. Петър Берон; Стопански Двор; ул. Тодор Паница; ул. Христо Ботев; ул. Цар Симеон;  ул. Юрий Гагарин;  ул. Яне Сандански; гр. Хаджидимово;  ул. Димо Хаджидимов; ул. Македония;  ул. Стопански Двор; ул. Трети

На 18.03.2014 г. /15.30-16.30 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Петър Сарафов; с. Копривлен; ул. Бачо Киро; ул. Васил Левски; ул. Драва; ул. Драма; ул. Илинден; ул. Мрамора; Цех за обработка мрамор; ул. Освобождение;  ул. Петър Берон; ул. Първи Май; ул. Славянска; ул. Тодор Паница; ул. Хан Аспарух;  ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Шипка;  ул. Яне Сандански; гр. Хаджидимово; ул. Акация; ул. Ангел Кънчев; ул. Бачо Киро; ул. Бор;  ул. Васил Левски; ул. Георги Бенковски; ул. Гоце Делчев; ул. Димо Хаджидимов; ул. Иван Вазов; ул. Илинденци ; ул. Кирил и Методий; ул. Климент Охридски; ул. Македония; ул. Места;  местност Савака;  местност Свети Димитър;  местност Тумбата; ул. Младост;  ул. Опълченска; ул. Ореляк; ул. Пейо Яворов; ул. Петър Берон; ул. Св. Димитър; ул. Свети Георги;  ул. Свети Димитър; ул. Спартак; Стопански Двор;  ул. Теменуга; ул. Тодор Каблешков; ул. Трета

 

На 19.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Мрамора; ул. Васил Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Струма

На 19.03.2014   08.45 - 15.45     с. Дъбница  общ. Гърмен. Частично изключване на напрежението.

На 19.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Долен - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 19.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Добринище - ул. Търговска; сграда на Парков район Безбог на ул. Търговска

На 19.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Добринище - ул. Освобождение; ул. Москва; ул. Алексъндър Стамболийски; ул. Търговска

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Добринище - Георги Темелков; Хан Аспарух; Иван Галчев

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Добринище - ул. Митко Палаузов; ул. Паисий Хилендарски; ул. Петко Р. Славейков

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Петрич -  ул. Отец Паисий

На 19.03.2014 г. /09.45-15.45 ч/ - Родопи

На 19.03.2014 г. /11.00-13.30 ч/ - с. Сатовча - ул. Бистрица;  ул. Васил Даракчиев;  ул. Васил Левски;  ул. Девети Септември;  ул. Здравец;  ул. Петдесета;  ул. Свилен Русев;  ул. Стопански Двор;  ул. Тодор Шопов;  ул. Червеноармейска;  ул. Четирдесет и Девета

На 19.03.2014 г. /11.00-15.00 ч/ - с. Дагоново; махала Мисанкова

На 19.03.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. Банско; Гранд Хогел Банско на ул. Глазне

На 19.03.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Десилица; ул. Никола Парапунов; ул. Охрид; ул. Христо; механа Бабуч; ул. Пирин; ул. Иван Галчев

На 19.03.2014 г. /14.30-16.30 ч/ - с. Вълкосел  - ул. Бачо Киро;  ул. Бистрица;  ул. Божур;  ул. Братя Миладинови;  ул. Бузлуджа;  ул. Димчо Дебелянов;  ул. Лилия;  ул. Люляк;  ул. Места;  ул. Михаил Антонов;  ул. Никола Калъпчиев;  ул. Прогрес;  ул. Първи Май;  ул. Светиката;  ул. Чавдар;  ул. Шипка

 

На 20.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Мрамора; ул. Васил Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Струма

На 20.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Сатовча  - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 20.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Симитли - Илинден;  Плиска:

На 20.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Копривлен  - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Добринище - Неофит Рилски;  Петко Р. Славейков;  Хан Аспарух;  Пирин

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Петрич - ул. Княз Борис I

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Благоевград  - Аргир Манасиев;  Борис Сарафов;  Данаил Крапчев;  Димитър Йосифов;  Дъбравска;  Катина и Никола Хайдукови;  Комплекс Вароша;  Мелник;  Петър Стоянов;  Родолюбие;  Сотир Атанасов;  Христо Чернопеев:

На 20.03.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. Добринище - ул. Иван Вазов; ул. Адам Трънка

На 20.03.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. Добринище - ул.Търговска; сграда на Парков район Безбог на ул .Търговска

На 20.03.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Баня - ул. Баненска Буна; Извън Регулацията; Района около ЖП гарата

На 20.03.2014 г. /11.00-15.00 ч/ - гр. Разлог - ул. Стефан Стамболов

На 20.03.2014 г. /13.30-16.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Митко Палаузов; ул. Паисий Хилендарски; ул. Петко Р. Славейков

На 20.03.2014 г. /13.30-16.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Еделвайс; ул. Местаул, Иван Попов Деничин; ул. Юрий Гагарин; ул. Алексъндър Стамболийски

На 21.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Мрамора ; ул. Васил Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Струма

На 21.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Благоевград  - Струмско център

На 21.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Корница  - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 21.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с.Долен  - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Добринище - Бачо Киро;  Георги Бенковски;  Хан Аспарух;  Чобан Бойчо

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Петрич - ул. Отец Паисий; ул. Княз Борис I

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Горно Краище; местност Мечкарски колиби

На 21.03.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. Кресна - месност  Синаница

На 21.03.2014 г. /13.00-15.30 ч/ - с. Бачево - местност Перивол (вилна зона)

 

 

Кюстендилска област

На 17.03.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Крайници - Андрей Жданов

На 17.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/  - Дупница - Ерусалим; Захари Стоянов

На 17.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Самоковско Шосе

На 17.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кюстендил - ул. Александър Димитров; ул.Клокотница

На 17.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Шишковци

 

 

На 18.03.2014 г. /09:00 – 14:00 ч/ - Крайници - Андрей Жданов; Кокиче; Стоян Лудев

На 18.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Солун

На 18.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Преспа; Рила;  Цар Самуил

На 18.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кюстендил - ул.  Власина

На 18.03.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - Кюстендил - Цар Освободител

На 18.03.2014 г. /09:30 - 11:00 ч/ - Кюстендил - местност Николичевски път

На 18.03.2014 г. /09:45 - 12:00 ч/ - с. Жиленци - махала Мазнево

На 18.03.2014 г. /12:30 – 14:30 ч/ - с. Вратца

 

На 19.03.2014 г. /09:00 - 11:30 ч/ - с. Ресилово - ул. Вария; ул. Гагарин; ул. Иван Рилски; ул. Отец Паисий; ул. Синчец; ул. Хан Аспарух; ул. Хан Крум; ул. Христо Ботев; ул. Цар Самуил; ул. Шипка

На 19.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Бенковски

На 19.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Вардар; Цар Освободител

На 19.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Любен Каравелов; Хаджи Димитър

На 19.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кюстендил - ул. Петър Берон; ул. Шести септември

На 19.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кюстендил - ул. Спартак

На 19.03.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - Кюстендил - ул. Банска; ул.Бащовица; ул. Витоша; ул. Зимница;  комплекс;  ул. Любимец; ул. Медковец; ул. Мездра; ул. Пловдив; ул. Риша; ул. Ропотамо;   ул.София; ул.Стрелча;  ул.Ямбол

На 19.03.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - с. Полска скакавица

 

На 20.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Вардар

На 20.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Бенковски; Дора Габе

На 20.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Трети гвардейски полк

На 20.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Шишковци

На 20.03.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - село Джерман - ул.Асен Орански; ул. Георги Димитров; ул. Дупнишка комуна; ул. Кокиче; ул. Коста Петров;  ул. Партизанска; ул. Рила; ул. Самуил; ул. Теменуга; ул. Цар Крум; ул. Явор

 

На 21.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Генерал Георги Тодоров; Дора Габе

На 21.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Вардар; Ерусалим; Захари Стоянов; Охрид

На 21.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Баба Тонка; Осми март

На 21.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Шишковци

 

 

Плевенска област

На 17.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Васил Левски; ул. Петко Р. Славейков; ул. Георги Бенковски

На 17.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Асен Златаров; ул. Кострама; ул. Любен Каравелов; ул. Подполковник Николае Нанкович; ул. Слави Алексиев;

На 17.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Иван Вазов; ул. Майор Горталов; ул. Христо Ботев;

На 17.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Искър - ул. Иван Ведер; ул. Любен Каравелов; ул. Петрохан; ул. Родопи; ул. Септември; ул. Христо Кърпачев; ул. Чавдарци;

На 17.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Даме Груев; ул. Митко Палаузов; ул. Преслав; ул. Иван Вазов; ул. Градище;

На 17.03.2014 г. /09.00-09.30 ч/ - гр. Плевен – Битоля /А.Дервишев/; Гренадирска

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Каменец - ул. Априлов; ул. Бузлуджа

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Стоян Заимов

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Новачене - ул. 9-ти септември; ул. Георги Димитров; ул. Спартак

На 17.03.2014 г. /09.30-10.00 ч/ - с. Горник – Филип Тотю;

На 17.03.2014 г. /09.30-10.00 ч/ - гр. Долни Дъбник – Асен Златаров;

На 17.03.2014 г. /09.30-10.00 ч/ - с. Крушовица - 9-ти септември; Александър Стамболийски; Богомил; Братя Миладинови; Вапцаров; Варна; Васил Левски; Веслец; Витоша; Георги Димитрова; Георги Киркова; Димитър Благоева; Дунав; Елин Пелин; Иван Вазов; Ив. Митов Хинов; Кирил и Методий; Кокиче; Любен Каравелов; Москва; Мусала; Ниша; Оборище; Осогово; Охрид; П. К. Яворов; Пенчо Славейков; Петър Данков; Петър Нинчев; Пирин; Пирот; Плевен; Полтава; Радецки; Райко Даскалов; Раковски; Рила; Скопие; Сливница; София; Средец; Средна гора; Стара Планина; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цено Велчева; Цонко Ценов; Цоню Матев; Черни връх; Черно море

На 17.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Искър - Байкал; Балкан; Братя Миладинови; Бузлуджа; Валентина Терешкова; Вапцаров; Велко Кръстев; Калинин; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Преслав; Рила; Септември; Тодор Каблешков; Христо Ботев; Цвятко Георгиев; Чавдарци; Янтра;

На 17.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Ставерци - Правда

На 17.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Върбица - Арда; Бачо Киро; Витоша; Генерал Гурко; Гео Милев; Георги Димитров; Иван Вазов; Иван Тотев; Коста Златарев; Люлин; Н. Й. Вапцаров; Осогово; Пирин; Райко Даскалов; Средна гора; Тодор Луканов; Шипка

На 17.03.2014 г. /10.15-13.00 ч/ - гр. Плевен - Ем. Васкидович /Аврора/; Сирма Войвода /Ст. Димитров/; Стоян Михайловски; Трети март

На 17.03.2014 г. /12.00-13.00 ч/ - гр. Пордим – Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Арда; Бачо Киро; Беласица; Бенковски; Вапцаров; Вит; Димчо Дебелянов; Дренска; Зора; Иван Божинов; Иван Вазов; Искър; Кала Тепе; Капитан Галпер; Кирил и Методий; Климент; Люлин; Марин Дринов; Марица; Местността над града Зърнобаза Слънчев Дар; Местност Селището – промишлена зона; Мусала; Неофит Рилски; Одеса; Осъм; Отец Паисий; П. К. Яворов; Раковски; Рила; Родопи; Сан Стефано; Славейков; Солун; Средна гора; Струмица; Тунджа; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Цар Освободител; Централна – къща музей, църква Св. Димитър; Черно море; Шипка; Янтра

 

На 18.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Струга

На 18.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Искър - ул. Александър Стамболийски; ул. Асен Халачев; ул. Братя Миладинови; ул. Георги Димитров; ул. Йорданка Николова; ул. Мара Балева; ул. Райко Даскалов; ул. Велико Търново

На 18.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бохот - ул. Борис Шаранков; ул. Боровец; ул. Никола Петков; ул. Хаджи Димитър; ул. Юрий Гагарин

На 18.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген – ул. Митко Палаузов; ул. Дунав; ул. Гоце Делчев; ул. Велико Търново; ул. Отец Паисий; ул. Ленко Мишев;

На 18.03.2014 г. /09.00-10.30 ч/ - с. Крушовене – Антон Иванов; Витоша; Владимир Илич Ленин; Фердинанд Козовски; Цар Самуил; Цеко Нинов;

На 18.03.2014 г. /09.00-10.30 ч/ - гр. Тръстеник - Арда; Батак; Бузлуджа; България; Вардар; Васил Левски; Вежен; Веслец; Витоша; Възраждане; Ген Столетов; Гео Милев; Георги Бенковски; Десети Декември; Драва; Иван Вазов; Илия Бешков; Кайлъшка долина; Калоян; Камчия; Космос; Любен Каравелов; Мадара; Максим Горки; Малчика; Марица; Матей Преображенски; Мизия; Никола Вапцаров; Опълченска; Освобождение; Охрид; Павел Павлов; Панайот Волов; Панайот Хитов; Пейо Яворов; Пеньо Пенев; Петко Войвода; Пирин; Плиска; Преслав; Радецки; Раковски; Ропотамо; Свобода; Скобелев; Созопол; Сопот; Софроний Врачански; Стефан Караджа; Сторгозия; Страцин; Струма; Тодор Луканов; Тракия; Трети Март; Фердинанд Александров; Хан Аспарух; Хан Кубрат; Христо Ботев; Христо Смирненски; Царевец; Цветан Спасов; Чавдар; Черно море; Яне Сандански

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Каменец - ул. Витоша; ул. Иван Вазов; ул. Осъм

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Тунджа

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Новачене - ул. Георги Димитров; ул. Крайна; ул. Лиляна Димитрова; ул. Спартак; ул. Трети март

На 18.03.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - с. Брегаре – Александър Стамболийски; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Раковски; Димитър Благоев; Искър; Кирил и Методий; Коста Златарев; Любен Каравелов; Несебър; Отец Паисий; Панайот Волов; Петър Берон; Пирин; Пролетарска; Рила; Стара планина; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев;
На 18.03.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - с. Ставерци – Александър Димитров; Александър Стамболийскиа; Асен Златаров; Байкал; Бал. Езеро; Батак; Бачо Киро; Беласица; Борис Първи; Братя Рулински; Будапеща; В. Иванов; Васил Левски; Васил Петлешков; Витоша; Волга; Гаврил Генов; Генерал Скобелев; Гено Грънчарски; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Кирков; Г. Милков; Г. С. Раковски; Д. Грънчаров; Димчо Дебелянов; Д-р Петър Берон; Драва; Добри Чинтулов; Елин Пелин; Иван Вазов; зърнобаза Слънчев Дар – извън регулация; Искър; Йордан Йовков; Кайлъка; Калето.; Кирил и Методий; Климент Охридски; Козлодуй; Кочо Честименски; Лев Толстой; Любен Каравелов; Максим Горки; Местност Ормана; Митко Палаузов; Мончо Гетов; Неофит Рилски; Н. Й. Вапцаров

На 18.03.2014 г. /09.45-12.00 ч/ - гр. Плевен - Буря; Кала Тепе; Мария Кюри; Стадионка /Б. Мъжкаров/; Цар Самуил /В. Топалски/

На 18.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Търнене - 10-ти конгрес; 11-ти конгрес; Александър Стамболийски; Васил Априлов; Ген. Скобелев; Георги Кирков; Лато Лачев; Любен Каравелов; Найден Рачев; Христо Ботев; Цанко Церковски; Юрий Гагарин

На 18.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Опанец – Александър Стамболийски; Асен Халачев; Кирил и Методий; Лозенка; Трети март

На 18.03.2014 г. /10.15-12.00 ч/ - гр. Искър – Братя Миладинови

На 18.03.2014 г. /10.15-12.00 ч/ - Коиловци - Панайот Волов

На 18.03.2014 г. /10.15-12.00 ч/ - гр. Славяново – Адил Дервишев; Александър Димитров; Александър Стамболийски; Алексей Сегренски; Анастас Тодоров; Асен Златаров; Батак; Белмекен; Божин Гърков; Бузлуджа; Бяло море; Варна; Васил Коларов; Васил Левски; Васил Петлешков; Вежен; Витоша; Вола; Георги Димитров; Генерал Скобелев; Генерал Бирюзов; Генерал Гурко; Гео Милева; Георги Кирков; Георги Хаджиев; Джеймс Баучър; Девети Септември; Димитър Благоев; Димитър Грънчарова; Димитър Дачев; Добри Войников; Дунав; Елин Пелин; Захари Стоянов; Иван Вазов; Изгрев; Индустриална зона; Козлодуй; Кокиче; Кракра; Лазар Станев; Лиляна Димитрова; Лом; Люлин; Марица; Маршал Толбухин; пункт за мляко; Милин Камък; Мусала; Назъм  Хикмет; Нова Загора; Оборище; Одерец; Осогово; Отец Паисий; П. К. Яворов; П. Р. Славейков; Палаза; Панагюрище; Патриарх Евтимий; Пенчо Славейков

 

На 19.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Девенци - ул. Девети май; ул. Димитър Благоев

На 19.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Искър - ул. Васил Коларов; ул. Лиляна Димитрова; ул. Райко Даскалов; ул. Трифон Ангелов; ул. Христо Смирненски

На 19.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бохот - ул. Вапцаров; ул. Г. С. Раковски; ул. Кацарска; ул. Кирил и Методий; ул. Пирогов; ул. Стамболийски; ул. Христо Ботев;

На 19.03.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Плевен – Балчик; Вардар /П. Пеловски/; Генерал Атанас Стефанов; Добрич; Драган Цанков; Проф. Христо Бръмбаров; Стефан Караджа; Тунджа /Б. Станчев/; Хемус

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Каменец -ул. Отец Паисий; ул. Рила

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Новачене - ул. Борис Стефанов; ул. Любен Мойсеев, ул. Марийка Петракиева; ул. Петраки Ангелов; ул. Трети март; ул. Хаджи Димитър

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Лозенград;

На 19.03.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - с. Буковлък - 11-ти декември; Аврора; Балкан; Беласица; Белград; Белмекен; Бенковски; Богомил; Буря; Вежен; Демокрация; Димитровград; Дряново; Дунав; Заводска; Заря; Иглика; Изток; Илинден; Крайцер Аврора; Латинка; Люлин; Майор Горталов; Никопол; Оборище; Орлица; Патриарх Евтимий; Пирин; Плевен; Правда; Преслава; Прилепа; Район Апк; Раковски; Рила; Родопи; Русе; Сан Стефано; Силистра; Стара Планина; Страцин; Тимок; Тодор Каблешков; Трети март; Тутракан; Хаинбоаз; Цар Иван Шишман; Цар Самуил; Център; Шипка;

На 19.03.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. Славяново - Яворец

На 19.03.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. Плевен - Вит; Втора Задгарова; Георги Кочев; Източна индустриална зона; индустриална зона; Одеса; Осъм; Тунджа /Б. Станчев/

На 19.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Върбица – Братя Миладинови; Васил Коларов; Васил Левски; Вит; Георги Бенковски; Георги Димитров; Дамян Груев; Ивайло; Искър; Кракра Пернишки; Марица; Освободител; Прилеп; Рила; Родопи

 

На 20.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Георги Бенковски; ул. Паисий

На 20.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бохот - ул. Борис Шаранков; ул. Бузлуджа; ул. Васил Левски; ул. Генерал Столетов; ул. Мусала; ул. Стефан Караджа; ул. Христо Ботев; ул. Юрий Гагарин

На 20.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Брегаре - ул. Искър; ул. Любен Каравелов; ул. Панайот Волов; ул. Христо Ботев;

На 20.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Гоце Делчев; ул. Пощенска; ул. Ленко Мишев; ул. Христо Смирненски

На 20.03.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Вит

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Каменец - ул. Стара планина

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Никопол - ул. Вежен; ул. Рибарица; ул. Странджа; ул. Телеграфна; ул. Черни връх

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Лозенград; ул. Цар Самуил;

На 20.03.2014 г. /09.15-13.00 ч/ - гр. Плевен - Балчик; Вардар /П. Пеловски/; Генерал Атанас Стефанов; Добрич; Драган Цанков; Проф. Христо Бръмбаров; Стефан Караджа; Тунджа /Б. Станчев/; Хемус

На 20.03.2014 г. /09.45-12.15 ч/ - с. Пелишат – 17 Партизани; Арда; Бенковски; Бузлуджа; Васил Левски; Вит; Въча; Гередава; Гудима; Гурко; Димитър Благоев; Дунав; Иван Вазов; Коста Златарев; Кръстю Конов; Лом; Любен Вешков; Люлин; Малчика; Москва; Мусала; Одеса; Осъм; Отец Паисий; Охрид; Панайот Волов; Пелезо; Пирин; Победа; Пробуда; Раковскиаа; Ресен; Рила; Сингур; Тича; Трети март; Трифон Гърчев; Христо Ботев; Христо Кънчева; Цветан Спасов; Черешин Камък; Шейново; Шипка; Юрий Гагарин

На 20.03.2014 г. /10.00-10.30 ч/ - гр. Плевен – Кайлъка; Кайлъшка; Сан Стефано

На 20.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Върбица - Арда; Бачо Киро; Витоша; Генерал Гурко; Гео Милев; Георги Димитров; Иван Вазов; Иван Тотев; Коста Златарев; Люлин; Н. Й. Вапцаров; Осогово; Пирин; Райко Даскалов; Средна гора; Тодор Луканов; Шипка

На 20.03.2014 г. /11.00-11.30 ч/ - гр. Плевен - Вихъра; Генерал Атанас Стефанов; Драва; Илинден; Маргит; Марибор; Нестор Марков; Перуника

На 20.03.2014 г. /12.30-13.00 ч/ - гр. Плевен - Босилеград; Генерал Гурко; Марин Дринов

На 20.03.2014 г. /13.30-14.00 ч/ - гр. Плевен – Мара Денчева; Сан Стефано; Христо Ботев

 

На 21.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Георги Бенковски; ул. Европа

На 21.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Радишево - ул. Знеполска; ул. Климент Охридски; ул. Митко Палаузов; ул. Нестор Марков; ул. Орлица; ул. Родопи;

На 21.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Ставерци- ул. Беласица; ул. В. Иванов; ул. Калето; ул. Кочо Честименски; ул. Неофит Рилски; ул. Хан Аспарух;

На 21.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Дойран; ул. Никола Вапцаров; ул. Георги Димитров; ул. Васил Коларов;

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Цар Самуил;

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Никопол - ул. Странджа; ул. Черни връх

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Каменец - ул. Хан Крум; ул. Шипка

На 21.03.2014 г. /10.00-13.30 ч/ - с. Петърница – Васил Левски; Георги Кирков; Девети септември; Димитър Димитров; Еделвайс; Иван Генов Пеев; Иван Павлов Атанасов; Маршал Толбухин; Москва; Мусала; Рила; Стара Планина; Стефан Караджа; Студентска; Христо Ботев

На 21.03.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. Плевен – Иван Вазов

 

 

Ловешка област

На 17.03.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - гр. Ловеч - ул."Христо Ботев";  ул. Александър Стамболийски

На 17.03.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. Троян - ул. Васил Левски; ул. Минко Радковски

На 17.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Луковит -  ул. Възраждане; ул. Кирил и Методий

На 17.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Рибарица -  Басарим, Георги Бенковски, Георги Иванов,  Горуньово, Крайречна

На 17.03.2014 г. /09:30-10:30 ч/ - гр. Априлци - Балкан /видима/, Бъзов дял /видима/,  Пръскалска /видима/, Туристическа /видима/

На 17.03.2014 г. /11:00-12:00 ч/ - гр. Априлци - Касалийска /Ново село/, Росица /Ново село/,  Хелевска /Ново село/

На 17.03.2014 г. /13:00-14:00 ч/ - гр. Априлци - Махала Пипери,  Черни връх /Ново село/

На 17.03.2014 г. /14:00-15:00 ч/ - гр. Априлци, Русалийски проход /Острец/

На 17.03.2014 г. /15:00-16:00 ч/ - гр. Априлци - Изгрев /Ново село/, Ковашка /Острец/, Мазалат /Острец/, Сенковчица /Острец/, Събевска /Острец/, Цанко Дюстабанов /Острец/

На 17.03.2014 г. /09:00-11:00 ч/ - гр. Ябланица - Александър Стамболийски; Борьов дол; Доктор Ради Цанов; местност Ламбовци; местност Пали Лула; местност Шумака; местност Шумнене; Пеловска ливада; Ширевец 12

 

На 18.03.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Александър Стамбойлийски; ул.Търговска

На 18.03.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. Троян - ул. Васил Левски; ул. Стара планина; ул. Хан Аспарух

На 18.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Рибарица - Баба Тонка; Георги Бенковски; Иван Капетан; Топилата; Христо Пеев; Шалски Дол

На 18.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - м. Жеравица; м. Стойновско; с.Черни Осъм

На 18.03.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - гр. Ябланица - Доктор Иван Божинов 

На 18.03.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - с. Бежаново - Алеко;  Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Асен Златаров; Аско Махмудов; Бачо Киро; Беласица; Боровец;  Бръшлян;  Васил Левски;  Вежен;  Вит;  Гео Милев;  Георги Бенковски;  Георги С. Раковски;  Димитър Полянов; Добри Комитата; Дунав; Иван Вазов; Иван Иванов;  Иван Роснев;  Искър; Йордан Йовков;  Калето;  Клокотница; Козлодуй;  Мир; Никола Йонков Вапцаров; Никола Цоцов; Опълченска; Орелец; Осми март;  Осогово; Отец Паисий; Панайот Волов; Патриарх Евтимий; Пейо К. Яворов; Плевен; Първи май;  Сергей Румянцев;  Сини вир; Сливница; Стара Планина; Стефан Караджа; Стублата; Филип Тотю; Христо Ботев; Христо Смирненски; Христо Татарлийски; Юрий Гагарин;

На 18.03.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Дерманци - Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски;  Георги Раковски; Крайна; Куделин; Любен Каравелов; Мизия; Околовръстна; Скобелев;  Цар Борис Първи; Драгана - Александър Стамболийски; Беклемето; Васил Коларов; Васил Левски; Гео Милев; Георги Бенковски; Горник;  Гороглед; Гоце Делчев; Иван Вазов; Изгрев; Калето; Каменица; Коларска; Ловешка; Любен Каравелов; Оборище (по искане на ЕСО)

На 18.03.2014 г. /09:15-15:30 ч/ - подстанция Луковит (по искане на ЕСО)

На 18.03.2014 г. /09:30-15:45 ч/ - Владиня  - Александър Стамболийски;  Болнична;  Васил Левски; Георги Бенковски;  Георги Раковски;  Добруджа; Дунав; Здравец; Иван Вазов; Кирил и Методий;  Кокиче;  Любен Каравелов; Маршал Толбухин;  Мизия; Пирин; местност под селото, язовир, трафопост Горския; Първи май; Райна Княгиня; Роза; Септември; Сергей Румянцев; Стара планина; Стефан Караджа; Страцин; Тодор Каблешков;  Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев;  Христо Смирненски; Цанко Церковски; Черно Море;

На 18.03.2014 г. /09:30-15:45 ч/ - Горан - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Бачо Киро;  Бойчо Огнянов; Вардар; Васил Левски; Васил Петлешков; Вит; Вихър; Георги Бенковски; Дунав; Дяко Иванов; Илия Иванов Яръмов; Китката; Ловчанска; Любен Каравелов; Марица; местност Каваците; Общинска; Огоста; Опълченска; Освобождение; Осъм; Петко Д. Петков; Петър Иванов Гигилев; Райчо Даскалов; Раковски; Стефан Караджа; Тополите; Трети март; Училищна; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Цочевска; Чучура; Шипка;

На 18.03.2014 г. /09:30-15:45 ч/ - Дренов - Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Баба Тонка; Васил Априлов; Добри Стоянов; Кованлъка; Люляци; Местност Извора; Опълченска; Патриарх Евтимий; Трети Март; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ловеч -  Плевенско Шосе; Слатина - Бачо Киро; Вардар; Васил Левски; Витоша; Дунав; Клокотница; Осъм

На 18.03.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - гр. Ябланица - доктор Иван Божинов 

 

 

На 19.03.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. Троян - ул. Георги С.Раковски; ул. Любен Каравелов; ул. Пенчо Славейков; ул. Тома Хитров; ул. Васил Спасов

На 19.03.2014 г. /08:15-08:15 ч/ - гр. Ловеч - ул. Свети свети Кирил и Методий; ул. Търговска

На 19.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Рибарица - Вежен; Ген. Владимир Вазов; Георги Бенковски; Заводна; Лъга; Любен Каравелов; Филип Тотю; Царичина

На 19.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - местност Жеравица; местност Стойновско; с.Черни Осъм

На 19.03.2014 г. /09:15-15:30 ч/ - с. Беленци - Батак; Боровец; Бузлуджа; Втори юни; Георги Бенковски; Главна; Деница; Изгрев; Каноското; Кошута; местност Селския връх; Могилата; Обзор; Оборище; Пазара; Първи май; Ратица; Рила; Свети Илия; Синчец; Стара Планина; Тодоришка; Христо Ботев; Чавдар; Чуканска; Шипка; Горник; Делницата (по искане на ЕСО)

На 19.03.2014 г. /09:15-15:30 ч/ -  Карлуково - Александър Стамболийски; Ален Мак; Ангел Кънчев; Баба Тонка; Байкал; Бачището; Бачо Киро; Бор; Бузлуджа; ул. Хаджи Димитър; Васил Левски; Вежен;  Георги Бенковски;  Георги Иванов;  Георги Раковски; Градище; Девети май; Детска Песен; Дико Илиев;  Дунав; Желю Войвода;  Здравец; Иван Ангелов; Изгрев;  Искър; Искъра-сладината;  Капитан Петко Войвода; Кирил и Методий; Кокиче; Лале; Латко Лилов; Младост; Оборище;  Околовръстен път; Орляк; Отец Паисий; Петко Петков; Петър Берон;  Петър Трантеев; Пролет; Проходна; Първи Май; Работническа; Райна Княгиня;  Сергей Румянцев; Софроний Врачански; Стара Планина; Стефан Караджа; Трети март; Хаджи Димитър; Христо Андреев; Христо Ботев; Юрий Гагарин; Луковит -  Възраждане; Петревене - Александър Стамболийски; Бор; Бреза; Васил Левски; Витиня; Ген. Гурко; Георги Иванов; Георги Сава Раковски;  Здравец;  Златна Панега; Иван Вазов; Иван Стефанов; Изгрев; местност При Панега; Опълченец Стоев; Отец Паисий; Радецки; Райна Княгиня; Рила; Розова Долина; Сергей Румянцев; Синчец; Софроний Врачански; Стара планина; Хаджи Димитър  (по искане на ЕСО)

На 19.03.2014 г. /09:30-10:30 ч/ - гр. Априлци - Габровница /видима/; Матевска /видима/

На 19.03.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - Ловеч - Ангел Кънчев

На 19.03.2014 г. /11:00-12:00 ч/ - гр. Априлци - Отдих /Острец/; Русалийски проход /Острец/; Сенковчица /Острец/; Цанко Дюстабанов /Острец/; Ленин /Острец/

На 19.03.2014 г. /11:00-13:00 ч/ - с. Гложене - Бряст; Васил Драганов; Двадесет и трети септември; Никола Врачев; Прогрес

На 19.03.2014 г. /12:00-13:00 ч/ - Ловеч - Освобождение; Хан Кубрат

На 19.03.2014 г. /12:00-15:30 ч/ - Микре - Бранище; Васил Левски; Димчо Дебелянов; Иван Вазов; Опълченска; Христо Талигарски; Цар Иван Шишман; Цар Самуил

На 19.03.2014 г. /13:00-14:00 ч/ - гр. Априлци - Балкан /видима/; Видима /видима/; Вилна /видима/; Младост /видима/; Пръскалска /видима/

На 19.03.2014 г. /13:00-15:30 ч/ - Български извор - Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски; махала Солун; Никола Вапцаров; Отец Паисий; Райна Княгина; Хемус

 

На 20.03.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. Троян - кв. Балкан

На 20.03.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. Троян - ул. Еделвайс

На 20.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Луковит - ул. Златна Панега

На 20.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - Рибарица - Басарим; Георги Бенковски; Костина; Крайречна; Лало Войвода; Отец Кирил

На 20.03.2014 г. /09:15-15:30 ч/ - Луковит - Байрон; Иван Вазов; Княз Борис; Неофит Рилски; Пенчо Славейков; Страцин; Цар Калоян (по искане на ЕСО)

На 20.03.2014 г. /09:30-15:30 ч/ - Дъбен - Васил Левски; Вутевска; Диевска; Захари Стоянов; Кральовска; Пейо Яворов; Песовска; Петко Славейков; Петър Берон; Поповска; Сергей Румянцев; Хаджи Димитър; Цоковска (по искане на ЕСО); Тодоричене  - Баба Тонка; Васил Петлешков; Георги Бенковски; Георги Сава Раковски; Добри Войников; Иван Вазов; Капитан дядо Никола; Любен Каравелов; Мочура; Петко Р. Славейков; Райна Княгиня; Рибарица; Старо шосе; Стефан Караджа; Филип Тотю; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Угърчин -  Хан Аспарух

 

На 21.03.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. Троян - ул. Васил Левски

На 21.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Луковит - ул. Кирил и Методий

На 21.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Рибарица - Георги Бенковски; Нецов Дол; Павлов Дол

На 21.03.2014 г. /09:30-15:30 ч/ - подстанция Луковит (по искане на ЕСО)

 

 

Врачанска област

За периода 17-19.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Роман - жк Роман

 

На 17.03.2014 /08.30-12.30 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин Камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово Бърдо; Шипка

На 17.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци – 1-ви май; Александър Невски; Андрей Николов; Васил Левски; Виктор Юго; Георги Бенковски; Дунав; Капитан Петко Войвода; Лев Толстой; Петко Д. Петков; Сергей Румянцев; Стефан Стамболов; Хан Аспарух

На 17.03.2014 /09.00-14.00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Димитър Благоев; Хаджи Димитър

На 17.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - жк Дъбника

На 17.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Ракево - Георги Димитров

На 17.03.2014 /10.00-15.00 ч/ - с. Върбешница - 1-ви май; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Ботуня; Васил Левски; Витоша; Георги Димитров; Динко Петров; Дунав; Искър; Лозенец; Любен Каравелов; Марица; Минзухар; Околчица; Осъм; Пирин; Речка; Родопи; Скът; Христо Ботев; Христо Смирненски; Янтра Кметсво – с. Върбешница, детска градина

На 17.03.2014 /13.00-16.30 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Байкал; Георги Димитров; Димитър Благоев; Драва; Лозарка; Люлин; Мусала; Никола Марков-Колката; Октомври; Опълченска; Пирин; Подбалканска; Родопи; Янтра

 

На 18.03.2014 /08.30-12.30 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин Камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово Бърдо; Шипка

На 18.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Александър Стамболийски; Андрей Николов; Баба Тонка; Ген. Столетов; Димитър Благоев; Сергей Румянцев; Спартак; Христо Ботев; Цар Симеон Първи

На 18.03.2014 /09.00-13.00 ч/ - Община Враца - База на Ф-ма "Ровотел"

На 18.03.2014 /09.00-15.00 ч/ - с. Лютиброд - Баба Илиица; Безименна; Васил Левски; Гаврил Генов; Гениван Кинов; Георги Апостолов; Георги Димитров; Иван Вазов; Искър; Комсомолска; Никола Вапцаров; Софроний Врачански

На 18.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - жк Дъбника

На 18.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Бяла Слатина – Сладница; Хан Крум

На 18.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Ракево – ул. Генерал Скобелев; ул. Александър Стамболийски

На 18.03.2014 /09.00-12.00 и 13.00-16.00 ч/ - гр. Враца - Дико Илиев; Димчо Дебелянов; Сестри Хаджикръстеви; Стрежер; Цветана Табакова

На 18.03.2014 /13.00-16.30 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Байкал; Георги Димитров; Димитър Благоев; Драва; Лозарка; Люлин; Мусала; Никола Марков-Колката; Октомври; Опълченска; Пирин; Подбалканска; Родопи; Янтра

На 18.03.2014 /13.00-16.30 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Безименна; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин Камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра

 

На 19.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци -  3-ти март; Александър Стамболийски; Бачо Киро; Драгана Николова; Оборище; Софроний Врачански; Стефан Стамболов; Хан Омуртаг; Цар Калоян; Янко Забунов

На 19.03.2014 /08.45-16.30 ч/ - с. Селановци – 1-ви май; Александър Стамболийски; Андрей Николов; Асен Златаров; Батак; Боян Чонос; Валентина Терешкова; Васил Левски; Ген. Столетов; Георги С. Раковски; Дамян Дамянов; Димитър Благоев; Димчо Дебелянов; Добри Чинтулов; Дора Габе; Д-р Петър Берон; Дунав; Еделвайс; Заря; Капитан Петко Войвода; Оборище; Пейо Яворов; Перущица; Петко Р. Славейков; Пламък; Сергей Румянцев; Скакуц; Софроний Врачански; Стефан Стамболов; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хемус; Христо Смирненски; Юрий Гагарин

На 19.03.2014 /09.00-13.30 ч/ - с. Царевец -  Алеко Константинов; Бузлуджа; Васил Коларов; Васил Левски; Вела Пеева; Витоша; Георги Димитров; Иван Нивянин; Искър; Комсомолска; Пирин; Рила; Роза; Стара Планина; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Янтра; Ясен - ЕТ Тошел; Кметство - с. Царевец; Кметство - с. Старо село

На 19.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Ракево - ул. Ален Мак; ул. Амур; ул. Средна гора

На 19.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин Камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово Бърдо; Шипка

На 19.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Безименна; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин Камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра

На 19.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Любомир; Хаджи Димитър

На 19.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - Алеко Константинов; Георги С. Раковски; Поп Богомил; Стоян Заимов; Юрий Венелин

На 19.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца – ул. Ген. Леонов

 

На 20.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 1-ви май; Александър Стамболийски; Андрей Николов; Асен Златаров; Батак; Боян Чонос; Валентина Терешкова; Васил Левски; Генстолетов; Георги С. Раковски; Дамян Дамянов; Димитър Благоев; Димчо Дебелянов; Добри Чинтулов; Дора Габе; Д-р Петър Берон; Дунав; Еделвайс; Заря; Кап. Петко Войвода; Оборище; Пейо Яворов; Перущица; Петко Р. Славейков; Пламък; Сергей Румянцев; Скакуц; Софроний Врачански; Стефан Стамболов; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хемус; Христо Смирненски; Юрий Гагарин

На 20.03.2014 /09.00-16.00 ч/ -  гр. Мездра – Св. Патриарх Евтимий

На 20.03.2014 /09.00-16.00 ч/ -  с. Ракево – ул. Баба Тонка; ул. Ясен; ул. Божур

На 20.03.2014 /09.00-16.00 ч/ -  с. Чирен - 9-ти септември; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Дружба; Лозарка; Тутракан; Церово Бърдо

На 20.03.2014 /09.00-16.00 ч/ -  с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Байкал; Георги Димитров; Димитър Благоев; Драва; Лозарка; Люлин; Мусала; Никола Марков-Колката; Октомври; Опълченска; Пирин; Подбалканска; Родопи; Янтра

На 20.03.2014 /09.00-12.00 и 13.00-16.00 ч/ - гр. Враца - Георги С. Раковски; Иванка Ботева; Любен Каравелов; Стоян Калъчев; Христо Ботев

На 20.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Хаджи Димитър; Цар Симеон Първи

На 20.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца – ул. Ген. Леонов

На 20.03.2014 /10.00-16.00 ч/ - с. Камено Поле - Алеко Константинов; Александър Малинов; Ангел Кънчев; Георги Сава Раковски; Гоце Делчев; Димчо Дебелянов; Иван Вазов; Камарата; Никола Вапцаров; Петко Каравелов; Странджа; Христо Ботев; Цар Шишман

 

На 21.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Александър Стамболийски; Андрей Николов; Баба Тонка; Ген. Столетов; Димитър Благоев; Сергей Румянцев; Спартак; Христо Ботев; Цар Симеон Първи

На 21.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Мездра - Георги Бенковски; Цанко Церковски

На 21.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Ракево – ул. Ветрен; ул.Гаврил Генов; ул. Георги Димитров

На 21.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца – ул. Втори юни

На 21.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Безименна; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин Камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра

На 21.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален Мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин Камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово Бърдо; Шипка

На 21.03.2014 /10.00-14.00 ч/ - с. Зверино - Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Бор; Васил Коларов; Васил Левски; Вола; Гаврил Генов; Гениван Кинов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Динко Петров; Здравец; Златица; Искър; Кирил и Методий; Комсомолска; Люлин; Митко Палаузов; Младост; Никола Вапцаров; Никола Войновски; Никола Марков-Колката; Оданат; Опълченска; Пейо Яворов; Пирин; Преслав; Рътовете; Стадиона; Съби Димитров; Тотка Илиева; Търговска; Хаджи Димитър; Юрий Гагарин кметство – с. Зверино, хотел Оазис, търговски комплекс КОВ

 

 

Видинска област

За периода 17-18.03.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Чупрене - ул. Асен Балкански; ул. Втора;  ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Девета;  ул. Десета;  ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Четвърта;  ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четири; ул. Шеста

За периода 19-21.03.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Чупрене - ул. Асен Балкански; ул. Втора;  ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета;  ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета;  ул. Осемнадесета;  ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета;  ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма;  ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тринадесета; ул. Четиридесет и втора 2;  ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и трета 17; ул. Четиридесет и четири;  ул. Четиридесета;  ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета

 

На 17.03.2014 г. /08.30-09.00 ч/ - гр. Горни Лом - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и пета;  Двадесет и първа; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета;  Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета;  Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета;  Шеста; Шестнадесета

На 17.03.2014 г. /09.00-09.30 ч/ - гр. Долни Лом - Асен Живков; Васил Левски; Десета Партизанска; Димитър Благоев; Еделвайс; Лиляна Димитрова; Миджур; Петър Петров; Плиска;  Чайка; Шипка

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – кв. Нов Път – ул. Цар Иван Асен 122-136; ул. Стефан Малиновски 17-46; ул. Славянска 17-24, ул. Иглика 9-24

 

На 18.03.2014 г. /08.15-12.30 ч/ - гр. Белоградчик - Втора; Георги С. Раковски; Здравец;  Карловица; Съединение; Трета; Трети Март; Цоло Тодоров, бл. извън регулация; с. Крачимир -  Втора; Пета; Първа; Седма; с. Праужда - Втора; Девета; Деветнадесета; Единадесета;  Осемнадесета; Осма; Пета; Първа; Седемнадесета; Седма; Четвърта; Четиринадесета; Шеста;  Шестнадесета; с. Пролазница - Втора; Осма; Пета; Първа; Седма; с. Стакевци - Втора;  Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и трета;  Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета;  Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Трета;  Тридесет и осма; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и седма; Тридесет и трета;  Тридесет и четвърта; Тридесета; Тринадесета; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Чифлик - Втора; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта;  Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; вилна зона Мъркашница -  Десета; Единадесета; Осма; Пета; Първа; Седемнадесета; Тридесет и първа; Тридесет и четвърта; Тридесета; Тринадесета; Шестнадесета

На 18.03.2014 г. /08.30-12.30 ч/ - гр. Белоградчик - ул. Втора; ул. Георги С. Раковски; ул. Здравец; ул. Карловица; бул. Съединение; ул. Трета; ул. Трети Март; с. Крачимир - ул. Втора;  ул. Пета; ул. Първа; ул. Седма; с. Праужда -  ул. Втора; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета;  ул. Първа;  ул. Седемнадесета;  ул. Седма; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста 2; ул. Шестнадесета; с. Пролазница -  ул. Втора; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седма; с. Стакевци - ул. Втора; ул. Двадесет и девета;  ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета;  ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета;  ул. Девета;  ул. Деветнадесета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета;  ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Трета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта;  ул. Тридесета;  ул. Тринадесета; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета; с. Чифлик -  ул. Втора;  ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта;  ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; вилна зона Мъркашница; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма, ул. Пета;  ул. Първа;  ул. Седемнадесета;  ул. Тридесет и първа; 

На 18.03.2014 г. /08.30-12.30 ч/ - с. Гомотарци - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета;  Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета;  Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Девета; Десета; Единадесета;  Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и девета; Тридесет и осма; Тридесет и пета 2; Тридесет и първа; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиридесет и пета;  Четиринадесета; Шеста; с. Капитановци - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета;  Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета;  Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и първа; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – кв. Нов Път – ул. Байкал 41-59; ул. Славянска 1-17; ул. Иглика 49-62

На 18.03.2014 г. /13.30-17.30 ч/ - с. Граничак - Девета; Десета; махала Ангини; махала Джокини;  махала Жикини; махала Николини; махала Първуловци; махала Спасови; Осма; Пета; Първа; Трета; Четвърта; Шеста; Дъбравка; Двадесет и пета; Двадесет и четвърта; Девета; Деветнадесета; Десета; Осма;  Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма;  Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шестнадесета; Салаш; Втора; Двадесет и втора;  Двадесет и пета; Двадесет и трета; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Единадесета; махала Куцаровци; махала Пешини; махала Стране; Осма; Пета; Петнадесета;  Първа; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и Първа; Тридесет и трета; Тридесет и шеста; Тринадесета; Четвърта; Четиридесет и втора; Четиридесет и трета; Четиридесет и четвърта; Шеста; Шестнадесета

На 18.03.2014 г. /13.30-17.30 ч/ - с. Капитановци - Дванадесета; Десета; Единадесета; Осма;  Пета; Първа; Трета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста

 

На 19.03.2014 г. /08.00-15.00 ч/ - с. Чупрене - ул. Двадесет и осма; ул. Тридесет и първа

На 19.03.2014 г. /08.30-12.30 ч/ - с. Винарово - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета;  Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета;  Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета;  Десета; Единадесета; Осемнадесета - бл. Къща; Осма; Пета; Петнадесета; Първа;  Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и първа; Тринадесета; Четвърта;  Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Неговановци - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета;  Деветнадесета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа;  Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и първа; Тридесета; Тринадесета; Четвърта;  Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Флорентин - Втора; Дванадесета; Девета; Десета; Единадесета; Осма; Пета; Първа; Седемнадесета; Седма; Стопански Двор - бл. Вишка;  Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шестнадесета; с. Ясен - Втора; Двадесет и втора;  Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесета; Дванадесета; Девета;  Деветнадесета; Десета; Пета; Петнадесета; Първа

На 19.03.2014 г. /08.30-12.30 ч/ - с. Акациево - Втора; Дванадесета; Девета; Десета;  Единадесета; Осма; Пета; Първа; Седма; Трета; Четвърта; Шеста; с. Новоселци - Втора;  Двадесет и първа; Деветнадесета; Осма; Петдесет и четвърта; Петдесет и шеста; Първа;  Тридесет и втора; Тринадесета

На 19.03.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - гр. Видин - бул. Панония 17а; ул. Цар Иван Асен II 15

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – кв. Нов Път; ул. Росица 13-45; ул. Димчо Дебелянов 18-45; ул. Батак 14-25

На 19.03.2014 г. /13.30-17.30 ч/ - с. Генерал Мариново - Втора; Дванадесета; Девета; Десета;  Осма; Пета; Първа; бл. Ретранслатор – трафопост „Генерал Мариново”; Седма; Трета;  Тринадесета; Четвърта; Шеста; с. Градец - Първа; с. Долни Бошняк – Втора; Девета; Осма;  Първа; Седма; Трета; Тринадесета; Шеста; Дружба; Втора; Двадесет и втора; Двадесет и пета;  Двадесет и първа; Двадесет и трета; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета;  Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седма;  Трета; Тринадесета; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Каленик - Втора; Двадесета;  Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Пета;  Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета;  Шеста; Шестнадесета; с. Новоселци - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета;  Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петдесета;  Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и пета;  Тридесет и първа; Тридесет и трета; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиридесет и седма:

 

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – кв. Нов Път - ул. Божур 3-18, ул. Байкал 60-104; ул. Стара планина 60-96

 

На 21.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Чупрене - ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – кв. Нов Път - ул. Волга, ул. Околчица 1-9; ул. Стефан Малиновски 4-28

 

 

Монтанска област

За периода 17-21.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Ангел Кънчев; ул. Антим Първи ; ул. Антон Димитров; ул. Бузлуджа; ул. Георги Димитров; ул. Неофит Рилски; ул.  Оборище; ул. Райко Даскалов; ул. Рангел Симеонов; ул. Стамболийски; ул. Христо Ботев; ул. Чомаков; ул. Янтра, ул. Александър Батенберг; ул. Велес; ул. Георги Димитров; ул. Дойран; ул. Иван Кулин;  ул. Искър; ул. Кирил Рацов; ул. Митко Пашата; ул. Никола Конов; ул. Панайот Волов; ул. Патриарх Евтимий; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Ботев; ул. Цанко Бакалов; ул. Цар Симеон

 

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Извора, ул. Пейо Яворов, ул. Иван Аврамов

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Лом - ул. Веслец; ул. Каблешков; ул. Хан Кубрат

На 17.03.2014 г. /08.15-09.00 и 15.00-15.45 ч/ - гр. Монтана – ул. Диана; ул. Иван Давидков; ул. Иван Димитров; ул. Индустриална, Петролна база, Топливо - цех; ул. Искър; бул. Трети Март; ул. 21-ви век; фирма БКК; завод Прециз; фирма Акупласт

На 17.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Ботево - Втора; Осма; Пета; Първа; Седма; Трета; с. Горни Цибър - Втора; Двадесет; Двадесет и две; Двадесет и едно; Двадесет и осем;  Двадесет и седем; Двадесет и шест; Дванадесет; Деветнадесет; Десета; Единадесет; Осма; Пета; Петнадесет; Първа; Трета; Тридесет и две; Тридесет и трета; Четвърта; Четиринадесет;  Шеста; с. Долни Цибър - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и пета; Двадесет и първа;  Двадесет и трета;  Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета;  Деветнадесета; Десета; Единадесета; извън регулацията; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа ; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета;  Шеста; Шестнадесета; с. Игнатово - 9-ти Септември; Александър Карастоянов; Вапцаров;  Васил Левски; Веселец; Витоша; Вола; Гагарин; Георги Димитров; Димитър Благоев; Иван Вазов; Ленин; Любен Каравелов; Люлин; Неофит Бозвели; Никола Кръстев; Паисий; Пирин;  Попович; Рила; Смирненски; Стара Планина; Стефан Караджа; Страхил Войвода; Тодор Павлов; Христо Ботев; Чапаев; с. Медковец - Екзарх Йосиф; с. Мокреш - Първа; Разград

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом – ул. Добруджа; ул. Червена Стена

 

На 18.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Трети Март, ул. Димитър Талев

На 18.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Лом – ул. Кубадин

На 18.03.2014 г. /08.30-08.40 и 16.15-16.30 ч/ - гр. Берковица - ул. 23-ти септември; ул. Антон Страшимиров; ул. Ашиклар; ул. Беговица; ул. Бук; ул. Възход; ул. Генерал Гурко; ул. Генерал Скобелев; ул.  Димчо Дебелянов; пилетари; ул. Елин Пелин; ул. Звезда; ул. Зора; извън регулацията - бунгало, вила-разсадник, разсадник, разсадник-вила, вила; ул. Изгрев; ул. Калиманица; ул.  Кирил и Методий; ул. Кокиче; ул. Къса Река; ул. Марин Дринов; ул. Мрамор; ул. Незабравка; ул. Радецки; ул. Солунска; ул. Стефан Стамболов; ул. Хайдушки Водопади

На 18.03.2014 г. /08.45-09.30 и 15.30-16.15 ч/ - гр. Берковица – местност Беговица; Хлораторно; извън регулацията - кв. Беговица, профилакториум, Нова Хижа Ком, полигон, ски влек, овчарници; ул. Кирил и Методий; ул. Мрамор

 

На 19.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Веренишка, ул. Славянска, ул. Петър Берон

На 19.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Лом – ул. Тодор Овчарски; ул. Кубадин

На 19.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Мартиново - Втора; Дванадесет; Девета; Десета;  Единадесет; Осма; Пета; Първа; Седма; Трета; Тринадесет; Четвърта; Четиринадесет; Шеста; гр. Чипровци - 23-ти Септември; Александър Костов; Александър Стамболийски; Балканска;  Бенковски; Богдан Маринов; Васил Левски; Витоша; Волга; Гагарин; Георги Димитров; Георги Пеячевич; Даскал Живко; Даскал Стамен; Деяна Войвода; Димитър Благоев; Димитър Филипов;  Д-р Тако Андреев; Дядо Лилчо; Ехо; Жельо Войвода; Иван Станиславов; извън регулацията - бл. Вила, бл. Стопански сгради, бл. до трафопост „Стопански двор”, бл. Улично осветление, ДСК; Калето; Ком; Лука Андреин; Люляк; Минзухар; Михаил Шипков; Никола Й. Вапцаров;  Огоста; Осми Март; Павлето; Петър Богдан; Петър Парчевич; Ропотамо; Семко Войвода;  с. Септемврийци - Смит Войвода; Стара Планина; Стефан Дуньов; Точо Войвода; Три Чуки;  Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски

На 19.03.2014 г. /09.15-09.30 и 12.00-12.15 ч/ - с. Видлица - извън регулация – вила, трафопост „До Видлишки Мост”; с. Гаврил Геново - Втора; Двадесет; Двадесет и две ; Двадесет и девет;  Двадесет и едно; Двадесет и осем; Двадесет и седем; Двадесет и четири; Двадесет и шест;  Дванадесета; Девета; Десета; Единадесета; извън регулацията - гостоприемница;  Осемнадесет; Осма; Пета; Петнадесет; Първа; Седемнадесет; Седма; Трета; Тридесет;  Тридесет и две; Тридесет и девет; Тридесет и едно; Тридесет и осем; Тридесет и седем;  Тридесет и три; Тридесет и четири; Тридесет и шест; Тринадесет; Четвърта; Четиридесет;  Четиридесет и едно; Четиридесет и три; Четиридесет и четири; Четиридесет и шест;  Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Георги Дамяново - Втора; Двадесета; Двадесет и девета; Двадесет и пета; Двадесет и седма; Двадесет и три; Двадесет и четири; Двадесет и шест; Дванадесета; Девета; Деветнадесет; Десета; Единадесета – блок до  трафопост „Улично осветление”; извън регулацията - битова сграда, Лопушански Манастир, бл. Учебен лагер;  местност Помеждинска Бара, бл. Детски дом; местност при Манастира; Осемнадесет; Осма;  Пета; Петнадесет; Първа; Седемнадесет; Седма; Трета; Тридесета; Четвърта; Четиринадесет;  Шеста; Шестнадесет; с. Главановци - Баба Тонка; Вапцаров; Васил Левски; Генерал Гурко;  Димитър Благоев; Иван Вазов; извън регулацията; Искър; Калафат; Нов Живот; Огоста; Петко Белчев; Първи Май; Тимок; Черковна; Черни Връх; с. Говежда - Втора; Двадесет; Двадесет и две; Двадесет и девет; Двадесет и едно; Двадесет и осем; Двадесет и пет; Двадесет и седем

 

На 20.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Плиска - бл. 8, вх. В; бл. 18, вх. Б; ул. Неофит Бозвели

На 20.03.2014 г. /10.00-10.15 и 14.00-14.15 ч/ - с. Бели брег - Втора; Дванадесета; Девета; Десета;  Единадесета; извън регулацията - бл. Склад за селкостопанска продукция; местност Стопански Двор; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; с. Бели Брод -  Александър Стамболийски; Ангел Дамянов; Валентина Терешкова; Васил Коларов; Васил Левски; Вела Пеева; Владимир Минчев; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Димитров; Георги Цветков; Дамян Димитров; Димитър Дойчинов; Замфир Попов;  Иван Вазов;  извън регулация - бл. Ферма; Илия Дамянов; Йорданка Чанкова; Каменодолска;  Любен Каравелов; с. Малчика -  Марин Станков; Нако Дамянов; Никола Й. Вапцаров; Панайот Волов; Райко Даскалов; Септемврийци; Столетов; Хаджи Димитър; Христо Михайлов ; Христо Смирненски; Юри Гагарин; с. Лехчево - Александър Дудов; Александър Стамболийски; Антон Страшимиров; Васил Коларов; Васил Левски; Воденичарска; Гео Милев; Георги Димитров, бл.  Бензиностанция; Георги Кирков; Георги С. Раковски; Девети Септември; Димитър Благоев;  Елин Пелин; Иван Вазов; извън регулацията - бл. Казан; Кирил и Методий; Македония; Марин Дринов; Милин Камък; Никола Й. Вапцаров; Паисий Хилендарски; Партизанска; Парчевич;  Пенчо Славейков; Райко Даскалов; Сан Стефано; Хаджи Димитър; Христина Морфова; Христо Ботев; Христо Михайлов; Цанко Церковски; Цар Симеон; Цветко Терзийски; Чаталджа; Юрий Гагарин; с. Охрид - местност Орничето; Втора; Двадесет и едно; Двадесет и три; Дванадесет;  Девета; Деветнадесет; Десета; Единадесет; Осемнадесет; Осма ; Пета; Петнадесет; Първа 

На 20.03.2014 г. /10.30-12.00 ч/ - гр. Берковица - ул. Александровска; жк. Изгрев - бл. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; фирма Капаска; второ захранване на болница

 

На 21.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Плиска – бл. 19, вх. Б; бл. 8, вх. В; бл. 9, вх. Б и В; ул. Панайот Хитов

На 21.03.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - гр. Бойчиновци - ул. Александър Стамболийски; ул. Бачо Киро; ул. Бенковска; ул. Ботуня; ул. Валентина Терешкова; ул. Васил Друмев; ул. Васил Коларов; ул.  Вела Пеева; ул. Витоша; ул. Владимир Минчев; ул. Гаврил Генов - бл. До Съвета; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров - бл. Изгрев; ул. Георги Кирков; ул. Георги Милев; ул. Георги Трайков; ул. Димитър Благоев; ул.  Дунав; ул. Железничарска; ул. Замфир Попов; ул. Здравец; ул. Зора - бл. Септември; ул. Иван Андреев; ул. Иван Вазов; извън регулацията - бл.  Врачанско Шосе;  кв. Огоста; ул. Кирил и Методий; ул. Комсомолска; ул. Консервна; ул. Малчика; местност Харитов Чифлик - бл. Фургон; ул. Митко Палаузов; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Пилицтница; ул.  Пионерска; ул. Поличката; ул. Поп Андрей; ул. Райко Даскалов; ул. Рила; ул. Спас Илиев; ул.  Странджа; ул. Тунджа; ул. Христо Ботев; ул. Шипка; ул. Юри Гагарин; ул. Яворов; с. Мърчев - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и едно; ул. Двадесет и осем; ул. Двадесет и пет; ул.  Двадесет и седем; ул. Двадесет и шест; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул. Десета; ул. Осма; ул.  Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и две; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и две; ул. Четиринадесет; ул. Шеста 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. ЧЕЗ спира тока заради ремонти и по-добри услуги 0| 5864 |07.03.2014 . Арестуваха Дебелия във Франция, където се укривал 2| 5779 |07.03.2014 . Експерт: Ще удържат цената на тока до евроизборите 8| 4780 |07.03.2014 . Явор Куюмджиев обеща: ДКЕВР няма да вдига тока 7| 4515 |06.03.2014

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ