Събота, 22 Септември 2018, 00:54
Frognews
0| 5156 |27.06.2014

ЧЕЗ - планови ремонти за подобряване на услугите

.
ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:


София-град
На 30.06.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - гр. София - жк Младост бл. 303 , вх. А, вх. Б, бл. 305 , вх. А, вх. Б
На 30.06.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. София - жк Овча купел 2 бл.21 вх. Б и вх. В
На 30.06.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Младост 3: блок 328 вх.6, вх. 7, вх. 8
На 30.06.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Младост 3: блок 320 вх. 8
На 30.06.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - жк Младост бл. 316 , вх. А, вх. Б, бл. 317 , вх. 5
На 30.06.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - жк Младост бл. 309 , вх. А, вх. Б,
На 30.06.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - София Младост 3: блок 326 вх. 4
На 30.06.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - София Младост 3: блок 329 вх. Б, вх. З, вх. Ж
На 30.06.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - ул. Нишава 113 вх. А; ул. Тулча бл. 46 вх. А, вх. В
На 30.06.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - ул. Траянова врата бл. 5
На 30.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Боженци: 1, 2. ; ул. Войводина Могила:84, 82А, 78, 74, 70, 70А, 68, 66, 62, 60, 58, 56А, 56, 54.
На 30.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Кореняците 42
На 30.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Надежда 6: бл.632 вх. Е, вх. Ж, вх. З
На 30.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9: бл. 904 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г
На 30.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9: бл. 902П
На 30.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9: бл. 901А
На 30.06.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9: бл. 903 вх. А, вх. В
На 30.06.2014 г. /08:45-16:45 ч/ - гр. София - жк Младост блок 332 вх. А, вх. Б, вх. В, блок 323, вх. А
На 30.06.2014 г. /08:45-16:45 ч/ - гр. София - жк Младост бл. 320 , вх. А
На 30.06.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - гр. София - Боянски възход:62; Братя Бъкстон: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, бл. 45; Бъкстон: 41, 43, 45, бл. 1, 2, 3
На 30.06.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - гр. София - Лозенград: 3, 5, 7
На 30.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Света Троица: бл. 124 вх. В и вх. Г
На 30.06.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - жк Хиподрума бл. 134, бл. 134А, бл. 139А вх. Б, ул. Нишава 17, ул. Нешково 2, 4, 6, Детска градина 80 - нова част, бл. 139 Б вх. А, Б, В, Г. бл. 139 В вх. А, Б, В, ул. Нишава 1, 3, 2, 4, бл. 138.
На 30.06.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Гълъбова: 25, 28, 53; Зелена ливада: 1, бл.601; Овча купел: 1, до, бл.601, 65; Овча купел 1: бл.601, 65; Първенец: 14, 15
На 30.06.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Обиколна: 16, 8а-а, 8аб, 8б, бл. /Стефан Кънев Кв.213
На 30.06.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София -258-ма/Сердика/: 1, 5, 6, 9, 12; 279-та/Сердика/: 1, 2, 8, 10, 12, 14, 16; Овчарска: 14, 17, 19; Одеса:28, 31, 33, 35, 37, 39, 43; Христо Станишев: 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 96, 98, 100, 102, 104; Христо Трайков: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; ул. Свобода 26, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34
На 30.06.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - гр. София - Дружба; Канала: 191, 25, 30А, 34, 35, 36, 37, 41, 44, 47, 6, 62, 64, 68А, 6А
На 30.06.2014 г. /09:15-16:30 ч/ - гр. София - Овча купел: бл. 8; Овча купел 1: бл. 8
На 30.06.2014 г. /09:15-16:30 ч/ - гр. София - Обиколна: 16, 8а-а, 8аб, 8б, бл. /Стефан Кънев Кв.213
На 30.06.2014 г. /09:30-12:00 ч/ - гр. София - Люлин 1: бл.0 16, 0 17
На 30.06.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - гр. София - Надежда 1: бл. 155 вх. Г
На 30.06.2014 г. /09:45-12:00 ч/ - гр. София - ул. Добромир Хриз от от 1-13 и от2-14; ул. Мизия от 1-13 и2, 4, 6; ул. Светослав Тертер нечетни от27-47; ул. Ивац Войвода от2-16 четни и нечетни от 1-13; ул. Хан Омуртаг 8, 10, 12, 14, 16, 18.
На 30.06.2014 г. /09:59-16:00 ч/ - гр. София - СБА Горубляне
На 30.06.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - гр. София - Пловдив: бл. 378, до; Света Троица: бл. 354, 378, 852, гарата, до, тп до
На 30.06.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - гр. София - Княз Борис I: 178; Лозенград: 3, 5, 7; Поп Богомил: 44, 48, 49, 50, 52; Цар Симеон:61, 63, 63А, 63Б, 65, 65А, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83
На 30.06.2014 г. /12:00-15:00 ч/ - гр. София - Пловдив: бл. 354, до; Света Троица: бл. 168, 354, 354А, 355, 357
На 30.06.2014 г. /12:00-16:00 ч/ - гр. София - 337-ма/Люлин/: 11, бл. до бл. 33Б; Люлин 1: бл.0 31, 0 32, 0 32А, до; Проф. Александър Станишев: 2, 2А
На 30.06.2014 г. /13:01-15:01 ч/ - гр. София - Загоре: 1-9 нечетни, 13 и 15; от2-12 четни; Николай В. Гогол: 1-15 нечетни; Цар Иван Асен II:2, 20, 6; бул. Цариградско шосе:19, 21, 23

На 01.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - гр. София - Кирков 38
На 01.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Лев Толстой: бл. 46, 60, 62, ОДЗ До бл. 48; Толстой: бл.60, 62, 44, 46, 48
На 01.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Звездица: 5, 1, 6, 7, 8, 11, 5А. ; ул. Сред село: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 3А. ; ул. Сърнела: 11, 13, 15, 20, 24, 5, 5А, 7, 7А, 9.
На 01.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Кореняците: 44, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 62А, 64, 65, 65А, 67, 67А, 69.
На 01.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Софроний Врачански: 16, 18, 20, 20А, 20Б, 22, 24, 28, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 48, 49
На 01.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Средна гора: 101, 103, 105, 107, 111, 113, 121, 127, 133, ; 78, 80, 82, 83, 85, 90, 91, 92, 94, 96
На 01.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Дружба 1: бл. 157, 159, До
На 01.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Лакатница: 1, 2, 3, 4, 5, Огоста: 2, 3, 4, 6, 8, 10; Светослав Тертер: 8, 10, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 24
На 01.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Зелена ливада: бл.602; Овча купел: І, бл.602, 603, 606, 607, до бл.602; Овча купел 1: бл.603, 604, 606, 607, павилион
На 01.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Александър Невски: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25; Христо Станишев: 31, 33, 35, 39, 41, 47; Николай Райнов 16, 20; Цигов чарк 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22; Мир 2, 4, 6, 8, 10; Христо Бостанджиев 53, 55, 57, 74, 78; Стоян Симеонов 3, 5, 7; Свобода 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22
На 01.07.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - гр. София - Борис Христов: 10, 12, 16, 18, 2, 4, 8, бл. Кафе, маг. 1, маг.2, маг. 4, маг. 7, пазар Ситняково; Гео Милев: 2а; Сирак Скитник: 1, 3, 9, бл. Маг. 19, пав. 1, пав.23, павилион 22, пазар Ситняково; Хемус: 7, 9; Яворов: бл. 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, бл. 32, 33, 34, 40
На 01.07.2014 г. /09:15-16:30 ч/ - гр. София - Овча купел: бл. 604, 605, Зад; Овча купел 1: бл. 604, 604 До, 605
На 01.07.2014 г. /09:15-16:30 ч/ - гр. София - Овча купел: бл. 604, 605, Зад; Овча купел 1: бл.604, 604 До, 605
На 01.07.2014 г. /09:30-12:00 ч/ - гр. София - жк Красно село, ул. Ворино 2, ул. Кюстендил 61
На 01.07.2014 г. /09:30-13:30 ч/ - гр. София - ул. Житница бл.22, 24, склад Строителни материали, Цар Бъргър, складове за млечни продукти " Герма 95", Домостроителен комбинат
На 01.07.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - с. Долни Пасарел - Ален мак: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 5, 7, 9, бл. Вод Помпа; Белия камък: 2, 3, 4, 5, 6; Градина: 44, бл. Фургон; Димитър Вучков: 5, 7; Еделвайс: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7; Здравец: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 1а, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 3, 39, 4, 7, 9а, бл. Къща; Кап. Петко Войвода: 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 6, 7, 8, 8а; Самоковско шосе: 1, 10, 12, 8, бл. Детски Дом, кантон Златна рибка, към Яз. искър, къща, пред Златна рибка, ресторант; Синчец: 1, 10, 2, 3, 4, 6, 8, 9; Теменуга: 1, 2, 2а, 3, бл. Здравец 11; Чайка: 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 8
На 01.07.2014 г. /09:30-16:30 ч/ - гр. София - ул. Дим. Хаджикоцев 70, 74, 61, 65 вх. А И Б, 69-71; бул. Черни връх: 107
На 01.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - гр. Банкя - Варна: 116, 124, 126А, 128; Витоша: 1; Восток:6, 7; Есперанто:6; Петко Д. Петков:24; Преслав: 16; Свилен Миланов:2; Св. св. Кирил и Методий: 10, 12, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 29, 9; Христо Смирненски: 3А; Янтра: 1
На 01.07.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - гр. София - Антон П. Чехов: 14, бл. 18, 88; Димчо Дебелянов: 14, 16, 18, 3, 5, бл. 84, 86
На 01.07.2014 г. /13:00-16:30 ч/ - гр. София - кв. Витоша бл. 3 и бл.6
На 01.07.2014 г. /13:30-16:30 ч/ - гр. София - Община Красно село, сладкарски цех " Неделя"

На 02.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Лев Толстой: бл. 43
На 02.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Комините:2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. ; ул. Люлински път: 5, 2А; ул. Пол. Стойно Бачийски 41, 43, 45, 47, 49, 49А, 51, 52, 53, 55.
На 02.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Евлия Челеби: 41А, 41, 39, 98, 96, 94, 94А, 92, 84, 80, 76А, 74А, 74, 72, 70, 70А, 68, 76, 76А, 74, 90, 68, 1, 37. ; ул. Лазарополе: 1; ул. Сред село:7; ул. Княжевска:2, 2А, 7, 9, 4, 6, 11, 8, 10, 15, 12, 17, 14, 21, 16, 18, 20, 22, 7, 15.
На 02.07.2014 г. /09:00-13:30 ч/ - гр. София - ул. Житница 1, 3, 5 "Светофарна уредба на бул. Цар Борис III и бул. Гоце Делчев", тото пункт, бл. 1, 2, 3, 4 Клон на Банка Райфайзенбанк, магазини, Датски колеж.
На 02.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Софроний Врачански:51, 53, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 65, 67, 89, 91, 93, 95, 97
На 02.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Антим I:42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 56, 58, 60, 63, 64, 65, 67, 69-71, 85, 90, 92, 89-91
На 02.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Дружба: бл. 121, бл.67, 69; Дружба 1: бл. 121, 121-122, 122, до бл. 120, бл.67, До; Тирана: 1, 19, бл. 4оу
На 02.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Светослав Тертер:2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 13, 16, 20, 22
На 02.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - 675-та /Овча купел/: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39; Крушовски връх: 25, 27, 30, 30а, 31, 32, 32а, 34, 40, 42, 44, 46, бл. 40; Кукуряк: 5, бл. Тп До бл.608/609; Маестро Кънев: 10, 10а, 14, 2а, 8а, 8б; Момкова баня: 13, бл. Преди моста; Овча купел: бл.609, 610, бл.609, 611, 612; Овча купел 1: 1, бл.609, 610, 611, бл.609, 610, 611, 612
На 02.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Александър Невски: 12, 14, 16; Железопътна: 18, 20, 22, 24, 26, 15; Христо Станишев: 49, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63; Роман 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Свобода 21; Съзнание 3, 5, 7; Мара Бунева 72, 74, 76, 78; Костадин Петров 1, 3, 5, 7, 9, 11, 14, 16; Христо Батанджиев 39, 41, 43, 45, 64, 66, 68, 70, 72, 74
На 02.07.2014 г. /09:01-13:00 ч/ - с. Бистрица - Богдана: бл. Кв. 38 Имот 10, кв. 38 Имот 2, кл. 978-06-53, мтп 70-64-27, мтп 983-12-61; Стефан Стамболов: 159, 200; Кокаляне; Вец Кокаляне: бл. Строителство на стопанска сграда; Вилна зона Бяла нива: бл. Строителство; Вилна зона Китката: бл. Вила, имот284, къща, упи 4 Кв. 87; Китката: бл. Пи 334; Пукнат камък/34/: 24; София; 185-та кв. Малинова долина/Младост: 11
На 02.07.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - гр. София - Яворов: бл.28, 29, 29-29б, 29б, 31, 32, 35, 36, до бл.28, до бл. 31, бл. 32, 33, 34, 40, бл. 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 70, М/у
На 02.07.2014 г. /09:30-11:30 ч/ - гр. София - Люботрън: 1, 3-7, бл.63бх. А, Б и В
На 02.07.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - гр. София - Гоце Делчев 11
На 02.07.2014 г. /09:45-16:00 ч/ - гр. София - Яворов: бл. 48/кафе сладкарница, 49, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72
На 02.07.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - гр. София - Дианабад: бл. 54
На 02.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - гр. Банкя - Варна: 1, 10, 104, 106, 11, 13, 15, 19, 1А, 21, 25, 27-29, 29, 3, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 38А, 3А, 3Б, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48А, 5, 52А, 53, 54А, 55, 57, 58А, 6, 61, 65, 65А, 65Б, 66, 68, 68Г, 6А, 7, 71А, 73, 75, 79А, 8, 80, 87, 9, 68А; Вердикалска река: 34; Кресна: 19, бл. зад станция на БЗНС; Чешма II: 4, 5, 6, бл. зад Банкя Палас
На 02.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - с. Долни Пасарел - Вилна зона Пасарелско езеро: бл. Кв. 3, Кв. 3
На 02.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - с. Лозен - Цветна градина: 20
На 02.07.2014 г. /11:30-13:30 ч/ - гр. София - Джеймс Баучер: , 83, 87 и 91
На 02.07.2014 г. /13:30-16:30 ч/ - гр. София - ул. Богдановец 6 , ул. Ами Буе 33
На 02.07.2014 г. /14:00-16:00 ч/ - гр. София - ул. Вискяр планина 2, 4 и 6 ул. Тодор Ночев 1 , 46 и 8; ул. Голо бърдо 3 , 10, 13, 15, 17 и 22; ул. Любата 33 , 3А, 4-6, 7-9, 10, 11 и 13; бул. Дж. Баучер 71

На 03.07.2014 г. /07:15-16:15 ч/ - гр. София - Лев Толстой: бл.23, 26; Толстой: бл.23, 26, 35, ; Надежда бл.227
На 03.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Лев Толстой: бл. 38; Толстой: бл. 38
На 03.07.2014 г. /08:15-17:15 ч/ - гр. София - Военна академия
На 03.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; бул. Цар Борис III: .225, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 260, 264А, 266, 268, 272, 272А, 274, 276, 280, 282, 284, 288, 290, 294, 296, 298, 357, 359, 361, 365, 367, 369, 375.
На 03.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; бул. Цар Борис III: 300, 302, 306, 308, 310, 312, 314, 314 А, 324, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 340Б, 346, 348, 358, 364, 368, 369, 370, 372, 374, 376, 377.
На 03.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - с. Долни Пасарел - Язовир Искър: бл.2, 3, 5, 6, автосервиз, вила, водна Помпа, до Имот 169, кл. Б Ст. 11, кл. а Ст. 5, кл. а Ст. 1, кл. а Ст. 10, кл. а Ст. 11, кл. а Ст. 12, кл. а Ст. 13, кл. а Ст. 14, кл. а Ст. 15, кл. а Ст. 16, кл. а Ст. 17, кл. а Ст. 17а, кл. а Ст.20, кл. а Ст.20а, кл. а Ст.21, кл. а Ст. 4, кл. а Ст. 5, кл. а Ст.6, кл. а Ст.6а, кл. а Ст. 7, кл. а Ст. 7а, кл. а Ст. 8, кл. а Ст. 9, кл. а, Ст. 16, кл. б, кл. б Ст. 5а, кл. б Ст. 10, кл. б Ст. 11, кл. б Ст. 12, кл. б Ст. 13, кл. б Ст. 14, кл. б Ст. 15, кл. б Ст. 16, кл. б Ст. 17, кл. б Ст. 18, кл. б Ст. 19, кл. б Ст.24, кл. б Ст. 3, кл. б Ст. 4, кл. б Ст. 5, кл. б Ст.6, кл. б Ст. 7, кл. б Ст. 9, кл. б. Ст. 11, клон А Ст.6а, пи 1025, ресторант, строителство
На 03.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Антим I: 94, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 107, 109, 111, 113; Паисий: 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 67, 68
На 03.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Цар Иван Асен II: 44, 46, 48, 50, 52
На 03.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Цар Иван Асен II: 54, 56, 58, 60, 62, ул. Н. Ракитин: 23
На 03.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Монтевидео: бл. 527; Овча купел: бл. 508, 527, бл. 518; Овча купел 1: 1, бл. 508, 521, 527, бл. 518, 519, 520, 522, До, м.2; Овча купел 2: бл.20, 518, 520, 522, До
На 03.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Овчарска: 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15; Одеса 34; Каменоделска 4, 6, 7, 12; Кожарска 2; Индустриална 3, 9, 11; Заводска 5, 10, 14
На 03.07.2014 г. /09:01-16:01 ч/ - гр. София - Дружба 1: 1, до, с/у, бл. 127, до бл. 72, бл.62, 63, 68, 69, до бл.63
На 03.07.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - с. Казичене - Васил Левски: 1, 10, 11, 12, 2, 24, 28, 3, 30, 5, 6, 7, 8, 9; Илия Велинов: 31; Кръстю Пастухов: 10; Липите: 10, 14, 18, 20, 3, 9; Любен Каравелов: 14, 19, 41; Мито Войнишки: 1, 12, 14а, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 35, 37, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59а, 6, 61, 63, 7, 74, 8; Мургаш: 1; Никола Петков: 15, 19, 52, 78, бл. Книжарница; Прогрес:2, 3, 5, 7, 9, 9а; Троянов Път: 12, 16а, 17, 24, 28, 31, 41, 45, 46, 47, 53а, 6; Хан Аспарух: 18; Хан Крум:22, 9; Христо Попбожилов: 10; Цар Борис III: 68; София; Любен Каравелов: 14, 15 А, 20, 26, 27, 28, 38, 39, 4, 41, 44, 52, 9; Мургаш: 1, 3, 4, 5; Никола Петков: 2, 27, 36, 52, 58, 6, 72, 78; Хан Крум: 21, 5
На 03.07.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - гр. София - Блага Димитрова: 11, 2, 29, 8, 21; Ботевградско шосе: бл. кръстовище с бул. Ситняково; Бричебор: 1, 4, 5; Велчо Атанасов: 36, 38; Георги Пеячевич: 1, 1, 10, 11, 13, 14, 15, 15 А, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 24 А, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гълъбец: 16, 18-22, 24, 26, 26а, 28, 18-22, бл. Строит. табло; Добромирка: 10, 5, 7, 9, 8; Живко Николов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 4, 5, 7, 8, 9; Кадин връх: 10, 12, 13, 15, 2, 6, 8, 9а, 1, 2, 4, 4а, 6, 6а, 6б, 8, 9, 9а, 4, 5; Карлъка: 10, 10а, 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 31, 35, 5, 6, 7; Кутловица: 11, 11-13, 17, 21, 25, 9, 15, 27; Петър Богдан: 1, 10, 12, 18, 2, 3, 4, 6, 8; Юндола: 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 6, 6а, 8, 9, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35, 35а, 37, 39, 41
На 03.07.2014 г. /09:30-11:30 ч/ - гр. София - Орел: 2, 4, 6, 5, 6, 7и 9; Банат 11-13 строителство
На 03.07.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - гр. София - жк Лагера, ул. Хайдушка поляна 4 вх. А и Б, ул. Христо Матов 9 - Център за работа с клиенти на ЧЕЗ; ул. Костенец 1, 2Б.
На 03.07.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - гр. София - бл. 12 Дианабад+училище
На 03.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - Община Банкя - Толбухин 2
На 03.07.2014 г. /12:00-14:30 ч/ - гр. София - Тодор Ночев 1, 4, 6 и 8; ул. Голо Бърдо 3, 10, 13, 15, 17, и 22; ул. Любата 3, 3А, 4-6, 5, 7-9, 8, 10 11 и 13
На 03.07.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - гр. София - Борисова градина Тенис база+2 броя ресторанти
На 03.07.2014 г. /15:00-16:00 ч/ - гр. София - Любата: 15

На 04.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - гр. София - Надежда 4: бл. 461
На 04.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Банишора: 69, 69а, асансьор, бл.69, 69а, 70, асансьор, стълби; Клокотница: 55, бл. 70; Кресна:6, 9; Охрид: 11, 13, 19, 3, 69-в; Софроний Врачански: 131, 133, 135, 137, 68, 70, 72, 74, бл. Къща; Странджа: 128, 132; Струга: 22, 22а; Христо Ботев: 131, 133, 137, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, бл.205; Черни Лом: 13, 2-4
На 04.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл.6Б вх. А, вх. Б
На 04.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; бул. Цар Борис III: 379, 383, 385, 387, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 401А, 403, 411, 413, 415, 417, 419, 421, 423, 427, 431, 439, 441, 443, 445, 447, 451, 451 А, 455.
На 04.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Войводина могила 65, 67, 71, 73, 81, 83, 87, 87А, 89, 95, 97, 99, 99А. ; ул. Люлински път: 1, 3, 3А. ; ул. Белоток 2, 4. ; ул. д-р Д. Съселов 2, 2А.
На 04.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Надежда 6: бл.632 вх. Е, вх. Ж, вх. З
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Отец Паисий: 69, 70, 71, 72, 74-76, 76, 77, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Община Илинден, АТЦ Т. Александров 168
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Община Илинден, АТЦ Н. Цанов 168
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Света Троица: бл. 118 вх. А и вх. Б
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Кремиковци: бл. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Николай Ракитин: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, ; Цариградско шосе: 39, 39Б, 41, 43, 45,
На 04.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Монтевидео: бл. 505, до бл. 505; Овча купел: бл. 505, бл. 507, 513; Овча купел 1: бл. 505, 509, бл. 506, 506-тп29, 507, 507-508, 507-бл. 508, 508, 513, 514, м/у бл. 504 И бл. 509, Между, пред, тп До; Овча купел 2: бл. 509, бл. 513, 514
На 04.07.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - гр. София - Овча купел 1: бл. 505, 506, з/д бл. 506
На 04.07.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - гр. София - Люлин: бл. 789; Люлин 7: 789, бл. 788, 789, маг. 5
На 04.07.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - гр. София - Община Подуяне, ДИП Дечо Стефанов Паркинг за репатрирани на автомобили; ул. Ильо войвода; ул. Меджедие
На 04.07.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - гр. София - Младост 3: бл. 310, 312, 313, Пред, тп До
На 04.07.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - гр. София - Лев Толстой: бл. 56 вх. А
На 04.07.2014 г. /09:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Лагера ул. Христо Матов 9, бл. 40, бл.27 вх. А и Б. ; бл. 42, бл. 43.
На 04.07.2014 г. /09:30-16:30 ч/ - гр. София - бул. Дж. Баучер 93, 95-97, ул. Голо бърдо2-4, 5, 8, ул. Люботрън 9, 11
На 04.07.2014 г. /09:45-13:30 ч/ - гр. София - Дружба2: бл.251, 252, 253, пазар, До, с/у
На 04.07.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика: бл. 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79; Модерно Предградие: бл.6
На 04.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - гр. Банкя - Св. св. Кирил и Методий:21, 23, 25, 25А, 27, 29; Стара планина: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 5А, 9
На 04.07.2014 г. /12:00-14:00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика: бл. 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 3, 4, 5, 50, 51, 52, 58, 59, 6, 60, 63, 7, 8, 9, ЗАД; Кукуш: 34
На 04.07.2014 г. /12:00-14:00 ч/ - гр. София - Джавахарлал Неру: бл. 750; Люлин: 750, бл. 750; Люлин 5: бл. 750-офис 5; Люлин 7: бл. 750, 750 гараж 1, 750 гараж2, 750 гараж 3, 750 гара ж 7, 750 гараж 1, 750 гараж6, 750 гараж 4, 750 гараж2, 750 гараж 4. 5, 750 гараж 3
На 04.07.2014 г. /13:00-16:30 ч/ - гр. София - Община Подуяне, АТЦ Липов рът 6
На 04.07.2014 г. /14:00-16:00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика: бл. 122, 2, 51А, 72, до общината; Илинден: бл. 51А; Сливница: 79А, бл. под моста, кв. Горубляне - ул. 3-ти май, ул. Долците, ул. Музейна, ул. Цветна градина, ул. Самоковско шосе, Синчец, Владичина ливада, ул. 12-ти Април, ул. Урвишка крепост, ул. 5-ти Ноември, ул. Витоша, ул. Пионерска, Васил Пешев, ул. Погледец, Борис Рангелов, Младен Карадашев, ул. Детелина, Люляк, ул. Крайречна


Софийска област
За периода 30.06.2014-02.07.2014 г. /07:45-16:00 ч/ - с. Белчин - 10-та: 15-та: 16-та: 17-та: 18-та: 19-та: 1-ва: 20-та: 21-ва: 22-ра: 23-та: 2-ра: 3-та: 4-та: 5-та: 6-та: 7-ма: Витоша: Георги Димитров: Иван Вазов: Христо Ботев: Юрий Гагарин:
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /07:30-16:00 ч/ - гр. Самоков - Местност Язовир Искър:
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /08:00-08:00 ч/ - с. Белчин - 15-та: 16-та: 17-та: 18-та: 3-та: 5-та: 6-та: 7-ма: Георги Димитров: Иван Вазов: Христо Ботев: Юрий Гагарин:
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /09:15-15:15 ч/ - Община Горна малина - МТП Осоица
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /09:15-15:15 ч/ - с. Горна Малина
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - Община Горна малина - МТП Гарата Макоцево
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - с. Осиковица - Махала Габрика: Махала Гетовци: Махала Цековци:
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - с. Новачене - Васил Левски: Добруджа: Елин Пелин: Козлодуй: Христо Смирненски: Черешово Топче: Четвърта:
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - с. Скравена - Кокиче: Цар Калоян:
За периода 30.06.2014-04.07.2014 г. /10:00-15:15 ч/ - с. Равно Поле - Верила:
За периода 01.07.2014-02.07.2014 г. /12:00-15:00 ч/ - гр. Самоков - Грънчар: Иречек: Македония: Христо Йовевич:
За периода 01.07.2014-04.07.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - с. Правешка лакавица, с.Калугерово, с.Своде, с.Средни рът.
За периода 01.07.2014-04.07.2014 г. /09:45-16:00 ч/ - с. Своде - Махала Преход:
За периода 02.07.2014-04.07.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - с.Видраре - мах.Трънето
За периода 03.07.2014-04.07.2014 г. /09:45-15:00 ч/ - гр. Етрополе - Вилна Зона Рибарника: Тп Ямна Мах. Златичора: Мах.Черти град

На 30.06.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - с.Рельово
На 30.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Елин Пелин - Никола Й. Вапцаров
На 30.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Копривщица - Брайко Енев: Дядо Либен: Иван Бората: Хаджи Ненчо Палавеев:
На 30.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долни Окол
На 30.06.2014 г. /09:15-11:15 ч/ - гр. Правец - Езерото
На 30.06.2014 г. /09:45-13:00 ч/ - гр. Етрополе - 27-ми Ноември: Елаците: Партизански: Руски: Софроний
На 30.06.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - гр. Своге - Дреновско храсте: Дунав: Искърски Пролом: Люлин: Средна Гора: Чайка
На 30.06.2014 г. /10:15-12:15 ч/ - гр. Костенец - Освобождение: Панайот Волов: Патриарх Евтимий: Сакарджа: Тунджа: Черни Връх

На 01.07.2014 г. /09:15-11:15 ч/ - Гара Елин Пелин - Кирил и Методий: гр. Елин Пелин - Алеко Константинов: България: Витоша: Зорница: Иван Асен Втори: Средец: Стефан Караджа: Трети Март: Филип Тотю: Христо Ботев
На 01.07.2014 г. /09:45-15:00 ч/ - с. Брусен - Махала Бобища
На 01.07.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - с. Ярловци, с. Чуковезер, с. Табан, с. Габер
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Ботевград - Александър Войницки: Александър Стамболийски: Божко Божилов: Букорска: Ваньо Македонски: Гаврил Брънчов: Гълъб Войвода: Освобождение: Патриарх Евтимий: Рила: Саранск: Севаст Огнян: Седемнайсети ноември: Славейков: Стамен Панчев: Стефан Караджа: Хаджи Димитър: Хан Аспарух: Цар Иван Шишман: Цар Освободител: Шипка - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Ботевград - Божко Божилов: Велчо Шунтов: Капитан Ушаков: Плиска: Преслав: Рила: Саранск: Свети Св. Кирил и Методий: Темуша: Трети март - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Етрополе - Победа: Пролет: Стефан Караджа - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Правец - Бор: Бърдо: Васил Левски: Витомерица: Вълко Цолов: Генерал Гурко: Генерал Раух: Димитър Грънчаров: Драган Йотов: Езерото: Елаша: Епископ Генадий: Маняков камък: Махала Боянско: Махала Дивчов рът: Махала Драганско: Махала Живковска: Махала Манастирица: Правешки ханове: Махала Пушкарско: Махала Симидарско: Местност Тошински рът: Младост: Никола Комита: Никола Проданов: Опълченска: Поп Марко: Север: Страшка Могила: Тодор Живков: Трети март: Филип Тотю: Христо Ботев: Цветко Вълков: Червената вода - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Ботевград - Местност Бенчова курия - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Трудовец - Александър Стамболийски: Беласица: Бистрица: Бор: Бързашка: Васил Ангелов Цоцов: Васил Левски: Георги Попиванов: Д-р Димитър Василев: Драган Черния: Дунав: Еделвайс: Здравец: Зелин: Ивайло: Иван Вазов: Иглика: Извор: Кирил и Методи: Любен Каравелов: Марица: Мах. Манастирица: Мургаш: Никола Иванов: Огоста: Опълченска: Отец Паисий: Панчовска: Поп Михо: Проф. Иван Василев: Райчин Комитина: Републиканска: Рибарниците: Сан Стефано: Славянска: Спортна среща: Стара планина: Стефан Караджа: Стубелска: Трети март: Тунджа: Тутракан: Урвич: Хаджи Димитър: Христо Ботев: Цар Иван Шишман: Цар Крум: Цар Освободител: Цар Симеон I: Цеко Вълков: Черковна: Черниш: Шейново: Шипка: Янтра - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Ботевград - 16-ти Ловчански Полк: Адмирал Фьодор Ушаков: Адрян Атанасов: Александър Стамболийски: Балканска: Бенковска: Божко Божилов: Букорска: Васил Левски: В.з. Чеканица: Георги С. Раковски: Захари Стоянов: Зелин - д-р Асен Златаров: Зелин-Средния път: Иван Вазов: Казармен: Курорт Зелин: Люлин: Опълченска: Орхание: Рудината: Седемнайсти ноември: Стара планина: Стефан Стамболов: Страцин: Трети март: Хан Крум: Христо Ботев: Цар Иван Шишман: Чеканица - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Ботевград - Васил Левски: Илия Стоянов: Трудовец Шипка - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Община Ботевград - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Ботевград - Адрян Атанасов: Васил Левски: Илия Стоянов: Орхание - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Община Ботевград - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Ботевград - 1866 година: Академик Стоян Романски: Александър Стамболийски: Балканска: Бенковска: Божко Божилов: Букорска: България: Васил Левски: Гаврил Брънчов: Захари Стоянов: Извор: Княз Борис I: Люлин: Никола В. Ракитин: Освобождение: Патриарх Евтимий: Рила: Сан Стефано: Саранск: Седемнайсти Ноември: Стамен Панчев: Стара планина: Стефан Караджа: Стубеля: Трети март: Хан Крум: Христо Ботев: Цар Иван Шишман: Цар Освободител: Шести септември - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Община Ботевград - по заявка на ЕСО
На 01.07.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - гр. Своге - Акация: Александър Вутимски: бл. Александър Стамболийски: Борис I: Васил Левски: Георги С. Раковски: Добри Чинтулов: Здравец: Каменарска: Любен Каравелов: Околовръстна: Отец Паисий: Първи май: Христо Смирненски: Цар Симеон
На 01.07.2014 г. /13:15-15:15 ч/ - Гара Елин Пелин - Дюла: Изгрев: Керамик: Кирил и Методий: Марица: Синанец: Явор: гр. Елин Пелин - Дюла: Керамик: Кирил и Методий: Лесновска: Синанец

На 02.07.2014 г. /09:00-13:00 ч/ - гр. Своге - Република: Слатина
На 02.07.2014 г. /09:15-11:15 ч/ - с. Равно поле - Верила: Геренска: Житен Клас: Зора: Киро Ст. Киров: Николай Сандов Велев: Синчец: Чекалска
На 02.07.2014 г. /09:30-13:00 ч/ - с.Разлив
На 02.07.2014 г. /09:30-15:30 ч/ - с. Храбърско
На 02.07.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - с. Свидня - 3-ти Март: Васил Левски: Еверест: Л. Каравелов: Махала Кардашово: Мах. Манастирска ливада: Оборище: Отец Паисий: Първи май: Свобода: Стара планина: Шипка: Царичина Местн. Старо село
На 02.07.2014 г. /10:15-12:00 ч/ - с. Душанци - Бялата вода: Георги Пирдопски: Димитър Шопов: Душанска комуна: Кирил и Методий: Костадин Илиев: Летците: Местност Спасови могили: Мир: Селище: Станьо Добрев: Юрий Гагарин
На 02.07.2014 г. /12:15-15:15 ч/ - с. Мусачево - А. Благойчев: Александър Стамболийски: Искър: Неофит Рилски: Преслав
На 02.07.2014 г. /14:00-15:00 ч/ - гр. Копривщица - Генерилото: Георги Бенковски: Димчо Дебелянов: Михаил Маджаров: Нешо Шабанов: Първа Пушка: Райна Кацарова: Тодор Душанцалията: Тодор Каблешков

На 03.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Самоков - Грънчар: Иречек: Македония: Христо Йовевич
На 03.07.2014 г. /09:15-11:15 ч/ - Община Горна малина - МТП Негушево
На 03.07.2014 г. /09:30-11:30 ч/ - гр. Ботевград - България
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Антон - Александър Стамболийски: Бачо Киро: България: Васил Боримечков: Васил Левски: Вежен: Въртопа: Георги Бенковски: Георги С. Раковски: Граничар: Двадесет и четвърти май: Джемина: Дойранска епопея: Дружба: Европа: Еделвайс: Елин Пелин: Зорница: Иван Вазов: Изгрев: Лайка: Липа: Лиска: Лъджене: Любен Каравелов: Местн. Козница: Никола Вапцаров: Паисий Хилендарски: Панайот Волов: Планински извори: Победа: Сердика: Средна гора: Стара планина: Стефан Караджа: Стефан Стамболов: Съединение: Топола: Хаджи Димитър: Хан Аспарух: Христо Ботев: Цар Борис ІІІ: Цар Симеон: Шипка: Юрий Гагарин - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Копривщица - Барикадите: Баркаш: Богдан Войвода: Борис Захов: Брайко Енев: Бунтовна: Васил Икономов: Векилова: Вельо Врачев: Генерилото: Георги Бенковски: Георги Салчев: Георги Тиханек: Голомяхова: Груйо Ценов: Двадесет и четвърти март: Двадесети Април: Детелин Войвода: Димо Пиринджиев: Димчо Дебелянов: Дончо Ватах Войвода: Дончо Плачков: Душко Цаков: Дядо Либен: Здравец: Иван Бора - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Копривщица - Хаджи Ненчо Палавеев: Пирдоп Александър Груев: Александър Стамболийски: Андрей Георгиев: Артьовица: Бобьовица: Бузола: Бяла Чешма: Вежен: Гео Милев: Георги Бенковски: Георги Гергов: Димитър Ночев: Димитър Савов: Димчо Дебелянов: Доктор Марков: Евстати Иванов: Еленска: Емилиян Станев: Захари Стоянов: Златьовица: Иван Вазов: Калето: Капитан Баторски: Княз Александър Батенберг: Княз Момчил Пирдопски: Косица: Коста Ганчев: Манджерин: Методи Стоянов: Невена Генчева: Никола Вапцаров: Оборище: Опълченска: Павел Загоров: Панагюрско Шосе: Панайот Волов: Петко Рачов Славейков: Първа: Саво Савов: Св. св. Кирил и Методий: Сергей Румянцев: Скока: Славци: Спас Соколов: Стефан Стамболов: Стоян Х. Петров: Тиньовец: Тодор Влайков: Тополница: Христо Ботев: Христо Генчев: Христо Смирненски: Христо Тотов: Христо Ясенов: Цар Освободител: Царьов кладенец - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Златица - Местност Калето - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Пирдоп - Георги Бенковски: Цар Освободител - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Златица - Местност Медет: Средна Гора - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Златица - Баба Тонка: Батак: Бор: Бузлуджа: Васил Левски: Вежен: Георги Златанов: Голеш: Гълъбец: Липа: Местност Свети Спас: Оборище: Панайот Хитов: Пейо Яворов: Рад Радев: Райна Княгиня: Рила: Средна гора: Стара планина: Стефан Караджа: Тодор Каблешков: Харалампи Самарджиев: Чайка - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Антон - Александър Стамболийски: Бачо Киро: България: Европа: Здравец: Опълченска: Средна гора: Съединение: Хан Крум: Цар Борис ІІІ: Шипка - - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Душанци - Акация: Ален Мак: Ал. Стамболийски: Бор: Бреза: Бялата вода: Васил Левски: Георги Пирдопски: Георги Салчев: Георги Стойчев: Дебелска: Димитър Пенев: Димитър Шопов: Душанска комуна: Здравец: Извор: Искро Нейчев: а Кирил и Методий: Колибанска: Костадин Илиев: Куфарита: Летците: Люляк: Местност Спасови могили: Мир: Момин камък: Найден Кирилов: Никола и Делчо Черневи: Никола Койчев: Пейчо Станчев: Пета: Свети Георги: Свобода: Селище: Средна гора: Станьо Добрев: Тодор Душанцалията: Тополница: Черковна: Юрий Гагарин - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Копривщица - Борносузова: Васил Икономов: Вельо Врачев: Генерилото: Георги Бенковски: Георги Тиханек: Георги Тосунов: Гергьовден: Груйо Ценов: Димчо Дебелянов: Иван Бората: Костадин Доганов: Косьовец: Мангър Войвода: Марин Тодоров: Матея Кривиралчев: Местност Попадия: Местност Равна Поляна: Опитно поле Михаил Маджаров: Михаил Цицелков: Найден Попстоянов: Нешо Шабанов: Никола Белчев: Никола Гайтанеков: Панчо Мрънков: Патьо Млъчков: Петровден: Полковник Кесяков: Първа Пушка: Райна Кацарова: Райново Дере: Ралчо Войвода: Рашко Х. Стойчев: Стайко Филипов: Тодор Душанцалията: Тодор Каблешков: Тороманова: Хаджи Ненчо Палавеев - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Пирдоп - Бальов ъгъл - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Златица - Александър Стамболийски: Априлско Въстание: Богдан: Боримечка: Братя Миладинови: Васил Друмев: Васил Левски: Васил Петлешков: Вежен: Вела Пеева: Велко Болчев: Владислав Варненчик: Генерал Брок: Генерал Гурко: Гео Милев: Георги Бенковски: Георги Раковски: Гергана: Гълъбец: Детелина: Димчо Дебелянов: Драва: Дядо Пенчо: Елин Пелин: Еп. Софроний Врачански: Захари и Мария Сергиеви: Захари Стоянов: Златишко поле: Ивайло: Иван Вазов: Иван Русеков: Йордан Йовков: Кашана: Киро Стоянов: Козлодуй: Козница: Косица: Лулчо Гарчов: Любен Каравелов: Македония: Максим Горки: Медет: Момина Скала: Морава: Неделко Неделев: Нено Гугов: Неофит Рилски: Опълченска: Патриарх Евтимий: Пирин: Площад Македония: Полковник Мадрикин: П. Р. Славейков: Рад Радев: Розова долина: Сава Чукалов: Свети Св. Кирил и Методий: Свещи Плаз: Софийско Шосе: Средна гора: Стара планина: Страцин: Събко Милков: Тодор Пеев: Тополница: Филип Тотю: Хаджи Димитър: Хан Аспарух: Харалампи Самарджиев: Христо Ботев: Хъшове: Цар Калоян: Черешово Топче: Шипка - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Калина - Георги Димитров - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Пирдоп - Бачо Киро: Васил Левски: Върбите: Генерал Паприков: Георги Бенковски: Георги Геров: Димитър Димов: Димитър Ненов: Димитър Савов: Иван Джуров: Илчо Димов: Капитан Петко Войвода: Княз Александър Батенберг: Княз Борис І: Косица: Коста Ганчев: Лука Х. Павлов: Манол Златанов: Митрополит Серафим: Никола Петков: Никола Пушкаров: Опълченска: Паисий Хилендарски: Панагюрско шосе: Паскал: Пека и Карло Чоконяни: Петко Рачов Славейков: Райна Княгиня: Ръжана: Св.св. Кирил и Методий: Сергей Румянцев: Симеон Сърданов: Славци: Спас Соколов: Средна гора: Тодор Влайков: Тодор Каблешков: Тодор Пирдопски: Хан Аспарух: Христо Ботев: Христо Смирненски: Цар Освободител: Чавдар Войвода - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Пирдоп - Борис Темков: Гео Милев: Георги Бенковски: Доктор Марков: Дражил: Иван Вазов: Иван Клявков: Капитан Димитър Събев: Конска: Мухча: Никола Вапцаров: Панагюрско Шосе: Панайот Волов: Панайот Хитов: Петър Венков: Селска Река: Стефан Стамболов: Тополите: Харалампи Златанов: Христо Ботев: Христо Генчев: - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Златица - Бузлуджа: Местност Свети Спас: Манастир Родопи: Спас Войвода: Стара планина: Цар Калоян - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Мирково - Александър Стамболийски: Бачо Киро: Бузлуджа: Генерал Дендевил: Градище: Димитър Стоянов: Захари Стоянов: Зора: Мест. Попов тор: Местност Корията: Местност Кукув дол: Местност Чуштарла: Опълченска: Орела: Поп Недельо - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Челопеч - Александър Стамболийски: Бели Сип: Васил Левски: Воздол: Възрожденска: Генерал Брок: Генерал Дендевил: Георги Бенковски: Гоце Делчев: Даме Груев: Двадесет и трети септември: Димчо Дебелянов: Драва: Дружба: Здравец: Зорница: Ивайло: Иван Вазов: Иван Сираков: Калето: Кирил и Методий: Кокиче: Липа: Любен Каравелов: Миньорска: Младост: Мургана: Никола Вапцаров: Опълченска: Освобождение: Пейо К. Яворов: Проф. Алипи Матеев: Рила: Рудничар: Славчо Вълков: Средна гора: Стара планина: Студен кладенец: Съединение: Тодор Влайков: Трети март: Филип Тотьо: Хан Аспарух: Хан Крум: Хан Омуртаг: Хемус: Христо Ботев: Христо Смирненски: Цар Калоян: Цар Самуил: Цар Симеон: Цвятко Кънчев: Червени камък: Черковна: Юрий Гагарин - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - гр. Златица - Бор: Васил Левски: Вилна Зона Черешака: Гео Милев: Гълъбец: Еп. Софроний Врачански: Златишки проход: Киро Стоянов: Липа: Медет: Оборище: Пирин: Свети Св. Кирил и Методий: Синчец: Тополница: Юрий Гагарин: Якуб Враня - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Каменица - Махала Брестака: Махала Илинден: Махала Преспа: Махала Хвърчил: Махала Черковище - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - с. Мирково - Акация: Александър Стамболийски: Бреза: Васил Левски: Васил Петлешков: Георги Бенковски: Георги Раковски: Гоце Делчев: Димитър Томев: Димчо Дебелянов: Д-р Г. М. Димитров: Емил Марков: Захари Груев: Захари Стоянов: Здравец: Зора: Иванчо Зографа: Изток: Ильо Войвода: Кирил и Методий: Кооперативна Искра: Крайречна: Любен Каравелов: Мест. Попов тор: Недельо Кюлафлиев: Никола Пантов: Никола Петков: Опълченска: Орешака: Отец Паисий: Панайот Волов: Панайот Хитов: Пенчо Славейков: Петър Берон: Петър Мечкаров: Поп Недельо: Поручик Неделчо Бончев: Радин Кладенец: Разкола: Райна Княгиня: Ручей: Симеон Попов: Средна гора: Стара планина: Стоимен Танов: Тиха - по заявка на ЕСО
На 03.07.2014 г. /15:30-16:30 ч/ - гр. Своге - Република: Слатина

На 04.07.2014 г. /08:30-15:30 г./ - гр. Драгоман - Люляк
На 04.07.2014 г. /08:30-15:30 г./ - гр. Костинброд - Люлин
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 г./ - гр. Елин Пелин - Никола Й. Вапцаров
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 г./ - гр. Копривщица - Брайко Енев: Дядо Либен: Иван Бората: Хаджи Ненчо Палавеев
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Самоков - Здравец: Христо Максимов


Пернишка област
За периода 30.06-01.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - с. Негованци

На 30.06.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - гр. Перник - ул. Асен Златаров;  ул. Бенковска; ул. Васил Левски;  ул. Миньор; ул. Отец Паисий; ул. Петко Каравелов; ул. Раковски
На 30.06.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Дивля, с. Горна Глоговица, с. Одраница
На 30.06.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - с. Копаница

На 01.07.2014 г. /09:00-12:00 ч/ -  с. Калище - Бачева махала
На 01.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  с. Филиповци
На 01.07.2014 г. /09:15-12:00 ч/ -  с. Лобош - махала Въгленова бара
На 01.07.2014 г. /13:00-16:00 ч/ -  Земен-СОУ Кирил и Методи; Александър Стамболийски; Васил Левски; Вилна Зона Муршина Падина; Груйова; Евтим Арсов; Земенски Манастир; Ильо Войвода; Княз Борис; Любен Каравелов; Манастирска; Махала Бакалска; Никола Вапцаров; Пейо Яворов; Райко Даскалов; Стефан Стамболов; Хан Аспарух; Цар Асен; Хан Тервел

На 02.07.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - Радомир - хижа "Орлите", БТК - радиорелейна станция, Глобул - базова станция, ВП бивше
На 02.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Забел
На 02.07.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - с. Ковачевци - Каладжийска махала
На 02.07.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - гр. Брезник -  ул. Александър Филипов;  ул. Видрица;  ул. Владо Захариев;  ул. Нестор Петров
На 02.07.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - с. Ковачевци - вилна зона яз. Лобош

На 03.07.2014 г. /09:00-12:30 ч/ - с. Друган, с. Владимир,
На 03.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ -  с. Рударци -  ул. Арда; ул. Божур; ул. Вардар; ул. Витоша; ул. Гоце Делчев; ул. Добрич; ул. Драва; ул. Кракра; ул. Кривуля; ул. Лом; ул. Несебър; ул. Никола Вапцаров; ул. Опълченска; ул. Перник; ул. Поморие; ул. Презвитер Козма; ул. Силистра; ул. София; ул. Струма; ул. Тинтява; ул. Христо Ботев; ул. Черни Връх; ул. Янтра
На 03.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  с. Бегуновци
На 03.07.2014 г. /09:15-12:00  ч/ - с. Радибош - централна част
На 03.07.2014 г. /13:00-16:00 ч/ -  с. Радибош

На 04.07.2014 г. /09:00-13:00 ч/ - Перник - Средец
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долни Романци
На 04.07.2014 г. /09:15-13:00 ч/ - Перник – Брезник


Благоевградска област
За периода 30.06-01.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Бельово, с. Храсна
За периода 30.06-04.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Община Белица, с. Черешово
За периода 01-02.07.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. Симитли - Васил Левски;  Вихрен;  Георги Димитров;  Кокиче;  Никола Вапцаров;  Симитли;  Струма;  Христо Ботев;  Христо Смирненски
За периода 01-02.07.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. Симитли - Васил Левски;  Вихрен;  Георги Димитров;  Кокиче;  Никола Вапцаров;  Симитли;  Струма;  Христо Ботев;  Христо Смирненски
За периода 03-04.07.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Симитли - Яне Даракчийски

На 30.06.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Хаджидимово, общ.Хаджидимово; ул. Димо Хаджидимов - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 30.06.2014 г. /08:00 - 16:00    ч/ - гр. Хаджидимовообщ.Хаджидимово; ул. Пейо Яворов - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 30.06.2014 г. /08:15 - 12:00 ч/ - с. Логодаж
На 30.06.2014 г. /08:15 - 16:16 ч/ - гр. Благоевград  - Крали Марко; Полк. Димов
На 30.06.2014 г. /08:15 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Александър Стамболийски;  Брегалница;  Пазара;  Полковник Дрангов;  Тодор Александров
На 30.06.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград  - Босилек;  Марица;  Местност Царевско Шосе;  Св. Димитър Солунски;  Св. Св. Кирил и Методий;  Спартак
На 30.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Любен Каравелов; ул. Борис Сарафов
На 30.06.2014 г. /08:45 - 12:00    ч/ - гр. Банско - Комплекс Банско Спа
На 30.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич - ул. Връх Китка
На 30.06.2014 - На 04.07.2014    09:00 - 16:00    Община Белица, с. Черешово
На 30.06.2014    09:00 - 16:30    гр. Симитли - Аврора;  Георги Димитров;  Димитър Благоев;  Здравец;  Ивайло;  Комсомолска;  Махала Чубан Дере;  Момина Сълза;  Октомврийска;  Родопи;  Свобода;  Симитли;  Чобанско Дере
На 30.06.2014 г. /09:15 - 12:30 ч/ - гр. Банско - Местност Кошерината:  Жилищен Комплексхотел Еделвайс
На 30.06.2014 г. /09:30 - 12:30 ч/ - гр. Банско - 24-ти Май;  Местност Кошерината;  Найден Геров
На 30.06.2014 г. /09:45 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Менча Кърничева;  Тодор Александров
На 30.06.2014 г. /10:00 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград  - Васил Левски;  Даме Груев;  Илинден;  Страцин
На 30.06.2014 г. /12:00 - 13:00 ч/ - с. Кулата - Местност ГКПП-Кулата;  с. Тополница; гр. Петрич, Общ. Петрич;  Местност Мерата;  Одрин;  ул. Полковник Дрангов;  ул. Свети Георги;  ул. Свобода;  ул. Цар Борис III; с. Ръждак; с. Митиново; с. Дрангово
На 30.06.2014 г. /12:30 - 16:15 ч/ - гр. Банско   Братя Велеганови;  Ген. Стилян Ковачев;  Георги Ковачев;  Гладстоун;  Даме Груев;  Еделвайс;  Захари Зограф;  Минго Тодев;  Пейо К. Яворов;  Пирин;  Тодор Каблешков;  Цар Калоян
На 30.06.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград  - Дойран;  Крали Марко;  Пазара;  Тодор Александров
На 30.06.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Антон Чехов;  Еленово;  Менча Кърничева;  Местност Международно Шосе;  Осогово;  Св. Димитър Солунски;  Страцин;  Тодор Александров
На 30.06.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград  - Еленово
На 30.06.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - с. Градево

На 01.07.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев общ. Гоце Делчев - ул. Кирил и Методий - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 01.07.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Благоевград - Дж. Баучер; Полковник Димов
На 01.07.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Гоце Делчев общ. Гоце Делчев - ул. Вихрен - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 01.07.2014 г. /08:45 - 08:45 ч/ - Крупник - Васил Левски;  Даме Груев;  Димитър Благоев;  Кирил и Методий;  Кресненско Въстание;  Крупник;  Ленин;  Пайсий Хилендарски;  Пейо Яворов;  Пирин;  Трайчо Костов;  Хан Аспарух;  Христо Ботев;  Яне Сандански
На 01.07.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Ален Мак;  Еленово
На 01.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич общ. Петрич - ул. Екзарх Йосив
На 01.07.2014 г.  /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Ален Мак;  Еленово

На 02.07.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Ален Мак;  Борис Ангелушев;  Броди; Симитли;  Витоша;  Христо Ботев; Черниче;  Никола Вапцаров
На 02.07.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Благоевград  - Тодор Александров
На 02.07.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев общ. Гоце Делчев - ул. Царица Йоанна - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 02.07.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев общ. Гоце Делчев - ул. Илия Дуков - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 02.07.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - Огняново, Общ. Гърмен  - Благой Матеров;  Втора;  Двадесет и девета;  Двадесет и осма;  Двадесет и пета;  Двадесет и първа;  Двадесет и седма;  Двадесет и шеста;  Деветнадесета;  Димитър Кемалов;  Иван Вазов;  Кирил и Методий;  Неуточнен Адрес: БЛ. ПОЩА ПЛОЩАД;  Осемнадесета;  Отец Пайсий;  Пета;  Първа;  Трета;  Тридесета;  Четвърта;  Четиридесет и първа;  Шестнадесета (подмяна на улични лампи от фирма Авто Ел Трейд ЕООД)
На 02.07.2014 г. /09:00 - 12:00     ч/ - гр. Петрич, Общ. Петрич - ул. Васил Кънчев;  ул. Даме Груев;  ул. Кочо Мавродиев;  ул. Стою Хаджиев;  ул. Тракия
На 02.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  Подстанция Благоевград (по заявка на ЕСО)
На 02.07.2014 г. /09:00 - 16:00     ч/ - гр. Петрич общ. Петрич - ул. Атанас Лютвиев
На 02.07.2014 г. /09:15 - 16:00     ч/ - Община Разлог, Комплекс Пирин Резиденс в м.Бетоловото
На 02.07.2014 г. /10:00 - 10:30 ч/ - Огняново Общ. Гърмен  - Двадесет и първа;  Дванадесета;  Девета;  Деветнадесета;  Димитър Кемалов;  Единадесета;  Иван Вазов;  Местност Стопански Двор;  Тридесет и девета;  Тридесет И осма;  Тринадесета;  Четиридесета;  Четиринадесета;  Шеста (подмяна на улични лампи от фирма Авто Ел Трейд ЕООД)
На 02.07.2014 г. /11:30 - 12:00     ч/ - с. Ковачевица (подмяна на улични лампи от фирма Авто Ел Трейд ЕООД)
На 02.07.2014 г. /12:00 - 12:30 ч/ - с. Марчево (подмяна на улични лампи от фирма Авто Ел Трейд ЕООД)
На 02.07.2014 г. /12:30 - 16:30     ч/ - гр. Благоевград - Ален Мак;  Промишлена
На 02.07.2014 г. /13:00 - 13:30     ч/ - Рибново  - Втора;  Двадесет и седем;  М. Селища;  М. Тръне;  Неуточнен Адрес: БЛ. В НАЧАЛОТО НА СЕЛОТО В ЛЯВО;  Осемнадесета;  Първа;  Трета;  Тридесет и първа;  Четвърта  (подмяна на улични лампи от фирма Авто Ел Трейд ЕООД)
На 02.07.2014 г. /13:30 - 16:30     ч/ - Рибново - Двадесет и девета;  Двадесет и осем;  Двадесет и седем;  Двадесет и трета;  Двадесет и шеста;  Двадесета;  Дванадесета;  Осемнадесета;  Петнадесета;  Първа;  Седемнадесета;  Тридесета;  Четвърта;  Четиринадесета;  Шестнадесета (подмяна на улични лампи от фирма Авто Ел Трейд ЕООД)

На 03.07.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Стара Планина – кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 03.07.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Рибново, общ. Гърмен - ул. Седма – кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 03.07.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград  - Ален Мак; Астра;  Пейо К. Яворов; Изгрев Общ. Благоевград ;  Местност Кури Дере
На 03.07.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Благоевград - Тодор Александров
На 03.07.2014 г. /09:00 - 09:00 ч/ - с. Габрене – ул. Здравец;  ул. Извън Регулацията;  ул. Комсомолска;  Местност  Марена;  ул. Октомври;  ул. Освобождение;  ул. Радецки;  ул. Родина;  Стопански Двор
На 03.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - община Благоевград - Поща
На 03.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Петрич, Общ. Петрич - ул. Битоля;  ул. Искър;  ул. Капитан Никола Парапанов;  ул. Княз Александър Батемберг;  ул. Марица;  ул. Места;  ул. Мусала;  ул. Полковник Дрангов;  ул. Свобода;  ул. Серска;  ул. Скопие;  ул. Хан Аспарух:
На 03.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич - ул. България
На 03.07.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - Община Белица, с. Дагоново
На 03.07.2014 г. /10:00 -16.30 ч/ - гр. Благоевград, Дамяница (по заявка на ЕСО)
На 03.07.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград  - Георги Измирлиев /Поща/
На 03.07.2014 г. /12:45 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград  - Ален Мак; Скаптопара

На 04.07.2014 г. /08:15 - 15:15    ч/ - гр. Гоце Делчев - кв. Средна; ул. Средна - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 04.07.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Гоце Делчев - кв. Средна; ул. Струга - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 04.07.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Любен Каравелов; ул. Борис Сарафов
На 04.07.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Ален Мак
На 04.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Петрич, Общ. Петрич, ул. Долна Джумая;  ул. Иван Апостолов;  ул. Капитан Никола Парапанов; ул. Княз Александър Батемберг;  ул. Места
На 04.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич, ул. Атанас Лютвиев ; ул. България
На 04.07.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. Симитли - Васил Априлов;  Любен Каравелов;  Партизанска;  Пирин;  Предел;  Преспа;  Септемврийска
На 04.07.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград  - Ален Мак  
На 04.07.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Община Якоруда - с. Аврамово; с. Черна Места; с. Конарско; с. Бел Камен; с. Бунцево; с. Смолево; с. Рохлево; ВЕЦ Черна места; ВЕЦ Бяла места; Бензиостанция Лукойл в гр. Якоруда


Кюстендилска област
За периода 30.06.2014 г. - 04.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Соволяно, общ. Кюстендил  - ул. Васил Левски; ул. Георги Кирков; ул. Девети септември; ул. Любикова; ул. Осогово; ул. Победа; ул. Рила; ул. Руен; ул. Теменуга; ул. Хан Омуртаг; ул. Ябълка
За периода 03.07.2014 г. - 04.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Жабокрът  - ул. Александър Стамболийски; ул. Бузлуджа; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Девети септември; ул. Еделвайс; ул. Ивайло; ул. Иван Вазов; ул. Извън регулацията; ул. Калоян; ул. Оборище; ул. Овощарска; ул. Осми март; ул. Осогово; ул. Пауталия; ул. Плиска; ул. Средец; ул. Струма; ул. Суха река; ул. Христо Ботев; ул. Шипка

На 30.06.2014 г. /09:00 - 10:30 ч/ - Община Дупница, град Дупница - квартал Каваклия; бензиностанции ОМВ и ЕКО; автоборсите около път Е-79 при село Пиперево; тухларната на село Яхиново; бившето МТС Дупница; Хидрострой Дупница; село Пиперево; фирмите в бившия стопански двор на село Пиперево; село Блатино; село Дяково; село Кременик; село Мламолово
На 30.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Даскал Димитри; ул. Дондуков; ул. Евлоги Георгиев; ул. Единадесети август; ул. Зора; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев; ул. Цар Симеон I
На 30.06.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил  - ул. Асен Златаров; ул. Бузлуджа; ул. Гоце Делчев; ул. Дрин
На 30.06.2014 г. /11:00 - 14:30 ч/ - Община Кочериново, село Мурсалево; село Бураново; село Крумово; село Боровец; село Драгодан; село Цървище; село Фролош - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания; община Дупница, град Дупница - районът на излизане за село Джерман; село Джерман; село Крайни дол, община Бобошево; град Бобошево - махала Врътин камък; село Усойка; село Бадино; село Слатино
На 30.06.2014 г. /11:15 - 13:00 ч/ - Община Кочериново, село Долни Драгодан

На 01.07.2014 г. /08:00 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Оборище; ул. Петър Берон
На 01.07.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Община Бобов дол, село Горна Козница
На 01.07.2014 г. /09:15 - 15:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Гоце Делчев; ул. Добри Чинтулов; ул. Дрин; ул. Ефрем Каранов; ул. Панайот Волов; ул. Траянова
На 01.07.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - град Бобошево - сградата на Общината; ул. Александър Стамболийски; ул. Алекси Величков; ул. Александър Шиников; ул. Васил Левски; ул. Върба; ул. Георги Зограф Бобошевски; ул. Георги С. Раковски; ул. Герена; ул. Еделвайс; ул. Единство; ул. Ела; ул. Иван Кепов; ул. Иван Попмихайлов; ул. Кирил и Методий; ул. Крайречна; ул. Лале; местност Мърдище; ул. Морава; ул. Никифор Бибин; ул. Опълченска; ул. Пирин; ул. Пламък; ул. Свети Иван Рилски; ул. Свобода; ул. Сотир Бранков; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Тиха Струма; ул. Тодор Каблешков; ул. Топола; ул. Явор

На 02.07.2014 г. /08:15 - 16:30 ч/ - Община Кочериново, село Бураново
На 02.07.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Александър Димитров; ул. Априлско въстание; ул. Асен Златаров; ул. Бузлуджа; ул. Вола; ул. Гоце Делчев; ул. Деветнадесети февруари; ул. Добри Чинтулов; ул. Дрин; ул. Еверест; ул. Ефрем Каранов; ул. Земен; ул. Иглика; ул. Искър; ул. Козлудуй; ул. Липа; ул. Мара Гидик; ул. Места; ул. Местност Гърлянски черешарник; ул. Овощарска; ул. Панайот Волов; ул. Площад Войнишко въстание; ул. Раковски; ул. Столетов; ул. Трайко Китанчев; ул. Траянова; ул. Хаджи Димитър; ул. Цар Петър; ул. Цветна градина -кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 03.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Община Дупница, село Бистрица - ул. Иглика; фирмите в Стопанския двор
На 03.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Община Дупница, село Дяково-центъра
На 03.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - местност Самали баир; местност Хисарлъка; с. Слокощица, общ. Кюстендил - ул. Бачо Киро; ул. Васил Левски; ул. Георги Кръстев;  ул. Георги С.  Раковски; ул. Искър; ул. Кубрат; ул. Марин Дринов; ул. Мусала; ул. Пробуда; ул. Христо Ботев; ул. Христо Смирненски


Плевенска област
За периода 30.06-02.07.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Чомаковци - PL_ Помпена станция Чомаковци - по искане на ЕСО
За периода 30.06-02.07.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр.Славяново - Птицезавод Славяна
За периода 02.07-04.07.2014 г. /08.45-16.30 ч/ - с. Искър - Васил Левски: Лепица Втора: Двадесет и втора: Двадесет и девета: Двадесет и осма: Двадесет и пета: Двадесет и първа: Двадесет и седма: Двадесет и трета: Двадесет и четвърта: Двадесет и шеста: Двадесета: Дванадесета: Девета: Деветнадесета: Десета: Единадесета: Осемнадесета: Осма: Пета: Петнадесета: Първа: Седемнадесета: Седма: Трета: Тридесет и втора: Тридесет и първа: Тридесет и трета: Тридесет и четвърта: Тридесет и шеста: Тридесета: .Тринадесета: Четвърта: Четиринадесета: Шеста: Шестнадесета:
За периода 02.07-04.07.2014 г. /08.45-16.30 ч/ - с. Садовец - Сливница
За периода 02.07-04.07.2014 г. /08.45-16.30 ч/ - с. Сухаче - Васил Левски: Васил Петлешков: Вешка Данова: Георги Бенковски: Георги Тошев: Девети Септември: Иван Вазов: Маршал Толбухин: Никола Вапцаров: Райко Даскалов: Стоян Едрев: Стефан Караджа: Христо Ботев
За периода 02.07-04.07.2014 г. /08.45-16.30 ч/ - с. Телиш - Никола Вапцаров
За периода 02.07-04.07.2014 г. /08.45-16.30 ч/ -  с. Чомаковци - 10-та: 11-та: 12-та: 14-та: 15-та: 17-та: 18-та: 19-та: 23-та: 24-та: 25-та: 26-та: 27-ма: 29-та: 30-та: 35-та: 39-та: 40-та: 41-ва: 42-ра: 44-та: 46-та: 47-ма: 50-та: 51-ва: 54-та: 55-та: 56-та: 58-ма: 59-та: 62-ра: 63-та: 64-та: 65-та: 66-та: 67-ма: 68-ма: 69-та: 6-та: 70-та: 71-ва: 72-ра: 74-та: 75-та: 77-ма: 78-ма: 80-та: 81-ва: 8-ма: Александър Стамболийски: Асен Златаров: Васил Априлов: Васил Левски: Г. С. Раковски: Гео Милев: Георги Бенковски: Двадесет и втора: Двадесет и осма: Двадесет и първа: Двадесета

На 30.06.2014 г. /08.15-14.00 ч/ - гр. Плевен - България: Дружба
На 30.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Крушовица - ул. Ал Стамболийски ул. Варна ул. Ив Митов Хинов ул. Кокиче ул. Христо Смирненски
На 30.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Пелишат: ул. Бузлуджа ул. Коста Златарев ул. Москва ул. Рила ул. Трифон Гърчев
На 30.06.2014 г. /08.45-15.30 ч/ - с. Брестовец - Александър Петров: Александър Стамболийски: Васил Левски: Витоша: Георги Кочев: Елин Пелин: Иван Вазов: Никола Й. Вапцаров: Пирин: Рила: Хаджи Димитър: Христо Ботев: Христо Смирненски
На 30.06.2014 г. /08.45-15.30 ч/ - с. Къшин - Аврора: Г. С. Раковски: Етрополе: Кирил и Методий: Майор Горталов: Преслав: Рибарица: Рудозем
На 30.06.2014 г. /08.45-15.30 ч/ - гр. Плевен - Ангел Войвода: Генерал Столетов: Кайлъка: Кайлъшка: Местн. Кайлъка: Местн. Плочата: Петко Войвода: Райна Княгиня
На 30.06.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Писарово - Вера Златарева: Волга: Георги Димитров: Иван Рилски: Лазар Станев: Никола Й. Вапцаров: Петко Д. Петков: Петко Напетов: Райко Даскалов: Спас Дупаринов: Христо Ботев
На 30.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - Сторгозия
На 30.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Славяново - Александър Стамболийски: Бяло море: Варна: Васил Левски: Васил Петлешков: Ген Скобелев: Нова Загора: Петко Петков: Петър Берон: Сергей Румянцев: Тополница: Троян: Хемус: Цанко Бакалов: Янко Сакъзов:
На 30.06.2014 г. /09.45-10.45 ч/ - гр. Плевен - Георги Кочев: Индустриална Зона: Тунджа:
На 30.06.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Староселци - Вилхелм Пик: Гурко: Даме Груев: Димитър Благоев: Кирил и Методий: Коста Златарев: Кръстю Бешков: Любен Каравелов: Митко Палаузов: Н. Й. Вапцаров: Огоста: Отец Паисий: Поп Андрей: Райна Княгиня: Скобелев: Фердо: Христо Манчев: Цветан Спасов: Яне Сандански
На 30.06.2014 г. /11.00-12.00 ч/ - с. Староселци - Александър Стамболийски: Антон Иванов: Асен Халачев: Г. Димитров: Димитър Благоев: Доровски: Д-р Бешев: Марица: Неофит Бозвели: П. Р. Славейков: Сергей Румянцев: Станке Димитров: Стефан Караджа: Хан Крум: Христо Ботев: Христо Смирненски
На 30.06.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Ставерци - Александър Стамболийски: Батак: Будапеща: Гео Милев: Георги Бенковски: Георги Димитров: Г.с.раковски: Д.грънчаров: Д-р Петър Берон: Козлодуй: Н. Й. Вапцаров: Освобождение: Петко Д. Петков: Победа: Правда: Прага: Райна Княгиня: Св. Параскева: Средна гора: Стара планина: Трети март: Христо Михайлов: Цанко Церковски: Шейново

На 01.07.2014 г. /07.45-16.01 ч/ - гр. Червен бряг - Иван Вазов
На 01.07.2014 г. /08.30-12.30 ч/ - с. Петърница - В. Левски: Георги Кирков: Девети Септември: Димитър Димитров: Еделвайс: Иван Генов Пеев: Иван Павлов Атанасов: Маршал Толбухин: Москва: Мусала: Рила: Стара планина: Стефан Караджа: Студентска: Христо Ботев
На 01.07.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Бръшляница - ул.Васил Левски ул. Александър Стамболийски ул. Кирил и Методи ул. Местноста пресяката ул. Цар Освободител ул. Райна Княгиня
На 01.07.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Плевен - Акад. Й. Трифонов: Асен Златаров: Генерал Ганецки: Гривица: К. Охридски: Републиканска: Рила: Сергей Румянцев: Фридрих Енгелс: Христо Ботев
На 01.07.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Крушовица - 9-ти Септември: Ал Стамболийски: Варна: Ив Митов Хинов: Кокиче: Плевен: Христо Смирненски
На 01.07.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Свети Свети Кирил и Методий ул.Сопот
На 01.07.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Славяново - Бузлуджа: Вола: П. Р. Славейков: Плевен: Христо Смирненски: Цанко Бакалов: Юмрукчал
На 01.07.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. Славяново - Птицезавод Славяна
На 01.07.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен- Дружба
На 01.07.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Акад. Й. Трифонов: Асен Златаров: Генерал Ганецки: Гривица: К. Охридски: Републиканска: Рила: Сергей Румянцев: Фридрих Енгелс: Христо Ботев
На 01.07.2014 г. /11.45-13.00 ч/ - с. Брестовец - Александър Петров: Бинка Парашкевова: Георги Кочев: Лазар Генов: Ловешка: Любен Каравелов: Младост: Св.св. Кирил и Методий: Стара Планина: Съединение: Тодор Първанов: Хаджи Димитър:
На 01.07.2014 г. /12.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Искър

На 02.07.2014 г. /08.30-10.30 ч/ - с. Гривица - Ал. Стамболийски: Георги Кирков: Георги Кочев: Гоце Делчев: Димитър Благоев: Дунавия: Марица: Москва: Филип Тотьо:
На 02.07.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Бръшляница - ул. Васил Левски ул.Антим
На 02.07.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Згалево - Аврора: Асен Халачев: Бачо Киро: Божин Чулев: Гаврил Генов: Генерал Столетов: Герман Титов: Дунав: Елтепе: Килиманджаро: Комуна: Костурна: Москва: Пирин: АПловдив: Ракета: Раковски: Сердика: Христо Ботев: Юмрукчал
На 02.07.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Плевен - Д-р Г. М. Димитров: Местн. Табакова чешма : Местн. Табакова чешма IV: Стара гара
На 02.07.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Плевен - Генерал Ганецки: Десети декември: Христо Ботев
На 02.07.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Сопот ул. Георги Сава Раковски ул. Русе ул. Ангел Кънчев
На 02.07.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Славяново - Адил Дервишев: Бяло море: Васил Петлешков: Г. Димитров: Милин камък: Мусала: Първа: Радецки: Сергей Румянцев: Цанко Бакалов: Чепеларе: Ямбол
На 02.07.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Дружба
На 02.07.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Пелишат - Бузлуджа: Коста Златарев: Лом: Москва: Пирин: Пробуда: Рила: Сингур: Трифон Гърчев
На 02.07.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Плевен - Сторгозия

На 03.07.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Бръшляница - ул.Хан Кубрат ул.Васил Левски ул. ЛюбенКаравелов ул. Скобелев ул. Хан Аспарух
На 03.07.2014 г. /08.45-15.30 ч/ - с. Дисевица - Конгрес: Ангел Кънчев: Васил Костов: Ген Радецки: Георги Петров: Г. Томов: Девети септември: Иван Вазов: Изгрев: К. Златарев: К. Христов: Н. Вапцаров: П. Волов: Св.св. Кирил и Методий: С. Караджа: Юнско въстание
На 03.07.2014 г. /08.45-15.30 ч/ - с. Искър - Георги Димитров
На 03.07.2014 г. /08.45-15.30 ч/ - с. Ясен - Местност Под селото
На 03.07.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - гр. Гулянци - Местност Беглика
На 03.07.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - с. Дъбован - Арда: Беласица: Бенковски: Ботевград: Будапеща: Бузлуджа: В. Априлов: В. Левски: Варна: Варшава: Велики Преслав: Витоша: Г. Милев: Г. С. Раковски: Гладстон: Добруджа: Дойран: Драаган Цанков: Драва: Дунав: Иван Вазов: Искър: Кирил и Методий: Космос: Латинка: Любен Каравелов: М. Дринов: Марица: Места: Мизия: Москва: Надежда: Огоста: Опълченска: П Славейков: Париж: Пирин: Плевен: Плиска: Прага: Радецки: Рила: Родопи: Скопие: Солун: София: Средец: Стара планина: Стефан Караджа: Струма: Тракия: Тунджа: Тутракан: Хаджи Димитър: .Христо Ботев: Цар Освободител: Ц. Церковски: Шипка: Янтра
На 03.07.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - с. Загражден - Арда: Асен Златаров: Бачо Киро: Бенковски: Васил Коларов: Васил Левски: Велин: Вит: Георги Димитров: Георги Кирков: Гео Милев: Димитър Благоев: Дунав: Иван Вазов: Искър: Йорданка Николова: Карл Маркс: Ленин: Ленко Мишев: Люлин: Марек: Марица: Маршал Толбухин: Мичурин: Москва: Никола Вапцаров: Н. Гигенски: Н. Дуканов: Нахимов: Оборище: Петър Берон: Пирин: Първи май: Раковски: Родопи: Сергий Румянцев: София: Стара планина: Суворов: Тракия: Христо Ботев: Цветан Спасов: Шипка: Янтра
На 03.07.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - с. Ленково - Иглика
На 03.07.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Плевен - Владимир Бурмов: Сторгозия:
На 03.07.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - с. Сомовит - Цв. Гойчев
На 03.07.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Ангел Кънчев ул. Димитър Константинов
На 03.07.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Пордим - Средец: Стара планина: Цар Освободител
На 03.07.2014 г. /09.45-14.30 ч/ - гр. Плевен - Дружба
На 03.07.2014 г. /10.00-12.00 ч/ -  гр. Плевен - Берковица: Добри Чинтулов: Захари Зограф: Ивайло: Лозенка: Симеон Коцов
На 03.07.2014 г. /12.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Сторгозия

На 04.07.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Търнене - ул. 11-ти Конгрес ул. Ал. Стамболийски ул. Васил Априлов ул. Найден Рачев
На 04.07.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Дисевица - ул. Г. Томов ул. Девети септември ул. Изгрев ул. Московска
На 04.07.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Коиловци - ул. 9-ти септември ул. Бенковски ул. Г. Димитров ул. Иван Вазов ул. Одрин ул. Райко Даскалов
На 04.07.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Бръшляница - ул.Скобелев ул. ХанАспарух ул. Бузлуджа
На 04.07.2014 г. /09:00-14:00 ч/ - гр. Плевен - Генерал Гурко: Гълъбец: Емил Димитров: Кавала: Солун: Тунджа: Цар Самуил
На 04.07.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Бъкстон ул. Радецки ул. Професор Илия Бешков
На 04.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Пордим - Алеко Константинов: Балкан: Гурко: Иван Вазов: Кала Тепе: Сергей Румянцев: Скобелев: Средец: Стара планина: Цар Освободител
На 04.07.2014 г. /09:30-14:00 ч/ - гр. Плевен - Дружба
На 04.07.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Плевен - Гренадирска: Пирин


Ловешка област
За периода 30.06-03.07.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Александрово, Общ. Ловеч - Габровска; Българене, Общ. Ловеч;  Ганчо Начев;  Ганчо Павлов;  Георги Тинков;  Дядо Радоя Мариаша;  Иванка Карагечева;  Илко Ст. Ганков;  Йордан Хубавенков;  Кулата;  Ловджийска;  Марин Гърбов;  Марин Пенков;  Митю Комитата;  Мичо Стоянов;  Мочор;  Неделки;  Никола Комитата;  Павел Станчев;  Пенко Грозев;  Пенко Христов;  Присоето;  Радой Минковски;  Селище;  Стоян Господински;  Стоян Котански;  Стоян Луканов;  Тодор Цачев;  Христо Ботев;  Цачо Павлов;  Цвятко Пеев;  Цвятко Цачев; Дъбрава, Общ. Ловеч;  Васил Левски;  Горски Пътник;  Илинден;  Местност Каптажа;  Трети март;  Чер Недялко;  Шести Септември; Катунец;  Трети март; Ловеч;  Младост;  Райна Княгиня; Малиново, Общ. Ловеч;  Александър Стамболийски;  Бачо Киро;  Васил Коларов;  Васил Левски;  Гайдар Кольо;  Георги Бенковски;  Георги Мамарчев;  Георги С. Раковски;  Даскал Спас;  Дунав;  Захари Стоянов;  Иван Вазов;  Искър;  Липа;  Любен Каравелов;  Люлин;  Местност Юртлука;  Панайот Волов;  Патриарх Евтимий;  Пейо К. Яворов;  Пенчо Славейков;  Пиперска;  Пирин;  Плиска;  Под Усоито;  Росица;  Стара Планина;  Христо Ботев; Прелом;  България;  Васил Левски;  Иван Вазов;  Пролет;  Стадион;  Трети март; Стефаново, Общ. Ловеч;  Априлци;  Васил Левски;  Георги Бенковски;  Георги Сава Раковски;  Двата Бора
За периода 30.06-04.07.2014 г. /08:59 - 16:01 ч/ - Дерманци - Александър Стамболийски;  Васил Левски;  Вит;  Георги Раковски;  Гоце Делчев;  Дърман;  Любен Каравелов;  Мизия;  Оборище;  Околовръстна;  Петко Д.петков;  Подполковник Калитин;  Райна Княгиня;  Хан Аспарух;  Яне Сандански
За периода 01-04.07.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Дерманци   Баба Тонка;  Бачо Киро;  Васил Левски;  Васил Петлешков;  Ген. Столетов;  Георги Бенковски;  Захари Стоянов;  Козлодуй;  Любен Каравелов;  Опълченска;  Пейо К.яворов;  Тракия;  Хан Кубрат;  Христо Ботев;  Цар Калоян;  Цар Симеон;  Юрий А. Гагарин; Угърчин;  Горник

На 30.06.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Ъглен - Освобождение
На 30.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян - Мах. Малка Рибна
На 30.06.2014 г. /08:30 - 11:30 ч/ - Троян Общ. Троян - Вежен;  Ген. Карцов;  Грънчарска;  Македония;  Търнето
На 30.06.2014 г. /08:45 - 11:30 ч/ - Балканец - Ген. Карцов;  Краю Колев;  Мах. Жална;  Мах. Караниколти;  Пенчо Тодоров;  Христо Петков;  Чучул;  Янко Войвода; Бели Осъм;  Балкан;  Дочо Чакъров;  Зеленика;  Козя Стена;  Колю Бояджиев;  Стоян Българенчето; Троян, Общ. Троян;  Амбарица;  Ген. Карцов;  Мах. Голяма Рибна;  Мах. Камен Мост;  Местност Беклемето;  Стою Комитата; Чифлик, Общ. Троян;  Хаджийска
На 30.06.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - Белиш - Мах. Марковска;  Мах. Минковска;  Мах. Панамска;  Микренска;  Стара Планина; Драшкова Поляна;  Драшковска;  Липовска;  Местн. Липова Могила;  Местн. Цветански;  Христо Ботев; Орешак, Общ. Троян;  Балкан;  Иван Павлов;  Неофит Калчев; Патрешко;  Местн. Далешка;  Местн. Златешка;  Местн. Минева Къща;  Местн. Предела;  Местн. Спасовска; Троян, Общ. Троян;  кв. Ливадето
На 30.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница, Общ. Летница - ул.  Георги Бенковски
На 30.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бели Осъм - Стоян Българенчето
На 30.06.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Карлуково - Ангел Кънчев;  Байкал;  Бачището;  Бачо Киро;  Бор;  Бузлуджа;  Вежен;  Георги Бенковски;  Георги Иванов;  Георги Раковски;  Девети май;  Дико Илиев;  Желю Войвода;  Здравец;  Иван Ангелов;  Изгрев;  Кап Петко Войвода;  Лале;  Латко Лилов;  Младост;  Оборище;  Околовръстен път;  Орляк;  Отец Паисий;  Петко Петков;  Петър Берон;  Пролет;  Райна Княгиня;  Сергей Румянцев;  Стара Планина;  Стефан Караджа;  Хаджи Димитър;  Христо Андреев:
На 30.06.2014 г.    09:30 - 12:00    Велчево, Общ. Априлци - Местност Джокари; Гумощник; Цанко Влаховски
На 30.06.2014 г.    10:00 - 12:30    гр. Ловеч - Младост;  Стара Планина
На 30.06.2014 г.    11:00 - 14:00    Гложене, Общ. Тетевен - Местност Рупци

На 01.07.2014 г. /08:00 - 12:00 ч/ - Гложене, Общ. Тетевен - Местност Рупци
На 01.07.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, Мах. Голяма Рибна
На 01.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Черни Вит - Местност Дъскот;  Хан Крум
На 01.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Пречиствателна станция
На 01.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - пл. Мизия
На 01.07.2014 г. 09:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница, Общ. Летница - ул.  Никола Петков
На 01.07.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, Георги С. Раковски
На 01.07.2014 г. /09:30 - 10:30 ч/ -  Черни Вит - Местност Дъскот;  Хан Крум
На 01.07.2014 г. /11:00 - 16:00    ч/ - Градежница - Александър Стамболийски;  Васил Априлов;  Габъра;  Еделвайс;  Иван Вазов;  Кирил и Методий;  Люляк;  Мах. Лъма;  Райна Княгиня;  Хаджи Димитър;  Хан Аспарух;  Христо Смирненски;  Цар Самуил
На 01.07.2014 г. /12:00 - 13:10    ч/ - Голец - Александър Стамболийски;  Ангел Кънчев;  Бакърска;  Васил Левски;  Георги Бенковски;  Георги Иванов;  Иван Карапанчев;  Кирил и Методий;  Княз Борис Първи;  Кокиче;  Лале;  Лиляна Бърдарова;  Люлин;  Мах. Оломан;  Мах. Пазар Дере;  Никола Григоров;  Отец Паисий;  Панайот Волов;  Петко Панчев;  Свинево;  Стара Планина;  Теменуга;  Хан Крум;  Хан Омуртаг;  Христо Ботев;  Цанко Фиденков;  Цар Симеон; Киркова Махала;  България; Микре;  Божко Божков;  Бранище;  Бузлуджа;  Бялка;  Васил Героя;  Васил Кировски;  Васил Левски;  Генерал Столетов;  Георги Иванов;  Димитър Комитата;  Димчо Дебелянов;  Дунав;  Елин Пелин;  Иван Вазов;  Илия Вълков;  Калето;  Кольо Семов;  Кольо Чолашки;  Местн.мирчевското;  Опълченска;  Освобождение;  Осъм;  Пашала;  Пенчо Боевски;  Пеньо Пенев;  Петър Баръмски;  Петър Мъньовски;  Полковник Орлов;  Руен;  Семо Стоянов;  Стаевска;  Старшина Тарасов;  Тодор Кочовски;  Тонко Биволчето;  Христо Ботев;  Христо Краев;  Христо Талигарски;  Цар Иван Шишман;  Цар Калоян;  Цар Самуил;  Черно Море;  Шипка; Слатина Общ. Ловеч ;  Георги С. Раковски; Соколово, Общ. Ловеч;  Местност Бялка
На 01.07.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян - Балатон;  Георги С. Раковски

На 02.07.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Априлци, Общ. Априлци, мах. Салапийска /Зла Река/
На 02.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница, Общ. Летница - ул. Райна Княгина
На 02.07.2014 г. /09:30 - 12:30 ч/ - гр. Ловеч - Местност Бабаковец
На 02.07.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - Брестница, Общ. Ябланица - Васил Левски;  Георги Бенковски;  Девети Май;  Джорковци;  Лало Йотов;  Мильовци;  Осми Март;  Победа;  Прогрес;  Серванска;  Сергей Румянцев
На 02.07.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - Брестница, Общ. Ябланица   Васил Левски;  Георги Бенковски;  Девети май;  Джорковци;  Лало Йотов;  Мильовци;  Осми март;  Победа;  Прогрес;  Серванска;  Сергей Румянцев
На 02.07.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. Ловеч - Вардар;  Ген. Доброволски;  Ген. Столетов;  Илинден;  Инж. Петър Иванчев;  Клокотница;  Княз Имеретински;  Тодор Каблешков;  Трети Март;  Харманска
На 02.07.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Градежница - Градинките;  Здравец;  Иван Вазов;  Хаджи Димитър;  Христо Ботев;  Юрий А. Гагарин
На 02.07.2014 г. /12:00 - 12:30 ч/ - Балабанско - Район Центъра; гр. Троян, Общ. Троян; 34 -ти Троянски Полк;  Буковец: Детска Ясла;  Захарий Зограф;  Здравец;  Симеон Велики;  Христо Ботев;  Христо Смирненски

На 03.07.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Априлци, Общ. Априлци - ул. Велчевска /Зла Река/; ул. Зора /Зла река/; ул. Зора /Зла река/; ул. Теменуга /Зла река/
На 03.07.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Глогово - Георги Бенковски;  Христо Ботев; Добревци, Общ. Ябланица;  Александър Стамболийски;  Лале;  Христо Ботев;  Централна; Тетевен;  Александър Стамболийски
На 03.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница, Общ. Летница - ул.  Филип Тотю
На 03.07.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - Добревци, Общ. Ябланица - Александър Стамболийски;  Бреза;  Буревец;  Георги Бенковски;  Еделвайс;  Лаловска;  Трети март;  Явор

На 04.07.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Априлци, Общ. Априлци, ул. Зора /Зла река/; ул. Зора /Зла река/; ул. Св. Св. Кирил и Методий /Зла река/
На 04.07.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - гр. Летница, Общ. Летница - ул. Цар Калоян
На 04.07.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Малък Извор, Общ. Ябланица - Бреза;  Мах. Миревец;  Миразчийска;  Присойка
На 04.07.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - Сливек - Александър Стамболийски;  Вежен;  Иван Вазов;  Любен Каравелов;  Марин Георгиев;  Минерален Извор;  Петър Граматик;  Стара Планина;  Трети март;  Христо Ботев;  Христо Кърпачев
На 04.07.2014 г. /11:00 - 14:00 ч/ - Малък Извор, Общ. Ябланица - Мах. Ханове;  Опаленик


Врачанска област
На 30.06.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Чирен - 9-ти Септември; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Дружба; Лозарка; Тутракан; Церово Бърдо
На 30.06.2014 г. /08:45 - 09:30 ч/ - Баница - 9-и септември; Александър Стамболийски; Батак; Ботуня; Брацигово; Бузлуджа; Васил Коларов; Вихрен; Волга; Гео Милев; Георги Димитров; Димитър Благоев; Димитър Георгиев; Еделвайс; Здравец; Ивайло; Иван Вазов; Иван Нивянин; Иглика; Йордан Лютибродски; Комсомолска; Лена; Лозенец; Местност Банята; местност Край село; местност Селски площад; Милин камък; Мир; Никола Вапцаров; Никола Марков-Колката; Нил; Одрин; Пети конгрес; Петко Р. Славейков; Преслав; Радецки; Райко Даскалов; Рила; Роза; Скът; Спортна; Струма; Тракия; Трапезица; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Асен; Цар Калоян; Чапаев; Шипка;Враца; Стоян Ц. Даскалов; Череша; Голямо Пещене - Ален мак; Арда; Баба Тонка; Байкал; Бузлуджа; България; Васил Коларов; Васил Левски; Вежен; Верила; Веслец; Витоша; Вихрен; Владая; Волга; Възраждане; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Дружба; Еделвайс; Елин Пелин; Есперанто; Ивайло; Иван Вазов; Иглика; Калиакра; Камчия; Ком; Лазар Петров; Ленин; Любен Каравелов; Местност Селскостопански двор
На 30.06.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - Враца  - Дъбника
На 30.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Бяла Слатина  - Васил Левски
На 30.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Козлодуй  - Жилищен Комплекс 3  
На 30.06.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Козлодуй  - Безименна; Васил Воденичарски; Жилищен Комплекс  2; Жилищен Комплекс 1; Панайот Хитов; Христо Ботев
На 30.06.2014 г. /09:15 - 16:15/ - Мизия - Александър Якимов; Георги Димитров; Сергей Румянцев
На 30.06.2014 г. /10:00 - 12:30 ч/ - Враца  - Дъбника; Сениче
На 30.06.2014 г. /16:00 - 17:00 ч/ - Баница  - 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Батак; Ботуня; Брацигово; Бузлуджа; Васил Коларов; Вихрен; Волга; Гео Милев; Георги Димитров; Димитър Благоев; Димитър Георгиев; Еделвайс; Здравец; Ивайло; Иван Вазов; Иван Нивянин; Иглика; Йордан Лютибродски; Комсомолска; Лена; Лозенец; местност Банята; местност Край село; местност Селски площад; Милин камък; Мир; Никола Вапцаров; Никола Марков-Колката; Нил; Одрин; Пети конгрес; Петко Р. Славейков; Преслав; Радецки; Райко Даскалов; Рила; Роза; Скът; Спортна; Струма; Тракия; Трапезица; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Асен; Цар Калоян; Чапаев; Шипка; Враца; Стоян Ц. Даскалов; Череша; Голямо Пещене - Ален Мак; Арда; Баба Тонка; Байкал; Бузлуджа; България; Васил Коларов; Васил Левски; Вежен; Верила; Веслец; Витоша; Вихрен; Владая; Волга; Възраждане; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Дружба; Еделвайс; Елин Пелин; Есперанто; Ивайло; Иван Вазов; Иглика; Калиакра; Камчия; Ком; Лазар Петров; Ленин; Любен Каравелов; местност Селскостопански двор

На 01.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Чирен - 9-и септември; Ален Мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин Камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово Бърдо; Шипка
На 01.07.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - Община Враца, ТП "Зърнени храни"
На 01.07.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Софрониево  - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Антим I-ви; Беласица; Бор; Боровец; Бузлуджа; Васил Левски; Веслец; Въртопа; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Димитров; Георги Михайлов; Георги С. Раковски; Гладно поле; Гъмза; Дафинка Чергарска; Еделвайс; Елин Пелин; Звезда; Ивайло; Иглика; Камчия; Коста Нинов; Лазар Драйчев; Малчика; местност Селскостопански двор; Митко Палаузов; Морава; Оборище; Огоста  ; Одрин; Околчица; Оряховска; Павлова могила; Пеньо Пенев ; Петко Р. Славейков; Пирин; Плиска; Позитано; Преслав; Радецки; Рашово бърдо; Рила; Родопи; Роза; Роза Димитрова; Русалка; Софроний Врачански; Средна Гора; Стара Планина; Странджа; Стубел; Сърбеница; Трудовец; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Асен; Цар Калоян; Цола Драгойчева; Шипка; Янтра
На 01.07.2014 г. /12:30 - 15:00 ч/ - Враца  - Дъбника

На 02.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Чирен  - 9-ти септември; Ален мак; Безименна; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин Камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра
На 02.07.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Манастирище, общ. Хайредин -  9-ти септември; Александър Стамболийски; Ангел Василев Костов; Васил Левски; Гаврил Генов; Георги Димитров; Георги Цв. Пълов; Дафинка Чергарска; Дунав; Захари Т. Ценов; Ивайло; Иван Михайлов; Индира Ганди; Лазар Драйчев; Лиляна Димитрова; местност Макавееца; Петър Ненков; Пчелина; Станке Димитров; Стара Планина; Тодор Каблешков; Хан Крум; Цар Самуил; Чавдар; Червена Армия   
На 02.07.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Община Мездра - МТП Хемус, МТП Венус, МТП Кариера

На 03.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Чирен  - 9-ти септември; Ален мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин Камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово Бърдо; Шипка
На 03.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Манастирище, общ. Хайредин - Александър Стамболийски; Георги Димитров; Индира Ганди; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Христо Хинов; Михайлово, общ. Хайредин - Александър Стамболийски; Босилеградска; Георги Димитров; Драва; Йордан Лютибродски; Комсомолска; Лазар Драйчев; Ленин; Михаил Кънчев; Никола Вапцаров; Октомври; Панайот Хитов; Рила; Росица; Страхил Войвода
На 03.07.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Мездра  - Марин Дринов; Роза; Св. Св. Кирил и Методий;  с. Долна Кремена - ЦДГ Слънце; кметство с. Долна Кремена; хотел Калин карго енд турс; ЕТ Гама Нова; гр. Мездра - ЕТ ЕМИ 49; ЕТ Рашовец
На 03.07.2014 г. /09:15 - 17:00 ч/ - Горна Кремена -  Баба Тонка; Боровец; Витиня; Георги Димитров; Градище; Иван Нинов; Иглика; Ладога; Никола Вапцаров; Паисий Хилендарски; Партизанска; Райко Даскалов ; Христо Смирненски
На 03.07.2014 г. /11:00 - 13:00 ч/ - Борован  - Ангел Йошков; Арда; Баба Тонка; Бачо Киро; Васил Априлов; Ген. Ангел Андреев; Гоце Делчев; Деривол; Д-р Петър Берон; Дреновица; Захари Стоянов; Ивайло; Иван Вазов; Иван Нивянин; Ком; Крум Беличовски; Лозарска; Марица; Местност Конови язове; Опълченска; Освобождение; Панайот Волов; Росица; Сергей Румянцев; Странджа; Страхил Войвода; Струма; Сълково Бранище; Филип Тотю; Хан Крум; Хан Омуртаг; Хъшове; Цар Калоян; Чавдар Войвода; Буковец, Общ Бяла Слатина -  Александър Стамболийски; Ален Мак; Антон Иванов; Бузлуджа; Васил Априлов; Васил Воденичарски; Васил Коларов; Васил Левски; Гаврил Генов; Георги Ангелов; Георги Бенковски; Георги Дамянов; Георги Димитров; Димо Дичев; Дунав; Здравец; Иван Вазов; Иван Нивянин; Ильо Войвода; Йордан Данов; Кирил и Методий; Маршал Толбухин; местност Чешмата; Митко Палаузов; Никола Иванов; Никола Миков; Отечествен зов; Партизанска; Петко Лалов; Плашивец; Райко Даскалов; Райна Княгиня; Семко Крачунов; Стопански двор; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Асен; Цар Симеон I-ви; Комарево, общ. Бяла Слатина - Бачо Киро; Братя Миладинови; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров ; Георги С. Раковски; Димитър Благоев; Д-р Петър Берон; Дунав; Иван Вазов; Искър; Ленин; Марица; Никола Вапцаров; Паисий Хилендарски; Панайот Волов; Пирин; Рила; Розова Долина; Скът; Софроний Врачански; Стара Планина; Стефан Караджа; Христо Ботев; Цар Симеон I-ви; Нивянин; Александър Стамболийски; Васил Априлов; Васил Левски; Васил Петлешков; Георги Бенковски; Георги С. Раковски

На 04.07.2014 г. /08:00 - 15:00 ч/ - Бяла Слатина  - Димитър Благоев; Дунав
На 04.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Чирен  - 9-и септември; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Дружба; Лозарка; Тутракан; Церово Бърдо
На 04.07.2014 г. /09:00 - 09:30 ч/ - Бели Извор - 9-ти септември; Александър Стамболийски; Ален Мак; Божур; Бузлуджа; Васил Левски; Вела Пеева; Витиня; Вратица; Гаврил Генов; Ген. Столетов; Гео Милев; Георги Димитров; Драва; Дунав; Еверест; Здравец; Иван Вазов; Извор; извън регулация Лозя; Кокиче; Лазар Белорешки; Леденика; Мир; Никола Вапцаров; Никола Марков-Колката; Оборище; Речка; Роза; Христо Ботев; Цар Калоян; Юрий Гагарин; Власатица - Александър Стамболийски; Ален мак; Байкал; Батак; Васил Левски; Волга; Гаврил Генов; Ген. Столетов; Георги Димитров; Драва; Дунав; Здравец; Искър; Калиакра; Кирил и Методий; Ленин; Люлин; Река Амур; Река Лева; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Шипка; Враца - 28-ми октомври; Ален мак; Безименна; Бистрец; Бистрица; Божур; Ботева поляна; Ботуня; Вишня; Герена; Джуджан; Дъб; Иглика; Извор; Индустриална; Камарата /кв. Кулата/; Касината; Кокиче; Кокиче-к; Кулата; Купена; Лозарска; Лопушанска дружина; Мир; Мътница; Орешака; Полков /кв. Кулата/; Пълковица; Първа улица; Ритлите; Роза; Сениче; Славов дол; Стоян Орловски; Суходолска; Тинтява; Нефела - Акад. Иван Ценов; Безименна; Божур; Бузлуджа; Васил Левски; Витоша; Георги Бенковски; Георги Димитров ; Кольо Фичето; Люлин; Милко Ангелов; Мир; Пролет
На 04.07.2014 г. /09:00 - 11:30 ч/ - Враца  - Дъбника
На 04.07.2014 г. /12:00 - 14:30 ч/ - Враца - Дъбника
На 04.07.2014 г. /13:30 - 14:00 ч/ - Бели Извор - 9-ти септември; Александър Стамболийски; Ален Мак; Божур; Бузлуджа; Васил Левски; Вела Пеева; Витиня; Вратица; Гаврил Генов; Ген Столетов; Гео Милев; Георги Димитров; Драва; Дунав; Еверест; Здравец; Иван Вазов; Извор; извън регулация - Лозя; Кокиче; Лазар Белорешки; Леденика; Мир; Никола Вапцаров; Никола Марков-Колката; Оборище; Речка; Роза; Христо Ботев; Цар Калоян; Юрий Гагарин; Власатица - Александър Стамболийски; Ален Мак; Байкал; Батак; Васил Левски; Волга; Гаврил Генов; Ген. Столетов; Георги Димитров; Драва; Дунав; Здравец; Искър; Калиакра; Кирил и Методий; Ленин; Люлин; Река Амур; Река Лева; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Шипка; Враца - 28-ми октомври; Ален Мак; Безименна; Бистрец; Бистрица; Божур; Ботева поляна; Ботуня; Вишня; Герена; Джуджан; Дъб; Иглика; Извор; Индустриална; Камарата /кв. Кулата/; Касината; Кокиче; Кокиче-к; Кулата; Купена; Лозарска; Лопушанска дружина; Мир; Мътница; Орешака; Полков /кв. Кулата/; Пълковица; Първа улица; Ритлите; Роза; Сениче; Славов дол; Стоян Орловски; Суходолска; Тинтява; Нефела – Акад. Иван Ценов; Безименна; Божур; Бузлуджа; Васил Левски; Витоша; Георги Бенковски; Георги Димитров; Кольо Фичето; Люлин; Милко Ангелов; Мир; Пролет


Видинска област
На 03.07.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Плешивец - ул. Втора; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета;  ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета

На 04.07.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Видин - ул. Драган Цанков - бл. Гараж; ул. Димитър Шишманов;  ул. Георги Бенковски
На 04.07.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Репляна - ул. Втора; ул. Дванадесета; ул. Девета;  ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма;  ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста
На 04.07.2014 г. /09.15-09.30 и 15.30-15.45 ч/ - с. Върбово - ул. Втора; ул. Дванадесета;  ул. Девета; ул. Десета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета;  ул. Четвърта; ул. Шеста; с. Протопопинци - ул. Втора; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Шеста; с. Репляна - ул. Втора; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Пета;  ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; с. Чупрене - ул. Асен Балкански; ул. Втора;  ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета;  ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта;  ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета;  ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа;  ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета;  ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиринадесета; ул. Шеста;  ул. Шестнадесета; с. Долни Лом - ул. Десета Партизанска; ул. Лиляна Димитрова


Монтанска област
За периода 30.06-04.07.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Ангел Кънчев; ул. Антим Първи; ул. Антон Димитров; ул. Бузлуджа; ул. Георги Димитров; ул. Неофит Рилски; ул. Оборище; ул. Райко Даскалов; ул. Рангел Симеонов; ул. Стамболийски; ул. Христо Ботев; ул. Чомаков; ул. Янтра
За периода 30.06-04.07.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Ягодово - ул. Александър Стамболийски;     ул. Васил Левски; ул. Вречна; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Дълбоки Дол;      ул. Еделвайс; ул. Карян; ул. Малка Река; ул. Марков Кладенец; ул. Разсланица; ул. Синчец;     ул. Среченска Бара; ул. Христо Ботев; ул. Ягода

На 30.06.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Долно Озирово - ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета;     ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета;   ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Първа;    ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Шестнадесета
На 30.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Добри Дол - Втора; местност на Разклона; местност Тамиите; Пета; Първа; Шеста
На 30.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Сумер - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул. Двадесет и едно; ул. Двадесет и пет; ул. Двадесет и три; ул. Двадесет и четири; ул. Двадесет и шест; ул. Девета; ул. Деветнадесет; ул. Осемнадесет; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул. Станой Стоянов - бл. трафопост Улично осветление, Училище; ул. Трета; ул. Тридесет и две; ул. Тридесет и девет; ул. Тридесет и едно; ул. Тридесет и осем; ул. Тридесет и пет; ул. Тридесет и седем; ул. Тридесет и три; ул. Тридесет и четири; ул. Тридесет и шест; ул. Тринадесет; ул. Четиридесет; ул. Четиридесет и едно; ул. Четиридесет и четири; ул. Шестнадесет
На 30.06.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. Берковица - ул. Варна; ул. Живовци - бл. Детелина;   ул. Здравец; ул. Кочо Честименски; ул. Любен Каравелов ; ул. Малинарка; ул. Одеса; ул. Панайот Волов; ул. Стара планина - бл. Албена; бл. Детелина; бл. Здравец; бл. Люлин; бл. Синчец
На 30.06.2014 г. /09.30-13.30 ч/ - гр. Вълчедръм - Антон Страшимиров; Балатон; България - бл. Шивашки цех; Васил Петлешков; Вихрен; Генерал Гурко; Капитан Савойски; Марица; Отец Пайсий; Петър Парчевич; Христо Ботев; Шейново; Шипка
На 30.06.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - с. Долно Озирово - ул. Втора; ул. Десета; ул. Пета;    ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета;     ул. Шеста; ул. Шестнадесета

На 01.07.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Горно Озирово - ул. Бенковски; ул. Бор; ул. Васил Левски;    ул. Васил Петлешков; ул. Камен Дол; ул. Кирил И Методий; ул. Кокиче; ул. Ком; ул. Котля; ул. Кубрат; ул. Леденика; ул. Малина; ул. Минзухар; ул. Момина Сълза; ул. Н. Й. Вапцаров; ул. Плиска; ул. Райна Кнагиня; ул. Синчец; ул. Стефан Караджа; ул. Стрешер; ул. Теменужка;    ул. Хан Крум; ул. Цар Борис I; ул. Цар Калоян; ул. Явор
На 01.07.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Трайково - улици Димитър Гаврилов; Извън Регулацията;  Комсомолска; Криводол; Левски; Рила; Родопа; Хаджи Димитър; Шипка
На 01.07.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - с. Горна Лука - ул. Александър Стамболийски; ул. Балова Шума; ул. Васил Коларов; ул. Владимир Минчев; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Замфир Попов; ул. Иван Бобанов - бл.  трафопост - Улично Осветление;   ул. Ленин; ул. Лика Рачин; ул. Маршал Толбухин; ул. Миньорска; ул. Младост; ул. Оборище;   ул. Огоста; ул. Родопи; ул. Стара Планина; ул. Тодор Токин; ул. Христо Ботев; ул. Шипка; ул. Янтра; с. Митровци -  ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета;    ул. Дванадесета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Д-р Тодор Иванов Живков; ул. Единадесета;   ул. Извън Регулацията - бл. Ловен Дом, бл. Стопански Двор; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета;   ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета; с. Превала - ул. Адмирал Нахидов; ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Владимир Минчев; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров  - бл. Казан; ул. Димитър Благоев; ул. Заводска; ул. Замфир Попов; ул. Иван Бобанов; ул. Иван Вазов; ул. Извън Регулацията - бл.  Предприятия за обработка сом; ул. Кирил и Методий; ул. Ленин; ул. Лика Рачин; ул. Младост;   ул. Морава; ул. Огоста; ул. Орешак; ул. Пеньо Пенев; ул. Петър Калафатов; ул. Родопи;    ул. Септемврийци; ул. Стара Планина; ул. Стопанска; ул. Тунджа; ул. Христо Ботев; ул. Христо Михайлов; ул. Широка Планина; ул. Янтра
На 01.07.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Монтана - ул. Ангел Кънчев; ул. Баба Тонка; ул. Гаврил Душков; ул. Георги Данчов; ул. Гоце Делчев; ул. Илия Маринов; ул. Калиманица; ул. Парта; ул. Петър Парчевич; ул. Юрий Венелин; ул. Яне Сандански; м-н Жизел
На 01.07.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - с. Горно Озирово - ул.Бор; ул. Братя Миладинови; ул. Вардар;   ул. Васил Левски; ул. Веслец; ул. Вихрен; ул. Елин Пелин; ул. Зорница; ул. Иванчо Комитата;     ул. Камен Дол; ул. Ком; ул. Котля; ул. Леденика; ул. Любен Каравелов; ул. Малина; ул. Младост;    ул. Мусала; ул. Н. Й. Вапцаров; ул. Петър Берон; ул. Плиска; ул. Райна Кнагиня; ул. Ружа;     ул. Стара Планина; ул. Стефан Караджа; ул. Тинтява; ул. Хаджи Димитър; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Ботев

На 02.07.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Добри Дол – ул. Пета; Първа; Седма; Трета; Четвърта;  Шеста
На 02.07.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Сумер - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул. Двадесет и девет; ул. Двадесет и едно; ул. Двадесет и пет; ул. Двадесет и седем; ул. Двадесет и три; ул. Двадесет и четири; ул. Двадесет и шест; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесет; ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Осемнадесет; ул. Осма; ул. Пета;   ул. Петнадесет; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул. Станой Стоянов - бл. трафопост Улично Осветление, Училище; ул. Трета; ул. Тридесет; ул. Тридесет и две; ул. Тридесет и девет; ул. Тридесет и едно; ул. Тридесет и осем; ул. Тридесет и пет; ул. Тридесет и седем; ул. Тридесет и три; ул. Тридесет и четири; ул. Тридесет и шест; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиридесет;   ул. Четиридесет и едно; ул. Четиридесет и четири; ул. Четиринадесет; ул. Шеста;   ул. Шестнадесет; с. Трифоново -  ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Дванадесет; ул. Девета;   ул. Деветнадесет; ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Осемнадесет; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесет; ул. Четвърта  бл. трафопост Улично Осветление; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул. Шестнадесет

На 03.07.2014 г. /09.00-09.40 ч/ - гр. Лом – Акациева; Александър Атанасов; Александър Ликов;  Асен Разцветников; Бачо Киро; Бело Море; Белоградчишко Шосе; Бено Първанов; Бойка Войвода; Бреза; Вакумна Фабрика; Васил Друмев; Войводова Бахча; Възраждане; Партизани -   бл. Къща; Въстаническа; Генерал Гурко; Голинци; Горанова Чешма; Гредовете; Девичи Бряг;  Детелина; Димитър Милков; Димитър Ралчев; Дългошевско Шосе; Елин Пелин; Елха; Иван Петков; Иглика; Извън Регулацията - бл. Извод Ковачица; Изгрев; Индустриална; Искра;  Йолова Чешма; Калинка; Клокотница; Ковачишка; Крайна; Лодовико Миланези - бл. Осветление; Лозарска; Ломски Казарми; Люлин; Лястовичка; Магура; Минзухар; Младенова;  Младеново - бл. Читалище Събуждане; Мусала; Найден Попнинов; Петър Попнинов;  Подполковник Леонов; Пристанищна; Пчела; Райна Княгиня; Раковска; Рила Планина; Роза;  Садовете - бл. трафопост Леярна; Свобода; Септемврийци; Сергей Румянцев; Славейче;  Славия; Славянска; Софийска - бл. Здравна Служба; ул. Елин Пелин; кв. Младеново - бл. Упи ХІ Кв.; Спартак; Страхил Войвода
На 03.07.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Портитовци - ул. Втора; ул. Дванадесет; ул. Девета;     ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа; ул. Седма; ул. Шестнадесет
На 03.07.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Извън Регулацията; Лозарско Дружество – вила; бл. Газова Станция; трафопост Лозари; бл. Помпена станция - на Сметището; с. Николово - ул. Втора - бл. Стопански двор; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета;  ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Извън Регулация - бл. Краварник, Пилетарник; бл. Пилетарник, Ранчо, Стадиона; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета;   ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесета; ул.  Тринадесета - бл. трафопост Улично; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета  

На 04.07.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Стубел - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул. Двадесет и едно; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Петнадесет; ул. Първа - бл. трафопост Улично осветление; ул. Седма; ул. Тридесет; ул. Тридесет и девет; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиридесет; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул. Шестнадесет
На 04.07.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Монтана - ул. 23-ри Септември; ул. Баба Тонка; ул. Гоце Делчев; ул. Екзарх Йосиф; ул. Иван Вазов; ул. Неофит Рилски; ул. Панайот Хитов - бл. На ъгъла; ул. Парта; ул. Петър Парчевич; ул. Свети Климент Охридски; ул. Стефан Савов;    ул. Стоян Марков; ул. Странджа; ул. Тодор Каблешков; ул. Трапезица; ул. Юлиус Ирасек; ул. Юрий Венелин
На 04.07.2014 г. /15.20-16.00 ч/ - гр. Лом – Акациева; Александър Атанасов; Александър Ликов;  Асен Разцветников; Бачо Киро; Бело Море; Белоградчишко Шосе; Бено Първанов; Бойка Войвода; Бреза; Вакумна Фабрика; Васил Друмев; Войводова Бахча; Възраждане; Партизани -   бл. Къща; Въстаническа; Генерал Гурко; Голинци; Горанова Чешма; Гредовете; Девичи Бряг;  Детелина; Димитър Милков; Димитър Ралчев; Дългошевско Шосе; Елин Пелин; Елха; Иван Петков; Иглика; Извън Регулацията - бл. Извод Ковачица; Изгрев; Индустриална; Искра;  Йолова Чешма; Калинка; Клокотница; Ковачишка; Крайна; Лодовико Миланези - бл. Осветление; Лозарска; Ломски Казарми; Люлин; Лястовичка; Магура; Минзухар; Младенова;  Младеново - бл. Читалище Събуждане; Мусала; Найден Попнинов; Петър Попнинов;  Подполковник Леонов; Пристанищна; Пчела; Райна Княгиня; Раковска; Рила Планина; Роза;  Садовете - бл. трафопост Леярна; Свобода; Септемврийци; Сергей Румянцев; Славейче;  Славия; Славянска; Софийска - бл. Здравна Служба; ул. Елин Пелин; кв. Младеново - бл. Упи ХІ Кв.; Спартак; Страхил Войвода


Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. ЧЕЗ прекъсва тока заради качествени ремонти 0| 5376 |06.06.2014 . ЧЕЗ прекъсва елоктрозахранването за ремонти 0| 5352 |30.05.2014 . Програма на ЧЕЗ за подобряване на услугите 0| 4162 |07.05.2014 . ЧЕЗ прексъва тока заради ремонти 0| 4882 |30.04.2014

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах