Неделя, 18 Ноември 2018, 20:54
Frognews
0| 6200 |25.04.2014

Ще има временно спиране на тока заради ремонти

.
ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град
За периода 28.04-30.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - комплекс „София вилидж”

На 28.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Република
На 28.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Мърчаево - ул. 19-та, ул. 20-та, ул. 21-ва, ул. 22-ра, ул. 23-та, ул. 24-та, ул. Бистра река, ул. Дечко Йорданов, ул. Кало, ул. Касис, ул. Княгиня Клементина, м. Бурновска, м. Казашка, м. Толумска
На 28.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Манастирски ливади-Запад, ул. Пирин 30
На 28.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост, бл. 409, вх. 1
На 28.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Старата църква 62, 64, 66, 66а, 68, 70, 71, 72, 72а, 75, 77, 79, 81, 81а, 81б, 83, 83а, 85, 87
На 28.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 136
На 28.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 134
На 28.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Латинка 40, 71, ул. Щерю Атанасов 5
На 28.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Чарлз Дарвин 27
На 28.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - 132-ра 14, Тинтява 27
На 28.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Захарна Фабрика бл. 62 вх. А
На 28.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Бузлуджа 2
На 28.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Кооперативен пазар Люлин
На 28.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Николай Лилиев 10, 12, 14, 14А, бул. Черни Връх 22 блок 4, вход А и вход Б
На 28.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Фондови жилища 204 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е    
На 28.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Владимир Вазов бл. 18, Сухата река бл. 18, 18 кафе слад., 23
На 28.04.2014 г. /09.15-16.30 ч/ - гр. София - бул. Македония 12, 16, 18, 20, 22, ул. Ивайло 24, ул. Владайска 29, бул. Македония 30, 32, 34, ул. 20-ти април 17, 19, 20, ул. Владайска 55, 57, бул. Македония 22, 24, 26, 28
На 28.04.2014 г. /09.15-16.30 ч/ - с. Владая - Елешница 15, 18, 7, Лесковец 9, Любомир Миланов 42, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 77, Марин чукар 1, 10, 12, 14, 15, 16, 2, 22, 24, 25, 26, 28, 34, 36, 38, 4, 40, 5, 6, 7, 8, 9, Момина сълза 15а, 21, 3, 32, 4, Реката 10, 12, 14, 16, 18, 3, 4, 5, 6, 7, 9, Янкино усое 16, 20
На 28.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 40 вх. В
На 28.04.2014 г. /09.30-15.15 ч/ - гр. София - Местност Полигона бл. 1, 2, 3, 5, 6
На 28.04.2014 г. /09.31-14.30 ч/ - гр. София -  ТП Сирена зад Автосервиз Дружба
На 28.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - жк Дружба бл. 198 вх. А и Б, кв. Канала 95 вх. А и Б
На 28.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - Студентски град бл. 59 вх. А и Б
На 28.04.2014 г. /10.00-15.30 ч/ - гр. София - Княгиня Мария Луиза 0, 45, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67-Б, 67А, 67Б, 67В, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87
На 28.04.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. София - Белмекен 10, 14, 14 Б, 14А, бл. Сграда Б, Пирин 3, 36, 5, 7, бл. Магазин 5, Секция А, Цар Борис III 209
На 28.04.2014 г. /13.01-15.01 ч/ - гр. София - Логистичен Център Искър и Книжна борса, Гара Искър
На 28.04.2014 г. /14.00-16.30 ч/ - гр. София - Софийски университет - клуб Осветление, клуб Двигатели, Стол

На 29.04.2014 г. /07.15-16.15 ч/ - гр. София - Княз Борис I 193, Листопад 6
На 29.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Севастократор Калоян 63 бл. 1, бл. 2, бл. 3
На 29.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Мърчаево - ул. Маниш, ул. Печище, ул. Приморско, ул. Сините вълни, ул. Трендафил, ул. Усойка, ул. Цар Симеон I, ул. Церова поляна, ул. Черешова градина, ул. Черните скали, ул. 10-та, ул. 11-та
На 29.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост, бл. 409, вх. 2
На 29.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 131
На 29.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 142
На 29.04.2014 г. /08.45-13.00 ч/ - гр. София - ул. Пърличев 1, 2, 3, ул. Владайска 67, 69, 71, 75, 36, 38, 40
На 29.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Връх Манчо бл. 7, 8, 8б, 9, 9б, Майски ден 13, 13а, 9, бл. Упи Vii-210 Кв. 126, Модерно предградие бл. 7, 8, 9
На 29.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Антон П. Чехов 69, 58 А
На 29.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Захарна Фабрика бл. 62 вх. Б
На 29.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Дружба бл. 29;бл. 37 вх. Е, Ж;бл. 35 вх. А и Б;бл. 36 вх. А, Б, В, + магазин до ТП бл. 32
На 29.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Алфред Нобел 8, Шипченски проход 20 , бл. 6
На 29.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Ген. Сан Мартин 2, Лидице 45 , 47, Едисон 8А , 10, Елисавета Багряна 20, Николай Коперник 28-30, 44, Хубавка 10
На 29.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - бул. Хр. Ботев 5
На 29.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Пейо К. Яворов 22
На 29.04.2014 г. /09.15-15.00 ч/ - с. Казичене - Александър Стамболийски 1, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 31, 31а, 33, 34, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 6, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 7, 71, 72, 73, 75, 77, 83, 85, 9, Аличо 1, 16, 18, 39, Балевица 10, 11, 12, 13, 15, 17, 4, 41, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, Васил Левски 15, Георги Бенковски 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 56, 56а, 58, 6, 62, 64, 66, 7, 7а, 9, Димитър Ашов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 2а, 3, 30, 31, 33, 35, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Изток 6, Кръстю Пастухов 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 7, 8, 9, Липите 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 3, 4, 6, 8, 9, Младост 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Момин Кладенец 11, 12, 21, Околовръстна 10, 12, 14, 16, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 34, 36, 38, 4, 40, 44, 46, 48, 52, 54, 58, 60, 66, Прогрес 1, 10, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 7, 9, Спас Андреев 14, 2, Троянов път 1, 10, 11, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 20а, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 55а, 59, 6, 61, 7, 8, 9, Хан Крум 20, Христо Ботев 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 26, 29, 2а, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 4, 40, 42, 44, 45, 47, 49, 5, 51, 55, 59, 61, 63, 65, 69, 7, 71, 8, Цар Симеон/ 3
На 29.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Кочо Честименски 76, бл. 76, Макгахан 51, 63, 75, бл. 79, 80, 81, до бл. 80, бл. 79, 81, Тпдо, Хаджи Димитър 76, тпдо, бл. 182, 183, 184, 185, 186, 187, 193, бл. 76, 80, 81, 82, 83, 88, бл. 79, 80, 81
На 29.04.2014 г. /09.15-16.30 ч/ - с. Владая - Ела 1, 10, 10а, 12, 2, 3, 3 А, 4, 4а, 5, 6, 7, Елен 10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, бл. ул. Елен и Страната, Любомир Миланов 39, 44, 45, 47, 49, Момина Сълза 12, Проф. Иван Шишманов 1, 9, Страната 10, 12, 13, 14, 16, 4, 6, 8, Янкино усое 18
На 29.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Младост 3 бл. 303, 304, 305, 306, на гърба на "Кауфланд", до, пред, с/у
На 29.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 40 вх. Г
На 29.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Гара Искър Макаронена фабрика и цех на Мис Каприз
На 29.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Христо Ботев 119
На 29.04.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - ул. Поручик Христо Топракчиев 3 ф-ма Денел, ф-ма Авис-Рара, ф-ма Футура
На 29.04.2014 г. /14.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Македония 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23

На 30.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Мърчаево - ул. 19-та, ул. 21-та, ул. 23-та, ул. Бистра река, ул. Зюмбюл, ул. Кало, ул. Касис, м. Бурновска, м. Казашка
На 30.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост, бл. 409, вх. 3
На 30.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 123 вх. Г, вх. Д
На 30.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 122А вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г
На 30.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 122 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г
На 30.04.2014 г. /08.45-16.45 ч/ - гр. София - Враня 5, 5, ул. Козлодуй 100
На 30.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Майор Юрий Гагарин 25А, ул. Антон П. Чехов бл. 74, вх. В
На 30.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Майор Юрий Гагарин 27, 30
На 30.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Антон П. Чехов 48, 49, 52
На 30.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Антон П. Чехов 41
На 30.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика бл. 62 вх. Д
На 30.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Дружба бл. 36 вх. Г, Д, бл. 35 вх. В, Г, Д, бл. 33 и бл. 34+РУМ, Дружба 1
На 30.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Свети Иван Рилски 1
На 30.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Шипченски проход бл. 248, Прелом 2, 8, Акад. Никола Обрешков 2, Александър Фон Хумболт 14, 14А, 16, 16А, 23, 25А, 31, 35, Коста Лулчев 11, 21
На 30.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Жоте Илков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Златна Есен 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, Люлинска 11, 12А, 14, 16, 2, 24, 26, 31, 36, 37, 5, бл. П-Л 890 С/У25, Павел Младенов 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, Падина 13, Перла 1, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 18Б, 19, 2, 20, 3, 34, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. Здр. служба, стара ул. Воденицата, Справедливост 1, 2, 3, 4, Стоичко Станиславов 10, 21, 23, 25, 27В, 23, Траян Танев 25, 41, Дъб , 43, 43А, 46, 47, 55
На 30.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Владая - Алеко Константинов 1, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 24, 53, Боев рид 2, 4, 6, Войнишко въстание 63, 73, 85, 89, бл. Поща, Здравец 6, Катеричка 1, 2, 5, 3, Китен 11, Любомир Миланов 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 23, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Маргаритка 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 23, 7, 8, 9, Плиска 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Рудище 7, Сребрист бор 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, Сърна 11, 13, 2, 5, 6, 7, Войнишко Въстание 34, 34а, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 89а, 36, 61, 63, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 87, Офелиите 1, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 4а, 6, 8
На 30.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Васил Петлешков 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 35, 39, 5, 6, 9, 23, 30, 32, 39, бл. Къща, Иван Йончев 1, 16, 16, 17, 19, 21, Кап. Георги Мамарчев 11, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 4, 6, 8, 9, Кочо Честименски 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19а, 21, 23, 45, 6, 7, 19, Скайлер 1, Хаджи Димитър 5
На 30.04.2014 г. /09.15-16.30 ч/ - гр. София - бул. Патриарх Ефтимий 70, 72, 74, 76; ул. Цар Асен 51, 53, 55, 57, 59, 61, 42, ул. Хан Аспарух 18, 20, 22, ул. Неофит Рилски 22, 24, 26, 28, бул. Витоша 58, 62А
На 30.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - с. Казичене - Аличо 1, 10, 11, 2, 4, 48, 5, 6, 7, 8, 9, Апостол Ламбов 1, 11, 13, 3, 4, 4а, 5, 9, Балевица 15, Витоша 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 16а, 18, 2, 20, 24, 25, 26, 29, 3, 31, 33, 35, 37а, 39, 4, 5, 7, 8, 8а, Димитър Ашов 20, 24, 6, Дюла 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Кирил и Методий 3, Никола Петков 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 7, 72, 74, 76, 78, 8, Околовръстен път 42, 436, бл. Упи21-1470 Кв. 79, Околовръстна 27, 46, 50, 56, 58, 62, Стопански двор бл. Склад, строителство, Хан Крум 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 3, 30, 4, 5, 7, 9, бл. Къща, Христо Ботев 12, 14, 15, 15а, 24, 30, 45, 47, 53, 59а, бл. П. Яворов
На 30.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 38 вх. Б
На 30.04.2014 г. /09.30-15.15 ч/ - гр. София - Андрей Сахаров 28, бл. Кооп. пазар Младост 1, Младост 1 Андрей Сахаров, бл. Дом. потр., зад Фурна, пазара, пазара До Фурна, Самоковско Шосе 35
На 30.04.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. София - Какач 13, Светла 26, 36, Цветница 16а, 21, 58, 6, 60, 62, 64
На 30.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - ул. Поручик Неделчо Бончев 8 и 10+институт по Целулоза ии хартия
На 30.04.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - бул. Христофор Колумб 56 ф-ма Ойрошпед и Тропс къща


Софийска област
За периода 28.04.2014-30.04.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - с. Ямна
За периода 28.04.2014-30.04.2014 /09:45 - 15:00 ч/ - гр. Ботевград - яз. Бебреш дивечовъдно стопанство Витиня. Резервно захранване подстанции Ечемишка Топли дол

На 28.04.2014 /08:15-12:00 ч/ - с. Мирково - Александър Стамболийски,  Бачо Киро, Бузлуджа, Генерал Дендевил, Градище, Димитър Стоянов, Захари Стоянов, Зора, местност Попов Тор, Местност Корията,  Местност Кукув Дол, Местност Чуштарла, Опълченска, Орела, Поп Недельо
На 28.04.2014 /09:00-10:00 ч/ - гр. Елин Пелин, Гара Елин Пелин - Липа
На 28.04.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Петково общ.Елин Пелин
На 28.04.2014 /09:00-16:00 ч/ - гр. Пирдоп - ул. Св.Св.Кирил и Методий, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Панагюрско шосе
На 28.04.2014 /09:15-16:00 ч/ - Костенец - извън регулация - стопанска сграда, ферма,  Курорт Вили Костенец, гараж  Миликини ниви, Кантон Рибница, Чаира, почивна База, хижа
На 28.04.2014 /10:00-11:00 ч/ - гр. Костинброд - Георги С.  Раковски, Зора, Йордан Йовков,  Нарцис,  Охрид, Поп Богомил,  Славянска,  Цар Калоян
На 28.04.2014 /10:30-11:00 ч/ - Синтерметали
На 28.04.2014 /11:00-12:00 ч/ - трафопост Харвесторе
На 28.04.2014 /11:15-15:00 ч/ - с. Петрич МВЕЦ "Тополница"
На 28.04.2014 /11:30-13:00 ч/ - с. Бенковски
На 28.04.2014 /12:00-14:00 ч/ - с. Мирково - Александър Стамболийски,  Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Д-р Г. М. Димитров, Иванчо Зографа,  Любен Каравелов - Недельо Кюлафлиев, Панайот Хитов,  Поп Недельо, Разкола, Червен Камък
На 28.04.2014 /13:00-14:00 ч/ - гр. Елин Пелин - Ангел Кънчев, Витоша, Георги Сава Раковски, Здравец, Новоселци,  Петко Р. Славейков, Сан Стефано, Средец, Христо Ботев, Черноризец Храбър
На 28.04.2014 /14:00-15:00 ч/ - гр. Своге  - Бобковица
На 28.04.2014 /14:00-15:00 ч/ - с. Церово -  Борис I, Възраждане, Георги Георгиев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Искър, Латинка, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Осми Март, Прогрес Свобода, Трети Март, Шипка
На 28.04.2014 /14:00-15:00 ч/ - с. Желен

За периода 29.04.2014-30.04.2014 /09:15-15:45 ч/ - с. Лъга Асф.база.
За периода 29.04.2014-30.04.2014 /09:45-16:00 ч/ - гр. Етрополе - вилна зона Язовира

На 29.04.2014 /08:00-15:00 ч/ - Душанци -  Ален Мак, Бялата Вода, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска Комуна,  Здравец, Кирил И Методий, Костадин Илиев, Куфарита, Летците, Люляк,  Местност Спасови Могили, Пречиствателна станция  Мир, Момин Камък, Найден Кирилов, Никола и Делчо Черневи, Свети Георги, Свобода, Селище, Средна Гора, Станьо Добрев, Тополница, Юрий Гагарин
На 29.04.2014 /08:30-15:00 ч/ - Мирково -  Васил Левски, Извън Регулация, стопанска сграда,  Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Пенчо Славейков, Средна Гора
На 29.04.2014 /08:30-16:00 ч/ - Момин Проход -  Бор, Борова Гора,  Дъбовица, Мир, Осика, Топола, Трапезица, Траянови Врата, Три Къщи
На 29.04.2014 /09:00-10:00 ч/ - гр. Елин Пелин, Гара Елин Пелин  Липа,
На 29.04.2014 /09:00-10:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин -  Ангел Кънчев,  Асен Златаров, Витоша, Новоселци,  Росица, Сан Стефано, Средец, Страцин
На 29.04.2014 /09:00- 16:00 ч/ - с. Петково общ.Елин Пелин
На 29.04.2014 /09:00-16:00 ч/ - Пирдоп – ул. Св. Св. Кирил и Методий, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе
На 29.04.2014 /09:30-16:00 ч/ - с. Венковец
На 29.04.2014 /09:30-16:00 ч/ - с. Полянци
На 29.04.2014 /09:30-16:00 ч/ - с. Черньово
На 29.04.2014 /10:00-16:00 ч/ - с.  Каленовци
На 29.04.2014 /10:00-16:00 ч/ - с.  Разбоище
На 29.04.2014 /10:15-12:00 ч/ - гр. Божурище, Девети Септември
На 29.04.2014 /12:30-13:00 ч/ - гр. Ботевград, фирма Маус
На 29.04.2014 /13:15-15:15 ч/ - с. Делян, Писател Спас Антонов
На 29.04.2014 /13:30-15:30 ч/ - Елин Пелин - Никола Петков, Петър Берон, Чавдар Войвода, Шейново

На 30.04.2014 /08:15-12:00 ч/ - Мирково - Акация, Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Димчо Дебелянов, Д-р Г. М. Димитров, Здравец, Иванчо Зографа, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Крайречна, Местност Попов Тор, Недельо Кюлафлиев, Отец Паисий, Радин Кладенец, Райна Княгиня, Стара Планина, Тиха, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Цвятко Караджов
На 30.04.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Петково общ.Елин Пелин
На 30.04.2014 /09:00-16:00 ч/ - Пирдоп – ул. Св.Св. Кирил и Методий, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе
На 30.04.2014 /09:15-16:00 ч/ - Костенец, Общ. Костенец - Македония, Малина, Мургаш, Оборище, Освобождение, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Първа, Родопи, Сакарджа, Свети Георги Победоносец, Соколовец, Софроний Врачански, Средна Гора, Стадионна, Стефан Караджа, Тунджа, Чавча, Черни Връх, Юрукова Поляна, Ягода
На 30.04.2014 /09:31-11:00 ч/ - Григорево Никола Вапцаров
На 30.04.2014 /13:00-15:00 ч/ - Мирково - Васил Левски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-р Г. М. Димитров, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, извън регулация, Недельо Кюлафлиев, Опълченска, Орешака, Поп Недельо, Радин Кладенец, Тодор Йончев,
На 30.04.2014 /13:30-15:31 ч/ - трафопост Григорево


Пернишка област
За периода 28-30.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - с. Богданов Дол - ул. Георги Сава Раковски; ул. Махала Стаменова; ул. Отец Паисий; ул. Струма

На 29.04.2014 /12:30 - 15:00 ч/ - гр.Трън  Осми Март;  Бор;  Георги Бабичев;  Граничар;  Денчо Знеполски;  Десета;  Махала Горно Баринци;  Махала Кошарите;  Мурговица;  Нов Живот;  Руй;  Света Троица ; Стефан Рангелов;
На 29.04.2014 /10:00 - 12:30 ч/ - селата Бусинци; Извор; Радово; Мрамор; Кожинци; Вукан; Костуринци; Средорек; Стайчовци; Еловица; Горна Мелна; Къшле; Лева река; Горочевци; Видрар; Клисура; Декьовци; Пенкьовци; Церов дол; Долна Мелна; Полом; Шипковица и Дълга лука
На 29.04.2014 /12:30 - 15:00 ч/ - селата Туроковци, Берайнци; Забел; Зелениград; Ярловци; Лешниковци; Цегриловци; Реяновци; Бохова; Джинчовци; Милославци; Главановци; Насалевци; Рани луг; Слишовци и Стрезимировци

На 30.04.2014 /10:00 - 12:30 ч/ - гр. Трън – Девети септември;  Атанас Ботев; ;  Махала Китка;  Мосаловска;  Петко Д. Петков;  Яким Тошков; Махала Китка и Ждрелото;
На 30.04.2014 /10:00 - 12:30 ч/ - селата Ломница; Петачинци; Банкя; МВЕЦ "Ерма“
На 30.04.2014 /12:30 - 15:00 ч/ - селата Конска; Муртинци; Билинци; Гърло; Букова глава; Видрица; Ребро; Кривонос; Неделково; Парамунска чука; Парамун; Мракетинци; Филиповци; Бутроинци; Врабча; Проданча
На 30.04.2014 /12:30 - 15:00 ч/ - гр.Трън – Девети септември; Георги Димитров;  Денчо Знеполски;  Захари Иванов


Благоевградска област
На 28.04.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - с. Левуново - Главен Път Е-79: Бензиностанция, Оранжерии, фирма "Фалко-Левуново"
На 28.04.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. "Одрин"; ул. "Пирин"; ул. "Шар планина"; ул. "Свети Димитър"
На 28.04.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Васил Мечкуевски: 4,6,8,12,14,17,19,2022,25,26,28,30
На 28.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Сандански  - местност Боруна ;  Р-н Индустриална Зона;  Р-н Мтс
На 28.04.2014 г. /09:45 - 12:00 ч/ -  с. Ляски
На 28.04.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. Банско - местност Забиница
На 28.04.2014 г. /10:15 - 14:00 ч/ - с. Огняново, община Гърмен - ул. Двадесет и първа;   ул. Девета ;   ул. Единадесета ;   ул. Иван Вазов ;   ул. Осма ;   ул. Седма ;  ул. Тридесет и втора;   ул. Тридесет и първа ;   ул. Тридесет и трета ;   ул. Тридесет и четвърта ;   ул. Шеста
На 28.04.2014 г. /12:30 - 14:30 ч/ - гр. Хаджидимово - ул. Бор;  ул. Гоце Делчев;  ул. Димо Хаджидимов;  ул. Драма;  ул. Елин Пелин;  ул. Места;  ул. Опълченска;  ул. Ореляк;  ул. Пирин;  ул. Прогрес

На 29.04.2014 г. /08:10 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград  - Васил Мечкуевски;  Парангалица;  Тодор Александров
На 29.04.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул."Одрин"; ул."Пирин"; ул. "Шар планина"; ул. "Свети Димитър"
На 29.04.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - с. Слащен - Вергил Ваклинов;  Георги С. Раковски;  Демокрация;  Здравец;  Иван Вазов;  Йордан Йовков;  Лилия;  Места;  Освобождение;  Римски Мостове;  Стопански Двор;  Цар Симеон
На 29.04.2014 г. /12:00 - 13:00     ч/ - гр. Сандански - ул. Божин Димов; ул. Васил Кънчев; ул. Македония; ул. Мара Бунева; ул. Свети Георги; ул.Св. Св. Кирил и Методий; ул. Стою Хаджиев; ул. Христо Ботев; ул. Цар Иван Асен
На 29.04.2014 г. /12:00 - 14:00     ч/ - с. Годешево - Арсо Пандурски;  Беласица;  Вардар;  Граничарска;  Драма;  Кокиче;  Македония;  Места;  Мир;  Никола Парапунов;  Одрин;  Осми Март;  Пирин;  Родопи;  Розова Долина
На 29.04.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - с. Жижево

На 30.04.2014 г. /08:20 - 16:15 ч/ - гр. Благоевград  - Крушево
На 30.04.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. "Одрин"; ул. "Пирин"; ул. "Шар планина"; ул. "Свети Димитър"
На 30.04.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. Хаджидимово - Македония;  Стопански Двор


Кюстендилска област
За периода 28-29.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Генерал Крум Лекарски; ул. Гороцветна; ул. Демокрация; ул. Иларион Ловчански; ул. Кириат Оно; ул. Константинова Баня; ул. Полковник Стефан Манов; ул. Търговска; ул. Цар Освободител
На 28.04.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, община Сапарева Баня - ул. Бор; ул. Васил Попов; ул. Водопада; ул. Здравец; ул. Златни Брегове; ул. Иван Рилски; ул. Искра; ул. Липа; ул. Мановица;  местност Герена; местност Песоко; местност Ридо; ул. Ридо; ул. Рила; ул. Спартак; ул. Христо Ботев

На 28.04.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Сапарева Баня - ул. Александър Стамболийски; ул. Валявица; ул. Васил Петлешков; ул. Германея; ул. Йордан Михайлов; ул. Никола Вапцаров; ул. Отец Паисий; ул. Плиска; ул. Стоил Косовски; ул. Фенерка; ул. Христо Ботев
На 28.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобошево – Здравец; Иглика; Ловна Среща; Христо Ботев
На 28.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Метоха; Николаевска
На 28.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кочериново - Владимир Заимов; Толбухин
На 28.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Ябълково, община Кюстендил

На 29.04.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Дупница - ул. Бричи Бор; ул. Еделвайс; ул. Елица; ул. Здравец; ул. Кокиче; ул. Криволак; ул. Лакатица; ул. Невена Коканова; ул. Плиска; ул. Стръмна;  ул. Христо Ботев
На 29.04.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - община Рила; град Рила; община Кочериново; гр. Кочериново; с. Бараково
На 29.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобошево - Гагарин; Зора
На 29.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Николаевска
На 29.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кочериново – Антон Иванов; Хаджи Димитър
На 29.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Ябълково, община Кюстендил
На 29.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Владимир Димитров Майстора; ул. Демокрация; ул. Емил Шекерджийски; ул. Жданов; ул. Капанска; ул. Константинова Баня; ул. Пауталия; ул. Полковник Стефан Манов; ул. Тодор Ангелов - Божаната; ул. Търговска; ул. Цар Освободител
На 29.04.2014 г. /09:15 - 12:15 ч/ - гр. Кюстендил - Екзарх Йосиф; Людмил Янков; Хаджи Йоаким;  Цар Освободител; Черно Море
На 29.04.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - ул. Иван Вазов; ул. Кокиче; ул. Латинка; ул. Неофит Рилски; ул. Одрин; ул. Патриарх Евтимий; ул. Плиска; ул. Рилски Езера; ул. Христо Ботев; ул. Цанко Церковски

На 30.04.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - община Сапарева баня, с. Ресилово; ул. Александър Стамболийски; ул. Асаница; ул. Васил Левски; ул. Верила; ул. Волов; ул. Горица; ул. Джерман; ул. Димчо Дебелянов; ул. Иван Вазов; ул. Иглика; ул. Индже Войвода; ул. Калоян; ул. Омуртаг; ул. Павлеви Ливади; ул. Плиска; ул. Роза; ул. Синчец; ул. Софроний; ул. Спартак; ул. Теменужка; ул. Трети Март; ул. Чавдар Войвода
На 30.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобошево - Домокрайска;  Д-р Стефан Волев; Ловна Среща
На 30.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница; Теменуга
На 30.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кочериново - Никола Вапцаров; Септемврийска; Христо Смирненски
На 30.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Търновлаг, община Кюстендил
На 30.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Владимир Димитров Майстора; ул. Демокрация; ул. Емил Шекерджийски; ул. Жданов ; ул. Капанска ; ул. Константинова Баня ; ул. Пауталия ; ул. Полковник Стефан Манов ; ул. Тодор Ангелов - Божаната; ул. Търговска; ул. Цар Освободител
На 30.04.2014 г. /12:30 - 14:30 ч/ - община Дупница, с. Самораново; ул. Александър Стамболийски;  ул. Александър Стоименов; ул. Балкан; ул. Борислав Стоилов; ул. Васил Демиревски; ул. Васил Левски; ул. Васил Петлешков; ул. Георги Димитров; ул. Дренски Рид; ул. Захари Стоянов; ул. Здравец; ул. Йордан Анин; ул. Йордан Дотин; ул. Крайречна; ул. Митко Палаузов; ул. Ненко Пиперков; ул. Оборище; ул. Отовица; ул. Пейо Яворов; ул. Раковска; ул. Самуил; ул. Цар Крум; ул. Юри Гагарин
На 30.04.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - община Дупница, с. Самораново; ул. Александър Стамболийски;  ул. Александър Стоименов; ул. Балкан; ул. Борислав Стоилов; ул. Васил Демиревски; ул. Васил Левски; ул. Васил Петлешков; ул. Георги Димитров; ул. Дренски Рид; ул. Захари Стоянов; ул. Здравец; ул. Йордан Анин; ул. Йордан Дотин; ул. Крайречна; ул. Митко Палаузов; ул. Ненко Пиперков; ул. Оборище; ул. Отовица; ул. Пейо Яворов; ул. Раковска; ул. Самуил; ул. Цар Крум; ул. Юри Гагарин


Плевенска област
За периода 28.04-30.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - с. Бреница - Георги Димитров, Етъра, Искър, Марица, Михаил Йончев, Опълченска, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Шипка,
За периода 29.04-30.04.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - с. Долни Луковит - Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Демир Велиев, Дунав, Иван Рилски, Климент Охридски, Криволак, Марин Дринов, Одрин, П. К. Яворов, Сопот, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Тулча, Тунджа, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Шипка, Янтра
За периода 29.04-30.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - с. Бреница - Арда, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Етъра, Зоя Космодемянская, Искър, Йорданка Чанкова, Малчика, Марица, Михаил Йончев, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Шипка, Яне Сандански
За периода 29.04-30.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - с. Садовец - Брест, Генерал Тотлебен, Демокрация, Запад, Заря, Иван Асен II, Каравелов, Оборище, Одрин, Орляк, Пробива, Район Циглена Фабрика, Раковски, Росица, Св. св. Кирил и Методий, Скобелев, Сливница, Стари кладенец, Съединение, Хан Аспарух, Черно Море
За периода 29.04-30.04.2014 г. /09.15-16.30 ч/ - гр. Червен бряг - Антим, Голеж, Струга

На 28.04.2014 г. /08.00-12.00 ч/ - Община Левски
На 28.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Брегаре - ул. Александър Стамболийски, ул. Васил Коларов, ул. Георги Бенковски, ул. Несебър, ул. Рила, ул. Стара планина, ул. Стефан Караджа
На 28.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бохот - ул. 1-ви май, ул. Любен Каравелов, ул. Трайчо Костов, ул. Христо Ботев
На 28.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Георги Димитров, ул. Бачо Киро
На 28.04.2014 г. /09.00-10.30 ч/ - гр. Левски - Александър Стамболийски, Христо Смирненски
На 28.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Левски - ул. Александър Стамболийски, ул. Бенковски, ул. Кирил и Методий
На 28.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Никопол - ул. Арда, ул. Веслец, ул. Димитър Благоев
На 28.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - с.Телиш - Александър Стамболийски, Васил Друмев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Девети септември, Дунав, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Перпелицин, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Янко Забунов
На 28.04.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. Белене - Ангел Кънчев, Апостол Високов, Асен Златаров, Беласица, Братя Миладинови, Вит, Витоша, Волов, Възраждане, Гео Милев, Димитър Благоев, Добруджа, Дойран, Драва, Дунав, Епископ Евгени Босилков, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Клокотница, Ловна, Малчика, Марица, Оборище, Одрин, Персин, Петър Манчев, Първи Май, Рибарска, Сборна, Столетов, Странджа, Тетово, Трети март, Фердинанд Дечев, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Червен Бряг, Янтра
На 28.04.2014 г. /09.45-14.00 ч/ - гр. Плевен - Иларион, Радецки, Сан Стефано, Шар планина, Шейново, Шипка
На 28.04.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - с. Брестовец - Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген. Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Пею Кр. Яворов, Рила, Св. св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара планина, Съединение, Тодор Първанов, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 28.04.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - с. Горталово - Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Георги Димитров, Г. С. Раковски, Майор Горталов, център Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 28.04.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - с. Ралево - Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 28.04.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - с. Тодорово - Александър Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов
На 28.04.2014 г. /10.00-11.30 ч/ - гр. Плевен - жк Сторгозия
На 28.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Искър - Йорданка Николова, Кемал Ататюрк, Люле Бургас, Назъм Хикмет, Одрин, Стоян Едрев, Таламбушковец, Филип Тотю, Мездра
На 28.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Любеново - Адалберт Антонов-Малчика, Александър Стамболийски, Кирил и Методий, Лазар Деков, Любен Дочев, Максим Горки, Маршал Толбухин, Николай Петров, Н. Й. Вапцаров, П. К. Яворов, Радецки, Хаджи Димитър, Христо Кърпачев, Шипка
На 28.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - с. Ясен - Асен Халачев, Вит, Дамян Пачев, Кирил и Методий, Тодор Пенчев, Христо Ботев
На 28.04.2014 г. /10.15-12.15 ч/ - гр. Плевен - Стефан Караджа, Стоян Заимов, Хаджи Димитър
На 28.04.2014 г. /11.00-11.30 ч/ - гр. Гулянци, с. Дъбован, с. Загражден
На 28.04.2014 г. /12.30-14.00 ч/ - с. Градище - Альоша, Витоша, Възраждане, Климент Борисов, Клокотница, Лом, Оборище, Перущица, Септември, Стара планина, Странджа, Тараклъка, Черно море
На 28.04.2014 г. /13.30-14.30 ч/ - гр. Белене - България, Иван Вазов, Малчика, Фердинанд Дечев
На 28.04.2014 г. /14.30-15.30 ч/ - гр. Белене - Г. С. Раковски, Мусала, Пенчо Славейков, Сергей Румянцев, Слатина
На 28.04.2014 г. /14.30-16.00 ч/ - с. Малчика - Александър Стамболийски, Бачо Киро, Евгени Босилков, Заря, Осъм, Панайот Хитов, Столетов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 29.04.2014 г. /08.00-12.00 ч/ - Община Левски
На 29.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Георги Димитров, ул. П. Р. Славейков, ул. Стефан Караджа
На 29.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Славяново - ул. Ал. Димитров, ул. Бузлуджа, ул. Дунав, ул. Маршал Толбухин, ул. П. К. Яворов, ул. Райко Даскалов, ул. Росица, ул. Спас Дупаринов, ул. Струма
На 29.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Гиген - ул. Александър Стамболийски, ул. Кирил и Методий, ул. Котленска
На 29.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. Левски - местност Бозалъка, местност Козар Беленско шосе, Червена, Дванадесета, и цялото с. Козар Белене захранвано от ЕП Кукла в интервала от от 8.30-9.00 и от 16.00-16.30
На 29.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Плевен - Асен Златаров, Букурещ, Пордим, Сергей Румянцев, Сирма Войвода, Стоян Михайловски, Трети март
На 29.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Левски - ул. Княз Александър Батенберг, ул. Крум Попов, ул. Малчика
На 29.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Никопол - ул. Белмекен, ул. Елтепе, ул. Пирин, ул. Тунджа
На 29.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. Плевен - Гюмюрджина, Емил Димитров, Кукуш, Мур, Хаджи Димитър, Цар Иван Шишман
На 29.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - Мебелен цех в с.Горни Дъбник
На 29.04.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - Помпена станция НХК помпена станция ВиК Крушовица
На 29.04.2014 г. /09.45-14.15 ч/ - с. Гривица - Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Бачо Киро, Букурещ, Буря, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги Кочев, Гоце Делчев, Г. С. Раковски, Димитър Благоев, Дунавия, Иван Вазов, Иван Винаров, Извор, Изгрев, Искър, Козлодуй, Кострама, Любен Каравелов, Майор Горталов, Майор Шонцу, Марица, Митко Палаузов, Москва, Отец Паисий, Панайот Хитов, Подполк. Николае Нанкович, Прогрес, Редник Грегоре Йон, Скобелев, Слави Алексиев, Струма, Тулча, Филип Тотьо, Христо Ботев, Шипка, Самораново, Борислав Стоилов
На 29.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Кулина вода - Алесандър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Люлин, Пирин, Плиска, Тодор Луканов, Христо Смирненски
На 29.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Бяла вода - Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Гатев, Н. Й. Вапцаров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 29.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Писарово - Ангел Кънчев, Боримечката, Братя Миладинови, Волга, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Даме Груев, Димитър Грънчаров, Мара Балева, Никола Й. Вапцаров, Николай Петрини
На 29.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. Плевен - Вардар, Гургулят, Сан Стефано, Сторгозия
Брегаре Александър Стамболийски, А Васил Коларов, Георги Бенковски, Несебър, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа
На 29.04.2014 г. /10.15-12.15 ч/ - гр. Плевен - Бъкстон, Д. Константинов, Иван Вазов
На 29.04.2014 г. /12.00-17.00 ч/ - с. Буковлък - 11-ти Декември, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Стара планина, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети март, Тутракан, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка
На 29.04.2014 г. /12.00-17.00 ч/ - с. Върбица - Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Коларов, В. И. Ленин, Гео Милев, Георги Димитров, Дунав, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Н. Й. Вапцаров, Оборище, П. К. Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Средна гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 29.04.2014 г. /12.00-17.00 ч/ - с. Коиловци - Георги Димитров
На 29.04.2014 г. /12.00-17.00 ч/ - гр. Славяново - Яворец
На 29.04.2014 г. /13.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - Васил Априлов, Морава, Парашкев Цветков, П. Р. Славейков, Тимок

На 30.04.2014 г. /08.30-09.30 ч/ - с. Брестовец - Александър Петров, Долни Дъбник, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балкан, Бачо Киро, Беласица, Братя Миладинови, Брацигово, Бузлуджа, България, Васил Левски, Вапцаров, Вардар, Вежен, Велчова Завера, Вит, Възраждане, Георги Бенковски, Г. С. Раковски, Ген. Ганецки, Ген. Скобелев, Ген. В. Стойчев, Генерал Тотлебен, Гоце Делчев, Гурко, Даме Груев, Д. Дебелянов, Добри Чинтулов, Добрич, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Илия Бешков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Кочо Честименски, Ламби Кандев, Лесопарк, Любен Каравелов, Македония, Мургаш, Назъм Хикмет, Неофит Рилски, Нефтеник, Никола Петков, Николай Ракитин, Оборище, Освобождение, Осогово, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Перущица, Пирин, Първи май, Първи Стопански Двор, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стоян Заимов
На 30.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Горни Дъбник - ул. Коста Златарев, ул. Ручина бара, ул. Садовска, ул. Адил Дервишев, Цар Иван Шишман, Цариград
На 30.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Славяново - ул. Маршал Толбухин, ул. Райко Даскалов, ул. Янтра
На 30.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Гиген - ул. Кирил и Методий, ул. Александър Стамболийски, ул. Чирпан, ул. Казанлък, ул.Странджа, ул.Тракийска, ул.
На 30.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Левски - ул. Никола Вапцаров, ул. Опълченска, ул. Отец Паисий
На 30.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Никопол - ул. Рила, ул. Тунджа, ул. Христо Смирненски
На 30.04.2014 г. /09.01-15.30 ч/ - гр. Кнежа - Васил Априлов, Георги Димитров, Иван Бонов, Охрид, Пею Тодоров, Стражин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 30.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - с. Чомаковци - 39-та, 68-ма, 70-та, 71-ва, 75-та, 77-ма, 80-та, 81-ва, 1-та, Г. С. Раковски, Дружба, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин
На 30.04.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Гривишко шосе, Спортна Зала, Балканстройспортна Зала, Източна Индустриална Зона, Пункт за Диагностика, Местн. Кожухарска Чешма, Русе, местност Осман Пашова Табия
На 30.04.2014 г. /09.45-16.30 ч/ - гр. Левски - местност Бозалъка, местност Козар Беленско шосе, Червена, Дванадесета, и цялото с Козар Белене, захранвано от ЕП Кукла в интервала от 8.30-9.00 и от 16.00-16.30
На 30.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Воден, Георги Домусчиев, Крали Марко
На 30.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Ясен - Братя Миладинови, Дамян Пачев, Железничар, Иван Винаров, Коста Златарев, Радецки, Цветан Спасов
На 30.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Ясен - Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Катя Попова, Кирил и Методий, местност Лъката, Петко Р. Славейков
На 30.04.2014 г. /10.30-14.30 ч/ - с. Горник - Филип Тотю
На 30.04.2014 г. /10.30-14.30 ч/ - гр. Долни Дъбник - Асен Златаров
На 30.04.2014 г. /10.30-14.30 ч/ - с. Крушовица - 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Богомил, Братя Миладинови, Вапцаров, Варна, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Митов Хинов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Москва, Мусала, Ниш, Оборище, Осогово, Охрид, П. К. Яворов, Пенчо Славейков, Петър Данков, Петър Нинчев, Пирин, Пирот, Плевен, Полтава, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Скопие, Сливница, София, Средец, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цено Велчев, Цонко Ценов, Цоню Матев, Черни връх, Черно море
На 30.04.2014 г. /11.00-12.00 ч/ - гр. Плевен - Дружба


Ловешка област
За периода 29-30.04.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - Дерманци - Александър Стамболийски;  Васил Левски;  Вит;  Ген. Столетов;  Георги Раковски;  Гоце Делчев;  Дърман;  Иван Вазов;  Керамична;  Козлодуй;  Любен Каравелов;  Мизия;  Оборище;  Околовръстна;  Панайот Волов; Петко Д. Петков;  Подполковник Калитин;  Райко Даскалов;  Райна Княгиня;  Свети Свети Кирил и Методий;  Филчов Връх; Хаджи Димитър;  Хан Аспарух;  Хан Крум;  Христо Ботев;  Цар Борис 1;  Яне Сандански
За периода 28-29.04.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - гр. Ловеч;  Клокотница

На 28.04.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - гр. Ловеч - Бяло Море;  Източна индустриална Зона;  ул.  Филип Тотю;  местност Стратеш, община Ловеч Зоопарк;  Осъмска;  Северна индустриална Зона;  Филип Тотю;  Хан Кубрат
На 28.04.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Пресяка - Александър Стамболийски;  Георги Бенковски;  Дунав;  Климент Охридски
На 28.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Орешене, община Ябланица, Александър Стамболийски;  Богданка;  Богой;  Васил Левски;  Васил Петлешков;  Георги Бенковски;  Георги Раковски;  Грозданка;  Иглика;  Кокиче;  Любен Каравелов;  Петър Берон;  Присоето;  Първи Май;  Тодор Каблешков;  Хаджи Димитър;  Христо Ботев;  Цанко Церковски
На 28.04.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. Летница, община Летница, Александър Стамболийски;  Ангел Кънчев; България;  Клокотница;  Стефан Караджа
На 28.04.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - гр. Тетевен - Петрахиля
На 28.04.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Лесидрен   Кол. Ябълчака;  местност Берча;  местност Ябълчака
На 28.04.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - Ябланица, община Ябланица, местност Девет Дола
На 28.04.2014 г. /10:30 - 12:00 ч/ - Летница, община Летница - Александър Димитров;  България;  Витоша; Никола Петков;  Сергей Румянцев;  Трапезица

На 29.04.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Орешак, община Троян, махала Баба Стана
За периода 29-30.04.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - Драгана - Александър Стамболийски;  Беклемето;  Васил Коларов;  Васил Левски;  Гео Милев;  Георги Бенковски;  Горник;  Гороглед;  Гоце Делчев;  Иван Вазов;  Изгрев;  Калето;  Каменица;  Коларска;  Ловешка;  Любен Каравелов;  Оборище;  Освобождение;  Отец Паисий;  Панайот Волов;  Пенчо Славейков;  Раковска;  Сан Стефано;  Стефан Караджа;  Стоян Заимов;  Тинтява;  Хаджийска;  Христо Ботев;  Христо Смирненски; Шаферска;  Яне Сандански; Петревене ;  Розова Долина
На 29.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Орешене, община Ябланица, Александър Стамболийски;  Богданка;  Богой;  Васил Левски;  Васил Петлешков;  Георги Бенковски;  Георги Раковски;  Грозданка;  Иглика;  Кокиче;  Любен Каравелов;  Петър Берон;  Присоето;  Първи Май;  Тодор Каблешков;  Хаджи Димитър;  Христо Ботев;  Цанко Церковски
На 29.04.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/ - Шипково   Васильов;  местност Крушево
На 29.04.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - Скобелево, община Ловеч, Ген. Скобелев;  Георги Бенковски;  Георги Филчев;  Кирил и Методий;  Оборище
На 29.04.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - Бежаново, община Луковит, Аско Махмудов; Бачо Киро;  Вежен;  Георги С. Раковски;  Добри Комитата;  Дунав;  Искър;  Йордан Йовков;  Калето;  Опълченска;  Орелец;  Осогово;  Отец Паисий;  Патриарх Евтимий;  Сини Вир;  Стара Планина;  Стефан Караджа;  Христо Татарлийски
На 29.04.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Брестница, община Ябланица, Вутю Малков; Възраждане;  Дачевци; Дружба; Кокиче; Оборище; Печовци; Теменуга; Трети Март; Тълкийското
На 29.04.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Шипково - Ковачевец; Ръждавец

На 30.04.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - гр. Ловеч - Осъмска
На 30.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Карлуково - Ангел Кънчев; Байкал; Бачището; Бачо Киро;  Бор;  Бузлуджа; ул. Хаджи Димитър; Вежен; Георги Бенковски; Георги Иванов; Георги Раковски; Девети Май; Дико Илиев; Желю Войвода; Здравец; Иван Ангелов; Изгрев; Кап. Петко Войвода; Лале; Латко Лилов; Младост; Оборище; Околовръстен Път; Орляк; Отец Паисий; Петко Петков; Петър Берон; Пролет; Райна Княгиня; Сергей Румянцев; Стара Планина; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Христо Андреев
На 30.04.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - гр. Ловеч;  Клокотница
На 30.04.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. Ловеч - Райна Княгиня
На 30.04.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Брестница, община Ябланица, Васил Левски; Иван Данов;  Липа;  Петър Василев;  Победа;  Стефан Цаков; Цоло Гетов
На 30.04.2014 г. /10:00 - 15:00     ч/ - Орешене, община Ябланица, Александър Стамболийски;  Ангел Кънчев; Априлско Въстание; Арменска; Васил Априлов; Васил Левски; Владайско Въстание; Георги Бенковски; Грозданка; Здравец; Латинка; Панайот Волов; Панайот Хитов;  Първи Май; Тодор Каблешков; Трети Март; Филип Тотю; Цанко Церковски; Цар Иван Шишман
На 30.04.2014 г. /10:30 - 11:30 ч/ - гр. Ловеч - Акад. Иван Урумов;  Ана Предич
На 30.04.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - гр. Ловеч - Трети Март
На 30.04.2014 г. /14:30 - 15:30 ч/ - гр. Ловеч - Марин Поплуканов


Врачанска област
На 28.04.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. Козлодуй - Безименна; Жилищен Комплекс
На 28.04.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Селановци – Първи Май; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Димчо Дебелянов; Никола Вапцаров; Скакуц; Стефан Стамболов; Чудомир
На 28.04.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Селановци - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Възраждане; Гео Милев; Мизия; Никола Вапцаров; Пролет; Сердика; Скакуц; Хаджи Димитър
На 28.04.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Васил Левски
На 28.04.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Мездра - Христо Ботев
На 28.04.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - гр. Враца - ул. Сестри Хаджикръстеви
На 28.04.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - с. Ракево - ул. Божур; ул. Еделвайс
На 28.04.2014 г. /10:00-12:00 и 13:00-15:00 ч/ - гр. Враца - Александър Стамболийски; Арда; Васил Кънчов; Морава; Никола Войводов; Охрид
 
На 29.04.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Гложене - Васил Коларов; Йонко Милев; Ленин; Паисий Хилендарски; Христо Ботев
На 29.04.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. Оряхово - Алея на мира и дружбата; Бачо Киро; Васил Петлешков; Добруджа; Иван Вазов; Момчил Войвода; Радецки; Райна Княгиня; Родопи; Силистра; Странджата; Страхил Войвода; Цар Калоян
На 29.04.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Селановци - Алеко Константинов, Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Възраждане; Гео Милев; Мизия; Никола Вапцаров; Пролет; Сердика; Скакуц; Хаджи Димитър
На 29.04.2014 г. /09:00-11:00 ч/ - гр. Враца - Мито Орозов
На 29.04.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Васил Левски
На 29.04.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Мездра - Христо Ботев
На 29.04.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - гр. Враца - ул. Сестри Хаджикръстеви
На 29.04.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - с. Ракево - ул. Средна гора
На 29.04.2014 г. /12:30-16:30 ч/ - гр. Оряхово - Девети ноември; Александър Стамболийски; Андрей Чапразов; Арх. Цолов; Васил Левски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Дико Илиев; Кирил и Методий; Ленин; Летнишка; Цвети Иванов

На 30.04.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Мездра - Добруджа; Оборище
На 30.04.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - гр. Враца - ул. Сестри Хаджикръстеви
На 30.04.2014 г. /12:30-16:30 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен Комплекс; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Христо Ботев


Видинска област
За периода 28-30.04.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Чупрене – ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Осемнадесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тринадесета; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четири; ул. Четиридесете; ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета

На 28.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин - жк. Съединение - бл. 12, вх. Б; ул. Дунавска 36, вх. В
На 28.04.2014 г. /09.30-14.30 ч/ - с. Дъбравка – ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Осма; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета
На 28.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Гъмзово - ул. Борис Попарданов; ул. Вела Пеева; ул. Владимир Заимов; ул. Георги Димитров; ул. Гоце Делчев; ул. Мико Нинов; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Сергей Румянцев; ул. Тимок; ул. Тодор Петров; ул. Толбухин; ул. Цанко Церковски

На 29.04.2014 г. /08.45-09.15 ч/ - с. Подгоре - ул. Александър Стамболийски; ул. Антон Страшимиров; ул. Бдин; ул. Боян Чонос; ул. Бузлуджа; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Видин; ул. Вит; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Георги С. Раковски; ул. Иван Вазов; ул. Искър; ул. Йоло Гергов; ул. Йосиф В. Сталин; ул. Ленин; ул. Любен Каравелов; ул. Марица; ул. Михаил Здравков; ул. Огоста; ул. Осъм; ул. Пейо К. Яворов; Ул. Перчо Йорданов; ул. Пирин; ул. Рила; ул. Седемнадесет Партизанина; ул. Стара Планина; ул. Стопански Двор; ул. Стоян Милков; ул. Тодор Петров; ул. Христо Ботев; ул. Царевец; ул. Черно Море; ул. Юрий Гагарин; с. Раковица - ул. Втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемдесет и девета; ул. Осемдесет и осма; ул. Осемдесет и трета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петдесет и втора; ул. Петдесет и девета; ул. Петдесет и осма; ул. Петдесет и първа; ул. Петдесет и седма; ул. Петдесет и трета; ул. Петдесет и шеста; ул. Петдесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемдесет и втора; ул. Седемдесет и пета; ул. Седемдесет и трета; ул. Седемдесет и шеста; ул. Седемдесета; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и девета; ул. Четиридесет и осма; ул. Четиридесет и пета; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и седма; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четвърта; ул. Четиридесет и шеста; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесет
На 29.04.2014 г. /09.00-09.15 ч/ - с. Киреево, с. Големаново, с. Извор махалa, с. Раковица – трафопост 5
На 29.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Железничарска 2, вх. А, Б; ул. Яворов 9, вх. А, В, Г, Д, Е
На 29.04.2014 г. /09.15-15.45 ч/ - с. Киреево – ул. Втора, ул. Двадесет и първа; ул. Двадесета;ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета
На 29.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Ружинци - ул. Александър Ангелов; ул. Александър Стамболийски; ул. Боян Чонос; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Димитров; ул. Живко Мончев;  ул. Живко Пуев; ул. Кирил и Методий; ул. Коста Йорданов; ул. Ломска
На 29.04.2014 г. /15.30-15.45 ч/ - с. Големаново, с. Извор махала

На 30.04.2014 г. /09.00-09.15 ч/ - с. Големаново, с. Извор махала
На 30.04.2014 г. /09.15-15.45 ч/ - с. Киреево – ул. Втора, ул. Двадесет и първа; ул. Двадесета;ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета
На 30.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. Видин - ул. Цар Александър 90, вх. А, Б, В; 94 / А, Б
На 30.04.2014 г. /15.15-15.45 ч/ - с. Киреево, с. Големаново, с. Извор махалa, с. Раковица – трафопост 5
На 30.04.2014 г. /15.30-15.45 ч/ - с. Подгоре - ул. Александър Стамболийски; ул. Антон Страшимиров; ул. Бдин; ул. Боян Чонос; ул. Бузлуджа; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Видин; ул. Вит; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Георги С. Раковски; ул. Иван Вазов; ул. Искър; ул. Йоло Гергов; ул. Йосиф В. Сталин; ул. Ленин; ул. Любен Каравелов; ул. Марица; ул. Михаил Здравков; ул. Огоста; ул. Осъм; ул. Пейо К. Яворов; Ул. Перчо Йорданов; ул. Пирин; ул. Рила; ул. Седемнадесет Партизанина; ул. Стара Планина; ул. Стопански Двор; ул. Стоян Милков; ул. Тодор Петров; ул. Христо Ботев; ул. Царевец; ул. Черно Море; ул. Юрий Гагарин; с. Раковица - ул. Втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемдесет и девета; ул. Осемдесет и осма; ул. Осемдесет и трета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петдесет и втора; ул. Петдесет и девета; ул. Петдесет и осма; ул. Петдесет и първа; ул. Петдесет и седма; ул. Петдесет и трета; ул. Петдесет и шеста; ул. Петдесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемдесет и втора; ул. Седемдесет и пета; ул. Седемдесет и трета; ул. Седемдесет и шеста; ул. Седемдесета; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и девета; ул. Четиридесет и осма; ул. Четиридесет и пета; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и седма; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четвърта; ул. Четиридесет и шеста; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесет


Монтанска област
За периода 28-30.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Ангел Кънчев; ул. Антим Първи; ул. Антон Димитров; ул. Бузлуджа; ул. Георги Димитров; ул. Неофит Рилски; ул. Оборище; ул. Райко Даскалов; ул. Рангел Симеонов; ул. Стамболийски; ул. Христо Ботев; ул. Чомаков; ул. Янтра
За периода 28-30.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Арда; ул. Бузлуджа; ул. Възраждане; ул. Георги Димитров; ул. Калоян; ул. Методи Подойнишки; ул. Найден Биволарски; ул. Оборище; ул. Поп Андрей; ул. Стамболийски; ул. Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев; ул. Цар Асен; ул. Цар Крум; ул. Чаталджа; ул. Янтра

На 28.04.2014 г. /08.00-09.30 и 15.45-16.30 ч / - гр. Бойчиновци . ул. 23-ти Септември; ул.  Александър Стамболийски; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Георги Димитров ; ул.  Георги Кирков; ул. Здравец; Извън регулацията -  ул. Кирил и Методий; ул. Комсомолска; ул.  Лале; ул. Марица; ул. Никола Й. Вапцаров ; ул. Поличката; ул. Симеон Влахов; ул. Спартак; ул.  Стадион; ул. Стефан Влахов ; ул. Тодор Дечев; ул. Христо Михайлов; ул. Цанко Церковски; ул.  Юри Гагарин; с. Ерден - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул.  Двадесет и девет; ул.  Двадесет и едно; ул. Двадесет и осем; ул. Двадесет и пет; ул. Двадесет и седем; ул. Двадесет и три; ул. Двадесет и четири; ул. Двадесет и шест; ул. Дванадесет; ул. Деветнадесет; ул. Десета; ул. Единадесет;  Извън регулацията  - Баластриера;  Бетонов  възел;  Вила; Стадион; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и две; ул. Тридесет и девет; ул. Тридесет и едно; ул. Тридесет и осем; ул. Тридесет и пет; ул.  Тридесет и седем; ул. Тридесет и три; ул. Тридесет и четири; ул. Тридесет и шест - бл. Помпа Барабата ; ул. Тринадесетa; ул. Четиридесет; ул. Четиридесет и две; ул. Четиридесет и едно; ул. Четиридесет и осем; ул. Четиридесет и шест; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул.  Шестнадесет
На 28.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Пъстрина – бл. 31, вх. Г; бл. 33, вх. Г и К
На 28.04.2014 г. /08.45-16.30 ч/ - с. Ерден – ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул. Двадесет и едно; ул. Дванадесет; ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Петнадесет; ул. Първа; ул. Седемнадесет; ул. Трета; ул. Тринадесет; ул. Четиринадесет; ул. Шестнадесет
На 28.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Долно Церовене - Бдин; бул. Владимир Илич Ленин; Васил Левски; Вела Пеева; Витоша; Вихрен; Георги Димитров; Георги Кирков; Дунав; Замфир Попов;  Здравец; Йорданка Петкова; Кирил и Методий; Лиляна Димитрова; Малина; Найден Миков;  Опълченска; Пионерска; Пирин; Рила; Славянска; Сливница; Стара Планина; Теменуга; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Юрий Гагарин; Янтра
На 28.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. Берковица - Извън Регулацията - Дърводелски цех , Пилетарници
На 28.04.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - с. Владимирово - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Иванов Йосифов; ул. Васил Левски; ул. Владимир Петков Минчев; ул. Гаврил Генов ; ул. Камен Тошев; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Огоста; ул. Парка на свободата; ул. Петко Коцов Лечев; ул.  Христо Ботев; ул. Христо Коцов; ул. Христо Михайлов

На 29.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Пъстрина – бл. 31, вх. Г и Е; бл. 33, вх. В, Г и К; ул. Христо Смирненски 2, вх. А
На 29.04.2014 г. /10.00-16.30 ч/ - с. Митровци – ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Дванадесета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Д-р Тодор Иванов Живков; ул. Единадесета; Извън регулацията: бл. Ловен дом; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета

На 30.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Пъстрина – бл. 31, вх. Е; бл. 33, вх. В; жк. Изгрев – бл. 7, вх. А; ул. Велико Търново 86
На 30.04.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Вършец - ул. Зелени Дел; местност Иваново Поле
На 30.04.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - с. Долна Вереница – ул. Втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; Извън регулацията: вила; ул. Трета; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесета


Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор, от всяка точка на България или на сайт: www.cez-rp.bg.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Две болници лекуват едновременно онкоболен 0| 4282 |23.03.2014 . Отворено писмо за цените на тока от 1 август 8| 6782 |30.07.2013 . Портокал Портокалов: Не може да се говори за циганите по инерция 4| 7828 |01.09.2012 . Годишнина от кризата със спирането на руския газ- никой не потърси виновните 5| 4413 |04.01.2010

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах