Четвъртък, 20 Септември 2018, 13:54
Frognews
0| 4403 |24.10.2014

ЧЕЗ подменя електромери по план

.
Уведомяваме ви, че в изпълнение на Общите условия на ЧЕЗ Разпределение България и в съответствие с изискванията на действащото законодателство в страната, компанията извършва планова подмяна на електромерите на своите клиенти в Западна България. Молим клиентите на ЧЕЗ, които живеят на посочените долу адреси, да осигурят представител на домакинството, който да присъства на подмяната.
Подмяната на електромерите ще се извърши както следва:

София-град
На 27.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Младост 4: БЛ. 431, вх.А
На 27.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Младост 4: БЛ. 473А, вх.Г
На 27.10.2014 г. /08:15 - 10:30 ч/ -  гр. София Александър Стамболийски: 1, 125А0, 20, 46, 50, 52, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 70, 71, 72А, 74, БЛ. /бул. СЛИВНИЦА, ОДРИН, ул. СТРАНДЖА И ул. ОТЕЦ ПАИСИЙ;  Антим I: 17, 19;  Възраждане: 6, 8;  Софроний Врачански: 1, 1-А, 13, 14, 17-А, 17-Б, 17А, 19, 2, 2-А, 21, 23, 25, 4, 6;  Тодор Александров/н.цанов/: 13, 23, 31, 35, 35-А, 37
На 27.10.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ -  гр. София - Католическа катедрала
На 27.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  "гр. София кв.Бояна; улици:; 608-МА ; 614-ТА/ВИТОША/ ; 774/В.З.БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ ; 773-ТА/ВИТОША/ ; АМЕТИЦА ; АКАЦИЯ ; АНДЕЗИТ ; 729-ТА/ВИТОША/ ; БЕЛИЯ КЛАДЕНЕЦ ; 775-ТА/ВИТОША/ ; 732-РА/ВИТОША/ ; 1-ВА ; АСЕН ГЕОРГИЕВ/730/"
На 27.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София кв. Филиповци: ул.  Трети Март: №1 , №11, №17, №21, №23, №25, №27, №31, №41, №43, №53, №57, №57А, №75
На 27.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София ж.к. Люлин 8: БЛ. 805 ВХ. А, ВХ. Д
На 27.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София ж.к. Люлин 8: БЛ. 803 ВХ. Г
На 27.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София жк.Овча купел 2: бл.26 вх.Г , вх.Д
На 27.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София 729-та/витоша/: 1А, 2, 4, 6, 8;  Бояна: 1, БЛ. ПУШКИН;  Брезите: 1, 10, 11, 11А, 13, 14, 15, 15А, 17, 2, 2А, 3, 32, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9;  Василашко Езеро: 23, 24;  Витошки Турист/кв.бояна/: 1;  Дренето: 1, 11, 13, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9;  Кумата: БЛ. КВ.БОЯНА ул. КУМАТА/ул. РАЛЕВИЦА;  Ралевица: 12, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 43, 45, 47, 49, 51, 53, № 11, БЛ. КВ.БОЯНА;  Севастократор Калоян/алекса: 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 26, 28, 30, 30А, 31, 33
На 27.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Красна Поляна Ii Част: БЛ.46 ВХ.Б
На 27.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София, Красно Село   ж.к Борово бл.229
На 27.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Сухата Река: БЛ. 86 ВХ. Д, Е
На 27.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Дървеница: БЛ. 12, вх. Б
На 27.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Дървеница: БЛ. 45, вх. 1А,  бл. 18А, вх. А
На 27.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Дървеница: БЛ. 33, вх. А, бл. 35, вх. А, вх. Б
На 27.10.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ -  гр. София 720-та/витоша/: 2, 4, 5, 6, 7;  721-ва/витоша/: 1, 10, 12, 14, 4, 5, 6, 8;  722-ра/витоша/: 11, 2А, 3, 4;  Люти Дол: 1А;  Поибрене: 1, 10, 11, 12, 1А, 2, 2А, 3, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, БЛ. ДО АЛЕКС. МОСТ;  Полк.стойно Бачийски/филип: 125, 127;  Роза: 10А, 8, 9
На 27.10.2014 г. /09:30 - 12:30 ч/ -  гр. София жк.Яворов бл.24, 25, 26
На 27.10.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ -  гр. София Бъдник/стахановец/: 14, 2, 4, 6, 9;  Надежда 2: БЛ. 201 Вх-А, Б БЛ.202 Вх-А, Б, БЛ.211 Вх-А, Б, БЛ.213 Вх-А, Б,
На 27.10.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ -  гр. София Бъкстон: 25;  Вихрен/петър Тонев/: 34, 38, 40, 42;  Голям Братан: 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7;  Никола Петков/п.напетов/: 8;  Симеон Радев/кирил Янев/: 26
На 27.10.2014 г. /09:45 - 16:30 ч/ -  гр. София Боянски Възход: 18-20;  Братя Бъкстон: 47, 49, 53, БЛ. 4, ул. 664-ТА КВ.79 УПИ І-392;  Бъкстон: 47, 49, БЛ. 4, 5, 66;  Ген. Суворов: 113, 87, 90, 91;  Иван Сусанин: 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40А, 41
На 27.10.2014 г. /10:30 - 13:30 ч/ -  гр. София Брегалница: 66-68, 76
На 27.10.2014 г. /11:30 - 14:15 ч/ - Железница, Общ. Столична   Ярема/20та/: 15, 2, 20, 26, 29, 9, № ., бл.  12-25, 14-216, вила, кв.27, къща, м.високи Рид, п-л12 Кв3, упи 13-24, упи16-24, упи24 Кв27, упиІ-30 Кв35а; гр. София;  2-ра/278/: 6;  Климент Охридски: 166
На 27.10.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ -  гр. София - ОДЗ -50
На 27.10.2014 г. /13:30 - 16:00 ч/ -  гр. София - Антим-39, 40, 41

На 28.10.2014 г. /08:00 - 15:00 ч/ - гр. София - Лаборатория по разстениевъдство и култури
На 28.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 2: БЛ. 201
На 28.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 2: БЛ. 203, вх.А, В, Д, Е, З
На 28.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 2: бл.205, вх. А, Б, В, Г, Д, Е , бл.205А, вх.А
На 28.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 4: БЛ. 431, вх.Б, бл.432, вх.Б
На 28.10.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ -  гр. София Царибродска/никола Шопов/: №77-83
На 28.10.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ -  гр. София Отец Паисий: 75;  Стоил Слатински/622/: 3;  Странджа: 88-90, 92-96, БЛ. ЗОНА Б-3
На 28.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  "гр. София кв.Бояна; улици:; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ ; БОГОВА СТЪПКА ; ТРИЧКОВА МОГИЛА ; УЧИТЕЛЯТ ; ЦВЕТНА ; ШИНДРА ; ШИШМАНОВА КОННИЦА/620/ ; БОЯНА"
На 28.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София ж.к. Люлин 8: БЛ. 805 ВХ. А, ВХ. Б
На 28.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София ж.к. Люлин 8: БЛ. 811 ВХ. В, ВХ. Г
На 28.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София кв. Филиповци: ул.  Трети Март: № 2, №10, №14, №22, №26, №30, №48, №50, №54, №60, №70, №84, №86, №88, №90
На 28.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София жк.Овча купел 2: бл.27 вх.А , вх.Б
На 28.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Красна Поляна Ii Част: БЛ.46 ВХ.Д
На 28.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София, Красно Село   ж.к Красно Село №37
На 28.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София, Красно Село   ж.к Борово бл.224 вх.А, вх.Е
На 28.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Хаджи Димитър: БЛ. 90 ВХ. Г , Е
На 28.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Хан Крум: № 5, № 9А, вх А, № 13, № 26; ; 6 -ти септември : № 39
На 28.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ -  гр. София 1-ва: 12, 12А, 18А, 22, 4, БЛ. В.З.КАЛФИН ДОЛ-БИСТРИЦА, КВ.СИМЕОНОВО;  Бор: 17, 19, 19А, 21, 21А, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, БЛ. КВ.1;  Буката: 5;  Мишова Орница /кв. Симеоново/: 1, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 17, 19, 23, 5, 6, 7, 8, 9, 9А;  Момин Кладенец/антон Недялк: 7А;  Неофит Хилендарски: 11;  Падината: 9;  Погледец  / Симеоново: 14;  Погледец/марко Добрев/: 11, 19, 20;  Прека Поляна: 8, 9;  Синьо Лято/1-ва / /кв. Симеоново/: 1, 10, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18А, 19, 2, 20, 20А, 21, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 32А, 34, 36, 36А, 38, 4, 40, 42, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9;  Хилендарски Манастир/417/в.з.симеоново-драгалевци/: 1Б;  Шумако  / Симеоново: БЛ. ВИЛА
На 28.10.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ -  гр. София Стоил Слатински/622/: 3, БЛ. УПИ ХVІ -771 КВ 210
На 28.10.2014 г. /09:30 - 12:30 ч/ -  гр. София Яворов/ленин/: бл.  17, 18, 22, 23, 25, 26, 27
На 28.10.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ -  гр. София Рояк/ст.димитров/: 9, 13, 35, 41, 54, 66, 68, 78, 53, 65, 67, 83А;  жк.Надежда бл.301, бл.214вх-А, Б, В бл.215 вх А, Б, бл.234;  ул. Парижка комуна №22, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 43
На 28.10.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ -  гр. София Боянско Езеро: 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 32, 34, 36, 5, 7, 8;  Брезовица: 15;  Живата Вода: 9;  Каменно Здание: 2;  Поп Евстати Витошки /бр.бък: 29, 38, 38 А, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 7, БЛ. БОЯНА;  Сговорна Дружина: 1, 2, 4
На 28.10.2014 г. /09:45 - 16:30 ч/ -  гр. София Панорамен Път: 34
На 28.10.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ -  гр. София - ул. Царибродска 91, 92 гр. София
На 28.10.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Алея улично осветление в Борисова градина и градинско напояване
На 28.10.2014 г. /13:30 - 16:00 ч/ -  гр. София  бул. България 47 - Райфайзен Банк, вестник Стандарт - бизнес център, бл. 25Е вх. А и вх. Б, бл. 52Е вх. А, вх. Б, вх. В

На 29.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 4: БЛ. 431, вх.Б, бл.432, вх.В
На 29.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 1: БЛ. 74 А, вх.З
На 29.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 1: БЛ. 16 - гаражи
На 29.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 1: БЛ. 14, вх.А, Б, В
На 29.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  "гр. София кв.Бояна; улици; ГЕОРГИ РИЛСКИ ; БОЯНСКА ПЕСЕН/774/ ; ВЛАДИМИР ДИМ.-МАЙСТОРА/772- ; БЯЛ РАВНЕЦ/621-ВА/ ; БЯЛАТА ЧЕШМА/КВ.БОЯНА/ ; ВАСКА БАЛАРЕВА ; БРЕЗИТЕ ; ГЕОРГИ ВОЙТЕХ/734-ТА ВИТОША ; БОЯНСКА ЛЕГЕНДА/610/ ; ВИТОШКИ ТУРИСТ/КВ.БОЯНА/ ; БОЯНСКА КИТКА/КВ.БОЯНА/6"
На 29.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София кв. Филиповци: ул.  Здравец: №1 , №2, №4А, №5, №6
На 29.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София ж.к. Люлин 8: БЛ. 814 ВХ. Е, ВХ. Б
На 29.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София кв. Филиповци: ул.  Кап. Иван Златев: № 2, №3, №5, №6, №8, №9, №10, №11, №12, №14
На 29.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София кв. Филиповци: ул.  Теменуга: №1 , №2, №3, №5
На 29.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София кв. Филиповци: ул.  Бузлуджа: №3 , №4, №5, №6, №7, №8, №11, №15, №17
На 29.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София ж.к. Люлин 8: БЛ. 805 ВХ. Б
На 29.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София жк.Овча купел 2: бл.27 вх.В , бл.29 вх.А
На 29.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ -  Община Банкя - ул. Спътник-5 гр.Банкя
На 29.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ -  гр. София Георг Вашингтон: 13, 19, 23, 25, 31;  Пиротска/трети Април/: 10, 12, 14, 14А, 16, 18, 22, 22-Б, 22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 6, 8, И, БЛ. БЕЗИСТЕН, БЕЗИСТЕН /МАГАЗИН/, Бул. СТЕФАН СТАМБОЛОВ, ФРИЗЬОРСКИ САЛОН;  Стефан Стамболов/георги Ки: БЛ.  / С Бул. ПИРОТСКА
На 29.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Красна Поляна Ii Част: БЛ. 31 ВХ. Б
На 29.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София, Красно Село   ул.  Невестина Скала бл.13 вх.А, вх.Б, вх.В, вх.Г, вх.Д
На 29.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Хаджи Димитър: БЛ. 90 ВХ. В
На 29.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Макгахан: БЛ. 71 ВХ.Е
На 29.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ -  гр. София 304-та /драгалевци/: 5;  306-та /драгалевци/: 7;  313-та /драгалевци/: 88;  322-ра /драгалевци/: 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, БЛ. СТР.ТАБЛО;  323-та /драгалевци/: 10, 14, 16, 18, 2, 20, 24, 3, 6, 7, 8;  324-та /драгалевци/: 1, 14, 3, 4, 5, 6, 7;  325-та /драгалевци/: 10, 12, 5, 6, 8;  326-та /драгалевци/: 10
На 29.10.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ -  гр. София Кумата: 39, 53
На 29.10.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ -  гр. София 378-ма/връбница/: 35, 36, 36А, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 49А, 51, 51А, 53А;  379-та/връбница/: 1, 11, 11А, 12, 12А, 14, 15, 16, 17, 2, 20, 22, 39, 4, 6;  Братя Станиславови: 100, 86, 88
На 29.10.2014 г. /09:30 - 12:30 ч/ -  гр. София Цариградско Шосе/тракия/: бл.  Кафе Аперитив;  Яворов/ленин/: бл.  3, 4, 5, 6, 7, 8
На 29.10.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ -  гр. София Калач: №38, 3, 8,;  ул. Магда Петканова №20, 14, ;  ул. Лавандула №2Б, 24, 14,;  жк.Надежда;  ул. Илинденско въстание №8, 19, 32, 34, 67;  ул. Любородие №3, 4, 5, 6, 7, 8, 18, 2024, 26, 30, 34, 44, 46,;  ул. Ломско шосе №79, 77, 81, 83, 85, 89, 97, 127, 131, 133, 139, 141, 157, 167;  ул. Константин будинов №1, 3,;  ул. Магнолия №9, 10, 13,;  ул. Кумановски бой №1А, 12, 18,;  ул. Кап.Атанас Бендерев №5, 10, 16,;  ул. Йордан Хаджиконстантинов №136, 141, 143;  ул. Леда №1, 3, 7, 9, 11, 13,
На 29.10.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ -  гр. София Овча Купел 2: 2, БЛ. 26, 27, 28
На 29.10.2014 г. /09:45 - 12:15 ч/ -  Плана Мах.риджова: бл.  Вила, имот 180, къща
На 29.10.2014 г. /09:45 - 16:30 ч/ -  гр. София Обиколна: 105, 111, БЛ. ПРЕД ББЛ.35;  Овча Купел: БЛ. 32В, М/У ВХ.А И ВХ.Б, 33;  Овча Купел 1: БЛ. 408, 409, 412;  Овча Купел 2: 2, ДО, БЛ. 26, 32, 33, 33 ГЖ, 33 ТП - 20, 33Г, 33ГЖ
На 29.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ -  гр. София Ломско Шосе: 216, 218, 220, 222, 224, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, БЛ. ПИ243;  Обелски Път/об.шосе/: 3, 5, 7
На 29.10.2014 г. /11:16 - 14:15 ч/ -  Железница, Общ. Столична   Боровец: 8;  Витоша/21ва/: 13, бл.  Местовст Белите Брези;  Искърска/христо Петков/: 5, бл.  Дискотека;  Люляк: 21, 8;  Мала Железница/25та/: 6;  Местн.елата: 44, 76, бл.  Вила, вилна Сграда, водна Помпа, къща, пл.000815, стопанска Сграда;  Местн.пържови Кошари: бл.  Вила;  Местн.цареви Кошари: 11, 14, 17, 19, 3, 6, бл.  Вила №22;  Плана Планина/4та/: 34;  Пробуда: 32;  Стамболова Река: 1, 4;  Урвич/цветан Милев/: 4, 6;  Черни Връх: 4;  Ярема/20та/: 3; Плана;  Махала Чаршийска: , , бл.  Вила, водна Помпа, къща, упи VІІ-9 Кв.7, упи Xvi;  Мах.календарова: 1, 2;  Мах.кьосева: бл.  Вила;  Мах.масова: бл.  Вила, къща, работилница
На 29.10.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ -  Банкя, Общ. Столична   Блян/катюшите/: 1, 1А, 2, 3;  Иларион Макариополски/9 Сеп: БЛ. ПИ 02659.2194..478;  Космонавт: 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 9;  Момина Сълза: 63, 71А;  гр. София: 10, 13, 16, 2, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 33, 37, 39, 4, 40, 41, 46, 48, 5, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 66, 67А, 74, 76, 8, 81, 96А, 97;  Спътник: 1, 10, 14, 2, 3, 4, 5, 5А, 5Б, 6, 8, 9, БЛ. ЖК ИЗГРЕВ УПИ 15-239 КВ.24;  Цар Освободител: 100, 100А, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 98
На 29.10.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ -  гр. София Трънска Махала  / Филиповци: 1, 10, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9
На 29.10.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Георг Вашингтон: 12, 14, БЛ. ГЕВРЕЦИ, ОФИС
На 29.10.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Гара Искър:Автосервиз и Сервиз за лодки
На 29.10.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ -  Банкя, Общ. Столична   Добруджа: 2, 3, 4, 5;  Еделвайс: 12, 14;  Иларион Макариополски/9 Сеп: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 2, 20, 21А, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 2А, 3, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 4, 40, 41, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 51, 52, 54А, 56, 56А, 57, 59, 6, 60, 62, 62А, 64, 65, 66, 67, 7, 8, 82, 9;  Марица: 4, 6;  Морава/дзерджински/: 4;  Разтоварищна: 1, 15, 17, 2, 21, 3, 7, 8, №3, БЛ. КЪЩА, ТОПЛИВО 2;  Росица: 2, 3, 4, 7;  Сливница: 5;  гр. София: 35;  Тракия: 1, 2, 2А, 3, 4;  Цар Освободител: 1, 10, 15, 16, 17, 17A, 17А, 18, 1А, 20, 22, 24, 24А, 25, 26А, 28А, 3, 30, 34, 38, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 56Б, 58, 6, 62, 64, 66, 68, 78, 78А, 8, 80, 82, 84, №38, БЛ. ДО ЖП ГАРАТА, ЖП ГАРА

На 30.10.2014 г. /08:00 - 11:00 ч/ -  гр. София Георг Вашингтон: 2, 4;  Княгиня Мария Луиза/г.дим.: 15, 19, 21;  Трапезица: 2, 4, 6
На 30.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 1: БЛ. 37, 37Б
На 30.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 1: БЛ.37А, вх.1
На 30.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 4: БЛ. 432, вх.Г
На 30.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 4: БЛ. 433, вх.А
На 30.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  "гр. София кв.Бояна; улици: КЛЕК/618/616/ ; ЕГРЕЦИТЕ ; ДЕТСКИ МИР ; КАНАЛА ; ГОЛЯМА МОГИЛА/В.З.КИНОЦЕНТЪР/ ; КАМЕНАРЧЕ/631/ ; КИКИШ ; ДРЕНЕТО ; КАМЕННО ЗДАНИЕ ; ГРОБАРСКА ; КАЛОЯНОВА КРЕПОСТ/731/"
На 30.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София ж.к. Люлин 8: БЛ. 814 ВХ. Д, ВХ. Е, ВХ. Г
На 30.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София ж.к. Люлин 8: БЛ. 814П
На 30.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София кв. Филиповци: ул.  Детелина: №1 , №2, №3, №4, №5, №6, №7, №9, №17, №23, №26, №32, №42, №44, №46, №50, №52, №60
На 30.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София жк.Овча купел 2: бл.29 вх.Б , вх.В.
На 30.10.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ -  гр. София Св.св.кирил И Методий: №153
На 30.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Красна Поляна Ii Част: БЛ. 35 ВХ.В
На 30.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София, Красно Село   ж.к Борово бл.226 вх.Б
На 30.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София, Красно Село   ж.к Борово бл.219 вх.А, вх.Б, вх.В, вх.Г
На 30.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Сухата Река: БЛ. 30 ВХ. А , Б, В
На 30.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ -  гр. София  ул. Драгалевска
На 30.10.2014 г. /09:15 - 12:15 ч/ -  Плана Мах.масова: бл.  Вила, къща, помпа
На 30.10.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ -  гр. София Цар Борис Iii/девети Септ.: 269, 271
На 30.10.2014 г. /09:30 - 12:30 ч/ -  гр. София Яворов/ленин/: бл.  12а, 12б, 13, 14, 77, 78
На 30.10.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ -  гр. София ул. Ясен №1А, 2А,;  ул. Сулина №12, 16, 18, 22,;  ул. Солениците №1, 2,;  жк.Надежда ;  ул. Сава филаретов №67,;  ул. Христофор Жефарович №2, 3, 4, 5, 7,;  ул. Христо Силянов №67, 69, 71, 73, 83, 85, 87, 93, 72, 152, 150, 158, 164, 156,;  ул. Явор №1, 2,;  ул. Ръжана №14, 17, 19, 18, 22, 27, 31, 28, 35, 34, 36,
На 30.10.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ -  гр. София Акация: №16;  Акация/бояна/: 1, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 16, 18А, 2, 20, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8;  Аметица: 17, 4, 5А;  Егреците: 11, 12, 12Б, 13, 13А, 16, 17, 18, 2, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 3А, 4, 5А, 6, 7, 9, № 3, КВ.14, БЛ. БУНГАЛО;  Къси Дол/в.з.беловодски Път/: 3, 5;  Малкото Копито: 3, 5;  Планинарска Песен: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 2, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Сребърна Гора /в.з. Беловодски Път/: 7;  Стар Беловодски Път: 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 39, 41, 43, 5, 7, 9
На 30.10.2014 г. /09:45 - 16:30 ч/ -  гр. София  бул. Бъкстон 85
На 30.10.2014 г. /11:00 - 13:30 ч/ -  гр. София Тодор Александров/н.цанов/: 9
На 30.10.2014 г. /11:00 - 14:00 ч/ -  гр. София Св.св.кирил И Методий: 116
На 30.10.2014 г. /11:15 - 14:15 ч/ - Плана Мах.календарова: 1, 2, бл.  Вила, къща;  Мах.кьосева: бл.  Вила;  Мах.масова: 2;  Мах.новачка: бл.  Вила
На 30.10.2014 г. /11:30 - 13:30 ч/ -  гр. София  Борово -бл.6 вх.А и Б; бл.7 вх.А, Б и В; бл.8 вх. Г, Д и Е; бл.9 вх.Д и Е; бл.13 вх.В, Г и Д; бл.13А вх.А и Б.
На 30.10.2014 г. /12:00 - 13:00 ч/ -  гр. София Дружба 1: бл.  3, 4
На 30.10.2014 г. /12:30 - 14:00 ч/ -  гр. София Симеоновско Шосе/вол.шосе/: 6 хотел
На 30.10.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ -  гр. София - Ст. град Стол 2;Дискотека Джим Бийм и Ориент 33; ф-ма БГ Терм
На 30.10.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Георг Вашингтон: 4;  Княз Борис I: 121, 123, 127, 129, 131, 133, 148;  Отец Паисий: 20, 29, 41, 42, 43, 43Б, 49;  Пиротска/трети Април/: 1, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 3, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 9, БЛ. МАЛЪК ЦУМ, ОБЛЕКЛО
На 30.10.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Ген. Столетов: 14, 6;  Димитър Петков: 2

На 31.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Младост 1: БЛ. 36, вх.7
На 31.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 1: БЛ. 79А, вх.А, Б, В, Г
На 31.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 1: 37А, вх.2
На 31.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 1: БЛ. 10, вх.7
На 31.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 4: БЛ. 433, вх.А
На 31.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 4: БЛ. 432, вх.Г
На 31.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ -  гр. София Младост 1: БЛ. 10, вх.1, 2, 4
На 31.10.2014 г. /08:30 - 11:00 ч/ -  гр. София Александър Стамболийски: 66, 70, 72, 72А, 72Б, 74, 76;  Средна Гора: 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60
На 31.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  "гр. София кв.Бояна; улици; ПАНОРАМЕН ПЪТ ; САША ПОПОВ ; СЕКВОЯ ; СТУДЕН КЛАДЕНЕЦ ; СРЕБРИСТА ЛИПА/630-ТА/ ; СРЕБЪРНА ГОРА /В.З. БЕЛОВОДСКИ ПЪТ/ ; МАЛКОТО КОПИТО ; СТАМЕН ПАНЧЕВ/771/ ; МЕЧА ПОЛЯНА ; ПЛАНИНАРСКА ПЕСЕН ; ПАНОРАМА ; СЪЛЗИЦА ; СТАР БЕЛОВОДСКИ ПЪТ ; СИРИ ДОЛ ; КУМАТА ; СВЕТИ САВА ; ПОДГРАМАДА ; РОЗАРИУМ ; ЛЕСКОВА ГОРА/ВИТОША/ ; КРАИЩЕ /735-ВИТОША/ ; РАДЕЦКИ/733/-КВ.БОЯНА"
На 31.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София ж.к. Люлин 8: БЛ. 814 ВХ. В
На 31.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София кв. Филиповци: ул.  Божко Димитров: №1 , №2, №5, №6, №8, №10, №17, №20, №22, №23, №24, №25, №26, №28, №29, №30, №31, №33, №34, №35, №37, №39, №41, №44, №45, №46, №48
На 31.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София ж.к. Люлин 8: БЛ. 814П
На 31.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София жк.Овча купел 2: бл.25 вх.Г , вх.Д
На 31.10.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ -  гр. София Отец Паисий: 1-3
На 31.10.2014 г. /09:00 - 11:30 ч/ -  гр. София Борова Гора /кремиковци/: 1, 4;  Възраждане /кремиковци/: 1, 2, 3, 4, 4а;  Княз Борис 1 /кремиковци/: 10, 16, 18, 4, 5, 6;  Малина /кремиковци/: 8;  Мургаш /кремиковци/: 11;  Райна Княгиня /кремиковци/: 5;  Река Елешница /кремиковци/: 10, 11, 2, 25, 27, 29, 3, 3-а, 6, 7, 8;  Св.георги Победоносец /кремиковци/: 1, 14, 18а, 19, 20, 31, 36, 37а, 37б, 42, 51, 62, 70, 71, 80а, 84, 88, 88а, 92, 94;  Стефан Халачев /кремиковци/: 20;  Хайдушко Кладенче /кремиковци/: 1, 11, 12, 14, 16, 17а, 2, 7, 7а, 9;  Чавдар /кремиковци/: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 24, 25, 30, 31, 32, 4, 5, 8;  Ягода /кремиковци/: 1
На 31.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Красна Поляна Ii Част: БЛ. 35 ВХ, Г
На 31.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София, Красно Село   ж.к Борово бл.225 вх.А, вх.Б, вх.В, вх.Г, вх.Д
На 31.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Никола Войновски: 67
На 31.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Арчарица: 6-8
На 31.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ -  гр. София Братя Бъкстон: 58, 70, 78, БЛ. 23, 24, 27, 28, 29, 30, 30 Г.8, 30-АТ1, 30-Г.1, 30-Г.5, 30-Г.7, 30-Г4, 30-Г7, 30-МЕЗ 1, 31, 31 Г 7, 31-4, 31-А Т2, 31-АТ2, 31-Г 2, 31-Г 6, 31-Г9, 32, 32 -6, 32-1, 32-3, 32-Г 2, 32-Г 3, 32-Г 4, 32-Г 8, 33, 33 АП.4, 33 АП5, 33-АТ 1, КПП;  Вихрен/петър Тонев/: 70, БЛ. 33;  Никола Петков/п.напетов/: 41;  Юнашка Песен: 32
На 31.10.2014 г. /09:15 - 12:15 ч/ -  Плана Махала Бурнаска: 15, бл.  4 Тунел, вила, къща, махала Елата, пи 155, стопанска Постройка
На 31.10.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ -  гр. София Бояна: БЛ. УПИ ХХХ-664, КВ.18А;  Васка Баларева: 5;  Голяма Могила: 1, 10, 10А, 11, 13, 15, 2, 21, 22, 25, 28, 29, 30 35, 30-35, 32, 33, 34, 36, 38, 3Б, 4, 40, 46, 48, 5, 5А, 6, 64, 7, 74, 7А, 8, 86, 89, 9, 90, 98 В, ЪГЪЛА, БЛ. ул. ТРИЧКОВА МОГИЛА;  Голяма Могила/в.з.киноцентър/: 109А, 109Б, 65, 98, 98 Г, 98А, БЛ. ул.  МОМИНА МОГИЛА, УПИ ХV 286 КВ 8 КИНОЦЕНТЪРА ІІ;  Детски Мир: 12, 14, 16, 20, 20А, 22, 24, 26, 2А, 30, 36, 36А, 36Б, 5, 5А, 6, 7, 9, БЛ. КВ. БОЯНА, НАЦ.КИНОЦЕНТЪР ул. ДЕТСКИ МИР/, СГР. Б, СГРАДА А;  Димитър Ил. Димитров: 4;  Д-р Алберт Лонг: 4;  Момина Могила: 6;  Полк.антон Кръстев: 4;  Тричкова Могила: 9, БЛ. АНДЕЗИТ
На 31.10.2014 г. /09:30 - 12:30 ч/ -  гр. София Бойчо Войвода: 1;  Петър Делян: 23;  Страхил Войвода: 1, 2;  Хан Омуртаг: 16;  Цар Иван Асен Ii: 63, 65, 67, 75, 81, 83, 87, 95
На 31.10.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ -  гр. София ул. Вела Чорбова №33, 35, 37, 1, 6, 32, 34, 49, 47,; ул. Березина №2, 3, 21, 25,; ул. Александровска №5, 13, 15, 17, 22, 18, 14, 16,; ул. Варшавско въстание №1, 2, 3, 5,; ул. Воднянка №1, 3, 4, 6,; жк Надежда ; ул. Атанас Лозанчев №2, 4, 6, 8, 1Б,; ул. Жорж Дантон №6, 10, 37, 39, 45, 50, 52,; ул. Демир капия.№46, 54, 40, 60, 56, 61, 63, 65,; ул. Враил №1, 3, 4, 6, 10, 11, 5,
На 31.10.2014 г. /11:00 - 13:30 ч/ -  гр. София Александър Стамболийски: 69, 71;  Отец Паисий: №17
На 31.10.2014 г. /11:00 - 14:00 ч/ -  гр. София Брегалница: 30
На 31.10.2014 г. /11:15 - 14:15 ч/ - гр. София 1-ва: бл.  В.з.терасите Пи347-герман
На 31.10.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ -  гр. София ул. Ген.Гурко 11, паркинг, кафе на ул. Ген.Гурко и ул. Г.С.Раковски
На 31.10.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Отец Паисий: 44
На 31.10.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ -  гр. София Брегалница: 51, 57;  Осогово/пело Пеловски/: 53, 54, БЛ. ГАР.2, ГАР.4, ГАР.6, ГАРАЖ 1, ГАРАЖ-3, ГАРАЖ-5, МАГАЗИН 1;  Шар Планина: 40, 44, 45, 46, 47, 53, 55, 57, 71, 73, 83, 85


Софийска област
За периода 27-31.10.2014 г.  /09:00-16:00 ч/ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин

На 27.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Копривщица - Георги Бенковски: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19 A, 20, 21 A, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 29, 3, 31, 31A, 33, 33 A, 35, 5, 7, 8, 9; Хаджи Генчо: 1, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 5, 7, 8, 9

На 28.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  Копривщица - Генерилото: 11, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 25; Първа Пушка: 1, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 45
На 28.10.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - Божурище - Георги С. Раковски: 5; Европа: 17, зала; Еделвайс: 44; Рила: 12
На 28.10.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - Община Костинброд - трафопост помпи Царичина

На 29.10.2014 г.  /09:00-16:00 ч/ -  Копривщица - Тодор Душанцалията: 1, 10, 12, 28, 9; Тодор Каблешков: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 25, 5, 7, 9

На 30.10.2014 г.  /09:00-16:00 ч/ -  Копривщица - Хаджи Ненчо Палавеев: 32, 36А, 40, 42, 42А, 44, 49, 50, 51, 51А, 53, 64; Цоко Будин: 4
На 30.10.2014 г.  /10:00-12:00 ч/ -  Костинброд - Ломско Шосе: 98

На 31.10.2014 г.  /09:00-16:00 ч/ - Копривщица Хаджи Ненчо Палавеев: 32, 36А, 40, 42, 42А, 44, 49, 50, 51, 51А, 53, 64; Цоко Будин: 4
На 31.10.2014 г.  /13:00-13:30 ч/ -   гр. Ботевград


Пернишка област
На 27.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Перник   Благой Гебрев: БЛ. 58
На 27.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Батановци БЛ. 9 Вх.В
На 27.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Перник   Благой Гебрев: 43
На 27.10.2014 г. /09:00-14:00 ч/ - с.  Долна Диканя
На 27.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долна секирна,общ.Брезник

На 28.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  с. Долна секирна,общ.Брезник
На 28.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Перник  - Благой Гебрев: БЛ. 56
На 28.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Перник - Кракра:38
На 28.10.2014 г. /09:00-14:00  ч/ -  с.  Долна Диканя

На 29.10.2014 г. /09:15-16:15  ч/ - с. Долна секирна,общ.Брезник
На 29.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ -  Перник - Рашо Димитров: 78 Вх.Г 72 Вх.В
На 29.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ -  Перник - Ленински Проспект: БЛ. 1,5
На 29.10.2014 г. /09:00-14:00 ч/ - с.  Долна Диканя

На 30.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  с. Банище,общ.Брезник
На 30.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Перник - Рашо Димитров: 70А
На 30.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Перник  - Младен Стоянов: БЛ. 13 Вх А,Б
На 30.10.2014 г. /09:00-14:00 ч/ -  с.  Долна Диканя

На 31.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Перник - Твърди Ливади: БЛ.60 Вх.А, Б БЛ.20 Вх.Б
На 31.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Брезник - Александър Филипов: 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 5, 8 ;  Ангел Коцелянов: 11, 13, 15, 17, 19, 22, 24, 26, 28 ;  Андрей Михайлов: 101


Благоевградска област
На 27.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Бяло море
На 27.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Асен Хадживасилев, ул. Струга, ул. Чудомир Кантарджиев
На 27.10.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - Лиляново, местност Попина лъка; Попина Лъка - Лещака
На 27.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Васил Левски; Вихрен; Изворите; Илинден; Места; Сердика
На 27.10.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - Поленица - Армейска; Георги Димитров; Гушевица; Изгрев; Петър Берон; Първи май; Трети март; Шипка; Яне Сандански
На 27.10.2014 г. /12:30 - 13:30 ч/ - Левуново - Беласица; Вихрен; Дружба; Илинден; местност Стопански двор; Октомври; Стефан Караджа; Цар Самуил
На 27.10.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - Сандански - Башлийца; Воден; Григор Пърличев; Коста Калимански; Марица; Пазара; Серес

На 28.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Звънчарска
На 28.10.2014 г. /08:30 - 10:00 ч/ - гр. Банско, община Банско - комплекс, захранен от възлова в м. Кошерината
На 28.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Кожух; ул. Родопа; ул. Таската Серски
На 28.10.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - Кресна - Македония, БЛ. ВРЕМЯНКА ЗА ХОТЕЛ
На 28.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Васил Левски; Вихрен; Изворите; Илинден; Места; Сердика
На 28.10.2014 г. /09:45 - 11:00 ч/ - гр. Банско, община Банско - местност Грамадето; Найден Геров
На 28.10.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - гр. Разлог, община Разлог - Варош; Възраждане, БЛ. ГРОБИЩА; Голак; Д-р Иларион Астинов; Иван Вазов; Св.св. Кирил и Методий; Симеон Петеларов; Цар Симеон; Яне Сандански; Мандра Велес
На 28.10.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - Илинденци - Двадесет и втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Деветнадесета; Неуточнен адрес, БЛ. ПОЩА; Седемнадесета; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста; Тридесета; Четиридесет и четвърта; Четиридесета
На 28.10.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - с. Аврамово, община Якоруда - част от с. Аврамово, захранени от ТП Аврамово

На 29.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Огняново, общ. Гърмен - ул. Шеста
На 29.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Каменица; ул. Връх Елен
На 29.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Васил Левски; Вихрен; Изворите; Илинден; Места; Сердика
На 29.10.2014 г. /09:45 - 12:00 ч/ - с. Горно Краище, общ. Белица - Двадесета; Деветнадесета; Единадесета; Първа; Седемнадесета; Шестнадесета

На 30.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Шар планина
На 30.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Каменица; ул. Връх Елен; ул. Персиян; ул. Хан Крум; ул. Славянка; ул. Сирма войвода
На 30.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Благоевград - Неофит Рилски; Симитли; Васил Левски; Изворите; Сердика
На 31.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Гърмен, общ. Гърмен - ул. Първа
На 31.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Каменица; ул. Връх елен; ул. Персиян; ул. Хан Крум; ул. Славянка; ул. Сирма войвода
На 31.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Васил Левски; Вихрен; Изворите; Илинден; Места; Сердика


Кюстендилска област
На 27.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Бобов дол - 1ЕП, ЕП-31; Иван Вазов: 13, 13. , 14, 15, 17, 18, 22, 24, БЛ. 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 33; Никола Й. Вапцаров: 1, 2, 27, 4, БЛ. 12, 17, 27; Осми март: БЛ. КЛУБ, МАГАЗИН; Свилен Русев: 49, БЛ. 49; Дупница; Джерман: 3; Николаевска: 42
На 27.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Ябълково, общ. Кюстендил
На 27.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Стоб - Зорница: 1, 2, 4, 5, 7; Партизанска: 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 6, 7, 8, 9
На 27.10.2014 г. /09:15 - 15:15 ч/ - Цървище - Цървище: БЛ. ВИЛА, КЪЩА, МАГАЗИН, ПИВНИЦА

На 28.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/  - Ябълково, oбщ. Кюстендил
На 28.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - Бобов дол - Васил Коларов: БЛ. 17; Георги Димитров: БЛ. КАФЕ; Двадесет и седми октомври: 13, 14, 15, 19, 2, 22, 24, БЛ. 13, 14, 15, 16, 19, 22, 23, 25, 33
На 28.10.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Стоб - Никола Вапцаров: 1, 2; Партизанска: 2, 21, 23А, 25, 26, 27, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 4, 40, 42, 5, 6, 7; 9
На 28.10.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Цървище - Цървище: БЛ. ВИЛА, КЪЩА, ПИВНИЦА, УЛИЧНО

На 29.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - Бобов дол 6, 19, 22, 23, 25, 33; Димитър Благоев: 12, 14, 15, 16, 18, 2, 22, 31, 4, 6, 8, БЛ. 18, 31, 31ЕП, ЕП-31; Иван Вазов: 13, 13. , 14, 15, 17, 18, 22, 24, БЛ. 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 33; Никола Й. Вапцаров: 1, 2, 27, 4, БЛ. 12, 17, 27; Осми март: БЛ. КЛУБ, МАГАЗИН
На 29.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - Самораново - Комсомолец: 3 А; Марков камък: 1, 1А, 22, 3, 5, 7; Мусала: 1, 2; Отовица: 10, 11, 15, 15А, 17, 18, 19, 2, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 35, 37, 6, 8, 9; Стаменко Градевски: 1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 3, 6, 61, 6А, 6Б, 7, 8, 9
На 29.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Стоб - Кокиче: 8; Комсомолска: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 9; Крайречна: 1, 10, 12, 14, 16, 2, 4, 6, 8; Крали Марко: 3; Лале: 4; Яне Сандански: 1, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 25, 3, 5, 7, 8, 9
На 29.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/  - с. Радловци

На 30.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - Бобов дол - Васил Коларов: БЛ. 17; Георги Димитров: БЛ. КАФЕ; Двадесет и седми октомври: 13, 14, 15, 19, 2, 22, 24, БЛ. 13, 14, 15, 16, 19, 22, 23, 25, 33; Димитър Благоев: 12, 14, 15, 16, 18, 2, 22, 31, 4, 6, 8, БЛ. 18, 31, 31ЕП, ЕП-31; Иван Вазов: 13, 13. , 14, 15, 17, 18, 22, 24, БЛ. 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 33; Никола Й. Вапцаров: 1, 2, 27, 4, БЛ. 12, 17, 27; Осми март: БЛ. КЛУБ, МАГАЗИН
На 30.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Стоб - Три могили: 11; Хороигрище: 1, 3, 4, 5; Христо Сокола: 1, 11, 13, 2, 5, 7, 9; Яне Сандански: 1, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 25, 3, 5, 7, 8, 9
На 30.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кюстендил - ул. Индустриална; ул. Петър Берон
На 30.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/  - с. Берсин
На 30.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/  - с. Згурово
На 30.10.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Самораново - Акация: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9; Васил Левски: 2; Георги Димитров: 100, 102, 106, 108, 110, 112, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98; Комсомолец: 7, 9; Марков камък: 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 4, 6, 8, 9; Рила: 2

На 31.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - Бобов дол - Васил Коларов: БЛ. 17; Георги Димитров: БЛ. КАФЕ; Двадесет и седми октомври: 13, 14, 15, 19, 2, 22, 24, БЛ. 13, 14, 15, 16, 19, 22, 23, 25, 33; Димитър Благоев: 12, 14, 15, 16, 18, 2, 22, 31, 4, 6, 8, БЛ. 18, 31, 31ЕП, ЕП-31; Иван Вазов: 13, 13. , 14, 15, 17, 18, 22, 24, БЛ. 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 33; Осми март: БЛ. КЛУБ, МАГАЗИН; Свилен Русев: 49, БЛ. 49
На 31.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - Самораново 65245. 7. 846: БЛ. КОРИЯТА, МЕСТНОСТ; Акация: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9; Васил Левски: 2; Георги Димитров: 100, 102, 106, 108, 110, 112, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98; Комсомолец: 7, 9; Марков
На 31.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Стоб - Ален мак: 7; , 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 9; Крайречна: 1, 10, 12, 14, 16, 2, 4, 6, 8; Крали Марко: 3; Лале: 4; Лоза: 12; Люляк: 10, 3, 4, 5, 6, 8; местност Турските бахчи: БЛ. ПОМПА; Никола Вапцаров: 1, 2; ; Първи май: 1, 2, 3, 4, 5
На 31.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кюстендил - Индустриална; Местност Гърлянски черешарник; mестност Лозенски механи


Плевенска област
На 27.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Крета - ул. "Александър Стамболийски" № 38, 36, 9; ул. "Габър" № 2, 15
На 27.10.2014 г. /09:30 - 11:00 ч/ - Плевен - Княз Борис I /В. Ангелов/: 95; Майска: 3, БЛ. ЖСК ЕЛИЦА; Цар Самуил /В.Топалски/: 7, БЛ. ГЖ

На 28.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Крета: ул. "Хаджи Димитър" №1, 4; ул. "Бистрица" № 10, 11, 9, 5, 7, 6, 4, 2, 1, 3

На 29.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Крета - ул. "Вит" № 22, 5, 3, 1, 2, 4; ул. "Александър Стамболийски" № 20, 5, 8, 10; ул."Люляк" № 2, 4, 10; ул. "Боровец" №6, 26
На 29.10.2014 г. /09:30 - 11:00 ч/ - Плевен - Сторгозия: 83, БЛ. 6, 8

На 30.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Крета - ул. "Боровец" № 28, 30, 32, 34, 25 , 29, 38, 37, 21, 19, 14, ул. "Васил Левски" №19, 17, 14, 7, 13; ул. "Дунав" № 19

На 31.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Крета: ул. "Васил Левски" № 10, 8, 6, 5; ул. "Александър Стамболийски" № 48, 46; ул. "Качица" № 2, 3, 1; ул. "Боровец" № 24, 22, 20, 18, 16


Ловешка област
На 27.10.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ -  Градежница - Александър Стамболийски: 13, 3;  Васил Априлов: 10, 16, 18, 4;  Габъра: 1, 3, 5;  Еделвайс: 4, 7;  Иван Вазов: 104, 110, 115, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 144, 144а, 145, 146, 147, 148, 150, 152, 153, 154, 159, 160, 161, 162, 164, 166, 168, 170, 178, 186, 81, 84, 85, 87, 89, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99,  бл.  Тп№1;  Кирил И Методий: 8;  Люляк: 1, 10, 18, 2, 20, 22, 24, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 6, 8;  Мах.лъма: бл.  Къща Иван;  Райна Княгиня: 1, 2;  Хаджи Димитър: 10;  Хан Аспарух: 10;  Христо Смирненски: 2;  Цар Самуил: 1, 10, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 9

На 28.10.2014 г. /10:30 - 13:00 ч/ -  Лесидрен - Васильовска: 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 44, 46, 48, 9,  бл.  Тп13;  Енча: 11, 19, 21, 25, 27, 29, 37, 41, 47, 5, 53, 7, 9;  Кичера: 1, 2;  Шумака: 1, 3, 5

На 30.10.2014 г. /12:15 - 14:00 ч/ -  Галата - Васил Левски: 32;  Георги Бенковски: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 8, 9;  Димитър Полянов: 8;  Иван Козарев: 1, 3, 4, 6;  Йорданка Николова: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Лазар Станев: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 6, 7, 8;  Лиляна Димитрова: 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9;  Малина: 1, 5;  Пенка Михайлова: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 8, 9;  Свилен Русев: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  Сергей Румянцев: 1, 11, 3, 4, 5, 6, 7, 9



Врачанска област
За периода 27-31.10.2014 г. няма да има подмяна на електромери на територията на област Враца.


Видинска област
За периода 27-31.10.2014 г. няма да има подмяна на електромери на територията на област Видин.


Монтанска област
На 27.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Екзарх Йосиф; ул. Неофит Рилски; ул. Панайот Хитов; ул. Стоян Марков; ул. Странджа; ул. Трапезица  
На 27.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Пъстрина

На 28.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул.Панайот Хитов; ул. Свети Климент Охридски;   ул. Стефан Савов; ул. Трапезица; ул. Юрий Венелин
На 28.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – Младост – бл. 4, 5

На 29.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Димитър Подвързачов; ул. Христо Смирненски
На 29.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Братя Миладинови; ул. Граф Игнатиев; ул. Гривица; ул. Нишка; ул. Огоста; ул. Христо Ботев; ул. Цар Симеон

На 30.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Братя Миладинови; ул. Граф Игнатиев; ул. Гривица; ул. Нишка; ул. Огоста; ул. Христо Ботев; ул. Цар Симеон
На 30.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - жк. Младост - бл. 6, вх. Е

На 31.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Братя Миладинови; ул. Граф Игнатиев; ул. Гривица; ул. Нишка; ул. Огоста; ул. Христо Ботев; ул. Цар Симеон
На 31.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Младост – бл. Мечта


За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. ЧЕЗ започва планов ремонт на съоръженията 0| 5100 |15.08.2014 . Къде и кога ЧЕЗ ще подменя електромери 0| 4471 |04.07.2014 . Ето къде ще се подменят електромерите в Западна България 0| 4425 |27.06.2014 . ЧЕЗ - планови ремонти за подобряване на услугите 0| 5156 |27.06.2014

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах