Сряда, 26 Септември 2018, 12:10
Frognews
0| 5634 |21.03.2014

Кратковременни прекъсвания на електрозахранването

.
ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:


София-град

За периода 24-25.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Люлин / Филиповци 1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 27, 29, 29б, 3, 4, 5, 5а, 6, 9, Филиповци 1, 32, 54, 83, до, о, бл. 1, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 26, 3, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 34, 35, 37, 40, 41, 42, 43, 5, 52, 53, 54, 6, 62, 63, 64, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 7, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 83, българска Божия Църква, къща, ул. Трети Март-търговски Дом, училище, читалище

За периода 27-28.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ф-ма Бертхолд

 

На 24.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Кокаляне - Александър Генков 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 20А, 22, 22А, 24, 26, 3, 4, 7, Васил Левски 26, 30, 44, 44А, 45, 46, 50, 59, Димитър Благоев 22, 25, 28, Зора 1, 10, 10А, 11, 12, 13, 15, 16, 2, 21, 4, 7, 8, Иван Шишман 10, 18, 24, 26, 30, 32, 36, 5, Изгрев бл. кв. 21, П-Л V-491, Искър 14, 21, 21А, 22А, 24, 26А, 28, 39Г, 7, 8, и, бл. ул. Шишман, Кръстан Младенов 1, 12, 14, 16, 3, 4, 6, Липова падина 10, Малчика 6, 8, 9, Околовръстна 1, 11, 12, 19, 2, 21, 25, 7, Родолюбие 1, 30, Роса 15А, Слатин дол 11, 30, 9-11, Стефан Караджа 17-1, 17-15, 17-2, 17-3, 17-4, 4, Тодорини кукли 12, 28, 4, 6, Тополите 22, 4, Трудолюбие 1, Цар Иван Асен II 1, Цар Калоян 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8, Явор 12, 15, 16, ул. Димитър Благоев, ул. Държов дол, ул. Зора, ул. Иван Шишман , ул. Изгрев , ул. Малчика , ул. Околовръстна, ул. Родолюбие, ул. Стефан Караджа, Тодорини кукли, ул. Тополите, ул. Цар Иван Асен

На 24.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Искър 33          

На 24.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Алеко Константинов, ул. Ела, ул. Елен, ул. 22-ра, ул. 27-ма, ул. Асанова чешма, ул. Бели брег, ул. Бистър поток, ул. Борика

На 24.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. София - Евлоги и Христо Георгиеви 6, Калиакра 2, 5, 7, Милин Камък 2, 52, Орфей 17, 19, 21, Папа Йоан Павел II 2, 3, 3А, 5         24. 03. 2014     

На 24.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - МТП Цех за печене на ядки Бусманци

На 24.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София - ул. Симеон Радев 93

На 24.03.2014 г. /09.00-13.30 ч/ - гр. София - Живописна 4, 4А

На 24.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Сердика бл. 4 вх. А, вх. Б, бл. 3 вх. А, вх. Б, вх. В

На 24.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - 685-та 1, 11, 16, 18, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 686-та 10, 10d, 12, 13, 14, 2, 20, 2а, 4, 5, 7, 7а, 9, бл. Упи Ххv 577, 687-ма 1, 3, 688-ма 2, 32, 32а, 5, 692-ра 1, 11, 6, 8, 9, 693-та 1, 2, 3, 4, 4а, 6, 8, 694-та 2, 5, 7, 9, 696-та 5, 6, 8, Боряна 54, Драгоман 35, 39, 41, 42, 45, 50, 51, 52, 54, 56, 56 А, 58, 60, 66, 72, бл. Къща, на Ъгъл С ул. 693 Стр. табло, Иван Радоев бл. и ул. Хр. Ноков, Маестро Кънев 49, Народно Хоро 56, 67, 69, 73, 75, 75а, 81, 83

На 24.03.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - с. Панчарево - местност Дупките 2

На 24.03.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - вилна зона Дупките 25, 35, бл. Жил. сграда, УПИ 23, УПИ 24

На 24.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Цар Самуил 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 151, 153, 157, 159

На 24.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Княгиня Мария Луиза бл. Ротондата, Централна Гара бл. Гаров подлез Ротондата, Предгаров подлез, Ротондата

На 24.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - ул. Черни Лом 5, 7, 9, 11

На 24.03.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Христо Ботев 128, 132, 134, 136, 122, 124, 131, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 163, 165, 167, 171, 173

На 24.03.2014 г. /10.00-15.01 ч/ - гр. София - 307-ма 1, 734-та 1, 10, 12, 14, 19, 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Банско 21, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, Белослав 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 6, 6А, 8, 3, Владимир Куртев 1, 10, 18, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 6, 8, Връх Тумба 1, Крепост 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, Метал 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, Мирни Дни 3, 5, Павел Шатев 32, Тумба 1, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 25, 27, 2А, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 4, 47, 6, 8, 9, 67, бл. ъгъла на ул. Тумба и ул. Банско кв. 23

На 24.03.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Антим I 81, 89-91, Св. св. Кирил и Методий 138

 

На 25.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Кокаляне ул. Димитър Благоев, ул. Държов дол, ул. Зора, ул. Иван Шишман, ул. Изгрев, ул. Малчика, ул. Околовръстна, ул. Родолюбие, ул. Стефан Караджа, Тодорини кукли, ул. Тополите , ул. Цар Иван Асен

На 25.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Боровинка, ул. Катеричка, ул. Елешница, ул. Здравец, ул. Кайлъка, ул. Войнишко въстание, ул. Горелица, ул. Дупките, ул. Еделвайс, ул. Ивето

На 25.03.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - с. Лозен - Бузлуджа 24, 28а, 5, Горица 13, 16, Дъб бл. Църк. храм, Зорница 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 8, Люляк 2, Мургаш 18, Радилица 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, бл. Упи ХІх-76, Кв. 110, Райкя 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Св. св. Кирил и Методий 1, бл. Пи-44063. 6222. 4813, Съединение 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 63, ъгъл С, бл. Шипка, Трънски път 1, 11, 2, 3, 3а, 4, 6, 8, 9, Шипка 1, 13, 15, 16, 18, 2, 20, 3, 38, 4, 5, 6, 8, Янко Панайотов 44

На 25.03.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - гр. София - Съединение 34

На 25.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Кокаляне - Александър Генков 13, 20А, 6А, 7, 8, Буката 12, 21, 3, 7, 9, Васил Левски 27, 28, 32, 35, 39, 40, 43, 44, 47А, 48, 51, 53, 55, 55А, 57, 61, Вец Кокаляне 7, Вилна Зона Китката бл. кл. А ст. 13, пл. 1017, КВ. 21, Грамада 7А, Димитър Благоев 10, 14, 15/17, 16, 23, Ела 12, 13, Здравец 2, 4, 6, Иван Шишман 9, Изгрев БЛ. УПИ VII-155, КВ 17, Искър 8, Кръстан Младенов 11, 12, 13, 15, 15А, 18, 20, 20А, 22, 5, 7, 8, 9, Латинка 11, 17, 2, 20А, 7, 8А, бл. м. Шабадина, Лъката 18, Могилата 1, 13, 3, 9, Околовръстна 11, 13, 15, 36, Пролет 5, 6А, 8, Ралица 12, 6, 8, 9, Самоковско Шосе 6А, Св. св. Кирил и Методий 1, 2, 20-10, 20-12, 20-14, 20-3, 4, 5, 8, 9, Симеон Халачев 4, Старата чешма 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, бл. Къща, Стефан Караджа 15, 17, 2, Тополите 17, 29, 9, Урвич 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 35, 4, 5, 6, 7А, 8, 9, Цар Иван Асен II 11, 18, 27, 40, 45, 5, 51, 6, БЛ. КЪЩА, Цар Калоян 10, Явор 1, 11, 2, 3, 5, 8

На 25.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Ген. Паренсов 30А, Урвич 4

На 25.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. Банкя - Бор 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 28А, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 37А, 39, 5, 6, 6А, 7, Булаир 10, 11, 13, 13А, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 2А, 3, 36, 36А, 38, 40, 42, 42А, 46, 48, 50, 54, 56, 6, 60, 62, 64, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 9, м/у 27/29, бл. Имот пл. 2133, Емине 1, Здравец 15, Иларион Макариополски/9 Сеп 68, бл. Стр. табло, Китна Пролет 12А, 14, 3, Люляк 1, 2, 3, Момина Сълза 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 1А, 2, 20, 2А, 30А, 35, 4, 42, 5, 6, 7, 8, 9, с/у, бл. Вила, Трафопоста, Оборище 1, 10, 2, 2А, 3, 4, 7, Перуника 19, Роза 10, 14, 15, 17, 24, 28, 29А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 37А, 38, 39, 4, 40, 41, 43, 45, 46, 4А, 50, 57, 58, 6, 60, 60А, 62А, 64, 64А, 66, 68, 6А, 7, 70, 72, 74, 76, 78, 7А, 8, 9, 62, Ропотамо 10, Свобода 14А, Спътник 2, Търнов рид 34, 48, Шипка 3, 4, Ясен 1, 1А, 2, 3, 7,София, Булаир 38, Роза 15, 17, 29А, Явор 8

На 25.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 5 бл. 501 вх. А, вх. В

На 25.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Сердика бл. 4 вх. В, бл. 5 вх. В, бл. 6

На 25.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Света Троица бл. 301, 303В, 306, 306-подблоково пространство, 307, 307 А, 307А, 308, 311, до бл. 306, печатница, ДО

На 25.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Македония 8

На 25.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - София 501-ва 1, 2, 3, 4, 7 , 502-ра 1, 2, 3, 4, 7, 503-та 1, 2, 3, 4, 7, 8, 13, 15, 16, 19, 20, 24, 28, 32, 34, 504-та 1, 2, 3, 4, 7, 8, 505-та 1, 2, 3, 4, 7 , 506-та 1, 2, 3, 4, 18, 507-ма 1, 2, 18, 25, 29, 508-ма 1, 2, 3, 4, 7, 509-та 1, 2, 3, 4, 7, 511-та 1, 2, 3, 24, 29, 512-та 1, 2, 3, 24, 29, 514-та 1, 2, 3, 24, 29

На 25.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Боряна 31, 36, 37, 38, 38а, 40, 40а, 44, 44а, 46, 46а, 49, Бързарица 20, 22, 22 А, 24, Драгоман 27, 27 А, 27 Б, Иван Андонов/491-ва/ 10, Иван Радоев 1, 10, 11, 12, 15, 15а, 15б, 16, 16а, 17, 18, 19, 6, Народен Герой 33, Народно Хоро 49, Овча Купел бл. ул. 684-кв. 8 Имот 3

На 25.03.2014 г. /09.15-11.15 ч/ - гр. София - ул. Неофит Рилски 42, 44, 46, ул. Патриарх Евтимий 62, 64, 66, ул. Христо Белчев 47, 48, 49, 50, 51, ул. Хан Аспарух 24, 26, 28, бул. Витоша 69

На 25.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Западен парк бл. 124, 125, 127, с/у

На 25.03.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. София - Западен парк бл. 10, 9, Красна Поляна I Част БЛ. 16, Проф. Вайганд бл. 15 А, 15А, 15Б, 16, Света Троица бл. 16

На 25.03.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - Западен парк бл. 119

 

На 26.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Република 5-та, 2, Сливница 205, 207, 211

На 26.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ -  Складова база

На 26.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ -  с. Владая - ул. Любомир Миланов, ул. Офелиите, ул. Лесковец, ул. Кирил Димитров, ул. Китен, ул. Майско утро, ул. Превалски езера, местност Герена

На 26.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ -  с. Железница - Ален Мак 4, Боровец 2, 6, Ведена 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 23А, 29, 31, 6, 7, 8, 9, Дъбова гора 15, 6, Еделвайс 3, 5, Искърска 2, бл. Павилион, Читалище, Кимов дол 4, Лева река 10, 3, 6, Люляк 1, 11, 17, 5, 9, Самоковско шосе 24, 27 А, 27А, 35, 38, 40, 44, 53, Стамболова река 15, 22, 25, 29, 31, 33, 35, 4, 6, Урвич 21, 27, 28, 34, 36, 38, Черни връх 15, 2, 5, Шипка 1, 3, 4, 5, 7

На 26.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ -  с. Железница - Ален Мак 1, 2, 3, 4, 5, 8, Боровец 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8, Вителски дол 1, 7, бл. Водна помпа, къща, Витоша 10, 7А, Дрен 4, 5, Дъбова Гора 11, 13, 15, 2А, 8, 9, Еделвайс 3, 4, 5, 5А, 7, Здравец 5, 6, 8, Иглика 13, Изгрев 2, Искърска 1, 11, 14, 16, 2, 20, 22, 3, 4, 6, 7, 8, 9, Крушкини кошари бл. Къща, Лева река 8, Люляк 1, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 2, 23, 25, 25А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9А, Манастирище 18, местн. Мангови кошари бл. Вила, местн. Цареви кошари 12, 16, 23, 24, 28, 31, 5, бл. Вила, Къща, м. Брезовица, Плана планина 13, 1А, 21, 29, 31, 34, 35, 42, 5, 6, Пробуда 14, 14А, 18, 22, 23А, 24, 27, 28, 33, 5А, 9, Самоковско шосе 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 4, 40, 41, 43, 47, 49, 53, Стамболова река 17, 19, 21, 3, 5, 5А, 6, 7, 9, Урвич 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 7, Черни връх 11, 13, 15, 17, 3, 5, 5А, 7, 9, 2,София, Пробуда 14

На 26.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ -  гр. София - ул. Мила родина бл. 16

На 26.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ -  гр. София - ул. Деде Агач бл. 60А вх. А

На 26.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ -  гр. София - гр. София - ж . Стрелбище бл. 4А

На 26.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ -  гр. София - жк Надежда 5 бл. 501 вх. Б, вх. Г

На 26.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ -  гр. София - жк Люлин 10 бл. 131

На 26.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ -  гр. София - жк Люлин 10 бл. 134

На 26.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ -  гр. София - ул. Мърфи 28

На 26.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ -  гр. София - жк Надежда 5 бл. 502 вх. А, вх. Б

На 26.03.2014 г. /08.30-17.30 ч/ -  гр. София - Васил Друмев 14, 15, 17, 18, 22, 24, 26, 29, 30, 33, 34, 37, Черковна 54, 56, 58, 75в, 60

На 26.03.2014 г. /08.45-13.45 ч/ -  гр. София - Младост 2 бл. Бив. одз Б. 241, до 241, до бл. 242 вх. А

На 26.03.2014 г. /09.00-12.30 ч/ -  гр. София - Зайчар 163А

На 26.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  гр. София - Илинден бл. 11 вх. А, вх. Б, вх. В

На 26.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  гр. София - Левски Зона Г бл. 5 вх. Е, Ж, З

На 26.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  гр. София - Владимир Минков-Лотко 3, 4, 5, 8

На 26.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  гр. София - 515-та 1, 2, 3, 4, 7, 8, 516-та 1, 2, 3, 4, 7, 517-та 1, 2, 3, 4, 18, 518-та 1, 2, 18, 25, 29, 519-та 1, 2, 3, 4, 7 , 520-та 1, 2, 3, 4, 7, 521-ва 1, 2, 324, 29, 523-та 1, 2, 3, 24, 29, 524-та 1, 2, 3, 24, 29, 525-та 1, 2, 3, 24, 29, 530-та 1, 2, 3, 4, 7, 533-та 1, 2, 3, 4, 7, 555-та 1, 2, 3, 24, 29, 557-та 1, 2, 3, 24, 29, 558-та 1, 2, 3, 24, 29, 584-та 1, 2, 3, 4

На 26.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  гр. София - Емилиан Станев 2 бл. 6 , 7 и хотел

На 26.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  гр. София - Бузлуджа 59

На 26.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ -  гр. София - 671-ва 5, 7, 761-ва 17а, 770-та 4, Букет 14, 45, 47, 49, 53, 60, 62, 64, 66, 70, 88, 90, 92, 94, бл. Офис, Евлия Челеби 1, 10, 14, 16, 2, 3, 4, 42, 5, 7, Калояново 12, 4, Монтевидео 132, 13а, 14, 18, 2, 20, 21, 21а, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 32а, 4, 5, 64, 7, 70, 7а, 8, 86, 96, Народно Хоро 62, 70, 74, Никола Петков 13, 15, 19, 19а, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 45, 45а, 47, 53

На 26.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ -  гр. София - Младост, бл. 351, вх. А , вх. Б

На 26.03.2014 г. /09.30-11.30 ч/ -  гр. София - Баба Тонка 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20а, 23, 25, 26, 28, 28а, 3, 30, 3а, 5, 51, 58, 58а, 5а, 5б, 60, 60а, 7, 7а, 9, бл. 60, кв. Левски

На 26.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ -  гр. София - Надежда 1 бл. 153 вх. В, Г

На 26.03.2014 г. /09.30-16.30 ч/ -  гр. София - жк Изгрев бл. 315, ул. Елемаг 34+корейски ресторант 30А, 32 (строителен обект), ул. Фр. Жолио Кюри 83

На 26.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ -  гр. София - Дружба 1 бл. 120+ресторант

На 26.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ -  гр. София - Люлин бл. 118, Люлин 10 бл. 116, 117, 118, 119, 119А, 119Б, 170, зад, пред, Майски ден 9, бл. кв. 126

На 26.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ -  гр. София - Дианабад бл. 15;бл. 17;бл. 20 вх. А, Б;бл. 21,Поща и Б-я Шел на бул. Д-р Г. М. Димитров и ул. Никола Габровски

На 26.03.2014 г. /10.15-12.15 ч/ -  гр. София - Дружба бл. 120+ресторант

На 26.03.2014 г. /11.00-13.00 ч/ -  гр. София - Национален дворец

На 26.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ -  гр. София - Майски ден 1, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22А, 22Б, 24А, 24Б, 25, 43, 45, бл. Книжарница, Орион 2, 4, 6, 78, 8, 80, 82, бл. Павилион, Тома Давидов 1, 4, 6, 6А, 8, 8А

На 26.03.2014 г. /13.00-15.00 ч/ -  гр. София - Западен парк бл. между блокове 69, 70, 71

 

На 27.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ -  гр. София - Надежда 1 бл. 102, 202, Христо Силянов бл. 102

На 27.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ -  с. Владая - ул. Равнище, ул. Слънчев залез, ул. Спортист, ул. Сребрист Бор,ул. Марин чукар, ул. Ново село, ул. Пирин, ул. Приплат, ул. Пролет

На 27.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Железница - Ален Мак 1, 2, 3, 4, 5, 8, Боровец 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8, Вителски Дол 1, 7, бл. Водна помпа, къща, Витоша 10, 7А, Дрен 4, 5, Дъбова гора 11, 13, 15, 2А, 8, 9, Еделвайс 3, 4, 5, 5А, 7, Здравец 5, 6, 8, Иглика 13, Изгрев 2, Искърска 1, 11, 14, 16, 2, 20, 22, 3, 4, 6, 7, 8, 9, Крушкини кошари бл. къща, Лева река 8, Люляк 1, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 2, 23, 25, 25А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9А, Манастирище 18, местн. Мангови кошари бл. вила, местн. Цареви кошари 12, 16, 23, 24, 28, 31, 5, бл. вила, къща, м. Брезовица, Плана планина 13, 1А, 21, 29, 31, 34, 35, 42, 5, 6, Пробуда 14, 14А, 18, 22, 23А, 24, 27, 28, 33, 5А, 9, Самоковско Шосе 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 4, 40, 41, 43, 47, 49, 53, Стамболова река 17, 19, 21, 3, 5, 5А, 6, 7, 9, Урвич 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 7, Черни Връх 11, 13, 15, 17, 3, 5, 5А, 7, 9, 2,

На 27.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Пробуда 14

На 27.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Нишава 113 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г

На 27.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 142, бл. 136

На 27.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Младост 3 бл. 351, вх. А, вх. Б

На 27.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 5 бл. 502 вх. В, вх. Г, вх. Д

На 27.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Буная 14, 2, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31а, 33, 36, бл. 17, Марагидик 9, Русалка 30, 33

На 27.03.2014 г. /08.45-14.45 ч/ - гр. София - Младост 2, до, бл. 208, 209 Б, 209а, 209б, 210, до бл. 209бг

На 27.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 11 вх. Г, вх. Д

На 27.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 178 вх. А, Б, В, Г

На 27.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Георги Пеячевич 37, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, БЛ. 15, 41, 45, 5, Георги Спасов1, 2, 14, 16, 21, 25, 37, 41, Иларион Драгостинов, Каймакчалан, Калиманци

На 27.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Бойчо Бойчев 2, Никола Петков 132, 50а, 51, 54, 57, 61, 63, 64, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 80, 92

На 27.03.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - гр. София - Баба Тонка 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20а, 23, 25, 26, 28, 28а, 3, 30, 3а, 5, 51, 58, 58а, 5а, 5б, 60, 60а, 7, 7а, 9, бл. 60, кв. Левски

На 27.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Надежда 2 бл. 272 вх. А, Б

На 27.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Зона Б-18 бл. 1, 1-2, 2, 3, 4

На 27.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Люлин 10 бл. 120, 121, 121Д

На 27.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Дианабад бл. 31Б, ул. Никола Габровски 61+банки, казино и офиси

На 27.03.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-18 бл. 6, 7, бл. 6/бл. 7, м/у

На 27.03.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Орион 3, Сливница БЛ. УПИ І кв. 123

 

На 28.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ -  с. Владая - ул. Чаладинка,ул. Тополите,ул. Реката,ул. Янкино усое,ул. Равнище,ул. Червена трева,ул. Язбино

На 28.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ -  с. Железница - Ален Мак 1, 2, 3, 4, 5, 8, Боровец 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8, Вителски Дол 1, 7, бл. водна помпа, къща, Витоша/21ва/ 10, 7А, Дрен 4, 5, Дъбова гора 11, 13, 15, 2А, 8, 9, Еделвайс 3, 4, 5, 5А, 7, Здравец 5, 6, 8, Иглика 13, Изгрев 2, Искърска 1, 11, 14, 16, 2, 20, 22, 3, 4, 6, 7, 8, 9, Крушкини кошари бл. къща, Лева река 8, Люляк 1, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 2, 23, 25, 25А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9А, Манастирище 18, местн. Мангови кошари бл. вила, местн. Цареви кошари 12, 16, 23, 24, 28, 31, 5, бл. вила, къща, м. Брезовица, Плана планина 13, 1А, 21, 29, 31, 34, 35, 42, 5, 6, Пробуда 14, 14А, 18, 22, 23А, 24, 27, 28, 33, 5А, 9, Самоковско Шосе/1ва/ 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 4, 40, 41, 43, 47, 49, 53, Стамболова Река 17, 19, 21, 3, 5, 5А, 6, 7, 9, Урвич 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 7, Черни Връх 11, 13, 15, 17, 3, 5, 5А, 7, 9, 2

На 28.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ -  София - Пробуда 14

На 28.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ -  гр. София - ул. Нишава 114 бл. 124 вх. А, вх. Б, вх. В

На 28.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ -  гр. София - жк Люлин 10 бл. 135, 137

На 28.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ -  гр. София - Младост 3 бл. 351, вх. В, вх. Г           

На 28.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ -  гр. София - жк Надежда 5 бл. 506 вх. А, вх. Б, вх. В

На 28.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ -  гр. София - Младост 2 бл. 217, 217 Пристройката, 218, 218а, 237, 238, до бл. 239/преустроени Гаражи В, кв 11 Упи 2-2104, м/у бл. 239 И 217, До, до 217, с/у

На 28.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  гр. София - Илинден бл. 12 вх. А, вх. Б

На 28.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  гр. София - Хаджи Димитър бл. 177 вх. А, бл. 178 вх. Д, Е, Ж

На 28.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  гр. София - Цариградско шосе бл. 115

На 28.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  гр. София - ул. Яребична поляна

На 28.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  гр. София - Филип Станиславов, Мими Балканска 4, 9, 20, 60, Никола Караджов, Плачковски манастир, Попова шапка, Ситняково 4А

На 28.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ -  гр. София - Стрелбище бл. 5

На 28.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  гр. София - Надежда 2 бл. 272 вх. В, Г

На 28.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ -  гр. София - ул. Зайчар

На 28.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ -  гр. София - бл. 120

На 28.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ -  гр. София - бул. Д-р Г. М. Димитров 62+магазини, офиси и Булбанк, ул. Никола Габровски 57 и 59+магазини към тях, Дианабад бл. 33Б вх. А и Б

На 28.03.2014 г. /12.00-14.00 ч/ -  гр. София - бл. 14

На 28.03.2014 г. /12.00-16.00 ч/ -  гр. София - Люлин 10 бл. 113, 113П, 114, 123, ДО

На 28.03.2014 г. /13.00-15.00 ч/ -  гр. София - бл. 14

 

 

Софийска област

За периода 24-28.03.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Лъга - Асфалтова база

За периода 25-27.03.2014 г. /09.45-16.00 ч/ - гр.Ботевград - Кравеферма Медвен, Телеутотелно стоп., Кошари Дренето, ф-ма Искър

 

На 24.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Златица - Александър Стамболийски, Васил Левски, Велко Болчев, Георги Бенковски, Златишко поле, Иван Вазов, Йордан Йовков, Македония, Опълченска, площад Македония, Свети Св.Кирил и Методий, Средна гора, Харалампи Самарджиев

На 24.03.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - с. Гурково, с. Радотина, с. Краево, с. Осенов лакН

На 24.03.2014 г. /09.45-14.00 ч/ - с. Лъга - от към гр. Етрополе

 

На 25.03.2014 г. /08.15-16.30 ч/ - гр. Сливница - Александър Стамболийски, Васил Априлов, Георги С. Раковски, Гургулят, Клисура, Лозан Тончев, Михаил Георгиев, Кенин, Райна Княгиня, Хаджи Димитър, Шейново, Юрий Гагарин

На 25.03.2014 г. /09.15-10.00 ч/ - с. Алдомировци - шивашки цех

На 25.03.2014 г. /09.30-13.15 ч/ - с.Осиковица

На 25.03.2014 г. /11.00-11.30 ч/ - гр. Костинброд - Обединена бл. Пчеларска станция

На 25.03.2014 г. /12.00-12.30 ч/ - ПОПП

На 25.03.2014 г. /13.30-14.00 ч/ - ВП

 

На 26.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ихтиман - ул. Алеко Константиновот, ул. Александър Стамболийски от до

На 26.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Правец - махала Пушкарско

На 26.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Поповяне

На 26.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Искрец - Васил Левски, махала Букет

На 26.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч - махала Джуричова бл. вила, вила, къща

На 26.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Костинброд - Обединена

На 26.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Петково

На 26.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Любен Каравелов

На 26.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Златица - Васил Левски, Христо Ботев, Свещи Плаз

На 26.03.2014 г. /09.45-14.00 ч/ - с. Осиковица - махала Баре

 

На 27.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ихтиман - ул. Димитър Попов, ул. Димитър Ралов, ул. Йордан Цонев

На 27.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Правец - ул. Възраждане, ул. Лесковец

На 27.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с.Поповяне

На 27.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Искрец - Васил Левски, махала Букет

На 27.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч - Найденова

На 27.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Костинброд - Струма

На 27.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Петково

На 27.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Александър Батенберг, Любен Каравелов, Славейков

На 27.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Златица - Васил Левски, Христо Ботев, Свещи Плаз

На 27.03.2014 г. /09.45-14.00 ч/ - с.Осиковица - махала Кратуните

 

На 28.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Славейков

На 28.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ихтиман - ул. Полковник Борис Дрангов, ул. Шести септември

На 28.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Правец - ул. Възраждане, ул. Генерал Раух

На 28.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Поповяне

На 28.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Искрец - махала Букет

На 28.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч - махала Джуричова бл. вила, вила, къща

На 28.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Костинброд - Обединена

На 28.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Петково

На 28.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Златица - Васил Левски, Христо Ботев, Свещи Плаз

На 28.03.2014 г. /09.45-14.00 ч/ - с. Малки Искър

 

 

Пернишка област

24.03.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник - ул. Къкринско Ханче; ул. Мадара; ул. Перущица; ул. Силистра; ул. Търново

 

25.03.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - с. Рударци - ул. Веслец; ул. Витоша; ул. Здравец; ул. Миньор; ул. Михаил Дойчев; ул. Пирин; ул. Райко Янков; ул. Рила; ул. Стара Планина; ул. Черни Връх

25.03.2014 г. /11.00 - 12.00 ч/ - с. Рударци - ул. Бузлуджа; ул. Ваташка; ул. Кало; ул.  Острица; ул. Пирин; ул. Родопи; ул. Селимица; ул. Средна Гора; ул. Шипка

25.03.2014 г. /13.00 - 14.00 ч/ - гр. Перник - ул.  Багова Махала; ул. Драгановец Залес.пояс; ул. Крепок; ул.  Кристал Блокове; ул. Сандански; ул. Средец; ул. Цане Гинчев

25.03.2014 г. /15.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник - кв. Караманица

 

26.03.2014 г. /09.00 - 12.30 ч/ - гр. Брезник - ул. Генерал Владимир Заимов; ул. Капитан Кисов

26.03.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - Дрен;  Двадесет и трета;  Двадесет и четвърта

26.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Ноевци, общ. Брезник

26.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Богданов Дол, ул. Васил Левски; ул. Витоша; ул. Люлин;.  Махала Стаменова; ул. Пчела; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Смирненски; ул. Чучулига

26.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник - Благой Гебрев

26.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Ярджиловци - ул. Арда; ул. Девети Септември; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Кракра; ул. Орниче; ул. Перник; ул. Първи Май; ул. Рила; ул. Свилен Русев; ул. Средна Гора; ул. Тодор Димитров; ул. Христо Смирненски

26.03.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ -  с. Гърло, общ. Брезник

 

27.03.2014 г. /09.00 - 13.00 ч/ - гр. Перник - ул. 10-та; ул. 11-та ;ул. 1-ва; ул. 3-та; ул. 4-та; ул.  5-та; ул. 7-ма; ул. 8-ма; ул. 9-та

27.03.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - Дрен;  Четиридесет и втора;  Четиридесет и пета;  Четиридесет и първа

27.03.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ - Перник - Благой Гебрев

27.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Велиново, общ. Трън

 

28.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Богданов Дол - ул. Васил Левски; ул. Витоша; ул. Люлин; ул.  махала Стаменова; ул. Пчела; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Смирненски; ул. Чучулига

28.03.2014 г. /09.00 - 15.00 ч/ - гр. Перник - Благой Гебрев

28.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Ярджиловци - ул. Арда; ул. Девети Септември; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Кракра; ул. Перник; ул. Първи Май; ул. Рила; ул. Свилен Русев; ул. Средна Гора; ул. Тодор Димитров; ул. Христо Смирненски

28.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Велиново, общ. Трън

 

 

Благоевградска област

За периода 24-28.03.2014 г. /10.00 - 15.30 ч/ - гр. Петрич, Общ. Петрич  с. Куково; с. Драгуш; местност Махмутица; с. Боровичене; с. Крушица

 

На 24.03.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - община Струмяни - ул. Г. С. Раковски, ул. Мрамора, ул. Васил Левски, ул. Христо Ботев, ул. Цар Калоян, ул. Цар Симеон, ул. Струма

На 24.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - община Струмяни; с. Раздол; с. Клепоало; с. Добри лаки; с. Горна Рибница; с. Колибите; с. Глинджурци; с. Дръно Бърдо; местност Студената вода; с. Каменица; с. Цапарево; с. Кърпелево; с. Гореме; с. Вракуповица; с. Седелски рид; с. Седелски колиби - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 24.03.2014 г. /09.30 - 09.50 ч/ - община Якоруда; с. Аврамово; с. Бунциво; с. Бел Камен; с. Конарско; с. Рохлево; с. Смолево; с. Черна места; ВЕЦ Бела места; ВЕЦ Челна места; бензиностанция Лукойл в гр. Якоруда

На 24.03.2014 г. /09.30 - 12.00 ч/ - с. Жижево

На 24.03.2014 г. /13.30 - 16.30 ч/ - с. Фъргово

 

На 25.03.2014 г. /09.00 - 12.00 ч/ - гр. Добринище - ул. Иван Вазов; ул. Адам Трънка

На 25.03.2014 г. /09.00 - 15.00 ч/ - община Струмяни - ул. Г. С. Раковски, ул. Мрамора, ул. Васил Левски, ул. Христо Ботев, ул. Цар Калоян, ул. Цар Симеон, ул. Струма

На 25.03.2014 г. /09.15 - 12.00 ч/ - гр. Добринище - ул.  Еделвайс; ул. Места, ул. Иван Попов Деничин; ул. Юрий Гагарин; ул. Алексъндър Стамболийски

На 25.03.2014 г. /09.30 - 14.30 ч/ - с. Брезница, местност Чарка

На 25.03.2014 г. /13.00 - 16.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Митко Палаузов; ул. Паисий Хилендарски; ул. Петко Р. Славейков

На 25.03.2014 г. /13.00 - 16.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Десилица; ул. Никола Парапунов ; ул. Охрид; ул. Христо Ботев; механа Бабуч; ул. Пирин; ул. Иван Галчев

На 25.03.2014 г. /13.15 - 16.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Паисий Хилендраски; ул. Елин Пелин

На 25.03.2014 г. /15.00 - 16.30  ч/ - с. Брезница  - ул. Антон Иванов;   ул. Балийца;   ул. Барата;   ул. Бели Брег;   ул. Бело Море;   ул. Бърда;   ул. Васил Левски;   ул. Васил Петлешков;   ул. Воденицата;   ул. Генерал Ковачев;   ул. Гео Милев;   ул. Георги С. Раковски;   ул. Гоце Делчев;   ул. Иван Вазов;   ул. Исмаил Кальор;   ул. Каменица;  ул.  Керанека;   ул. Крали Марко;   ул. Кушията;   ул. Лозята;   ул. Македония;   ул. Неврокоп;   ул. Суда;   ул. Татарка;   ул. Туфча

 

На 26.03.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - с. Плетена, общ. Сатовча – кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 26.03.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - с. Ново Лески, общ. Хаджидимово – кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 26.03.2014 г. /08.15 - 16.15 ч/ - община Струмяни - ул. Г. С. Раковски, ул. Мрамора, ул. Васил Левски, ул. Христо Ботев, ул. Цар Калоян, ул. Цар Симеон, ул. Струма

На 26.03.2014 г. /09.00 - 10.30 ч/ - с. Сатовча - ул. Бистрица ;  ул. Васил Даракчиев ;  ул. Васил Левски ;  ул. Девети Септември ;  ул. Здравец ;  ул. Петдесета ;  ул. Свилен Русев ;  ул. Стопански Двор ;  ул. Тодор Шопов ;  ул. Червеноармейска ;  ул. Четирдесет и девета

На 26.03.2014 г. /09.00 - 12.00 ч/ - гр. Добринище - ул. Освобождение; ул. Москва; ул. Алексъндър Стамболийски; ул. Търговска

На 26.03.2014 г. /09.00 - 12.00 ч/ - община Благоевград, гр. Благоевград - ул. Арсений Костенцев;  ул. Братя Миладинови; ул. Георги Измирлиев;  ул.Крали Марко;  ул.Стефан Стамболов; Фонтани подлез при фонтаните и района около тях

На 26.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Добринище - Васил Левски;  Георги Бенковски;  Цар Симеон

На 26.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Благоевград  Д-р Христо Татарчев

На 26.03.2014 г. /09.00 - 16.00  ч/ - с. Първомай, общ. Петрич, ул. Самуилова крепост

На 26.03.2014 г. /09.15 - 11.00  ч/ - община Якоруда, с. Аврамово; с. Бунциво; с. Бел Камен; с. Конарско; с. Рохлево; с. Смолево; с. Черна места; ВЕЦ Бела места; ВЕЦ Челна места; бензиностанция Лукойл в гр. Якоруда

На 26.03.2014 г. /09.30 - 11.30  ч/ - гр. Якоруда - Промишлената зона на гр. Якоруда;  ул. Алпийска;  ул. Васил Левски;  ул. Витоша;  ул. Гоце Делчев;  ул. Даме Груев;  ул. Джебре;  ул.Екзарх Йосиф; ул. Кирил И Методи;  ул.Кожух;  ул. Места;  ул. Местност Трещеник;  ул.Миланица;  ул. Ореховица;  ул. Пелистър;  ул. Пета;  ул. Петко Р. Славейков;  ул. Рила; ул. Седма; ул. Софроний;  ул. Средна Гора; ул. Стефан Караджа; ул. Стокевица; ул. Трещеник; ул. Хаджиалиш; ул. Христо Ботев; ул. Цар Борис III; ул. Якорущица

На 26.03.2014 г. /11.30 - 16.30 ч/ - с. Вълкосел  - ул. Бачо Киро;  ул. Бистрица;  ул. Божур;  ул. Братя Миладинови;  ул. Бузлуджа;  ул. Димчо Дебелянов;  ул. Лилия;  ул. Люляк;  ул. Места;  ул. Михаил Антонов;  ул. Никола Калъпчиев;  ул. Прогрес;  ул. Първи Май;  ул. Светиката;  ул. Чавдар;  ул. Шипка

На 26.03.2014 г. /13.00 - 16.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Еделвайс; ул. Места, ул. Иван Попов Деничин; ул. Юрий Гагарин; ул. Алексъндър Стамболийски

 

На 27.03.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - с. Кочан, общ. Сатовча - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превлючвания

На 27.03.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - с. Плетена, общ. Сатовча - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превлючвания

На 27.03.2014 г. /09.00 - 11.30 ч/ - с. Ваклиново - ул. Възрожденска;   ул. Граничарска;   ул. Никола Вапцаров;   ул. Партазанска;   ул. Пирин;   ул. Стефка Събчева;   ул. Трети Март

На 27.03.2014 г. /09.00 - 12.00 ч/ - гр. Добринище - ул. Иван Вазов ; ул. Адам Трънка

На 27.03.2014 г. /09.00 - 12.00 ч/ - гр. Добринище - ул.  Еделвайс; ул. Места, ул. Иван Попов Деничин; ул. Юрий Гагарин; ул. Алексъндър Стамболийски

На 27.03.2014 г. /09.00 - 15.00 ч/ - община Струмяни - ул. Г. С. Раковски, ул. Мрамора, ул. Васил Левски, ул. Христо Ботев, ул. Цар Калоян, ул. Цар Симеон, ул. Струма

На 27.03.2014 г. /09.00 - 16.00  ч/ - гр. Добринище - Петър Галчев;  Софроний;  Хан Крум;  Цар Самуил

На 27.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Благоевград  - Арсений Костенцев

На 27.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Първомай, общ. Петрич - ул. Беласица

На 27.03.2014 г. /09.30 - 11.30  ч/ - гр. Якоруда, община Якоруда - ул.  Айдаре; ул. Белмекен; ул. Бунтишка; ул. Бърдо; ул. Васил Априлов; ул. Васил Левски; ул. Витоша; ул. Гоце Делчев; ул. Девета; ул. Иван Попкостов; ул. Кирил и Методий; ул. Кожух; ул. Лазарец; ул. Любен Каравелов; ул. Пелистър; ул. Петко Р. Славейков; ул. Седма; ул. Стоян Табаков; ул. Христо Ботев; ул. Цар Борис III; ул. Яворов

На 27.03.2014 г. /13.00 - 16.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Десилица; ул. Никола Парапунов; ул. Охрид; ул. Христо Ботев; механа Бабуч; ул. Пирин; ул. Иван Галчев

На 27.03.2014 г. /13.00 - 16.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Митко Палаузов; ул. Паисий Хилендарски; ул. Петко Р. Славейков

На 27.03.2014 г. /13.00 - 16.30 ч/ - гр. Добринище - ул. Паисий Хилендраски; ул. Елин Пелин

На 27.03.2014 г. /13.00 - 16.30 ч/ - с. Дебрен - ул. Втора;  ул. Двадесет и осма;  ул. Двадесет и пета;  ул. Двадесет и трета;  ул. Двадесет и четвърта;  ул. Двадесета;  ул. Дванадесета;  ул. Девета;  ул. Деветнадесета;  ул. Десета;  ул. Единадесета;  ул. Осма;  ул. Петнадесета;  ул. Първа;  ул. Седма;  ул. Трета;  ул. Тринадесета;  ул. Четвърта;  ул. Четиринадесета;  ул. Шеста;  ул. Шестнадесета

 

На 28.03.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - с. Огняново, общ. Гърмен - кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 28.03.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - с. Плетена, общ. Сатовча - кратковременни прекъсвания поради оперативни превключвания

На 28.03.2014 г. /09.00 - 12.00  ч/ - гр. Добринище - ул.Освобождение; ул. Москва; ул. Алексъндър Стамболийски; ул. Търговска

На 28.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Добринище - Георги Бенковски;  Попово Езеро;  Софроний;  Хан Аспарух  Чобан Бойчо;  Шипка

На 28.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Благоевград - Д-р Христо Татарчев

На 28.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Първомай, общ. Петрич - ул. Георги Измерлиев

На 28.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - община Струмяни - ул. Г. С. Раковски, ул. Мрамора, ул. Васил Левски, ул. Христо Ботев, ул. Цар Калоян, ул. Цар Симеон, ул. Струма

На 28.03.2014 г. /10.00 - 15.00  ч/ - с. Смолево

На 28.03.2014 г. /13.00 - 16.30  ч/ - гр. Добринище - ул. Еделвайс; ул. Места - ул. Иван Попов Деничин; ул. Юрий Гагарин; ул. Алексъндър Стамболийски

 

 

Кюстендилска област

За периода 24-25.03.2014 г. /09.15 - 16.00 ч/ - с. Копиловци, Вакумна фабрика, общ. Кюстендил

 

На 24.03.2014 г. /08.45 - 10.30 ч/ - гр.  Дупница - търговия на едро-склад за месо

 

На 26.03.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - Кочериново;  Бончук;  Гео Милев;  Зоя Космодамянская

На 26.03.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - гр. Сапарева баня  - ул. Александър Стамболийски;  ул. Валявица;  ул. Васил Петлешков;  ул. Германея;  ул. Йордан Михайлов;  ул. Никола Вапцаров;  ул. Отец Паисий;  ул .Плиска;  ул. Стоил Косовски;  ул. Фенерка;  ул. Христо Ботев

На 26.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Бобов дол - Димитър Благоев

На 26.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Бобов дол - Георги Димитров

На 26.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Княз Ал. Батемберг, ул. Александър Стамболийски

На 26.03.2014 г. /09.15 - 12.00 ч/ - с. Коняво общ. Кюстендил - ул. Александър Стамболийски; ул. Бенковски; ул. Бор;  ул. Владимир Поп Томов; ул. Възраждане; ул. Георги Димитров; ул. Девети Септември; ул. Димитър Благоев; ул. Димитър Каляшки; ул. Жельо Демиревски; ул. Иван Вазов;  ул. Ленин; ул. Мусала; ул. Никола Димитров; ул. Симеон Въжаров; ул. Христо Ботев

На 26.03.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ - с. Коняво, общ. Кюстендил  - ул. Даскал Димитър Стоянов;  ул. Ленин;  ул. Маркова Стъпка;  ул. Стадиона

 

На 27.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Бобов дол - Малчика

На 27.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Бобов дол; Иван Вазов

На 27.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Кочериново - Жельо Демиревски;  Никола Вапцаров

На 27.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Гороцветна, ул. Отец Паисий, ул. Неофит Рилски, ул. Патриарх Евтимий

На 27.03.2014 г. /09.15 - 12.15 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Бенковски; ул. Екзарх Йосиф; ул. Запад; ул. Иван Вазов; ул. Карпош; ул. Осогово; ул. Ракла; ул. Руен;  ул. Шейново

На 27.03.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ - гр. Кюстендил - кв. Запад; ул. Петър Ников

На 27.03.2014 г. /13.30 - 15.30  ч/ - гр. Кюстендил - кв. Изток - ул. Банска;  ул. Зимница;  ул. Казанлък;  ул. Комплекс Изток; ул. Медковец; ул. Мездра; ул. Ропотамо; ул. Самодивска

 

На 28.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Бобов дол; Иван Вазов

На 28.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Бобов дол; Стефан Стамболов

На 28.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Кочериново - Никола Вапцаров

На 28.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Цар Освободител, ул. Демокрация

 

 

Плевенска област

На 24.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Плевен - Горталов, Гургулят, Доброволска, Драва, Марибор, Ралица, Цар Самуил

На 24.03.2014 г. /10.15-13.00 ч/ - гр. Плевен - Г.С.Раковски, Константин Величков, Неофит Рилски

На 24.03.2014 г. /13.30-15.30 ч/ - гр. Плевен - Д. Константинов, Константин Величков, Парашкев Цветков, П.Р.Славейков

 

На 25.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бресте - Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген. Вл. Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и шести юни, Девети септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Никола Горанов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 25.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Горник - Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра, София, Люлин

На 25.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Сухаче - Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко,, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев,а, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 25.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Сергей Румянцев, ул. Трети март, ул. Сирма Войвода, ул. Пордим

На 25.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Плевен - Стара планина, Чаталджа

На 25.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Дисевица - Волинска, Г.С.Раковски, Г.Томов, Девети септември, Изгрев, Московска, С.Алексиев

На 25.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Търнене - Найден Рачев, Опълченска, П.Р.Славейков, Филип Тотю, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 25.03.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. Плевен - Мара Денчева, Сан Стефано, Стара планина

 

На 26.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Вл Заимов, ул. Д Даскала, ул. Христо Смирненски

На 26.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Згалево ул. Бачо Киро, ул. Божин Чулев, ул.Гаврил Генов, ул. Дунав, ул. Москва, ул. Пловдив

На 26.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Койнаре - ул. Бето Петров, ул. Македония, ул. Йордан Ганов, ул. Г.С. Раковски

На 26.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Горник - Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г. Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра, София, Люлин

На 26.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Сухаче - Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети септември, Дядо Вълко, Л. Димитрова, Л. Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 26.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Васил Коларов, ул.Дойран, ул.Мито Пачев, ул.Георги Димитров

На 26.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Никопол - ул. Белмекен, ул. Веслец, ул. Дик баир, ул. Елтепе, ул. Странджа, ул. Тунджа, ул. Христо Смирненски

На 26.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Плевен - ул. Пордим, ул. Сирма Войвода, ул. Сергей Румянцев, ул. Шар планина, ул. Шипка, бул. Христо Ботев, ул. Стоян Михайловски, ул. Тирана

На 26.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр.Плевен - Дружба

На 26.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Ставерци - Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков, Г.Милков, Д.Дебелянов, Кайлъка, Митко Палаузов, П.Р.Славейков, Софроний Врачански, Трайчо Костов Цанко Церковски

 

На 27.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Васил Априлов, ул. Васил Петлешков, ул. Г. Димитров, ул. Ген. Лавров, ул. Митко Палаузов, ул. Ручина бара, ул. Ст. Михайловски

На 27.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Згалево - ул. Димитър Благоев, ул. Искър, ул. Оборище, ул. Радомир, ул. Средна гора, ул. Стара планина, ул. Ю.А.Гагарин

На 27.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Радомирци - ул. Г. Димитров, ул. Пирин

На 27.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Горник - Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г. Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра, София, Люлин

На 27.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Сухаче - Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети септември, Дядо Вълко, Л. Димитрова, Л. Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 27.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Гиген - ул. Йорданка Николова, ул.Вит, ул. Ангел Кънчев, ул. Тодор Каблешков, ул. Никола Гигенски, Димитър Благоев

На 27.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Никопол - ул. Белмекен, ул. Веслец, ул. Вихрен, ул. Димитър Благоев, ул. Христо Смирненски

На 27.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Плевен - ул. Жеравна, ул. Стоян Михайловски, ул. Осогово, ул. Рига, ул. Асен Златаров, ул. Генерал Ганецки, ул. Пордим, ул. Шипка

На 27.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Дружба

На 27.03.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Искър - Ал. Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев, Балчик, Братя Миладинови, Кирил и Методий, Маркс, Първи май, Стоян Заимов, Тунджа, Урал, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански

 

На 28.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Адил Дервишев, ул. Коста Златарев, ул. Ручина бара, ул. Садовска

На 28.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Ал. Стамболийски, ул. Гоце Делчев, ул. Дунавия, ул. Марица, ул. Москва

На 28.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Радомирци - ул. Иван Бунданов, ул. Пирин

На 28.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Гиген - ул. Козлодуй, ул. Панега, ул. Троянска, ул. Байкалска, ул. Волга, ул. Димитър Благоев, ул. Силистра

На 28.03.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Николаево - Васил Левски, Волга, Гоце Делчев, Любен Каравелов, Осъм, Христо Смирненски, Чернялка, Ю.А.Гагарин

На 28.03.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Славяново - Петко Петков

На 28.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене - ул. Добруджа, ул. Рибарска, ул. Хисарлъка, ул. Янтра

На 28.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Згалево - Адалберт Антонов-Малчика, Антон Иванов, Васил Левски, Вит, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Искър, Йорданка Николова, Москва, Оборище, Поп Андрей, Радомир, Средна Гора, Стара планина, Странджа, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 28.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Буковлък - 11-ти декември, Белград, Дунав, Патриарх Евтимий, Прилеп, Сан Стефано, Цар Иван Шишман, Цар Самуил

 

 

Ловешка област

На 24.3.2014 г. /09.15 – 15.30 ч/ - Луковит - Глоговец; Димитър Димов; Йосиф Йосифов; Кирил и Методий; Лоза; Македонска; Петко Д. Петков; Пирот; Предел; Росица  (по искане на ЕСО)

На 24.03.2014 г. /09.30 – 15.30 ч/ - Луковит  (по искане на ЕСО)

 

На 25.03.2014 г. /08.15 – 15.00 ч/ - Дерманци - Бяла Вур; Васил Левски; Вежен; Ивайло; Крайбрежна; Плиска; Преслав; Стадиона; Христо Ботев; Цар Калоян; Цар Симеон; Угърчин - Акация; Алеко Константинов; Александър Пушкин; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Антон Чехов; Баба Тонка; Бачо Киро; Бели Камък; Божур; Бойчо Огнянов; Бяло Море; Васил Друмев; Васил Левски; Васил Петлешков; Вежен; Витоша; Вълчо Русковски; Генерал Гурко; Генерал Сираков; Ген. Столетов; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Иванов; Георги С.Раковски; Гогол; Голи Рът; Горник; Гоце Делчев; Димчо Дебелянов; Добри Чинтулов; Доростолска; Елин Пелин; Забит Камък; Захари Стоянов; Ивайло; Иван Дял; Иван Рилски; Иглика; Йордан Йовков; Каменка; Кичира; Климент Охридски; Кнежа; Кокиче; Комитска; Кръстю Сарафов; Лев Н. Толстой; Лепетура; Любен Каравелов; Люлин; Македонска; Максим Горки; Мара Петлешкова; Маргарец; Марица; Маркова стъпка; Мусала; Незабравка; Неофит Рилски; Никола Вапцаров; Никола Обретенов; Новоселска; Оборище; Околчица; Опълченска; Освобождение; Осми Март; Осогово; Осъм; Паисий Хилендарски

На 25.03.2014 г. /08.30 – 14.45 ч/ - Електропровод Угърчин

На 25.03.2014 г. /09.15 – 15.30 ч/ - Луковит - Александър Стамболийски; Ардино; Братя Миладинови; Бузлуджа; Бяло Поле; Велчо Комитата; Веригата; Веслец; Възраждане; Герилица; Гето Йошев; Данте; Деветнадесети Февруари; Завоя на Черна; Ивайло; Иван Вазов; Княз Борис; Коларска; Костен Дол; Кръгояр; Куклите; Кънчо Велин; Люляковец; Никола Бонев; Никола Йорданов; Оряховска; Панайот Волов; Петър Берон; Сан Стефано; Симов Дол; Стефан Стамболов; Съединение; Филичка; Хан Аспарух; Шейново

На 25.03.2014 г. /12.00 – 13.00 ч/ - Александрово - местност Стопански двор; Дойренци - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Баба Тонка; Барата; Бачо Киро; Васил Данков; Васил Левски; Весела Поляна; Върбан Пешев; Гарова; Генерал Столетов; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Ганев; Димитър Аджарски; Димо Панев; Добри Цвятков; Дойчо Минков; Доктор Г. М. Димитров; Иван Вазов; Любен Каравелов; местност Прелеза; Младост; Недялко Русинов; Неофит Рилски; Никола Й. Вапцаров; Оборище; Овчарска; Опълченска; Отец Паисий; Панайот Волов; Патриарх Евтимий; Петко Р. Славейков; Петър Стефанов; Поляната; Свети Свети Кирил и Методий; Сергей Румянцев; Софроний Врачански; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Тодор Кирков; Тодор Киров; Тотю Стоянов; Търговска; Хаджи Димитър; Хан Крум; Христо Ботев; Цанко Начков; Цар Иван Шишман

 

На 26.03.2014 г. /08.30 – 16.00 ч/ - Луковит - ул. Деветнадесети февруари; Оряховска

На 26.03.2014 г. /09.00 – 16.00 ч/ - гр. Летница - ул. Бачо Киро; ул.България; ул. Васил Левски

На 26.03.2014 г. /09.30 – 15.30 ч/ - Луковит - Божур; Бор; Кирил и Методий; Кокиче; Лале; Лилия; Лозарска; Лютиче; Мак; Момина Сълза; Начална; Пролет; Роза; Синчец; Теменуга

 

На 27.03.2014 г. /08.00 – 16.00 ч/ - гр. Летница - ул. Витоша; ул. Георги Раковски; ул. Елин Пелин

На 27.03.2014 г. /08.30 – 16.00 ч/ - гр. Луковит - ул. Кръгояр

На 27.03.2014 г. /12.00 – 16.00 ч/ - Абланица - Бабахлан; Буковец; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги С. Раковски; Делиорман; Зелен здравец; Иван Вазов; Иван М. Пенчев; Иван Т. Генчевски; Климент Охридски; Любен Каравелов; Неофит Рилски; Отец Паисий; Панайот Волов; Петко Ил. Цонев; Райна Княгина; Свети Кирил и Методий; София; Стефан Караджа; Тинко Иванов; Тотьо Иванов Орешаров; Трети март; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски

На 27.03.2014 г. /12.00 – 16.00 ч/ - Александрово - Габровска; Българене - Ганчо Начев; Ганчо Павлов; Георги Тинков; Дядо Радоя Мариаша; Иванка Карагечева; Илко Ст. Ганков; Йордан Хубавенков; Кулата; Ловджийска; Марин Гърбов; Марин Пенкова; Митю Комитата; Мичо Стоянов; Мочор; Неделки; Никола Комитата; Павел Станчев; Пенко Грозев; Пенко Христов; Присоето; Радой Минковски; Селище; Стоян Господински; Стоян Котански; Стоян Луканов; Тодор Цачев; Христо Ботев; Цачо Павлов; Цвятко Пеев; Цвятко Цачев; Голец - Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Бакърска; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Иванов; Иван Карапанчев; Кирил и Методий; Княз Борис Първи; Кокиче; Лале; Лиляна Бърдарова; Люлин; махала Оломан; махала Пазар дере; Никола Григоров; Отец Паисий; Панайот Волов; Петко Панчев; Свинево; Стара Планина; Теменуга; Хан Крум

На 27.03.2014 г. /14.00 – 16.10 ч/ - Ловеч - Безименна; Доктор Съйко Съев; Местност Ак Баир; Младост; Психоболница

 

На 28.03.2014 г. /09.00 – 16.00 ч/ - гр. Летница - ул. Пенчо Славейков; ул. Сергей Румянцев; ул. Тодор Икономов

 

 

Врачанска област

За периода 26-27.03.2014 /09.15-16.15 ч/ - гр. Роман – жк Роман

 

На 24.03.2014 /08.00-12.00 ч/ - гр. Козлодуй – Безименна, Ломска, Освободител

На 24.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 1-ви май, Александър Невски, Андрей Николов, Васил Левски, Виктор Юго, Георги Бенковски, Дунав, Кап. Петко Войвода, Лев Толстой, Петко Д. Петков, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Хан Аспарух

На 24.03.2014 /08.40-16.30 ч/ - с. Селановци - Александър Стамболийски, Васил Левски, Виктор Юго, Дунав, Лев Толстой, Паисий Хилендарски, Петко Р. Славейков, Ракета, Софроний Врачански, Спартак, Христо Ботев, Шипка

На 24.03.2014 /09.00-12.00 ч/ - гр. Мизия - 3-ти март, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Вела Пискова, Врачанско Шосе, Гаврил Генов, Гаврил Георгиев, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Дико Илиев, Димитър Благоев, Кузман Янкулов, Лазар Кунчев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люлин, Митко Палаузов, Петко Банков, Петър Атанасов, Сергей Румянцев, Скът, Страцин, Тоно Петров, Филип Тотю, Цанко Церковски, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 24.03.2014 /09.15-15.15 ч/ - гр. Бяла Слатина - Дунав, Княз Дондуков, Любомир

На 24.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - гр. Мизия - Александър Якимов, Блокове на Апк 1, БЛ. 1 АПК, ДЗС, Врачанско Шосе, Ген. Гурко, Георги Димитров, Драган Цанков, Елин Пелин, Местност Герена, Петко Банков

На 24.03.2014 /13.00-17.00 ч/ - гр. Козлодуй - 36-ти полк, Варна, Добруджа, Орлин Василев, Преслав, Тракия, Търново

 

На 25.03.2014 /08.00-12.00 ч/ -  с. Софрониево - Александър Стамболийски, Беласица, Боровец, Васил Левски, Въртопа, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Михайлов, Гладно Поле, Гъмза, Дафинка Чергарска, Елин Пелин, Ивайло, Камчия, Коста Нинов, Малчика, Огоста, Оряховска, Павлова Могила, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Плиска, Позитано, Преслав, Рашово Бърдо, Рила, Роза, Роза Димитрова, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Стубел, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Калоян, Шипка, Янтра

На 25.03.2014 /08.15-15.15 ч/ - гр. Бяла Слатина - Васил Левски, Тодор Каблешков

На 25.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Александър Стамболийски, Андрей Николов, Баба Тонка, Ген. Столетов, Димитър Благоев, Сергей Румянцев, Спартак, Христо Ботев, Цар Симеон Първи

На 25.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Възраждане, Гео Милев, Мизия, Никола Вапцаров, Пролет, Сердика, Скакуц, Хаджи Димитър

На 25.03.2014 /09.00-14.00 ч/ -  гр. Мездра - Баданец, Каменица, Христо Ботев

На 25.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Крушовица - Антон Страшимиров, Безименна, Битуля, Васил Воденичарски, Димитър Тошков Петров, Иван Вазов, Ленин., Люлин, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Панайот Волов, Пейо Яворов, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Цветко Найденов Тачов

На 25.03.2014 /14.00-17.00 ч/ - с. Зверино - Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Димитров, Георги Кирков А, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, А, Златица, Искър, Кирил и Методий, Комсомолска, Люлин, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров , Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оданат, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Преслав, Рътовете, Стадиона, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Юрий Гагарин

 

На 26.03.2014 /08.15-16.15 ч/ - с. Ракево - ул. Баба Тонка, ул Ясен, ул, Божур

На 26.03.2014 /08.15-16.15 ч/ - гр. Враца - ул. Мито Орозов

На 26.03.2014 /08.30-12.30 ч/ - с. Главаци - 23-ти септември, Ален Мак, Безименна, местност Дъбравата, Божур, Ботуня, Вит, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Люлин, Роза, Сердика, Славчо Конов, Хан Аспарух

На 26.03.2014 /08.30-15.30 ч/ - гр. Бяла Слатина - Георги Раковски, Княз Дондуков

На 26.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 3-ти март, Александър Стамболийски, , Бачо Киро, Драгана Николова, Оборище, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Хан Омуртаг, Цар Калоян, Янко Забунов

На 26.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 1-ви май, Александър Стамболийски, Андрей Николов, Асен Златаров, Батак, Боян Чонос, Валентина Терешкова, Васил Левски, Ген. Столетов, Георги Сава Раковски, Дамян Дамянов, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дора Габе, Д-р Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Заря, Кап. Петко Войвода, Оборище, Пейо Яворов, Перущица, Петко Р. Славейков, Пламък, Сергей Румянцев, Скакуц, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хемус, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 26.03.2014 /09.00-12.00 ч/ - с. Селановци - 1-ви май, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Димчо Дебелянов, Никола Вапцаров, Скакуц, Стефан Стамболов, Чудомир

На 26.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Манастирище - Александър Стамболийски

На 26.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Ракево – Първи квартал, Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Баба Тонка, Божур, Волга, Ген. Скобелев , Георги Димитров, Еделвайс, Ленин, Люляците, Опълченска, Роза , Ропотамо, Росица, Спортна, Средна гора, Трапезица, Фортуна, Юрий Гагарин, Ясен

На 26.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Веслец - Георги Димитров, Ленин, Христо Ботев

На 26.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Вировско  9-ти септември, Александър Стамболийски, Ангел Монов, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вировчица, Гаврил Генов, Ген. Леонов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Дамян Неков, Димитър Благоев, Димитър Цоловски, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иван Петров, Илия Якимов, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Косматица, Коцо Андров, Лазар Петров, Ленин, Липов Дол, Люлин Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Иванов, Пенко Ячов, Ралин Стоименов, Роза, Русалка, Страница, Хаджи Димитър Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий Гагарин

На 26.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Голямо Пещене - Витоша, Ленин, Скът Горна Кремена, Баба Тонка, Боровец, Витиня., Георги Димитров, Градище, Иван Нинов, Иглика, Ладога, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Райко Даскалов, Христо Смирненски

На 26.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Горно Пещене -  9-ти Септември, Александър Матросов, Ален Мак, Божур, Бор, Бубарска, Бузлуджа, Васил Коларов, Вежен, Веслец, Георги Димитров, Георги Кирков Димитър Благоев, Драва, Дружба Еделвайс, Иглика, Изток, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Кокиче, Комсомолска, Ленин, Лиляна Димитрова, Люлин, Марин Иванчев, Мир, Младен Спасов, Нено Георгиев, Оборище, Околчица, Подбалканска., Роза, трафопост Горна Кремена, Сердика, Синчец, Скакля, Скът, Хаджи Димитър, Цеко Георгиев, Цеко Каменов

На 26.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Тишевица – 9-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев

На 26.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - гр. Оряхово - Андрей Чапразов, Васил Левски, горско стопанство, ДЗС здравни рIци, Георги Димитров

 

На 27.03.2014 /08.15-16.15 ч/ - с. Ракево - ул.Ветрен, ул. Гаврил Генов, ул. Георги Димитров

На 27.03.2014 /08.15-16.15 ч/ - гр. Враца - ул. Кирил, Буюклийски ул. Поп Тодор Врачански, стария пазар - фирми

На 27.03.2014 /08.15-16.15 ч/ - гр. Враца - ул. Братя Миладинови, ул. Иван Ангелов

На 27.03.2014 /08.30-12.30 ч/ - гр. Враца – Божур, Ботева Поляна, Вишня, Герена, Джуджан, Дъб, Иглика, Извор, Камарата /кв. Кулата/, Кокиче, Кокиче-к, Купена, Лозарска, Лопушанска Дружина, Мир, Полков /кв.кулата/, Пълковица, Първа улица, Роза, Сениче, Тинтява

На 27.03.2014 /08.30-15.30 ч/ - гр. Бяла Слатина - Георги Раковски, Княз Дондуков

На 27.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 1-ви май, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Димчо Дебелянов, Никола Вапцаров, Скакуц, Стефан Стамболов, Чудомир

На 27.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 1-ви май, Александър Стамболийски, Андрей Николов, Асен Златаров, Батак, Боян Чонос, Валентина Терешкова, Васил Левски, Ген. Столетов, Георги Сава Раковски, Дамян Дамянов, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дора Габе, Д-р Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Заря, Кап. Петко Войвода, Оборище, Пейо Яворов, Перущица, Петко Р. Славейков, Пламък, Сергей Румянцев, Скакуц, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хемус, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 27.03.2014 /09.00-12.00 ч/ - гр. Оряхово – 22-ри септември, 9-ти ноември, Александър Стамболийски, Андрей Чапразов, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Димитров, Ивайло, Коста Лулчев

На 27.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Манастирище - 9-ти септември

На 27.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Паволче – Вежен, Дунав, Еделвайс, Ильо Войвода, Йолковица, Кокиче, Кракра, Купена, Мургаш, Мусала, Оборище, Околчица, Тракия, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

 

На 28.03.2014 /08.15-16.15 ч/ - с. Ракево - ул.Еделвайс, ул. Кокиче

На 28.03.2014 /08.15-16.15 ч/ - гр. Враца - ул. Сестри Хаджикръстеви

На 28.03.2014 /08.30-12.30 ч/ - гр. Враца - Андрей Николов, Беласица, Вестителя, Втори юни, Йолковица, Теменуга

На 28.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 1-ви май, Александър Невски, Андрей Николов, Васил Левски, Виктор Юго, Георги Бенковски, Дунав, Кап. Петко Войвода, Лев Толстой, Петко Д. Петков, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Хан Аспарух

На 28.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Александър Стамболийски, Андрей Николов, Баба Тонка, Ген. Столетов, Димитър Благоев, Сергей Румянцев, Спартак, Христо Ботев, Цар Симеон Първи

На 28.03.2014 /09.00-12.00 ч/ - с. Остров - Баба Парашкева, Ген. Владимир Заимов, Пирин, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър

На 28.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Манастирище - Иван Михайлов

На 28.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Върбешница - 1-ви май, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботуня, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров Динко Петров, Дунав, Искър, Лозенец, Любен Каравелов, Марица, Минзухар, Околчица, Осъм, Пирин, Речка, Родопи, Скът, Христо Ботев, Христо Смирненски, Янтра

На 28.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Камено Поле - Алеко Константинов, Александър Малинов, Ангел Кънчев., Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Камарата, Никола Вапцаров, Петко Каравелов, Странджа, Христо Ботев, Цар Шишман.

На 28.03.2014 /09.15-16.15 ч/ - гр. Мездра – 101 бл. 1 и 2

 

 

Видинска област

На 24.03.2014 г. /09.00 – 09.30 и 15.00 – 15.30 ч/ - с. Вещица - ул. Дванадесета;  ул. Десета;  ул. Осма; ул. Първа;  ул. Седма;  ул. Трета;  ул. Тринадесета;  ул. Четвърта;  ул. Четиринадесета;  ул. Шеста; с. Върба;  ул. Десета;  ул. Първа;  ул. Седма;  ул. Тринадесета;  ул. Шеста; с. Ошане:  ул. Втора;  ул. Дванадесета;  ул. Девета;  ул. Десета;  ул. Единадесета;  ул. Осма;  ул. Пета   

 

На 25.03.2014   г. /09.30 – 15.15 ч/ - с. Капитановци  - ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета; ул. Девета ; ул.  Деветнадесета;  ул. Осемнадесета;  ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета    

На 25.03.2014   г. /09.30 – 10.00 ч и 14.45-15.15 ч/ - ВЛ Калафат

На 25.03.2014 г. /09.00 – 09.30 и 15.00 – 15.30 ч/ - с. Боровица: ул. Втора;  ул. Двадесет и девета;  ул. Двадесет и пета;  ул. Двадесет и трета;  ул. Двадесет и четвърта;  ул. Двадесет и шеста;  ул. Девета;  ул. Деветнадесета;  ул. Единадесета;  ул. Осемнадесета;  ул. Осма;  ул. Първа;  ул. Седемнадесета;  ул. Тридесет и трета;  ул. Тридесет и четвърта;  ул. Четвърта;  ул. Шеста;  ул. Шестнадесета; с. Търговище;  ул. Безименна;  ул. Втора;  ул. Девета;  ул. Десета;  ул. Единадесета;  ул. Осма; ул. Пета;  ул. Първа;  ул. Седма; ул. Трета;  ул. Тринадесета; ул. Четвърта;  ул. Шеста; с. Яньовец;  Махала Фалковец

На 25.03.2014 г. /09.15 – 09.30 и 15.15 – 15.30 ч/ - с. Върбово ;  ул. Втора;  ул. Дванадесета;  ул. Девета;  ул. Десета;  ул. Осма;  ул. Пета;  ул. Първа;  ул. Седма;  ул. Трета;  ул. Тринадесета;  ул. Четвърта;  ул. Шеста; с. Протопопинци - ул. Втора;  ул. Девета;  ул. Десета;  ул. Единадесета;  ул. Осма;  ул. Пета;  ул. Първа;  ул. Седма;  ул. Трета;  ул. Тринадесета;  ул. Четвърта;  ул. Шеста; с. Репляна -  ул. Втора;  ул. Дванадесета;  ул. Девета;  ул. Единадесета;  ул. Осма;  ул. Пета;  ул. Петнадесета;  ул. Първа ;  ул. Седемнадесета;  ул. Седма;  ул. Трета;  ул. Тринадесета;  ул. Четвърта;  ул. Четиринадесета;  ул. Шеста; с. Чупрене -  ул. Асен Балкански;  ул. Втора;  ул. Двадесет и втора;  ул. Двадесет и девета;  ул. Двадесет и осма;  ул. Двадесет и пета;  ул. Двадесет и първа;  ул. Двадесет и седма;  ул. Двадесет и трета ;  ул. Двадесет и четвърта;  ул. Двадесет и шеста;  ул. Двадесета;  ул. Дванадесета;  ул. Девета;  ул. Деветнадесета;  ул. Десета;  ул. Единадесета;  ул. Осемнадесета;  ул. Осма;  ул. Пета;  ул. Петнадесета;  ул. Първа;  ул. Седемнадесета;  ул. Седма;  ул. Трета;  ул. Тридесет и втора;  ул. Тридесет и девета;  ул. Тридесет и осма;  ул. Тридесет и пета;  ул. Тридесет и първа;  ул. Тридесет и седма;  ул. Тридесет и трета;  ул. Тридесет и шеста;  ул. Тридесета;  ул. Тринадесета;  ул. Четвърта;  ул. Четиридесет и втора;  ул. Четиридесет и първа;  ул. Четиридесет и трета;  ул. Четиринадесета;  ул. Шеста;  ул. Шестнадесета;

На 25.03.2014 г. /09.15 – 15.30 ч/ - с. Долни Лом;  ул. Десета партизанска;  ул. Лиляна Димитрова

 

На 26.03.2014 г. /09.00 – 15.00 ч/ - с. Бело Поле, ул. Асен Балкански; ул. Будьони

На 26.03.2014   г. /09.00 – 16.00 ч/ - гр. Видин; ул. Дунавска

 

На 27.03.2014   г. /09.00 – 15.00 ч/ - с. Бело Поле, ул. Витко Иванов

На 27.03.2014   г. /09.00 – 09.30 и 15.00 – 15.30 ч/  - с. Върбово - ул. Втора; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Десета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седма;  ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Шеста; с. Протопопинци - ул. Втора; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Шеста; с. Долни Лом - ул. Десета партизанска; ул. Лиляна Димитрова; с.Чупрене - ул. Асен Балкански; ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и Втора; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета

На 27.03.2014   г. /09.00 – 15.30 ч/ - с. Репляна - ул. Втора; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста

На 27.03.2014   г. /09.00 – 16.00 ч/ - гр. Видин - ж.к. Съедининие, ул. Дунавска

 

На 28.03.2014 г. /09.00 – 16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Железничарска; ул. Яворов

 

 

Монтанска област

На 24.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - c. Расово - Александър Македонски, Ахелой, Баба Тонка, Васил Коларов, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Москов, Георгица Карастоянова, Димитър Вълнев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Михайлов, Лилия Карастоянова, Любен Каравелов, Младен Йорданов, Никола Йонков Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Хитов, Първи май, Свилен Русев, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветан Йонов, Бояджиев, Юрий Гагарин

На 24.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец - ул. Александър Батемберг, ул. Велес, ул. Георги Димитров, ул. Дойран, ул. Иван Кулин, ул. Искър, ул. Кирил Рацов, ул. Митко Пашата, ул. Никола Конов, ул. Панайот Волов, ул. Патриарх Евтими, ул. Хан Аспарух, ул. Христо Ботев, ул. Цанко Бакалов, ул. Цар Симеон, ул. Ангел Кънчев, ул. Антим Първи, ул. Антон Димитров, ул. Бузлуджа, ул. Георги Димитров, ул. Неофит Рилски, ул. Оборище, ул. Райко Даскалов, ул. Рангел Симеонов, ул. Стамболийски, ул. Христо Ботев, ул. Чомаков, ул. Янтра

На 24.03.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - с. Якимово - Александър Бойчев, Александър Стамболийски, Аспарух, Войн Петров, Върбан Лилов, Георги Гърголов Данчев, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-р Петър Берон Драгоевска, Йордан Чушков, Качо Комитски, Кръсто Щърков, Ленин, Мечи дол, Милан Йонов, Пенко Щърков, Република, Самуил, Султаница, Тодор Терзийски, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски

 

На 25.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - гр. Лом - Георги Манавски, Захари Стоянов, Любен Каравелов, Пирин, Раковска, Садовете, Свобода, Цветан Тодоров

На 25.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец - ул. Александър Батемберг, ул. Велес, ул. Георги Димитров, ул. Дойран, ул. Иван Кулин, ул. Искър, ул. Кирил Рацов, ул. Митко Пашата, ул. Никола Конов, ул. Панайот Волов, ул. Патриарх Евтими, ул. Хан Аспарух, ул. Христо Ботев, ул. Цанко Бакалов, ул. Цар Симеон, ул. Ангел Кънчев, ул. Антим Първи, ул. Антон Димитров, ул. Бузлуджа, ул. Георги Димитров, ул. Неофит Рилски, ул. Оборище, ул. Райко Даскалов, ул. Рангел Симеонов, ул. Стамболийски, ул. Христо Ботев, ул. Чомаков, ул. Янтра

На 25.03.2014 г. /08.45-12.00 ч/ - с.Сумер - ул. Двадесет, ул. Двадесет и две, ул. Двадесет и девет, ул. Двадесет и седем, ул. Дванадесет, ул. Девета, ул. Десета, ул. Единадесет, ул. Осемнадесет, ул. Осма, ул. Пета, ул. Петнадесет, ул. Седма, ул. Станой Стоянов, ул. Трета, ул. Тридесет, ул. Тридесет и две, ул. Тридесет и осем, ул. Тридесет и три, ул. Тринадесет, ул. Четвърта, ул. Четиринадесет, ул. Шеста, ул. Шестнадесет

На 25.03.2014 г. /09.00-14.45 ч/ - с.Студено буче - ул. Антон Иванов, ул. Боровец, ул. Боян Чонос, ул. Гагарин, ул. Георги Димитров, ул. Димитър Благоев, ул. Иван Младенов, ул. Кирил и Методи, ул. Михаил Маринов, ул. Никола Цеков, ул. Стефан Караджа, ул. Тодор Йорданов, ул. Хаджи Димитър

 

На 26.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Добри Дол - Пета, Замфир, Васил Друмев, Васил Коларов, , Елин Пелин, Зайчер, Замфир Хаджийски, Никола Й. Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Царибродска шипка, Лом, В. Коларов

На 26.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - с. Замфир

На 26.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец - ул. Александър Батемберг, ул. Велес, ул. Георги Димитров, ул. Дойран, ул. Иван Кулин, ул. Искър, ул. Кирил Рацов ул. Митко Пашата, ул. Никола Конов, ул. Панайот Волов, ул. Патриарх Евтими, ул. Хан Аспарух, ул. Христо Ботев, ул. Цанко Бакалов, ул. Цар Симеон, ул. Ангел Кънчев, ул. Антим Първи, ул. Антон Димитров, ул. Бузлуджа, ул. Георги Димитров, ул. Неофит Рилски, ул. Оборище, ул. Райко Даскалов, ул. Рангел Симеонов, ул. Стамболийски, ул. Христо Ботев, ул. Чомаков, ул. Янтра

На 26.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Долно Церовене - ЗРУ БиоЕЦ

На 26.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом - ул. Никола Първанов, ул. Хан Крум, ул. Цар Симеон

На 26.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана - жк Пъстрина

На 26.03.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - с. Добри дол - Пета, Замфир, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Замфир Хаджийски, Никола Й. Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Царибродска шипка

На 26.03.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - гр. Лом - В. Коларов

На 26.03.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - с. Замфир

 

На 27.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр.Лом - ул. Бозвели, ул. Георги Спасов, ул. Кирил Петров, ул. Пирин

На 27.03.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - гр. Лом - Бенковски, Дунавска, Пристанищна, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев

На 27.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец - ул. Ангел Кънчев, ул. Антим Първи, ул. Антон Димитров, ул. Бузлуджа, ул. Георги Димитров, ул. Неофит Рилски, ул. Оборище, ул. Райко Даскалов, ул. Рангел Симеонов, ул. Стамболийски, ул. Христо Ботев, ул. Чомаков, ул. Янтра, ул. Александър Батемберг, ул. Велес, ул. Георги Димитров, ул. Дойран, ул. Иван Кулин, ул. Искър, ул. Кирил Рацов, ул. Митко Пашата, ул. Никола Конов, ул. Панайот Волов, ул. Патриарх Евтими, ул. Хан Аспарух, ул. Христо Ботев, ул. Цанко Бакалов, ул. Цар Симеон

На 27.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Долно Церовене - ЗРУ БиоЕЦ

На 27.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана - жк Пъстрина

 

На 28.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец - ул. Ангел Кънчев, ул. Антим Първи, ул. Антон Димитров, ул. Бузлуджа, ул. Георги Димитров, ул. Неофит Рилски, ул. Оборище, ул. Райко Даскалов, ул. Рангел Симеонов, ул. Стамболийски, ул. Христо Ботев, ул. Чомаков, ул. Янтра, ул. Александър Батемберг, ул. Велес, ул. Георги Димитров, ул. Дойран, ул. Иван Кулин, ул. Искър, ул. Кирил Рацов, ул. Митко Пашата, ул. Никола Конов, ул. Панайот Волов, ул. Патриарх Евтими, ул. Хан Аспарух, ул. Христо Ботев, ул. Цанко Бакалов, ул. Цар Симеон

На 28.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Александър Стамболийски, жк Пъстрина

 

 Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор, от всяка точка на България или на сайт: www.cez-rp.bg.

 

 
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Не се плащат данъци на коли и къщи, губим милиони от ДДС 9| 5962 |21.03.2014 . Шефът на Фонда за лечение на деца подаде оставка 1| 4441 |20.03.2014 . Майка отглежда третокласник с 35 лева на месец, бащата не плаща издръжка, но иска наем 9| 5067 |19.03.2014 . Петър Докладал:Приветстваме ДКЕВР за професионалното решение на проблемите 0| 5202 |18.03.2014

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах