Четвъртък, 20 Септември 2018, 12:17
Frognews
14| 12660 |16.05.2013

Ето ги новите депутати. Пазете ги – те са наши

.
Източник: Булфото
Вече знаем, кои са народните избраниц, които ще коват закони и ще представляват интересите на гласувалите избиратели. Централната избирателна комисия оповести имената на депутатите в 42-рото Народно събрание според мандатите в отделните райони.
Тези от бъдещите народни представители, които са избрани в два района, трябва да заявят в комисията от кой от двата искат да бъдат избрани и на тяхно място в другия район ще влезе следващия в листата на съответната партия.

Ето имената на депутатите по региони по азбучен ред:


Избрани кандидат-депутати от Благоевградски район

 

Алиосман Ибраим Имамов, ПП "Движение за Права и Свободи"
Ахмед Ахмедов Башев, ПП "Движение за Права и Свободи"
Георги Иванов Андонов, ПП "ГЕРБ"
Даниела Владимирова Савеклиева, ПП "ГЕРБ"
Емил Страхилов Костадинов, КП "Коалиция за България"
Илиан Сашов Тодоров, ПП "Атака"
Любен Петров Татарски, ПП "ГЕРБ"
Митко Живков Захов, ПП "ГЕРБ"
Спас Янев Панчев, КП "Коалиция за България"
Тодор Борисов Радулов, КП "Коалиция за България"
Цветан Генчев Цветанов, ПП "ГЕРБ"


Избрани кандидат-депутати от Бургаски район

 

Атанас Зафиров Зафиров, КП "Коалиция за България"
Галина Стефанова Милева-Георгиева, ПП "ГЕРБ"
Десислав Славов Чуколов, ПП "Атака"
Диана Иванова Йорданова, ПП "ГЕРБ"
Димитър Бойчев Петров, ПП "ГЕРБ"
Димчо Димитров Михалевски, КП "Коалиция за България"
Дурхан Мехмед Мустафа, ПП "Движение за Права и Свободи"
Иван Стефанов Вълков, ПП "ГЕРБ"
Ивелина Веселинова Василева, ПП "ГЕРБ"
Павел Маринов Маринов, КП "Коалиция за България"
Семир Хусеин Абу Мелих, ПП "ГЕРБ"
Снежина Минчева Маджарова, ПП "ГЕРБ"
Христо Цветанов Монов, КП "Коалиция за България"
Хюсеин Хасан Хафъзов, ПП "Движение за Права и Свободи"


Избрани кандидат-депутати от Варненски район

 

Анелия Димитрова Клисарова, КП "Коалиция за България"
Борислав Гуцанов Гуцанов, КП "Коалиция за България"
Волен Николов Сидеров, ПП "Атака"
Емил Йорданов Радев, ПП "ГЕРБ"
Иван Николаев Портних, ПП "ГЕРБ"
Йордан Кирилов Цонев, ПП "Движение за Права и Свободи"
Йорданка Колева Йорданова, КП "Коалиция за България"
Красимир Христов Янков, КП "Коалиция за България"
Красимира Пенева Анастасова, ПП "ГЕРБ"
Лиляна Павлова Николова, ПП "ГЕРБ"
Николай Веселинов Александров, ПП "Атака"
Николай Николов Апостолов, ПП "ГЕРБ"
Павел Алексеев Христов, ПП "ГЕРБ"
Пламен Василев Орешарски, КП "Коалиция за България"
Пламен Иванов Манушев, ПП "ГЕРБ"


Избрани кандидат-депутати от Великотърнонски район

 

Евгени Димитров Стоев, ПП "ГЕРБ"
Любомир Владимиров Владимиров, ПП "Атака"
Мариана Радева Бояджиева, КП "Коалиция за България"
Милка Дончева Христова, КП "Коалиция за България"
Мирослав Николов Петков, ПП "ГЕРБ"
Петър Георгиев Кънев, КП "Коалиция за България"
Хасан Илияз Хаджихасан, ПП "Движение за Права и Свободи"
Цветан Генчев Цветанов, ПП "ГЕРБ"


Избрани кандидат-депутати от Видински район

 

Владимир Цветанов Тошев, ПП "ГЕРБ"
Михаил Райков Миков, КП "Коалиция за България"
Петя Николова Раева, ПП "Движение за Права и Свободи"
Филип Стефанов Попов, КП "Коалиция за България"


Избрани кандидат-депутати от Врачански район

 

Венцислав Асенов Лаков, ПП "Атака"
Камен Костов Костадинов, ПП "Движение за Права и Свободи"
Минчо Мънчев Минчев, КП "Коалиция за България"
Петя Цветанова Аврамова, ПП "ГЕРБ"
Тотю Младенов Младенов, ПП "ГЕРБ"
Янаки Боянов Стоилов, КП "Коалиция за България"


Избрани кандидат-депутати от Габровски район

 

Йордан Георгиев Стойков, КП "Коалиция за България"
Томислав Пейков Дончев, ПП "ГЕРБ"
Цветомир Цвятков Михов, ПП "ГЕРБ"
Четин Хюсеин Казак, ПП "Движение за Права и Свободи"


Избрани кандидат-депутати от Добрички район

 

Желязко Иванов Желязков, ПП "ГЕРБ"
Николай Веселинов Александров, ПП "Атака"
Румен Иванов Иванов, ПП "ГЕРБ"
Рушен Мехмед Риза, ПП "Движение за Права и Свободи"
Сияна Атанасова, Фудулова КП "Коалиция за България"
Явор Илиев Гечев, КП "Коалиция за България"


Избрани кандидат-депутати от Кърджалийски район

 

Ердинч Исмаил Хайрула, ПП "Движение за Права и Свободи"
Лютви Ахмед Местан, ПП "Движение за Права и Свободи"
Милко Петров Багдасаров, КП "Коалиция за България"
Мустафа Фахри Ахмед, ПП "Движение за Права и Свободи"
Цвета Вълчева Караянчева, ПП "ГЕРБ"


Избрани кандидат-депутати от Кюстендилски район

 

Иван Тодоров Ибришимов, КП "Коалиция за България"
Илиан Сашов Тодоров, ПП "Атака"
Кирил Боянов Калфин, ПП "ГЕРБ"
Мая Божидарова Манолова, КП "Коалиция за България"


Избрани кандидат-депутати от Ловечки район

 

Венцислав Асенов Лаков, ПП "Атака"
Димитър Ангелов Горов, КП "Коалиция за България"
Емил Димитров Райнов, КП "Коалиция за България"
Корнелия Добрева Маринова, ПП "ГЕРБ"
Николай Нанков Нанков, ПП "ГЕРБ"


Избрани кандидат-депутати от Монтански район

 

Адриан Христов Асенов, ПП "Атака"
Златко Димитров Тодоров, ПП "ГЕРБ"
Искра Фидосова Искренова, ПП "ГЕРБ"
Младен Петров Червеняков, КП "Коалиция за България"
Румен Маринов Йончев, КП "Коалиция за България"


Избрани кандидат-депутати от Пазарджишки район

 

Георги Николов Мърков, КП "Коалиция за България"
Гинче Димитрова Караминова, ПП "ГЕРБ"
Делян Славчев Пеевски, ПП "Движение за Права и Свободи"
Дончо Спасов Баксанов, ПП "ГЕРБ"
Илияна Малинова Йотова, КП "Коалиция за България"
Искра Димитрова Михайлова-Копарова, ПП "Движение за Права и Свободи"
Йордан Стоянов Младенов, КП "Коалиция за България"
Станислав Тодоров Станилов, ПП "Атака"
Христо Илиев Калоянов, ПП "ГЕРБ"


Избрани кандидат-депутати от Пернишки район

 

Ангел Петров Найденов, КП "Коалиция за България"
Делян Александров Добрев, ПП "ГЕРБ"
Ирена Любенова Соколова, ПП "ГЕРБ"
Станислав Иванов Владимиров, КП "Коалиция за България"


Избрани кандидат-депутати от Плевенски район

 

Васил Миланов Антонов, КП "Коалиция за България"
Ивайло Ангелов Московски, ПП "ГЕРБ"
Любомир Ангелов Петков, КП "Коалиция за България"
Митхат Сабри Метин, ПП "Движение за Права и Свободи"
Петър Илиев Дулев, КП "Коалиция за България"
Пламен Тачев Петров, ПП "ГЕРБ"
Стефан Ламбов Данаилов, КП "Коалиция за България"
Цецка Цачева Данговска, ПП "ГЕРБ"
Явор Божилов Нотев, ПП "Атака"


Избрани кандидат-депутати от район Пловдив-град

 

Антоний Йорданов Йорданов, ПП "ГЕРБ"
Бойко Методиев Борисов, ПП "ГЕРБ"
Вежди Летиф Рашидов, ПП "ГЕРБ"
Димитър Николов Лазаров, ПП "ГЕРБ"
Илия Атанасов Баташки, КП "Коалиция за България"
Красимир Атанасов Мурджев, КП "Коалиция за България"
Менда Кирилова Стоянов, ПП "ГЕРБ"
Павел Димитров Шопов, ПП "Атака"
Петър Пандушев Чобанов, КП "Коалиция за България"
Стефан Иванов Дедев, ПП "ГЕРБ"
Стефан Ламбов Данаилов, КП "Коалиция за България"


Избрани кандидат-депутати от район Пловдив-област

 

Джевдет Ибрям Чакъров, ПП "Движение за Права и Свободи"
Здравко Димитров Димитров, ПП "ГЕРБ"
Магдалена Ламбова Ташева, ПП "Атака"
Николай Петков Петков, ПП "ГЕРБ"
Павел Андреев Гуджеров, ПП "ГЕРБ"
Петър Василев Мутафчиев, КП "Коалиция за България"
Пламен Василев Славов, КП "Коалиция за България"
Румен Василев Стоянов, КП "Коалиция за България"
Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова, КП "Коалиция за България"
Силвия Анастасова Хубенова, ПП "ГЕРБ"
Тунджай Османов Наимов, ПП "Движение за Права и Свободи"


Избрани кандидат-депутати от Разградски район

 

Валентин Стефанов Василев, ПП "ГЕРБ"
Рамадан Байрам Аталай, ПП "Движение за Права и Свободи"
Татяна Иванова Буруджиева-Ваниотис, КП "Коалиция за България"
Хасан Ахмед Адемов, ПП "Движение за Права и Свободи"


Избрани кандидат-депутати от Русенски район

 

Десислава Вълчева Атанасова, ПП "ГЕРБ"
Добрин Ненов Данев, КП "Коалиция за България"
Любомир Владимиров Владимиров, ПП "Атака"
Пламен Дулчев Нунев, ПП "ГЕРБ"
Светлана Ангелова Найденова, ПП "ГЕРБ"
Таню Христов Киряков, КП "Коалиция за България"
Ферихан Илиязова Ахмедова, ПП "Движение за Права и Свободи"
Янаки Боянов Стоилов, КП "Коалиция за България"


Избрани кандидат-депутати от Силистренски район

 

Антон Константинов Кутев, КП "Коалиция за България"
Невин Халил Хасан, ПП "Движение за Права и Свободи"
Рамадан Байрам Аталай, ПП "Движение за Права и Свободи"
Стефан Господинов Господинов, ПП "ГЕРБ"


Избрани кандидат-депутати от Сливенски район

 

Валери Мирчев Жаблянов, КП "Коалиция за България"
Галя Енева Захариева, ПП "ГЕРБ"
Десислава Жекова Танев,а ПП "ГЕРБ"
Деян Цанков Дечев, КП "Коалиция за България"
Димитър Димчев Димов, ПП "Атака"
Янко Александров Янков, ПП "Движение за Права и Свободи"


Избрани кандидат-депутати от Смолянски район

 

Даниела Анастасова Дариткова-Проданова, ПП "ГЕРБ"
Димитър Василев Аврамов, ПП "Атака"
Дора Илиева Янкова, КП "Коалиция за България"
Мустафа Сали Карадайъ, ПП "Движение за Права и Свободи"


Избрани кандидат-депутати от 23-ти МИР София-град

 

Александър Руменов Ненков, ПП "ГЕРБ"
Ваня Чавдарова Добрева, КП "Коалиция за България"
Владимир Иванов Иванов, ПП "ГЕРБ"
Георги Симеонов Горанов, ПП "Движение за Права и Свободи"
Георги Стоянов Кадиев, КП "Коалиция за България"
Данаил Димитров Кирилов, ПП "ГЕРБ"
Деница Стоилова Гаджева, ПП "Атака"
Димитър Борисов Главчев, ПП "ГЕРБ"
Емануела Здравкова Спасова, ПП "ГЕРБ"
Жельо Иванов Бойчев, КП "Коалиция за България"
Ивайло Ангелов Московски, ПП "ГЕРБ"
Мартин Георгиев Захариев, КП "Коалиция за България"
Милена Цветанова Дамянова, ПП "ГЕРБ"
Румен Василев Гечев, КП "Коалиция за България"
Страхил Чавдаров Ангелов, КП "Коалиция за България"
Теодора Радкова Георгиева, ПП "ГЕРБ"


Избрани кандидат-депутати от 24-ти МИР София-град

 

Борис Цветков Цветков, КП "Коалиция за България"
Валентин Иванов Радев, ПП "ГЕРБ"
Веселин Бориславов Вучков, ПП "ГЕРБ"
Владислав Иванов Горанов, ПП "ГЕРБ"
Георги Страхилов Свиленски, КП "Коалиция за България"
Джема Маринова Грозданова, ПП "ГЕРБ"
Евгения Бисерова Алексиева, ПП "ГЕРБ"
Петър Атанасов Курумбашев, КП "Коалиция за България"
Росен Малинов Малинов, КП "Коалиция за България"
Стефани Михнева Михайлова, ПП "ГЕРБ"
Щерьо Щерев Щерев, ПП "Движение за Права и Свободи"
Явор Божилов Нотев, ПП "Атака"


Избрани кандидат-депутати от 25-ти МИР София-град

 

Бойко Методиев Борисов, ПП "ГЕРБ"
Валентина Василева Богданова, КП "Коалиция за България"
Волен Николов Сидеров, ПП "Атака"
Деница Златкова Златева, КП "Коалиция за България"
Доброслав Дилянов Димитров, ПП "ГЕРБ"
Йоана Милчева Кирова, ПП "ГЕРБ"
Красимир Георгиев Ципов, ПП "ГЕРБ"
Красимир Любомиров Велчев, ПП "ГЕРБ"
Лъчезар Богомилов Иванов, ПП "ГЕРБ"
Николай Симеонов Малинов, КП "Коалиция за България"
Петър Симеонов Ангелов, ПП "Движение за Права и Свободи"
Сергей Дмитриевич Станишев, КП "Коалиция за България"
Станислав Стоянов Иванов, ПП "ГЕРБ"
Таня Любомирова Андреева-Райнова, КП "Коалиция за България"


Избрани кандидат-депутати от 26-ти МИР София-област

 

Александър Димитров Паунов, КП "Коалиция за България"
Владислав Иванов Горанов, ПП "ГЕРБ"
Даниел Георгиев Георгиев, ПП "ГЕРБ"
Деница Стоилова Гаджева, ПП "Атака"
Емил Кирилов Иванов, ПП "Движение за Права и Свободи"
Кирил Николаев Добрев, КП "Коалиция за България"
Корнелия Петрова Нинова, КП "Коалиция за България"
Светлин Димитров Танчев, ПП "ГЕРБ"


Избрани кандидат-депутати от Старозагорски район

 

Аксения Бориславова Тилева, ПП "ГЕРБ"
Георги Чавдаров Анастасов, КП "Коалиция за България"
Георги Янчев Гьоков, КП "Коалиция за България"
Делян Славчев Пеевски, ПП "Движение за Права и Свободи"
Десислав Славов Чуколов, ПП "Атака"
Кирил Добрев Добрев, ПП "ГЕРБ"
Лиляна Павлова Николова, ПП "ГЕРБ"
Мариана Господинова Тотева, КП "Коалиция за България"
Пламен Веселинов Йорданов, ПП "ГЕРБ"
Сергей Дмитриевич Станишев, КП "Коалиция за България"
Халил Реджепов Летифов, ПП "Движение за Права и Свободи"


Избрани кандидат-депутати от Търговищки район

 

Веселин Вълев Пенев, ПП "Движение за Права и Свободи"
Дарин Иванов Димитров, ПП "ГЕРБ"
Тунчер Мехмедов Кърджалиев, ПП "Движение за Права и Свободи"
Явор Бориславов Куюмджиев, КП "Коалиция за България"


Избрани кандидат-депутати от Хасковски район

 

Гален Симеонов Монев, ПП "Атака"
Делян Александров Добрев, ПП "ГЕРБ"
Драгомир Велков Стойнев, КП "Коалиция за България"
Ирена Георгиева Узунова, ПП "ГЕРБ"
Красимир Неделчев Стефанов, ПП "ГЕРБ"
Лютви Ахмед Местан, ПП "Движение за Права и Свободи"
Смиляна Николова Нитова-Кръстева, КП "Коалиция за България"
Стефан Иванов Танев, КП "Коалиция за България"


Избрани кандидат-депутати от Шуменски район

 

Димитър Стоянов Дъбов, КП "Коалиция за България"
Донка Димитрова Иванова, ПП "ГЕРБ"
Иван Валентинов Иванов, КП "Коалиция за България"
Любомир Димитров Христов, ПП "ГЕРБ"
Хамид Бари Хамид, ПП "Движение за Права и Свободи"
Христо Дамянов Бисеров, ПП "Движение за Права и Свободи"


Избрани кандидат-депутати от Ямболски район

 

Атанас Тодоров Мерджанов, КП "Коалиция за България"
Димитър Ангелов Иванов, ПП "ГЕРБ"
Иван Стоев Чолаков, ПП "ГЕРБ"
Николай Василев Петев, КП "Коалиция за България"

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Върви изпитът на новите кандидат-комисари в ЕК 13| 4516 |11.01.2010 . Новите културтрегери - обида за избирателите 108| 10458 |10.09.2009 . "Der Spiegel": От мафията в България ще излязат новите политици 30| 5430 |24.04.2008

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах