Неделя, 23 Септември 2018, 13:44
Frognews
0| 2530 |07.09.2018

Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока за профилактика

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 10 – 15 септември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община Витоша  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  711-та/Витоша/, Боженци/Никола Паликарски/, Боженци/Никола Паликарски/, Войводина Могила, Капка, Люлински Път/Народно Въстание/, Полк. Стойно Бачийски/Филип, Полк. Стойно Бачийски/Филип, Поточе, Поточе, Розмарин/709-та/, Сърнела/Паскал Иванов/, Сърнела/Паскал Иванов/

На 10.09.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Малинова Долина, местност Киноцентъра, Полк. Антон Кръстев

На 10.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София:  406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Горски Синчец, Св. Наум /Драгалевци, Св. Наум/Трайчо Костов/

На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  ПП Витоша

На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Парк Витоша, Планина Витоша, ПП  Витоша  Тп  Павел Хинов , Природен Парк Витоша

Община Връбница  

На 10.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 11.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 12.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 14.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ -  Волуяк:  Волуяк

Община Възраждане  

На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Инж. Иван Иванов

Община Изгрев  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Борис Стефанов, Г. М. Димитров, Дървеница

На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Борис Стефанов, Г. М. Димитров, Дъхрвеница

На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дианабад

Община Красно Село  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София:  Виктор Григорович, Райко Жинзифов, Феликс Каниц, Яков Крайков/Макаренко/

Община Кремиковци  

На 11.09.2018 г. /08:00 - 17:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кремиковци

Община Лозенец  

На 12.09.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:  Кръстю Сарафов

На 12.09.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  София:  Братя Чакрин , К. Петканов

Община Младост  

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 3

На 11.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Виднище / Горубляне, Висока Ела, Георги Зоев, Горубляне, Искър / Горубляне, Манол Велев, Освобождение / Горубляне, Павел Красов / Горубляне, Петър Дипларов, Самоковско Шосе, Цветна Градина /Горубляне

На 11.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Горубляне/Ул. Роса

На 13.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  12-ти Април / Горубляне, 3-ти Май / Горубляне/, Васил Пешев /Кв. Горубляне/, Горубляне, Долците, Музейна / Горубляне, Пети Ноември /Горубляне, Пионерска, Самоковско Шосе, Цветна Градина, Цветна Градина /Горубляне

На 14.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  12-ти Април / Горубляне, Васил Пешев /Кв. Горубляне/, Витоша / Горубляне, Горубляне, Младен Карадашев, Прогледец, Урвишка Крепост

Община Нови Искър  

На 10.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Балша:  Акация/Септемврийска Слава/, Банишора/4та/, Борова/Васил Коларов/, Бреста/22ра/, Васил Левски/7ма/, Връплина/3та/, Възрожденска/5та/, Гаджовица/10та/, Иван Денкоглу/1ва/, Липа/Девети Септември/, Люляк/24та/, Медна Глава/17та/, Мир/19та/, Орехова/2ра/, ПИ 02511,4604,1132 Кв. 10, Просвета/8ма/, Раковска/Млада Гвардия/, Свилен Димитров, Свобода/11та/, Спортист/12та/, Средорек/20та/, Стара Планина/14та/, Христо Ботев/16та/, Чавдар Войвода/13та/, Чемшир/15та/, Шипченски Проход/26та/, Юрий Гагарин/25та/

На 10.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 11.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 12.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 14.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ -  Доброславци:  Доброславци

На 10.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 11.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 12.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 14.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ -  Мировяне:  Мировяне

На 10.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 11.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 12.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 14.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ -  Нови Искър:  Нови Искър

На 10.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Доброславци:  М. Могилка, ПИ 21662. 4760. 19

На 10.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София

На 10.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Доброславци:  Борова Гора

На 10.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва

На 11.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Доброславци:  Летец

На 11.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Кътина:  013173, 1-ва, 41010. 4479. 530, Акация/Венко Рашков/, Ален Мак, Балкан, Бор/Партизанска/, Брадковица, Братковица УПИ Vі-800 Кв. 66, Бунтовник, Детска Песен, Дъбиците, Еделвайс/Шопски Парт. Отряд/, Езеро/Васил Коларов/, Здравец, Здравчи Камък, Иглика, Кв. 20, Климент Охридски, Кокиче/Окт. Революция/, Лале, Латинка, Летец, Локомотив, местност Теменуга, местност Алула, местност Братковица, местност Малио Дол, местност Манастирчето, местност Червена Река, Миньор, Младежка/Комсомолска/, Моста, Никола Христов, ПИ 41010. 4890. 172, ПИ № 41010. 4479. 98, Пи-38079, Р-Н Нови Искър, Пирамидите/Никола Желязков/, Площада, Професорска, С-У Черквата на Пирамидите, Синия Вир, Сливница, Хайдути, Христо Ботев/Георги Димитро

На 11.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Нови Искър:  41010. 4901. 19, Еделвайс, Кътински път, Летец, Христо Ботев/23 Септември/

На 11.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:  Лале, Миньорска

Община Оборище  

На 10.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Мадрид

На 11.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Буная/Никола Ботушев/

На 12.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бул. Евлоги и Христо Георгиеви№167 Вх. А,Б и №165

На 13.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бул. Евлоги и Христо Георгиеви№110 и 112

На 14.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Султан Тепе

На 14.09.2018 г. /11:30 - 16:15 ч./ -  София:  Ботевградско Шосе/Мизия/, Военна Академия, Евлоги и Христо Георгиеви

Община Овча Купел  

На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  697-ма/Овча Купел/, Александър Вейнер /Кв. Овча Купел/, Иван Радоев/456-та/, Иван Радоев/Уляна Громова/, Камелия/Христо Ноков/

На 14.09.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:  местност Бонсови Поляни

Община Панчарево  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:  Бор/47/, Стопански Двор Горни Лозен

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:  Вилна Зона Ярема, Ярема /20та/

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:  вилна зона Ярема Поз Имот 4

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:  Махала Велчева

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:  вилна зона Ярема, Ярема

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва, 2-ра/278/

На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:  Манастир Св. Ап. Петър и Павел

На 12.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:  Белишако, В. З Ярема Имот 248 Кв. 27, В. З Ярема УПИ III-289 Кв. 30, вилна зона Ярема Ул. 9-та, Вилна Зона Ярема, местност Елата, местност Ковачки Кошари, местност Пържови Кошари, ПИ 29150. 7110. 973, Тупанкови Кошари, ХХІІ, Ярема/20та/

На 12.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:  вилна зона Ярема, вилна зона Ярема М. Високи Рид Пи1, вилна зона Ярема Поз Имот 4

На 12.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Плана:  Ix - 6, XVI-58, вилна зона Кантона, М. Църна Трева, махала Горна Календарова, махала Календарова, махала Кьосева, махала Манчева, махала Масова, махала Новачка, махала Риджова, махала Тодорова, махала Чорбаджийска, Махала Бурнаска, Махала Велчева, Махала Славкова, Махала Чаршийска, местност Елата, ПИ 976, УПИ ІІІ-31, Кв. 11

На 12.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:  вилна зона Ярема, вилна зона Ярема УПИ XXII-176 Кв. 23, Ярема

На 12.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва, 2-ра/278/, Климент Охридски

На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Герман:  Божур/Ален Мак/, местност Зимника, местност Зимника

На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:  44063. 6207. 817, Детелина/91/, Лозенска Планина/20/, Пл. №2621, Кв. 1, Рашовец, Стопански Двор, Стопански Двор Горни Лозен, Съединение/Георги Димитров/

На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево:  местност Ефенди Мост

Община Средец  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Гурко, Евлоги Георгиев, Иван Асен, Иван Вазов, Славянска , Хан Крум, Цар Шишман

На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  6-ти Септември, Гурко, Евлоги Георгиев, Иван Асен, Иван Вазов, Карнеги, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Славянска, Хан Крум

На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  6-ти Септември, Гурко, Евлоги Георгиев, Иван Асен, Иван Вазов, Карнеги, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Славянска, Хан Крум, Цар Шишман

На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  6-ти Септември, Герги Раковски, Гурко, Евлоги Георгиев, Иван Асен, Иван Вазов, Карнеги, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Славянска, Хан Крум, Цар Шишман

На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  6-ти Септември, Герги Раковски, Евлоги Георгиев, Карнеги, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Хан Крум

Община Студентски Град  

На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  21 Век/449-та Студентска/, Проф. Кирил Попов/Върбан Ген, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 10.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Божурище:  Бор, Дунав, Европа, Еделвайс, Жилища, Здравец, Любен Каравелов, Момина Сълза, Пролет, Родопи, Снежанка, Струма, УПИ XxII-133, Кв. 4, Явор, Янтра

На 10.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище:  VІІІ-485,Кв. 34, Александър Александров, Космонавт Георги Иванов, УПИ VI-105 Кв. 8

На 10.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Храбърско:  IV-278 Кв. 42, Нарцис

Община Ботевград  

На 10.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:  Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 10.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ботевград:  Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 10.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Врачеш:  Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Оборище, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Преслав, Синчец, Софрони Врачански, Страншки Рът, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Освободител( 17 Ятаци)

На 10.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:  Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 11.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Правец:  IV, Кв. 9, IV-6393, VI,Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII,Кв. 2,От 514-От. 424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв. 9,Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О. Т. 211-О. Т. 202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 11.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Разлив:  Махала Маргинска

На 11.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Правец:  Васил Левски, Възраждане, Вълко Цолов, Иван Пеев Маруша, Липа, Никола Иванов Янин, Острома, Полска, Поп Марко, Роза, Свети Теодор Тирон, Стара Планина, Стара Река, Трети Март, Хан Аспарух

На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Ботевград:  Армеец, България, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Парка, Павилион

На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Врачеш:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 12.09.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Ботевград:  Армеец, България, Индустриална Зона Микроелектроника, Литаковско Шосе, Парка, Павилион

На 12.09.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Врачеш:  Бузлуджа, Гурко, Захари Стоянов (Петър Янков, Иглика, Люляк, Малчика, Розова Долина, Стара Планина, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов)

На 12.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Ботевград:  Бенковска, България, Васил Левски, Васил Петров, Витиня, Витоша, Георги С. Раковски, Гурко, До Автогара, Захари Стоянов, Индустриална Зона, Искър, Мургаш, Освобождение, Райна Княгина, Сан Стефано, Саранск, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Стефан Стамболов, Трети Март, Хан Крум

На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Ботевград:  Ам Хемус

На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Етрополе:  Георги Антонов

На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Правец:  Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ ІІ Кв. 117, извън регулация, До Гр. Правец, Кв. Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, местност Христовото, Серпухов

На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Разлив:  13022 Махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Трудовец:  563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Попиванов, Зелин, Марица, местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В. Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра

На 13.09.2018 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Правец:  Бор, извън регулация, До Гр. Правец

На 13.09.2018 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Разлив:  13022 Махала Щапалска, Махала Багелейска, Махала Влъчковска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Сираковско

Община Горна Малина  

На 10.09.2018 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина:  V-26 Кв 34, Десета, Единадесета, Стопански Двор, Тридесет и Осем, УПИ III-393, Кв. 50, УПИ XIx-159,Кв. 13, УПИ XxII-26, Кв. 34, Четвърта, Шеста

На 10.09.2018 г. /08:15 - 08:45 ч.; 08:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./ -  Столник:  XxII-57, Св. Св. Кирил и Методии, Ул. Бот. Шосе № 32, Ул. Бот. Шосе № 40, Ул. Св. Св. Кирил и Методий №2, УПИ ІV-124

На 10.09.2018 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долна Малина:  М. Край Село, Стопански Двор, УПИ II-180 Кв. 190, УПИ V-18057 Кв. 5, УПИ ХіV-278 Кв. 24

На 10.09.2018 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Петково, Общ. Елин Пелин:  Оборище, Площада, С. Петково, С. Петково Тп Входа на Ткзс, С. Петково Ул. Кирил и Методий, С. Петково Ул. Н. Рилски 10, С. Петково Ул. Хан Аспарух 29, С. Петково Ул. Хан Аспарух 33, С. Петково Ул. Хан Аспарух 37, С. Петково Ул. Хан Аспарух 39, Ул. В. Левски №7, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ XV-26 Кв. 4, УПИ ІV-232, Кв 36, УПИ ХI-239, Кв. 36

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гайтанево:  УПИ II-45, Кв. 15, УПИ Vііі-230, Кв. 23

На 11.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:45 ч./   На 12.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 13.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 14.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Горна Малина:  101, Блокове

На 11.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:45 ч./   На 12.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 13.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 14.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Макоцево:  вилна зона Овче Бърдо Имот №219, местност Крушака, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад. Район 232, ПИ 463 Кад. Р. 232 М. Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв. 3, УПИ ХII -176 Кв. 31

На 11.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:45 ч./   На 12.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 13.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 14.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Негушево:  068010, VІІІ-3 Кв. 2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ. Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв. 3, УПИ Vі-76, Кв. 11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ ІІ-16, Кв. 2, УПИ ХVІІІ-195, Кв. 18, УПИ ХІV-157, Кв. 18, УПИ-87

На 11.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:45 ч./   На 12.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 13.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 14.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Осоица:  М. Мандрите-Катлъка

На 11.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:45 ч./   На 12.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 13.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 14.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Саранци:  IХ-42,Кв. 7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв. 37

На 11.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:45 ч./   На 12.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 13.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 14.09.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Чеканчево:  II-289, Кв. 32, VI-296 Кв. 25, П-Л Х-373, Кв. 35, П-Л ХVІІ, Им. Пл. №317, Кв. 24, УПИ ХХ-246,Кв. 11

Община Долна баня  

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:  Александър Стамболийски, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Георги С. Раковски, Деница, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Клен, Павел Вежинов, Петко Славейков, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ясен

На 11.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:  Екзар Йосиф, Люляк, Момина Сълза, Райко Даскалов, Търговска, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 12.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:  Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Васил Левски, Деница, Димитър Благоев, Дружба, Елин Пелин, Захари Стоянов, Илинденско Въстание, Опълченска, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Славейков, Рилска Вода, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух

На 13.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:  Георги С. Раковски, Деница, Димитър Благоев, Ибър, Иван Вазов, Малина, Оборище, Опълченска, Пейо Яворов, Райко Даскалов, Септемврийци, Търговска, Христо Ботев, Ягода

Община Драгоман  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Начево

На 12.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 10:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Вишан

На 12.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 10:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долна Невля

На 12.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горно Село

На 12.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Грълска Падина:  махала Горно Ново Село

На 12.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Круша, Общ. Драгоман

На 12.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бахалин

На 12.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владиславци

На 12.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман:  VІІ-99, Градище, Ул. Елин Пелин

На 12.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Драгоман:  Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември, Ярловци

На 12.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Камбелевци:  ХІІ-22

На 12.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чеканец, Общ. Драгоман

На 12.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чуковезер

На 12.09.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ялботина

На 12.09.2018 г. /10:15 - 16:00 ч.; 10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Ново Село, Общ. Драгоман

На 12.09.2018 г. /10:15 - 16:00 ч.; 10:15 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Несла:  000136

Община Елин Пелин  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин:  УПИ VI-104, Кв. 13, УПИ VI-4, Кв. 1, УПИ ІХ-5, Кв. 1, УПИ ХХV-91, Кв. 9

На 10.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ботевград:  Витиня, Пик, Саранск, Цар Освободител

На 10.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Врачеш:  Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 10.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Негушево:  УПИ 9 - 020019

На 10.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Осоица:  10, 33-та, III-271 Кв. 37, XI-400 Вилна Зона, XxV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, Кв. 37, П-Л VI-137, Кв. 1, Парцел VIII От Кв. 53 вилна зона Осоица, Парцел Vі-54, Кв. 28, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373,Кв. 34

На 10.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горно Камарци:  . УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7

На 10.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Долно Камарци:  VIII-9 Кв. 7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв. 8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 Кв. 14, Четвърта

На 10.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Столник

На 10.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Стъргел:  Имот 024027, Парцел ІІ-269, Кв. 39, УПИ, УПИ I-390, Кв. 47, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ VІ-275, Кв. 39

На 10.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горна Малина

На 10.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Камарци

На 10.09.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 12.09.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Нови Хан:  вилна зона Побит Камък П-Л І-519, Кв. 5, Вз Побит Камък УПИ ІV-520,Кв. 4, Вилна Зона Побит Камък

На 11.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Саранци:  000020 по КВС

На 11.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Осоица

На 11.09.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:45 - 11:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./   На 13.09.2018 г. /11:15 - 13:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Равно Поле:  Верила

На 11.09.2018 г. /14:15 - 15:45 ч./ -  Нови Хан

На 12.09.2018 г. /08:45 - 11:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  София:  Елин Пелин

На 12.09.2018 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Равно Поле:  Индустриална Зона Верила

На 12.09.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:  Арда, Георги Бенковски, Детелина, Дюла, Изгрев, Керамик, Кирил и Методий, Крушовица, Лесновска, Липа, Люляк, Марица, Отец Паисий, Първи Май, Синанец, Стефан Стефанов, Стп Явор С. Гара, Теменуга, Топола, Тунджа, Хан Крум, Хемус, Явор

На 12.09.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  098028, Алеко Константинов, Арда, Георги Бенковски, Детелина, Дюла, Изгрев, Керамик, Кирил и Методий, Лесновска, Липа, Люляк, Отец Паисий, С. Гара, Синанец, Теменуга, Топола, Тунджа, Хан Крум

На 12.09.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин

На 12.09.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Равно Поле:  ПИ 039003, . Ул. Равнополска Пролет №18, II-27 Кв. 69, IX-16 Кв. 66, V-27 Кв. 69, V-280,Кв. 31, V// Кв. 28, XVI-333, Кв. 46, XXVIII-346 Кв. 39, Акация, Бариовска, Благой Кръплев, Букет, Васил Левски, Венера, Верила, Геренска, Градинарска, Двора на Дзс, Дереджик, Житен Клас, Завоя, Зора, Иван Вазов, Иван Мишов, Изгрев, Киро Ст. Киров, Кокиче, Лазар Добрич, Латинка, Лилия, Мак, Минерален Извор, Минзухар, Младост, Николай Сандов Велев, Пет Могили, ПИ 025030, Поляна, Равно Поле Кв. 68, Равнополска Пролет, Синчец, Славянска, Теменуга, Топола, УПИ I,Кв. 58, Ул. Верила, УПИ IX-249, Кв. 12, УПИ VI-196024 Кв. 516, УПИ XXV-205 Кв 39, УПИ XXVI-205 Кв. 39, УПИ І-6 Кв. 66, УПИ ХІІ-16, Кв. 66, УПИ VІІ-16,Кв. 66, УПИVІІІ-16,Кв. 66, Урожай, Хан Аспарух, Чекалска, Черковна, Шопска

На 13.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:  вилна зона Чатърлъка

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Герман:  Хан Аспарух/29-та/

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Витоша

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Нови Хан:  037044, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В. З Побит Камън М. Търнавска Река ПИ 037018, вилна зона Побит Камък,УПИ ХХІV-27 Кв. 20, вилна зона Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил и Методий, Марица, Милин Камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, ПИ 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, Ул. Борова Гора №8, УПИ Vі-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв. 20, УПИ ІІ-378, УПИ Іх-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Равно Поле:  М. Конска Ливада

Община Етрополе  

На 12.09.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:15 - 14:30 ч./ -  Бойковец:  Орище, УПИ-І-142

На 12.09.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:15 - 14:30 ч./ -  Етрополе:  Вилна Зона Язовира, Георги Антонов, Георги Бакалов, Етрополе, УПИ I-За Дап, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Махала Иванчовец, местност Баш Самоков, Отец Паисий, Партизански, Руски, Славяни, Сливница

На 12.09.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Етрополе

На 15.09.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Осиковица:  Махала Балинска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манговци, Махала Цековци, Махала Чифлика

На 15.09.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Осиковска Лакавица:  Бостанището, Луковешки Дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам  Хемус , П-Л VI-61, Кв. 5

Община Златица  

На 11.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Златица:  Блок-Енерго, Васил Друмев, Владислав Варненчик, Генерал Гурко, Драва, Захари и Мария Сергиеви, Македония, Медет, Площад Македония, Сава Чукалов, Софийско Шосе, Шипка, Юрий Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Златица:  Бор, Бузлуджа, Голеш, Липа, местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Стара Планина, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Чайка

Община Ихтиман  

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 14.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Веринско:  Ул. 13, УПИ IX-23, Кв. 13

На 14.09.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Ихтиман:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

Община Костенец  

За периода 11-12.09.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:  местност Шиндар

На 10.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

На 10.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Гуцал:  IV Вк. 3а

На 10.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долна Баня:  Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Васил Левски, Ведрина, Витан Витанов, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Деница, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Дъб, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ибър, Иван Вазов, Иглика, Илинденско Въстание, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клен, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малина, Малиново Поле, Маришка, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Новодомска, Обиколен Път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Септемврийци, Сергей Румянцев, Синчец, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Трепетлика, Търговска, УПИ II Кв. 83, Хан Аспарух, Хвойна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Явор, Ягода, Ясен

На 10.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долна Василица

На 10.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Боровец

На 10.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Марица:  1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 10.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:  3-та

На 10.09.2018 г. /10:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Радуил:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б. Хаджисотиров, Бреза, В. Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити Път, М. Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 10.09.2018 г. /10:30 - 11:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./   На 11.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./   На 12.09.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Горна Василица

На 10.09.2018 г. /10:30 - 11:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./   На 11.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./   На 12.09.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 10.09.2018 г. /10:30 - 11:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./   На 11.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./   На 12.09.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:  064007-М. Добрева Ливада, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Баба Вида, Белмекен, Васил Левски, Витоша, Вражебъра, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кокиче, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Люляк, М. Добрева Ливада, Македония, Малина, Малчика, Марин Дринов, местност Еледжик, местност Чикийца, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Пчелин, Рила, Роса, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Странджа, Теменужка, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Чайка, Шести Септември, Шиндар, Шипка, Явор, Янтра

На 10.09.2018 г. /10:30 - 11:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./   На 11.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./   На 12.09.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 10.09.2018 г. /10:30 - 11:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./   На 11.09.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./   На 12.09.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 10.09.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:  Генерал Гурко

На 15.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Горна Василица:  Махала Нова, Махала Гледжова, Махала Нова, Махала Пердова, Нова, Пердова

На 15.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Долна Баня:  Търговска

На 15.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Василишка

На 15.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Очуша:  махала Каменчанска, махала Кулева, махала Кьосева, махала Мартинска, махала Шатърска, махала Шехтова, УПИ ХV-39,Кв. 7

На 15.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Подгорие:  П-Л XIx, Кв. 6, УПИ ХІV-174, Кв. 20

На 15.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец:  I-245 Кв. 11, К. К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, Кв. 7, Пчелински Бани, Ул. Рила, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв. 1, ХХІІ-419

На 15.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Долна Баня

Община Костинброд  

На 11.09.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Костинброд:  IV-3944кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци

На 11.09.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Богьовци:  Имот 5340057, УПИ II -29, Кв. 9

На 11.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Безден:  М. Могилата УПИ77,24, ПИ №243,Кв. 25, УПИ 77. 9

На 11.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:  Райска Градина/Аврора/

На 12.09.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Костинброд:  XV-3434 Кв. 76в, Бели Брези, Белица, Г. М. Димитров, Дванадесети Април, Захари Стоянов, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел ХІІ, Малина, Махала Лешков Връх, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Поп Харитон, Шияковци

На 12.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд:  УПИ II 4162, Георги С. Раковски, Зора, Йордан Йовков, Нарцис, Охрид, Поп Богомил, Славянска, Цар Калоян

На 13.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Костинброд:  719030, Баба Тонка, Блато, Велчова Завера, Гоце Делчев, Клокотница, Македония, Марица, Маслово, Орлово Гнездо, Парижка Комуна, Прохлада, Рожен, Славянска, Софроний Врачански, Средорек, УПИ XV-3798 Кв. 2, Юрий Гагарин, Явор

На 13.09.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Костинброд:  4200,4267,До Кв. 20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

Община Пирдоп  

На 12.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Пирдоп:  Георги Гергов, Георги Геров, Княз Александър Батенберг, Косица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панагюрско Шосе, Паскал, Спас Соколов, Тодор Влайков, Тодор Каблешков

Община Правец  

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Боженица:  Махала Ласковци

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Своде:  Махала Бурньовица, Махала Требеш

Община Самоков  

На 10.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /07:45 - 16:00 ч.; 07:45 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков:  Извън Регурация

На 10.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /07:45 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино:  П-Л Іі, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18

На 10.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Белчин:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв. 38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 10.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани:  П-Л V Кв,21

На 10.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II,Кв. 58

На 10.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Поповяне:  ПИ 000368

На 10.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Рельово:  №000527, извън регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5

На 10.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /07:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Ярлово:  . УПИ ХІІ-562, Кв. 55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М. Грамаге, ПИ 013001 местност Св. Петка, ПИ №578, Стоп. Двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16

На 10.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /07:45 - 16:00 ч./ -  Белчин

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Самоков:  Гюрови Градини, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 110, Пред Квл, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 86, Пред Бчк, Курорт Боровец

На 10.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Самоков:  Гюрови Градини, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 110, Пред Квл, К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 86, Пред Бчк, Курорт Боровец, Курорт Боровец

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:  УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  местност Дългата Поляна, местност Мечката, местност Татарски Брод, местност Татарски Брод

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:  местност Татарски Брод

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Арда, Асен Карастоянов, Бор, България, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Леон Крудов, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Никола Корчев, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана Планина, Спартак, Тридесети Декември, Христо Максимов, Шипка

На 12.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Горни Окол:  128,Кв. 16, IX-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв. 5

На 12.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Долни Окол:  П-Л 150 Кв. 19, УПИ VІ-162, Кв. 20

На 12.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 12.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков:  местност Лавандула , Общ. Самоков

На 12.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Панчарево:  Пи000733,Яз. Искър,М. Коеджик

На 12.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:  местност Дългата Поляна, местност Калковско Манастирче, местност Лавандула, местност Мало Равнище, местност Мечката, местност Пашо, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър

На 12.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, местност Татарски Брод

На 12.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:  местност Мало Равнище, местност Ренов Дол, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър

На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино:  П-Л ІІ, Пл. №160, Кв. 48

На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Искър

На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци:  15285. 11. 41, Втора, Георги Димитров, Двадесет и Четвърта, Доспей Махала, Искър, Крум Шуманов, Мальовица, Мечит, Октомври, Орловец, Първа, Снежанка, Христо Ботев

Община Своге  

На 10.09.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 11:00 - 16:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:45 - 17:00 ч./ -  Нови Искър:  местност Бранишки Лозя

На 10.09.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Владо Тричков:  . УПИ12 Кв72, 1-ва, 10-та, 100, 104-та, 105-та, 106-та, 107-ма, 109-та, 110-та, 111-та, 112-та, 113-та, 114-та, 115-та, 116-та, 119-та, 120-та, 126-та, 153-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 28-ма, 3-та, 30-та, 32-ра, 34-та, 36-та, 37-ма, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 5-та, 52-ра, 55-та, 57-ма, 58-ма, 59-та, 6-та, 60-та, 62-ра, 69 Та, 7-ма, 71-ва, 73-та, 74-та, 75-та, 76-та, 8-ма, 84-та, 9-та, 91-ва, 92-ра, XVІІІ-272 Кв. 20, Имот 3267, Клисура, Кметство Втори Етаж, М. Падината, М. Тоскиното ПИ №017010, махала Вранил-Тунела, Махала Голяма Лъка, Махала Калугерица, Махала Клисура, Махала Куклите, Махала Орешец, Махала Пехчаница, Махала Ромча, Синия Камък, Стр. Полигон Горни Говедарник, УПИ XI-539 Кв. 41

На 10.09.2018 г. /10:45 - 11:00 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Реброво:  Батулийска Битка, Владимир Заимов, Георги Раковски, махала Бивола, махала Кори, махала Огорелица, махала Старо Село, Стара Планина

На 10.09.2018 г. /11:15 - 11:30 ч.; 11:15 - 17:00 ч./ -  Батулия:  Махала Кукура, местност Манастиро и Градо

На 10.09.2018 г. /11:15 - 11:30 ч.; 11:15 - 17:00 ч./ -  Огоя:  II-24, 075039, Махала Войкин Дол-Реката

На 10.09.2018 г. /11:15 - 11:30 ч.; 11:15 - 17:00 ч./ -  Реброво:  Батулийска Битка, Васил Левски, Искърско Дефиле, М. Чуклата, махала Старо Село, махала Бивола, махала Брестово, махала Кори, махала Преслъп, махала Реката, махала Слатина, махала Старо Село, Махала Старо Село М. Света Троица, Пейо К. Яворов, Стара Планина, Старо Село, Търговска, УПИ VІІ - 345 Кв. 25, УПИ XV 221 , Кв 25, Хаджи Димитрър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски

На 10.09.2018 г. /11:15 - 11:30 ч.; 11:15 - 17:00 ч./ -  Томпсън:  Александър Стамболийски, Божур, Кирил и Методий, Кокиче, махала Купен, махала Равнище, Теменуга, Топола, Устрем, Франк Томпсън, Хан Аспарух

На 10.09.2018 г. /11:15 - 17:00 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Бакьово

На 10.09.2018 г. /11:15 - 17:00 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Буковец, Общ. Своге

На 10.09.2018 г. /11:15 - 17:00 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Владо Тричков:  Махала Клисура, Махала Ромча

На 10.09.2018 г. /11:15 - 17:00 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Луково:  Купeн, Общ. Своге Мтп Орничето, Общ. Своге ТП Сърце

На 10.09.2018 г. /11:15 - 17:00 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Нови Искър:  вилна зона Кореа, Вз. Радеви Круши, Гниляне, местност Радеви Круши, Минзухар, пл. №165 и 166 вилна зона Кореа

На 10.09.2018 г. /11:15 - 17:00 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  София:  1-ва

На 10.09.2018 г. /11:15 - 17:00 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Церецел:  Общ. Своге МТП Церецел

На 10.09.2018 г. /11:15 - 17:00 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Своге:  махала Две Реки, Общ. Своге МТП Тихов Дол

Община Сливница  

На 10.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Гургулят:  XVI-17 Кв. 9

На 10.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Гълъбовци:  1-ва, 10-та, 17-та, 20-та, 3-та, 500179, 7-ма, 8-ма, xi-1. 3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 Кв. 26

На 10.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Алдомировци:  242068, М. Слатина, 32-ра, 348, Кв. 62, 46-та, Алдомировска (Г. Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), махала Слатина, махала Шишкова

На 10.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Радуловци:  махала Рейна Река, ХІІІ-47,Кв. 19

На 10.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Ракита, Общ. Сливница

На 10.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

На 10.09.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Братушково:  V-263, VII-299 Кв. 19, УПИ XVI-300

На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Губеш:  УПИ VII-125, Кв. 18

На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман

На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Бърля

На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Врачеш:  Александър Стамболийски

На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Връдловци

На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Годеч:  Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова Гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли Дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М. Молак, Махала Елечанова, Махала Молак, Молак, Молашка, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров Рид, Петрова Бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344 ,Кв. 45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор

На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Голеш, Общ. Годеч:  Парцел VІІІ-413, Кв. 26

На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Комщица

На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Равна, Общ. Годеч

На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Ропот

На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Смолча

На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Станинци

На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Чепърлинци

Община Челопеч  

На 10.09.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Челопеч:  Васил Левски, Георги Бенковски, Драва, Здравец, Иван Вазов, Иван Сираков, извън регулация, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Мургана, Освобождение, Рудничар, Славчо Вълков, Съединение, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Хемус, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 10.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Деков:  Александър Стамболийски, Асен Халачев, Буря, Васил Левски, Владимир Попов, Димитър Благоев, Дунав, Кирил и Методий, Неделчо Георгиев, Свещеник Владимир Попов, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Странджа, Христо Ботев, Цвятко Въбленски, Чаталджа, Шипка

На 11.09.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Белене:  03366. 128. 1 М-Ст Сред Полето

На 14.09.2018 г. /08:00 - 08:45 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Петокладенци:  189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра

На 14.09.2018 г. /08:00 - 08:45 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Стежерово:  Аксаков, Ал. Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл. Заимов, Вл. Тричков, Г. Бенковски, Г. Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д. Бендерски, Д. Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив. Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л. Каравелов, Л. Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 14.09.2018 г. /08:00 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Божурлук:  Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка

На 14.09.2018 г. /08:00 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Татари:  177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр. Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

Община Долни Дъбник  

На 13.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:15 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  Къртожабене

На 13.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  Дисевица:  10 Конгрес, Ангел Кънчев, Васил Костов, Г. Томов, Ген Радецки, Георги Петров, Девети Септември, Иван Вазов, Изгрев, К. Златарев, К. Христов, Месност Торбовото, Н. Вапцаров, П. Волов, С. Караджа, Св. Св. Кирил и Методий, Юнско Въстание

На 13.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  Плевен:  56722. 35. 726, С. Дисевица ПИ 000137 и С. Търнене ПИ 000108

На 13.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен:  Адил Дервишев, Месност Азманското, местност Азманското, местност Ватовото, местност Под Селото

На 14.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бъркач:  В. И. Ленин, В. Коларов, Васил Тодоров, Въло Йотов, Георги Димитров, Иван Вазов, Край Село, местност Барата, Механизатор, Мусала, Найден Американски, Околовръстна, Партизанска, Пирин, Руски Път, Стара Планина, Цветан Спасов

Община Искър  

На 13.09.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Староселци:  Васил Левски

Община Кнежа  

На 10.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Кнежа:  Димитър Благоев, Ильо Войвода, местност Мерата, Панайот Хитов, Райко Даскалов, Филип Тотю, Чавдар Войвода

На 12.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Еница:  000191, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Гаврил Генов, Ген. Тотлебен, Георги Димитров, Георги Михайлов, Иван Вазов, Клокотница, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски

На 13.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лазарово:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Гео Милев, Георги С. Раковски, Елин Пелин, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Родопи, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 14.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лазарово:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Лазар Митов, Панайот Хитов, Тодор Каблешков, Юрий Гагарин

На 14.09.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Кнежа:  735082, местност Криволя, местност Криволя

Община Левски  

На 11.09.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Бацова Махала:  Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 10.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Одърне:  9-ти Септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара Планина, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов

На 10.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Каменец, Общ. Пордим:  Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П. К. Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Янтра

На 10.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Летница, Общ. Летница:  Александър Димитров

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Каменец, Общ. Пордим

На 11.09.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 08:45 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Санадиново:  № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 11.09.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Българене, Общ. Левски:  Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 11.09.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски:  Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 11.09.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Трънчовица:  Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 11.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бацова Махала:  Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Карл Маркс, Радецки, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 11.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски:  Игнат Величков

На 11.09.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Александър Стамболийски, Антим I, България, Малчика, Христо Смирненски

На 13.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Александър Стамболийски, Индустриална

На 13.09.2018 г. /12:00 - 12:05 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Априлов, Васил Друмев, Витоша, Владимир Заимов, Гергана, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Княз Александър Батенберг, Княз Борис, Лазар Станев, Локомотив, Максим Горки, Милин Камък, Оборище, Осъм, Патриарх Евтимий, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Странджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Ясна Поляна

На 13.09.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Владимир Заимов, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Кирил и Методий, Локомотив, Максим Горки, Оборище, Христо Смирненски, Цар Симеон

Община Никопол  

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Асеново, Общ. Никопол:  Васил Левски, Д-Р Петър Берон, Трети Март, Христо Ботев, Чавова

На 12.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Никопол:  VI Кв. 5, Акация, Ал Стамболийски, Амбарица, Арда, Беласица, Белмекен, Бяло Море, В. Левски, Вежен, Веслец, Вихрен, Ген Криденер, Дик Баир, Димитър Благоев, Добруджа, Дойран, Драгоман, Дунав, Европа, Елия, Елтепе, Камчия, Килика, Кирил и Методий, Л Каравелов, Люлин, Марица, местност Елия, местност Синджирли, Одеса, Осогово, Пирин, Победа, Раковска, Рибарица, Рила, Сливница, Смолянови, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Телеграфна, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черни Връх, Черно Море, Шести Септември, Шипка

На 12.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Черковица

На 13.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Въбел:  Ал. Стамболийски, В. Друмев, В. Коларов, В. Левски, В. Пеева, Витоша, Г. Бенковски, Г. Бузев, Г. Димитров, Г. Кирков, Г. Милев, Г. С. Раковски, Д. Благоев, Д. Дебелянов, Дунав, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Л. Каравелов, Ленин, М. Горки, М. Край Селото, М. Старото Село, Малчика, местност Задовица, местност Петровски Път, местност Старо Село, Н. Вапцаров, Н. Рилски, Отец Паисий, П. К. Яворов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Евлогиево:  Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Димитров, Ев. Ангелов, Иван Вазов, Искър, Люлин, Марица, Пирин, Рила, Усоята, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 13.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Любеново, Общ. Никопол:  Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Лазар Деков, Любен Дочев, Максим Горки, Маршал Толбухин, Н. Й. Вапцаров, Николай Петров, П. К. Яворов, Път 52, Радецки, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка

Община Плевен  

На 11.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брестовец:  Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 10.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:  071020- местност Сушица, VI-87 Кв. 3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 10.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Къртожабене:  Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 10.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:  Арда, Бачо Киро, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Люлин, Марица, Н. Й. Вапцаров, Освободител, Осогово, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, София, Тодор Луканов, Христо Кърпачев, Шипка

На 10.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бръшляница

На 10.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Коиловци:  000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, местност Байнова Могила, местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 10.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Коиловци:  местност Биширица

На 10.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен:  Иван Миндиликов

На 10.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен:  Владимир Бурмов, Елин Пелин, Лозенка, Сторгозия

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен:  Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин

На 10.09.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Плевен:  Гренадирска, П. Р. Славейков, Родопи

На 10.09.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Плевен:  Асен Златаров, Генерал Ганецки, Дружба, Осогово, Плевенска Епопея /Пърличев/, Пордим, Рига, Сергей Румянцев, Трети Март, Чаталджа/Н. Доровски/

На 10.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:  Кайлъка, Кайлъшка, Летен Театър, местност Кайлъка, местност Кайлъка

На 11.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горталово:  071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв. 3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 11.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен:  Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 11.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен

На 11.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен:  Васил Левски/Г. Димитр/, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Полк. Инж. Цветан Лазаров, Тетевен

На 11.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен:  Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, местност Табакова Чешма 1, местност Табакова Чешма IV, Цигански Лозя

На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ралево:  028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.09.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Плевен:  Асен Халачев, Гренадирска, Дружба, К. Охридски/Карл Маркс/, Лерин, Митрополит Климент, Освобождение, Цар Борис III

На 11.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:  България, Българска Авиациа /Индустр. , Индустриална Зона, местност Акчара, местност Западна Идустриална Зона, местност Русково Бърдо

На 11.09.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Плевен:  България, Българска Авиациа /Индустр. , местност Акчара

На 11.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:  Георги Кочев, Десети Декември, Ем. Васкидович/Аврора/, Молдавия, Русе/Д-Р Бешев/

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Къшин:  Аврора, Васил Друмев, Г. С. Раковски, Етрополе, Кирил и Методий, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов, местност Над Село, Преслав, Рибарица, Рудозем, Стоански Двор, УПИ 16 Стр. Кв. 1, УПИ-XII Кв. 19, Ю. А. Гагарин

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Плевен:  извън регулация, До Гр. Плевен, Лозарска Среща Кл 1

На 12.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Плевен:  извън регулация, До Гр. Плевен

На 12.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен:  Сторгозия

На 12.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен:  Иван Вазов, Парашкев Цветков, Полтава, Сопот

На 12.09.2018 г. /09:45 - 12:45 ч./ -  Плевен:  Васил Левски/Г. Димитр/, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Княз Александър I Батемберг, Тетевен

На 12.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:  Стоян Заимов

На 13.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен:  Бунтовник, Васил Друмев, Гоце Делчев, Дрин, Морава, Родопи

На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:  Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, В. И. Ленин, Гео Милев, Дунав, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Свобода, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 13.09.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Плевен:  Асен Халачев, Българска Авиациа /Индустр. , Васил Левски/Г. Димитр/, Гривишко Шосе, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Иван Миндиликов, София

На 14.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Плевен:  Алеко Константинов, Гренадирска, Данаил Попов /В. Ленин/

На 14.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Къшин:  Аврора, Етрополе, Кирил и Методий, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов, местност Над Село, Преслав, Рибарица, Рудозем, Ю. А. Гагарин

На 14.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Плевен:  Гривица, Източна Индустриална Зона, Индустриална Зона

На 14.09.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Плевен:  Асен Халачев, Кичево, Княз Александър I Батемберг

Община Пордим  

На 10.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 11.09.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Глава:  М-Ст Греда

На 12.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Рупци, Общ. Червен Бряг:  095059, 206034, Ал Момчилов, Ал Стамболийски, Асен Златаров, В Левски, Витоша, Вл Заимов, Г Бенковски, Г Димитров, Г Милев, Г Стойчев, Д Благоев, Д-Р П Берон, Девети Май, Девети Септември, Дружба, Дядо Иван Комитата, Зл Панега, Ив Вазов, К и Методий, М Палаузов, Малчика, Млада Гвардия, Пирин, Рила, Ст Планина, Странджа, Т. Йорданов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин

На 12.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:  510001, V Кв. , Ал Стамболийски, Барбарати, Бено Вълчев, Братя Миладинови, Бузлуджа, Гоце Делчев, Гурко, Ивайло, Илю Войвода, Княз Александър Батенберг, Лазар Ръжанов, Лалка Батова, Марица, Сава Младенов, Странджа, Чавдар Войвода, Яворов Изток

На 13.09.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Реселец:  Воденицата, Горска, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Иван Христов, Искър, Капна, Поройна, Ръчене, Свобода, Стефан Бацов

 

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 10.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Брезник:  Александър Тинков, Варош, Нестор Петров

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник:  Андрей Михайлов, Георги Ив Бунджулов

На 11.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Долна Секирна

На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Ноевци

На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Брезник:  06286. 72. 21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:  083011, местност Страище, махала Пали Лула, С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40

На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Селищен Дол

На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Слаковци

На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Сопица

На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:  Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 14:15 - 16:30 ч./ -  Врабча:  УПИ Vіі-62,61,Кв. 12

На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 14:15 - 16:30 ч./ -  Проданча

На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Трън;  Бераинци;  Билинци;  Богойна;  Бохова:  УПИ-ХI-148;  Брезник;  Бусинци;  Видрар;  Видрица:  Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв. 17;  Вукан:  УПИ III-130 Кв. 12;  Главановци, Общ. Трън;  Горна Мелна:  87;  Горочевци;  Гърло:  Общ. Брезник;  Джинчовци;  Докьовци;  Долна Мелна:  Нупи 12;  Дълга Лука:  УПИ IV-71, Кв. 17;  Ездимирци:  УПИ ІІІ-179, Кв. 32;  Еловица, Общ. Трън;  Забел;  Зелениград:  Общ,Трън, Парцел ІІІ-253, Кв. 40, УПИ XXXIII - 371кв 20;  Конска:  УПИ ІІІ-202, Кв. 6;  Костуринци;  Кривонос;  Къшле;  Лева Река;  Лешниковци:  Имот 32, Кв. 5;  Ломница, Общ. Трън:  М. Ждрелото;  Милославци:  УПИ V-71, Кв. 18;  Мракетинци;  Мрамор, Общ. Трън:  Стълб 32, Клон А;  Муртинци;  Насалевци;  Неделково:  махала Недялкови Ханове;  Парамун:  махала Парамунска Чука, Тп Парамунска Чука, УПИ-V, Кв. 15;  Пенкьовци;  Радово;  Рани Луг:  П-Л ХХІ-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 махала Пещер;  Ребро;  Реяновци;  Слишовци;  Стайчовци;  Стрезимировци:  56;  Трън:  8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Възраждане, Георги Бабичев, Георги Димитров, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Захари Иванов, Имот 000697 Стопански Двор, Китка, махала Ахчийски Кошари, махала Горно Баринци, махала Китка, махала Кошарите, Махала Кошаре, Мосаловска, Мурговица, Нов Живот, Петко Д. Петков, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов, Яким Тошков;  Туроковци;  Филиповци;  Цегриловци:  ПИ 197;  Шипковица;  Ярловци;

На 12.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 16:30 ч./ -  Бутроинци

На 13.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:  махала Пали Лула

На 14.09.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Режанци

Община Перник  

На 10.09.2018 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 14.09.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:  Бучински Път, Златоград, Изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин ПИ 58781,5146784

На 10.09.2018 г. /08:00 - 09:30 ч./   На 14.09.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Перник:  Бучински Път, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв. 21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, махала Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

На 10.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:45 - 15:00 ч./ -  Перник:  Ален Мак, Балван, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Бунтовник, Васил Априлов, Васил Петлешков, Витоша, Вихрен, Дъга, Ела, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Калина, Капитан Векилски, Кръстец, Лилия, Люлин, Малашевска, Мальовица, Могиличе, Момина Сълза, Мургаш, Никола Козлев, Оборище, Острица, Отец Паисий, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пантелеи, Петрохан, Пирин, Протожерица, Рила, Родопи, Роза, Света Петка, Селимица, Сергей Румянцев, Синчец, Софийско Шосе, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Чавдар, Чинар, Шибой, Шипка

На 10.09.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:  Ален Мак, Бачо Киро, Божур, Ела, Калина, Могиличе, Момина Сълза, Никола Козлев, Палма, Роза, Света Петка, Сергей Румянцев, Чинар

На 11.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ярджиловци:  Братя Чакрини, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Стража

На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Перник:  6-ти Май, Айтос, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Граово, Добруджа, Дряново, Епископ Киприян, Златица, Изток, Ихтиман, Казанлък, Карлово, Клепало, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пирдоп, Пловдив, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Русе, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Стара Загора, Струга, Твърди Ливади, Трявна, Търговище, УПИ 2,Кв. 202, Физкултурна, Христо Смирненски, Шумен

На 11.09.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:  6-ти Май, Първи Май, Твърди Ливади

На 11.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Перник:  Алеко Константинов, Бродо, Бунтовник, Васил Априлов, Гео Милев, Георги Мамарчев, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дойран, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, Капитан Векилски, Клисура, Кокиче, Любен Каравелов, Люлин, Миньор, Мургаш, Мусала, Найден Геров, Никола Козлев, Оборище, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перелик, Протожерица, Родопи, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Селимица, Силистра, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стефан Караджа, Тева, Теменуга, Тодор Каблешков, Тутракан, Христо Ботев, Хумни Дол, Шибой

На 11.09.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Перник:  Георги Мамарчев, Димова Махала, Хумни Дол

На 11.09.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:  6-ти Май, Айтос, Алеко Константинов, Асеновград, Ахтопол, Балчик, Банско, Битоля, Ботевград, Брайла, Брацигово, Брезник, Бродо, Бунтовник, Бургас, Бяла Слатина, Варна, Васил Априлов, Васил Левски, Велинград, Видин, Враца, Гео Милев, Георги Мамарчев, Граово, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Добруджа, Добруджа, Дойран, Дряново, Епископ Киприян, Захари Стоянов, Златица, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, Изток, Ихтиман, Казанлък, Капитан Векилски, Карлово, Клепало, Клисура, Кокиче, Котел, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Кърджали, Любен Каравелов, Люлин, Лясковец, Миньор, Миньор, Монте Карло, Мургаш, Мусала, Найден Геров, Никола Козлев, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Оборище, Одрин, Омуртаг, Охрид, Павликени, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перелик, Пирдоп, Пловдив, Протожерица, Първи Май, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Родопи, Русе, Самоков, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Селимица, Силистра, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Загора, Стара Планина, Стефан Караджа, Струга, Твърди Ливади, Тева, Теменуга, Тодор Каблешков, Трявна, Тутракан, Търговище, УПИ 2,Кв. 202, Физкултурна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хумни Дол, Шибой, Шумен

На 12.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Перник:  Атанас Накев, Благой Гебрев, Бучински Път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Калофер, Кирил Тупанков, Крум Накев, Лом, махала Портарева, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Стомана, Стримон, Хасково, Църква, Юрий Гагарин, Ямбол

На 12.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник:  Благой Гебрев, Воронеж, Изток, Стомана

На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Големо Бучино:  Кедър, Кракра, София, Струма, Яланджийска

На 12.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Перник:  Бели Брег, Куциян, Миньор, Мърквичка, Първи Май, Св. Св. Кирил и Методий, Твърди Ливади, Трети Март, Хумни Дол

На 12.09.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Перник:  Първи Май, Твърди Ливади

На 12.09.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:  Атанас Накев, Бели Брег, Благой Гебрев, Бучински Път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Калофер, Кирил Тупанков, Крум Накев, Куциян, Лом, махала Портарева, Миньор, Мърквичка, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Първи Май, Св. Св. Кирил и Методий, Стомана, Стримон, Твърди Ливади, Трети Март, Хасково, Хумни Дол, Църква, Юрий Гагарин, Ямбол

На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:  Благой Гебрев, Волгоград, Изток, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Минск, Несебър, Одеса, Созопол, Юрий Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:  Изток, Ленински Проспект, Минск, Созопол, Юрий Гагарин

На 14.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:  Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, махала Портарева, Минск, Несебър, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин

На 14.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник:  Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Лом, махала Портарева, Оряхово, Стомана, Юрий Гагарин

Община Радомир  

На 11.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Долни Раковец:  Кв. 22,Упи Х-206, М-Ст Банята , УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв. 1

На 11.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Кондофрей:  Общ. Радомир

На 11.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Радомир:  Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 11.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:  махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ ІX-1083,1084

На 11.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Червена Могила

На 11.09.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:  махала Горни Раковец, махала Егреците

На 11.09.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Владимир:  ПИ 149 Кв,14

На 11.09.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Долна Диканя

На 11.09.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ -  Друган:  VІ-485,Кв. 45, Чачулова Махала

На 13.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Беланица;  Бобораци:  ІІІ - 323 Кв. 26, ХVIII-136, Кв. 23;  Жедна;  Житуша:  П-Л ІV Пл. №711, Кв. 56, УПИVІ;  Извор, Общ. Радомир:  Кв. 1,Упи ХіV, Махала Канджулица;  Касилаг:  УПИ ІІІ-230, УПИ ХІV-191;  Кленовик:  Кв. 20;  Кошарите:  П-Л VII-117, Кв. 18, УПИ VІІІ,Кв. 17;  Негованци:  VI-355, УПИ-130 Кв. 37;  Поцърненци:  Махала Калугерски Чифлик 65;  Прибой;

На 14.09.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Радомир:  Върба, Кюстендилска, Райко Даскалов, Търново, Шейново

Община Трън  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Главановци, Общ. Трън

На 11.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Милославци:  УПИ V-71, Кв. 18

На 13.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Забел

На 14.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Трън:  Бор, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански Двор, махала Ахчийски Кошари, махала Кошарите, Махала Кошаре

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 10.09.2018 г. /09:10 - 09:40 ч.; 14:10 - 14:40 ч./ -  Балювица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 10.09.2018 г. /09:10 - 09:40 ч.; 14:10 - 14:40 ч./ -  Берковица

На 10.09.2018 г. /09:10 - 09:40 ч.; 14:10 - 14:40 ч./ -  Бокиловци:  000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв. 15, Четвърта, Шеста

На 10.09.2018 г. /09:10 - 09:40 ч.; 14:10 - 14:40 ч./ -  Боровци:  1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Р. Даскалов и Д. Благоев

На 10.09.2018 г. /09:10 - 09:40 ч.; 14:10 - 14:40 ч./ -  Бързия

На 10.09.2018 г. /09:10 - 09:40 ч.; 14:10 - 14:40 ч./ -  Замфирово:  000436, 1-ви Май, 5-ти Декември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб.  и Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на Ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 10.09.2018 г. /09:10 - 09:40 ч.; 14:10 - 14:40 ч./ -  Комарево, Общ. Берковица:  Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 10.09.2018 г. /09:10 - 09:40 ч.; 14:10 - 14:40 ч./ -  Мездрея:  Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 10.09.2018 г. /09:10 - 09:40 ч.; 14:10 - 14:40 ч./ -  Песочница:  Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв. 33, Четвърта, Шеста

На 10.09.2018 г. /09:10 - 09:40 ч.; 14:10 - 14:40 ч./ -  Рашовица:  Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

На 10.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берковица:  03928. 68. 18, 03928. 72. 33, 03928. 72. 4, извън регулацията

На 10.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрилица:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, извън регулацията, Ленин, Людено, Люляк, местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка

На 10.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гаганица:  037265, 1-ви Май, 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна

На 10.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костенци:  314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 10.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Котеновци:  Втора, Пета, ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 10.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лесковец, Общ. Берковица:  Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 10.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездрея:  000002

На 10.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Черешовица:  Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 10.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берковица:  Николаевска

На 10.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Берковица:  03928. 514. 225, 086014 Землището на С. Бързия, 23 Септември, 23 Септември, 23 Септември, Акация, Александровска, Александровска, Антон Страшимиров, Ашиклар, Беговица, Беговица, Бук, Възход, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Заряница, Звезда, Зора, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, Изгрев, Калиманица, Кирил и Методи, Кирил и Методи, Кокиче, Къса Река, Лале, Лечебница, Малинарка, Марин Дринов, местност Петрохан, Мрамор, Мрамор, Незабравка, ПИ 03928. 66. 32, Промишлена Зона, Първи Май, Път 81 Преди Разклона За Кв. Раковица, Радецки, Рако-Ца Ул. Братя Миладинови, Раковица, Раковица, Раковица, Раковица Ул. 1-ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул. Добри Чинтулов, Раковица Ул. Панайот Хитов, Раковица Ул. Усин Керим, Ружа, Свобода, Солунска, Стефан Стамболов, Страцимировска, Страцимировска, Хаджи Петър Илиев, Хайдушки Водопади, Чайка

На 10.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Бързия:  036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Акация, Артец, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Здравец, Землището С. Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, Петроханска, ПИ 086028 и ПИ 086029, Пръшковица, Пръшковица, Равнище, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Стругарница, Тодорини Кукли, УПИ ХVІ, Кв. 29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 10.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Драганица:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 10.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Монтана:  Христо Ботев

На 10.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Пърличево:  9-ти Септември, Ал Стамболийски, Бор, Васил Левски, Витоша, Г Димитров, Гробарска, Димитър Благоев, Дружба, Замфир Попов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Морава, Пирин, Раковски, Рила, Средец, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Явор

На 10.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Слатина, Общ. Берковица:  Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, местност Стопански Двор, Н. Й. Вапцаров, Христо Ботев

На 10.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Цветкова Бара:  Главна, Гороница, извън регулация, Черемошница

На 10.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Черкаски:  Акация (21), Божур (25 А), Бозаджийска (Дванадесет), Бор (Единадесет), Бреза (Двадесет), Вароша (Първа А), Върбица (Дванадесета), Върха (24), Гавгалия (Шестнадесет), Гурнов (Трета), Дребако (Четиринадесет), Еделвайс (23), Ела (Четвърта), Иглика (Тринадесет Б), Игрище (25), Извора, Изгрев (Деветнадесет), Казанджийска (Девета А), Калина (Двадесет и Втора), Кестените (Осма), Ком (Втора), Корийски Дол (22 Б), Корията (Двадесет и Втора А, Крайна (Седемнадесет), Липа (29), Метохска (Девета), Перуника (Петнадесет), Речна (27 ), Роза (Пета), Ружа (27 А), Синчец (Десет), Стубла (Десета), Теменуга (28 ), Хризантема (26), Христо Ботев (Първа), Църковна (Седма), Червен Брег (Тринадесет), Ямачо (Тринадесета)

На 10.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Ягодово, Общ. Берковица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки Дол, Еделвайс, Карян, Малка Река, Марков Кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска Бара, Христо Ботев, Ягода

Община Бойчиновци  

На 11.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Мърчево:  Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Лъката, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Три, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч./ -  Вирове:  647011, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Габровска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Иглика, Китката, Крушака, Ломска, Марица, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Пеньо Пенев, Път № 81 При Разклона на С. Габровница, Ручей, Септемврийци, Украйна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка

На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:  921164, извън регулацията

На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч./ -  Мадан, Общ. Бойчиновци:  000521, 000636, 927026, Александър Стамболийски, Балкан, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Владимир Илич Ленин, Владимир Минчев, Волга, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоцо Николов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методи, Ленинградска, Люлин, местност Микови Падини, Млада Гвардия, Московска, Олег Кошевой, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Райко Даскалов, Родина, Ропотамо, Севастопол, Сергей Киров, Славянска, Странджа, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Мърчево:  Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Извора, местност Лъката, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Три, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч./ -  Габровница, Общ. Монтана:  231001, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Анастас Цанков, Асен Беломелски, Борис Киров, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гарата, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Цаков, Гробарска, Д-Р Петър Берон, Двадесет и Трети Септемвр, Димитър Янкин, Захари Тошев, Ивайло, Иван Асен, Иван Беломелски, Иван Вазов, Иван Калиманишки, Иван Михайлов, извън регулация, Илия Стоянов, Индустриална, Йордан Йовков, Йордан Къшльов, Качо Първанов, Кирил Целков, Китката, местност Стублата, Мильо Мильов, Никола Гмурски, Панталей Григоров, Петко Славейков, Петър Лазаров, Пею Яворов, Сава Стоянов, Стефан Караджа, Стоян Ненков, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цеко Видлишки

На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч./ -  Безденица:  Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет и Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Костадинов, Иван Михайлов, извън регулацията, Йосин Връх, Кирил и Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Пенков Вир, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев, Цибрица

На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч./ -  Долно Церовене:  извън регулацията

На 14.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Мърчево:  местност Извора

Община Вълчедръм  

На 14.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Вълчедръм:  Алеко Константинов, Балатон, Братя Миладинови, Извън Населеното Място, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Странджа, Съединение /В. Коларов/, Трети Март /Г. Генов/, Хан Аспарух, Цар Самуил

На 14.09.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Разград, Общ. Вълчедръм:  Двадесет, Десета, Осемнадесет, Осма, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Две-А, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Пет-А, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Четиридесет и Седем, Шеста, Шестдесет, Шестдесет и Девет, Шестдесет и Осем, Шестдесет и Седем, Шестдесет и Четири, Шестдесет и Шест, Шестнадесет

Община Вършец  

На 10.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Вършец:  12961,24, 12961. 15. 858, 12961. 24. 4, 12961. 24. 6, 12961. 24. 934, 12961. 51. 7, 12961. 54. 52, 12961. 57. 9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), България(В. Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л. С), Д-Р Константин Пенев(З. К), Иван Вазов, Кв. 1 12961. 422. 111, Климент Охридски(И. Манк. ), местност Пречиствателна Станция, Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)

На 10.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Горна Бела Речка:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 10.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Горно Озирово:  Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н. Й. Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24)

На 10.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Долна Бела Речка:  325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 10.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Долно Озирово:  I-161,Кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 10.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Лютаджик:  23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген. Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река

На 10.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Спанчевци:  Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, извън регулация, Илинден, местност Минкови Бани - Топилата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански

На 10.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Стояново, Общ. Вършец:  Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Лом  

На 13.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Долно Линево:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л. Димитро, Веслец(23-ти Септември), Витоша(9-ти Септември), Вишна(Г. Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, местност Дръмките, Пирин, Покрайна, Първа, Рила(Р. Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

За периода 10-12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лом:  Александър Стамболийски, Арда, Артанес, Бузлуджа, Дедеагач(Ставри Генов), Крали Марко, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Отец Паисий, Поп Богомил, Радецки, Софрон Михайлов, Стефан Хаджийски, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман

За периода 10-14.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан. Иванов), Кирил Петров(Ал. Беремл. ), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Пирин, Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Пристанищна(Лом. Комуна), Свобода, Славянска(Г. Димитров), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)

За периода 10-14.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:  Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Тунджа, Цибрица, Янтра

На 13.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Замфир:  110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й. Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка

На 13.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм:  извън регулацията

На 13.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ковачица:  Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Втори Стопански Двор, местност Читалище, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Седем, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Едно, Шестдесет и Три, Шестнадесет

На 13.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Лом:  44238,1149,6, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Борис Гайдаров(П. Мойсеев), Васил Друмев, Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Димчо Дебелянов, Дядо Горан, Иван Вазов, Иглика(Нов Живот), извън регулацията, Кален Поток, Коваленко Петков(Партиз. ), Лозарска, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Могилата, Орляк, Пейо Яворов, Поточе(Ценко Маринов), Пчела, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска, Софийска, Съгласие(Аврора), Цар Калоян

На 13.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Станево:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Единадесета, извън регулация, местност Църковен Двор, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 13.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Станево:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, извън регулация, Осемнадесет, Осма, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Трета, Тринадесет, Четиринадесет

На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Трайково:  Асен Балкански, Боно Николов, Борис Златанов, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Гаврилов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Камен Златанов, Криводол, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Славчо Борисов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Шейново

Община Монтана  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Видлица:  извън регулация

На 10.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гаврил Геново:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 10.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново:  XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 10.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:  Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 10.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:  Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 10.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:  7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 10.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Меляне:  Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 10.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Помеждин:  500. 110, ІV-148 Кв. 9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 10.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:  Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 10.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дълги Дел:  Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Говежда:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет  и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дива Слатина:  Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 10.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:15 - 14:45 ч./ -  Благово, Общ. Монтана:  Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 10.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:15 - 14:45 ч./ -  Боровци:  1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски

На 10.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:15 - 14:45 ч./ -  Монтана:  48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, извън регулацията, Индже Войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. , Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)

На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново:  извън регулацията

 

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски

Община Ловеч  

За периода 10-13.09.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  Бул Мизия и Освобождение, Здравец, Освобождение

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Осъмска

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци:  Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 10.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Борис Данков, Борислав, Братя Павлови, Васил Априлов, Васил Левски, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Иван Вазов, Козлодуй, Крайна, Любен Каравелов, Мадара, местност Ямата, Нейко Найденов, Одринска, Опълченска, Осъм, Покой, Поляна, Преспа, Район Ж. П. Гара, Рачо Радев, Рила, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор

На 10.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:  Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Витоша, Габровска, Гено Димов, Гео Милев, Ивайло, Кирил Павлов, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, местност Стопански Двор, Нейко Найденов, Оборище, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Стара Планина, Страцин, Съединение, Трети Март, Хемус, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Явор

На 10.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Деветаки:  местност Мутьова Поляна

На 10.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Дойренци:  Тодор Киров

На 11.09.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  Александър Стамболийски, Ген. Столетов, Княз Имеретински, Черковна

На 12.09.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Казачево:  Александър Стамболийски, Балканска, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Грънчаров, Добри Чинтулов, Ж. П. Спирка, Иван Вазов, Изворче, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Поречна, Раевите Ханчета, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна

На 12.09.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Ловеч:  Доктор Съйко Съев, местност Печковец, местност Полето, местност Сливешки Ливади, Хлевенско Шосе, Южна Индустриална Зона

На 12.09.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Сливек:  Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев

На 12.09.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Хлевене:  Александър Стамболийски, Банчо Еврев, Васил Левски, Великден, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Кочо Иванов, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Свирлив Кладенец, Стойчова, Тодор Печев, Трети Март, Христо Ботев

Община Луковит  

На 10.09.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Голяма Брестница:  Александър Стамболийски, Биволарника, Васил Левски, Геновци, Георги С. Раковска, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, местност Данчова Могила, местност Жидевица, Никола Й. Вапцаров, Ниновци, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 10.09.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Луковит:  Възраждане

На 10.09.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Пещерна:  Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Левски, Васил Петлешков, Витска Долина, Гео Милев, Георги Бенковски, Елин Пелин, Иван Вазов, Лозарска, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Пчелиня, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 10.09.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Торос:  157023, 48058, Александър Стамболийски, Априлци, Бреза, Бузлуджа, Валето, Васил Левски, Витска, Вишиндол, Възраждане, Вълчо Русковски, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Георги Бенковски, Градинска, Грънчар, Дило Йотов, Димитър Ковач, Дойчин Димитров, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Кирил и Методий, Китка, Кичера, Кокиче, Крайселска, Кулата, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Нено Върбанов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Орешака, Пейо К. Яворов, Под. Тарасов, Полето, Поручик Софронов, Потока, Равнището, Райна Княгиня, Речна, Стоян Георгиев, Теменуга, Торос, УПИ V, Филип Бутозов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Цвятко Алексиев, Шипка, Явор, Ягода

На 10.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Луковит:  Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 10.09.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дерманци:  Баба Тонка

На 11.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Тодоричене:  Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Добри Войников, Иван Вазов, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Мочура, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня, Рибарица, Старо Шосе, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дъбен:  Васил Левски, Вутевска, Диевска, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Песовска, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Хаджи Димитър, Цоковска

На 11.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дерманци:  000268, М. Башивец, 079051, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Еледжиково, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Керамична, Козлодуй, Крайбрежна, Къчовското, Любен Каравелов, местност Батовото, Мизия, Оборище, Околовръстна, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Петко Д. Петков, Подполковник Калитин, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Свети Свети Кирил и Методи, Струмица, Съединение, Тракия, Трети Март, Филчов Връх, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цар Борис 1, Цар Калоян, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка, Юрий А. Гагарин, Ямен, Яне Сандански

На 12.09.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  Луковит:  Vіі Кв. 182, Глоговец, Димитър Димов, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Лоза, Македонска, Петко Д Петков, Пирот, Предел, Росица

На 14.09.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Луковит:  Воденичарска, Глигора, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Левира, Македонска, Остреница, Отец Паисий, Сливница, Софроний Врачански, Странджа, Цанко Церковски

Община Тетевен  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бабинци:  001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 10.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен:  002105 Екатте 07884, Бабинци

На 10.09.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Тетевен:  Махала Свидово

На 10.09.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Черни Вит:  Васил Левски, Миковци

На 12.09.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Черни Вит

На 13.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Васильово:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А. Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  62579. 150. 12, 62579. 168. 546. 1, Баба Тонка, Басарим, Брязово, Васил Левски, Вежен, Ген. Владимир Вазов, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Гугла, Даковото, Еделвайс, Заводна, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Капетан, Иглика, Кокиче, Костина, Краището, Крайречна, Лало Войвода, Лъга, Любен Каравелов, Нецов Дол, Никола Вапцаров, Отец Кирил, Отец Паисий, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Пи-62579. 164. 2, Просвета, Стара Рибарица, Старчов Дол, Студентска, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Смирненски, Царичина, Черна Река, Шалски Дол, Юрий Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Тетевен:  Люляк, Махала Глотното, Махала Свидово, Махала Скрибътна, местност Атанашкото, местност Върбака, местност Глотното, местност Гугуновото, местност Пейков Дол, местност Пладнището, местност Преграда, местност Присоето, местност Просеченик, местност Скрибътна, Пладнището, Преграда, Свидово

На 13.09.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Баба Тонка, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Капетан, Нецов Дол, Стара Рибарица, Христо Ботев, Черна Река, Шалски Дол

На 13.09.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:  Присойка

Община Троян  

На 10.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707. 504. 148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, махала Баба Стана, махала Коевски Ливадки, махала Радоевското, местност Рътлината, местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта

На 10.09.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Кв. Ливадето, Ливадето, махала Дрянска, махала Калчевска, махала Райковска, махала Сеновоза

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Еделвайс, Иван Лалев, Кичура, махала Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  махала Сеновоза

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Черни Осъм:  Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жилища на Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Миленча, М. Стойновска, М. Стругът, Общ. Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:  Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 11.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Черни Осъм:  Амбарица, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Стойновска, М. Стругът, Първи Май, Стойновска

На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:  Девети Септември, Иван Дочев Дочковски, Кирил и Методий, Ковачовец, Първомайска, Стойко Хр. Дулевски, Христо Ботев

На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:  Девети Септември, Девети Септември, Захари Стоянов, Иван Дочев Дочковски, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Ковачовец, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Първомайска, Стойко Хр. Дулевски, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 13.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  13-та, 15-та, 16-та, 53707. 504. 148, 9-та, Архимадрит Хаджи Макарий, Данчо Василешки, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Комсомолска, Ливадата, Младост, Пенко Йотов, Стара Планина, Христо Ботев, Цочо Стоянов

На 13.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Кв. Ливадето

На 13.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Георги С. Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Опълченска, Поч. Дом Капина, Христо Гадевски

На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Балканец:  Ген. Карцов, Христо Петков

На 14.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Черни Осъм:  Амбарица, М. Жеравица, М. Стойновска, Първи Май, Стойновска

На 14.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Кв. Балкан, махала Средно Трапе

На 14.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Горно Трапе:  Дочо Гадев, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски

Община Ябланица  

На 11.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:  87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, местност Братевец, местност Девет Дола, местност Ламбовци, местност Шумака, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

На 13.09.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Васил Априлов, Васил Левски, Владайско Въстание, Здравец, Латинка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Първи Май, Трети Март, Филип-Тотю

На 14.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Батулци:  Присоето, Стоян Панов, Христо Ботев

На 14.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дъбравата:  Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

 

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Големо Село:  VI,Кв. 10, ПИ 452,Кв. 3

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча:  44

На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Големо Село:  ПИ 361,Кв. 37

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Баланово:  Стопански Двор, ХІІІ - 329, Кв. 16

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Блато:  Махала Хановете, местност Турските Ниви

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Големо Село:  VI,Кв. 10, ПИ 361,Кв. 37, ПИ 452,Кв. 3

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Голям Върбовник:  011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв. 25

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Локвата

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мали Върбовник:  УПИ - 1-9

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мало Село:  IV-17,Кв. 3, Станке Димитров, УПИ VІ-3,Кв. 1

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мламолово:  371, VI-618,Кв. 19, VII-389,Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мърводол

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Палатово:  083002

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Паничарево

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Пастух:  местност Падина

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Циклово

Община Бобошево  

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Блажиево:  Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77,Кв. 11, ХII,Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бобошево:  14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Висока Могила:  Мильов Рид

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Вуково:  087040, 12351. 153. 0030

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница:  ІХ - 136, Кв. 18

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Доброво:  VІ-293, Кв. 20

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Дупница:  местност Мело

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Каменик

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Рила

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Скрино:  116

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:  Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Смочево:  048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361,Кв. 15, Христо Ботев

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Сопово

Община Дупница  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Генерал Георги Тодоров, Каваклия, Метоха, Николаевска, Орлинска, Теменуга

На 11.09.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Крайни Дол:  ХIХ-51

На 12.09.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Дупница:  Вардар, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Кулата, Николаевска, Охрид, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Христо Ботев, Цар Самуил

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бадино:  УПИ - ІІ-113, Кв. 21

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бобошево:  Махала Въртен Камък

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Боровец:  II-259,Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бураново:  007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв. 50

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Джерман:  013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Драгодан:  №000026, извън регулация, Махала Ортакчийска

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Дупница:  68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Крумово, Общ. Кочериново

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Мурсалево:  200002, 244,Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:  IV-123,Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Усойка:  Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Фролош

На 13.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Цървище:  Махала Ореевица, Цървище

На 13.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Джерман:  Калдръмо

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Джерман:  207635051294

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дупница:  68789. 173. 5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, местност Балановски Рид, местност Гурдево, местност Караболюка, местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 14.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Пиперево:  МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 14.09.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Джерман

На 14.09.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Дупница:  Аракчийски Мост, Разметаница

Община Кюстендил  

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Багренци:  Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кадровица:  махала Постолска, махала Станкова

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Илия:  махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Неделкова Гращица

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Берсин:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ваксево:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Длъхчево-Сабляр:  махала Милчовска, местност Орехчето

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Друмохар:  махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Еремия:  Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Згурово

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лелинци:  Васил Левски, Махала Горна

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пелатиково:  махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рашка Гращица:  Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Смоличано:  Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Страдалово:  махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Тишаново:  махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Търсино

На 10.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Църварица:  махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 10.09.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Граница:  Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 10.09.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:  Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 10.09.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Пиперков Чифлик:  Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 10.09.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Слокощица:  Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 11.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Еремия:  Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Марковска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Секалска, Махала Яновска

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Берсин

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Гирчевци:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Горна Гращица:  Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Долна Гращица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Долна Козница:  22112. 500. 2

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Друмохар:  махала Брашненица

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Жабокрът:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Катрище:  Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кюстендил:  местност Николичевски Път

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Лиляч:  местност Войника

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино:  VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Нови Чифлик:  Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Плешивец:  Дванадесета

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Таваличево:  Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Търновлаг:  Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 13.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Четирци:  М. Топилата, Махала Ямен

На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Еремия:  Махала Бумбарска, Махала Костовска, Махала Мурджовска, Махала Цоцоманска

Община Рила  

На 10.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 12.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бараково:  Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М. Полето, местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ - Vііі-157, Христо Ботев

На 10.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 12.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново:  Асен Рашков, В. Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, местност Джанговица, местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма

На 10.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 12.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пороминово:  000182, 017013, 0311025, 26073, I,Кв. 8а, II-376, Кв. 9, Ix - 40, Кв. 5, І-379,Кв. 36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, местност Бачо, местност Буката, местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-Хіі-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

На 10.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 12.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:  Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор

На 10.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2018 г. /07:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 12.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стоб:  69261. 501. 13, 69261. 501. 5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72,Кв. 60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 10.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч.; 16:00 - 17:30 ч./   На 11.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч.; 16:00 - 17:30 ч./   На 12.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч.; 16:00 - 17:30 ч./ -  Бараково:  Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27,Кв. 100

На 10.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч.; 16:00 - 17:30 ч./   На 11.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч.; 16:00 - 17:30 ч./   На 12.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч.; 16:00 - 17:30 ч./ -  Кочериново:  408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII ,Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390,Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХіV-1395,Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв. 31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 10.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч.; 16:00 - 17:30 ч./   На 11.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч.; 16:00 - 17:30 ч./   На 12.09.2018 г. /07:15 - 08:15 ч.; 16:00 - 17:30 ч./ -  Рила:  Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 10.09.2018 г. /07:15 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.09.2018 г. /07:15 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 12.09.2018 г. /07:15 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стоб:  69261. 501. 13, 69261. 501. 5, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бреза, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Първи Май, Родопи, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стоян Котев, Тома Райчов, Три Могили, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

Община Сапарева баня  

На 10.09.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Сапарева Баня:  Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Здравец, Липа, местност Света Вода, Паничище, Пчела, Радецки, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365. 601. 92

На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:  Славяни

На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:  65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, Славяни, УПИ - Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108

На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:  65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, УПИ - Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 11.09.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Банско:  Байкушева Мура, Бъндерица, Граф Игнатиев, Илинден, местност Малка Ливада, Одрин, Палиго Ден, Плиска, Предел, Рила, Славянка, Стефан Караджа, Явор

На 11.09.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Банско:  Баньо Маринов, България, Витоша, Иван Джолев, Охрид, Тевно Езеро, Цар Борис III, Цар Самуил

На 13.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Банско:  местност Шипоцко

На 13.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Банско:  02676. 501. 3746, Бъндерица, Бяло Море, Васил Априлов, Глазне, Иконом К. Чучулайн, Места, Найден Геров, Панайот Хитов, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор

Община Белица  

На 11.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бабяк

На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  местност Семково

На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица:  Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Благоевград  

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Логодаж:  УПИ-ІV-195 Кв. 14, Голяма Нива

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград:  Ахелой, Еленово, Стефан Стамболов

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Покровник:  3-ти Март, Ленището, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, При Цветковски Воденици, Тодор Александров, УПИ-9-369,Кв. 17, Христо Смирненски

На 11.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Покровник:  Ленището

На 11.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./   На 13.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Обнова:  Ив. Вазов

На 13.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Дебочица

На 13.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 13.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград:  14204. 501. 10, Махала Хамбарджийска, Тугулска

На 13.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Симитли:  местност Ръждавец, Поповска

На 13.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Лешко:  163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, Махала Корянска, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 13.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Мощанец:  XVI-122,123, Кв. 14, извън регулация, махала Поповска, Махала Кантурска, УПИ XI-75, Кв. 6

На 13.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Падеш:  Бреза, Будишка, махала Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИ II-207,Кв. 13, УПИ V-74, Кв. 5

На 13.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Покровник:  3-ти Март, Валого, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв. 28, УПИ-9-369,Кв. 17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Айдаровско Дере, Гладно Бърдо, Димитър Талев, К. и Никола Хайдукови, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Колзодуй, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Полигона, местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р. Славейков, Подстанция Ален Мак, Свобода, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански

На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:  Баздо, Вировете, Махала Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, Пл. 11

На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:  00701, 33. 432, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, Махала Деянци, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-Хі218 Кв. 21, Чуката

На 13.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград:  местност Кантона, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111,112, Кв. 15, УПИ І-139,Кв. 12, УПИ ІV-110,Кв. 15

На 13.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:  Баздо, Вировете, Махала Кацарска, местност Преслапо, Пл. 11

На 13.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Марулево

Община Гоце Делчев  

На 13.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  17395. 8. 143 17395. 8. 28 21680. 5. 136, Пейо К. Яворов, Попови Ливади

На 13.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  17395. 8. 143 17395. 8. 28 21680. 5. 136

На 13.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев

На 13.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Битоля, Брегалница, Бяло Море, Васил Левски, Гоце Делчев, Дойран, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Жк. Юг Бл. 3 Вх. А, Звънчарска, Иван Вазов, Илия Батаклиев, Кавала, Милан Конев, Неофит Бозвели, Паоло Ленц, Парцел ХіV, Кв. 97а, Патриарх Евтими, Серес, Сестри Дукови, Солун, Струма, Тодор Александров, Търговска, Христо Ботев, Христо Матов, Юг

На 13.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Брегалница, Бяло Море, Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Звънчарска, Иван Вазов, Кавала, Паоло Ленц, Парцел ХіV, Кв. 97а, Серес, Солун, Тодор Александров, Търговска, Юг

На 13.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово:  Ангел Кънчев

На 13.09.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Бяло Море, Гоце Делчев, Илия Батаклиев, Отец Паисий, Руен, Солун, Търговска, Христо Ботев

Община Кресна  

На 11.09.2018 г. /08:45 - 11:15 ч./ -  Кресна:  Главен Път Е-79

На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Влахи:  Драколово

На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Кресна:  Александър Македонски, Главен Път Е-79, Македония, местност Кресненско Ханче, местност Солунско Дере, Ново Село

На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Крупник:  извън регулацията, местност Кресненско Ханче

На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Ощава:  54537. 600. 31. 1, Германци, местност Русенци

На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Сандански

На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 11.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 12:15 - 14:15 ч./ -  Стара Кресна:  местност Кулата

Община Петрич  

На 10.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Кавракирово:  местност Тополите

На 10.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Михнево:  Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, извън регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 10.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Битоля, Д-Р Асен Златаров, Долна Джумая, Дунав, Дунав, Иван Апостолов, Ильо Войвода, Искър, Каймак Чалан, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Места, Места, Мусала, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Рокфелер, Свобода, Свобода, Серска, Серска, Серска, Скопие, Хан Аспарух, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Иван Шишман, Шипка

На 10.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 09:00 - 11:00 ч./ -  Кърналово:  местност Фабриката

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Генерал Тодоров, Гео Милев, Драва, Искър, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Цар Симеон, Черно Море

На 10.09.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Долно Спанчево:  местност Реката

На 10.09.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Чучулигово:  000242, Стопански Двор

На 11.09.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  22-ри Октомври, България, Вит, Генерал Тодоров, Д-Р Колинс, Ильо Войвода, Полковник Дрангов, Река Осъм, Свети Климент Охридски, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Симеон

На 11.09.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:  Драва

На 11.09.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Талев, Драва, Пейо Яворов, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, УПИ 6-1862, Христо Смирненски, Цар Симеон, Черноризец Храбър

На 12.09.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ ХІІІ-3694, Кв. 312, УПИ Хх Кв. 314, ХІІІ, Христо Чернопеев

На 12.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:  Местост Марковица

На 12.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска

На 13.09.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Беласица:  местност Седми Километър

На 13.09.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Беласица, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, извън регулацията, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, местност Моста, местност Траканите, Младост, Неуточнен Адрес, Русия, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 13.09.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Беласица:  Акация, Беласица, Братя Миладинови, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, до МТП Беласица, Кокиче, Осми Март, Паисий Хилендарски, Раславица, Стълб от ВМРНН на ТП Беласица - 3, Стълб При Обекта, Хан Аспарух

На 13.09.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Долна Крушица:  Каръчкото

На 13.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Генерал Тодоров

На 13.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, Свети Георги

На 13.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Гоце Делчев, местност Чалтията

На 14.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Дунав, Капитан Никола Парапанов, Любен Каравелов, Марица, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода

На 14.09.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Ал. Стамболийски, Бяло Море, Даме Груев, Кавала, Кочо Мавродиев, Круша, Полковник Дрангов, Родопи, Св. Св. Кирил и Методи, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Струмешница, Тракия

На 14.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кавракирово:  Беласица, Богоево, Валого, Връх Тумба, Димитър Благоев, Зад Ридо, Иглика, Места, местност Ризово Дере, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Ризов Андък, Спартак, Яне Сандански

На 14.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Червен Път

Община Разлог  

За периода 10-14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бачево:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

За периода 10-14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  местност Семково

За периода 10-14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Годлево

За периода 10-14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Драглище

За периода 10-14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Градево:  местност Бяла Поляна, местност Калугерица, местност Лаго - Изг. Чарк, местност махала Кацарска, местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требища, Требище

За периода 10-14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Разлог:  Bgl1203, 61813,558,483, Александър Стамболийски, База Предел, Безименна, Бела Река, Бойков Рид, Братя Миладинови, Васил Левски, Вихрен, Георги С Раковски, Георги Финдрин, Голак, Дълга Махала, Екзарх Йосиф, Иван Даскала, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Катарино, Крапа, Л. Каравелов, Македония, местност Баба Цвета, местност Банище, местност Бойков Рид, местност Извора, местност Катарино, местност Кошольовото, местност Кулата, местност Кулиното, местност Логовете, местност Малък Чурулец, местност Мразеница, местност Перивол, местност Пети Километър, местност Предел, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, местност Раплево, местност Скалата, местност Солището, местност Тишето, местност Шипоко, Младост, Пирин, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Хайдушка Чешма, Черна Река, Шейново

На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горно Краище

На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:  Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Иван Вазов, Кокиче, Лале, Минно Селище, Пирин, Първа, Рила, Трета, Шеста

На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Разлог:  Александър Стамболийски

На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Банско:  Цар Симеон

На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:  местност Кривосер

На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 13.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Разлог:  Баба Магдалена, Христо Ботев

На 13.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Разлог:  Баба Магдалена, Джинджерица, Дълга Махала, Мирчо Кипрев, Младост, Саровица, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Цар Иван Асен II

На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков

Община Сандански  

На 10.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дамяница:  Склавска Река

На 10.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лебница

На 10.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лешница, Общ. Сандански:  местност Струма

На 10.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански:  65334. 201. 132, 65334. 71. 49, М Долни Орман , Кочо Чистименски, местност Боруна, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н МТС, Р-Н Нова Гара, Свобода, Стою Хаджиев, Сухо Поле

На 10.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Струма:  местност Полето, Песоците, Полето, Скалата

На 11.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Сандански:  Свобода

На 11.09.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Сандански:  Илинден

На 11.09.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:  Александър Буйнов, Беласица, местност Ушите, Пирин, Р-Н Ушите, Свобода

На 12.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Белевехчево

На 12.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бождово

На 12.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дебрене, Общ. Сандански:  местност Свинарнико, Свети Никола

На 12.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Джигурово:  10-79, УПИ VII-381

На 12.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Малки Цалим

На 12.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мелник:  Идентификатор 47754. 501. 182. 1. 6, Мелник, Неуточнен Адрес, УПИ 1 Кв. 19

На 12.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Разлог:  Дилберов Мост, местност Пети Километър, местност Скалата

На 12.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Склаве:  Веселин Бабалеев, местност Стопански Двор

На 12.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Мелник:  Мелник

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долени

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Златолист, Общ. Сандански

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кашина

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кърланово:  Реката

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Любовище

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански:  Роженски Манастир

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Виногради

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Сушица

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Зорница, Общ. Сандански

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ладарево:  местност Църквата

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ласкарево:  004056, местност Свети Спас

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лозеница:  Джигерица

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Любовка:  Краколеница

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мелник:  ПИ 00052, местност  Реката  

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Склаве:  2 -97, Кв. 14, 7-ми Конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, местност Вангелов Андък, местност Панаира, местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи Май, Соколова Скала, Спартак, Черно Море

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Спатово

На 13.09.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хотово:  Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански

На 13.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рожен:  местност Равнако, По Плана на Срожен Общ. Сандански

На 13.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сугарево

На 13.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Сандански:  местност Паркова Зона, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Пътя на Хидрострой, Свобода

Община Сатовча  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вълкосел:  Бистрица, Божур, Бузлуджа, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Неуточнен Адрес, Рила, Стопански Двор, Христо Ботев

На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сатовча:  Ал. Стамболийски, Възход, Детелина, Драгийца, Иглика, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Отец Паисий, Теменуга, Юри Гагарин

Община Симитли  

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Васил Левски, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица, М. Ливадите, местност Стария Андък, Симитли

На 10.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Тросково:  Баров Път, местност Ливадище

На 11.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Градево:  Десислаго, Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, местност Въковица, местност Мадана, местност Свини Дол, Свини Дол

На 11.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долно Осеново:  291, Кв. 9, II--255, Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна, Пи-061004 М. Лаката

На 11.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Полето:  026023, Кв. 3 УПИ V-17, местност Кьосеви Рудини, местност Страните, УПИ VI-381,382,Кв. 2, УПИ-I, Кв. 21

На 11.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Іі-760 Кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв. Ораново, Любен Каравелов, М. Ливадите, местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, УПИ Іі-339, 338, Кв. 33, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 11.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Іі-760 Кв. 53, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Искра, Кв. Ораново, Любен Каравелов, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, УПИ Іі-339, 338, Кв. 33, Хаджи Димитър, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Симитли:  VII-122, Имот 002867, местност Бачева Махала, местност Джалева Махала, местност Долно Церово, местност Дременец, местност Караджевица, местност Старата Върба, местност Шебечковица, Рибарска, УПИ-XII-52, Кв. 8, УПИ-ХхіV-50

На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград:  местност Поището, С. Долно Церово

На 12.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Бангелови Тополи, Бреза, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Герена, Гр. Симитли, Димитър Благоев, Долен Герен, Еделвайс, Зеленка, Искра, Кокиче, М. Драгова, М. Духарска, Малина, местност Бангеови Тополи, местност Герено, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ораново, Пазара, Победа, Предел, Първи Май, Руен, Септемврийска, Симитли, Симитли,Упи II-1437,Кв. 18,, Славянска, Струма, УПИ 1-538 Кв. 22, УПИ II-1437,Кв. 19, УПИ IXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Бангелови Тополи, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Герена, Димитър Благоев, Еделвайс, Зеленка, Искра, Кокиче, М. Драгова, М. Духарска, Малина, местност Бангеови Тополи, местност Герено, Неуточнен Адрес, Ораново, Победа, Предел, Първи Май, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, Струма, УПИ II-1437,Кв. 19, УПИIxxV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Брежани

На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Градево:  местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Сушица, Общ. Симитли

На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Крупник:  000024 местност Реката, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Беглико, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Трайков, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М. Извор/Гроздовец, Малчика, местност Виро, местност Въчева, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Промишлена Зона, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Текелев Шумак, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Полена:  Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Зеленка, Кокиче, Ленин, Махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа, Потока, Роза, Руен, УПИ-V-18,Кв. 18, УПИ-Хі-58 Кв. 11, Христо Ботев, Чайка, Ширините

На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Свобода, Симитли

На 14.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Черниче:  9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М. Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв. 6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански

На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Полена:  Махала Ширината

Община Якоруда  

На 11.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Юруково

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Орцево

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бабяк

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Гълъбово, Общ. Белица

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица:  Десета

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Кузьово

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Лютово

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Палатик

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Якоруда:  Васил Левски, Кирил и Методи, Лазарец, Цар Борис III/Георги Димитр

На 12.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Черешово, Общ. Белица

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина:  Агиното Бранище

Община Враца  

На 10.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Баница:  Александър Стамболийски, Георги Димитров, Димитър Георгиев, Еделвайс, Иглика, Петко Р. Славейков, Скът, Спортна, Христо Ботев

Община Криводол  

На 12.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Баурене:  1-ви Май, 9-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Божур, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Дъб, Здравец, Ивайло, Искър, Кокиче, Люлин, местност Лозята, Мир, Мусала, Пирин, Рила, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев, Явор

На 10.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./   На 11.09.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Ботуня:  9-ти Септември, Арда, Божур, Бузлуджа, Витоша, Волга, Георги Димитров, Драва, Дружба, Кокиче, Крайбрежна, Мургаш, Опълченска, Плиска, Спортна, Хан Аспарух, Шипка, Янтра

На 10.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./   На 11.09.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Главаци:  23-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Волга, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Ленин, Люлин, Малчика, Марица, Мирон Георгиев, Мургаш, Роза, Сердика, Славчо Конов, Стопански Двор, Стоян Якимов, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 10.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./   На 11.09.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Големо Бабино:  Александър Стамболийски, Борис Станчев, Ботуня, Волга, Георги Димитров, Д-Р Антон К. Тодоров, Здравец, Плиска, Поп Петър Тунчов, Речка, Рила, Роза, Руен, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Чапаев, Шипка

На 10.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./   На 11.09.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Краводер:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Байкал, Безименна, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Волга, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Замфир Попов, Здравец, Ивайло, Иглика, Кирил и Методий, Кокиче, Комсомолска, Малчика, Мир, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов, Октомври, Път Е 79, Роза, Росица, Русалка, Тинтява, Цар Калоян, Шипка

На 10.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./   На 11.09.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Криводол:  местност Мътница, Христо Смирненски

На 10.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./   На 11.09.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Пудрия:  23-ти Септември, Ален Мак, Арда, Байкал, Батак, Бистрица, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Здравец, Калиакра, Кокиче, Ком, Куманица, Лале, Леденика, Люляците, Марица, Мир, Митко Палаузов, Пирин, Радецки, Родопи, Роза, Росица, Сердика, Спортна, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Цар Калоян, Шипка

На 11.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Криводол:  Фридрих Енгелс

На 11.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Уровене:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ивайло, Иван Вазов, Кв. 18 УПИ 1 - 69, Кв. 21, УПИ IV-500. 5, Ленин, Никола Вапцаров, Орешака, Поп Андрей, Райко Даскалов, Струма, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чапаев, Шар Планина

На 12.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Градешница:  Арда, Безименна, Васил Коларов, Вели Манчов, Веслец, Вит, Витиня, Витоша, Вихрен, Вратица, Въча, Гаврил Генов, Георги Сълков, Драва, Дъб, Здравец, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Люляците, Манастирска, местност Манастира, Милин Камък, Мир, Мургаш, Мусала, Огоста, Околчица, Панорама, Петър Илиев, Септемврийци, Спортна, Томин Мост, Тунджа, Червена Армия

На 12.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Добруша:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Ален Мак, Ботуня, Бузлуджа, Булаир, Веслец, Гаврил Генов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Здравец, Извор, Кокиче, Мак, местност Езерото, Мир, Оборище, Октомври, Плиска, Подбалканска, Преслав, Стара Планина, Страцин, Томин Мост, УПИ 4 - 43

На 12.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Криводол:  Александър Стамболийски, Ген. Глухов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, местност Мерата, Освобождение, Юрий Гагарин

На 12.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Ракево:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Баба Тонка, Батак, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Ветрен, Вилхем Пик, Витиня, Волга, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Еделвайс, Иглика, Клокотница, Козница, Кокиче, Ком, Косматица, Кракра, Лена, Ленин, Люляците, Манастирска, Маршал Толбухин, Мургаш, Опълченска, Орешака, Роза, Ропотамо, Росица, Русалка, Спортна, Средна Гора, Струма, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Фортуна, Хан Аспарух, Цар Симеон I-ви, Чаталджа, Юрий Гагарин, Ясен

На 13.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Власатица:  Александър Стамболийски, Байкал, Витоша, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Калиакра, Ленин, Маршал Толбухин, Радецки, Христо Ботев

На 13.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Криводол:  Васил Левски, Райко Даскалов, Томин Мост

Община Мездра  

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Елов Дол

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лютидол:  Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малчика, Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ребърково:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

На 12.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Типченица:  7-ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д. Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

На 12.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Типченица:  7-ми Септември, Безименна, Динко Петров, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Махала Креща, Махала Реката, Незабравка, Славчо Д. Йончев, Христо Ботев

Община Оряхово  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Оряхово:  Васил Априлов, Кап. Георги Мамарчев, Сергей Румянцев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Юрий Венелин, Юрий Гагарин

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 11.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Белоградчик:  1850-То Лето, Алея на Героите, Дядо Божин, Иван Кулин, Княз Борис I, Лило Панов, Недялко Първанов, Пазарска, Петко Маринов, Поручик Чолаков, Трети Март, Цоло Тодоров

На 11.09.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:  Белоградчишки Проход, Белоградчишки Скали, Княз Александър Батенберг, Любен Каравелов, Панайот Волов, Съединение, УПИ XIV Кв. 13, Цар Иван Срацимир

На 13.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:  Алеко Константинов

На 13.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Граничак:  Девета, Десета, Махала Ангини, Махала Джокини, Махала Жикини, Махала Николини, Махала Първуловци, Махала Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 13.09.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбравка:  Двадесет и Пета, Двадесет и Четвърта, Девета, Деветнадесета, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 13.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Салаш:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Махала Куцаровци, Махала Пешини, Махала Стране, Осма, Парцел №1, Пета, Петнадесета, ПИ 000343, ПИ №037091, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Видин  

На 10.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 12.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Гомотарци:  168 Квартал VII, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, Кв. 29, Пета, Петнадесета, ПИ 000153, ПИ 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, УПИ 99 Кв. 3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Четиринадесета, Шеста

На 11.09.2018 г. /08:30 - 08:50 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:30 - 08:50 ч./ -  Видин:  I - 323, Кв. 24

На 11.09.2018 г. /08:30 - 08:50 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:30 - 08:50 ч./ -  Гъмзово:  Асен Балкански, Борис Бенчев, Борис Попарданов, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Ленин, Мадара, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Петко Д. Петков, Сергей Румянцев, Тимок, Тодор Петров, Толбухин, Хан Аспарух, Цанко Церковски, Шипка

На 11.09.2018 г. /08:30 - 08:50 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:30 - 08:50 ч./ -  Иново:  290, 547 Кв 51, VII-557, Кв. , Бдин, Битоля, Бяло Море, Валентина Терешкова, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Димитровски Завет, Добруджа, Еделвайс, Имот 030008, Имот№024065, Индже Войвода, Иновото, Лозенград, Лозенец, Македония, Мангалия, Мизия, Михалаки Георгиев, Осма, Охрид, Парцел 027 Масив 029, Пета, Пирин, Първа, Рила, Седма, Скопие, Славянска, Сливница, Смърданска Битка, Солун, Тимок, Тракия, Трета, УПИ XI-701 Кв. 4, Христо Ботев, Черно Море, Четвърта, Шеста

На 11.09.2018 г. /08:30 - 08:50 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.09.2018 г. /08:30 - 08:50 ч./ -  Майор Узуново:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-9 Кв. 41, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.09.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Видин:  Безименна, Бонония, Вела Пеева, Пред Ж К Бонония Бл 1, Цар Михаил III Шишман, Цар Симеон Велики

На 11.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:  Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Ул. Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 12.09.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Видин:  I - 323, Кв. 24, I - 323, Кв. 24

На 12.09.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Гъмзово:  Асен Балкански, Асен Балкански, Борис Бенчев, Борис Бенчев, Борис Попарданов, Борис Попарданов, Боян Чонос, Боян Чонос, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Вела Пеева, Вела Пеева, Владимир Заимов, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Иван Вазов, Ленин, Ленин, Мадара, Мадара, Мико Нинов, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Никола Й. Вапцаров, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Тимок, Тимок, Тодор Петров, Тодор Петров, Толбухин, Толбухин, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Шипка, Шипка

На 12.09.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Иново:  290, 290, 547 Кв 51, 547 Кв 51, VII-557, Кв. , VII-557, Кв. , Бдин, Бдин, Битоля, Битоля, Бяло Море, Бяло Море, Валентина Терешкова, Валентина Терешкова, Васил Левски, Васил Левски, Втора, Втора, Георги Димитров, Георги Димитров, Димитровски Завет, Димитровски Завет, Добруджа, Добруджа, Еделвайс, Еделвайс, Имот 030008, Имот 030008, Имот№024065, Имот№024065, Индже Войвода, Индже Войвода, Иновото, Иновото, Лозенград, Лозенград, Лозенец, Лозенец, Македония, Македония, Мангалия, Мангалия, Мизия, Мизия, Михалаки Георгиев, Михалаки Георгиев, Осма, Осма, Охрид, Охрид, Парцел 027 Масив 029, Парцел 027 Масив 029, Пета, Пета, Пирин, Пирин, Първа, Първа, Рила, Рила, Седма, Седма, Скопие, Скопие, Славянска, Славянска, Сливница, Сливница, Смърданска Битка, Смърданска Битка, Солун, Солун, Тимок, Тимок, Тракия, Тракия, Трета, Трета, УПИ XI-701 Кв. 4, УПИ XI-701 Кв. 4, Христо Ботев, Христо Ботев, Черно Море, Черно Море, Четвърта, Четвърта, Шеста, Шеста

На 12.09.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Майор Узуново:  Втора, Втора, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Тринадесета, Тринадесета, УПИ-9 Кв. 41, УПИ-9 Кв. 41, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета

На 13.09.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Видин:  Безименна, Екзарх Йосиф I, Марица, Панония, Строител, Теодосий Търновски, Тунджа

На 14.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Антимово, Общ. Видин:  Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Трета, Трета, Тринадесета, Ул. Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета

Община Димово  

На 12.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дълго Поле, Общ. Димово:  №I-164 Кв. 19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 12.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Костичовци:  Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, СК Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски

На 12.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Скомля:  Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

Община Ружинци  

На 10.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тополовец, Общ. Ружинци:  Антон Иванов, Батак, Ведерник, Волгоград, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

              
 
 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 2389 |03.09.2018 . Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока заради профилактика 0| 2489 |31.08.2018 . Прокуратурата: В десетки градове незаконно събират такси за детски градини, вижте ги 2| 2555 |30.08.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2396 |30.08.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах