Четвъртък, 20 Септември 2018, 10:15
Frognews
0| 5349 |30.05.2014

ЧЕЗ прекъсва елоктрозахранването за ремонти

.
ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:


София-град
На 02.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - 12-ти Април / Горубляне 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 3 А, 4, 5, 8, 8 А 3-ти Май / Горубляне/ 1, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 17, 18, 1А, 2, 20, 22, 22А, 24, 24 А, 26, 3, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9 Васил Пешев /кв. горубляне/ 1, 14 А, 14А, 2, 4А Витоша / Горубляне 20 Горубляне 7, 7 А, 8, 9 Пети Ноември /горубляне 1, 10, 11, 11 А, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. СТРОИТЕЛСТВО Самоковско Шосе 20, 24, 26, 32, 34, 36, 40, бл. УПИ VІІІ-372 КВ 40 Синчец 1, 2 Синчец / Горубляне 2 Царичина Поляна 4
На 02.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - 12-ти Април / Горубляне 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 3 А, 4, 5, 8, 8 А 3-ти Май / Горубляне/ 1, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 17, 18, 1А, 2, 20, 22, 22А, 24, 24 А, 26, 3, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9 Васил Пешев /кв. горубляне/ 1, 14 А, 14А, 2, 4А Витоша / Горубляне 20 Горубляне 7, 7 А, 8, 9 Пети Ноември /горубляне 1, 10, 11, 11 А, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. СТРОИТЕЛСТВО Самоковско Шосе 20, 24, 26, 32, 34, 36, 40, бл. УПИ VІІІ-372 КВ 40 Синчец 1, 2 Синчец / Горубляне 2 Царичина Поляна 4
На 02.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Джеймс Баучер/Антон Иванов/ 25, 33, 33Б
На 02.06.2014 г. /08.01-16.30 ч/ - гр. София - ул. Презвитер Козма 1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 8
На 02.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1 , бл. 46, вх. 1 , вх. 2
На 02.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Васил Пешев /кв. горубляне/ 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 4, 42, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9 Самоковско Шосе 38, бл. КВ ГОРУБЛЯНЕ
На 02.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Мокренски Проход 33
На 02.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Драгшан 2 вх. А, вх. Б
На 02.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Акад. Петър Динеков/445-та/ 23, бл. КЪЩА С11
На 02.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 103 вх. А, вх. Б
На 02.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 104 вх. А
На 02.06.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. София - 304-та /драгалевци/ 5 306-та /драгалевци/ 7 313-та /драгалевци/ 88 322-ра /драгалевци/ 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. Стр. табло 323-та /драгалевци/ 10, 14, 16, 18, 2, 20, 24, 3, 6, 7, 8 324-та /драгалевци/ 1, 14, 3, 4, 5, 6, 7 325-та /драгалевци/ 10, 12, 5, 6, 8 326-та /драгалевци/ 10
На 02.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Любляна/й. вишевградски/ 16, 20, бл. 1 Полски Венец 11, 5
На 02.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Антим I 63 Средна гора 78, 96, 100, 121, 127, 129, 133
На 02.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден 77, 78
На 02.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 80 вх. В , Г Хаджи Димитър бл. 81 вх. А , Б
На 02.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Яворов/ленин/ бл. 34 , бл. 35 , бл. 36 , бл. 37 вх. А , Б
На 02.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Яворов/ленин/ бл. 28 вх. Б , Г Яворов/ленин/ бл. 29 вх. А , Б Яворов/ленин/ бл. 29Б
На 02.06.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - жк Стрелбище, ул. Нишава 114, 116, 118, 120, 122, 123, вх. Аи Б, бл. 32 вх. А и Б, бл. 112 вх. А, Б и В. жк Стрелбище, бл. 35А вх. А, Б и В, бл. 128 вх. А, Б, В, Г. ул. Кестенова гора бл. 113 вх. А, Б, В, Г, Д. ул. Кестенова гора 2, 4, 6, 12. ул. Нишава 107, 111, 115, 117, 119
На 02.06.2014 г. /09.01-16.01 ч/ - гр. София - жк Гоце Делчев , бл. 112, вх. А
На 02.06.2014 г. /09.15-13.00 ч/ - гр. София - Младост 2 бл. 289
На 02.06.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - бул. Пенчо Славейков 8
На 02.06.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. Банкя - София 63-65 София 391-ва/люлин/ 17, 19, 34, 42В, ДО 32 397-ма/люлин/ 8 398-ма/люлин/ 16, бл. СП. ТР. 7 714-та/витоша/ 6 Арх. георги Ненов/3029/701/ 1, 10, 12, 1А, 2, 3, 30А, 4, 5, 6, 7, 8А, 8Б, С/У 10, бл. ЪГЪЛА С УЛ. 702 Добри Немиров/702-люлин/ 1, 10А, 12А, 14, 16, 18, 3А, 5, 6, 6А, 8А, ДО 1, М/У, С/У, бл. ЛАНСТАР, СИКОНКО И ЕКОПЕТРОЛИУМ, УЛ. 701 10 Фортов Път 47А
На 02.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 33, вх. А, вх. Б
На 02.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Калиманци 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 71а, 73 Попова Шапка/станка И Любен 39, 42, 44, 44 А, 44а, 54, бл. Маг. 4/офис/, рест. -пицария
На 02.06.2014 г. /09.45-14.30 ч/ - гр. София - ул. Чарлз Дарвин 12, 14, 14А, 14Б, 16А, 16Б ул. Атанас Далчев 10+фирми
На 02.06.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - Захарна Фабрика бл. 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38 Кукуш/кирил Пчелински/ 34
На 02.06.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - Психоневр. диспансер кв. Курило - гр. Нови Искър    
На 02.06.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. София - Захарна Фабрика бл. 18, 32, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 49, 53, 54, 55, 58, БАРАКА-4, ЗАХ ФАБРИКА ТОВАРНА ГАРА /ТОВА, ДО, ЗАД, О
На 02.06.2014 г. /10.59-15.00 ч/ - гр. София - Младост бл. 535
На 02.06.2014 г. /12.01-14.00 ч/ - гр. София - жил кооп ул. Гоце Делчев 57
На 02.06.2014 г. /13.01-15.01 ч/ - гр. София - ул. Тинтява бл. 27, бл. 29 ул. Тодор Стоянов 26, 28, 30, 30А ф-ма Контракс
На 02.06.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - Люлин бл. 909 Люлин 9 бл. 907, 907А, 908, 908А, 908Б, 909, 909А, 910, 910А

На 03.06.2014 г. /07.15-18.15 ч/ - гр. София - Надежда 4 бл. 427, 428, 429, 430, 431, 432
На 03.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Люлин 6 бл. 615, 616, До
На 03.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Черни Връх бл. 41 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е, вх. Ж, вх. И
На 03.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Драгалевска 23-29 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г
На 03.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1 , бл. 46, вх. 3 , вх. 4
На 03.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Лагера бл. 39
На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Акад. Петър Динеков/445-та/ 23, бл. КЪЩА Е
На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 104 вх. Б, вх. В, вх. Г
На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - 12-ти Април / Горубляне 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 3 А, 4, 5, 8, 8 А 3-ти Май / Горубляне/ 1, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 17, 18, 1А, 2, 20, 22, 22А, 24, 24 А, 26, 3, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9 Васил Пешев /кв. горубляне/ 1, 14 А, 14А, 2, 4А Витоша / Горубляне 20 Горубляне 7, 7 А, 8, 9 Пети Ноември /горубляне 1, 10, 11, 11 А, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. СТРОИТЕЛСТВО Самоковско Шосе 20, 24, 26, 32, 34, 36, 40, бл. УПИ VІІІ-372 КВ 40 Синчец 1, 2 Синчец / Горубляне 2 Царичина Поляна 4
На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - 12-ти Април / Горубляне 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 3 А, 4, 5, 8, 8 А 3-ти Май / Горубляне/ 1, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 17, 18, 1А, 2, 20, 22, 22А, 24, 24 А, 26, 3, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9 Васил Пешев /кв. горубляне/ 1, 14 А, 14А, 2, 4А Витоша / Горубляне 20 Горубляне 7, 7 А, 8, 9 Пети Ноември /горубляне 1, 10, 11, 11 А, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. СТРОИТЕЛСТВО Самоковско Шосе 20, 24, 26, 32, 34, 36, 40, бл. УПИ VІІІ-372 КВ 40 Синчец 1, 2 Синчец / Горубляне 2 Царичина Поляна 4
На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Васил Пешев /кв. горубляне/ 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 4, 42, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9 Самоковско Шосе 38, бл. КВ ГОРУБЛЯНЕ
На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - 12-ти Април / Горубляне 1 А, бл. ДЪРВОДЕЛСКА Борис Рангелов 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29, 29 А, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 4, 40, 41, 42, 43, 45, 5, 6, 7, 8, 9 Васил Пешев /кв. горубляне/ 19, 2, 20, 22, 23, 25, 28, 29, 33, 34 А Витоша / Горубляне 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 3, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 41 А, 42, 43 А, 44, 45, 46, 48, 5, 5 А, 52, 54, 6, 6А, 7, 8, 9, 9 А, 26 Люляк / Горубляне/ 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 2 А, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 4, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9, 9 А, 7а, бл. КВ. ГОРУБЛЯНЕ Младен Карадашев 1, 11, 15, 17, 2, 3, 4, 4 А, 5, 7, 8, 8 А, 9 Прогледец 1, 13, 15, 2, 2 А, 3, 4, 4 А, 5, 6, 7, 7А, 9 Самоковско Шосе 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 54, 56, 56А, 66    03.06.2014
На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Горубляне 4, бл. УЛ. 4-ТА 10, УЛ. 4-ТА 12, УЛ. 4-ТА 16, УЛ. 4-ТА 6, УЛ. 4-ТА 8, УЛ. 42-РА, УЛ. 42-РА 4, УЛ. 42-РА4 Младост 2 бл. 261Д Самоковско Шосе 36, 38, 40, 42, 46, 52, 56, 58, 60, 62, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 83, 83 А, 85, 89, 91, 91 А, 93, 97, 97 А, бл. ДО БЕНЗИНОСТАНЦИЯ "ОМВ" В ПОКО
На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Антим I 69-71 Средна гора 85, 87, 102, 113 Опълченска 38 вх. А и Б
На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 64
На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - бул. Черни връх 23-25, вх. Б
На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 81 вх. В, Г
На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 69 вх. А, Г
На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Иван Миланов 9
На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Яворов/ленин/ бл. 38 вх. А , Б Яворов/ленин/ бл. 39 вх. А , Б Яворов/ленин/ бл. 41 вх. А , В Яворов/ленин/ бл. 42 вх. А , Б , В Яворов/ленин/ бл. 43 вх. А
На 03.06.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Братя Бъкстон 31г, 33, 33 А, 33а Пирин 18, 20
На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - 236-та/надежда/ 1, 12, 3, 4, 5 Екзарх Стефан/георги Костов бл. С/у435 Йордан Хаджиконстантинов 133, 136, 138, 141, 143 Леда/ал. димитров/ 1, 11, 13, 3, 3а, 7, 9 Надежда 4 133, 4, тп До, бл. 429, 431, 433, 434, 435, 436, 463, м/у бл. 454
На 03.06.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - ул. Каменица ул. Димитър Шишманов ул. Мак ул. Славянка
На 03.06.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - Луи Пастьор/сим. дим. -шабан/ 10
На 03.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Младост 3 бл. 304
На 03.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 26, вх. В, вх. Д
На 03.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Дружба 1 бл. 109, 190, 191, 192, ПУЦ и Централен Склад
На 03.06.2014 г. /09.31-11.15 ч/ - гр. София - Красно село бл. 214А Пазар Борово
На 03.06.2014 г. /09.45-16.30 ч/ - гр. София - жк Стрелбище, бл. 1Б вх. А и Б. бл. 7Б вх. А, Б, В. бл. 2Б вх. А, ул. Бадемова гора 5, 7, 9. ул. Костина 4. бл. 3, вх. А, Б, В. бл. 25 вх. Б. бл. 3, вх. Б, бл. 4 вх. А, Б, В. бл. 5 вх. А и Б
На 03.06.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Николай Хайтов 2, бл. А, Б, В, Г, Д
На 03.06.2014 г. /10.00-14.15 ч/ - гр. София - Николай Хайтов 2 бл. А, Б, В, Г, Д
На 03.06.2014 г. /10.00-15.01 ч/ - гр. София - ул. "Цар Самуил" N90
На 03.06.2014 г. /11.30-14.00 ч/ - гр. София - кв. Борово бл. 224 , кв. Борово бл. 225 , ул. Пирински проход 30, 32, 34, 36, 38, 39 и 40 ул. Родопски Извор 28, , 42 и 43
На 03.06.2014 г. /12.01-14.00 ч/ - гр. София - Луи Пастьор/сим. дим. -шабан/ бл. ПАВИЛИОН 6 Люлин 9 9, ДО, бл. 909, 909П, 910, 911, 912
На 03.06.2014 г. /13.00-15.01 ч/ - гр. София - ф-ма Гайдов ф-ма Върбанов ф-ма Скорпион
На 03.06.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - Люлин 9 бл. ДО 12 ПОЛИКЛИНИКА, ПАВ. ДО 12 ПОЛИК. Търново 23А
На 03.06.2014 г. /14.15-16.00 ч/ - гр. София - Борово бл. 228, 229 Невестина Скала 5

На 04.06.2014 г. /07.15-16.15 ч/ - гр. София - Надежда 2 бл. 237, 238, 239
На 04.06.2014 г. /08.00-12.00 ч/ - гр. София - Люлин 6 0, до, бл. 617, 618, 634
На 04.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Св. Наум/Трайчо Костов/ 17, 19, 21, 22, 24
На 04.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Милин Камък 20
На 04.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Драгалевска 23-29 вх. Д, вх. Е, вх. Ж
На 04.06.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - гр. София - Васил Левски 100а, 100б, 102, 104, 108, 98, бл. Цветарски Магазин Княз Александър Дондуков 85-87 Панайот Волов 1 Чаталджа 12, 13 Янко Сакъзов 1, 11а, 13в, 3, 3-5, 5, 9-б, 9а
На 04.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1 , бл. 46, вх. 5
На 04.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Смолянска 2
На 04.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Балчик 2
На 04.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Акад. Петър Динеков/445-та/ 23, бл. КЪЩА С12
На 04.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 105 вх. А, вх. Б
На 04.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 106 вх. А
На 04.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Горубляне 4, бл. УЛ. 4-ТА 10, УЛ. 4-ТА 12, УЛ. 4-ТА 16, УЛ. 4-ТА 6, УЛ. 4-ТА 8, УЛ. 42-РА, УЛ. 42-РА 4, УЛ. 42-РА4 Младост 2 бл. 261Д Самоковско Шосе 36, 38, 40, 42, 46, 52, 56, 58, 60, 62, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 83, 83 А, 85, 89, 91, 91 А, 93, 97, 97 А, бл. ДО БЕНЗИНОСТАНЦИЯ "ОМВ" В ПОКО
На 04.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Ален Мак / Горубляне 1, 1 А, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 3, 3 А, 3А, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, бл. ЪГЪЛ С УЛ. "ИСКЪР"/АЛЕН МАК Боте Бърборков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 20 А, 21, 22, 23, 23 А, 23 Б, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Деян Попов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 8Д, 8Е, 9, 9А Искър / Горубляне 1, 1 А, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 21 А, 21 Б, 22, 23, 26, 29, 3, 31, 32, 33, 4, 49, 5, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 7, 70, 72, 74, 76, 78, 8, 80, 82, 84, 86, 88, 9, 9 А Лазар Плачков 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 6 А, 6А, 7, 7А, 8, 9, бл. АВТОСЕРВИЗ, СТРОИТЕЛСТВО Петър Дипларов 11 Самоковско Шосе 31, 33, 35, 39, 39А, 39Б, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 Шамако 10, 8
На 04.06.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София - Люлин 5 бл. 515, 534, 535, до Бензиност, Зад, с/у
На 04.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Опълченска 38 вх. В и Г Антим I 89-91 Средна гора 83, 105, 123, 131
На 04.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Дружба бл. 56, 57, 58, 59, 60
На 04.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 64, 65
На 04.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 128 вх. Б Хаджи Димитър бл. 69 вх. Д Хаджи Димитър бл. 70 вх. А , Б
На 04.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Иван Миланов 9
На 04.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Яворов/ленин/ бл. 43 вх. Б , В Яворов/ленин/ бл. 45 Яворов/ленин/ бл. 47 Яворов/ленин/ бл. 48 вх. А , Б Яворов/ленин/ бл. 49 вх. А , Б , В , Г Яворов/ленин/ бл. 51 Яворов/ленин/ бл. 52
На 04.06.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Ралевица 46-58 Акад. Дим. Попов Майстор Алекси Рилец
На 04.06.2014 г. /09.15-14.00 ч/ - гр. София - Младост 3 бл. 390
На 04.06.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Дружба бл. 53, 54, 55+Автосервиз и Ресторант
На 04.06.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - 40то СОУ Луи Пастьор
На 04.06.2014 г. /09.30-12.30 ч/ - гр. София - Европа/баба Парашкева/ 114 Захарна Фабрика бл. 1, 124, 126, 128, 2, 79 Сливница 116, бл. ПОД МОСТА
На 04.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 24, вх. А, вх. Б
На 04.06.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. София - Павилион, под Естакада/ндк/, подлез Ндк Витоша бл. Ндк-базар, подлез Ндк, бул. Витоша 82, 84, 86, 90. Подлез Баба Неделя - магазини, Мултиплекс, бинго STIX бул. Скобелев 14 училище, ул. Цар Асен 54, 56, 58, 53 вх. Б. бул. Патриарх Евтимий 53А, Б, 55, 57. ул. Гургулят 27, 29, 31, 32, 33, 30, 28, 26. ул. Княз Борис I 46, 48, 29
На 04.06.2014 г. /09.45-10.30 ч/ - гр. София - Басеин "Спартак", плаж "Спартак", хотел "Спартак"
На 04.06.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Ст. град ул. Акад. Йордан Трифонов 6
На 04.06.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - гр. София - Родопски Извор 34, 36
На 04.06.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Люлин бл. 952
На 04.06.2014 г. /12.00-16.30 ч/ - гр. София - Всеволод Гаршин 3 Дамяница 2, бл. АМБУЛАТОРИЯ 1, ГАР. 2, ГАР. 3, ГАР. 4, ГАРАЖ 10, ГАРАЖ 5, ГАРАЖ 6, ГАРАЖ 7, ГАРАЖ 8, ГАРАЖ 9, МАГ. 2, МАГАЗИН 1, СЕК. А
На 04.06.2014 г. /12.01-16.00 ч/ - гр. София - 400/380/люлин/ бл. ДО ТП 951 Люлин 9 бл. 954, 955, ДО ТП 951, ДО
На 04.06.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - Ст. град бл. 7А и 9А зад зала Христо Ботев
На 04.06.2014 г. /13.15-14.30 ч/ - гр. София - ул. Борово 45, 47, , 57и 59 и павилион Красно село бл. 230 и бл. 231
На 04.06.2014 г. /14.45-16.10 ч/ - гр. София - Красно Село бл. 223А

На 05.06.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Леда/ал. димитров/ 15 Надежда 4 бл. 424, 437, 440, 441, 441-гараж, 448, 449, 457, до бл. 450, До
На 05.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Добър Юнак 3, 5, 6, 8, 9, 12, 13, 14, 20
На 05.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Плачковица 1, 1А
На 05.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1 , бл. 46, вх. 6
На 05.06.2014 г. /08.20-12.00 ч/ - гр. София - Виткова Ливада 1, 1 Годеч/гургулят/ 64, 66, 69, 69А Дружба 29 Светла 29, 31, 33, 35 А, 37, 37 А, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48 Топола 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 17, 17 А, 18, 19 А, 2, 21, 4, 6, 9
На 05.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Лагера бл. 20 вх. А, вх. Б, вх. В
На 05.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Лагера бл. 17 вх. А, вх. Б
На 05.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ул. Акад. Петър Динеков/445-та/ 23, бл. КЪЩА С13
На 05.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 106 вх. Б
На 05.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 107 вх. А, вх. В
На 05.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Виднище / Горубляне 1, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 31 А, 5, 7, 7А, 9 Висока Ела 1, 3, 3А Георги Зоев 1, 10, 10 А, 12, 2, 4, 6, 8 Горубляне бл. 38, 40, 41, 42 Искър / Горубляне 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 31А, 32, 33, 34, 34 А, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 45 А, 46, 48, 48 А, 48А Освобождение / Горубляне 1, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. 1, 2 Петър Дипларов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16 А, 17, 18, 18 А, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 8, 9, бл. ЖИЛИЩНА СГРАДА Самоковско Шосе 17, 19, 21, 25, 27, 29, 3, 43, 47, 9
На 05.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Ален Мак / Горубляне 1, 1 А, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 3, 3 А, 3А, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, бл. ЪГЪЛ С УЛ. "ИСКЪР"/АЛЕН МАК Боте Бърборков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 20 А, 21, 22, 23, 23 А, 23 Б, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Деян Попов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 8Д, 8Е, 9, 9А Искър / Горубляне 1, 1 А, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 21 А, 21 Б, 22, 23, 26, 29, 3, 31, 32, 33, 4, 49, 5, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 7, 70, 72, 74, 76, 78, 8, 80, 82, 84, 86, 88, 9, 9 А Лазар Плачков 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 6 А, 6А, 7, 7А, 8, 9, бл. АВТОСЕРВИЗ, СТРОИТЕЛСТВО Петър Дипларов 11 Самоковско Шосе 31, 33, 35, 39, 39А, 39Б, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75 Шамако 10, 8
На 05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Опълченска48, 60, 66, 78, 80, 84 Антим I 95 Софроний Врачански 16, 18, 20А Средна гора 111
На 05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 65
На 05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 70 вх. В Хаджи Димитър бл. 71 вх. А , Б
На 05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Яворов/ленин/ бл. 54 вх. А , Б Яворов/ленин/ бл. 55 вх. А , Б , В Яворов/ленин/ бл. 59 Яворов/ленин/ бл. 60 Яворов/ленин/ бл. 63 Яворов/ленин/ бл. 64 Яворов/ленин/ бл. 65 вх. Б Яворов/ленин/ бл. 66 вх. А, Б
На 05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - 105-та/слатина/ 7 Виница 1, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 9-11, 5-7, 9-11, 9/11, бл. Ат. 1, ателие 2, бл. Ат. 2, ат. 3 Гео Милев 2 Голаш 14, 15, 17, 18, 19, 20-22, 25, 3, 6, 7, 8, 21 А, 21а, 25, 27, 29, 31, 24а, 33, бл. 10, бл. 6, 7, бл. Маг. , маг. 1, маг. 2, маг. 3, маг. 3б, маг. 4, маг. 5, маг. 6, фриз. салон Загоричане 3 Калиманци 10, 12, 4 Кочани 3, 5, 7, бл. Ат. 1, ат. 2, ат. 3, гар. 1, гар. 2, гар. 3, гар. 4, гар. 5 Разлъка/мет. белишки/ 6, бл. 17
На 05.06.2014 г. /09.01-16.00 ч/ - гр. София - Дружба бл. 120+Хранителни стоки
На 05.06.2014 г. /09.15-15.00 ч/ - гр. София - Бул. Александър Малинов 79
На 05.06.2014 г. /09.16-16.00 ч/ - гр. София - Дружба 1 бл. 120, Хранителни стоки
На 05.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 24, вх. В, вх. Г
На 05.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Дружба бл. 2+павилиони с/у бл. 2
На 05.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Бистрица - Перуника/14-та/ 4 Панчарево Беликата бл. Вила Вилна Зона Беликата 1, бл. Вила, кв 1 Парцел 22, кв 10 Упи 9-270, кв 10, Парцел І , Имот 278, кв 16 Упи 15-238, кв 18 Упи 12-256, кв 6 Упи 21-97, кв 6 Упи VІ -70 Упи-хІх-95 Упи, кв. 1 Упи ХІІ-11, кв. 16 Упи Xi- 235, кв5 Упи 3-64, къща, п-л 4980 Кв 9, парцел 36 Кв 523, упи 25-240 Кв. 16, упи 5-201 Кв. 15, упи 6-416 Кв 30, упи 7-288 Кв 17, упи 8 Кв 3, упи Iii-3 Кв. 1, упи VІ-228 Кв. 16, упи VІІІ - 271, упи VІІІ- 268 Кв 9, упи Xvi-282 Кв. 10, упи Xx-245 Кв. 16, упи ІІ - 78 Кв. 9, упи ХvІ - 239 Кв. 16, упи ХІ- 255, кв. 18, упи ХІv-85 Кв. 9, упи ХІІІ-672, Кв. 6, упи ХхІІ-590 Кв. 16 Нарцис/в. з. беликата/ 26 Роза/в. з. беликата/ 5
На 05.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Панчарево Акация/в. з. беликата/ 10, 9 Беликата бл. Вила, кв. 11 Парцел 11 Имот 153, кв. 35 Упи V-468, пи 501, упи 19-452 Кв 33, упи Vi-4 Кв. 19, упи ХІ-444 Кв. 33 Божур/в. з. беликата/ 8 Вилна Зона Беликата 1, 2, бл. /пи Xi-479, кв. 34, акация 5а, в 23 Упи VІІ - 353 /вила/, в Упи-ххv Имот. 324 К21, вила, вила 7, кв 1 Упи 3-3, кв 14 П-л 5, кв 21 Упи 18-333, кв 27 Упи ІІ, кв 30 Упи 10-423, кв 32 Упи 4-431, кв 33 Упи 1-567, кв 33 Упи 21-454, кв 33 Упи 3-451, кв 34 Упи 16-снс, кв Упи Хпи- 405, кв. 21 Парцел 26-325, панчарево В. з. беликата Упи-vІ-, парцел 9 Кв. 24, парцел Xv-14 Кв. 1, ул. Беликата До Новия Вец, упи VІІІ -183 Кв. 12, упи ХvІІІ - 407 Кв. 29, упи 11-424 Кв. 30, упи 14-329, упи 19-16 Кв. 1, упи 2-155 Кв 14, упи 30-491 Кв. 34, упи 404-13 Кв 27, упи 5-345 Кв 22, упи 5-451 Кв. 33, упи 616 Кв 31, упи 7-416 Кв 30, упи Iv-157 Кв. 14, упи Iv-344 Кв. 22, упи Iv-461 Кв. 33, упи V-337, Кв. 20, упи V-432 Кв. 34, упи VІ -306 Кв. 21, упи VІ-159 Кв. 14- Ул Нарцис, упи VІІІ -183 Кв. 12, упи VІІІ - 566 Кв. 31, упи VІІІ-378 Кв. 26, упи Xiii Кв. 13, упи Xiii-166 Кв. 14, упи ІІ-470 Кв. 34, упи ІІІ -339 Кв. 20, упи ІІІ 386 Кв. 24, упи ІІІ-538, кв. 37, упи ІІІ-643, кв. 32, упи Іх - 378 Кв. 76, упи Х-478, Кв. 34, упи Х. ІІ-168кв. 13 Кв. панчарев, упи Хv - 406 Кв. 27, упи Хv Кв. 34, упи ХvІІ-332, упи ХvІІ-401 Кв. 27, упи ХІІ, Кв. 27, упи ХІІ-460, упи ХІх -205 Кв. 15, упи ХхvІ-492 Кв. 34, упи ХхІІ-488, упи10-428 Кв. 32 Липа/в. з. беликата/ 1, 5 Люляк/30-та/ 3 Морава/в. з. беликата/ 8
На 05.06.2014 г. /09.45-16.30 ч/ - гр. София - Бул. Патриарх Евтимий 86, 88, 59, 61. ул. Хан Аспарух 15, ул. Княз Борис I 52, 54, 56, 60, 60А, 62. ул. Самуил 2, 4, 4А. Бул. Патриарх Евтимий 63, 65, 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81. Бул. Скобелев 18, 20, 22, 24
На 05.06.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - гр. София - Бокар 17, бл. ул. Б България 73 Комплекс Бокар 18, 19, 19а, 20, 20 А, 25, бл. 19б, бул. българия Манастирски Ливади - Б 13а, 13б, 14а, 14б, 22, 23, 24, бл. 21, къща 13-а, къща 13-б, къща 14-а, къща 14-б
На 05.06.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - ул. Акад. борис Стефанов 1+магазини
На 05.06.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. София - Родопски Извор 42 офис Родопски Извор 42А и 42Б  Топли Дол 2А, 2Б, 2В
На 05.06.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - гр. София - Босилеград 6А Връх Манчо 3Б, бл. 3Б, 4, ТЕРЕН 16 КВ. 15 ДО бл. З Майски Ден 9, бл. ГАР. 4 Модерно Предградие бл. 3, 4, ДО, С/У
На 05.06.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - Буря 23, бл. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Ирис/мара Апостолова/ 3, 5, 7 Лазарополе/партизанска Пъте 17
На 05.06.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - кв. Малинова долина ЖСК Зора М
На 05.06.2014 г. /14.15-16.10 ч/ - гр. София - жк Борово бл. 228А, ул. Борово 37, 39, 41 ул. Солун74 ул. Топли дол 2Г

На 06.06.2014 г. /07.00-18.00 ч/ - гр. София - Алдомировска/димитър Баковс 5, 9, бл. 1 Габър 11, 13, 3, 5 Ген. Столетов 38, 38-44, 44 Козлодуй 175 Шумен 17, 17б, 4, 5, 7, 13, бл. Ъгъла Габър
На 06.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Плачковица 11, 12, 13, 19, 3, 4, 5, 9
На 06.06.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Бисер 2, 5, 7
На 06.06.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1 , бл. 46, вх. 7
На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Връх Манчо бл. 1, 2 Модерно Предградие бл. 1, 2, 2Б, 5, ДО
На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Лагера бл. 24 вх. А, вх. Б
На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно Село бул. Житница 11
На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Обеля 1 бл. 118 вх. А, вх. Б, вх. В
На 06.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Виднище / Горубляне 1, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 31 А, 5, 7, 7А, 9 Висока Ела 1, 3, 3А Георги Зоев 1, 10, 10 А, 12, 2, 4, 6, 8 Горубляне бл. 38, 40, 41, 42 Искър / Горубляне 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 31А, 32, 33, 34, 34 А, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 45 А, 46, 48, 48 А, 48А Освобождение / Горубляне 1, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. 1, 2 Петър Дипларов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16 А, 17, 18, 18 А, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 6 А, 7, 8, 9, бл. ЖИЛИЩНА СГРАДА Самоковско Шосе 17, 19, 21, 25, 27, 29, 3, 43, 47, 9
На 06.06.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София - София 774/в. з. беловодски Път/ 5, 7 Саша Попов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19Б, 2, 21, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. УПИ V- 282, КВ. 29 Секвоя 30
На 06.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Майстор Алекси Рилец/664/ 41 Майстор Мил. радомирец/667/ 34, 36, 38, 40, 42, бл. бл. 1, бл. 2, бл. 3, КВ"МАНАСТ. ЛИВАДИ" Манастирски Ливади 41 Маринчо Бенли 2А
На 06.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Антим I 97, 98, 99 Софроний Врачански 20Б, 22, 24, 26, 28, 3234, 35, 36, 38, 39, 41, 43, 47, 48, 49, 50
На 06.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 20, 21, 22, 23, 24, 25, 5, 6, 7, 8
На 06.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 71 вх. В , Г , Д
На 06.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Яворов/ленин/ бл. 67 Яворов/ленин/ бл. 68 Яворов/ленин/ бл. 69 Яворов/ленин/ бл. 70 Яворов/ленин/ бл. 71 вх. А , Б , В , Г , Д Яворов/ленин/ бл. 72 Яворов/ленин/ бл. 73 Яворов/ленин/ ДО бл. 28 , ДО бл. 31
На 06.06.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Президент Линкъл 8
На 06.06.2014 г. /09.01-15.00 ч/ - гр. София - жк Младост Бул. Александър Малинов 51
На 06.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 23, вх. А, вх. Б
На 06.06.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - с. Панчарево - Александър Стамболийски 10, 10а, 11, 13, 15, 17, 19, 8 Беликата 1, 10, 12, 13, 15, 17, 17-а, 19, 2, 3, 4, 45, 5, 6, 7, 8, 9
На 06.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Панчарево - Александър Стамболийски 6 Батийница/24-та/ 1, 3а, 8, 9, и, тп, бл. Клон-в, люляк Бистришка Река 2, 2а, 2б, 6 Борова Гора/10-та/ 2 Дебело Гуно 18, 4, 78, бл. Вила, стълб 4, тп Кл. 1 Ст. 2, упи І-2187 Кв 9 Курията 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17в, 18, 19, 2, 20, 22, 28, 3, 30, 32, 34, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Лешник/румянцев/ 6 Петър Менджийски 1, 10, 11, 12, 12-а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 2а, 3, 3-а, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 5, 6, 7, 8, 9
На 06.06.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - с. Панчарево - ул. Аспарух 8, 10, 12, 16, 29, ул. Княз Борис I 58, бул. Патриарх Евтимий 82, 84, 80А, 80Б. ул. Цар Асен 44, 50, 52. ул. Неофит Рилски 33, 37А, 37Б. ул. Хан Аспарух 22. ул. Петър Парчевич 29, 31
На 06.06.2014 г. /10.00-14.15 ч/ - гр. София - Дружба 2 бл. 210, 215
На 06.06.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - Дружба Детски дом до бл. 251 Дружба


Софийска област
За периода 02-05.06.2014 /09:15 - 16:00 ч/ -  с. Лъга, с. Лопян
За периода 02-05.06.2014 /09:30 - 16:00 ч/ -  Новачене - Борис I (Методи Антонов); Васил Левски; Дондуков; Дунав; Захари Стоянов (Тодор Томов); Иван Вазов; Кирил и Методий; Медвен; Новаченка (Филип Кръстев); Опълченска; Сан Стефано; Съединение (Ленин); Хаджи Димитър; Черешово Топче
За периода 02-05.06.2014 /09:45 - 15:00 ч/ -  Видраре - Махала Мусатете; Махала Пешната Лъка;
За периода 02-05.06.2014 /09:45 - 15:00 ч/ -  Джурово - Махала Герановица;
За периода 02-05.06.2014 /09:45 - 15:00 ч/ -  Етрополе - Батак;
За периода 02-05.06.2014 /09:45 - 15:00 ч/ - Калугерово - Махала Връбчовци; Махала Габрика; Махала Димитровци; Махала Златовци; Махала Костадиновец; Махала Рударец; Махала Чекотин;
За периода 02-05.06.2014 /09:45 - 15:00 ч/ - Правец - Маняков Камък; Махала Дръвница; Север; Тодор Живков;
За периода 02-05.06.2014 /09:45 - 15:00 ч/ - Своде - Махала Курман; Махала Лъга; Махала Преход;

За периода 02-06.06.2014 /07:15 - 16:00 ч/ - Самоков - Местност Язовир Искър - Ловно Стопанство
За периода 02-06.06.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - Самоков
За периода 02-06.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ -  Копривщица - Георги Бенковски; Панчо Мрънков; Хаджи Ненчо Палавеев
За периода 02.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ -  Ботевград - Саранск
За периода 02-06.06.2014 /09:45 - 16:00 ч/ - Своде - Махала Преход
За периода 02-06.06.2014 /10:00 - 16:00 ч/ -  с. Цацаровци

На 02.06.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - Самоков - Наум Хаджимладенов; Петър Берон; Софроний Врачански; Чакър Войвода
На 02.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Годеч - махала Джуричова
На 02.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Костинброд - Възход
На 02.06.2014 /09:00 - 10:00 ч/ -  община Горна Малина - трафопост Гайтанево
На 02.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ -  с. Долна Малина
На 02.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ -  с. Брусен
На 02.06.2014 /09:30 - 14:00 ч/ -  Ботевград - Александър Стамболийски; Божко Божилов; Васил Левски; Захари Стоянов; Иван Вазов; Опълченска; Стара Планина
На 02.06.2014 /09:30 - 15:00 ч/ -  Врачеш - Теменуга; Трети Март (Иван Гълъбов)
На 02.06.2014 /09:30 - 16:00 ч/ -  с. Равнище
На 02.06.2014 /10:00 - 12:00 ч/ -  Литаково - Бачо Киро; Боговина; Бузлуджа; Велчова Завера (Илия Шопов); Вуто Койчев; Генерал Клод; Генерал Похитонов; Илия Монев; Кирил И Методий; Кирил Стаменов; Любен Каравелов; Люто Войвода; Мургаш; Петко Иковски; Петко Мицовски; Столетов; Христо Ботев; Шести Септември; Шипка; Юрий Гагарин
На 02.06.2014 /10:00 - 16:00 ч/ -  Ботевград - 1866 година; Балканска; Букорска; Гаврил Брънчов; Люлин; Никола В. Ракитин; Стара Планина; Трети Март; Христо Ботев
На 02.06.2014 /11:00 - 12:00 ч/ -  Априлово - Двадесет и осма; Тридесет и осма
На 02.06.2014 /13:00 - 14:00 ч/ -  община Горна Малина - трафопост Черква

За периода 03-05.06.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - Видраре - Махала Семкова;
За периода 03-05.06.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - Врачеш - Васил Левски;
За периода 03-05.06.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - Джурово - Генерал Елис; Георги Димитров; Гошо Воденичаров; Димитър Грънчаров, Училище; Матю Воденичаров; Махала Герановица; Нератовице; Павел Корчагин;
За периода 03-05.06.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - Етрополе - Пролет;
За периода 03-05.06.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - Манаселска Река - Махала Смолевица; Махала Чульовци;
За периода 03-05.06.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - Осиковица - Махала Владовци; Махала Габрика

На 03.06.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - Самоков - Мано Филипов; Наум Хаджимладенов
На 03.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Годеч - Цикура
На 03.06.2014 /08:30 - 15:30 ч/ - Костинброд - Момина Сълза
На 03.06.2014 /09:00 - 10:00 ч/ - община Горна Малина - КТП Потоп
На 03.06.2014 /09:00 - 12:00 ч/ - с. Долни окол
На 03.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - с. Долна Малина
На 03.06.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - с. Брусен
На 03.06.2014 /09:30 - 15:00 ч/ - Литаково - Боговина; Вълчи Град; Гено Люташки (Вацо Люташки); Една Българка (М. Найденова); Кочо Честименски (М.Найденов); Начо Иванов; Незабравка (Партизанска); Павел Бързашки; Петко Войвода (Дичо Петров); Петко Иковски; Писана; Шести Септември
На 03.06.2014 /09:45 – 11:30 ч/ - гр. Правец - махала Поповска
На 03.06.2014 /10:00 - 12:00 ч/ - с. Извор
На 03.06.2014 /10:15 - 12:15 ч/ - гр. Ботевград - ул. Академик Романски, бул.България, Поща Ботевград Райфайзен банк Балкан газ
На 03.06.2014 /11:00 - 14:00 ч/ - община Горна Малина - трафопост Бор
На 03.06.2014 /13:00 - 16:00 ч/ - Самоков - Булаир; България; Захари Райнов; Крали Марко; Мургаш; Пирин; Подридна
На 03.06.2014 /15:00 - 16:00 ч/ - община Горна Малина - трафопост Горно Негушево

За периода 04-06.06.2014 /10:00-16:00 ч/ - с. Видраре - махала Трънето

На 04.06.2014 /08:15-15:30 ч/ - Ярлово - 17-та; 1-ва; 25-та; 26-та; 27-ма
На 04.06.2014 /08:30-15:30 ч/ - Годеч - махала Джуричова
На 04.06.2014 /08:30-15:30 ч/ - Костинброд-Възход
На 04.06.2014 /09:00-13:00 ч/ - Долно Камарци - Седма; Четвърта
На 04.06.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Долна Малина
На 04.06.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Бойковец, общ. Етрополе
На 04.06.2014 /09:30-15:00 ч/ -  с. Разлив - ТКЗС "Разлив", телевизионна кула Правец, махали Куевска, Мргинска, Сираковска
На 04.06.2014 /09:45-12:00 ч/ -  Ботевград - Васил Петров; Витоша; Гурко; Севаст Огнян
На 04.06.2014 /09:45-12:00 ч/ -  Скравена – 11-та; 13-та; 15-та; 3-та; 8-ма; Вилна Зона Лозята
На 04.06.2014 /14:00-15:00 ч/ -   Долно Камарци - Трета
На 04.06.2014 /15:00-16:00 ч/ -   Долно Камарци - жп Гара

На 05.06.2014 /08:15-15:26 ч/ - Ярлово - 28-ма; 29-та
На 05.06.2014 /08:30-15:30 ч/ - Годеч - Русе, кв. Цикура
На 05.06.2014 /08:30-15:30 ч/ - Костинброд - Момина Сълза
На 05.06.2014 /08:30-15:30 ч/ - Долно Камарци - жп Гара
На 05.06.2014 /08:30-16:30 ч/ - Самоков - Христо Зографски
На 05.06.2014 /09:00-12:00 ч/ - с. Рельово
На 05.06.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Долна Малина
На 05.06.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Бойковец, общ. Етрополе
На 05.06.2014 /09:30-16:00 ч/ - с. Гурково, с. Радотина, с. Краево, с. Осенов лак
На 05.06.2014 /09:30-16:00 ч/ - Правец - Бор; В. Пенчов; Възраждане; Махала Пушкарско; Местност Топилата; Седма; Чавдар Войвода; Шеста
На 05.06.2014 /10:00-12:00 ч/ - Сливница - Безименна; Бъдеще; Войнишка Махала; Гълъбовци; Девети май; Иван Вазов; Капитан Радко Димитриев; Кооператор; Кореняк; Липите; Лозан Арсов; Младост; Победа; Работник; Ракита; Труд
На 05.06.2014 /12:00-15:00 ч/ - Долно Камарци  - жп Гара
На 05.06.2014 /13:00-16:30 ч/ - Самоков - Авксенти Велешки; Бачо Киро; България; Димчо Дебелянов; Захари Зограф; Иван Доспевски; Македония; Отец Паисий; Проф. Васил Захариев; Рилски Скиор; Рупите; Станислав Доспевски; Търговска; Хан Кубрат; Христо Зографски; Цар Борис III

На 06.06.2014 /08:15-15:16 ч/ - Ярлово -30-та; 32-ра; 42-ра
На 06.06.2014 /08:30-15:30 ч/ - Годеч - махала Джуричова
На 06.06.2014 /08:30-15:30 ч/ - Костинброд - Възход
На 06.06.2014 /09:00-11:00 ч/ - община Горна Малина - трафопост Стъргел
На 06.06.2014 /09:00-12:00 ч/ - Самоков - Христо Зографски
На 06.06.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Негушево
На 06.06.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Бойковец, общ. Етрополе
На 06.06.2014 /09:30-15:00 ч/ - Правец -Драган Йотов; Опълченска
На 06.06.2014 /09:30-16:15 ч/ -  с. Лъга, с. Малки Искър, с. Лопян, с. Брусен
На 06.06.2014 /10:00-15:00 ч/ -  Правец - Бор; Елаша; Опълченска; Север; Страшка Могила; Филип Тотю; Червената Вода
На 06.06.2014 /10:30-15:00 ч/ -  Правец - Васил Левски; В. Пенчов; Възраждане; Градешница; Градище; Здравец; Лесковец; Махала Пушкарско; Местност Топилата; Осма; Пета; Поп Марко; Първа; Свети Анастасий; Трета; Чавдар Войвода; Четвърта; Шеста; Ясен
На 06.06.2014 /13:00-16:00 ч/ -  Долно Камарци - Седма; Четвърта


Пернишка област
На 02.06.2014    г. /09:00 - 12:00 ч/ – Долна Диканя, община Радомир - махала Старо село
На 02.06.2014    г. /09:00 - 14:00 ч/ – Кленовик, община Радомир
На 02.06.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  Душинци, община Брезник
На 02.06.2014    г. /09:00 - 16:00 ч/ - Богданов дол - Георги Сава Раковски; махала Стаменова; Отец Паисий; Струма
На 02.06.2014 г.  /11:00 - 15:00 ч/ - Перник – ул. Вардар; ул. Струма; ул. Тунджа   
На 02.06.2014 г. /11:00 - 15:00 ч/ - Перник - ул. Булаир; ул. Гергина; ул. Гоце Делчев; ул. Драгановец; ул. Екзарх Йосиф; ул. Знеполе; ул. Илинден; ул. Калиманци; ул. Китка; ул. Косово Поле; ул. Погреби; ул. Руй; ул. Сандански; ул. Стримон; ул. Струма; ул. Хайдут Велко; ул. Христо Ботев; ул. Яне Сандански

На 03.06.2014    г. /09:00 - 12:00 ч/ - Брезник  - Андрей Михайлов; Борис Калев; Борова гора; Бреза; Воин; Георги Ив. Бунджулов; Жданов; Комсомолец; Мала река; Пети конен полк; Славей; Стоян Миленков; Цвета Лумбарова
На 03.06.2014    г. /09:00 - 12:30  ч/ - Трън - Александър Стамболийски; Вельо Стоянов; Владо Васев; Владо Тричков; Георги Димитров; Младост; Мосаловска; Петко Д. Петков    
На 03.06.2014    г. /09:00 - 14:00 ч/ – Кленовик, община Радомир
На 03.06.2014    г. /09:00 - 16:00 ч/ - Богданов дол - Георги Сава Раковски; махала Стаменова; Отец Паисий; Струма

На 04.06.2014    г. /09:00 - 14:00 ч/ – Радомир - Люлякова
На 04.06.2014    г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кралев дол - Трети март; Боян Витков; Велико Търново; Волга; Голо Бърдо; Граничар; Извора; Искър; Калофер; Калужерец; Лале; махала Айдарица; махала Орниче; Металург; Орниче; Отец Паисий; Родопи; Синчец; Славей; Перник - Волга  

На 05.06.2014    г. /09:00 - 14:00 ч/ – Радомир - Люлякова
На 05.06.2014    г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кралев дол - Трети март; Божилец; Васил Левски; Волга; Голо Бърдо; Дунав; Дъбрава; Еделвайс; Искър; Лале; Люлин; Люляк; махала Айдарица; Металург; Минзухар; Отец Паисий; Родопи; Светлина; Славей; Струма

На 06.06.2014 г.  /08:45 - 12:00 ч/ - Перник - ул. Шести Май; ул. Първи май; ул. Твърди ливади; ул. Трети март
На 06.06.2014    г. /09:00 - 12:00 ч/ – Перник – ул. 14-та; ул. 15-та; ул. 16-та; ул 17-та; ул  1-ва
На 06.06.2014    г. /09:00 - 15:00 ч/ - Кралев дол  - Васил Левски; Волга; Драва; Лале; Люлин; махала Айдарица; Металург; Минзухар; Миньор; Отец Паисий; Родопи
На 06.06.2014    г. /09:00 - 16:00 ч/ - Красава - Банкова махала
На 06.06.2014    г. /13:00 - 16:00 ч/ –Перник - ул. Шести май; ул. Първи май; ул. Твърди ливади; ул. Трети март


Благоевградска област
За периода 02-06.06.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - с. Камена
За периода 02-06.06.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. Симитли - Васил Левски;  Георги Димитров;  Гоце Делчев;  Ораново;  Симитли;  Христо Смирненски

На 02.06.2014 г. /08:00 - 15:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Илия Батаклиев
На 02.06.2014 г. /08:00 - 16:00     ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Звънчарска
На 02.06.2014 г. /08:30 - 12:00     ч/ - гр. Благоевград  -  Дунав;  Иван Гарванов;  Климент Охридски;  Люляк;  Малешево;  Осогово;  Победа;  Промишлена Зона
На 02.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Асен Златарев
На 02.06.2014 г. /08:45 - 12:00     ч/ - гр. Благоевград - Грамада;  Иван Гарванов;  Климент Охридски;  Люляк
На 02.06.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Алеко Константинов;  Асен Христов;  Баларбаши;  Братя Миладинови;  Георги С. Раковски;  Местност Баларбаши;  Славянска;  Трети Март;  Хан Аспарух;  Хан Омуртаг
На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Еленово
На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич ул. Ген. Тодоров
На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Брезница - Местност Чарка;  Татарка;  Чарка
На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Брезница - VІ;  Антон Иванов;  Балийца;  Васил Петлешков;  Воденицата;  Генерал Ковачев;  Гео Милев;  Гоце Делчев;  Дунав;  Иван Вазов;  Масърли;  Неврокоп;  Отец Паисий;  Падарката;  Пейо К. Яворов;  Пирин;  Речище;  Ридът;  Свобода;  Спас Белухов-Пането;  Татарка;  Туфча;  Хан Аспарух;  Ходжова Поляна;  Христо Ботев;  Христо Смирненски;  Чала;  Юрий Гагарин
На 02.06.2014 г. /10:00 - 10:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на захранването поради оперативни превключвания (по заявка на ЕСО): Кресна;  Главен Път Е-79;  Македония;  Местност Солунско Дере; с. Влахи; с. Ощава; с. Стара Кресна
На 02.06.2014 г. /11:00 - 11:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на захранването поради оперативни превключвания (поо заявка на ЕСО): с. Седелец; с. Каменица; с. Кърпелево; с. Цапарево; с. Гореме; с. Дръно бърдо; с. Добри лаки; с. Клепало; с. Студената вода; с. Раздол; с. Вракуповица
На 02.06.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Св. Димитър Солунски
На 02.06.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Бреза;  Делвинска;  Околчица;  Свобода;  Синчец;  Славово;  Търново

На 03.06.2014 г. /08:00 - 15:00    ч/ - с. Плетена, общ. Сатовча
На 03.06.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Плетена, общ. Сатовча Частично изключване на напрежението.
На 03.06.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Илинден;  Менча Кърничева;  Св. Св. Кирил и Методий
На 03.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Асен Златарев
На 03.06.2014 г. /08:45 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Васил Левски;  Даме Груев;  Илинден;  Петър Зографски
На 03.06.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - гр. Разлог Бивш - завод за дрожди
На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград;  Еленово
На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич - ул. Д-р Колинс
На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - с. Ковачевица
На 03.06.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Годешево   Бяло Море;  Гранит;  Граничарска;  Места;  Мир;  Одрин;  Орела;  Осми Март;  Предела;  Рила;  Розова Долина;  Средна Гора;  Стара Планина
На 03.06.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - Годешево   Бистрица;  Гранит;  Граничарска;  Марица;  Никола Парапунов;  Огоста;  Пирин;  Рила;  Стара Планина
На 03.06.2014 г. /10:00 - 10:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в следните райони (по заявка на ЕСО): Микрево ;  Шести септември;  Александър Стамболийски;  Берово;  Будутел;  Васил Априлов;  Васил Левски;  Василево;  Георги Бенковски;  Голак;  Даме Груев;  Десислава;  Димитър Попгеоргиев;  Димитър Талев;  Дора Габе;  Елин Пелин;  Елисавета Багрияна;  Иван Вазов;  Йордан Йовков;  Крали Марко;  Кресненско-разложко Въстание;  Криа Вриси;  Малешевска;  Митрополит Борис; Орфей;  Освобождение;  Палат;  Панайот Волов;  Патриарх Ефтимий;  Пейо Яворов;  Петър Берон;  Победител;  Райна Княгиня;  Решково;  Рождество Христово;  Св. Георги;  Св. Паисий Хилендарски;  Сирма Войвода;  Спартак;  Стефан Караджа;  Стефан Стамболов;  Стопански Двор;  Струма;  Феникс;  Хан Аспарух;  Хан Тервел;  Цар Иван Асен II;  Цар Иван Шишман;  Цар Самуил;  Чинара;  Шипка;  Яне Сандански; Рупите;  Местност Тухларка; Сандански;  Пресиян;  Стою Хаджиев; Струмяни;  -април;  Будител;  Васил Левски;  Врабче;  Георги Сава Раковски;  Главен Път Е;  Горемско Възстание;  Долна Белица;  Дончо Войвода;  Дядо Ильо Малешевски;  Княз Бориз I Михаил;  Любен Каравелов;  Мрамора;  Нигрита;  Никола Вапцаров;  Пенчо Славейков;  Пирин;  Р-н Стопански Двор;  Свети Георги;  Св. Св. Кирил и Методи;  Струма;  Хан Крум;  Христо Ботев;  Цар Калоян;  Цар Симеон Велики
На 03.06.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. Добринище - Адам Трънка;  Васил Априлов;  Васил Левски;  Георги Димитров;  Георги Темелков;  Димитър Благоев;  Иван Вазов;  Иван Галчев;  Иван Козарев;  Лиляна Димитрова;  Любен Каравелов;  Незнаен Воин;  Освобождение;  Първи Май;  Тодор Каблешков;  Христо Ботев;  Христо Смирненски
На 03.06.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград   Андрей Ляпчев;  Бодрост;  Д-р Борис Проевски;  Илинден ;  Св. Св. Кирил и Методий;  Скаптопара;  Спартак

На 04.06.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград   Александър Стамболийски;  Илинденбл.  Тото Пункт ;  Св.св. Кирил И Методий;  Стефан Стамболов;  Цар Симеон:
На 04.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Асен Златарев
На 04.06.2014 г. /08:45 - 15:45    ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев ул. Любен Каравелов
На 04.06.2014 г. /08:45 - 15:45    ч/ - с. Средна, общ. Гоце Делчев Частично изключване на напрежението.
На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград;  Еленово
На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев   Атанас Тешовски;  Булаир: А, ;  Генерал Ковачев;  Димо Хаджидимов;  Добруджа;  Одрин;  Охрид: Б, ;  Стара ПланинаБ, ;  Тодор Каблешков
На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич - ул. Калабак
На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград   Васил Левски;  Даме Груев;  Илинден;  Петър Зографски
На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:30    ч/ - гр. Симитли - Аврора;  Георги Димитров;  Димитър Благоев;  Здравец;  Ивайло;  Комсомолска;  Махала Чубан Дере;  Момина Сълза;  Октомврийска;  Родопи;  Свобода; Симитли;  Чобанско Дере
На 04.06.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Андрей Ляпчев;  Генерал Тодоров;  Менча Кърничева;  Св. Св. Кирил и Методий;  Цар Симеон

На 05.06.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград  - Ванюша Валчук;  Васил Левски;  Владо Черноземски;  Генерал Тодоров;  Даме Груев;  Крушево;  Менча Кърничева;  Петър Зографски;  Св. Св. Кирил и Методий;  Тодор Александров
На 05.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Асен Златарев
На 05.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев ул. Солун
На 05.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - с. Туховище, общ. Сатовча
На 05.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Еленово
На 05.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич, ул. Търново
На 05.06.2014 г. /09:00 - 16:30    ч/ - гр. Симитли   Васил Левски;  Вихрен;  Изворите;  Илинден;  Места;  Сердика:
На 05.06.2014 г. /12:30 - 16:30    ч/ - гр. Благоевград   Вардар;  Витошабл.  А,б ;  Листопад;  Освобождение;  Шар Планинабл.  Партер
На 06.06.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Асен Златарев
На 06.06.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Васил Левски;  Даме Груев;  Джеймс Баучер;  Крушево;  Радовиш
На 06.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Вихрен
На 06.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Шар планина
На 06.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Еленово
На 06.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич ул. Двадесет и втори октомври
На 06.06.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. Симитли   Васил Левски;  Вихрен;  Георги Димитров;  Кокиче;  Никола Вапцаров; Струма;  Христо Ботев;  Христо Смирненски
На 06.06.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград   Илинден;  Менча Кърничева;  Тодор Александров;  Цар Симеон


Кюстендилска област
За периода 02- 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Пиперков - Чифлик, общ. Кюстендил, ул. Васил Левски;  ул. Георги Димитров;  ул. Димитър Каляшки;  ул. Йорданка Николова;  ул. Ленин;  ул. Лиляна Димитрова;  ул. Махала Дядо Манова;  ул. Махала Суха Река;  ул. Нов Живот;  ул. Пенчо Славейков;  ул. Харалампи Аничкин; ул. Христо Ботев

На 02.06.2014 г. /08:30 - 15:30    ч/ - Бистрица, Общ. Дупница - Ленин
На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00    ч/ - гр. Дупница - Николаевска
На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  Крайници - Кирил и Методий; Кирил Овчарченски
На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кюстендил - Цар Освободител

На 03.06.2014 г. /08:00 - 08:00 ч/ - с. Жиленци - мах. Чифличето и вилна зона Брестница
На 03.06.2014 г. /08:00 - 16:00    ч/ - гр. Дупница - Генерал Георги Тодоров;  Метоха;  Теменуга
На 03.06.2014 г. /08:15 - 08:15 ч/ - Бистрица, Общ. Дупница - Александър Стамболийски;  Ален Мак;  Бригадирска;  Васил Демиревски;  Георги Димитров;  Горица;  Димитър Благоев;  Иван Вазов;  Кирил и Методий;  Кольо Фичето;  Крайречна;  Ленин;  Местност Прокопо;  Осми Март;  Пионерска;  Първи Май;  Стопански Двор;  Теменуга;  Фенерка;  Христо Ботев
На 03.06.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Бистрица, Общ. Дупница - Здравец;  Кирил и Методий; Ленин
На 03.06.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - с. Жабокрът, общ. Кюстендил  - ул. Александър Стамболийски;  ул. Бузлуджа;   ул. Васил Коларов;  ул. Васил Левски;  ул. Девети Септември; ул. Извън Регулацията;   ул. Оборище;  ул. Овощарска;   ул. Пауталия;   ул. Средец;   ул. Суха Река;   ул. Шипка
На 03.06.2014 г. /09:00 - 14:00    ч/ - Община Сапарева баня, с. Ресилово;  ул. Акация;  ул. Александър Стамболийски;  ул. Асаница;  ул. Борчета;  ул. Васил Левски;  ул. Верила;  ул. Горица;  ул. Еделвайс;  ул. Захари Зограф;  ул. Иван Рилски;  ул. Иглика;  ул. Индже Войвода;  ул. Калоян;  ул. Красна Поляна;  ул. Лаката;  ул. Любен Каравелов;  ул. Омуртаг;  ул. Отец Паисий;  ул. Плиска;  ул. Рила;  ул. Родопи;  ул. Роза;  ул. Севрия;  ул. Синчец;  ул. Спартак;  ул. Стефан Караджа;  ул.Теменужка;  ул. Трети Март;  ул. Хан Аспарух;  ул. Цар Самуил;  ул. Цар Симеон;  ул. Яворов;  ул.Янтра
На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Димчо Дебелянов;  Пролетарска
На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - Цар Освободител
На 03.06.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - Община Кочериново, с. Пороминово;  ул. Адалберт Антонов Малчика;  ул. Александър Димитров;  ул. Александър Стамболийски;  ул. Васил Априлов;  ул. Вела Пеева;  ул. Гоце Делчев;  ул. Димитър Благоев;  ул. Жельо Демиревски;  ул. Лиляна Димитрова;  ул. Митко Палаузов;  ул. Опълченска;  ул. Райна Княгиня;  ул. Тодор Каблешков;  ул. Христо Ботев;  ул. Цар Крум;  ул. Цар Симеон;  ул. Шипка;  ул. Юри Гагарин
На 03.06.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - с. Жиленци, общ. Кюстендил - ул. Гюешевско Шосе; ул. Осогово;  ул. Теменужка

На 04.06.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Дупница - Свобода
На 04.06.2014 г. /08:45 - 15:45    ч/ - Бистрица, Общ. Дупница, Кирил и Методий;  Ленин;  Малчика;  
На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници    Петко Славейков;    Трети Гв. Полк
На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил  - Цар Освободител
На 04.06.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Бузлуджа;   ул. Земен; ул. Искър;   ул. Овощарска;   ул. Раковски;  ул. Цар Петър;   ул. Цветна Градина
На 04.06.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - гр. Дупница - ул. Метоха;  ул. Николаевска;  ул. Теменуга
На 04.06.2014 г. /13:00 - 16:00    ч/ - гр. Кюстендил - Запад;  Иван Вазов;  Манастирска;  Цар Освободител;  Шейново

На 05.06.2014 г. /08:00 - 08:00 ч/ - гр. Кюстендил - Местност Самали Баир;  Местност Хисарлъка; с. Слокощица, общ. Кюстендил;  ул. Бачо Киро; ул. Васил Левски;  ул. Георги Кръстев; ул. Георги С. Раковски;   ул. Искър;   ул. Кубрат;   ул. Марин Дринов;   ул. Мусала;   ул. Пробуда;   ул. Христо Ботев;  ул. Христо Смирненски
На 05.06.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - Бистрица, Общ. Дупница, Христо Ботев
На 05.06.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Васил Априлов;  ул. Веслец;  ул. Виница;  ул. Елин Пелин;  ул. Костадин Поппандов;  ул. Парижка Комуна;  ул. Първи Май; ул. Радослав Нотев;  ул. Трифон Стефанов; ул. Хан Аспарух;  ул. Цар Освободител
На 05.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници, Трети Гв. Полк
На 05.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - Цар Освободител
На 05.06.2014 г. /09:15 - 15:15 ч/ - гр. Дупница - Николаевска; Свобода
На 05.06.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Асен Суичмезов;  ул. Голак;  ул. Местност Самали Баир; ул. Местност Хисарлъка; ул. Пиянец;  ул. Стара Планина

На 06.06.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Дупница - Свобода; Солун;  Христо Ботев;  Цар Самуил
На 06.06.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - Бистрица, Общ. Дупница - Бригадирска;   Победа
На 06.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Трети Гв. Полк
На 06.06.2014 г. /09:00 - 16:00    ч/ - гр. Кюстендил - Цар Освободител
На 06.06.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - с. Вратца, общ. Кюстендил


Плевенска област
За периода 03.06-06.06.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Кнежа - Лонгоза Марин Боев Стефан Цанов

На 02.06.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - с. Беглеж - 19-ти Юни Бочо Йочев Васил Топалски Витошка Гена Димитрова Георги Ненов Дочко Дочев Иван Коларов Илия Нанев Йочо Гетов Мачо Пепеля Отряд В. Левски Пано Дончев Партизанска Петко Патарински Стоян Едрев Христо Ботев Цанко Славчев Цанко Станчев Цоню Матев
На 02.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Петърница - ул. Велико Търново ул. Плачковска ул. Славия ул. Студентска ул. Христо Ботев
На 02.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Тодорово - ул. Батак ул. Беласица ул. Васил Левски ул. Витоша ул. Дунав ул. Камен Христов ул. Крали Марко ул. Оборище ул. Панайот Волов ул. Петко Костов ул. Хаджи Димитър
На 02.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Лепица - ул. Първа ул. Тридесет и четвърта ул. Двадесет и първа
На 02.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Гиген - ул.Георги Русинов ул. Мито Пачев ул.Панайот Хитов
На 02.06.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Варана - Рашко Колев Рила Чайка
На 02.06.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Данаил Попов
На 02.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Брегаре - Александър Стамболийски Васил Левски Георги Димитров Димитър Благоев Кирил и Методий Коста Златарев Несебър Отец Паисий П. Волов Рила
На 02.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с.Новачене - ул. Гео Милев ул. Кирил и Методий ул. Крайна ул.Люлин
На 02.06.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Георги Кочев
На 02.06.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Варана - Александър Филипов Витоша Дунав Елията Иван Колев Лом Огоста Острицата Осъм Рашко Колев Рила Родопи Ропотамо Росица Странджа Струма Хемус
На 02.06.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - гр. Долна Митрополия - Батак Бузлуджа Васил Друмев А Г. С. Раковски Заводска Огоста Райко Даскалов Странджа Трети Март Хаджи Димитър Хан Аспарух
На 02.06.2014 г. /13.30-15.30 ч/ - с. Градище - Вит Витоша Йордан Вачев Климент Борисов Клокотница Мусала Незабравка Пирин Рила Стара Планина Тараклъка Янтра
На 02.06.2014 г. /15.00-16.30 ч/ - с. Гиген - Асен Златаров Байкалска Д. Благоев Кавала Млада Гвардия Н. Дуканов Охрид Русенска Троянска

На 03.06.2014 г. /08.00-08.00 ч/ - с. Брегаре - Александър Стамболийски Васил Левски Георги Димитров Димитър Благоев Кирил и Методий Коста Златарев Несебър Отец Паисий П. Волов Рила
На 03.06.2014 г. /08.00-12.00 ч/ - гр. Плевен - Възраждане Дойран/толбухин К.златарев/ Свободата     03.06.2014
На 03.06.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - с. Беглеж - 19-ти Юни Бочо Йочев Васил Топалски Витошка Гена Димитрова Георги Ненов Дочко Дочев Иван Коларов Илия Нанев Йочо Гетов Мачо Пепеля Отряд В. Левски Пано Дончев Партизанска Петко Патарински Стоян Едрев Христо Ботев Цанко Славчев Цанко Станчев Цоню Матев
На 03.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Дисевица - ул. Г. Томов ул. Девети Септември ул.Изгрев ул. Московска
На 03.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Тодорово - ул. Ал. Стамболийски ул. Георги Бенковски ул. Иван Вазов ул. Кирил и Методий ул.Стефан Караджа ул. Шар Планина
На 03.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Лепица - ул. Пета ул. Двадесета ул. Първа
На 03.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Бръшляница - ул.Цар Освободител ул. Сан Стефано ул.Кирил и Методий Бул. Георги Сава Раковски Аул.Витоша
На 03.06.2014 г. /08.45-16.00 ч/ - с. Ясен - Адил Дервишев Васил Левски Георги Димитров Дамян Пачев Иван Винаров Илия Бешков Коста Златарев Цветан Спасов
На 03.06.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Борис Шивачев
На 03.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Новачене - ул. Александър Стамболийски ул. Вела Пеева ул. Витоша ул. Стара Планина ул. Фридрих Енгелс ул. Цветан Спасов ул. Чапаев
На 03.06.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Акад. Й. Трифонов Букурещ Десети Декември Ем. Васкидович/аврора/ Йордан Йовков Русе/д-р Бешев/

На 04.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Г. С. Раковски ул. Георги Бенковски ул. Иван Вазов ул. Козлодуй ул. Майор Горталов ул. Христо Ботев
На 04.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Ясен - ул. Георги Димитров ул. Дамян Пачев
На 04.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Лепица - ул. Двадесет и втора ул. Осемнадесета
На 04.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Бръшляница - ул. Витоша ул. Кирил и Методий ул. Георги Сава Раковски ул. Райна Княгиня
На 04.06.2014 г. /08.45-16.00 ч/ - с. Беглеж - Бинка Парашкевова Боримечката Владайско Въстание Водана Въло Йончев Гена Димитрова Георги Ненов Илия Б. Микин Рачо Печев Стойчо Татара Стоян Едрев Трети Септември Цвятко Георгиев Цоню Матев Черкезка
На 04.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Беглеж - Бинка Парашкевова Гена Димитрова Иван Магарашки Комплексна Механизация Кривокрой Любен Каравелов Никола Славчев Цанко Славчев
На 04.06.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - жк Сторгозия
На 04.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Ставерци - Александър Стамболийски Васил Левски Васил Петлешков Г. Милков Д. Дебелянов Кайлъка Митко Палаузов П. Р. Славейков Софроний Врачански Трайчо Костов Цанко Церковски А
На 04.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с.Новачене - ул.Раковска ул.Христо Ботев
На 04.06.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Велико Търново Генерал Тошев Георги Кочев Молдавия Русе/д-р Бешев/ Трифон Кунев/лагерна/
На 04.06.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Дружба
На 04.06.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Гривица - Ал. Стамболийски Бачо Киро Валтер Мъръчиняну Вапцаров Иван Вазов Козлодуй Марица Самораново Борислав Стоилов

На 05.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица ул. Валтер Мъръчиняну ул. Вит ул. Георги Бенковски ул. Гоце Делчев ул. Иван Вазов ул. Ив. Винаров ул. Козлодуй
На 05.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Ясен - ул. Георги Димитров ул. Дамян Пачев ул. Тодор Пенчев
На 05.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Лепица - ул. Двадесет и първа ул. Осемнадесета ул. Осма  На 05.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Бръшляница - ул. Инж. Г. И. Вълков ул.Райна Княгиня ул.Георги Сава Раковски ул. Александър Стамболийски
На 05.06.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - жк Сторгозия
На 05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Белене - ул.Асен Златаров ул. Беласица ул. Възраждане В ул. Гео Милев
На 05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Ставерци - Александър Стамболийски Васил Левски Васил Петлешков Г. Милков Д. Дебелянов Кайлъка Митко Палаузов П. Р. Славейков Софроний Врачански Трайчо Костов Цанко Церковски
На 05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Гривица - Ал. Стамболийски Асен Златаров Асен Халачев Бачо Киро Букурещ Буря Валтер Мъръчиняну Вапцаров Вардар Васил Левски Вит Витоша Гео Милев Георги Бенковски Георги Кирков Георги Кочев Гоце Делчев Г. С. Раковски Димитър Благоев Дунавия Иван Вазов Ив. Винаров Извор Изгрев Искър Козлодуй Кострама Любен Каравелов Майор Горталов Майор Шонцу Марица Митко Палаузов Москва Отец Паисий Панайот Хитов Подполк. Николае Нанкович Прогрес Редник Грегоре Йон Скобелев Слави Алексиев Струма Тулча Филип Тотю Христо Ботев Шипка Самораново Борислав Стоилов
На 05.06.2014 г. /09.15-14.00 ч/ - гр. Плевен - Ангел Войвода Генерал Столетов Петко Войвода/ Март/ Райна Княгиня Стоян Войвода/партизан/ Страхил Войвода/с.едре/
На 05.06.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Велико Търново Клисура Русе/д-р Бешев/

На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Буря ул. Витоша ул. Извор ул. Козлодуй ул. Кострама ул. Майор Шонцу
На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Ясен - ул. Александър Стамболийски ул. Илия Бешков ул. Софроний Врачански
На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Лепица - ул. Седемнадесета ул. Двадесет и първа ул. Пета ул. Двадесет и втора
На 06.06.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Бръшляница - ул. Александър Стамболийски
На 06.06.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - жк Сторгозия
На 06.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Белене - ул. Възраждане ул. Марица ул.Цанко Церковски ул. Червен Бряг
На 06.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Дисевица - Волинска Г. С. Раковски Г. Томов Девети Септември Изгрев Московска С. Алексиев Търнене Найден Рачев Опълченска П. Р. Славейков Филип Тотю Христо Смирненски Ю. А. Гагарин
На 06.06.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. Плевен - Вит Втора Задгарова Георги Кочев Индустриална Зона Осъм /бала Баир/
На 06.06.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Брацигово Огоста Русе/д-р Бешев/
На 06.06.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Коиловци - Борис Бардушев Гео Милев Ленин Панайот Волов София Средна Гора


Ловешка област
На 02.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Априлци, Общ. Априлци – ул. Васил Левски /Ново Село/; ул. Касалийска /Ново Село/; ул. Росица /Ново Село/ ; ул. Стояна Драгановска /Ново Село/
На 02.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Луковит  - ул.  Сан Стефано;  ул. Велчо Комитата;  ул. Костен дол    
На 02.06.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - Бели Осъм - ул. Балкан;  ул. Стоян Българенчето
На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Крушуна, общ. Летница, ул. Вежен; ул. Вихрен;  ул.  Ганчо Дочев
На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  Местност Года
На 02.06.2014 г. /09:30 - 10:30 ч/ - Лисец, Общ. Ловеч, Белия Път; Боцка Могила; Васил Левски; Георги Раковски; Мерашки Път
На 02.06.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Градежница - Асен Стипцов; Иван Вазов;  Косовец;   Люляк;  Сава Младенов;  Синчец; Хаджи Димитър; Хан Аспарух
На 02.06.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Ябланица, Общ. Ябланица, Местност Пали Лула;   Местност Шумнене
На 02.06.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - Славяни, Александър Стамболийски; Васил Петлешков;   Доктор Петър Берон;  Искър;  Княз Александър I Батемберг; Патриарх Евтимий; Свети Иван Рилски
На 02.06.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - Орешак, Общ. Троян, Данчо Василешки; Иван Полендаков
На 02.06.2014 г. /12:01 - 13:00 ч/ - гр. Тетевен - Алеко Константинов; Безименна - кв. Гемуш;   Боровец; Васил Петров; Воловийте;  Вършец; Гаванците; Георги Кирков;  Дочо Мръвков;   Здравец; Иван Туйков; Калена Плоча; Лалка Павлова; Люляк; Махала Равнище; Пенка Михайлова; Петко Страшния; Петрахиля; Първи Ноември; Равни Камък; Станьо Петков;   Трети Март
На 02.06.2014 г. /13:00 - 14:30 ч/ - Славяни - Доктор Петър Берон; Искър; Княз Александър I Батемберг; Патриарх Евтимий; Свети Иван Рилски

На 03.06.2014 г. /08:00 - 16:30     ч/ - гр. Априлци, Общ. Априлци, ул. Здраве /Ново Село/ ; ул. Изгрев" /Ново Село/ ; ул. Йонко Карагьозов  /Ново Село/; ул. Черни Връх  /Ново Село/
На 03.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Луковит - ул. Александър Стамболийски               
На 03.06.2014 г. /09:00 - 11:30 ч/ - Лисец Общ. Ловеч   Елин Пелин;   Йордан Йовков;   Опълченска;   Синчец;   Хаджи Димитър;   Харманска;   Централна: A
На 03.06.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Общ. Троян, Драшкова поляна;  махала Липова могила
На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:00     ч/ - с. Крушуна, общ. Летница , ул. Димитър Попов;   ул. Крайбрежна;  ул.  Митю Киров
На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:00     ч/ - Лесидрен - Местност Ношаря;   Местност Панковски Колиби; Местност Площа;  Момина Пътека
На 03.06.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Сопот, Общ. Угърчин, Аврамовска;  Димитър Пъшков;   Ендешка; Ланзовица; Николовска; Радковец; Чепля
На 03.06.2014 г. /11:00 - 13:00 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян - Незабравка; Стефан Караджа;   Христо Ботев; Шипка
На 03.06.2014 г. /12:00 - 13:00 ч/ - Александрово, Общ. Ловеч - Габровска; Българене Общ. Ловеч; Ганчо Начев; Ганчо Павлов; Георги Тинков; Дядо Радоя Мариаша; Иванка Карагечева; Илко Ст. Ганков; Йордан Хубавенков;   Кулата;   Ловджийска;   Марин Гърбов;   Марин Пенков;   Митю Комитата;   Мичо Стоянов;   Мочор;   Неделки;   Никола Комитата;   Павел Станчев;   Пенко Грозев;   Пенко Христов;   Присоето;   Радой Минковски;   Селище;   Стоян Господински;   Стоян Котански;   Стоян Луканов;   Тодор Цачев;   Христо Ботев;   Цачо Павлов;   Цвятко Пеев;   Цвятко Цачев; Дъбрава Общ. Ловеч;   Васил Левски;   Горски Пътник;   Илинден;   Местност Каптажа;   Трети Март;   Чер Недялко;   Шести Септември; Катунец;   Трети Март; Ловеч;   Младост;   Райна Княгиня;  Малиново Общ. Ловеч;   Александър Стамболийски бл.  Бензиностанция;   Бачо Киро;   Васил Коларов:     бл.  Тп  Мачтов бл.  Уо Тп ;   Васил Левски;   Гайдар Кольо;   Георги Бенковски;   Георги Мамарчев:  ;   Георги С.раковски  бл.  Уо Тп ;   Даскал Спас;   Дунав;   Захари Стоянов;   Иван Вазов;   Искър;   Липа;   Любен Каравелов;   Люлин;   Местност Юртлука;   Панайот Волов;   Патриарх Евтимий; Пейо К. Яворов;  Пенчо Славейков; Пиперска; Пирин; Плиска; Под Усоито;   Росица; Стара Планина; Христо Ботев; Прелом; България;  Васил Левски;  Иван Вазов;   Пролет;  Стадион; Трети Март; Стефаново, Общ. Ловеч;  Априлци; Васил Левски;   Георги Бенковски; Георги Сава Раковски; Двата Бора
На 03.06.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - Драшкова Поляна - Драшковска; Местност Цветански;   Христо Ботев
На 03.06.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - Лисец, Общ. Ловеч, Мерашки Път; Розова Долина; Стара Планина; Хаджи Димитър; Централна
На 03.06.2014 г. /14:00 - 16:00    ч/ - Голяма Желязна - Георги Бенковски; Дачо Михайлов;   Девети Септември; Мирчо Филипов;  Стойко Хаджиев;  Цано Кадийски;  Цвятко Георгиев
На 03.06.2014 г. /15:00 - 16:00 ч/ - Лисец, Общ. Ловеч - Белия Път; Димитър Димов; Иван Вазов;  Колю Фичето;  Мерашки Път; Опълченска; Панайот Волов;  Панайот Хитов;  Хаджи Димитър; Централна

На 04.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Априлци, Общ. Априлци, ул. Вълко Йонков /Ново Село/; ул. Ново Село /Ново Село/ ; ул. Стефан Вълков /Ново Село/; ул. Черни Връх /Ново Село/; ул. Чуклата /Ново Село/
На 04.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Луковит - ул.  Александър Стамболийски;  ул. Бузлуджа;  ул. Симов дол     
На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Крушуна общ.Летница ;  ул.  Моню Ив. Минев ;  ул.  Неделчо Генов Христов"  
На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Лесидрен - Васильовска;  Енча;   Кичера;   Шумака:
На 04.06.2014 г. /09:15 - 14:30 ч/ - Голяма Желязна - Август;   Братя Попски;   Възраждане;   Ганчо Моев;   Георги Бенковски;   Дачо Михайлов;   Девети Септември;   Желязвенска Комуна;   Колю Владов;   Късера;   Марин Гачев;   Марин Ив Кинкин;   Мах. Испирско;   Мах. Козуря;   Мах. Лъките;   Мах. Разсадищата; Мах. Сойчанско;   Мах. Топля;   Мах. Чербин;   Мах. Чолдарско;  Мирчо Филипов;  Михал Дочев;  Октомврийска; Петко Доневски;   Разсадищата;   Симеон Маринов;  Стамен Мирчев;  Стойко Хаджиев; Тодор Чипарски;   Тринайсет Века България;  Цанко Станчев;  Цано Драголов;   Цано Кадийски;  Цвятко Георгиев
На 04.06.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - Орешак, Общ. Троян, Мах. Калчевска
На 04.06.2014 г. /10:00 - 12:00     ч/ - Голям Извор Общ. Тетевен   Бековото;   Васил Бушеранов;   Витко Лалев;   Генерал Дандевил;   Георги Стойков;   Грозьо Съйков Топалски;   Димитър Крачунов;   Крайречна;   Опълченска;   Първомайска
На 04.06.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Общ. Троян - квартал Миревско
На 04.06.2014 г. /11:00 - 15:30     ч/ - Къкрина - Александър Стамболийски;   Ангел Кънчев;   Андрея Арабаджиев;   Антим I-ви;   Асен Златаров;   Братя Миладинови;   Васил Левски:    бл.  Ресторант;   Вяра;   Георги С.раковски;   Денчо Цонев;   Доктор Никола Сяров;   Дружба;   Еделвайс;   Зарезанска;   Илинден;   Кирил И Методий;   Ловджийска;   Марин П. Луканов;   Мария Сиракова;   Местност Кайнака;   Неофит Рилски;   Николчо Цвятков;   Оборище;   Отец Паисий;   Панайот Волов;   Панайот Хитов;   Патриарх Ефтимий;   Петко Генчев Петков;   Райна Княгиня;   Родината;   Розова Долина;   Столетов;   Сяро Глабиняков;   Сяро Цонев;   Тодор Кирков;   Трети Март;   Хан Крум;   Хан Омуртаг;   Христо Ботев;   Христо Иванов-големия;   Христо Цонев-латинеца;  Цар Асен Първи;   Цар Иван Шишман;   Цар Калоян;   Цачо Сяров; Ловеч;   Местност Клетища
На 04.06.2014 г. /13:00 - 14:00/ - гр. Троян, Общ. Троян, Мах. Дрянска
На 04.06.2014 г. /14:30 - 15:30 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян - кв. Попишка; Нейчо Войвода

На 05.06.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Априлци, Общ. Априлци, ул. Васил Левски /Ново Село/; ул. Лале /Ново Село/; ул. Малина; ул. Даскал Никола
На 05.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Луковит – ул. Александър Стамболийски;  ул. Никола Бонев    
На 05.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Глогово - Елов Дол;  Мах. Къдря;  Мах. Равнището;   Мах. Ръбя;  Местн. Три Могили;   Местн. Широки Трап;  Христо Ботев;  Христо Смирненски
На 05.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Крушуна общ.Летница   ул.  Петър Червенков" ;  ул.  Сава Попов"  ;  ул.  Стара Планина :
На 05.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Лесидрен - Александър Стамболийски;  Аномир;  Балван;   Балдуин;  Бано Воевода;  Братеш;  Бузлуджа;   Васил Левски;   Васильовска;   Вежен;   Възраждане бл.  Тп;   Георги Бенковски;   Губе;   Енча;   Кирил и Методий;  Койнец; Коман;   Крайречна;   Кършар;   Леседра;   Местност Капин: бл.  Къща Борискъща Вълокъща Маринкъща Николайкъща Христо;  Местност Ношаря;   Момина Пътека;   Недини Езера;   Нивище;  Панко Р. Цоков;   Полк. Орлов;  Последна;   Радецки;   Раковска;   Стара Планина:      бл.  Магазин бл.  Тп;   Стоян Петков;   Страцин;   Сънджер:  ;   Тетевен;   Тодор Комитата;   Урница;   Фенац;   Христо Ботев;  Христо Смирненски;  Цар Калоян;  Чаршията;   Чуловдолска;   Юрий А. Гагарин  
На 05.06.2014 г. /09:30 - 11:00 ч/ - Троян, Общ. Троян, Лъгът;  Нейчо Войвода     
На 05.06.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Априлци, Общ. Априлци, Балкан /видима/;  Ботев Връх /видима/; Мичо Митков/видима/;  Пръскалска /видима/;  Туристическа /видима/
На 05.06.2014 г. /11:30 - 14:00    ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, Възраждане
На 05.06.2014 г. /12:00 - 13:30 ч/ - Васильово - Александър Стамболийски;   Васил Левски;   Георги Бенковски;   Георги Димитров;  Илия Кръстев;  Суходолска;  Христо Андреев;   Юрий А. Гагарин; Рибарица, Общ. Тетевен; Баба Тонка;   Басарим;   Брязово; Местност Преграда;   Васил Левски;   Вежен;   Ген. Владимир Вазов;   Георги Бенковски;   Георги Иванов;   Горуньово;   Гугла;   Даковото;  Дурашкото;   Еделвайс;   Заводна ;   Захари Стоянов;   Иван Вазов;   Иван Капетан;   Иглика;   Кокиче;   Костина;   Краището;   Крайречна;   Лало Войвода;   Лъга;   Любен Каравелов;   Нецов Дол;   Никола Вапцаров;   Отец Кирил;   Отец Паисий;   Павлов Дол;   Пангарата;   Петко Войвода;   Просвета;   Стара Рибарица
На 05.06.2014 г. /14:00 - 16:00     ч/ - гр. Априлци, Общ. Априлци, Балкан /видима/;   Видима /видима/;   Вилна /видима/;   Габровница /видима/;   Грънчарска /видима/;   Маринска /видима/;   Младост /видима/;   Орловска /видима/;   Пейковци /видима/;   Пръскалска /видима/;   Стърна Река /видима/

На 06.06.2014 г. /08:00 - 16:30    ч/ - гр. Априлци, Общ. Априлци, Аврам Драганов /Ново Село/; ул. Нарцис /Ново Село/; ул. Пашовска /Ново Село/
На 06.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Луковит - ул. Александър Стамболийски;  ул. Шейново     
На 06.06.2014 г. /09:00 - 11:30 ч/ - гр. Ловеч - Подп. Тутолмин;   Тодор Каблешков;   Харманска
На 06.06.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Добродан  - Димитър Рупов;   Иван Данчев;   Иван Марковски;   Кирил и Методий;   Комсомолска;   Марин Семерджиев;   Минко Гадев;   Мир;   Пенко Маринов;   Раковска;   Станю Минков;   Стара Планина;   Стефан Тонков;   Стоян Семерджиев;   Тинко Симов;   Цанко Патарински;   Цочо Пенков
На 06.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Крушуна, общ. Летница - ул. Стефан Симеонов;  ул.  Христо Плахчев
На 06.06.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. Троян, Общ. Троян, Васил Левски
На 06.06.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - Дебнево  Видима;  Девети Септември
На 06.06.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - гр. Ловеч;  Трети Март;  Харманска


Врачанска област
За периода 02.06.2014 - 05.06.2014 /09:45 - 15:00 ч/ - Средни рът - махала Краева бачия; махала Кръста; махала Марково равнище; махала Скр. колиби; махала Бечовското; махала Голяма глава; махала Дунавското; махала Койчовци; махала Кондурите; махала Куваница; махала Мончово търне; махала Средни рът

На 02.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Чирен  - 9-ти септември;  Георги Бенковски; Георги Димитров;  Драва; Дружба; Лозарка;  Тутракан;  Церово Бърдо
На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Враца - кв. Бистрец - ул. Еделвайс; ул. Езерото; ул. Мътница; ул. Стоян Орловски
На 02.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Криводол - ул. Ком; ул. Васил Коларов
На 02.06.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Руска Бела  - Благой Иванов; Ген. Иван Кинов;  Георги Димитров;  Д-р Петър Берон;  Кирил и Методий;  Кръстьо Ташев;  местност Садината;  Митко Палаузов;  Мътница;  Оборище;  Суходолска; Тодор Каблешков;  Хан Аспарух;  Христо Ботев;  Цена Ташева;  Ятак
На 02.06.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - Мездра  - Дунав;  Пейо Яворов;  Средна гора

На 03.06.2014 г.  /08:30 - 09:30 ч/ - Враца - Дъбника; Дъбника-орбити; Сениче; Христо Ботев  
На 03.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Чирен - 9-ти септември; Ален мак; Безименна - училище; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин Камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра
На 03.06.2014 г.  /09:00 - 09:30 ч/ - Враца  - Антим I-ви;  Кула на мешчийте; Бузлуджа; Войнишка; Табашки мост; Ген. Гурко; Георги Бенковски; Граф Игнатиев; Драгоман; Илинден; Леденика; Винпром; Мургаш; Никола Занкин ; Оборище; Околчица; Осогово; Остри връх; Преслав; Райко Алексиев; Река Лева; крайречен булевард; Родопи; Руен; Стара планина ; Христо Ботев; Черни Дрин
На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Враца - кв. Бистрец; ул. Гаврил Бистричанин; ул. Касината;
На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Криводол - ул. Алабин; ул. Георги Димитров; ул.Пейо Яворов; ул. Пирин
На 03.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Боденец - Александър Стамболийски; Арда; Боденски дол; Витоша; Волга; Георги Димитров; кметство Боденец; Дъб; Здравец; Никола Вапцаров; Оборище; Пирин; Плиска; Рила; Христо Ботев; Шипка
На 03.06.2014 г. /09:30 - 10:00 ч/ - Враца - Герена; Дъб;  Мир; Мито Орозов; Никола Вапцаров; Орешака; Ритлите; Роза; Сениче
На 03.06.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/ - Враца - Мито Орозов; Никола Вапцаров

На 04.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/  - Чирен  - 9-ти Септември; Ален Мак; Безименна - училище; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра
На 04.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/  - Върбешница - Александър Стамболийски; Иван Вазов; Речка; Рила; Христо Ботев; Цанко Церковски; Юрий Гагарин; Янтра
На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ – Враца - кв. Бистрец;  ул. Манастирска; ул. Стоян Орловски;
На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Враца  - Васил Кънчов; Зорница; Козлодуйски бряг; Неофит Бозвели; Цар Обединител; Червен лиляк
На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Криводол - ул. Георги С. Раковски; ул. Дунав; ул. Преслав; ул. Цар Самуил
На 04.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Горна Бешовица -  9-ти септември; Ален мак; Гаврил Генов; Ген. Владимир Заимов; Ген. Скобелев; Ген. Столетов; Георги Димитров; Иван Павлов Девети; Илия Темелски; Малчика; Маршал Толбухин; Никола Марков-Колката; Октомври; Опълченска; Петропавловска; Радецки; Средна гора; Странджа; Тотка Илиева; Христо Ботев

На 05.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/  - Чирен - Волга; Димитър Благоев; Ком; Ленин; Милин Камък; Мир; Оборище; Околчица; Понора; Радецки; Ружа; Стара планина; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Цар Калоян
На 05.06.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/  - Враца – Бистрец; Касината; Люляците; Славов дол; Чудна
На 05.06.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Криводол  - Освобождение
На 05.06.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Моравица, община Мездра  - Аламан; Васил Коларов; Витоша; Гаврил Генов; Георги Димитров; Емил Марков; Иван Нивянин; Иглика; Искър; Кирил и Методий; Никола Вапцаров; Околчица; Теменуга; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Хъшове; Юшан
На 05.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/  - Враца - кв. Бистрец; ул. Гаврил Бистричанин; ул. Дружба; ул. Студен извор
На 05.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/  - Криводол - ул. Бачо Киро; ул. Плиска; ул. Радецки; ул.Томин Мост
На 05.06.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Криводол  - Васил Коларов; Георги Димитров; Черно Море

На 06.06.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Чирен - 9-ти септември; Ален мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин Камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово бърдо; Шипка
На 06.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Враца - кв. Бистрец; ул. Ален мак; ул. Бистрица-б; ул. Ботуня; ул. Стоян Орловски; ул. Суходолска
На 06.06.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Криводол - ул. Г. Раковски; ул. Самуил; ул. Г. Димитров


Видинска област
На 03.06.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - гр. Видин - ул. Акад. Стефан Младенов; жк. Петко Каравелов: На 03.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Антимово; с. Кошава; с. Кутово; с. Покрайна
На 03.06.2014 г. /09.30-10.00 и 14.30-15.00 ч/ - с. Големаново; с. Извор Махала; с. Киреево; с. Раковица; ул. Осемдесет и втора; ул. Осемдесет и пета; ул. Осемдесет и първа; ул. Осемдесет и седма; ул. Осемдесет и трета; ул. Осемдесет и четвърта; ул. Осемдесет и шеста;  ул. Осемдесета; ул. Пета; ул. Петдесет и втора; ул. Петдесета; ул. Седемдесет и втора;  ул. Седемдесет и девета; ул. Седемдесет и осма"№№; ул. Седемдесет и пета; ул. Седемдесет и първа; ул. Седемдесет и седма; ул. Седемдесет и трета; ул. Седемдесет и четвърта;  ул. Седемдесет и шеста; ул. Четвърта; ул. Шестдесет и втора; ул. Шестдесет и девета
На 03.06.2014 г. /09.45-15.00 ч/ - Манастир; с. Раковица
На 03.06.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Антон Иванов; ул. Владикина; ул. Георги С. Раковски; ул. Димитър Цухлев; ул. Д-р Бърни Бончев; ул. Преспа; ул. Христо Ботев

На 04.06.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - гр. Видин - жк. Васил Левски; ул. Средна Гора; ул. Чепино
На 04.06.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Александър Стамболийски; жк. Васил Левски;  бул. Панония; ул. Средна Гора; ул. Широка

На 05.06.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - гр. Видин - ул. Акад. Стефан Младенов; жк. Александър Стамболийски; ул. Тодор Велков; ул. Узунова


Монтанска област
За периода 02-06.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Ангел Кънчев; ул. Антим Първи; ул. Антон Димитров; ул. Бузлуджа; ул. Георги Димитров; ул. Неофит Рилски; ул. Оборище; ул. Райко Даскалов; ул. Рангел Симеонов; ул. Стамболийски; ул. Христо Ботев; ул. Чомаков; ул. Янтра

На 02.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Христо Смирненски
На 02.06.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - с. Николово - ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета;    ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Единадесета; ул. Извън Регулация - бл. Пилетарник, ранчо, стадиона; ул. Първа; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета
На 02.06.2014 г. /09.00-12.30 ч/ - гр. Берковица - ул. Детелина; ул. Заряница; ул. Здравец; л. Кирил и Методий; ул. Люляк; ул. Минзухар; ул. Пиротска; ул. Теменуга; ул. Тузлата
На 02.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Горна Бела Речка - ул. Втора; ул. Дванадесет; ул. Девета;    ул. Десета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета;    ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул. Шестнадесет; с. Долна Бела Речка - ул. Втора; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул.  Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета;    ул. Осемнадесета; ул. Осма - бл. Къща; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета;    ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеснадесета; ул. Шеста
На 02.06.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - с. Николово - ул. Втора - бл. Стопански двор; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесета; ул. Дванадесета;   ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Извън Регулация - бл. Краварник; Пилетарник;   ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма;   ул. Трета; ул. Тридесет и първа; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста;   ул. Шестнадесета
На 02.06.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Дондуково - Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров; Девети Септември; Кокиче; Ломска; Синчец; Хаджи Димитър;  Христо Ботев; Юндола
На 02.06.2014 г. /11.30-12.30 ч/ - с. Долно Белотинци – ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Коларов; ул. Владимир Минчев; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров;   ул. Дара Михайлова; ул. Д-р Стамен Илиев; ул. Емил Марков; ул. Замфир Попов; ул. Игнат Колов; ул. Извън Регулацията - бл. ВИЛА; ул. Илия Андрев; ул. Кокиче; ул. Лика Рачин; ул. Младен Апостолов; ул. Ненка Илиева; ул. Никола Йонков Вапцаров; ул. Огоста; ул. Петко Дошов; ул. Петко Рачев Славейков; ул. Победа; ул. Пъстрина; ул. Синчец; ул. Стадиона; ул. Цеко Тодоров
На 02.06.2014 г. /13.00-14.00 ч/ - с. Долно Белотинци - ул.Александър Стамболийски; ул. Армейски генерал Иван Михайлов; ул. Асен Греков; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Владимир Минчев; ул. Гаврил Генов; ул. Гео Милев; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров;   ул. Дамян Колов Оловански; ул. Дара Михайлова; ул. Извън Регулацията - бл. Вила; ул. Илия Андрев; ул. Кокиче; ул. Коло Василев; ул. Малчика; ул. Младен Апостолов; ул. Младен Кръстев; ул. Пъстрина; ул. Синчец; ул. Христо Михайлов
На 02.06.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Берковица - ул. Септември; ул. Акация; ул. Антим Крунев;    ул. Асен Златарев; ул. Ашиклар; ул. Вяра; ул. Генерал Скобелев; ул. Живовци; ул. Заряница;    ул. Извън Регулацията - бл. Вила; ул. Кочо Честименски; ул. Панайот Волов; ул. Патриарх Евтимий; ул. Сливница; ул. Стефан Стамболов; ул. Страцимировска; ул. Тракия

На 03.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – Д-р Стамен Илиев; ул. Асен Златаров;  ул. Вардар

За периода 04-05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом - Александър Стамболийски; Арда;  Артанес; Бузлуджа; Дедеагач; Крали Марко; Кубадин; Менкова; Отец Паисий; Поп Богомил;  Радецки; Софрони Михайлов; Цар Симеон; Цар Шишман

На 04.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Д-р Стамен Илиев; ул. Велико Търново; ул. Трети Март
На 04.06.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - с. Мърчево - ул.Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и едно; ул. Двадесет и осем; ул. Двадесет и пет; ул. Двадесет и седем; ул. Двадесет и шест; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул. Десета; ул. Осма; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и две; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и две; ул. Четиринадесет; ул. Шеста
На 04.06.2014 г. /09.00-12.30 ч/ - с. Бистрилица - ул. Георги Димитров; ул. Димитър Благоев;    ул. Извън Регулацията; ул. Ленин; ул. Людено; ул. Люляк; местност Градините - бл. Стопанска сграда; ул. Мир; ул. Морава; ул. Орница; ул. Раковска; ул. Тимок; ул. Чайка
На 04.06.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Берковица - ул. Лале; ул. Малинарка; ул. Първи Май; ул.  Иглика; ул. Крайречна; ул. Криви Рог; ул. Лале; ул. Малина; ул. Мир; ул. Пролет; ул. Свобода;  ул. Добри Чинтулов; ул. Панайот Хитов; ул. Усин Керим; ул. Братя Миладинови; ул.Ружа; ул. Свобода; ул. Страцимировска; ул. Чайка
На 04.06.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - с. Винище - ул. 23-ти Септември; ул. Александър Стамболийски; ул. Бенковски; ул. Богдан Чукар; ул. Боян Чонос; ул. Бузлуджа; ул. Валентина Терешкова; ул. Васил Левски; ул. Гергана; ул. Девети Септември; ул. Димитър Благоев; ул. Димитър Русинов; ул. Еделвайс; ул. Иван Вазов; ул. Извън Регулацията - бл. Стопански Двор;  бл. Цех за месо; бл.  Църква; ул. Йордан Цеков; ул. Йорданка Чанкова; ул. Калугерица; ул. Кирил и Методий; ул. Лиляна Димитрова; ул. Малчика; ул. местност Лъките; ул. Митко Палаузов; ул. Младост; ул. Песъка; ул. Петър Берон; ул. Петър Трендафилов; ул. Синчец; ул. Славейко Първанов; ул. Тодор Трифонов; ул. Христо Ботев; ул. Червен Бряг; ул. Шести Септември; ул. Юри Гагарин
На 04.06.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Мърчево - Беласица; Витоша; Георги Димитров; Елин Пелин;  Замфир Хаджийски; Никола Й. Вапцаров; Пиротска; Рила; Струма; Толбухин; Царибродска;  Шипка; Лом; Пристанищна
На 04.06.2014 г. /10.30-11.30 ч/ - с. Мърчево - ул. Девета; ул. Деветнадесет; ул. Десета;    ул. Единадесет; ул. Осемнадесет; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа; ул. Седемнадесет;    ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и девет; ул. Четвърта; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул. Шестнадесет
На 04.06.2014 г. /12.00-13.00 ч/ - с. Мърчево - ул. Втора; ул. Дванадесет; ул. Деветнадесет; ул. Осемнадесет; ул. Пета - бл. Къща; ул. Първа; ул. Седемнадесет; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Шеста
На 04.06.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Бистрилица - ул. 23- ти Септември; ул. Банска Бистрица;   ул. Волга; ул. Георги Димитров; ул. Иван Вазов; ул. Извор; ул. Раковска; ул. Сухаре; ул. Христо Ботев; ул. Христо Михайлов; ул. Церковска Бара

На 05.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Марин Дринов; ул. Свети Климент Охридски; ул. Велико Търново  
На 05.06.2014 г. /08.45-16.00 ч/ - с. Портитовци - ул. Втора; ул. Дванадесет; ул. Девета;  ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета;  ул. Четвърта; ул. Шестнадесет
На 05.06.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - с. Лехчево - ул. Александър Стамболийски; ул. Антим Първи;    ул. Васил Априлов; ул. Васил Левски; ул. Веселец; ул. Георги Димитров; ул. Девети Септември;    ул. Димитър Благоев; ул. Елин Пелин; ул. Любен Каравелов; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Паисий Хилендарски; ул. Панайот Хитов; ул. Тодор Семерджиев; ул. Христо Ботев; ул. Христо Михайлов; ул. Цветко Терзийски; ул. Юрий Гагарин
На 05.06.2014 г. /09.00-09.30 и 15.30-16.00 ч/ - с. Владимирово - Александър Стамболийски; Ангел Петков;  Бачо Киро; Васил Иванов Йосифов; Васил Левски; Витан Младенов; Владимир Петков Минчев;  Гаврил Генов; Георги Петров Лилов; Давид Тонов; Замфир Попов; Иван Донков; Извън Регулацията - бл. Стопански Двор; Камен Тошев; Лютенска Дружина; местност Манастира;  Найден Коцов Вълов; Никола Ефремов; Никола Й. Вапцаров; Нов Път; Огоста; Панталей Димитров; Парка На Свободата; Петко Димитров Петков; Петко Коцов Лечев; Стамен Илиев;  Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Коцов; Христо Михайлов; Цветан Василев; Черковна; Горна Ковачица; Първа; с. Громшин - Александър Стамболийски;  Бенковски; Васил Априлов; Васил Коларов; Васил Левски; Вели Манчов; Генерал Колев; Георги Димитров - бл. Кравеферма; Девети Септември - бл. Пресевна; Димитър Благоев; Драва;  Ивайло; Иван Вазов; Йордан Бърдарски; Кирил и Методий; Коста Велков; Кубадин; Лало Божинов; Маданска; Маршал Толбухин; местност - край Огоста - бл. Ферма; Майор Борис Костадинов  
На 05.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Долна Рикса - ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесета;   ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета
На 05.06.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - с. Крива Бара – 23-ти Септември; Александър Стамболийски;  Васил Левски; Владимир Максимов; Гео Милев; Георги Димитров; Георги Кирков; Гробарска;  Димитър Благоев; Иван Тодорин; Извън Регулацията; Кирил Рунчев - бл.  Къща; Людмила Живкова – бл. Къща; Митко Палаузов; Младост; Никола Парапунов; Панайот Волов;  Партизанска Среща; Река Лом; Родопа; Станке Димитров; Трайчо Костов; Физкултурна; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски
На 05.06.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Якимово - 23-ти Септември; Войн Петров; Георги Дамянов;  Георги Димитров; Георги Кирков; Георги Комитски; Димитър Георгиев Терзийски; Драгоевска;  Иван Панов; Йордан Йовков; Йордан Чушков; Качо Комитски; Кръсто Белчев; Любен Каравелов; Македонска; Милаки Бояджийски; Панайот Хитов; Партизанска; Пейо Крачолов Яворов; Петър Димитров; Пиротска; Първо Трифонов; Райна Княгиня; Росица; Симеон Иванов-мончо;  Славянска; Султаница; Тодор Терзийски; Тракийска; Филип Тотьо; Христо Ботев; Христо Михайлов; Цанко Церковски; Шипка
На 05.06.2014 г. /10.00-14.30 ч/ - с. Аспарухово - Антон Иванов; Васил Коларов; Вела Пеева;  Ворошилов; Георги Димитров; Дунавска; Леонид Брежнев; Лиляна Димитрова; Малчика; Одрин;  Поп Андрей; Сталинградска; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Шипка; Юрий Гагарин
На 05.06.2014 г. /10.30-11.30 ч/ - с. Лехчево - ул. Александър Стамболийски; ул. Антон Иванов;   ул. Васил Априлов ; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Димитров; ул. Димитър Благоев; ул. Йордан Йовков; ул. Климент Охридски; ул. Крайселска; ул. Любен Каравелов; ул. Оборище; ул. Пенчо Славейков; ул. Петър Берон; ул. Тодор Семерджиев; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Михайлов;   ул. Христо Смирненски; ул. Цветко Терзийски
На 05.06.2014 г. /12.00-13.00 ч/ - с. Лехчево - ул. Антим Първи; ул. Бенковски; ул. Братя Миладинови; ул. Васил Левски; ул. Владимир Заимов; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров;   ул. Добруджа; ул. Ивайло; ул. Иван Шишман; ул. Колхозна; ул. Марин Дринов; ул. Местност Маданска Бара - бл. Къща; ул. Оборище; ул. Панайот Хитов; ул. Пейо Яворов; ул. Софроний Врачански; ул. Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър; ул. Хан Аспарух; ул. Хан Кубрат; ул. Христо Смирненски
На 05.06.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Сливовик - Арсен Тончев; Вапцаров; Васил Левски;  Владимир Заимов; Георги Димитров; Георги Кирков; Дамян Влъчков; Девети Септември;  Димитър Благоев; Елин Пелин; Иван Вазов; Кирил и Методий; Ленин; Лилия Карастоянова;  Опълченска; Павел Хаджийски; Софрон Петров; Стойно Алексиев; Стоян Ангелов; Христо Ботев; Христо Михайлов; Юрий Гагарин; Яким Атанасов

На 06.06.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Хан Аспарух; ул. Цар Борис III; ул. Марин Дринов
На 06.06.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - с. Горна Лука - ул. Александър Стамболийски; ул. Балова Шума; ул. Васил Коларов; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Замфир Попов;    ул. Иван Бобанов; ул. Ленин; ул. Младост; ул. Огоста; ул. Родопи; ул. Стара Планина; ул. Тодор Токин; ул. Янтра
На 06.06.2014 г. /09.00-12.30 ч/ - с. Костенци – ул. Първа
На 06.06.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Николово - ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета;    ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета;    ул. Дванадесета; ул. Единадесета; ул. Извън Регулация - бл. Пилетарник ранчо стадиона; ул. Първа; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета
На 06.06.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Дондуково - Александър Киров; Белоградчишка; Бузлуджа;  Иван Вазов; Любен Каравелов; Опълченска; Раковски; Странджа; Хаджи Димитър; Цано Рачкин; Чавдар Воевода
На 06.06.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Ковачица - Втора; Двадесет и девет; Девета; Извън Регулацията; Осма; Пета; Петдесет; Петдесет и девет; Петдесет и осем; Петдесет и пет;  Петдесет и три; Петдесет и четири; Петдесет и шест; Петнадесет; Седемнадесет; Тринадесет;  Четиринадесет; Шеста; Шестдесет и две; Шестдесет и три; Шестнадесет
На 06.06.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. Берковица - ул. Александровска - ул. Генерал Владимир Заимов; кв. Изгрев; магазин за авточасти; магазинн Лидл - гр. Берковица
На 06.06.2014 г. /10.00-16.30 ч/ - гр. Вършец - ул. Васил Априлов; ул. Васил Левски; ул. Климент Охридски; ул. местност Милкина Ливада; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Раковска; ул. Република;  ул. Трети Март; ул. Хисаря; ул. Цар Калоян; ул. Червени Камък
На 06.06.2014 г. /10.30-11.30 ч/ - с. Горна Лука - ул. Александър Стамболийски; ул. Балова Шума; ул. Владимир Минчев; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров; ул. Иван Бобанов;    ул. Лика Рачин; ул. Маршал Толбухин; ул. Миньорска; ул. Младост; ул. Оборище; ул. Родопи;    ул. Христо Ботев; ул. Шипка
На 06.06.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Костенци - ул. Втора; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седма;    ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Шеста


Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.


 
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. ЧЕЗ прексъва тока заради ремонти 0| 4879 |30.04.2014 . Ще има временно спиране на тока заради ремонти 0| 6135 |25.04.2014 . ЧЕЗ ремонтира за добро качество 0| 5210 |17.04.2014 . Кратковременни прекъсвания на електрозахранването 0| 5630 |21.03.2014

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах