Събота, 22 Септември 2018, 18:28
Frognews
0| 5393 |16.05.2014

ЧЕЗ извършва планова подмяна на електромерите в Западна България

.
В изпълнение на Общите условия на ЧЕЗ Разпределение България и в съответствие с изискванията на действащото законодателство в страната, компанията извършва планова подмяна на електромерите на своите клиенти в Западна България. ЧЕЗ моли хората, които живеят на посочените долу адреси, да осигурят представител на домакинството, който да присъства на подмяната. Подмяната на електромерите ще се извърши както следва:


София-град

На 19.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Люляк, ул. Погледец

На 19.05.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 2 бл. 219 A, вх. 1

На 19.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Нишава 113, бл. 245 вх.А, вх.Б, вх.В, вх.Г

На 19.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Княжево, ул.Прохлада 2 вх.А, Б

На 19.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Драгалевци, ул.Акад.Петър Динеков 23 / къща А1, къща А2, къща А3

На 19.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Княжево, ул.Грамос 12 вх.А, Б, В

На 19.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 710 вх. А, вх. В, вх. Г

На 19.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9 бл. 955

На 19.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 155

На 19.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 156 бл. 157 бл. 158 бл. 159

На 19.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Тарас Шевченко 5, ул. Ю. Гагарин 50

На 19.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Майор Юрий Гагарин бл. 98 вх.Б

На 19.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Изток бл. 21, Цариградско шосе бл. 22, вх. А, бл. 22 вх. В

На 19.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона В бл. 7 вх. А, Б, В

На 19.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Атанас Узунов 15, 17, 21, Блага Димитрова 9, 33, 37, Бойна слава 5, Боян Магесник 4, 6, 8, 10, 26, 28, 30

На 19.05.2014 г. /09.15-12.15 ч/ - гр. София - Младост 1 1, пред, бл. 33, 34а, 34б, 48а

На 19.05.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Илинден бл. 16, 17

На 19.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Надежда 1 Бл.107, Вх. А, Б

На 19.05.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - 3005-та/717/люлин/ 10, Балатон 1, 4, Беравица 1, 11, 12, 13, 15, 17, 1А, 2, 2А, 3, 32, 7, 7А, 8, 9, ДО, бл. 984, Иван Бойчев 20, Класова Борба 19, Кореняк 1, 10, 11, 11А, 12, 12А, 15, 15А, 18А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 8, Люлин 9 бл. 984, С/У, Цветница 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 15А, 17, 19, 4, 5, 6, 8, 8А, 9, Череша 1, 2, 3, 3А

На 19.05.2014 г. /10.00-14.15 ч/ - гр. София - ул. Еужен Поатие 11, 13, 15 бл.3 вх. А, Б, В, Г, Д, Е, ул. Тинтява 22, ул. Вълко Радински 12 вх. А, Б, В+магазини, бл.3 БОДК, ул. Пиер Дегейтър 5, 6, 7, 8, 10

На 19.05.2014 г. /10.16-12.00 ч/ - гр. София - Сервиз Ситроен на ул. Тинтява, Димитър Л. Гичев 13 вх. А, Б, В, Г, ул. Тинтява 26 бл. 1 вх. А и Б, ул. Тинтява 24 бл. 2 вх. А, Б, В, Г, Д, Е

На 19.05.2014 г. /11.15-15.15 ч/ - гр. София - Андрей Сахаров 14, бл. До 47, до Бл 47, Търг. център До бл. 47, Търг. център, Младост 1 бл. 12 А, 12 А М9, 12а, 12а М8, 13а, 14а, 14а М7, 14а М8, 15 А, 15-a, 15а, До, маг. 4

На 19.05.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - Кота 1050 22, 31, 31А, 40, бл. 0136, 136

На 19.05.2014 г. /13.16-15.16 ч/ - гр. София - ул. Вълко Радински, 4, 6, 7, 9, 11, ул. Чарлз Дарвин 22, бул. Драган Цанков 47 (бл. 2, 3, 4, 7) , ул. Самоков бл. 47 вх. А, Б, В, Г

 

На 20.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Урвишка крепост

На 20.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Младен Карадашев

На 20.05.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 2 бл. 219 A, вх. 2

На 20.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Нишава 115, 119

На 20.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Роженски проход 16

На 20.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Мила Родина 26 вх.Б

На 20.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Драгалевци, ул.Акад.Петър Динеков 23 /къща А4, къща А5, къща А6/

На 20.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - бул.Цар Борис 269, 271, 275, 279 Б

На 20.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 142

На 20.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 710 вх. Б, вх. Д, вх. Е

На 20.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 131

На 20.05.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Еужен Поатие бл. 74 вх.Б

На 20.05.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Тарас Шевченко бл.11, Тодор Стоянов бл.218

На 20.05.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Левски Зона В бл. 7 вх. Г

На 20.05.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Христаки Павлович бл. 3

На 20.05.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Велчо Атанасов 18, 20, 24, 26, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А

На 20.05.2014 г. /09.15-12.15 ч/ - гр. София - Младост 1 бл. 10, 10 Тст, 39, 6

На 20.05.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Илинден бл. 17, 18

На 20.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Надежда 1 Бл.107 Вх. В и Бл.152 Вх. Б

На 20.05.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. София - Александър Пушкин 15А, Кота 1050 10, 17, Купените 10, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 18А, 19, 20, 22, 7, 8, 9, Народен певец 1, 10, 11, 13, 14, 14А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, Преки път 636, бл. 2, Симеон Радев 68, бл. 136

На 20.05.2014 г. /09.31-12.00 ч/ - гр. София - Люлин 8 бл. ОДЗ 139, Люлин 9 1, ДО, бл. 981, 982, 982А, ДО бл. 981, ПАВИЛИОН, Минск 3

На 20.05.2014 г. /09.45-13.00 ч/ - гр. София - Акация 9, Беловодски път 101, 102, 103, 104, 105, 106, 142, 36, 51, 54, 62А, 63, 64, 66, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 82А, 84, 86, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, КВ.25А, ПОД, бл. V-768, БТА, Витоша Път Златни мостове, къща, строителен електромер, Бялата чешма /кв.бояна/ 1, 2А, 3, 4, 5, 6, 8, местност Гърдова глава бл. УПИ-ХVІІІ-1018 КВ. 23., Планинец бл. /Горски път, Стар Беловодски път 38, 40, 51, Сълзица 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. КВ.21

На 20.05.2014 г. /10.00-14.15 ч/ - гр. София - Драган Цанков 26, с/у Кат, Пиер Дегейтър 10, 4, 6, 9, бл. 1, 3, Чарлз Дарвин 16, 18, 20, 22, 24, 27, БОДК бл.1 и бл.2, ул. Пиер Дегейтър 4, 10, 10А

На 20.05.2014 г. /10.15-13.00 ч/ - гр. София - ул. Асен Пейков 4, бл.6 Посолство на Япония, ул. Люлякова градина 11, 11А, 13, 15, 19, 21

На 20.05.2014 г. /11.15-15.15 ч/ - гр. София - Младост 1 бл. 53, Младост 2 бл. 53

На 20.05.2014 г. /12.00-16.30 ч/ - гр. София - Боянец 6, Боянска река 1, 10, 10 Б, 10А, 10Б, 12, 2, 3, 4, 6, бл. 1, 2, 3, УПИ ІХ-819 КВ.210Г, Десислава 2, Иваница Данчев 10, 12, 14, 14А, 16, 2, 2А, 4, 6, 8, Марини круши 2, 3, 5, 5А, Пантелей Николов 1, 11, 14, 2А, 4

На 20.05.2014 г. /12.01-14.00 ч/ - гр. София - Иван Бойчев 20, Люлин 9 бл. 984, 985, ДО бл. 985, ДО

На 20.05.2014 г. /12.15-15.15 ч/ - гр. София - Младост 1 бл. 36а, 37 Б, 37 Б, 37 Б Вх 2, 37б, 38, 38а, 38а Тц, 38а Тц/зад/, С/у

На 20.05.2014 г. /13.30-15.30 ч/ - гр. София - ул. Тодор Стоянов 9, 10, 11, 12, 13, 15, ул. Тарас Шевченко 5, 7, 9, 11, бл.33, ул. Райко Алексиев 42, 44, 44А, 46, жк Изток бл.218+Китайски р-нт и Ресторант Геноа

На 20.05.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - Община Люлин, бл. 910 бл. 911

 

На 21.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Музейна

На 21.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Пионерска

На 21.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Освобождение

На 21.05.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 2 бл. 219Б, вх. 1

На 21.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Янко Забунов бл. 59 вх. Б

На 21.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 100 вх. Б

На 21.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 4 вх. А

На 21.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Бадемова гора бл. 11 вх. В

На 21.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - бул. Цар Борис III 311, 315, 317

На 21.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Планинец 3-5 вх. А, Б

На 21.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв. Драгалевци, ул. Акад. Петър Динеков 23 /къща В1, къща В2/

На 21.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 134 бл. 136

На 21.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 710 вх. Ж

На 21.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 721 вх. А, вх. Б

На 21.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона В бл. 6 вх. А, Б, В

На 21.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Велчо Атанасов 5, 6, 8, 9-11, 44, 45, 46, 47

На 21.05.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. София - Ген. Стефан Тошев 86, Иван Сусанин 17, 18, 19, 20, 20Б, 21, 21А, 22, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, бл. 2, А, Б-Б1, Б1, помещение към трафопост, Проф. Иван Дуйчев 23, Симеон Радев 40, 51, 52, 54-56, 56-58, 63, бл. 1, 2, 2Б, 3, А, Б, Б1, Б2, О-МА

На 21.05.2014 г. /09.15-12.15 ч/ - гр. София - Андрей Ляпчев 74, Младост 2 223, до, тп До, бл. 221а, 222, до бл. 223

На 21.05.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Илинден бл. 18, 19

На 21.05.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - Димитър Талев 12, с/у, бл. 913, Луи Пастьор 10, 18, 3, 9, до, пред, с/у, бл. 911, 913, 913 - видеокасети, 913 - слад-ца Атлантик, Луи Пастьор, Люлин 9 бл. 911, 911А, 911П, 912, 913, 913А, 913Б, ДО, ДП, С/У

На 21.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - кв. Надежда бл. 152 вх. В, Г

На 21.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - ул. Райко Алексиев 3 вх. А8, ул. Латинка 9А и 9 бул. Акад. Методи Попов 1

На 21.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - жк Дружба, ул. Обиколна 56+магазини

На 21.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - 626-та 12, Ботко Войвода 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, Боянска река 20, 22, 28, 30, Димитър Съсълов 5, Карамфил 17, Лунна папрат 2, Майска роза 1, Панорамен път 1, 10, 11, 11Б, 19, 1А, 4, 5, 7, 9, Панчерица 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. и Бойна слава, КВ.26, УПИVІІ - 625 КВ8 М Г. глава, Резньовете 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22А, 23, 24, 26, 27, 3, 30, 30Б, 31, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 12, бл. КВ.210, Общ. Витоша, Резньовете/ Ботю Войвода, Резньовете/Денчо Минков/ 18 А, София 13, Чукар 13, 18 В, 18Б, 26, 26А, 27, 28, 29

На 21.05.2014 г. /12.00-16.30 ч/ - гр. София - Симеон Радев 40, 51, 52, бл. 1, 2, 225, 5, О-МА

На 21.05.2014 г. /12.00-16.30 ч/ - гр. София - Беловодски път 1, 108, 36, 38, 38А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 51А, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 62А, 63А, 67, 71, 73, 77, 79, 83, 85, 87, бл. авт. 62, вилна сграда, КВ.22А, КВ.25А, УПИ І 674, КВ.25, хотел, Владимир Дим.-Майстора 1, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23А, 24, 25, 25А, 25Б, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 4, 40, 42, 44, 48, 4А, 5, 50, 52, 54, 6, 6Б, 7, 9, Меча поляна 14, 20, 4, 4А, Стамен Панчев 1, 11, 12, 14, 16, 18, 1А, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. УПИ VІІ, КВ.6, Стар Беловодски път 73

На 21.05.2014 г. /12.01-16.00 ч/ - гр. София - Люлин 9 бл. 902, 903, 903А, 904, 904А, 904Б, 914, 914А, О

На 21.05.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - ул.Фредерик Жолио Кюри 4, 6, 8, 10+заведение, Изток бл.81 вх.А, Б, Вул. Райко Алексиев 5, 7(бл.30), 10, 12, ул. Чарлз Дарвин 10, 12 ул. Антон П. Чехов 10+магазин, аптека и книжарница

На 21.05.2014 г. /13.00-15.15 ч/ - гр. София - бул.Симеоновско шосе 1 вх.А, Б, В+магазини и офиси Пощенска банка, р-нт Елиас, Автокар Премиум

 

На 22.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Петър Дипларов

На 22.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Пети ноември, ул. Владичина ливада

На 22.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Цветна градина

На 22.05.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 2 бл. 219Б, вх. 2

На 22.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Костенски водопад 12

На 22.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Нишава 159 бл. 163 вх. А, вх. Б

На 22.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 6 вх. А

На 22.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - кв.Драгалевци, ул. Акад. Петър Динеков 23 /къща В3, къща С1/

На 22.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Планинец 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31

На 22.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - бул.Цар Борис III 409Б

На 22.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - бул.Цар Борис 287

На 22.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - бул.Цар Борис III 321, 323, 325, 329, 331, 335, 337, 339, 341, 343, 347, 351, 353, 355

На 22.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 709 вх. Г

На 22.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9 бл. 954

На 22.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 113 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Ггр. На 22.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 102А вх. А бл. 102 вх. А, вх. Б бл. 102П бл. 103 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г

На 22.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 721 вх. В, вх. Г

На 22.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона В бл. 6 вх. Г, Д, Левски Зона В бл. 5 вх. А

На 22.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Георги Пеячевич 9, 11, 13, 14, 18, 23, 25, 30, 32, 34, 53, 57, 59, 61, 63, 67, Гълъбец 16

На 22.05.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Илинден бл. 19

На 22.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - кв.Надежда бл.152 вх. А

 

На 23.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Самоковско шосе

На 23.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Ген. Кутузов 1, 22, 24, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 57, 59, 61

На 23.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Ген. Кутузов 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29

На 23.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 151 бл. 153

На 23.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 153А

На 23.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Слатина бл. 48

На 23.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Живко Николов4, 5, 7, 9, 15, 16, 25-27, Иларион Драгостинов 5, 9А

 

 
 

Софийска област

За периода 19-22.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Петково

За периода 19-23.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - гр. Ботевград - Саранск

 

На 19.05.2014 /08:00-16:00 ч/ - Самоков - Ангел Кънчев;  Баба Фота;  Белмекен

На 19.05.2014 /08:15-16:15 ч/ - с. Бов, Общ. Своге

На 19.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - гр. Годеч -   Махала Джуричова

На 19.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - Костинброд  - Витоша

На 19.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Златица - Баба Тонка

На 19.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - гр.  Правец - Махала Поповска

На 19.05.2014 /10:00-12:00 ч/ - гр. Божурище - Бор;  Жилища;  Здравец;  Иглика;  Кокиче;  Пролет;  Струма;  Янтра

На 19.05.2014 /13:00-15:00 ч/ - кв. Лазур,  гр.  Божурище

 

За периода 20-23.05.2014 /08:00-16:00 ч/ - Бов, Общ. Своге

 

На 20.05.2014 /08:15-16:15 ч/ - Самоков - Иван Вазов

На 20.05.2014 /08:30-16:30 ч/ - гр. Годеч -   Русе

На 20.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - Костинброд  - Райна Княгиня

На 20.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Златица - Гълъбец

На 20.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - гр.  Правец - Махала Поповска

 

На 21.05.2014 /08:15-15:45 ч/ - Самоков - Ангел Кънчев

На 21.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - Костинброд  - Витоша

На 21.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - гр. Годеч -  Махала Джуричова

На 21.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - гр.  Правец - Махала Боянско

На 21.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Златица - Оборище; Синчец

 

На 22.05.2014 /08:15-16:00 ч/ - община Самоков - Наум Хаджимладенов;  Петър Берон; Софроний Врачански; Цар Борис I; Чакър Войвода

На 22.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - гр. Годеч - Найденова

На 22.05.2014 /08:32-15:30 ч/ - Костинброд   Райна Княгина

На 22.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Златица - Харалампи Самарджиев

На 22.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - гр.  Правец - Махала Боянско


На 23.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - гр. Годеч - Махала Джуричова

На 23.05.2014 /08:30-15:30 ч/ - Костинброд – Витоша

На 23.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Долна Малина

На 23.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Златица - Голеш

На 23.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Осиковица

 

 

Пернишка област

На 19.05.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - Земен  - Ивайло

На 19.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Брезник - Васил Левски

На 19.05.2014   г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Стара Планина

 

На 20.05.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - Земен  - Ивайло

На 20.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Брезник - Георги Ив Бунджулов;  Елена Георгиева;  Зора

На 20.05.2014 г. /09:00 - 18:00 ч/ - гр. Перник - Ком;  Марина Бара;  Протожерица;  Ралица;  Стара Планина;  Столетов

 

На 21.05.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - Земен - Любен Каравелов

На 21.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Брезник - Йордан Стефанов

На 21.05.2014 г. /09:00 - 16:00   ч/ - гр. Перник - Витоша; Елбрус; Колош;  Ком;  Краище;  Лисец;  Марина Бара;  Морозов;  Протожерица;  Ралица;  Стара Планина;  Столетов

На 22.05.2014 г. /09:00 - 14:00   ч/ - Земен - Хан Аспарух

На 22.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Витоша;  Елбрус;  Колош;  Ком;  Краище;  Лисец;  Марина Бара;  Морозов;  Протожерица;  Ралица;  Стара Планина;  Столетов

 

На 23.05.2014 г. /09:00 - 16:00   ч/ - гр. Перник - Витоша;  Елбрус;  Колош;  Ком;  Краище;  Лисец;  Марина Бара;  Морозов;  Протожерица;  Ралица;  Стара Планина;  Столетов

 

 

Благоевградска област

На 19.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев , община Гоце Делчев - ул. Звънчарска

На 19.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, община Гоце Делчев, ул. Пенчо Славейков

На 19.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Благоевград - Мара Бунева;  Братя Миладинови

На 19.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Горемско възстание; ул. Васил Левски, ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян, ул. Нигрита; ул. Струма; ул. Цар Самуил; ул. Христо Ботев

На 19.05.2014 г. /09:00 - 16:00/ - гр. Белица, Общ. Белица, Алекса Сачков; Владимир Поптомов; Иван Апостолов;  Иван Вазов;  Митко Саев

 

На 20.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Пейо Яворов

На 20.05.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Хаджидимово, общ. Хаджидимово, ул. Трети

На 20.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Благоевград - Св. Св. Кирил и Методий

На 20.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Горемско възстание; ул. Васил Левски, ул. Хр. Ботев; ул. Цар Калоян, ул. Нигрита, ул. Струма; ул. Цар Самуил; ул. Христо Ботев

На 20.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Белица, Общ. Белица, Алекса Сачков;  Владимир Поптомов;  Митко Саев

На 20.05.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - Лъжница - Атанас Тешовски;  Васил Левски;  Опълченска;  Прогрес;  Христо Ботев;  Юрий Гагарин

На 20.05.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр.Сандански - Борис Сарафов;  Любен Каравелов;  Първи Май;  Свобода;  Тодор Каблешков;  Трети Март

 

На 21.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев, ул. Екзарх Йосиф

На 21.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Дъбница, общ. Гърмен

На 21.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Горемско възстание; ул. Васил Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Нигрита; ул. Струма; ул. Цар Самуил; ул. Христо Ботев

На 21.05.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Благоевград - Св. Св. Кирил и Методий;  Владо Черноземски;  Христо Ценин

На 21.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - Стефан Караджа

 

На 22.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Плетена , общ. Сатовча

На 22.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Горемско възстание; ул. Васил Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Нигрита; ул. Струма; ул. Цар Самуил

На 22.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Хаджидимово, общ. Хаджидимово, ул. Димо Хаджидимов

На 22.05.2014 г. /08:45 - 13:45 ч/ - гр. Благоевград  - Св. Св. Кирил и Методий;  Скаптопара

На 22.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - Стефан Караджа;  Хан Аспарух;  Христо Смирненски

 

На 23.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - Стефан Караджа

 

 

Кюстендилска област

На 19.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници, Баба Е Механджийска; Гергана

На 19.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Бачо Киро, Максим Горки, Професор Ал. Балабанов

На 19.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Ангел Кънчев;  ул. Дондуков;  ул. Ивайло;  ул. Стефан Караджа;  ул. Узунов

На 19.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Плиска, Рилски Езера

На 19.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Трекляно

 

На 20.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Еделвайс, Жива Вода,  Максим Горки

На 20.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Васил Коларов;  Крайречна

На 20.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил   ул. Васил Априлов ;  ул. Веслец ;  ул. Виница ;  ул. Елин Пелин ;  ул. Костадин Поппандов ;  ул. Парижка Комуна ;  ул. Първи Май ;  ул. Радослав Нотев ;  ул. Трифон Стефанов ;  ул. Хан Аспарух ;  ул. Цар Освободител

На 20.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - община Сапарева баня - Никола Вапцаров; Отец Паисий; Плиска

На 20.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  с. Трекляно

 

На 21.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница  - Асен Меджидиев; Жива Вода

На 21.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Димчо Дебелянов;  Стоян Лудев

На 21.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Авксенти Велешки ;  ул. Александър Стамболийски ;  ул. Генерал Заимов ;  ул. Гороцветна ;  ул. Гургулят ;  ул. Иларион Ловчански ;  ул. Хижата ;  ул. Хисарлъка ;  ул. Цар Освободител

На 21.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Седемнадесети Март

На 21.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Трекляно

 

На 22.05.2014 г. /09:00 - 16:00   ч/ - гр. Дупница - Братя Миладинови;  Фенерка

На 22.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Иван Вазов;  Яне Сандански

На 22.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Авксенти Велешки ;  ул. Васил Априлов ;  ул. Веслец ;  ул. Виница ;  ул. Гео Милев ;  ул. Димитър Пешев ;  ул. Константинова Баня ;  ул. Мусала;  ул. Охрид ;  ул. Пауталия ;  ул. Първи Май ;  ул. Солун ;  ул. Хан Аспарух ;  ул. Харковска;  ул. Хижата ;  ул. Хисарлъка ;  ул. Цар Освободител

На 22.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 22.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  с. Трекляно

 

На 23.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници ;  Еделвайс

На 23.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Еделвайс;  Жива Вода;  Фенерка

На 23.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня, Иван Рилски; Спартак;  Христо Ботев

 

 

Плевенска област

За периода 19.05-20.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Бреница - Арда, Васил Коларов, Вела Пеева, Лиляна Димитрова, Пейо Яворов, Ст.ефан Кратунски, Ст.рума, Цар Калоян

За периода 19.05-20.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Долни Луковит - Александър Ст.амболийски, Васил Априлов, Демир Велиев, Дунав, Иван Рилски Марин Дринов, П. К. Яворов, Сопот, Средна гора, Ст.ара планина, Ст.ефан Караджа, Тулча, Тунджа, Цар Асен Първи, Цар Освободител, Шипка, Янтра

За периода 19.05-23.05.2014 г. /08.00-18.00 ч/ - с. Горни Дъбник - 23 септември, Адил Дервишев, Александър Ст.амболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Боженска, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Вл. И. Ленин, Георги Бенковски, Г. Г. Деж, Георги Димитров, Ген. Лавров, Гоце Делчев, Гурко, Димитър Благоев, Д. Даскала, Иван Вазов, Кирил и Методий, Коста Златарев, Лазар Ст.анев, Лиляна Бърдарова, Любен Вежков, Малчика, Марин Дринов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Н. Й. Вапцаров, Назъм Хикмет, Одрин, Опълченска, П. Пенев, П. Р. Славейков, П. Яворов, Пан. Хитов, Панайот Волов, Петър Берон, Поп Андрей, Р. Даскалов, Ручина бара, С. Румянцев, Садовска, Солун, Ст. Георгиев, Ст. Караджа, Ст. Михайловски, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цариград Цветан Спасов, Цв. Христова, Черно море, Яне Сандански, Крушовица - По заявка на ЕСО

За периода 19.05-23.05.2014 г. /08.15-18.15 ч/ - с. Искър - Адил Дервишев

За периода 19.05-23.05.2014 г. /08.15-18.15 ч/ - с. Писарово - Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Халачев, Боримечката, Братя Миладинови, Валерий Чкалов, Васил Коларов, Васил Левски, Вера Златарева, Волга, Възраждане, Генерал Заимов Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Рилски, Кирил и Методий, Лазар Станев, Максим Горки, Мара Балева, Никола Й. Вапцаров, Николай Петрини, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Спас Дупаринов, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Наумов, Цанко Церковски, Цано Нанов, Цвятко Аврамов, Цвятко Георгиев, Цоню Матев, Яне Сандански - По заявка на ЕСО

За периода 19.05-23.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - Бунджовица, Васил Априлов

За периода 19.05-23.05.2014 г. /09.00-16.01 ч/ - гр. Червен бряг - Дунав, Княз Александър Батенберг

За периода 20.05-21.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - Панайот Волов, П. К. Яворов, Тунджа, Християнска

За периода 21.05-23.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - Панайот Волов, П. К. Яворов, Тунджа, Християнска

 

На 19.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Староселци - ул. Васил Коларов, ул. Георги Кирков, ул. Дунав, ул. Лило Тодоров, ул. Лиляна Бърдарова, ул. Янтра

На 19.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бохот - ул. 1-ви май, ул. Любен Каравелов, ул. Мусала, ул. Осъм, ул. Средна гора, ул. Струма, ул. Трайчо Костов, ул. Христо Ботев

На 19.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с.Гиген - ул. Георги Димитров, ул. Котленска

На 19.05.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Славяново - Асен Златаров, Одерец, Стефан Караджа, Суворов, Христо Смирненски, Цанко Бакалов

На 19.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - жк Сторгозия

На 19.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Обнова - ул. 9-ти септември, ул. Арда, ул. Ванчо Цачев, ул. Васил Петлешков, ул. Волга

На 19.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Никопол - ул. Арда, ул. Белмекен, ул. Веслец, ул. Дойран

На 19.05.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. Левски - Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Веселина Геновска, Гергана, Княз Борис, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Цар Иван Асен II

На 19.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Ангел Войвода, Драгаш Войвода, Мануш Войвода, Мара Денчева, Петко Войвода, Страхил Войвода

На 19.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - с. Ясен - Петко Р. Славейков

На 19.05.2014 г. /09.30-14.30 ч/ - с. Беглеж - 19-ти юни, Бочо Йочев, Васил Топалски, Витошка, Гена Димитрова, Георги Ненов, Дочко Дочев, Иван Коларов, Илия Нанев, Йочо Гетов, Мачо Пепеля, Отряд Васил Левски

На 19.05.2014 г. /09.45-11.00 ч/ - гр. Плевен - Захари Зограф

На 19.05.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - с. Горни Дъбник - Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Вела Пеева, Виктор Юго, Вл. Заимов, Вл. И. Ленин, Г. Бенковски, Г. Г. Деж, Г. Димитров, П. Пенев, П. Р. Славейков, Петър Берон, Ст. Караджа, Филип Тотю, Христо Смирненски

На 19.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Генерал Тотлебен

На 19.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Ставерци - Христо Смирненски, Черно море, Шипка

На 19.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Крушовица - Иван Вазов, Кирил и Методий, Пирин, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Стара планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Търнене - 11-ти конгрес, Ал. Стамболийски, В. Левски, Г. Бенковски, Кюнка, Лато Лачев, Освобождение, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чернялка

На 19.05.2014 г. /12.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Сторгозия

 

На 20.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Бресте - Васил Коларов, Ген. Вл. Заимов, Двадесет и Шести юни, Димитър Кьосовски, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 20.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Горник - Бузлуджа, Дванадесета, Дядо Вълко, Елена, Искър, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ненов, Янка Митова

На 20.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Къртожабене - ул. Александър Стамболийски, ул. Георги Димитров, ул. Г. С. Раковски

На 20.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Балкан, ул. Васил Левски, ул. Огоста, ул. Тунджа, ул. Хаджи Димитър

На 20.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Гиген - ул. Дойран, ул. Георги Димитров, ул. Стефан Караджа, ул. Хаджи Димитър, ул. Дойран

На 20.05.2014 г. /08.30-16.31 ч/ - с. Горник - Бузлуджа, В. Левски, В. Пеева, Искър, Ком, Марица, П. К. Яворов, Петко Хр. Петков, Първа, Райко Даскалов, Тринадесета, Четиринадесета Шестнадесета

На 20.05.2014 г. /08.30-16.31 ч/ - с. Реселец - Акация, Клен, Баба Тонка, Балканска, Безименна, Белилото, Бор, Босилек, Воденицата, Г. Поляна, Голеж, Горска, Гробарска, Д. Дачев, Девети май, Дзс комуна, Дружба, Здравец, Иван Христов, Искър, Каймаков, Капна, Латинка, Люляк, Милиндол, Младост, Могилата, Опанец, П. Димитров, Победа, Поройна, Пробуда, Пропашище, Ръчене, Свобода, Славянска, Стефан Бацов, Теменуга, Тодор Попов, Училищна, Церовица, Челник, Явор

На 20.05.2014 г. /08.30-16.31 ч/ - гр. Червен Бряг - Маркова Могила, местност Биволски камък

На 20.05.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - гр. Гулянци - местност Беглика

На 20.05.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Дъбован - Арда, Беласица, Бенковски, Ботевград, Будапеща, Бузлуджа, В. Априлов, В. Левски, Варна, Варшава, Велики Преслав, Витоша, Г. Милев, Г. С. Раковски, Гладстон, Добруджа, Дойран, Драган Цанков, Драва, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Космос, Латинка, Любен Каравелов, М Дринов, Марица, Места, Мизия, Москва, Надежда, Огоста, Опълченска, П. Славейков, Париж, Пирин, Плевен, Плиска, Прага, Радецки, Рила, Родопи, Скопие, Солун, София, Средец, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Освободител Ц. Церковски, Шипка, Янтра

На 20.05.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Загражден - Арда, Асен Златаров, Б. Киро, Бенковски, В. Коларов, В. Левски, Велин, Вит, Г. Димитров, Г. Кирков, Г. Милев, Д. Благоев, Дунав, И. Вазов, Искър, Й. Николова, Карл Маркс, Ленин, Ленко Мишев, Люлин, Марек, Марица, Маршал Толбухин, Мичурин, Москва, Н. Вапцаров, Н. Гигенски, Н. Дуканов, Нахимов, Оборище, П. Берон, Пирин, Първи май, Раковски, Родопи, С. Румянцев, София, Стара планина, Суворов, Тракия, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка, Янтра

На 20.05.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Ленково - Иглика

На 20.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - жк Сторгозия

На 20.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Згалево - Божин Чулев, Витоша, Восток, Георги Димитров, Йорданка Николова, Клисура, Марица, Москва, Мургаш, Поп Андрей, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 20.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Обнова - ул. Заря, ул. Марица

На 20.05.2014 г. /09.00-16.10 ч/ - гр. Никопол - ул. Димитър Благоев, ул. Добруджа, ул. Елтепе, ул. Пирин, ул. Рила

На 20.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. Белене - Васил Левски, Г. С. Раковски, Гео Милев, Крайна, Любен Каравелов, Патриарх Евтимий, Петко Д. Петков, Стефан Караджа, Украина, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 20.05.2014 г. /09.45-13.30 ч/ - гр. Плевен - Берковица, Владимир Бурмов, Георги Кочев, Елин Пелин, Захари Зограф, Захари Стоянов, Лозенка, местн. Кожухарска чешма, Орлица, Стара Гара

На 20.05.2014 г. /10.00-12.30 ч/ - гр. Плевен - Кайлъшка, Мара Денчева, Сан Стефано

На 20.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Градина - Бачо Киро, Вит, Витоша, В. Левски, Кирил и Методий, Колю Фичето, Марица, Мусала, Осогова, Прага, Рила, Симеон Василев, Стара планина, Странджа, Христо Ботев, Шар планина

На 20.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Писарово - Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Боримечката, Братя Миладинови, Волга, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Даме Груев, Димитър Грънчаров, Мара Балева, Никола Й. Вапцаров, Николай Петрини, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски

На 20.05.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Ясен - Братя Миладинови, Дамян Пачев, Железничар, Иван Винаров, Коста Златарев, Радецки, Цветан Спасов

На 20.05.2014 г. /10.15-13.00 ч/ - гр. Плевен - Босилеград, Генерал Гурко, Гълъбец, Мур, Тулча, Хаджи Димитър, Цар Самуил

 

На 21.05.2014 г. /08.00-12.00 ч/ - гр. Плевен - Възраждане, Дойран, К. Златарев

На 21.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Вл. Заимов, ул. Г. Димитров, ул. Д. Даскала, ул. Ив. Вазов, ул. Опълченска, ул. Христо Смирненски, ул. Цветан Спасов, ул. Черно море

На 21.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Брестовец - ул. Васил Левски, ул. Витоша, ул. Никола Й. Вапцаров, ул. Пирин, ул. Хаджи Димитър, ул. Христо Смирненски

На 21.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Стара планина, ул. Марица, ул. Борун Сабя, ул. Мито Пачев, ул. Стара планина

На 21.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Димитър Благоев, ул. Георги Димитров, ул. Млада Гвардия, ул. Асен Златаров, ул. Стефан Караджа

На 21.05.2014 г. /09.00-13.30 ч/ - с. Искър - Байкал, Балкан, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Велко Кръстев, Калинин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Преслав, Рила, Септември, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Янтра

На 21.05.2014 г. /09.00-13.30 ч/ - с. Ставерци - Правда

На 21.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - жк Сторгозия

На 21.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Обнова - ул. Неофит Рилски, ул. Победа, ул. Родопи, ул. София, ул. Трети март

На 21.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Никопол - ул. Пирин, ул. Рила, ул. Тунджа

На 21.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. Белене - България, Васил Левски, Любен Каравелов, Христо Ботев

На 21.05.2014 г. /09.45-14.00 ч/ - гр. Плевен - Мара Денчева, Райна Княгиня, Стоян Войвода

На 21.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Генерал Владимир Вазов, Лозенград, Странджа, Страцин, Тунджа

На 21.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Горталово - Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Георги Димитров, Г. С. Раковски, Майор Горталов, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 21.05.2014 г. /10.15-12.00 ч/ - с. Крушовене - Антон Иванов, Витоша, Владимир Илич Ленин, Фердинанд Козовски, Цар Самуил, Цеко Нинов

На 21.05.2014 г. /10.15-12.00 ч/ - гр. Тръстеник - Батак, Веслец, Драва, Кайлъшка долина, Матей Преображенски, Опълченска, Панайот Хитов, Радецки, Тодор Луканов, Фердинанд Александров

На 21.05.2014 г. /12.00-12.30 ч/ - с. Байкал - Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бенковски, Васил Левски, Вит, Г. Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Георги Михайлов, Георги Раковски, Градинарска, Дунав, Искър, Лом, Любен Каравелов, Марица, Н. Дъбовянов, Оборище, Огоста, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сакар, Средна гора, Стадиона, Стара Загора, Стара планина, Странджа, Христо Ботев, Шипка

На 21.05.2014 г. /12.00-12.30 ч/ - с. Брест - Хан Аспарух

На 21.05.2014 г. /12.00-12.30 ч/ - с. Гиген - Ангел Кънчев, Байкалска, Велико Търново, Вит, Волга, Г. Делчев, Градище, Д. Благоев, Д. Груев, Дунав, Запад, Иван Вазов, Й. Николова, Козлодуй, Л. Мишев, Ливада, М. Палаузов, Н. Гигенски, Н. Дуканов, Осъм, Отец Паисий, П. Евтимий, Панега, Пощенска, Преслав, Раковска, Роза, Русенска, Силистра, Скопие, Стрела, Тодор Каблешков, Троянска, Трън, Трявна, Христо Смирненски

На 21.05.2014 г. /12.00-12.30 ч/ - с. Горна Митрополия - Георги Димитров

На 21.05.2014 г. /12.00-12.30 ч/ - гр. Гулянци - Вола

На 21.05.2014 г. /13.30-15.30 ч/ - с. Искър - Ал. Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев

 

На 22.05.2014 г. /08.30-09.30 ч/ - с. Обнова - 9-ти септември, Вела Пеева, Гробарска, Кирил и Методий, Козлодуй Мусала, Осъм, Христо Ботев

На 22.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Васил Априлов, ул. Васил Петлешков, ул. Г. Димитров, ул. Ген. Лавров, ул. Митко Палаузов, ул. Ручина бара, ул. Ст. Михайловски

На 22.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Тодорово - ул. Бинка Парашкевова, ул. Лазар Генов, ул. Ловешка, ул. Младост

На 22.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Мито Пачев, ул. Пирин, ул. Борун сабя, ул. Арда

На 22.05.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Буковлък - 11-ти декември, Беласица, Белград, Дряново, Заводска, Заря, Русе, Тимок, Тутракан, Цар Иван Шишман, Център, Шипка

На 22.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - жк Сторгозия

На 22.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с.Обнова - ул. Тунджа, ул. Христо Смирненски

На 22.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Белене - ул. Васил Левски, ул. Възраждане, ул. Димитър Благоев, ул. Охрид, ул. Трайчо Костов

На 22.05.2014 г. /09.30-10.30 ч/ - с. Обнова - 9-ти септември, Б. Анастасов, Козлодуй, Стара планина

На 22.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Ведрина, Димитър Пападжаков, Драгаш Войвода, Индже Войвода, Мануш Войвода, Мара Денчева, Райна Княгиня, Христо Ботев, Юмрукчал

На 22.05.2014 г. /09.45-14.00 ч/ - гр. Плевен - Дружба

На 22.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Дружба

На 22.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Ставерци - Беласица, В. Иванов, Гаврил Генов, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Максим Горки, Неофит Рилски, Отец Паисий, Славянска, Хан Аспарух, Цветан Гевезовски

На 22.05.2014 г. /10.30-13.30 ч/ - с. Обнова - 9-ти септември, Б. Анастасов, Безименна, Васил Левски, Възраждане, Ив. Вазов, Н. Й. Вапцаров, Осми март, Пионерска, Ю. А. Гагарин

На 22.05.2014 г. /11.30-15.30 ч/ - с. Обнова - 9-ти септември, Възраждане, Заря, Ив. Вазов, Л. Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Победа

На 22.05.2014 г. /12.30-15.30 ч/ - с. Буковлък - 11-ти декември, Балкан, Бенковски, Вежен, Димитровград, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Рила, Родопи, Сан Стефано, Тодор Каблешков

 

На 23.05.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - Ал. Стамболийски, В. Априлов, В. Петлешков, Велчова завера, Г. М. Димитров, Никола Петков, Райко Даскалов

На 23.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Възраждане, ул. Г Бенковски, ул. Захари Стоянов, ул. Никола Петков, ул. Христо Смирненски, ул. Цар Самуил

На 23.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Плевен - Васил Левски, Георги Кочев, Индустриална зона, Местн. Западна Идустриална Зона, Сторгозия

На 23.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Тученица - ул. Генерал Гурко, ул. Георги Бенковски, ул. Хаджи Димитър

На 23.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Ангел Войвода, Генерал Столетов, Петко Войвода, Райна Княгиня, Стоян Войвода, Страхил Войвода

На 23.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Ясен - Иван Винаров, Илия Бешков, Коста Златарев, Цветан Спасов

На 23.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Левски - Ангел Кънчев, Витоша, Гергана, Милин камък, Осъм, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Странджа, Ясна поляна

На 23.05.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - Г. С. Раковски, Ген. В. Стойчев, Добрич, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Освобождение, Пенчо Славейков, Райна Княгиня

 

 

Ловешка област

На 19.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Галата - Антон Иванов;  Бялка;  Васил Левски;  Димитър Благоев

 

На 20.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Галата - Васил Левски;  Христо Кърпачев

 

На 21.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Галата   Малчика;  Стефан Караджа;  Стоян Едрев;  Христо Ботев

 

 Врачанска област

На 19.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - гр. Враца – жк. Дъбника 39, вх. А, Б, В, Г

На 19.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - гр. Бяла Слатина - Бачо Киро; Никола Вапцаров; Николай Хрелков

На 19.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - гр. Мездра – Баданец; Каменица; Христо Ботев;

На 19.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - с. Ракево – ул. Ветрен; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Димитров

 

На 20.05.2014 г. /08.30-15.30 ч / - с. Ракево – ул. Ген. Скобелев; ул. Георги Димитров; ул. Еделвайс; ул. Кокиче

На 20.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - гр. Враца – жк. Дъбника 30, вх. А, Б

На 20.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - гр. Бяла Слатина – Акация; Здравец; Рила; Родопи

На 20.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - гр. Мездра – Индустриална; Христо Ботев

 

На 21.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - гр. Враца – жк. Дъбника 30, вх. В, Г, Д

На 21.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - гр. Бяла Слатина – Искър; Марица; Никола Вапцаров; Тимок; Цар Иван Шишман; Янтра

На 21.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - гр. Мездра – Св. Патриарх Евтимий; Средна Гора

На 21.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - с. Добруша – ул. Бузлуджа; ул. Георги Димитров; ул. Плиска

 

На 22.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - гр. Враца – жк. Дъбника 37, вх. А, Б

На 22.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - гр. Мездра – Александър Стамболийски 12, 132, 134, бл. 4; Пейо Яворов 9

На 22.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - с. Добруша – ул. Оборище; ул. Кокиче; ул. Веслец

 

 

Монтанска област

На 19.05.2014 г. /08.30-16.00 ч / - гр. Монтана - жк. Младост 1 - бл. 29, вх. В; бл. 2, вх. В; жк. Плиска – бл. 10, вх. В

На 19.05.2014 г. /09.00-11.00 ч / - с. Сумер - ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул. Двадесет и девет; ул. Двадесет и седем; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесет; ул.  Осемнадесет; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Седма; ул. Станой Стоянов; ул. Трета; ул.  Тридесет; ул. Тридесет и две; ул. Тридесет и осем; ул. Тридесет и три; ул. Тринадесет; ул.  Четвърта; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул. Шестнадесет

На 19.05.2014 г. /10.30-11.30 ч / - с. Сумер - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул.  Двадесет и едно; ул. Двадесет и пет; ул. Двадесет и три; ул. Двадесет и четири; ул. Двадесет и шест; ул. Девета; ул. Деветнадесет; ул. Осемнадесет; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул. Станой Стоянов; ул. Трета; ул. Тридесет и две; ул. Тридесет и девет; ул. Тридесет и едно; ул.  Тридесет и осем; ул. Тридесет и пет; ул. Тридесет и седем; ул. Тридесет и три; ул. Тридесет и четири; ул. Тридесет и шест; ул. Тринадесет; ул. Четиридесет; ул. Четиридесет и едно; ул.  Четиридесет и четири; ул. Шестнадесет

На 19.05.2014 г. /12.00-13.00 ч / - с. Стубел - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул.  Двадесет и едно; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Петнадесет; ул.  Първа; ул. Седма; ул. Тридесет; ул. Тридесет и девет; ул.  Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тринадесет; ул.  Четвърта; ул. Четиридесет; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул.  Шестнадесет

На 19.05.2014 г. /13.30-14.30 ч / - с. Стубел - ул. Двадесет и девет; ул. Двадесет и осем; ул.  Двадесет и седем; ул. Двадесет и четвърта; ул. Девета; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седемнадесет ; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и трета

 

На 20.05.2014 г. /08.30-16.00 ч / - гр. Монтана - жк. Младост 1 – бл. 4 ,вх. Е; бл. 29, вх. Б, В; жк. Плиска – бл. 10, вх. В; ул. Хайдут Велко 7;

На 20.05.2014 г. /09.00-10.00 ч / - с. Доктор Йосифово - ул. Ален Мак; ул. Бельовец; ул. Божур; ул. Възход; ул. Д-р Йосиф Иванов; ул. Еделвайс; ул. Ела; ул. Изгрев; ул. Марица; ул. Огоста; ул.   Пирин; ул. Тунджа; ул. Цибрица; ул. Янтра; ул. Ясен

На 20.05.2014 г. /10.30-11.30 ч / - с. Студено Буче - ул. Антон Иванов; ул. Боровец; ул. Боян Чонос; ул. Гагарин; ул. Георги Димитров; ул. Димитър Благоев; ул. Иван Младенов; Извън Регулацията – Дърводелска работилница; ул. Кирил и Методий; ул. Михаил Маринов; ул.  Никола Цеков; ул. Стефан Караджа; ул. Тодор Йорданов; ул. Хаджи Димитър

 

На 21.05.2014 г. /08.30-16.00 ч / - гр. Монтана - жк. Младост 1 – бл. 29, вх. Е; бл. 30, вх. В; жк. Пъстрина – бл. 4, вх. А;

На 21.05.2014 г. /09.00-10.00 ч / - с. Гаврил Геново - ул. Втора; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиридесет; ул. Четиридесет и шест; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесет

На 21.05.2014 г. /10.30-11.30 ч / - с. Гаврил Геново - ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул. Двадесет и девет; ул. Двадесет и осем; ул. Двадесет и седем; ул. Двадесет и шест; ул. Първа; ул. Тридесет; ул. Тридесет и две; ул. Тридесет и девет; ул. Тридесет и едно; ул. Тридесет и осем; ул. Тридесет и седем; ул. Тридесет и три; ул. Тридесет и четири; ул. Тридесет и шест; ул. Четиридесет; ул. Четиридесет и едно; ул. Четиридесет и три; ул. Четиридесет и четири

 

На 22.05.2014 г. /08.30-16.00 ч / - гр. Монтана - жк. Младост 1 – бл. 4, вх. Б; бл. 28, вх. Е; бл. 29, вх. А; жк. Пъстрина – бл. 4, вх. Б

На 22.05.2014 г. /09.00-10.00 ч / - с. Кобиляк - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Иван Вазов; ул. Кирил и М етодий; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Христо Ботев

На 22.05.2014 г. /10.30-11.30 ч / - с. Кобиляк – ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Витоша; ул. Гео Милев; ул. Георги Димитров; ул. Пирин; ул. Христо Ботев; ул. Христо Смирненски

 

Видинска област

На 19.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Цар Александър

 

На 20.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Дунавска; ул. Яворов

 

На 21.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Яворов

 

На 22.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Цар Александър

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Планова подмяна на електромерите на ЧЕЗ 1| 7183 |04.04.2014 . ЧЕЗ извършва планова смяна на електромери 1| 5852 |21.03.2014 . ЧЕЗ продължава кампанията по подмяна на електромерите 0| 5626 |07.03.2014

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах