Събота, 23 Февруари 2019, 23:21
Frognews
0| 3700 |18.01.2019

Вижте къде ще спира токът

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 21-25януари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

София - Град  

Община Банкя  

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 13:30 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   11-Та, Булаир, Републиканска, Цар Симеон

Община Витоша  

На 21.01.2019 Г. /09:15 - 12:00 Ч./ -  София:   1-Ва, 70-Та /Симеоново/, 71-Ва /Кв.Симеоново/, 72-Ра /Кв.Симеоново/, 74-Та, 74-Та, 75-Та, 75-Та, 76-Та, 79-Та /Кв.Симеоново/, 80-Та /Кв.Симеоново/, 81-Ва /Кв.Симеоново/, 82-Ра /Кв.Симеоново/, 87-Ма /Кв.Симеоново/, Извор, Неофит Хилендарски, Света Магдалина, Симеоново, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/, Упи Ix-440, Кв 35, Шумако / Симеоново, Ягода

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва, Бояна, Даскал Стоян Попандреев, Кумата, Подграмада, Проф. Илия Йосифов, Ралевица, Ул.Подграмада

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва, Бояна, Даскал Стоян Попандреев, Кумата, Ралевица

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   721-Ва/Витоша/, 722-Ра/Витоша/, 777-Ма, Поибрене, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii/Девети Септ., Църквище

На 22.01.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   732-Ра/Витоша/, 775-Та/Витоша/, Бояна, В.З.Бояна Упи Xxv-776, Кв.20а, Емануил Попдимитров/432-Ра/, Калоянова Крепост/731/, Кв.1 8упи Ііі-75, Кумата, Подграмада, Пролет/Бояна/, Радецки/733/-Кв.Бояна, Розариум

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Беловодски Път, Бояна, Буките, Бъкстон, България, Василашко Езеро, Герганица, Иваница Данчев, Илия Кутев/608/, Копитото, Кумата, Околовръстен Път, Поетична/606/, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса, Стар Беловодски Път, Църковна

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Беловодски Път, Панорамен Път

На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Бояна, Брезите, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Дренето, Каменно Здание, Карамфил, Копитото, Кумата, Кумата, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Копитото, Кумата, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица

На 23.01.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Бояна, Витоша, Голяма Могила, Голяма Могила/В.З.Киноцентър/, Сири Дол, Тричкова Могила

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Ген. Суворов, Казбек, Пирин, Симеон Радев/Кирил Янев/

На 24.01.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Дъбова Гора, Карамфил, Маринковица

На 21.01.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  София:   Росен

Община Връбница  

На 25.01.2019 Г. /10:10 - 13:30 Ч./ -  Волуяк:   35-Та, Градина

На 25.01.2019 Г. /10:10 - 13:30 Ч./ -  София:   Зорница

На 25.01.2019 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Осогово/Пело Пеловски/

Община Възраждане  

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Батолова Воденица/Темелко Ненков/, Гюешево/Ламби Кандев/, Сердика

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:16 Ч./ -  София:   Сердика

Община Изгрев  

На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   21-Ви Век, Вец Симеоново      , Висарион Белински     , Гагарин   , Георги Златаров    , Джерджински, Дианабад , Е. Поатие , Йордан Трифонов, Кирил Попов      , Малинова Долина    , Никола Габровски     , Петър Джидров     , Райко Алексиев:  , Симеоновско  Шосе    , Стефан Младенов         , Тарас Шевченко :, Христо Вакарелски    , Цариградско Шосе    , Чехов

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   21-Ви Век, Вец Симеоново      , Висарион Белински     , Гагарин , Георги Златаров    , Джерджински :    , Дианабад , Е. Поатие , Йордан Трифонов, Кирил Попов         , Малинова Долина    , Никола Габровски     , Петър Джидров     , Райко Алексиев, Симеоновско  Шосе    , Стефан Младенов         , Тарас Шевченко :, Христо Вакарелски    , Цариградско Шосе    , Чехов

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   21-Ви Век, Вец Симеоново      , Висарион Белински     , Гагарин , Георги Златаров    , Джерджински :  , Дианабад , Е. Поатие , Йордан Трифонов, Кирил Попов         , Малинова Долина  , Никола Габровски     , Петър Джидров     , Райко Алексиев:  , Симеоновско  Шосе   , Стефан Младенов         , Тарас Шевченко :, Христо Вакарелски    , Цариградско Шосе    , Чехов

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   21-Ви Век, Вец Симеоново      , Висарион Белински     , Гагарин, Георги Златаров    , Джерджински :    , Дианабад    , Е. Поатие , Йордан Трифонов, Кирил Попов         , Малинова Долина  , Никола Габровски     , Петър Джидров     , Райко Алексиев:  , Симеоновско Шосе, Стефан Младенов         , Тарас Шевченко :, Христо Вакарелски    , Цариградско Шосе    , Чехов

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Гагарин , Джерджински :   , Е. Поатие , Райко Алексиев, Тарас Шевченко :, Цариградско Шосе    , Чехов

Община Илинден  

На 24.01.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   3014-Та/755/Илинден/, 753-Та/Илинден/, 754-Та/Илинден/, Европа/Баба Парашкева/, Сливница, Суходол

На 21.01.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Илинден, Найчо Цанов, Пиротска/Трети Април/, Тодор Александров/Н.Цанов/

На 22.01.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Качаник, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 23.01.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Света Троица/Вълчо Иванов/

Община Красна Поляна  

На 25.01.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Суходолска

Община Красно Село  

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Ворино/Ат.Дамянов/, Лайош Кошут, Райко Жинзифов

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Гоце Делчев, Метличина Поляна/Васил Ленк

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Гоце Делчев/Жк Емил Марков/

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Коломан, Маестро Кънев/В.Марков/, Момина Баня, Момкова Баня, Овча Купел

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Метличина Поляна, Цар Борис Iii

Община Кремиковци  

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   11-Та/Враждебна/, 12-Та/Враждебна/, 13-Та/Враждебна/, 14-Та/Враждебна/, 20-Та/Враждебна/, 4-Та /Враждебна/, 62-Ра/Враждебна/, 8-Ма /Враждебна/, 8-Ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 9-Та/Враждебна/

На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   30-Та/Враждебна/, 37-Ма/Враждебна/, 40-Та/Враждебна/, 41-Ва/Враждебна/, 42-Ра/Враждебна/, 43-Та/Враждебна/, 44-Та/Враждебна/, 45-Та/Враждебна/, 46-Та/Враждебна/, 47-Ма/Враждебна/, 48-Ма/Враждебна/, 49-Та/Враждебна/, 50-Та/Враждебна/, 59-Та/Враждебна/, 68134,8624,25*, 8-Ма /Враждебна/, 8-Ма /Драгалевци/, Ботевградско Шосе/Мизия/, Враждебна

Община Лозенец  

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Кв. Хладилника:   Ул. Сребърна

На 25.01.2019 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  София:   Ангел Каралийчев/433-Та/

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 14:00 Ч./ -  София:   Асен Разцветников/431-Ва/

На 21.01.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Борис Арсов, Йордан Радичков, Симеоновско Шосе

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Братя Чакрин, Градина , Йордан Радичков, Нилс Бор, Проф.Станчо Ваклинов, Симеоновско Шосе, Слав Караславов

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Георги Райчев/434-Та/, Градина , Димитър Шишманов, Никола Недев, Проф.Ал.Балабанов, Проф.Станчо Ваклинов, Симеоновско Шосе , Слав Караславов, Чавдар Мутафов

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Градина, Йордан Радичков , Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Градина, Симеоновско Шосе , Тодор Кожухаров, Трифон Кунев/441-Ва/, Чавдар Мутафов, Яна Язова

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  София:   Ж.К.Градина

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч./ -  София:   Света Гора

Община Люлин  

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 - 15:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:30 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 4, Люлин 6

На 24.01.2019 Г. /09:45 - 13:15 Ч.; 13:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Република

Община Младост  

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Ален Мак / Горубляне, Аспарух Лешников/484-Та/, Деян Попов, Искър / Горубляне, Крайречна, Лазар Плачков, Петър Дипларов, Самоковско Шосе, Хан Аспарух / Горубляне

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Кв.Горубляне,Ул П.Дипларов

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Младост 2

На 22.01.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 3

Община Надежда  

На 22.01.2019 Г. /08:15 - 08:30 Ч./ -  Нови Искър

На 25.01.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва, Васил Аврамов, Владимир Конев / Требич, Латин Борисов Колев / Требич, Леска / Требич, Любимец / Требич, Михаил Маринов / Требич, Павел Венков / Требич, Пи 99134л0032л0023, М.Требич, Равнец / Требич, Равнец/Любен Георгиев/, Спортист, Спортист / Требич, Требич, Филип Миланов / Требич

На 22.01.2019 Г. /08:15 - 08:30 Ч./ -  София:   Грудово / Требич, Латин Борисов Колев / Требич, Леденика / Требич, Любимец / Требич, М.Требич Пи 68134.1310.1, Михаил Маринов / Требич, Погледец, Погледец / Требич, Погледец/Марко Добрев/, Равнец / Требич, Спортист, Спортист / Требич, Станислав Ангелов, Станислав Ангелов / Требич, Требич, Требич М.Герена Пи 1727, Янко Бакалов / Требич, Янко Забунов / Требич, Янко Забунов/Петър Топалов

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 16:33 Ч./ -  София:   Доло / Требич/, Латин Борисов Колев / Требич, Леденика / Требич, Леска / Требич, Любимец / Требич, Охридско Езеро, Охридско Езеро / Требич, Равнец / Требич, С.Требич Ул.Доло Упи Хvі-464к, Спортист / Требич, Требич

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Доло / Требич/, С.Требич, Стопански Двор, Требич, Янко Бакалов / Требич

На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Кумановски Бой, Леви Искър, Надежда 3, Надежда 4, Ул.Царевец/ Ул.Леви Искър

Община Нови Искър  

На 22.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Нови Искър:   127-Ма, Вировете, Две Могили, Зимница, Искърско Дефиле, Китка, Коце Петров Бургов/Антон Ив, Кумарица, Кътински Път, Невен, Отдих, Плиска, Победа, Светлина, Шопска

На 21.01.2019 Г. /09:45 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва, Владимир Конев / Требич, Кедър / Требич, Латин Борисов Колев / Требич, Любимец / Требич, Михаил Маринов / Требич, Мраховица /Требич, Мрахорица /Требич, Павел Венков / Требич, Филип Миланов / Требич

На 22.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  София:   Победа

Община Оборище  

На 23.01.2019 Г. /11:00 - 15:15 Ч./ -  София:   11-Ти Август, Дунав, Екзарх Йосиф, Цар Симеон, Чумерна/Коста Янков/

На 23.01.2019 Г. /17:00 - 23:15 Ч./ -  София:   Будапеща, Веслец, Дондуков Корсаков Княз, Екзарх Йосиф, Искър

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 13:15 Ч./ -  София:   Веслец, Цар Симеон

На 24.01.2019 Г. /11:00 - 15:15 Ч./ -  София:   Евлоги И Христо Георгиеви, Обект 9, Полк.Борис Дрангов/Потемкин, Тракия, Янко Сакъзов, Янко Сакъзов/Ген.Владимир

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 13:15 Ч./ -  София:   Цар Симеон

Община Овча Купел  

На 21.01.2019 Г. /12:00 - 16:15 Ч./ -  София:   640-Та/Овча Купел/, 642-Ра/Овча Купел/, 670-Та/Овча Купел/, Божидарица, Градище, Ехо, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Лотос, Никола Петков/П.Напетов/, Николай Хрелков, Отец Михал/Стефан Досев/, Перуника/Ол.Кошевой/, Планиница, Прибойница, Проф. Дочо Леков /636-Та Р-Н Витоша/, Ракита, Упи Viii-13 Кв.48

На 25.01.2019 Г. /10:00 - 13:00 Ч./ -  София:   662-Ра/Овча Купел/, 674-Та/Овча Купел/, 675-Та/Овча Купел/, 678-Ма/Овча Купел/, 679-Та/Овча Купел/, 681-Ва/Овча Купел/, 682-Ра/Овча Купел/, Брезов Рид, Буземска, Васил Марков/503/, Крушовски Връх, Маестро Кънев/В.Марков/, Народно Хоро, Овча Купел

На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Букет, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Житница, Калояново, Любляна/Й.Вишевградски/, Монтевидео/Пионерски Път/, Никола Петков/П.Напетов/

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Гръстниче, Еделвайс/Общ.Овча Купел/, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол.Кошевой/

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Дъб, Жоте Илков, Златна Есен, Павел Младенов, Перла, Справедливост/Червени Ескад, Стоичко Станиславов, Траян Танев, Упи Ix-514 Кв.21

На 22.01.2019 Г. /11:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Монтевидео/Пионерски Път/, Овча Купел 1, Хi-69, Кв.104

На 24.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  София:   Овча Купел 1, Овча Купел 2

На 22.01.2019 Г. /09:15 - 12:30 Ч./ -  София:   Овча Купел, Овча Купел 2

Община Панчарево  

На 25.01.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Герман:   Богатир/В.З.Врана-Герман/, Боне Хаджибонев/Бузлуджа/, Вилна Зона Лозето, Кокиче/4-Та/, Патриарх Герман/9 Септември, Старата Чешма/Апостол Янков, Трети Март /3-Та/

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Божур, Брождан/90/, Вилна, Вилна Зона Свети Димитър, Зорница/60/, Кайгана, М.Брождан Пи 44063.6221.3033, Момина Сълза/87/, Пи 2886 Г-10-8-Б, Радилица/54/, Райкя/53/, С.Лозен Общ. Панчарево, Синчец, Съединение/Георги Димитров/, Трънски Път/57/, Упи Vіі-3139,3193, Кв.154, Упи Ххvі-2259 , Кв.110, Упи Ххvііі-2410, Кв.110, Шипка/59/

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Вилна Зона Свети Димитър, Детелина/91/, Кайгана, М. Св.Димитър, Местн.Пешуница, Пешуница, Пи 172 М.Чикерица Шабаница, Св.Митър, Черковна

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Панчарево:   Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л Іv-197,Кв.2, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Деница/В.З.Градище/, Детски Град, Зорница/В.З.Градище/, Косанин Дол, Местност Косанин Дол, Младежка/В.З.Градище/, Ружа/В.З.Градище/, Сълзица/В.З.Градище/, Тинтява/В.З.Градище/, Явор/6-Та/

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Местност Косанин Дол, Ралица

На 25.01.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  София:   Площад Иван Вазов

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ -  София:   Съединение

Община Подуяне  

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Бесарабия 15

На 25.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Бесарабия 52

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Левски Зона В Бл.18 Вх. А

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Левски Зона Г 44б,44а,44в

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Левски Зона Г Бл.40 Вх.А ,Б ,В ,Г

Община Студентски Град  

На 25.01.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Бул.Г.М.Димитров

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  София:   М. Студентски Град Кв.214, Пи 1447, Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Студентски Град, Студентски Град

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  София:   Чавдар Мутафов/452-Ра/

Община Триадица  

На 25.01.2019 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Йордан Йовков, Стрелбище

 

Област Благоевград  

Община Банско  

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Банско:   5-Ти Октомври, Ангел Кънчев, Братя Велеганови, Вардар, Витоша, Ген. Стилян Ковачев, Гладстоун, Димитър Талев, Ел-Тепе, Конарево, Минго Тодев, Пейо К.Яворов, Полк.Димитър Младенов, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Матов, Цар Калоян

Община Благоевград  

На 22.01.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   Тевнико

На 21.01.2019 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, Vii - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 21.01.2019 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   04279.611.2, Кв. 40, 04279.627.80, Димитър Димов, Еленово, Иван Михайлов, Ильо Войвода, Клокотница, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Полк.Кирил Чамишки, Сан Стефано, Славянска

На 21.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   04279.627.80, Еленово, Илинден, Клокотница, Скаптопара, Стоимен Календерски

На 22.01.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Айдаровско Дере, Гладно Бърдо, Димитър Талев, К. И Никола Хайдукови, Местност Айдаровско Дере, Местност Арнаутски Гроб, Местност Колзодуй, Местност Медунски Андък, Местност Мицански Андък, Местност Полигона, Местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р.Славейков, Подстанция Ален Мак, Свобода, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански

На 24.01.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Ален Мак

На 22.01.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Борис Ангелушев, Броди, Бялата Висота, Жк. &Quot;Ален Мак&Quot;, Упи Xviii-04279.625.15, Кв.1 По Кк Благоевгр

На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Еленово, Илинден, Скаптопара, Стоимен Календерски

На 25.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Илинден, Скаптопара, Стоимен Календерски

На 22.01.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Алея На Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. И Никола Хайдукови, Мелник, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Медунски Андък, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, Р-Н Рибарника, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Струмско Център, Христо Силянов, Христо Чернопеев, Цар Борис I

На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Босилек, Марица, Св.Св. Кирил И Методий, Спартак, Упи Іі-427, Кв.30а

На 22.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Еленово

На 22.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Илинден, Скаптопара, Стоимен Календерски

На 21.01.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Струга, Яне Сандански

На 22.01.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:   Баздо, Вировете, Махала Кацарска, Местност Мицански Андък, Местност Преслапо, Пл. 11

На 21.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:   Баздо, Махала Кацарска, Местност Преслапо, Пл. 11

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   Долна Дъбрава, Махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Яновски Рид

На 22.01.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   Извън Регулация, До С.Дъбрава

На 22.01.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:   006009, 006010, 035028, Въчевица, Изгрев, Имот 27231.501.203, Местност Буковец, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Ушите, Местност Чуката, Пи-125 Кв.12, С. Еленово, М. Еминова Нива, Упи Xv-117, Кв. 2, Упи №Х, Кв.1, Упи Х-182, Кв.5, Упи-Iii-214,212,301

На 22.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:   006009, 006010, 035028, Изгрев, С. Еленово, М. Еминова Нива

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:   Имот 27231.501.203, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Чуката, Пи-125 Кв.12, Упи Xv-117, Кв. 2, Упи №Х, Кв.1, Упи Х-182, Кв.5, Упи-Iii-214,212,301

На 22.01.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 22.01.2019 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   005014, 005018, Васил Левски, Местност Кури Дере, Ул. Предел, Упи Vi-405, Кв.26, Упи Xv-391,Кв.6, Упи-І-394,Кв.13, Упи-Х-159,Кв.4

На 22.01.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   00701, 33.432, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, Махала Деянци, Местност Кури Дере, Местност Пейчинска Чука, Местност Чуката, Упи Iv 87, Упи-Хі218 Кв.21, Чуката

На 22.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   Васил Левски, Местност Кури Дере, Ул. Предел, Упи Vi-405, Кв.26, Упи Xv-391,Кв.6, Упи-І-394,Кв.13, Упи-Х-159,Кв.4

На 21.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч.; 09:15 - 16:30 Ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   Местност Кури Дере

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Логодаж:   Стоилова Кория

На 22.01.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Марулево

На 22.01.2019 Г. /08:45 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Церово, Общ. Благоевград:   Местност Кантона, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, Упи Viii-111,112, Кв.15, Упи І-139,Кв.12, Упи Іv-110,Кв.15

Община Гоце Делчев  

На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Брезница:   Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, Упи-Хvііі-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Брезница:   Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Петлешков, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Каменица, Лозята, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Падарката, Панайот Хитов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Суда, Теофик Хаджи, Туфча, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Цар Калоян, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Горно Дряново:   029032 - М.Дяново

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади, Гоце Делчев, Местност Мочура, Местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг

На 24.01.2019 Г. /13:30 - 16:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Алеко Константинов, Бензиностанция Еко И Района Около Нея, Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Детска, Драма, Дунав, Местност Мочура, Местност Текето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Петър Сарафов, Радецки, Серес, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев, Черна Гора, Юрий Гагарин

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 16:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Вихрен, Гьорче Петров, Иларион Макариополски, Кичево, Ниш, Пирот, Преспа, Стефан Захариев, Хр.Смилянов 38а, Христо Силянов

На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Драмски Път

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Гърмен:   Вальовица, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, М. Маноле , Пи-000490, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б  Тп Гърмен 6, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Дебрен:   033002, 19076-М. Шопарланка, Іv-517, Вакльовица, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Извън Регулация Пи 038014, Корилово, М. Решманица, Местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 22 Кл В Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Ст 5 Кл Б Тп Дебрен 1, Трета, Тринадесета, Упи 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Дъбница:   055001, Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Ковачевица:   Кв.23, Упи Іv

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Копривлен:   142159, Неуточнен Адрес

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Лещен:   Упи Ii - 273

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Лъжница:   Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Марчево:   042004,042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс На С. Марчево, Канина, Ст 19 Тп Марчево 2

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  Мусомища:   Ал. Стамболийски, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Д-Р.Петър Берон, Димитър Талев, Здравец, Иван Козарев, Каваците, Клокотница, Кулата, Местност Параклиса, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пирин, Плиска, Сливница, Струга, Судинград, Хаджи Димитър, Цар Симеон, Янтра

На 24.01.2019 Г. /13:30 - 16:30 Ч./ -  Мусомища:   Местност Стопански Двор

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   034075, ||-42, Кв.3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, Иван Вазов, Кирил И Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет И Първа, Шестнадесета

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Осиково, Общ. Гърмен

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Рибново:   048031, Ііі-966, Кв.56, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осем, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седем, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М.Плевнето, М.Селища, М.Снесеното, М.Тръне, Местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Скребатно

Община Кресна  

На 23.01.2019 Г. /12:00 - 16:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Драката:   Местност Селимица

На 23.01.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Илинденци:   Гладно Поле

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч./ -  Кресна:   I-821,823,824 Кв.63, Александър Македонски, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Грънчар, Еделвайс, Завоя, Здравец, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Македония, Македония, Мело, Местност Завоя, Мир, Момина Скала, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Ново Село, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Перун, Пирински Бор, Разколска, Район Жп Гара, Синаница, Солунска, Спартак, Стадиона, Стоян Войвода, Струма, Струма, Тиса, Тодорин Връх, Цар Борис Iii, Цар Самуил, Цар Симеон, Шемето, Яне Сандански

На 21.01.2019 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /11:30 - 12:00 Ч./ -  Кресна:   I-821,823,824 Кв.63, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Гоце Делчев, Грънчар, Еделвайс, Здравец, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Македония, Мело, Мир, Момина Скала, Неуточнен Адрес, Ново Село, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Спартак, Стадиона, Стоян Войвода, Струма, Тиса, Тодорин Връх, Цар Борис Iii, Цар Самуил, Цар Симеон, Шемето, Яне Сандански

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Кресна:   Александър Македонски, Главен Път Е-79, Завоя, Македония, Местност Завоя, Неуточнен Адрес, Район Жп Гара, Струма

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Кресна:   Главен Път Е-79, Македония

На 23.01.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 12:00 - 16:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Микрево:   6-Ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-Разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен Ii, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Ощава:   54537.600.31.1, Германци, Местност Русенци

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Сандански:   Път І-1

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 23.01.2019 Г. /12:00 - 16:30 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Сливница, Общ. Кресна:   Кв.12а, Упи Vi-162, Кв.22

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Стара Кресна:   Местност Кулата

На 23.01.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Струмяни:   221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св.Св.Кирил И Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 23.01.2019 Г. /12:00 - 16:30 Ч./ -  Струмяни:   Неуточнен Адрес

Община Петрич  

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:30 - 13:30 Ч./ -  Беласица:   Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн На Тп  Беласица - 3, Стълб При Обекта, Упи-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:30 - 13:30 Ч./ -  Габрене:   Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност  Марена, Местност Буко, Местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, Пи 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, Упи 4 Кв 32, Упи Хii-19,Кв.5

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 09:30 - 13:30 Ч.; 12:30 - 13:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Генерал Тодоров

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:30 - 13:30 Ч./ -  Долна Крушица:   Каръчкото, Местност Златарево, Местност Лъката

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Кавракирово:   Местност Тополите

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:30 - 13:30 Ч./ -  Камена:   Динко

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:30 - 13:30 Ч./ -  Ключ:   Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:30 - 13:30 Ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-Ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 21.01.2019 Г. /10:00 - 13:00 Ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Драва

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Михнево:   Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:30 - 13:30 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 09:30 - 13:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Свети Георги

На 21.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Дунав, Каймак Чалан, Княз Борис I, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Серска, Тома Митов, Хан Крум, Христо Чернопеев, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Червена Скала, Яне Сандански

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   България, Ванга/Опълченска/, Генерал Тодоров, Гео Милев, Гоце Делчев, Драва, Искър, Княз Борис I, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Тома Митов, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Симеон, Черно Море, Яне Сандански

На 21.01.2019 Г. /10:00 - 13:00 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Гео Милев, Драва, Свети Климент Охридски, Христо Смирненски, Цар Симеон, Черноризец Храбър

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 09:30 - 13:30 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч.; 12:30 - 13:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Гоце Делчев, Местност Чалтията

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:30 - 13:30 Ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич:   Васил Левски, Самуилово, Упи 1 Кв. 31, Упи Іv-57, Кв.18

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:30 - 13:30 Ч./ -  Скрът:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 12:30 - 13:30 Ч./ -  Яворница:   Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Разлог  

На 21.01.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Iv,Кв 29, Ivi-348,Кв.29, Xl,Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Извън Регулацията, Местност Конещица  Пи, Местност Конищица, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Първа, Трета, Тридесет И Първа, Тринадесета, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Шафле Дере

На 22.01.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Четвърта, Деветнадесета, Извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шафле Дере, Шеста

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Двадесет И Пета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Бански Път, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Шеста, Шестнадесета

На 21.01.2019 Г. /11:00 - 13:00 Ч./ -  Разлог:   Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново

 

Община Сандански  

На 23.01.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Влахи:   Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, Местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, Упи Іі, Кв.4 - В.З. Въбите

На 23.01.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Илинденци:   Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, Местност Боровец, Местност Врабча, Местност Врабче, Синаница, Тридесет И Втора, Тридесет И Шеста

На 23.01.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Кресна:   Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница

На 23.01.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Плоски:   Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 12:15 Ч./ -  Сандански:   Местност &Quot;Чинар Круши&Quot;, Извън Регулация, Местност Чинар Куши, Р-Н Пътя На Хидрострой

На 23.01.2019 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Сандански:   Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, Местност Калинките, Местност Соколовец, Местност Ушите, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Сандански:   Зарово, Извън Регулацията Север

На 22.01.2019 Г. /13:00 - 15:30 Ч./ -  Сандански:   Лозарска, Местност Нишан Таши, Нишан Таши, Р-Н Поленишки Път, Сандански Мискет

Община Сатовча  

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плетена:   М. Горна, М. Долна, М. Забърдо, Неуточнен Адрес

Община Симитли  

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Градево:   Местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Железница, Общ. Симитли:   Местност Бачева Махала, Местност Джалева Махала, Местност Долно Церово, Местност Старата Върба, Рибарска

На 21.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Симитли:   Бор, Вихрен, Георги Петров, Георги Попов, Гьорче Петров, Изгрев, Илинден, Местност Лозенски Андък, Пазара, Първи Май, Р-Н Нова Махала, Родопи, Сердика, Симитли, Славей, Трети Март, Упи Iv-371, Кв.90, Христо Смирненски, Ц.Махала

Община Струмяни  

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Вракуповица

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Гореме

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 10:00 - 15:30 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Горна Рибница

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч.; 10:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Добри Лаки

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Каменица, Общ. Струмяни

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч.; 10:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Клепало

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Колибите

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Кърпелево

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Седелец:   Валого

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 10:30 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Цапарево:   Vi-69, Кв.69, Махала Глинджурци, Махала Дръно Бърдо, Махала Седелски Рид, Махала Чуките, Упи Хх, Кв.12 Бивш Стопански Двор

Община Хаджидимово  

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово

Община Якоруда  

На 21.01.2019 Г. /08:45 - 09:45 Ч./ -  Якоруда:   Цар Борис Iii/Георги Димитр

 

 

 

 

Област Кюстендил

Община Дупница  

На 23.01.2019 Г. /13:30 - 14:00 Ч./ -  Бобов Дол:   Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев

На 23.01.2019 Г. /13:30 - 14:00 Ч./ -  Дупница:   I, Кв. 79, 68789.162.69, 68789.164.15, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.607.145, I,Кв.79, Ііі, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Бричи Бор, Булаир, Вардар, Велчова Завера, Вихрен, Втори Януари, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Джерман, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Иван Вазов, Каваклия, Кирил И Методий, Княз Борис I, Крайречна, Лоза, Македония, Местност Барактарица, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Орлинска, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Поп Харитон, Преслав, Пролет, Раковска, Самоковско Шосе, Саморанска, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Ул.Николаевска Упи687889.29.7, Упи 68789.17.103., Упи I,Кв. О.Т.2189-2190, Упи I,Кв.79, Упи Vііі,Кв. 8, Пи 68789.602.65, Упи І, Кв. 78, Упи Ііі, Кв.95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов, Яхинско Шосе

На 23.01.2019 Г. /11:00 - 14:00 Ч./ -  Дупница:   Георги Измирлиев, Димитър Радев, Никола Лазаров, П-Нг Учителски Институт, Христо Ботев

На 23.01.2019 Г. /13:30 - 14:00 Ч./ -  Яхиново:   87727.20.25, Местност Полето, Яхинско Шосе

Община Кюстендил  

На 23.01.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Бобешино

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 11:00 - 12:30 Ч./ -  Вратца:   Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ -  Вратца:   Махала Мазнево

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил:   Махала Оспротива

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 11:00 - 12:30 Ч./ -  Горна Брестница

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Горно Уйно

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 11:00 - 12:30 Ч./ -  Грамаждано:   Местност Гола Велика

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 13:00 Ч.; 09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Гурбановци

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 11:00 - 12:30 Ч./ -  Гърляно:   Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен

На 23.01.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 23.01.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 10:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, Местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 11:00 - 12:30 Ч./ -  Жиленци:   Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ -  Жиленци:   Деляница, Махала Мазнево

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Злогош:   Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 09:45 - 13:00 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 23.01.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 23.01.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Коприва

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 09:45 - 13:00 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Кутугерци

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Кършалево

На 21.01.2019 Г. /08:30 - 09:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Кюстендил:   Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 11:00 - 12:30 Ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе

На 21.01.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Кюстендил:   Добрич, Запад, Професор Асен Василев, Ракла

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Кюстендил:   Местност Николичевски Път

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Кюстендил:   Соволска

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Полетинци

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 10:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Полска Скакавица:   Махала Бойчовци, Махала Терзийска

На 23.01.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 10:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Раждавица:   Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Раждавица:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Коларов, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Железничар, Партизанска, Славянска, Струга, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 23.01.2019 Г. /11:30 - 13:00 Ч./ -  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 11:00 - 12:30 Ч./ -  Ръсово:   Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 10:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Скриняно:   Георги С. Раковски, Георги Трайков, Местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 10:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Стенско:   240 Кв.13, Извън Регулацията, Стенско

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Трекляно:   Махала Центъра

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 13:00 Ч.; 09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Церовица:   Махала Бело Камене

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 11:30 - 13:00 Ч./ -  Чудинци

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 10:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Шипочано

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 10:45 Ч.; 11:30 - 12:30 Ч./ -  Шишковци:   Александър Стамболийски, Андон И Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, Местност Ридо, Местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, Упи Xiv - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

Община Рила  

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Пастра:   55539.100.132, 55539.100.316, Местност Туфано, Пастра, Пи №55539.100.207, Стопански Двор

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Рила:   Местност Горхим, Местност Елешница

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Рилски Манастир:   Местност Бачкова Чешма, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина

 

Област Ловеч  

Община Априлци  

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

Община Летница  

На 24.01.2019 Г. /09:45 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:45 - 16:00 Ч./ -  Крушуна:   Александър Ганчев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Крайбрежна, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Моню Ив.Минев, Неделчо Котев, Цветан Петров

На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Летница, Общ. Летница:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Клокотница, Стефан Караджа

Община Ловеч  

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Деветаки:   Васил Левски, Осъм, Пирин, Проф.Асен Златаров, Христо Ботев, Червен Бряг, Чурковец, Янтра

На 24.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:30 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч./ -  Изворче:   43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Казачево

На 21.01.2019 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 09:15 - 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин:   Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 21.01.2019 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ -  Катунец:   36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил И Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 24.01.2019 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 08:45 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 08:45 - 16:00 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч./ -  Катунец:   Детелина

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 25.01.2019 Г. /11:00 - 14:00 Ч./ -  Ловеч:   Акад.Анастас Иширков, Александър Стамболийски, Безименна, Генерал Скобелев, Маестро Камен Луков, Стефан Караджа

На 24.01.2019 Г. /11:00 - 14:30 Ч./ -  Ловеч:   Акад.Анастас Иширков, Александър Стамболийски, България, Маестро Камен Луков, Стефан Караджа

На 21.01.2019 Г. /11:15 - 14:30 Ч./ -  Ловеч:   Акад.Анастас Иширков, Александър Стамболийски, Ген.Столетов, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Цар Асен Първи, Цачо Шишков, Черковна

На 23.01.2019 Г. /11:15 - 14:30 Ч./ -  Ловеч:   Акад.Анастас Иширков, България, Свети Свети Кирил И Методи

На 22.01.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Акад.Иван Урумов, Ана Предич, Младост, Пастор Стефан Генев, Стара Планина, Уста Колю Фичето

На 22.01.2019 Г. /11:00 - 14:00 Ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, България, Христо Ботев

На 21.01.2019 Г. /11:00 - 14:00 Ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Генерал Скобелев

На 24.01.2019 Г. /11:15 - 14:45 Ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Генерал Скобелев, Неофит Рилски, Свети Свети Кирил И Методи

На 25.01.2019 Г. /10:45 - 14:00 Ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Свети Свети Кирил И Методи, Стара Планина

На 23.01.2019 Г. /11:00 - 14:00 Ч./ -  Ловеч:   Ангел Кънчев, Георги С.Раковски, Хан Омуртаг, Христо Ботев

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра

На 22.01.2019 Г. /11:15 - 14:30 Ч./ -  Ловеч:   Безименна, България, Генерал Скобелев, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Цачо Шишков

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Безименна, Подп.Александър Кусев

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Ловеч:   България, Васил Йонков-Гложенеца, Патриарх Евтимий, Търговска

На 21.01.2019 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:30 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч./ -  Ловеч

На 26.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 27.01.2019 Г. /08:45 - 09:00 Ч.; 08:45 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 09:45 - 13:30 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 21.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 09:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч./ -  Орляне:   Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 24.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:30 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч./ -  Радювене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балика, Бенковски, Бранковска, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Кирил И Методий, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марица, Местност Динковското, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първи Май, Раковски, Реката, Рила, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 21.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 09:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч./ -  Радювене

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 09:45 - 13:30 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Сливек:   Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев

На 26.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 27.01.2019 Г. /08:45 - 09:00 Ч.; 08:45 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци

Община Луковит  

На 21.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Луковит:   Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил И Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  Луковит:   Васил Левски, Оборище, Предел

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 14:15 Ч./ -  Пещерна

На 21.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 24.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  Ъглен:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Иглен, Каменица, Местност Дачовското, Никола Вапцаров, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори

 

 

 

Община Тетевен  

На 23.01.2019 Г. /12:00 - 15:00 Ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Камен Лисец, Кара Георги, Нено Йотов Краев, Никола Милчев

На 25.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах.Байовене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Тетевен:   Атанашкото, Върбака, Махала Глотното, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Пейков Дол, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Преграда

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Тетевен:   Дванадесети Конгрес, Дончовци, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Черни Вит:   80902.18.151, Васил Левски, Хан Крум

Община Троян  

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Балканец:   Ген.Карцов, Мах.Жална, Път № 35, Христо Петков

На 24.01.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Белиш:   Viii-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню И Додю Докови, Марин Лазаров, Мах.Маргатина, Мах.Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Борима:   Бочо Дуковски, Георги Бенковски, Девети Септември, Димитър Рачев, Здравец, Космос, Марин Банковски, Минко Дочев, Пашалан, Петко Дочев, Стефан Караджа, Тинко Симов, Христо Ботев

На 21.01.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Борима:   Васил Левски, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Гурко, Девети Септември, Дочо Съев, Есперанто, Иван Дочев, Илия Маринов, Марин Стафунски, Минко Дочев, Освобождение, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър

На 24.01.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Врабево:   Антон Иванов, Арх.Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св.Св.Кирил И Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 25.01.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Врабево:   Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св.Св.Кирил И Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

На 21.01.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Герман:   Хан Крум/31-Ва/

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Голяма Желязна:   Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Разсадищата, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев

На 24.01.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Добродан:   Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил И Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн.Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 24.01.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Калейца:   Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев

На 24.01.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

На 24.01.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Акад.Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 24.01.2019 Г. /10:15 - 14:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Разклон Калейца

На 21.01.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Георги С.Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Опълченска, Поч.Дом Капина, Христо Гадевски

На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Дрянска, Мах.Райковска

Община Угърчин  

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Георги Бенковски, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Лесидрен:   Местност Берча

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Орляне:   Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 14:30 Ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   Васил Левски, Възраждане, Герганица, Мах.Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка

Община Ябланица  

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:   Буревец, Васил Левски, Георги Петров, Захари Стоянов, Люляк, Паисий Хилендарски, Ратица, Христо Ботев, Централна

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Георги Петров, Драгойца, Захари Стоянов, Калето, Кокиче, Опълченска, Христо Ботев, Централна

На 25.01.2019 Г. /12:00 - 15:00 Ч./ -  Златна Панега:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Димчо Дебелянов, Златановци, Извор Златна Панега, Йордан Йовков, Кап.Петко Войвода, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Ангел Кънчев, Васил Левски, Доктор Ради Цанов, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Мико Петков, Нисевица, Оборище, Освобождение, Рила, Роза, Скобелев, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян

 

 

Област Монтана

Община Берковица  

На 24.01.2019 Г. /08:30 - 12:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Берковица:   03928.201.1, 03928.47.13, 03928.514.225, 23 Септември, Александровска, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Извън Регулацията, Лечебница, Път 81 Преди Разклона За Кв. Раковица, Раковица, Хаджи Петър Илиев

На 21.01.2019 Г. /13:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Берковица:   Александровска, Извън Регулацията, Промишлена Зона

Община Брусарци  

На 24.01.2019 Г. /11:45 - 12:45 Ч./ -  Белотинци:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет И Девета, Четиредесет И Осма, Четиредесет И Седма, Четиредесет И Шеста, Четиридесет, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Шеста

На 25.01.2019 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 15:30 - 15:45 Ч./ -  Брусарци:   23-Ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 25.01.2019 Г. /09:30 - 15:45 Ч.; 09:30 - 09:45 Ч.; 15:30 - 15:45 Ч./ -  Буковец, Общ. Брусарци:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил И Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 24.01.2019 Г. /11:45 - 12:45 Ч./ -  Долна Рикса:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.01.2019 Г. /11:45 - 12:45 Ч./ -  Долно Церовене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Кирил И Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 24.01.2019 Г. /11:45 - 12:45 Ч./ -  Клисурица:   273007, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.01.2019 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 09:30 - 15:45 Ч.; 15:30 - 15:45 Ч./ -  Одоровци:   Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет И Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 24.01.2019 Г. /11:45 - 12:45 Ч./ -  Славотин:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пета, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет И Две, Петдесет И Едно, Петдесет И Пет, Петдесет И Три, Петдесет И Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Девет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 24.01.2019 Г. /11:45 - 12:45 Ч./ -  Сливовик:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил И Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

На 25.01.2019 Г. /09:30 - 09:45 Ч.; 15:30 - 15:45 Ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци:   Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, Път Iii-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

На 24.01.2019 Г. /11:45 - 12:45 Ч./ -  Смоляновци:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Изгрев, Кирил И Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

Община Лом  

За Периода 21-25.01.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Долно Линево:   Александър Стамболийски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

За Периода 24-25.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Лом:   Ангел Кънчев, Бабуна(Н.Караджата), Бозвели, Драгоман(Н.Вапцаров), Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг(23 Септември), Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

За Периода 21-25.01.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Лом:   Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Дядо Цеко Войвода, Крум Пастърмаджиев, Призрен(Неофит Ломски), Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 23.01.2019 Г. /08:30 - 15:00 Ч./ -  Лом:   Бозвели, Славянска(Г.Димитров)

За Периода 21-22.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Лом:   Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

Община Монтана  

За Периода 21-25.01.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Лом:   Хаджи Димитър

За Периода 21-25.01.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Монтана:   22-Ри Септември, 22-Ри Септември, 48489.13.37, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Златаров, Баба Тонка, Беглишки Мост, Бул. А. Стамболийски - Ул. Д. Подвързагов, Гаврил Душков(И.Иванов), Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Георги Данчов(Д.Данов), Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Д-Р Иван Каманов, Д-Р Торосян(Т.Благоев), Димитър Подвързачов(Ж.Кр, Димитър Подвързачов(Ж.Кр, Еделвайс М Кутловица, Екзарх Йосиф, Елин Пелин(Жданов), Елин Пелин(Жданов), Иван Димитров, Иван Хаджийски(Д.Николов), Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Йордан Цеков, Йордан Цеков, Йордан Цеков, Местност Лазарова Воденица, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панчо Владигеров(Малчика), Парта, Парта, Плиска, Плиска, Плиска, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Поп Андрей, Поп Андрей, Поп Харитон(Д.Вълков), Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Сливница, Стефан Савов(М.Пенов), Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Филип Станиславов, Хайдут Велко, Хайдут Велко, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шести Септември, Шести Септември, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Юрий Венелин

На 22.01.2019 Г. /12:45 - 13:00 Ч./ -  Монтана:   48489.2.544, 48489.32.384, Извън Регулацията, Младост, Монтана, Поп Пунчо, Свети Патриарх Евтимий(П., Трети Март(Г.Димитров), Упи 48489.14.69, Христо Смирненски

На 22.01.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч./ -  Монтана:   48489.2.544, Младост, Монтана, Поп Пунчо, Свети Патриарх Евтимий(П., Трети Март(Г.Димитров), Упи 48489.14.69

На 22.01.2019 Г. /16:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Монтана:   48489.32.384, Извън Регулацията, Христо Смирненски

На 25.01.2019 Г. /08:30 - 12:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Монтана:   Гоцо Митов, Диана, Индустриална, Морава, Ххi Век

На 25.01.2019 Г. /13:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Монтана:   Извън Регулацията

На 22.01.2019 Г. /12:45 - 13:00 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Сапарева Баня:   Скобелев

Община Якимово  

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 09:50 Ч.; 09:30 - 15:30 Ч.; 15:10 - 15:30 Ч./ -  Долно Церовене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Кирил И Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 23.01.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Комощица:   Антон Иванов, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Гео Милев, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Каблешков, Кирил И Методи, Ломска, Мизия, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър

На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Якимово:   Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Витошка, Георги Димитров, Дунав, Македонска, Местност Стопански Двор, Неофит Бозвели, Огоста, Отец Паисий, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Рила, Росица, Станке Димитров, Странджата, Тунджа, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Шишман, Янтра

 

 

Област Перник

Община Брезник  

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 12:00 - 14:00 Ч./ -  Арзан:   Рангелова Махала

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 12:15 Ч./ -  Брезник:   Александър Филипов, Владо Захариев, Георги Стефанов, Гоце Делчев, Иглика, Макаренко, Могилица, Нестор Петров, Яне Сандански

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Брезник:   Ангел Коцелянов

На 25.01.2019 Г. /10:00 - 16:15 Ч./ -  Брезник:   Богдан Митов, Варош, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Енчо Николов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Нестор Петров, Първи Май, Цвета Лумбарова

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 12:00 - 14:00 Ч./ -  Брезник:   Велин Ваклинов, Извън Регулацията, Трън

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч.; 09:00 - 11:00 Ч.; 12:00 - 14:00 Ч./ -  Брусник

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Гоз:   Мах.Логатор

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 12:00 - 14:00 Ч./ -  Гоз:   Мах.Логатор, Местност Янкулица

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 12:00 - 14:00 Ч./ -  Горни Романци

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 12:00 - 14:00 Ч./ -  Долни Романци

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч.; 09:00 - 11:00 Ч.; 12:00 - 14:00 Ч./ -  Завала

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Кошарево

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 09:00 - 16:15 Ч.; 12:00 - 14:00 Ч./ -  Красава

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 12:00 - 14:00 Ч./ -  Озърновци

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 12:00 - 14:00 Ч./ -  Ярославци

Община Перник  

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Богданов Дол:   Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах.Дълга Бара, Мах.Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Вискяр:   Іі-253 Кв.30

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Витановци:   Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л Іv-241, Кв.29, Упи І-51 Кв.14

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Витановци:   Васил Левски, Кракра Пернишки, Упи І-51 Кв.14

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ -  Горна Диканя

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Ючдорушко Дере

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ -  Даскалово:   Втора

На 22.01.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 11:45 - 12:30 Ч./ -  Дивотино:   3-Ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 Упиv   -642, Комсомолска, Люлин, Махала Герен, Махала Ливаге, Махала Светавода, Махала Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, Упи Viii - 296 Kb.21, Упи Іі Кв.746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ -  Драгичево:   Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Зидарци

На 22.01.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 11:45 - 12:30 Ч./ -  Люлин, Общ. Перник:   V-614 Кв 59, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.31,Упи1-577, Мах.Лесков Дол, Мах.Стакьовец И Манастира, Местн.Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Осма, Тридесет И Седма, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Мещица:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 Упи Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, Хviii Кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Мещица:   Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Димитров, Даме Груев, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Маршал Жуков, Октомврийска Революция, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, Сергей Румянцев, Синчец, Хviii Кв.55а, Юрий Гагарин

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ -  Мърчаево:   Мърчаево Пи 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Перник:   Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ -  Перник:   Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 24.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Перник:   Георги Мамарчев, Тева, Хумни Дол

На 22.01.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 11:45 - 12:30 Ч./ -  Перник:   Рашо Димитров, Цалева Круша

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Радуй

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Расник:   Брод, Казанджийска, Околовръстен Път

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ -  Рударци:   1452, 3-Ти Март, Lxxxііі-1526 Кв.121, Xviii-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил И Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул.Вардар/Ул.Силистра, Упи Lxxxiv-2229,Кв.21., Упи І-1427 Кв.80б, Упи Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Рударци:   Вела Пеева, Гео Милев, Камчия, Капенешка, Марица, Москва, Оборище, Първи Май, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Селимица, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Черни Връх, Шумнатица

На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Селищен Дол

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 12:00 - 13:00 Ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч./ -  Ярджиловци:   Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски

Община Радомир  

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Извор, Общ. Радомир

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Кленовик

Община Трън  

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч.; 10:45 - 16:15 Ч./ -  Бераинци

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Бохова:   Упи-Хi-148

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бусинци

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Главановци, Общ. Трън

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Джинчовци

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Забел

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Зелениград:   Общ,Трън, Парцел Ііі-253, Кв.40, Упи Xxxiii - 371кв 20

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Лешниковци:   Имот 32, Кв.5

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Милославци:   Упи V-71, Кв.18

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Мракетинци

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Насалевци

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Рани Луг:   П-Л Ххі-235, Кв.7, Упи Іv-280, Кв.3 Мах. Пещер

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Реяновци

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Слишовци

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Стрезимировци:   56

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Трън:   8ми Март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански Двор, Мах.Ахчийски Кошари, Мах.Горно Баринци, Мах.Кошарите, Махала Кошаре, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Туроковци

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Цегриловци:   Пи 197

На 24.01.2019 Г. /10:30 - 15:15 Ч./ -  Ярловци

Област Плевен

Община Белене  

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Белене:   Вит, Гео Милев, Драва, Дунав, Иван Вазов, Кирил И Методий, Клокотница, Фердинад  Дечев, Фердинанд  Дечев, Христо Смирненски

На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Деков:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, Буря, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Попов, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунав, Дунав, Еделвайс, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Неделчо Георгиев, Неделчо Георгиев, Свещеник Владимир Попов, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Странджа, Христо Ботев, Цвятко Въбленски, Цвятко Въбленски, Чаталджа, Чаталджа, Шипка

Община Долна Митрополия  

На 24.01.2019 Г. /12:30 - 15:00 Ч./ -  Горна Митрополия:   Батак, Георги Бенковски, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Иван Рилски, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Паисий, Раковски, Ропотамо, Стефан Караджа, Хан Крум, Христо Ботев

На 25.01.2019 Г. /12:30 - 15:00 Ч./ -  Горна Митрополия:   Беласица, Васил Априлов, Вежен, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, П.Р.Славейков, Петрохан, Пробива, Странджа, Христо Ботев

На 25.01.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Горна Митрополия:   Васил Априлов, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Кирил И Методий, П.Р.Славейков, Пробива, Раковски, Рила, Силистра, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Калоян

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Горна Митрополия:   Георги Бенковски, Димитър Благоев, Люлин, Неофит Рилски, Паисий, Раковски, Стара Планина, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Янтра

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Ореховица:   Ал. Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Бачо Киро, В. Търново, Варна, Васил Друмев, Вежен, Вела Пеева, Велинград, Възраждаане, Възраждане, Г. Бенковски, Гео Милев, Дунав, И.Вазов, Искър, Омуртаг, Отец Паисий, Предела, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц.Церковски, Цар Самуил, Черно Море, Ю.А.Гагарин

На 21.01.2019 Г. /12:30 - 15:00 Ч./ -  Ореховица:   В.Априлов, Вела Пеева, Велинград, Г. Бенковски, Добрич, Ив. Козарев, Ивайло, Искър, Крали Марко, Мичурин, Мургаш, Мусала, Одеса, Пи-21003, Плевен, Св.Св.Кирил И Методий, Средна Гора, Ст. Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Церковски

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Ореховица:   Васил Друмев, Васил Левски, Карлово, Несебър, Оборище, Цар Самуил, Чавдар, Юндола

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Ореховица:   И.Вазов

На 23.01.2019 Г. /12:30 - 15:00 Ч./ -  Ореховица:   И.Вазов, Патриарх Евтимий, Ропотамо, Цар Калоян

На 22.01.2019 Г. /12:30 - 15:00 Ч./ -  Ореховица:   И.Вазов, Патриарх Евтимий, Струма

Община Долни Дъбник  

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 13:30 Ч./ -  Крушовица, Общ. Долни Дъбник

Община Искър  

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Долни Луковит:   Босилеградска, Братя Миладинови, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Спасов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Пирин, Хаджи Димитър, Цар Симеон

Община Кнежа  

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 15:15 Ч./ -  Кнежа:   Димитър Бутански, Козлодуй, Козница, Ком, Осогово, Пирин, Родопи, Стара Планина

Община Левски  

На 23.01.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Бацова Махала:   Аврора, Адалберт Антонов-Малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 23.01.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Българене, Общ. Левски:   Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 24.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Българене, Общ. Левски:   Беласица, В Априлов, Витоша, Родопи, Средна Гора, Стоян Едрев, Съботин Генов, Янтра

На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Градище, Общ. Левски:   Вит, Витоша, Йордан Вачев, Климент Борисов, Клокотница, Мусала, Незабравка, Пирин, Рила, Стара Планина, Тараклъка

На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Деляновци:   Двадесет И Пета, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Дванадесета, Единадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 23.01.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Изгрев, Общ. Левски:   Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

За Периода 21-27.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бенковски, Васил Априлов, Васил Левски, Крум Попов, Свобода, Хан Аспарух

На 24.01.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Ангел Кънчев, Витоша, Гергана, Милин Камък, Осъм, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Странджа, Ясна Поляна

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 13:30 Ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Баба Тонка, Васил Левски, Ивайло, Любен Каравелов, Марица, П.Р.Славейков, Цар Симеон, Цоню Матев

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Малчика:   Вапцаров, Ив.Вазов, Мир, Хан Аспарух, Христо Смирненски

На 21.01.2019 Г. /11:00 - 15:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /11:00 - 15:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Малчика:   Васил Левски, Дружба, Ив.Вазов, Осъм, Панайот Хитов, Площад, Стара Планина, Столетов

На 23.01.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Санадиново:   № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Стежерово:   Асен Златаров, Вапцаров, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Жданов, Л.Станев, Маршал Толбухин, Морава, Петко Напетов, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 23.01.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Трънчовица:   Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Трънчовица:   Бистрица, Волга, Григор Вачков, Камчия, Места, Митко Палаузов

Община Никопол  

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Черковица

Община Плевен  

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Горталово:   078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов, Браила, Йордан Йовков, К.Охридски/Карл Маркс/, Одеса, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Сергей Румянцев, Трифон Кунев/Лагерна/, Христо Ясенов

На 21.01.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Плевен:   Богданци, Бяло Море/Н.Тинков/, Димчо Дебелянов, Драгоман/Ц.Кисьов/, Дряново, Княз Борис I/В.Ангелов/, Хилендар

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 13:30 Ч./ -  Плевен:   Васил Априлов, Константин Величков, П.Р.Славейков

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 09:30 Ч./ -  Плевен:   Васил Левски/Г.Димитр/, Д-Р Л.Заменхов, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Коста Хаджипакев, Цанко Церковски

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 13:00 Ч./ -  Плевен:   Георги Бенковски, Кайзерслаутерн, Патриарх Евтимий, Полтава, Проф.Илия Бешков, Радецки, Св.Св.Кирил И Методий, Уилиам Гладстон, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон/Т.Луканов/

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 13:30 Ч./ -  Плевен:   Карлово, Копривщица, Милин Камък, Плиска, Преслав, Христо Ботев

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Сторгозия

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Ралево:   Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил И Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Пордим  

На 24.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Каменец, Общ. Пордим:   Атанас Митев, Дунав, Опълченска, Сергей Румянцев, Трети Март, Хаджи Димитър

Община Червен Бряг  

На 23.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 09:45 Ч./ -  Девенци:   Местност Девенски Камък

На 23.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 09:45 Ч./ -  Койнаре:   Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бузлуджа, В.Коларов, В.Левски, Владимир Поптомов, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, Милчо Симеонов, Родопа, Христо Смирненски

На 22.01.2019 Г. /08:45 - 15:30 Ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг:   140005, 141001, Ал Стамболийски, Баковска, Бошняшка, Бренишка, Васил Левски, Витановска, Вълевска, Г Бенковски, Г Димитров, Грозьовска, Дойновска, Дядо Цолак, Илия Илиев, Комитска, Ланджийска, Мариновска, Матинска, Мирчовска, Ненковска, Опълченска, Осем Опълченци, Палашовска, Пановска, Поповска, Радой Данчев, Радьовска, Рашитарска, Сираковска, Съпкарска, Топалска, Фильовска, Христо Ботев, Цаковска, Цано Недялков, Шипка, Щръковска, Янчовска

На 23.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 09:45 Ч./ -  Червен Бряг:   Маркова Могила

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Червен Бряг:   Победа

На 23.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 09:45 Ч./ -  Чомаковци:   Г С Раковски

 

София Област

Община Божурище  

На 24.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч./ -  Божурище:   Акация, Европа, Землище  С. Пролеша / Божурище, Максим Горки, Стп Максим Горки, Хан Кардам, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Бара

На 21.01.2019 Г. /09:15 - 14:00 Ч./ -  Божурище:   Ген. Владимир Заимов

На 21.01.2019 Г. /12:00 - 15:30 Ч./ -  Божурище:   Европа, Ктп Булет, Максим Горки, Упи Xxx-70, Кв.8, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  Гурмазово:   Гурмазовско Шосе, Упи Ii-021103 Кв. 43, Упи Vi-020069, Кв.44

На 24.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч./ -  Пролеша:   70, I-040225, Iv-Училище, Ix-108, Кв.16, Васил Левски, Иван Вазов, Лале, Пи 043001, Ул.Кокиче, Упи V-29 Кв.11, Упи Vі-040021 Кв.65 Общ. Божурище, Упи Vі-045140, Упи Vіі-108, Кв.16, Упи ||-259,Кв.75, Упи Іv-296, Упи Хvіі - 014034 Кв.8 М.Лазар, Упихі-102 Кв.15, Христо Ботев, Христо Ботев/Бивш Стопански Двор, Цар Калоян  Упи Iv-040022  Кв.71

На 24.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч./ -  Хераково:   V-130086, М.Савина Водиеница 75, М. Скала, Упи Ііі-176111, Кв.2, Упи Хv-545, Кв.70, М.Кантон, Хераково Ханче

Община Ботевград  

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Ботевград:   003036, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, Зелин-11-А, Зелин-16-А, Зелин-20-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-36-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Средния Път, Казармен, Курорт Зелин, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Стефан Стамболов, Чеканица

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Ботевград:   05815.13.34, Бреза, Зелин-36-А, Зелин-42-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Кошарата, Курорт Зелин, Паркинг, Саранск, Темуша, Христо Ботев

На 22.01.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Ботевград:   Ам Хемус

На 23.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Врачеш:   Ален Мак, Извън Регулация До С. Врачеш, Кирил И Методий, Мургаш, Опълченска (Яташка), Радовец, Трети Март (Иван Гълъбов), Чешкоград, Шипка

На 22.01.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч.; 09:15 - 10:00 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Етрополе:   Георги Антонов

На 25.01.2019 Г. /09:15 - 13:30 Ч./ -  Правец:   Iv, Кв.9, Iv-6393, Vi,Кв.2, Vi-179, Кв.104, Vii,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,Упи Viii, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Живковска, Махала Манастирица, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Стилковски Рът, Местност Топилата, Местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, Упи 225 Кв. 110, Упи Iii-862  В. 50, Упи Х  Кв.57, Упи Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 22.01.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Правец:   Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото Упи Іі Кв.117, Извън Регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов

На 22.01.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Правец:   Бор, Извън Регулация, До Гр.Правец, Махала Пушкарско

На 24.01.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Правец

На 22.01.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Разлив:   13022 Махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 22.01.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Разлив:   13022 Махала Щапалска, Махала Багелейска, Махала Влъчковска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Сираковско

На 25.01.2019 Г. /09:15 - 13:30 Ч./ -  Разлив:   Махала Маргинска

На 24.01.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Разлив

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Рашково

На 22.01.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, Местност Пейовица, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка

На 22.01.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона, Лозята

На 21.01.2019 Г. /09:45 - 13:15 Ч./ -  Трудовец:   Васил Ангелов Цоцов, Георги Попиванов, Дунав, Ивайло, Огоста, Опълченска (Комсомолска), Отец Паисий, Републиканска, Славянска, Спортна Среща

Община Горна Малина  

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Горна Малина:   I-215 Кв.12, Двадесет И Първа, Дванадесета, Единадесета, Упиі-262 Кв.20

Община Драгоман  

На 23.01.2019 Г. /11:00 - 14:00 Ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман

Община Елин Пелин  

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Габра:   Миньор, Iv-227 Кв.11, Iv-369, Кв.44, Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Зора, Иван Ст.Туев, Иглика, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г.Стойнов, Лилия, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Маргарита, Минчо Н.Кунев, Миньор, Михалкова Чешма, Могилата, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Роса, Синчец, Соленика, Средна Гора, Теменуга, Ул.Средна Гора №3, Упи Ix-434, Кв.45, Упи V-462,Кв.39, Упи Vii-171 Кв.3, Упи Vіі-221, Кв.12, Упи Xiv-659, Кв.57, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка, Ясна Поляна

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Герман:   Хан Аспарух/29-Та/

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 09:00 - 16:15 Ч.; 15:01 - 16:15 Ч./ -  Горна Малина

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:01 - 16:15 Ч./ -  Горно Камарци:   .Упи Vi-61 Кв 11, Упи Vi-38, Кв.7

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:01 - 16:15 Ч./ -  Долно Камарци:   Viii-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 Кв.14, Четвърта

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Xxvii - За Псдодо, Кв. 80, Гара Елин Пелин За Пстд-Исвевк, Индустриална, Кв. 80, Упи Xxvi- За Псдодо, Кв.80

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Витоша

На 26.01.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Витоша, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Климент Охридски, Максим Горки, Новоселци, Пазар Автогара, Синчец, София, Стара Планина, Упи 1-161165, Упи Х-292,Кв.23, Цар Симеон, Чаталджа

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Упи Хххiii, Кв.80

На 26.01.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Елисейна:   Безименна

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин:   I, Кв.7, М. Гладно Поле, Ii-13, Кв.11, V-75в, Кв.7, Xii-89 Кв.9, Гладно Поле, Гладно Поле-Вили, Имот 036024, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле, П-Л I, Кв.19, Упи Vi-104, Кв.13, Упи Vi-4, Кв.1, Упи Іх-5, Кв.1, Упи Ххv-91, Кв.9

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин:   Упи I, Кв.17

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Лесново:   129048, Iii-159, Iv-19, Xi-276,Кв.61, Xvii-148, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Десета, Осма, П-Л №Хіі-87, Кв.9, Пета, Петнадесета, Пи 129012, Седма, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Упи Viii-60, Кв.10, Упи Xi-546, Кв.15, Упи Xiii-62, Упи Ііі-219, Кв.33, Упи Хviii-230, Упи Хvіі-236, Кв.34, Упи Хііі-225, Кв. 33, Упи-518 Кв1а, Хх-424  Кв 55, Четвърта, Четринадесета, Шеста

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин:   Viii Кв.57, Водна Помпа Отпадни Води, Кв.57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, Упи І-Общ Кв.57, Хаджи Димитър, Чойна

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:01 - 16:15 Ч./ -  Негушево:   Упи 9 - 020019

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Нови Хан:   035009,035010 И 035011, 91, Xix-12-&Quot;За Жс &Quot; Кв 91, В.З.Побит Камък П-Л І-519, Кв.5, Вз Побит Камък Упи Іv-520,Кв.4, Вилна Зона Побит Камък, Землището С.Нови Хас Асф.База, Мес. Милковица, Месност Милковица, Местност Милковица, Милковица, Стефан Караджа, Упи 4-13 Кв91, Упи Ii-13 Кв.91, Упи Vi-13,Кв.91

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Нови Хан:   037044, 071044, 172 Кад.Район 965, Vi - 640, Xvi-92 Кв. 92, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река Пи 037018, В.З. Побит Камък,Упиххіv-27 Кв.20, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Геренска, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Калоян, Кирил И Методий, Лозенска Планина, Люлин, Марица, Милин Камък, Милковица, Мургаш, Никола Зашев, Николина Здравкова, Оборище, Отец Паисий, Пи 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Рила, Самуил, Симеон, Синчец, Средна Гора, Стефан Караджа, Стопански Двор, Студеница, Съединение, Трета, Търнава, Ул.Борова Гора №8, Упи Vі -647 Кв.29, Упи Vі-66, Кв 86, Упи І-135 Кв.20, Упи Іі-378, Упи Іх-363 Кв 45, Фетовица, Червен Бряг, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Нови Хан:   Вилна Зона Побит Камък, Местност Арабаджийска Поляна

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:01 - 16:15 Ч./ -  Осоица:   10, 33-Та, Iii-271 Кв.37, Xi-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л Iii-276, Кв.37, П-Л Vi-137, Кв.1, Парцел Viii От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, Упи Iv-249, Кв.22, Упи Xi-317, Кв.39, Упи Х-404 Кв 1, Упи Хііі-373,Кв.34

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:01 - 16:15 Ч./ -  Саранци:   000020 По Квс

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:01 - 16:15 Ч./ -  Столник

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:01 - 16:15 Ч./ -  Стъргел:   Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, Упи, Упи I-390, Кв.47, Упи V-467, Кв.30, Упи Vii-309, Кв.52, Упи Vі-275, Кв.39

Община Етрополе  

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Боженица:   Махала Ласковци

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Бойковец:   Упи-І-142

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Брусен, Общ. Етрополе:   229001, Ii, Кв.1, Кладевски Дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков Дол, Махала Радов Дол

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Видраре:   157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі    Кв., Лъга, Махала Градище, Махала Джамбазите, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Семкова, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх, Пи-083145 М.Мариновото

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Видраре:   Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Джурово:   Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец Кв.9 Упи Vііі, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Етрополе:   І, Кв.16, 145006, 27-Ми Ноември, Вилна Зона Рибарника, Вранащица, Георги Бакалов, Етрохимик - Алексиев, Кв. 178, Кв.178, Малки Искър, Осем, Партизански, Руски, Руски, Софроний, Тринадесет, Хаджи Османово

На 23.01.2019 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Етрополе:   І, Кв.16, 27-Ми Ноември, Кв. 178, Кв.178, Малки Искър, Осем, Партизански, Руски, Тринадесет

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ -  Етрополе:   128, 27-Ми Ноември, Акация, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Максим Горки, Малка Баба, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Млада Гвардия, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Партизански, Пейо Кринчев, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Славяни, Спортист, Сто Двадесет И Осми, Столетов, Тодор Доков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Чертиград, Шиндарника, Ябланица

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Етрополе:   145006, Вилна Зона Рибарника, Вранащица, Георги Бакалов, Етрохимик - Алексиев, Руски, Софроний, Хаджи Османово

На 23.01.2019 Г. /09:15 - 15:15 Ч./ -  Етрополе:   Кв. 178, Кв.178, Осем

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Етрополе:   Равнището

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Калугерово, Общ. Правец:   Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, Упи-Хі-8, Кв.4

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Лопян:   005034, В.З.Лопян, Кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв.6, Упи 6-22, Вилна Зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, Упи І-211, Кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Лъга

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Малки Искър

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Манаселска Река:   Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Осиковица:   Махала 57 Км Ам Хемус, Махала Балинска, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Осиковица:   Махала Балинска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Манговци

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Осиковска Лакавица:   Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л Vi-61, Кв.5

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Правец:   Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Местност Елисов Рът, Север, Средора, Тодор Живков

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ -  Правец:   Опълченска

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Правешка Лакавица:   001626, Голямата Ливада, Махала Церица

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Равнище:   I Кв.29, Xvii-290, Кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, Упи Ii-196 Кв.8

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 25.01.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Рибарица, Общ. Етрополе:   194005, Xviii-14, Кв.2, Парцел Х-19, Кв.15, Хviii, Кв.19

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Георги Бенковски

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Своде:   Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Средни Рът:   Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 25.01.2019 Г. /15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Ямна:   Мах.Златичора, Мах.Черти Град

Община Златица  

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Златица:   Генерал Гурко, Драва, Елин Пелин, Еп.Софроний Врачански, Иван Русеков, Киро Стоянов, Македония, Медет, Неделко Неделев, Пирин, Свети Св.Кирил И Методий, Софийско Шосе, Събко Милков, Хан Аспарух, Якуб Враня

Община Ихтиман  

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 10:15 Ч.; 14:00 - 15:15 Ч./ -  Бальовци:   114 Упи Xiv Кв 10

На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман:   Махала Градеж

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 10:15 Ч.; 14:00 - 15:15 Ч./ -  Вакарел:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Бальовци, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Паунов, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методи, Костадинка Трайкова, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М.Дренов Ръд Пи 298, М.Зубевица Им.№913037, Махала Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Освобождение, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, Упи V-391,Кв.38, Хv-260, Кв 58, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Чинар, Шипка, Янтра

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  Вакарел:   Александър Стамболийски, Асен Златарев, Васил Левски, Димитър Паунов, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Искър, Люлин, Пирин, Самуил, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Упи V-391,Кв.38, Харамлиец, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина

На 24.01.2019 Г. /08:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 16:15 Ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 24.01.2019 Г. /08:45 - 10:15 Ч.; 14:45 - 16:15 Ч./ -  Ихтиман:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх.Генадий Ихтимански, Баба Вида, Васил Левски, Вражебъра, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън Регулация, Йордан Цонев, Калето, Кирил И Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, Местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести Септември, Шипка

На 24.01.2019 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  Ихтиман:   Генерал Гурко, Иван Вазов, Йордан Цонев, Оташлия, Пенчо Славейков, Полковник Борис Дрангов, Свети Софроний Врачански, Цар Освободител, Шести Септември

На 25.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Пауново:   061033,М.Юрта, Iv-60,Кв 5, V-142,Кв.23, П-Л Vііі-198, Кв.15, Упи Iii-220, Кв.Ихтиман, Упи V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, Упи V-129 , Кв 21, Упи Xi-35,Кв.4, Упи Xxv-114, Кв.20

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

Община Костенец  

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Горна Василица:   3-479 Кв.68 Мах.Пердова, Махала Пердова, Пердова

На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Белмекен, Пи 1928 Част От Упи V, Кв.90, Търговска, Цариградско Шосе

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Бор, Вароша, Георги С.Раковски, Здравец, Иван Вазов, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, Пипериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил И Методий, Христо Ботев

Община Костинброд  

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  Голяновци:   Vi-Общ,Кв.25, Георги С. Раковски, Местн.Ул.Централна, Ул Лилия Упи 322 Кв.22, Упи Iv-40  Кв.19, Упи V-Общ. Кв.25, Упи Xix-50  Кв.6, Упи Xxiii-50, Упи Хvі-219, Кв.13

На 21.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ -  Костинброд:   Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Кап. Петко Войвода, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море

На 22.01.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Костинброд:   Местн.Малка Падина, Местност Шкендерица, Пи 050020 Цех За Щори

Община Пирдоп  

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Златица:   Вилна Зона Черешака, Захари И Мария Сергиеви, Извън Регулация

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Каменица, Общ. Мирково:   Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, Упи Хvііі-117, Кв.6

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Карлиево

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Мирково:   000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън Регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  Мирково:   Опълченска

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Петрич, Общ. Златица:   Махала Бодят, П-Л Ііі-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Смолско:   Кв.33 Упи -9-383, П-Л Х-469, Кв.21

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Църквище:   V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:   Упи Ххііі-1053, 9-Ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 10:15 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Челопеч:   Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън Регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

Община Правец  

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Осиковица:   Махала Балинска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манговци, Махала Цековци

На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Осиковица:   Махала Баренска, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Цековци

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Осиковска Лакавица:   Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л Vi-61, Кв.5

На 24.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Правец:   Васил Левски, Възраждане, Вълко Цолов, Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Иван Пеев Маруша, Липа, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Никола Иванов Янин, Осма, Острома, Полска, Поп Марко, Роза, Свети Теодор Тирон, Стара Планина, Стара Река, Упи 225 Кв. 110, Хан Аспарух, Цветко Вълков

На 21.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Север, Трети Март, Упи 225 Кв. 110

На 22.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, Упи 225 Кв. 110

На 23.01.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Правешка Лакавица:   Махала Церица

На 23.01.2019 Г. /08:00 - 17:15 Ч./ -  Своде:   Махала Преход

Община Самоков  

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Алино:   П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48, Упи I-345, Кв.18

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Белчин:   1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 15-Та, 16-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 286, 3-Та, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Vi.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. Xi, Кв. 57, Община Самоков, Упи 100592 И Упи100606 До Крепост Цари Мали Град, Упи І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Белчински Бани:   П-Л V Кв,21

На 21.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Доспей

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Клисура, Общ. Самоков:   Извън Регурация

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 18-Та, 19-Та, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 24-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 3-Та, 30-Та, 31-Ва, 32-Ра, 33-Та, 34-Та, 35-Та, 36-Та, 37-Ма, 38-Ма, 39-Та, 4-Та, 40-Та, 41-Ва, 42-Ра, 43-Та, 44-Та, 45-Та, 46-Та, 47-Ма, 48-Ма, 49-Та, 5-Та, 50-Та, 51-Ва, 52-Ра, 53-Та, 54-Та, 55-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Xviii, Бктп Градина - Ковачевци, Пп Ii,Кв.58

На 21.01.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  Мала Църква

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Поповяне:   Пи 000368

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Рельово:   №000527, Извън Регулация, Упи -I Кв.65, Упи Vii- 82, Кв.5

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Самоков:   Абаджийска, България, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Елица, Житна Чаршия, Иван Йончев, Искър, Константин Фотинов, Леон Крудов, Манастирска, Местност Дългата Поляна, Местност Мечката, Местност Татарски Брод, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Никола Корчев, Опълченска, Освобождение, Софроний Врачански, Спартак, Тридесети Декември, Търговска, Упи 65231.906.319, Хр.Захариев, Христо Максимов, Цар Борис Iii, Шейново, Шипка

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Самоков:   Абаджийска, България, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Елица, Житна Чаршия, Искър, Леон Крудов, Местност Дългата Поляна, Местност Мечката, Местност Татарски Брод, Незабравка, Никола Корчев, Опълченска, Освобождение, Спартак, Тридесети Декември, Търговска, Упи 65231.906.319, Хр.Захариев, Христо Максимов, Шейново, Шипка

На 21.01.2019 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  Самоков:   Преспа

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Ярлово:   1-Ва, 10-Та, 18-Та, 26-Та, 32-Ра, 35-Та, 36-Та, 37-Ма

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Ярлово:   .Упи Хіі-562,  Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 15-Та, 16-Та, 17-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 3-Та, 30-Та, 32-Ра, 33-Та, 34-Та, 35-Та, 36-Та, 37-Ма, 38-Ма, 39-Та, 4-Та, 42-Ра, 43-Та, 45-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Борова Гора, М.Грамаге, Пи 013001 Местност Св.Петка, Пи №578, Стоп.Двор, Упи Xvi Пл.260 Кв.16

Община Сливница  

На 21.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ -  Алдомировци:   16-Та, Алдомировска (Г.Димитров), Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ -  Алдомировци:   242068, М.Слатина, 32-Ра, 348, Кв.62, 46-Та, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), Мах.Слатина, Мах.Шишкова

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ -  Братушково:   V-263, Vii-299 Кв.19, Упи Xvi-300

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ -  Гургулят:   Xvi-17 Кв.9

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ -  Гълъбовци:   1 Ва, 10 Та, 17 Та, 18 Та, 20-Та, 22-Ра, 3 Та, 500179, 7 Ма, 8 Ма, Xi-1.3 Кв 8, Xvii-418,Кв.51, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Деянова Воденица, Драганица, Махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, Упи 240 Кв.38, Упи Iii-219 Кв.34, Упи Xiv-531 Кв.26, Упи І--410 Кв. 50, Хvii-244

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Гълъбовци:   1 Ва, 18 Та, 22-Ра, Xvii-418,Кв.51, Махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец, Упи 240 Кв.38, Упи Iii-219 Кв.34, Упи І--410 Кв. 50, Хvii-244

На 21.01.2019 Г. /12:00 - 14:30 Ч./ -  Гълъбовци:   17 Та, 20-Та, 7 Ма, Местност До Село, Упи Xiv-90 Кв.6

На 23.01.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Извор, Общ. Сливница

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ -  Радуловци:   Мах.Рейна Река, Хііі-47,Кв.19

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ -  Ракита, Общ. Сливница

На 21.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 10:00 - 15:30 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ -  Хераково:   Ii-024019, Iii-028096, Кв.1, Iv-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, Vi-028096, Кв.1, Vii-028073, Кв.1, Xii-396 И Xii-397, Кв.39, Ііі-694,Кв.48,Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), М. Балин Дол, Махала Белица, Упи 024020, Кв.4, Упи I-694, Кв.48, Упи V-024020 Кв.4, Упи V-166, Кв.1, Упи Viii-126, Кв.4, Упи Xii-029062, Упи Xxi-342,Кв.37, Хан Кубрат

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Хераково:   Махала Белица

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:00 - 16:15 Ч./ -  Храбърско:   I-075017 Кв.54, Ii-044016, Iv-278 Кв.42, Махала Старо Село, Махала Черен Пешо, Местн.Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис, Упи -2-Кв.20, Упи 3-076020 Кв.57, Упи I-076022,Кв.57, Упи Iii-1981, Упи-V-18,Кв.3, Черковна

На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Храбърско:   Махала Старо Село, Махала Черен Пешо, Микроязовир Храбърско

 

Област Видин

Община Брегово  

На 21.01.2019 Г. /12:30 - 13:20 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Балей:   Александър Стамболийски, Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бондоков, Георги Димитров, Девети Септември, Дунав, Иван Вазов, Ленин, Московска, Тимок, Трую Христов

На 21.01.2019 Г. /12:30 - 13:20 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Връв:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Антон Иванов, Асен Балкански, Асен Халачев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Витко Иванов, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Динов, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Гюнкин, Индже Войвода, Йордан Данов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Коста Йорданов, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Митко Палаузов, Найден Геров, Неофит Рилски, Никола Й Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пеньо Пенев, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Тодор Младенов, Толбухин, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 21.01.2019 Г. /12:30 - 13:20 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Куделин:   Албена, Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Георги Димитров, Дом Социални Грижи, Карл Маркс, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Мичурин, Олег Кошевой, Спортист, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 21.01.2019 Г. /12:30 - 13:20 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Ново Село, Общ. Ново Село:   Vi-62,Кв.75, Xi, Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Бачо Киро, Борис Бенчев, Васил Левски, Велико Търново, Вихрен, Войвода Тодор Велков, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Марков, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Градинска, Демокрация, Димитър Полянов, Добруджа, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Искър, Камчия, Кирил И Методий, Козлодуй, Ком, Кочо Честименски, Лермонтов, Ломоносов, Любен Каравелов, Люлин, Македония, Максим Горки, Марица, Мизия, Никола Петков, Огоста, Околовръстна, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плевенска Епопея, Плиска, Преслав, Пристанищна, Пушкин, Радецки, Рибарска, Рила, Родопи, Росица, Сава Огнянов, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Странджа, Страцин, Тимок, Тракия, Упи  Xi Кв.1, Фантастика, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цар Борис I, Цар Иван Асен Ii, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 22.01.2019 Г. /09:15 - 15:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:15 - 15:30 Ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село:   Упи Iii Кв.44

Община Видин  

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Видин:   Безименна, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Гладстон, Княз Борис I, Цар Асен I, Цар Иван Асен Ii, Цар Калоян, Цар Самуил

На 25.01.2019 Г. /08:45 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Видин:   Дунавска, Път, Южна Пром.Зона

На 25.01.2019 Г. /08:45 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Дунавци, Общ. Видин:   23 Септември, Асен Балкански, Бдин, Васил Левски, Видбол, Връшка Чука, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Капитан Петко Войвода, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Киров, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Седемнадесет Партизани, Сирма Войвода, Смирнов, Средец, Средна Гора, Хана, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Шипка, Янтра

На 25.01.2019 Г. /08:45 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Жеглица:   110011, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Път 1, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ -  Бяла Слатина:   Александър Стамболийски, Кирил И Методий, Кръстов.Ал.Стамболийски И Цар Асен, Панайот Волов, Цар Асен, Цар Симеон I-Ви

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ -  Бяла Слатина:   Васил Левски, Княз Дондуков, Любен Каравелов, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 23.01.2019 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ -  Бяла Слатина:   Гимназиална, Любен Каравелов, Цар Асен, Цар Симеон I-Ви

На 25.01.2019 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ -  Бяла Слатина:   Климент Охридски, Любомир, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Симеон I-Ви

Община Враца  

На 21.01.2019 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  Веслец:   Георги Димитров, Извън Регулацията, Ленин, Христо Ботев

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Враца:   28-Ми Октомври, Ген. Скобелев, Димитраки Хаджитошев, Иван Ангелов, Кирил Буюклийски, Кръстьо Българията, Поп Боюклийски, Тунджа, Хаджи Димитър, Христанчо Матов, Цвятко Бобошевски

На 24.01.2019 Г. /11:00 - 13:00 Ч./ -  Враца:   Васил Кънчов, Св.Св.Кирил И Методий, Цар Асен, Цар Борис I-Ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви

На 24.01.2019 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  Враца:   Мито Орозов, Оряховска 2-Ра

На 22.01.2019 Г. /11:00 - 13:00 Ч./ -  Голямо Пещене:   Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Бузлуджа, България, Витоша, Възраждане, Георги С. Раковски, Лазар Петров, Ленин, Роза, Руен, Теменуга

На 22.01.2019 Г. /14:30 - 16:00 Ч./ -  Голямо Пещене:   Ален Мак, Байкал, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Веслец, Витоша, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Дружба, Ропотамо, Руен, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 22.01.2019 Г. /13:00 - 14:30 Ч./ -  Голямо Пещене:   Арда, Баба Тонка, Байкал, Бузлуджа, България, Верила, Витоша, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Елин Пелин, Есперанто, Ивайло, Иглика, Калиакра, Камчия, Ком, Ленин, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Полето, Речка, Розова Долина, Скът, Цар Калоян

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  Голямо Пещене:   Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вихрен, Владая, Георги Бенковски, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Любен Каравелов, Мир, Найден Геров, Никола Вапцаров, Нил, Орешака, Полето, Речка, Средна Гора, Страцин, Христо Ботев

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  Гоце Делчев:   Драма

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 11:30 Ч./ -  Мраморен:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Антон Иванов, Байкал, Батак, Волга, Георги Димитров, Милин Камък, Младен Георгиев, Найден Миков, Нено Георгиев, Река Амур, Хан Аспарух

На 21.01.2019 Г. /11:30 - 13:30 Ч./ -  Мраморен:   Александър Стамболийски, Ангел Вешев, Бързия, Вешо Ангелов, Вит, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Казашка, Кокиче, Ком, Милин Камък, Младен Георгиев, Оряховска, Тинтява, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев

Община Козлодуй  

На 25.01.2019 Г. /12:45 - 16:00 Ч./ -  Бутан:   1-Ви Май, Благой Иванов, Вихрен, Гео Милев, Димитър Благоев, Извън Регулацията, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, Преслав, Радецки, София, Софроний Врачански, Шипка

На 24.01.2019 Г. /12:45 - 16:00 Ч./ -  Бутан:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Благой Иванов, Ген. Николаев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Лозенград, Милин Камък, Младен Първанов, Огоста, Околоселска, Петър Костов, Преслав, Речка, София, Софроний Врачански

На 24.01.2019 Г. /08:45 - 12:00 Ч./ -  Бутан:   23-Ти Септември, Благой Иванов, Васил Априлов, Вела Пеева, Георги Димитров, Даниел Баи, Дунав, Иван Кордов, Искър, Йорданка Чанкова, Кирил И Методий, Ленин, Петър Костов, Цар Самуил, Янтра

На 23.01.2019 Г. /08:45 - 12:00 Ч./ -  Бутан:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Батак, Вардар, Владимир Цветков, Ген. Гурко, Иван Тодоров Ангелов, Извън Регулацията, Лазар Драйчев, Околоселска, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 22.01.2019 Г. /08:30 - 12:00 Ч./ -  Бутан:   Александър Стамболийски, Беласица, Босилеградска, Васил Воденичарски, Враца, Връшка Чука, Дунав, Извън Регулацията, Калиманица, Никола Вапцаров, Околоселска, Осогово, Проф.Методи Балевски, Стефан Ликов, Тимок, Тракия, Цар Калоян

На 22.01.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Бутан:   Александър Стамболийски, Владимир Цветков, Ген. Гурко, Иван Вазов, Кирил И Методий, Мир, Никола Димитров Тодоров, Огоста, Околоселска, Проф.Методи Балевски, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.01.2019 Г. /12:45 - 16:00 Ч./ -  Бутан:   Антон Иванов, Асен Костов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камчия, Климент Охридски, Любен Каравелов, Никола Петранин, Околоселска, Плиска, Струма, Цар Асен

На 21.01.2019 Г. /08:45 - 12:00 Ч./ -  Бутан:   Асен Костов, Батак, Владимир Цветков, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Климент Охридски, Лазар Драйчев, Любен Каравелов, Местност Лъката, Никола Петранин, Охрид, Струма, Христо Ботев, Цар Калоян

На 25.01.2019 Г. /08:45 - 12:00 Ч./ -  Бутан:   Безименна, Васил Априлов, Вела Пеева, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Даниел Баи, Драгоман, Иван Кордов, Извън Регулацията, Йорданка Чанкова, Места, Мир, Околоселска, Петър Костов, Преслав, Рила, Черна

На 21.01.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Бутан:   Беласица, Вардар, Васил Воденичарски, Връшка Чука, Ген. Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Тодоров Ангелов, Калиманица, Ломска Комуна, Околоселска, Проф.Методи Балевски, Тимок, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Криводол  

На 23.01.2019 Г. /11:00 - 13:00 Ч./ -  Галатин:   Аврора, Байкал, Венче, Георги Димитров, Еверест, Искър, Китен, Мургаш, Мусала, Рила, Рубин, Синчец, Топола, Христо Ботев, Шипка

На 23.01.2019 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Галатин:   Байкал, Вежен, Волга, Георги Димитров, Здравец, Искър, Момина Сълза, Невен, Ропотамо, Росица, Христо Ботев, Червена Роза

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  Галатин:   Бор, Вежен, Венче, Веслец, Вихрен, Георги Димитров, Дунав, Кокиче, Ком, Липа, Минзухар, Петров Дол, Юрий Гагарин

На 24.01.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Лесура:   Албена, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Замфир Попов, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Малчика, Огоста, Панайот Волов, Парцел 7 Регулационен План, Струма, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 12:30 Ч./ -  Лесура:   Албена, Байкал, Веслец, Владая, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Околчица, Христо Смирненски, Шипка, Янтра

Община Мездра  

На 25.01.2019 Г. /11:45 - 12:15 Ч./ -  Мездра:   Александър Стамболийски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Динко Петров, Добруджа, Любен Каравелов, Оборище, Петко Р. Славейков, Родопи, Св.Св. Кирил И Методий, Св.Св. Кирил И Методий, Христо Смирненски, Шипка

Община Мизия  

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Мизия:   Босилеградска, Врачанско Шосе, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Косанска, Панайот Волов, Родопи, Сливница, Странджа, Хан Кубрат, Цар Освободител

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Политолог: Президентът се лута, не знае накъде да тръгне 9| 3505 |18.01.2019 . Кр. Каракачанов: Спираме преговорите с „Грипен”, Ф-16 е мощният самолет 4| 4006 |17.01.2019 . Вижте къде утре ще спират водата в София 0| 2854 |16.01.2019 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2762 |14.01.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads
Реклама / Ads

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах