Реклама / Ads
Frognews
1| 4732 |26.09.2014

От ЧЕЗ извършват планови ремонти в Западна България

.
ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град

На 29.09.2014 г. /08:00 - 11:00 ч/ - гр. София -  Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 132

На 29.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Младост 4: бл. 428 ,  вх.5

На 29.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Овча Купел 2 бл.22 вх.А

На 29.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 802 ВХ. А,  ВХ. Б,  ВХ. В

На 29.09.2014 г. /08:45 - 11:00 ч/ - гр. София - ул. Невестина скала №1, 1А /ул. Родопски извор №50, 52, 56, 56А/

На 29.09.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - Герман  Местност Зимника: бл. Бетонов Възел, вила, къща, пи 241

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Красна Поляна II Част: БЛ. 9 ВХ.В,  Г,  БЛ. 5 ВХ.А,  Б

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Ж.К. РАЗСАДНИКА, ул. ТРЪНСКИ МАЙСТОР /ТРЪНСКИ ОТРЯД/ № 4, №6, №8, №10А, №14, №14А, №16,  №18, №20А; Даскал Коле: 13, 15, 17, 17А, 19, 19А, 27, 24

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - община Кремиковци - Ботевградстко шосе 258

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Ломско Шосе: 100, 102, 104, 106, 106-А, 108, 110, 114, 118, 12, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 183, 184, 185, 186

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Дървеница: БЛ. 16,  вх. А,  вх. Б,  вх. В,  вх. Г

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Дървеница: БЛ. 17, вх. А,  вх. Б,  вх. В,  вх. Г,  вх. Д,  вх. Е

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Дървеница: БЛ. 13, вх. А,  вх.Б,  вх. В,  вх. Д,  вх.Е

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Дървеница: БЛ. 12,  вх. Б

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Дървеница: БЛ. 15,  вх.А,  вх. Б,  вх. В,  вх. Г,  вх. Д

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ -  гр. София -  жк Стрелбище ул.Дедеагач №2, 19, 21/ул.Мила родина №11,  бл.11, 12, сграда до трафопоста,  ул.Йордан Йовков бл.8

На 29.09.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. София -  Лидице: 16, 25, 27, 29, 31,  бл. 261, гар.1, гар.3, гар.4, гар.5, маг.7, п.г.1, п.г.2, п.г.3, п.г.5, п.г.7; Христо Смирненски: бл. 66; Хубавка: 9; Шипченски Проход: 49, 51, 53

На 29.09.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. София -  Георги Пеячевич: 53, 54, 56, 58, 67, 67а, 69, 69-3,  бл. 14, 15, 5, 54, гаар3/3, гар 8/8, гар 9/9, гар.12/12, гар.13/13, гар.5/5, гар.7, гар1/1, гар11/11, гар12/12, гар2/2, гар3/3, гар4/4, гар5/5, гар6/6, гар7/7, гар8/8, гар9/9, кафе Аперитив, маг.2, офис 1б; Петър Богдан: 42, 46,  бл. Ателие, гар.1/1, гар.2/2, гар.3, гар.3/3, гар.4, гар.4/4, гар.5, гар.6, гар5/5, гар6/6, гар7/7, магазин

На 29.09.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ - община Кремиковци - бул. Ботевградско шосе №360

На 29.09.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ - гр. София -  765-та /Овча Купел/: 39; Овча Купел: бл. 409, 410; Овча Купел 1: бл. 406, 407, 407а, 409, 410, 412, ул.765 №39-кафе,  бл. 408, 412, 421,  До; Промишлена: бл. 408

На 29.09.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - гр. София -  Надежда 5: БЛ. 523, 524

На 29.09.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - гр. София - Ж.К.Младост бл.460А

На 29.09.2014 г. /09:30 - 13:00 ч/ - гр. София -  Клек /618/616/: 5; Радин Дол: 2, 4, 53, 6, 8; Студен Кладенец: 26, 27, 29, 30, 31, 32, 32А, 34, 42, 44, 46, 48, 48А, 58, 64

На 29.09.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - гр. София -  Надежда 2: БЛ. 216 ВХ.В

На 29.09.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. София -  Андрей Николов/Съби Димитро: 13, 14, 14-16, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25,  бл. 22, гар.13; Гео Милев: бл. 255; Лидице: 16, 20, 22,  бл. 22, 257, 259, 261, 261 -ат.1; Хемус: 41, 43, 68, 68а, 70,  бл. 2

На 29.09.2014 г. /09:45 - 13:00 ч/ - гр. София - Бъкстон: БЛ. 26, 27, 28, 29, 30; Пирин: 17; Юнашка Песен: 24, 30

На 29.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София - Парково осветление в Борисова градина + р-нт Веселото село

На 29.09.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. София -  Илинден: БЛ. 131А; Разсадника: БЛ. 129-130, 131А, 131Б, 131В; Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 131А, 131Б, 131В

На 29.09.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ -  гр. София – магазин за мебели Айко

На 29.09.2014 г. /10:01 - 15:00 ч/ - Панчарево  Курията: 19; Местност Косанин Дол: 18, 3, 999, кл.а,  бл. Барака, вила, имот 00017, кв. 41 Упи 14-2219, къща, мтп Кл.55-63-69, офис И Сервизна База, пи 2888, ст.33; Местност Ширините: бл. П2816 Кв465

На 29.09.2014 г. /10:30 - 13:00 ч/ - гр. София -  ул.Природа №4А/ул. Ястребец №20 /ул. Родопски извор №45/ул.Невестина скала №8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 , 11, 13, 15, 17,

На 29.09.2014 г. /11:00 - 14:00 ч/ - гр. София -  Дружба 1: бл. 37

На 29.09.2014 г. /11:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Илинден: 129; Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 129-130

На 29.09.2014 г. /11:30 - 13:00 ч/ - гр. София - Околовръстен път (ф. Хофман консулт)

На 29.09.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - община Връбница - Дет. ясли, кв. Обеля

На 29.09.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 129-130

На 29.09.2014 г. /12:30 - 15:00 ч/ - гр. София -  ж.к.Красно село бл.219, ул. Родопски извор 59 /ул. Света Марина №52/ул. Ястребец №38

На 29.09.2014 г. /12:45 - 15:30 ч/ - гр. София - Къпалня Мария Луиза и подлез под алея яворов

На 29.09.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - гр. София -  643-та /витоша Овча Купел/: 9; Грамос: 16, 18; Лунна Папрат /669/: 1, 13; Прохлада: 13, 15, 19, 22, 24, 24-А, 25, 26, 27, 28, 30, 30-А, 32, 32-А, 33, 34, 34-А, 35, 37, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 7, 7-Б, 7-В, 9

На 29.09.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - гр. София -  Житница: 23,  БЛ. ТП; Коломан: 2, 4,  БЛ. 46 ЗАД; Маестро Кънев/В. Марков/: 11, 11А, 4, 5, 7, 9; Момина Баня: 10, 10 А, 2, 3, 3 А, 5, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 8 А; Момкова Баня: 1, 11, 3, 4, 5, 5 А, 5 Б, 6, 7, 7 А, 7А, 9, 9 А; Народен Герой: 9; Овча Купел: 14, 18, 22, 24, 26, 26А, 28, 51А, 70, 8

На 29.09.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - община Връбница - ул. 3та, ул. 5та, ул. 7ма

На 29.09.2014 г. /14:30 - 16:30 ч/ - гр. София -  Иван Йончев: 3, 5 А

 

На 30.09.2014 г. /08:00 - 11:00 ч/ - гр. София -  Илинден: БЛ. 146; Сава Михайлов: 23; Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 135, 138, 146, 147, 297,  ДО, О; Сливница: 127, 133, 133-143, 143, 64, 65, ДО,  БЛ. 146, 146 МАГ1/28, 3, МАГ.24, МАГ.СИЛУЕТ М, МАГАЗИН 1.27, ОРЯХОВО, ПРЕД 146, ПРЕД БЛ.146, ТК УЕСТ ПАРК МАГ.16, ТЦ ИЛИНДЕН, ТЪРГ. КОМПЛЕКС, ТЪРГ. КОМПЛЕКС КАФЕ-СКАЙЛАЙН, ТЪРГ. КОМПЛЕКС УЕСТ ПАРК

На 30.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Младост 4: БЛ. 491,  вх. 1

На 30.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Овча Купел 2 бл.22 вх.Б

На 30.09.2014 г. /08:00 - 17:41 ч/ - гр. София -  183-та кв. Мал. Долина /Младост/: 7; Дружба 2: бл. 257, 257/тп, 258, 266, 267,  бл. 265, 269, 270, 273, 274,  До

На 30.09.2014 г. /08:30 - 13:00 ч/ - община Младост - Кауфланд, Младост 3

На 30.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София -  Дунав: 61, 73, 79а, 80, 81, 90; Константин Стоилов: 43; Панагюрище: 16, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 3, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 51, 53, 55; Родопи: 13, 31, 5,  43, 46, 47, 50, 52, 56, 57, 58, 60; Тимок/васка Ненчева/: 1, 10, 11, 11б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 1а, 20, 21, 23, 24, 25, 3, 30, 31, 33, 36, 38, 39-41, 4, 40, 42, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 6, 61, 65, 67, 69, 6а, 8,  бл. Аптека, кантора, къща

На 30.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 802 ВХ. Г,  ВХ. Д,  ВХ. Е

На 30.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София -  Княз Борис I: 187; Листопад: 1, 10, 12, 14, 16, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Сливница: 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227; Цар Самуил: 108, 153, 155, 157

На 30.09.2014 г. /08:45 - 11:00 ч/ - гр. София - ж.к. Красно село бл.195, ул. 656 №1, 1А, 3, 5, 7, 2, 2А, 4, 4А, 6, 8, ЧДГ "101 защо", ул. Хубча №16 медицински център

На 30.09.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. София -  Чепинско Шосе: 24;Чепинци,  Общ. Столична; Xv-1266,  Кв.115: бл. ул. Стара Планина; Дол: 1; Железничарска/реката/: 1, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 23, 6,  бл. Упи XXII-36; Зора: 31, 32, 34, 36, 46, 48, 50; Кокиче: 11, 9; Кооператор: 1, 3; Манастирска/чавдарци/: 9; Пресвета/полет/: 19; Ридо/животновъд/: 10а, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 3, 5, 5а, 6, 7, 8, 9; Стара Ливада: 1, 10, 11, 15, 17, 19, 2, 20, 3, 4, 4а, 5, 6, 8, 9; Стара Планина /Mилчо Иванов/: 39, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 67, 68, 68а, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77,  бл. Стопански Двор, Двора на бившето ТКЗС, Склад за строителни Материали, стоп. Двор, стоп.двор; Хризантема: 1, 2, 5, 7, 9а,  бл. Гарата, старата Гара; Читалищна/Тодор Пецов/: 13, 27

На 30.09.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - гр. София -  Надежда 2: БЛ. 216 ВХ.Г

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - община Връбница - Околовръстен път Южна дъга - търговски център Айко

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Ташкови Ливади /Батул. битка/:№ 2,  № 4,  №6,  №8,  №10,  №16,  №18,  №22,  №24,  №26

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Красна Поляна II Част: БЛ. 5 ВХ.В,  Г,  БЛ. 6 ВХ.А,  Б

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Ломско Шосе: 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 46, 450, 54, 56, 58, 60, 64, 68, 70, 74, 76, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 181, 182, 187

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Велчо Атанасов: бл. УпиvІ 508кв.187; Георги Пеячевич: 18, 21, 21 А, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38; Живко Николов: 12 А, 13, 14, 15, 16, 17-19, 18, 20, 21, 22, 23, 32, 34; Кадемлия /Георги Дамянов Йот: 5, 8; Марагидик /Симеон Славов/: 15, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 38-40, 39, 42,  бл. Гараж 12; Петър Богдан: 11, 13, 14, 15, 16, 18, 18а, 20, 5, 7, 9; Филип Станиславов: 1, 11-13, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 9 А

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Ген. Паренсов: 16 А, 22 Б, 24 А, 28, 29, 31, 33; Граф Игнатиев: 47а, 47б; Любен Каравелов: 10, 11, 12, 14, 16, 17а, 17б, 18, 19, 21, 28; Юри Венелин: 22, 26, 30а, 30б, 32, 34, 36

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Дървеница: БЛ. 45, вх. А,  вх. Б,  вх. В,  вх. 1А

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Дървеница: БЛ. 42, вх. Б,  вх. В

На 30.09.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. София -  Люлин 2: бл. 205, 206,  бл. 211, 213, 217, 218, 219, 226, 290, до 217,  бл. 212, 215, 216, 217,  До; Панчо Владигеров: бл. 290, 290 Маг.4

На 30.09.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. София -  Едисон: 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 13, , 14а, 14б, 16, 18, 30, 4, 4-6, 5, 5-11, 6, 7, 8, 8а, 9,  22, 24, 26-а, 28, 36, 39, 41, 43-45, 44, 46, 48, 50, у,  бл. 1, 2, 3,  бл. 1, 47-47б; Манастирска/Васил Воденичар: 1, 1-3, 1-а, 11, 13, 13-б, 15, 21, 2в, 3, 5, 7, 8, 9,  21-а,  бл. 00, 1; Симеонов Век: 22, 26, 28, 2б; Съединение: 5; Трудолюбие: 11, 14, 16, 8, 9,  бл. Маг.1, маг.2; Христо Максимов: 35, 35а; Чаталджа: 44

На 30.09.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ - гр. София -  Овча Купел: бл. 409 - А / бл. Б, 409а; Овча Купел 1: бл. 409, 409а

На 30.09.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ -  гр. София -  жк Стрелбище бл.10, 11, 14 тото пункт , ул.Мидия №2, 3, 10, 15/ул.Йордан Йовков №13,  бл.13, ул.Йордан Йовков №52/ул.Траянова врата бл.55, 53, 57 №65 ресторант "Регал",  бл.9, Sushi Bar ул.Йордан Йовков №15, 19

На 30.09.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - гр. София -  Брянска Гора: 1, 1 А, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8; Обединение: 2, 3, 4, 4 А, 5, 5А, 6, 7, 7 А; Ростов: 1, 10, 11, 12 А, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 19 А, 20, 21, 23, 23 А, 25, 26, 28, 28 А, 3, 3 А, 30, 30 А, 4, 6, 7, 8,  БЛ. КЪЩА

На 30.09.2014 г. /09:30 - 13:00 ч/ - гр. София -  Ген. Кутузов: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 39, 39А, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 53, 53А, 55, 57, 59, 61, 7, 8, 9,  БЛ. 1, 2, 3; Грамос: 10, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Дрян/643-та/: 11; Местност Гърдова Глава: БЛ. УПИ Х-458 КВ.16; Планинец: 11; Преки Път /Димитър Монов/: 81, 86, 94; Прохлада: 30А

На 30.09.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - гр. София -  Младост 4: бл. 495

На 30.09.2014 г. /09:30 - 16:15 ч/ - гр. София -  Алфред Нобел: бл. 125; Гео Милев: 71; Едисон: 13, 32, 34, 35, 37, 38-42, 7,  бл. 1, 2, ателие, гар.1, гар.1а, гар.2, гар.3, гар.4, гар.5, гар.6, гар.7, гар.8, гар.9, гараж 1, гараж 4, гараж 5, гараж 7, гараж 8, гараж 9, под Гараж 1; Елисавета Багряна/Кал. Веско: 1, 2, 2а, 4,  бл. 127, 2а; Коста Лулчев /Асен Велчев/: 128,  бл. 128; Кочани: 2 А; Манастирска/Васил Воденичар: 26, 31, 33, 42-48, 45, 49,  бл. 16, 29, 31, ат.1, ат.2, ателие 1, гар., гар.1, гар.4, гар.9, гараж, таван, църква "св.троица"; Христо Максимов: 35, 41, 43, 43а, 45, 45а; Цариградско Шосе /Тракия/: бл. 125

На 30.09.2014 г. /09:45-10:00 ч/ - София; Люлин 8 - бл. 883

На 30.09.2014 г. /09:45 - 12:01 ч/ - гр. София -  Елемаг: бл. 304; Изток: 2; Константин Кисимов: 2, 2а,  бл. 303, 304; Фредерик Жолио Кюри: 20, 21,  бл. 302, 303

На 30.09.2014 г. /09:45 - 13:00 ч/ - гр. София -  Кипарис/726-та/: 6

На 30.09.2014 г. /09:45 - 15:00 ч/ - гр. София -  12-ти Април / Горубляне: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 3 А, 4, 5, 8, 8 А; 3-ти Май / Горубляне/: 1, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 17, 18, 1а, 2, 20, 22, 22а, 24, 24 А, 26, 3, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9; Васил Пешев /кв. Корубляне/: 1, 14 А, 14а, 2, 4а; Витоша / Горубляне: 20; Горубляне: 7, 7 А, 8, 9; Музейна / Горубляне: 1, 10, 11, 14, 16, 18, 2, 20, 3, 3 А, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9; Пети Ноември /Горубляне: 1, 10, 11, 11 А, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  бл. Строителство; Пионерска: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16 А, 16 В, 16б, 17, 18, 19, 19 А, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 38, 4, 4а, 5, 6, 7, 7 А, 8, 9, 9 А,  бл. Магазин; Самоковско Шосе: 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 2, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 4, 6, 8,  20, 24, 26, 32, 34, 36, 40,  бл. Упи VІІІ-372 Кв 40; Синчец: 1, 2; Синчец / Горубляне: 2; Урвишка Крепост: 1, 10, 12, 14, 15, 18, 2, 20, 21, 22, 3, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 7, 7 А, 8, 9; Царичина Поляна: 4; Цветна Градина /Горубляне: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 2а, 3, 31, 33, 35, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, №14,  бл. Ресторант, упихІ328кв46

На 30.09.2014 г. /09:45 - 16:30 ч/ - гр. София -  Свобода: БЛ. 4, 4 А, 4А, 6, УЛ.ГЕН. ЖЕКОВ ДО БЛ.12,

На 30.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София -  Любляна /Й. Вишевградски/: 43, 45, 47, 49, 52, 53, 54, 54А, 56, 56А, 57, 58, 58В, 59, 60, 60Б, 61, 62, 62А, 65, 66А, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80,  БЛ. 1-ТЯЛО, 2-ТЯЛО, 3-ТЯЛО, 4-ТЯЛО, 5-ТЯЛО, 6-ТЯЛО, ГАР.4, Р-Н ОВЧЕ КУПЕР, ТЯЛО 6, ТЯЛО-1, УПИ XXVII - 272 КВ 42

На 30.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София - КАТ резервно захранване,  Министерство на труда, ;ДСО Монтажи-бараки.

На 30.09.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. София -  Илинден: БЛ. 118; Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 118

На 30.09.2014 г. /10:30 - 13:00 ч/ - гр. София - ул. Княгиня Клементина №34, ул. Завалска китка №12

На 30.09.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Илинден: БЛ. 119; Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 119, 1191

На 30.09.2014 г. /12:16-12:30 ч/ - София; Люлин 8, бл. 883

На 30.09.2014 г. /12:30 - 15:00 ч/ - гр. София - ЖК БОРОВО БЛ. 14, сервиз акомулатори

На 30.09.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. София -  357-ма /Връбница/: 10, 11, 12, 16, 17, 18, 20А, 22, 23, 25, 27, 27А, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 37, 38, 39, 4, 41, 42, 43, 45, 47, 47А, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 8, №27А; 361-ва /Връбница/: 1, 10, 2, 4, 6; 362-ра /Връбница/: 10, 12, 17, 23, 25; 363-та/Връбница/: 1; 374-та /Връбница/: 1, 2, 3, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 9; 375-та /Връбница/: 1, 2, 3, 5; 376-та /Връбница/: 1, 10, 2, 3, 8; 378-ма /Връбница/: 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20А, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 3, 30, 31, 31Б, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 4, 45, 5, 53А, 55, 6, 8, 8А, 9, 9А,  БЛ. ЪГЪЛА С УЛ. ЦВЕТНИЦА; Връх Манчо: 7А; Иван Дим. Ненов: 1, 10Б, 12, 14; Кутловица /Михайловград/: 6; Надежда: 1, 10, 11, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8; Подкрепа: 12; Светла: 1, 1 А, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Стефан Дуньов/седми Конгрес: 22, 24, 29, 30, 31, 33, 33А, 35, 35А, 37, 39, 41, 45, 47, 48, 48А, 49, 49А, 49Б, 50, 51, 51А, 55, 59, 6, 60, 61,  БЛ. И УЛ. СВЕТЛА

На 30.09.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - гр. София -  Пи 1649, кв 106: бл. На ъгъла на 8 декем./Акад. Б. Стефанов

На 30.09.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - гр. София -  Белмекен: 14, 15, 16, 20; Бъкстон: БЛ. 36, 36-37, 38, ДО БЛ.38; Мусала: 1, 2, 4, 6, 7; Пирин: 1, 13

На 30.09.2014 г. /14:30 - 16:30 ч/ - гр. София -  Невестина Скала: 18

 

На 01.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Младост 1: БЛ. 30,  вх. А и вх. Б

На 01.10.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Овча Купел 2 бл.22 вх.В

На 01.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. София -  Дружба 2,  бл. 281, 281а

На 01.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - община Искър - Дружба бл.280

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София - бул.Янко Сакъзов:  Кафе, парк Оборище До Тенис Корт

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - Ж.К. Модерно предградие ул. БРАТЯ СТАНИСЛАВОВИ: № 3,  № 5, № 13,  № 15,  № 17,  № 47,  № 61,  № 63,  № 65,  № 70

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - Ж.К. Модерно предградие ул. ВИТКОВА ЛИВАДА: № 2,  № 4,  № 8,  № 8A,  № 12,  № 15,  № 22,  № 36,  № 38,  № 40

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 803 ВХ. А

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 806 ВХ. А,  ВХ. Б,  ВХ. В,  ВХ. Г,  ВХ. Д,  ВХ. Е

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София -  Екзарх Йосиф: 115, 121, 127,  бл. В Двора; Христо Ковачев: 38, 42, 44, 46,  бл. Ателие 1, кафе-клуб, магазин 1, офис 2, офис2, с Гараж

На 01.10.2014 г. /08:45 - 11:00 ч/ - гр. София - ж.к. Бели брези бл.1, 2, 3, 4, 5/ресторант Лакубанита /ул.Гребенец 10, /ул. Битоля №2, 4/

На 01.10.2014 г. /09:00 - 12:30 ч/ - гр. София -  Ген. Георги Вазов/иван Пенев: 13, 13а, 15, 15 А, 17, 20а, 21, 22, 22 А, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38

На 01.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Враил: 1, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14; Атанас Лозанчев 2, 4, 6, 15;  Възрожденска 75, 77, 79, 83;  Демир Капия 40, 46, 54, 56, 60, 61, 63, 65;  Бъдник 2, 4, 6, 9, 14; 280-та 2, 4, 6; 222-ра 2, 8, 10, 12; 229-та 3, 4, 5, 6; 278-ма 2, 3, 6, 8, 10

На 01.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 91, 90 ВХ. В

На 01.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Дървеница: БЛ. 43,  вх. Б, ; бл. 44,  вх.А,  вх.Б, вх.В

На 01.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ -  гр. София -  жк. Стрелбище - ул. Доспейски проход бл. 8, 7, №18, къща с/у бл.7 ул. Нишава 163 вх.Б, 35Детска ясла "Вълшебство",  бл.6 , 7 ул.Нишава №155, 157, 159, 165, 167, 171 (Аванти , пица Сицилиана , мебели, кафе , фризьорски салон) ,  ул.Нишава №153(Пикадили, М-тел,  книжарница, кулинарен магазин )

На 01.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. София -  Арх.лазар Парашкеванов: бл. 023; Люлин: бл. 023; Люлин 1: бл. 021, 022, 022а, 023, 023-аптека, 023-еврофутбол, 23, 23-търговски Обект, в Пазара, до бл. 023, кафе, павилион 21, пазар,  Пред; Цвети Иванов/Кръстана Янева: бл. Павилиони

На 01.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. София -  Екзарх Йосиф: 121; Христо Ковачев: 38, 42, 44, 46,  бл. Гараж 1, гараж 2, гараж 3, мезон., мезон.11, с Гараж; Чаталджа: 57

На 01.10.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. София -  Герлово: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Евлоги И Христо Георгиеви: 145, 151, 153, 155, 157, 159,  бл. 151; Оборище: 36а, 38а; Проф.асен Златаров: 15, 15б, 17, 17 А, 17а, 19, 24

На 01.10.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ - гр. София -  Овча Купел 1: бл. Паркинг До бл. 42; Овча Купел 2: ",  бл. 40, 41, 41а, 41б, 42, с/у бл. 42-стр.табло

На 01.10.2014 г. /09:30 - 10:00 ч/ - гр. София -  Буная/Никола Ботушев/: 23, 27, 30, 32, 34, 38, 4, 6, 8,  БЛ. 17; Каймакчалан: 1, 11, 13, 3-5, 7, 9,  БЛ. А; Лисец /Христо Атанасов/: 6, 7; Оборище: 100, 102, 105, 106, 107, 111, 113, 113-115, 72, 72Б, 72В, 72Г, 74-76, 78, 80, 82-84, 86, 92, 94, 98,  БЛ. -ЧЕРКОВНА, МАГ.2, МАГАЗИН; Русалка: 30; Черковна /Паун Грозданов/: 25, 31, 33, 35, 41, 51, 57, 59, 61, 63, 72, 72А, 72Б, 76, 78, 80, 82, 84,  БЛ. МАГ.1, ПОДУЯНЕ-ЦЕНТЪР, АТЕЛИЕ

На 01.10.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - Кътина  Еделвайс/Шопски Парт. Отряд/: 10, 11, 2, 4, 5, 6, 9; Езеро/Васил Коларов/: 13, 14, 20, 21, 26, 27, 29, 39, 9; Иглика: 12; Кокиче/Окт. Революция/: 12; Локомотив: 8; Местност Алула: БЛ. СУШИЛНЯ ЗА БИЛКИ; Местност Малио Дол: БЛ. ВИЛА; Пирамидите/Никола Желязков/: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 2, 20, 20А, 25, 30, 33, 4, 5, 59, 6, 7, 8, 87, 9, О,  БЛ. В.З. МОГИЛАТА УЛ.ПИРАМИДИТЕ П-, ВИЛА, П-Л 143, П-Л 23, П-Л 8; Професорска: 2, 4; Синия Вир: 23, 24, 25, 28, 30, 31, 35, 37, 39, 45, 53,  БЛ. ВИЛА

На 01.10.2014 г. /09:30 - 13:00 ч/ - гр. София -  Княжевска /Валентин Андреев/: 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 35А, 36, 38, 39; Кореняците/дим.пъшков/: 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 64, 65, 65А, 67, 67А, 69; Полк. Стойно Бачийски /Филип/: 23, 25, 27, 28, 30, 30А, 31, 32, 32А, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 48, 52,  БЛ. А

На 01.10.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - гр. София -  Надежда 2: 263 ВХ.В

На 01.10.2014 г. /09:31 - 13:30 ч/ - гр. София -  Младост 2: бл. 262, 262 /секция Б/, 262 /секция В/,  О

На 01.10.2014 г. /09:45 - 13:00 ч/ - гр. София -  605-та /витоша/: 2, 3, 4, 6, 8; Войводина Могила: 101, 108, 108Б, 110, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 65, 67, 71, 73, 78, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 91, 95, 97, 97А, 99, 99А; Звездица /Георги К. Дим./: 3; Люлински Път/Народно Въстание/: 1, 2-А, 2А, 3, 3А; Полк.стойно Бачийски/филип: 103, 105, 107А, 111, 113, 114, 121, 123, 124, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 93,  БЛ. ГАБЛОТО НА В.МОГИЛА 110; Цар Борис III /Девети Септ.: 280, 284, 288, 298, 330, 332, 334, 338, 340, 344, 346, 348, 358, 364, 368, 372, 374, 376, 380А, 453

На 01.10.2014 г. /10:00 - 10:30 ч/ - гр. София -  Веслец: 25, 27, 31, 32, 34, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52-А, 52-Б, 52-В, 56; Св.св.кирил И Методий: 37, 39, 40, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 68, 68 ПАРТЕР, №70

На 01.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - гр. София -  157-ма: 5; Г.м.димитров: 58; Дианабад: бл. 32, 33, 33 А

На 01.10.2014 г. /10:00 - 15:01 ч/ - община Панчарево - в.з. Зимнико

На 01.10.2014 г. /10:01 - 10:30 ч/ - Бистрица,  Общ. Столична  101-ва: 1;Герман; Вилна Зона Враня: 1, 11, 1а, 2, 5,  бл. Вила, вила В ул. 11 20, водна Помпа, кв.20 Упи 14-400, строеж На Ограда, строителство, строителство На Жилищна Сграда, ул. 8 № 1; Вилна Зона Шамако: 573,  бл. Вила, п-л 86; Герман: бл. С/у Мтп; Грамадето/в.з.врана-герман/: , ; Дзуката Барата: бл. Пи 2628; Местност Зимника: бл. Бетонов Възел, вила, къща, пи 241; Местност Кръста: бл. Мр 003006; Патриарх Герман/9 Септември: 108, 110, 112, 112а, 116,  144;Лозен,  Общ. Столична; Стар Лозенски Път: 55;гр. София -; Горубляне: бл. 36 И М/у Бл 3, автосервиза, до Автосервиза Автосервиза, имот 2492, кв.9 бл. 20а,  До, к 4, м/у; Гродно: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Камчия: 1; Минзухар: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 20, 4, 5, 8, 9; Младост 1а: бл. 554; Обреща: 1, 11, 13, 15, 3, 5, 7, 9,  бл. Горубляне; Околовръстен Път: 371; Павел Красов / Горубляне: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 34, 35, 36, 4, 40, 5, 5а, 6, 7, 8, 9; Поручик Мороз: 1, 1 А, 10, 11, 12, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Преслав / Горубляне: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Пролет / Горубляне: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Ремсиста: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9; Рила/в.з.врана-лозен-триъгълника/: 16; Роса /горубляне: 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 42 А, 44, 46, 48, 5, 50, 6, 7, 8, 9; Самоковско Шосе: 1, 17, 19, 23, 3, 42, 46,  13,  бл. 1, 2, 3,  бл. 1, аптека, фургон; Симеоновско Шосе/вол.шосе/: 1; Ханчето: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8; Цариградско Шосе/тракия/: 34; Шиндра: 1, 10, 12, 12 А, 2, 4, 4 А, 6, 8,  бл. ул. Шиндра /ул.камчия

На 01.10.2014 г. /10:30 - 13:00 ч/ - гр. София - ул. Царево село №2, 4 /ул. Ворино №11/

На 01.10.2014 г. /11:00 - 11:30 ч/ - гр. София -  Бански: БЛ. С/У ЕКЗ.ЙОСИФ 31; Екзарх Йосиф: 29; Княгиня Мария Луиза/г.дим.: 16

На 01.10.2014 г. /11:30 - 14:30 ч/ - гр. София -  Младост 2: бл. 290, до Ктп бл. 290

На 01.10.2014 г. /12:00 - 12:30 ч/ - гр. София -  Цар Симеон: 49, 51, 53А, 55, 57, 82; бул. М. Луиза 22

На 01.10.2014 г. /12:30 - 15:00 ч/ - гр. София -  Белите Брези: 1

На 01.10.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. София -  14-та/Враждебна/: 20; 15-та/Враждебна/: 1, 10, 2, 29, 2а, 2б, 3, 5, 6, 7, 8, 9; 16-та/Враждебна/: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 22а, 25, 27, 29, 3, 31, 35, 37, 39, 5, 6, 8, 9; 17-та /кв. Враждебна/: 35; 17-та/273/: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6; 18-та /кв. Враждебна/: 1; 19-та/кв. Враждебна/: 6; 29-та /кв. Враждебна/: 1, 12, 13, 14, 16, 16а, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 6, 7; 30-та/кв. Враждебна/: 10, 12, 14, 16, 2, 25, 35, 36, 38, 41, 42, 44, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; 35-та/кв. Враждебна/: 1, 10, 11, 11а, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; 36-та/кв. Враждебна/: 1, 10, 12, 14, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; 37-ма/кв. Враждебна/: 1, 10, 11, 12, 3, 4, 5, 6, 8; 40-та/кв. Враждебна/: 21, 23, 25, 27, 29, 30, 30а, 31, 31б, 32, 33; 62-ра/кв. Враждебна/: 2, 3

На 01.10.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - гр. София -  Белмекен: 3; Бъкстон: БЛ. 24; Пирин: 10, 12А, 14, 27, №14,  БЛ. ГАРАЖ №1, МАГАЗИН №1; Юнашка Песен: БЛ. 24,  ДО

На 01.10.2014 г. /14:00 - 14:31 ч/ - Бистрица,  Общ. Столична  101-ва: 1;Герман; Вилна Зона Враня: 1, 11, 1а, 2, 5,  бл. Вила, вила В ул. 11 20, водна Помпа, кв. 20 Упи 14-400, строеж на Ограда, строителство, строителство На Жилищна Сграда, ул. 8 № 1; Вилна Зона Шамако: 573,  бл. Вила, п-л 86; Герман: бл. С/у Мтп; Грамадето/в.з.врана-герман/: , ; Дзуката Барата: бл. Пи 2628; Местност Зимника: бл. Бетонов Възел, вила, къща, пи 241; Местност Кръста: бл. Мр 003006; Патриарх Герман/9 Септември: 108, 110, 112, 112а, 116,  144;Лозен,  Общ. Столична; Стар Лозенски Път: 55;гр. София -; Горубляне: бл. 36 И М/у Бл 3, автосервиза, до Автосервиза Автосервиза, имот 2492, кв.9 бл. 20а,  До, к 4, м/у; Гродно: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Камчия: 1; Минзухар: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 20, 4, 5, 8, 9; Младост 1а: бл. 554; Обреща: 1, 11, 13, 15, 3, 5, 7, 9,  бл. Горубляне; Околовръстен Път: 371; Павел Красов / Горубляне: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 34, 35, 36, 4, 40, 5, 5а, 6, 7, 8, 9; Поручик Мороз: 1, 1 А, 10, 11, 12, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Преслав / Горубляне: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Пролет / Горубляне: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Ремсиста: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9; Рила/в.з.врана-лозен-триъгълника/: 16; Роса /горубляне: 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 42 А, 44, 46, 48, 5, 50, 6, 7, 8, 9; Самоковско Шосе: 1, 17, 19, 23, 3, 42, 46,  13,  бл. 1, 2, 3,  бл. 1, аптека, фургон; Симеоновско Шосе/Вол.шосе/: 1; Ханчето: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8; Цариградско Шосе/Тракия/: 34; Шиндра: 1, 10, 12, 12 А, 2, 4, 4 А, 6, 8,  бл. ул. Шиндра /ул. Камчия

На 01.10.2014 г. /14:30 - 16:30 ч/ - гр. София - бул. Г. Делчев №61, 63, ресторант ул. Битоля /ул. Г. Делчев/,  ул. Ворино 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 52, 54, 56, 68/

 

На 02.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Младост 1: БЛ. 30,  вх. А и вх. Б

На 02.10.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Овча Купел 2 бл.23 вх.А

На 02.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София -  Враня: 57-59, 67, 67а; Козлодуй: 114; Яворова Чука: 1, 10, 10а, 14, 16, 3а, 5, 7, 8

На 02.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - Ж.К. Модерно предградие ул. МЕТ0ДИ МАКЕДОНСКИ: № 3,  № 5,  № 5A,  № 7,  № 35,  № 40,  № 42

На 02.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - Ж.К. Модерно предградие ул. ВЪЛЧО ГЕОРГИЕВ: № 2,  № 2A ,  № 3 ,  № 3A ,  № 4 ,  № 9 ,  № 11 ,  № 13 ,  № 15 ,  № 18

На 02.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 803 ВХ. Б,  ВХ. В,  ВХ. Г

На 02.10.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - гр. София -  Дойран: 29

На 02.10.2014 г. /09:00 - 12:30 ч/ - гр. София -  12-та/Враждебна/: 1, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9; 13-та/Враждебна/: 1, 10, 11, 14, 15, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9; 14-та/Враждебна/: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 2, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  бл. Лят.кухня; 29-та/Враждебна/: 15, 15а, 19, 5, 8, 9; 30-та/Враждебна/: 17; 31-ва/Враждебна/: 4; 62-ра /Враждебна/: 1, 2, 3; 8-ма /Враждебна/: 26, 26в, 26а, 28, 30а, 32, 37, 45, 46, 57,  бл. Поща; 9-та/Враждебна/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, 1а, 2, 21, 23, 27, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9

На 02.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Жорж Дантон/фр.революция/: 5, 6, 10, 35, 39, 45, 50, 52; Илинденско Въстание: 6, 8, 15, 19, 32, 34, 67; Ломско Шосе: 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 97, 99, 101, 131, 132, 137, 139, 141, 143, 145; Кумановски бой 1, 3, 5, 7, 11, 15, 17, 18

На 02.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 90 ВХ. Г , Е

На 02.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Дървеница: БЛ. 42А, вх. А,  вх.Г;; БЛ.43,  вх. А,  вх. В

На 02.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Дървеница: БЛ. 33,  вх. А, ; БЛ. 18,  вх. А,  вх. Б,  вх. В, ; БЛ. 18А,  вх. А

На 02.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ -  гр. София -  жк Стрелбище бл.4, 5/Южен парк павилиони срещу бл.5 ,  ул.Костенски водопад №8, 10, 12, 14/ул.Бадемова гора №3 /ул.Костина №1, 6

На 02.10.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ - гр. София -  Овча Купел 1: бл. 422, тц До бл. 422; Президент Линкълн: 62, 66; Промишлена: бл. Кв.3а

На 02.10.2014 г. /09:15 - 17:15 ч/ - гр. София -  Дружба: бл. 523; Дружба 2: бл. 523, 524, 526, ул. Обиколна Упи-ІІ-1268, бл. 527, 528

На 02.10.2014 г. /09:30 - 13:00 ч/ - гр. София -  Ардино: 2; Кавак /Цвета Юрукова/: 1, 11, 2, 4, 5, 6А, 7, 9; Лъвчето: 1, 11, 13, 3, 5, 7, 8, 9; Медвен /Маргарита Георгиева/: 4, 5, 8, 9; Преслав: 3; Проф. Николай Державин: 2

На 02.10.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - гр. София -  Надежда 2: 263 ВХ.Г

На 02.10.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - Бистрица,  Общ. Столична  101-ва: 1; гр. София - Горубляне: бл. 36 И М/у Бл 3, автосервиза, до Автосервиза Автосервиза, имот 2492, кв.9 бл. 20а,  До, к 4, м/у; Гродно: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Камчия: 1; Минзухар: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 20, 4, 5, 8, 9; Обреща: 1, 11, 13, 15, 3, 5, 7, 9,  бл. Горубляне; Павел Красов / Горубляне: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 34, 35, 36, 4, 40, 5, 5а, 6, 7, 8, 9; Поручик Мороз: 1, 1 А, 10, 11, 12, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Преслав / Горубляне: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Пролет / Горубляне: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 А, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Ремсиста: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9; Роса /горубляне: 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 42 А, 44, 46, 48, 5, 50, 6, 7, 8, 9; Самоковско Шосе: 1, 17, 19, 23, 3, 42, 46,  13,  бл. 1, 2, 3,  бл. 1, аптека, фургон; Симеоновско Шосе/вол.шосе/: 1; Ханчето: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8; Цариградско Шосе/тракия/: 34; Шиндра: 1, 10, 12, 12 А, 2, 4, 4 А, 6, 8,  бл. ул. Шиндра /ул. Камчия

На 02.10.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. София -  Люлин: бл. 014, 14; Люлин 1: 1,  бл. 013, 024, 025, 23, 24а,  бл. 014, 026

На 02.10.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. София -  Враня: 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 53, 75, 79-83,  бл. Апартамент, ат.1, ат.2, гар.1, гар.2, гар.3, гар.4, парт.; Габрово: 6-8; Калофер: 10, 12, 13, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Карлово: 11-13, 2, 3, 4, 5, 6, 6, 8, 6, 8, , 6-10, 6-8, 6-8 Б, 6-8б, 8-10,  бл. 6-8-10, гараж 2, гараж 5, маг.4; Козлодуй: 132, 141, 146, 148, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 163, 165, 167,  бл. 148; Свищов/Венко Рашков Китов/: 10, 12, 14, 18, 3, 4, 5, 7, 8; Сливница: 127, 133, 135, 137, 139, 147, 151, 153, 155, 157; Яворова Чука: 10а, 3

На 02.10.2014 г. /09:45 - 13:00 ч/ - гр. София -  Буземска: 13, 15, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44,  БЛ. 1, 2, 3, ДО БЛ.1

На 02.10.2014 г. /09:45 - 16:15 ч/ - гр. София -  Беласица: бл. 57; Круша Планина/Анушка Драгие: 3,  бл. 56; Странджа: 121; Харалампи Карастоянов: бл. 57, 58

На 02.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - гр. София -  Дианабад: бл. 42, 43, 43-44, 44, 45, 45-46, 46; Драган Цанков: 46,  бл. 1

На 02.10.2014 г. /10:30 - 13:00 ч/ - гр. София -  ул. Лерин № 39, 41 /ул. Дойран № 9, 15

На 02.10.2014 г. /11:00 - 14:00 ч/ - гр. София -  Младост 2: бл. 282; Свети Киприян/к.каприелов/: бл. 282

На 02.10.2014 г. /12:30 - 15:00 ч/ - гр. София - ул.Ворино №3, 5 /ул.Царево село №13

На 02.10.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. София -  1-ва /кв. Враждебна/: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, 28, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; 2-ра /кв. Враждебна/: 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16а, 17а, 18, 19, 19а, 2, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 25б, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 35, 37, 38, 38 А, 39, 40, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 7, 8, 9,  бл. Друг Вид Сграда За Обитаване; 3-та /кв. Враждебна/: 1, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 5, 6, 7, 9, №42; 4-та /кв. Враждебна/: 10, 11, 12, 12а, 12б, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 37, 39, 41а, 41б, 43, 43а, 45, 47, 5, 7, 8, 8а, 9; 7/кв. Враждебна/: 10, 2, 4, 6, 8; Враждебна: 2, 4,  бл. ул. 7-ма

На 02.10.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - гр. София -  713-та /витоша/: 10, 4, 7, 8; Жеравна /Кикола Парапунов/: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 1А, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Изгрев: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Искра: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 9; Калинка: 13, 14, 15, 16, 20А, 7А,  БЛ. КВ. 70; Марта: 11, 8

На 02.10.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - гр. София -  Манастирски Ливади: КВ.5; Мур: №35А; Пирин: 77, 79; Синанишко Езеро: 13,  БЛ. 12

На 02.10.2014 г. /14:30 - 16:30 ч/ - гр. София - бул. Цар Борис III №93-95 /ул. Хайдушка гора №2

 

На 03.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Младост 1: БЛ. 30,  вх. А и вх. Б

На 03.10.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Овча Купел 2 бл.23 вх.Б

На 03.10.2014 г. /08:30 - 12:30 ч/ - гр. София - КАУФЛАНД - Овча Купел

На 03.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - Ж.К. Модерно предградие ул. СПРАВЕДЛИВОСТ: № 1,  № 3,  № 5,  № 7,  № 8,  № 10,  № 11,  № 12,  № 13,  № 26,  № 38,  № 39,  № 41,  № 43,  № 44,  № 73,  № 84

На 03.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - Ж.К. Модерно предградие ул.СТЕФАН ДУНЬОВ: № 6,  № 22,  № 24,  № 30,  № 33,  № 37,  № 39,  № 41,  № 49

На 03.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 803 ВХ. Д

На 03.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 810 ВХ. А,  ВХ. Б,  ВХ. В,  ВХ. Г,  ВХ. Д

На 03.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 802П

На 03.10.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - гр. София - Цветна градина бл.63, №56, 56А58, 67, 69, 71, 71А/ул. Бунтовник №52, /ул.Кожух планина №1, 1А

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - община Искър - ф-ма Салвис

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Парижка Комуна: 22, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 43; Ръжана/три Уши/: 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3134, 35, 36, 37; Христо Силянов/бородински Б: 72-А, 72-Б, 72-В, 72-Г, 67, 69, 71, 73, 75, 83, 85, 87, 93

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 97 ВХ.А , Б

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Дървеница: БЛ. 33,  вх. Б, вх. В; БЛ. 34,  вх.Б,  вх.А; БЛ. 18,  вх.Г,  вх. Д,  вх. Е

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. София -  1-ва /Нова Враждебна/: 14, 14а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22,  бл. П-л 2/2; 2-ра /Нова Враждебна/: 31, 45; 3-та /Нова Враждебна/: 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 44, 44а, 5, 6, 7, 8, 9,  бл. Водна Помпа; Враждебна: 3,  бл. Пи 165052, ул.3-та

На 03.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. София -  Люлин 1: 1,  бл. 015, 028, 029,  бл. 027, табло За Интернет,  бл. 029, 030, 031, 31; Люлин 2: бл. 015,  ул. Ген.в.кутинчев - Крш 2402

На 03.10.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ - гр. София - жк Овча купел бл. 37,  38, 39; ул. Промишлена 27

На 03.10.2014 г. /09:30 - 13:00 ч/ - гр. София -  718-та /Витоша/: 2; 719-та /Витоша/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 20, 21, 22, 3, 32, 33, 35, 36, 4, 5, 58, 6, 7, 9; 722-ра /витоша/: 1, 2,  БЛ. КНЯЖЕВО; 776-та: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9; Безименна: БЛ. ВИЛА; Витошко Цвете /Княжево/: 6; Детелина: БЛ. ВИЛА; Полско Цвете: 1, 107, 10А, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 2, 21, 24А, 28, 29А, 3, 34, 38, 5, 53, 61, 7, 78, 8, 9, 95,  БЛ. ВИЛА; Утринна Роса: 10; Църквище: 10, 13, 14, 15, 16, 16А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, №31

На 03.10.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - гр. София -  Надежда 2: 263 ВХ.Д

На 03.10.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - община Панчарево - Обект на ВиК

На 03.10.2014 г. /09:45 - 13:00 ч/ - гр. София -  ул. Пирин 29

На 03.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - гр. София -  Драган Цанков: 59-63, до, с/у,  бл. 5*-9-6, 59-63, павилион; Константин Игнатов: 1а

На 03.10.2014 г. /11:00 - 13:30 ч/ - гр. София - ул.Бунтовник №51, 53, 55, 57, 59, 61, 55А, 58, 60, 62, 64, 63-65/ул.Богатица №30

На 03.10.2014 г. /11:31 - 15:30 ч/ - гр. София -  Димитър Моллов /акад. Е. Павло: 24; Младост 1: бл. 26, мл 1 Подеза Ок Б Ца/, младост 1 - Подлеза На Окръжна, младост 1 Подлез Окр.болница/, ок.б-ца, окр.б-ца, подлез До Окръжна Болница,  До, пав, подл, подл., с/у, сп, сп.; Цариградско Шосе/тракия/: 111а, 113б,  бл. Кафе Хавана Сп.гр. София - Прес, кафе-хавана Соф.прес, ок.б-ца

На 03.10.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - гр. София -  Детелина: 10,  БЛ. ВИЛА; Детелина /Княжево/: 3,  БЛ. В.З.КИЛИЙТЕ, М. КИЛИИТЕ; Люти Дол: 1, 10, 10А, 10Б, 12, 13, 13А, 4, 41, 5, 7, 7А, 8, 9,  БЛ. ВИЛА; Полско Цвете: 101, 107, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 48A, 50, 50А, 52, 54, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 75, 76, 78, 9,  БЛ. ВИЛА; Утринна Роса: 12

На 03.10.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - гр. София -  Боряна: 37-39, 39

На 03.10.2014 г. /14:00 - 16:30 ч/ - гр. София - ул.Хайдушка гора № 8, 9, 11/ул.Кюстендил №55, 65

На 03.10.2014 г. /09:31 - 13:00 ч/ - гр. София -  Младост 1: бл. 54 А, 54а

 

 

Софийска област

За периода 29.09-30.09.2014 г. /08:30-09:00 ч/ - Костинброд - Обединена

 

За периода 29.09-03.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - с. Доспей  

За периода 29.09-03.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - с. Рельово

За периода 29.09-03.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Ковачевци, Общ. Самоков -  10-та; 11-та; 12-та; 13-та; 14-та; 18-та; 19-та; 20-та; 21-ва; 22-ра; 23;  25-та; 26-та; 27-ма; 28-ма; 29-та; 30-та; 31-ва; 32-ра; 33-та; 34-та; 35-та; 36-та; 37-ма; 38-ма; 3-та; 40-та; 41-ва; 42-ра; 43-та; 44-та; 46-та; 47-ма; 48-ма; 49-та; 4-та; 52-ра; 53-та; 55-та; 5-та; 6-та; 7-ма; 8-ма;  9-та

За периода 29.09-03.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - с. Алино

За периода 29.09-03.10.2014 г. /08:15-16:00 ч/ - Белчин - 10-та; 19-та; 1-ва; 20-та; 22-ра; 23-та; 2-ра; 3-та; 4-та; 6-та; Витоша; Христо Ботев

За периода 29.09-03.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - Самоков  - Местност Ренов Дол

За периода 29.09-03.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Смолско

 

На 29.09.2014 г. /08:15-14:30 ч/ - Самоков -  Самоково

На 29.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Сливница, Общ. Сливница - Васил Левски

На 29.09.2014 г. /08:45-15:30 ч/ - Костенец, Общ. Костенец - Акация; Балчовица; Белмекен; Бор ; Бреза; Бунара; Вароша; Васил Левски; Витоша; Георги С.раковски; Горна Черква; Детелина; Дренето; Дъбовица; Еделвайс; Езерище а ,а; Захари Стоянов; Здравец , бл. Гараж; Иван Вазов; Иглика; Извън Регулация - Овчарник; Изгрев; Инчовица; Искър; Китка; Кокиче; Константин Костенечки; Кръстите; Курорт Вили Костенец; Липа; Любен Каравелов; Люляк; Македония; Малина; Миликини Ниви; Младост; Мургаш; Мусала; Оборище; Освобождение; Отец Паисий; Охрид; Панайот Волов; Патриарх Евтимий; Пейо Яворов; Пета; Пипериче; Пирин; Пленщица; Първа; Равен; Радост; Република; Рила; Родопи; Роза; Сакарджа; Самуил; Света Петка; Свети Георги

На 29.09.2014 г. /09:00-11:00 ч/ - Община Горна Малина – трафопост Блок ВП2

На 29.09.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Лакатник, Общ. Своге – Пробойница

На 29.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долно Камарци общ.Горна Малина

На 29.09.2014 г. /09:15-15:30 ч/ - Долна Баня - Александър Стамболийски; Хан Аспарух;

На 29.09.2014 г. /09:15-15:30 ч/ - Костенец, Общ. Костенец - Акация; Белмекен; Боровец; Витоша; Заря; Здравец; Зорница; Изгрев; Калинка; Кирил и Методий; Константин Костенечки; Люляк; Марица; Момина Сълза; Оборище; Пирин; Рила; Самуил; Свети Георги; Славей; Средна Гора; Трапезица; Търговска; Хан Исперих; Цар Симеон I; Цариградско Шосе а, А бл. Кухня,склад,уо Тп Болница; Чайка; Чучулига; Шипка; Ясен

На 29.09.2014 г. /09:30-15:15 ч/ - Костенец, Общ. Костенец - Хан Исперих

На 29.09.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Видраре - Махала Мусатете;  Махала Пешната Лъка;

На 29.09.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Джурово; Махала Герановица;

На 29.09.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Етрополе - Батак;

На 29.09.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Калугерово, Общ. Правец - Махала Връбчовци бл.  Вила;  Махала Габрика; Махала Димитровци; Махала Златовци; Махала Костадиновец; Махала Рударец; Махала Чекотин;

На 29.09.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Правец -  Маняков Камък; Махала Дръвница; Север; Тодор Живков;

На 29.09.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Своде - Махала Курман; Махала Лъга; Махала Преход;

На 29.09.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Средни Рът - Махала Краева Бачия; Махала Кръста; Махала Марково Равнище; Махала Скр. Колиби; Мах. Бечовското; Махала Голяма Глава;  Махала Дунавското; Махала Койчовци; Махала Кондурите; Махала Куваница; Махала Мончово Търне; Махала Средни Рът

На 29.09.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - Община Горна Малина - трафопост Черква Байлово

На 29.09.2014 г. /10:01-12:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин - Калоян; Мургаш;  Новоселци; Шипка

На 29.09.2014 г. /10:45-15:45 ч/ - Костинброд - Обединена

На 29.09.2014 г. /11:30-14:00 ч/ - Горна Малина - Блокове; Осемнадесета

На 29.09.2014 г. /11:45-16:30 ч/ - Самоков - Арда; Асен Карастоянов; Генерал Гурко; Граф Игнатиев; Димитър Димов; Еделвайс; Елица; Здравец; Искър; Митрополит Доситей Самоковски; Осогово; Плана Планина; Тракия

На 29.09.2014 г. /12:00-12:15 ч/ - Благоевград - Зора;

На 29.09.2014 г. /12:00-12:15 ч/ - Драговищица, Общ. Костинброд;  Втора;

На 29.09.2014 г. /12:00-12:15 ч/ - Костинброд - Александър Стамболийски; Асен Златаров ,а,; Безименна бл. Хладилен Склад; Букет; Георги С. Раковски; Герена; Дванадесети Април; Детелина; Димчо Дебелянов; Еделвайс; Елин Пелин; Йордан Йовков; Крайбрежна; Лилия; Липа; Люляк; Малина; Момина Сълза; Момчил Войвода; Незабравка; Никола Й. Вапцаров; Обединена; Охрид; Патриарх Евтимий; Петър Берон; Райна Княгиня; Рила; Роза; Розова Долина; Св. Георги Победоносец; Синчец; Славянска; София; Спортист; Средна Гора; Стефан Караджа; Струма; Тунджа; Филип Тотю; Фондови Жилища; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Цар Самуил; Цветна; Янтра;

На 29.09.2014 г. /12:00-12:15 ч/ - Перник; Захари Зограф; Лом;

На 29.09.2014 г. /12:00-12:15 ч/ - Петърч; Детска Радост

На 29.09.2014 г. /12:15-12:30 ч/ - Костинброд - Асен Златаров; Валери Чкалов; Васил Левски; Възход; Гео Милев; Георги С. Раковски; Детелина; Димчо Дебелянов; Захари Зограф; Зора; Иван Вазов; Йордан Йовков; Капитан Петко Войвода; Ломско Шосе; Момина Сълза; Мургаш; Нарцис; Никола Й. Вапцаров; Обединена; Охрид; Петър Берон; Поп Богомил; Сергей Румянцев; Славянска; Слана Бара; ул. Илинден; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Цар Калоян; Чакалов; Черни Връх; Юрий Гагарин; Янко Забунов

На 29.09.2014 г. /14:15-16:01 ч/ - Горна Малина - Двадесет и Втора; Двадесета;  Осемнадесета; Първа

На 29.09.2014 г. /16:00-16:30 ч/ - Костинброд - Обединена

 

На 30.09.2014 г. /08:15-15:15 ч/ - с. Долни Окол

На 30.09.2014 г. /08:30-15:14 ч/ - Сливница, Общ. Сливница - Капитан Олимпи Панов

На 30.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Петърч - Хан Аспарух

На 30.09.2014 г. /08:45-15:15 ч/ - Ихтиман - Местност Еледжик

На 30.09.2014 г. /09:00-11:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин - Борис I; Васил Левски; Екзарх Антим I; Калоян; Кирил и Методий; Марица; Мургаш; Новоселци; Панайот Хитов; Плиска; Хан Аспарух; Цар Асен I

На 30.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долно Камарци общ. Горна Малина

На 30.09.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Правец - Бор; Васил Левски; Разлив; Махала Маргинска

На 30.09.2014 г. /09:30-09:45 ч/ -  Община Ихтиман - Живково, Черньово

На 30.09.2014 г. /09:45-10:00 ч/ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин - Кирил и Методий; Люляк; Първи Май; Синанец; Топола; Хан Крум;

На 30.09.2014 г. /09:45-10:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин; Кирил и Методий; Синанец; Хан Крум;

На 30.09.2014 г. /09:45-10:00 ч/ - Равно Поле; Акация; Бариовска; Благой Кръплев; Васил Левски; Верила; Геренска; Градинарска; Житен Клас; Завоя; Иван Вазов; Иван Мишов; Изгрев; Киро Ст. Киров; Кокиче; Лазар Добрич; Лилия; Мак; Минзухар; Младост; Николай Сандов Велев; Пет Могили; Равнополска Пролет; Славянска; Топола; Хан Аспарух; Черковна;

На 30.09.2014 г. /09:45-10:00 ч/ - София; Люлин 8 - бл. 883

На 30.09.2014 г. /10:00-12:15 ч/ -  Община Елин Пелин - трафопост ФВЕЦ Пост фарма трафопост Греси 1

На 30.09.2014 г. /10:01-12:00 ч/ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин - Водна Помпа Отпадни Води;  Пейо Яворов; Радецки; Рила; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Чойна

На 30.09.2014 г. /10:16-12:15 ч/ -  Община Елин Пелин - трафопост Греси 2

На 30.09.2014 г. /10:35-12:15 ч/ - Община Елин Пелин – трафопост Конска ливада

Костинброд - Антим I; Баба Тонка; Блато; Братя Миладинови; Бяло Море; Величко Величков; Велчова Завера; Витошко Лале; Възход; Генерал Владимир Заимов; Генерал Столетов; Гоце Делчев; Добри Чинтулов; Дравски Бой; Ивайло; Иван Асен II; Иван Вазов; Индже Войвода; Клокотница; Ком; Константин Величков; Къпина; Ломско Шосе; Любен Каравелов; Люляк; Македония; Марица; Маслово; Места; Мизия; Мир;

На 30.09.2014 г. /10:45-11:00 ч/ - Могила; Момина Сълза; Мургаш; Мърфи; Обединена; Опълченска; Орлово Гнездо; Осми Март; Петко Енев; Прохлада; Радецки; Рожен; Славянска; Слана Бара; Софроний Врачански; Средорек; Стефан Стамболов; Страцински Бой; Струма; Тополница; Трети Март; Хан Аспарух; Хан Крум; Цар Калоян; Черноризец Храбър; Шияковци; Шняковски Стопански Двор XI-; Юрий Гагарин; Явор;

На 30.09.2014 г. /10:45-11:00 ч/ - Петърч; Ален Мак; Васил Левски; Добруджа; Дравски Бой; Здравец; Ком; Липа; Осъм; Първи Май; Ракита; Рожен; Спортист; Тантил Стойчев; Тракия; Хан Крум; Христо Ботев; Шопска Комуна

На 30.09.2014 г. /11:00-16:00 ч/ - Костинброд - Витошко Лале; Любен Каравелов; Могила; Момина Сълза; Мърфи; Обединена; Струма; Шняковски Стопански Двор XI

На 30.09.2014 г. /11:15-14:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин - Васил  Априлов; Кирил и Методий; Климент Охридски; Лозенец; Мургаш; Новоселци; Хан Крум; Цар Асен I

На 30.09.2014 г. /11:30-11:45 ч/ - Божурище - 8-ми Март;  Двора на АПК;  Девети Септември;  Европа; Любен Каравелов; Мура;

На 30.09.2014 г. /11:30-11:45 ч/ - Делян, Общ. Божурище; Писател Спас Антонов;

На 30.09.2014 г. /11:30-11:45 ч/ - Пожарево, Общ. Божурище;  Александър Александров;  Георги Аспарухов - Гунди; Космонавт Ал. Александров; Космонавт Георги Иванов; Пейо Яворов; Пчела;

На 30.09.2014 г. /11:30-11:45 ч/ - Хераково; Царица Йоанна; Червена; Единадесета

На 30.09.2014 г. /12:00-16:00 ч/ - Хераково - Царица Йоанна

На 30.09.2014 г. /12:16-12:30 ч/ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин - Кирил и Методий; Люляк;  Първи Май; Синанец; Топола; Хан Крум;

На 30.09.2014 г. /12:16-12:30 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин; Кирил и Методий; Синанец; Хан Крум;

На 30.09.2014 г. /12:16-12:30 ч/ - Равно Поле - Акация; Бариовска; Благой Кръплев; Васил Левски; Верила; Геренска; Градинарска; Житен Клас; Завоя; Иван Вазов; Иван Мишов; Изгрев; Киро Ст. Киров; Кокиче; Лазар Добрич; Лилия; Мак; Минзухар; Младост; Николай Сандов Велев; Пет Могили; Равнополска Пролет; Славянска; Топола; Хан Аспарух; Черковна;

На 30.09.2014 г. /12:16-12:30 ч/ - София; Люлин 8, бл. 883

На 30.09.2014 г. /13:00-16:30 ч/ - с. Оплетня с. Левище

На 30.09.2014 г. /14:15-16:00 ч/ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин - Белите Брези; Иван Вазов;  Независимост

На 30.09.2014 г. /16:00-16:15 ч/ - Костинброд - Антим I; Баба Тонка; Блато; Братя Миладинови; Бяло Море; Величко Величков; Велчова Завера; Витошко Лале; Възход; Генерал Владимир Заимов; Генерал Столетов; Гоце Делчев; Добри Чинтулов; Дравски Бой; Ивайло; Иван Асен II; Иван Вазов; Индже Войвода; Клокотница; Ком; Константин Величков; Къпина; Ломско Шосе; Любен Каравелов; Люляк; Македония; Марица; Маслово; Места; Мизия; Мир; Могила; Момина Сълза; Мургаш; Мърфи; Обединена; Опълченска; Орлово Гнездо; Осми Март; Петко Енев; Прохлада; Радецки; Рожен; Славянска; Слана Бара; Софроний Врачански; Средорек; Стефан Стамболов; Страцински Бой; Струма; Тополница; Трети Март; Хан Аспарух; Хан Крум; Цар Калоян; Черноризец Храбър; Шияковци; Шняковски Стопански Двор XI; Юрий Гагарин; Явор;

На 30.09.2014 г. /16:00-16:15 ч/ - Петърч; Ален Мак; Васил Левски; Добруджа; Дравски Бой; Здравец; Ком; Липа; Осъм; Първи Май; Ракита; Рожен; Спортист; Тантил Стойчев; Тракия; Хан Крум; Христо Ботев; Шопска Комуна

На 30.09.2014 г. /16:15-16:30 ч/ - Божурище - 8-ми Март; Двора на АПК; Девети Септември; Европа; Любен Каравелов; Мура;

На 30.09.2014 г. /16:15-16:30 ч/ - Делян, Общ. Божурище; Писател Спас Антонов;

На 30.09.2014 г. /16:15-16:30 ч/ - Пожарево, Общ. Божурище; Александър Александров; Георги Аспарухов - Гунди; Космонавт Ал. Александров; Космонавт Георги Иванов; Пейо Яворов; Пчела;

На 30.09.2014 г. /16:15-16:30 ч/ - Хераково; Царица Йоанна;Червена; Единадесета

 

На 01.10.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Сливница, Общ. Сливница - Васил Левски

На 01.10.2014 г. /08:45-15:45 ч/ - с. Цръклевци, с. Бучин проход

На 01.10.2014 г. /09:00-10:00 ч/ - Община Горна Малина – трафопост Осоица

На 01.10.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Лакатник, Общ. Своге „- Кокиче;  Кръстат Камък 

На 01.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долно Камарци общ.Горна Малина

На 01.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Лесков дол

На 01.10.2014 г. /09:30-15:30 ч/ - Етрополе - 128; бл. 1, 171, бл. 3, 4; 27-ми Ноември: 1; Акация: 2, 2б, 4; Георги Антонов: 45, 56, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 47, 50, 51, 52, 54, 55; Георги Бакалов: 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27; Георги Димитров: 15; Йорданка Чанкова: 24, 26, 33; Малки Искър: 17, 34, 36, 53, 55, 57, 59, 59 А, 61, 61а, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 49 Производствена Сграда, хале; Мария Мишева: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Марко Проданов: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 7, 9; Местност Баш Самоков:; Отец Паисий: 1, 2, 3, 5, 5а, 6, 7, 8, 9; Партизански: 37, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88; Руски: 118, 128, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 160, 162, 164, 155, 157, 159, 161, 163, 164, 165, 166, 168, 169, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 204, 171, 194, 188, 191, бл. 1; Славяни: 1, 4, 2; Сливница: 1, 10, 2, 3, 4, 6, 8; Сто Двадесет И Осми: 128, бл. 2, 3, 4, 5

На 01.10.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Видраре -  Махала Мусатете;  Махала Пешната Лъка;

На 01.10.2014 г. /09:45-15:45 ч/ -Джурово;  Махала Герановица;

На 01.10.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Етрополе;  Батак;

На 01.10.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Калугерово, Общ. Правец;  Махала Връбчовци;  Махала Габрика;  Махала Димитровци;  Махала Златовци;  Махала Костадиновец;  Махала Рударец;  Махала Чекотин;

На 01.10.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Правец;  Маняков Камък;  Махала Дръвница;  Север;  Тодор Живков;

На 01.10.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Своде;  Махала Курман;  Махала Лъга;  Махала Преход;

На 01.10.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Средни Рът;  Махала Краева Бачия;  Махала Кръста;  Махала Марково Равнище;  Махала Скр. Колиби;  Махала Бечовското;  Махала Голяма Глава;  Махала Дунавското;  Махала Койчовци;  Махала Кондурите;  Махала Куваница;  Махала Мончово Търне; Махала Средни Рът

На 01.10.2014 г. /10:00-10:15 ч/ - Божурище   Акация;  Европа;  Лястовица;  Максим Горки ;  Малина; Никола Й. Вапцаров;  Черна Бара;

На 01.10.2014 г. /10:00-10:15 ч/ - Гълъбовци – 1-ва; 18-та; 22-ра; Студен Кладенец;

На 01.10.2014 г. /10:00-10:15 ч/ - Петърч;  Хан Аспарух;

На 01.10.2014 г. /10:00-10:15 ч/ - Пролеша

На 01.10.2014 г. /10:00-10:15 ч/ - Хераково;  Махала Белица;

На 01.10.2014 г. /10:00-10:15 ч/ - Храбърско;  Нарцис

На 01.10.2014 г. /10:15-12:00 ч/ - Осоица  - 10, 33-та

На 01.10.2014 г. /10:30-13:30 ч/ - с. Хераково

На 01.10.2014 г. /13:01-14:00 ч/ - Община Елин Пелин -  трафопост Детска градина

На 01.10.2014 г. /13:45-14:00 ч/ - Божурище - Акация; Европа; Лястовица; Максим Горки; Малина; Никола Й. Вапцаров; Черна Бара;

На 01.10.2014 г. /13:45-14:00 ч/ - Гълъбовци – 1-ва, 18-та, 22-ра; Студен Кладенец;

На 01.10.2014 г. /13:45-14:00 ч/ - Петърч; Хан Аспарух;

На 01.10.2014 г. /13:45-14:00 ч/ - Пролеша;

На 01.10.2014 г. /13:45-14:00 ч/ - Хераково; Махала Белица;

На 01.10.2014 г. /13:45-14:00 ч/ - Храбърско; Нарцис

На 01.10.2014 г. /14:00-16:00 ч/ -  Община Елин Пелин – трафопост Пр ДЗС Лесново

 

На 02.10.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Сливница, Общ. Сливница - Капитан Олимпи Панов

На 02.10.2014 г. /08:45-15:00 ч/ - с. Круша, с. Грълска падина, с. Горно ново село

На 02.10.2014 г. /09:00-11:00 ч/ - Община Горна Малина - трафопост Горно Негушево

На 02.10.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Лакатник, Общ. Своге - Искър

На 02.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долно Камарци общ.Горна Малина

На 02.10.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - Костенец, Общ. Костенец - Белмекен; Боровец; Иван Вазов;  Искра; Кирил и Методий; Китка; Малина; Петър Берон

На 02.10.2014 г. /09:30-09:50 ч/ - Врачеш - Васил Левски;Правец; Бор; Васил Левски; В. Пенчов; Възраждане; Вълко Цолов; Генерал Гурко; Генерал Раух; Градешница; Градище; Езерото; Здравец; Иван Пеев Маруша; Лесковец; Липа; Маняков Камък; Махала Поповска; Махала Пушкарско; Махала Скърнава; Местност Топилата; Моновец; Никола Иванов Янин; Никола Комита; О.432-о.т. 435; Опълченска; Осма; Острома; Пета; Полска; Поп Марко; Първа; Работническа; Роза; Свети Анастасий; Свети Теодор Тирон; Свобода; Седма; Серпухов; Стара Планина; Стара Река; Тодор Живков; Трета; Трети Март; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цветко Вълков; Чавдар Войвода; Четвърта; Шеста; Ясен;

На 02.10.2014 г. /09:30-09:50 ч/ - Разлив; Махала Влъчковска; Махала Груевска; Махала Куевска; Махала Маргинска;

На 02.10.2014 г. /09:30-09:50 ч/ - Трудовец; Александър Стамболийски; Беласица; Бързашка (Партизанска); Вардар; Васил Левски; Вилна Зона; Зелин; Никола Иванов (Н. Драганов); Никола Ракитин; Панчовска (Панчо Геровски); Ракитин; Стубелска; Урвич; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Цар Борис; Цар Иван Шишман; Цар Освободител; Черниш; Шипка

На 02.10.2014 г. /09:30-12:30 ч/ - с. Реброво

На 02.10.2014 г. /09:30-13:15 ч/ - Костенец, Общ. Костенец - Боровец;  Китка; Търговска На 02.10.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - с. Дръмша

02.10.2014 г. /10:00-15:30 ч/ - Разлив - Махала Груевска;

02.10.2014 г. /10:00-15:30 ч/ - Трудовец; Беласица; Бързашка (Партизанска); Васил Левски; Зелин; Никола Иванов (Н. Драганов); Никола Ракитин; Панчовска (Панчо Геровски); Ракитин; Стубелска; Хаджи Димитър; Цар Борис; Черниш; Шипка

На 02.10.2014 г. /11:15-13:00 ч/ - Негушево

На 02.10.2014 г. /13:31-15:30 ч/ - Община Горна Малина - трафопост Проходен Саранци

На 02.10.2014 г. /15:45-16:00 ч/ - Врачеш - Васил Левски;

На 02.10.2014 г. /15:45-16:00 ч/ - Правец; Бор; Васил Левски; В. Пенчов; Възраждане; Вълко Цолов; Генерал Гурко; Генерал Раух; Градешница; Градище; Езерото; Здравец; Иван Пеев Маруша; Лесковец; Липа; Маняков Камък; Махала Поповска; Махала Пушкарско; Махала Скърнава; Местност Топилата; Моновец; Никола Иванов Янин; Никола Комита; О.432-о.т.435; Опълченска; Осма; Острома; Пета; Полска; Поп Марко; Първа; Работническа; Роза; Свети Анастасий; Свети Теодор Тирон; Свобода; Седма; Серпухов; Стара Планина; Стара Река; Тодор Живков; Трета; Трети Март; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цветко Вълков; Чавдар Войвода; Четвърта; Шеста; Ясен;

На 02.10.2014 г. /15:45-16:00 ч/ - Разлив; Махала Влъчковска; Махала Груевска; Махала Куевска; Махала Маргинска;

На 02.10.2014 г. /15:45-16:00 ч/ - Трудовец; Александър Стамболийски; Беласица; Бързашка (Партизанска); Вардар; Васил Левски; Вилна Зона; Зелин; Никола Иванов (Н. Драганов); Никола Ракитин; Панчовска (Панчо Геровски); Ракитин; Стубелска; Урвич; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Цар Борис; Цар Иван Шишман; Цар Освободител; Черниш; Шипка

 

На 03.10.2014 г. /08:30-12:30 ч/ -  Своге - Бобковица;

На 03.10.2014 г. /08:30-12:30 ч/ - Церово, Общ. Своге;  Борис I;  Възраждане;  Георги Георгиев;  Димо Хаджидимов;  Иван Вазов;  Искър;  Латинка;  Неофит Рилски;  Никола Й. Вапцаров;  Осми Март;  Прогрес;  Свобода;  Трети Март;  Шипка

На 03.10.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Сливница, Общ. Сливница - Васил Левски

На 03.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  с. Долно Камарци общ.Горна Малина

На 03.10.2014 г. /09:30-15:30 ч/ -  Ботевград -  Витиня;

На 03.10.2014 г. /09:30-15:30 ч/ -  Врачеш;  Бела

На 03.10.2014 г. /09:30-16:00 ч/ -  с. Дръмша

 

 

Пернишка област

На 29.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Перник - Св.св. Кирил и Методий; Твърди Ливади

На 29.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - с. Бегуновци

На 29.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Велковци

На 29.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Радомир - Алеко Константинов; Ангел Кънчев; Бачо Киро; Драган Цанков; Кирил и Методий; Милан Грънчаров; Ное

На 29.09.2014 г. /12:00-12:15 ч/ - Перник; Захари Зограф; Лом;

 

На 30.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Перник - Св.св. Кирил и Методий; Твърди Ливади

На 30.09.2014 г. /08:45-12:00 ч/ - Рударци - Борова Гора; Кало; Лаката; Лом; Перник; Пловдив; Радомир; Смолян; София:

На 30.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - Рударци - Балчик; Борова Гора; Боровец; Бургас; Варна; Земен; Изгрев; Кало; Металург;  Михаил Дойчев; Пловдив; Самоков; Свищов; Трън; Ястребец

На 30.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Радомир - Алеко Константинов; Ангел Кънчев; Бачо Киро; Драган Цанков; Кирил и Методий; Милан Грънчаров; Ное

На 30.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Шипковица общ.гр.Трън

На 30.09.2014 г. /09:00-16:00  ч/ - с. Брисник общ.гр.Брезник

На 30.09.2014 г. /12:45-16:00 ч/ - Рударци - Вела Пеева; Гео Милев; Дабо; Камчия; Капенешка; Марица; Москва; Оборище; Първи Май; Родопи; Розова Долина; Ропотамо; Рударска; селимица; Стара Планина; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Черни Връх

На 30.09.2014 г. /13:15-16:00 ч/ - Кладница - Шипка;

На 30.09.2014 г. /13:15-16:00 ч/ - Рударци; Бузлуджа; Ваташка; Кало; Острица; Пирин; Родопи; селимица; Средна Гора; Шипка

На 30.09.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - Перник - Луда Яна

 

На 01.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Студена, Общ. Перник - Баба Тонка; Барбеш; Бистрица;  Вардар; Вършец; Голо Бърдо; Ерма; Иван Вазов; Каражинец; Махала Рулева; Местност Каражинец /и.р./; Простор; Разсадника; Рила; Родопи; Ропотамо; Рулева; Сините Вълни; Стария Площад; Струма; Христо Ботев

На 01.10.2014 г. /08:45-16:00  ч/ - Боснек - Трети Март; Ален Мак; Божур; Бор; Борич; Витоша; В.левски; Грамаге; Добри Дол; Духлата; Евлоги Агайн; Еделвайс; Жива Вода; Иван Вазов; Игличе; Извора; Йордан Йовков; Клен; Кокиче; Ладивец; Ливаге; Ловен Дом; Махала Влахова; Махала Джамбазка; Минзухар; Могиля; Момина сълза; Незабравка; Н. Й. Вапцаров; Петрус; Ракита; Ранковица; Славей; Стефан Караджа; Струма; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Чакова; Явор; Яворов; Ясен;

На 01.10.2014 г. /08:45-16:00  ч/ -Студена, Общ. Перник; Еверест; Илинден; Ком; Магистрала; Махала Язовира; Младост; Мусала; Пролет; Рила; Сините Вълни; Черни Връх

На 01.10.2014 г. /09:00-14:00 ч/ -  Битов абонат захранван от трафопост Тухларна с. Милославци общ.гр.Трън

На 01.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Владимир, общ.Радомир

На 01.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Мрамор общ.гр.Трън

 

На 02.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Рударци - Арда; Божур; Вардар; Витоша; Гоце Делчев; Добрич; Драва; Кракра; Кривуля; Лом; Несебър; Никола Вапцаров; Опълченска; Перник; Поморие; Презвитер Козма; Силистра; София; Струма; Тинтява; Христо Ботев; Черни Връх; Янтра

На 02.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Видрица общ. Брезник

На 02.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Перник - Калкас

На 02.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Кондофрей, общ.Радомир.

На 02.10.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - с. Дълга лука общ.гр.Трън

 

На 03.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Перник  - Бачо Киро; Божур; Васил Петлешков; Лилия; Никола Козлев; Сергей Румянцев; Софийско Шосе; Стефан Караджа; Стоян Заимов; Христо Ясенов

На 03.10.2014 г. /09:00-12:00 и 13:00-16:00 ч/ - с. Красава общ.гр.Брезник

На 03.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Радомир - Алеко Константинов; Ангел Кънчев; Бачо Киро; Драган Цанков; Кирил и Методий; Милан Грънчаров; Ное,

На 03.10.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - с. Проданча общ. Трън

 

 

Благоевградска област

За периода 29.09.2014 г. - 30.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Сандански, местност Четвърти километър; р-н Пътя на Хидрострой

За периода 29.09.2014 г. - 30.09.2014 г. /12:45 - 15:00 ч/  - с. Вихрен

 

За периода 01.10.2014 г. - 02.10.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ - Община Банско, гр.Банско ул. Ангел Кънчев; ул. Барбара Рютинг; ул. Вардар; ул. Добри Чинтулов; ул. Пейо К. Яворов; ул. Райна Княгиня

 

За периода 02.10.2014 г. - 20.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - Симитли; Васил Левски, бл. Склад; м. Дрънкалица; м. Ливадите; Симитли бл. Помпа за напояване; Яне Даракчийски; Черниче; Георги Димитров; м. Сухата река /по искане на ЕСО/

За периода 02.10.2014 г. - 21.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - Градево; Долно Осеново; полето Симитли, общ. Симитли /по искане на ЕСО/

 

На 29.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Кирил и Методий

На 29.09.2014 г. /08:15 - 12:00 ч/ - Благоевград - Запад; Зеленка; Иван Михайлов

На 29.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул.Серес; ул. Лагадина; ул. Петър Берон; ул. Перун; ул. Места

На 29.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Благоевград - Никола Вапцаров; Симитли; Георги Димитров; Герена, бл. Цех; Здравец; Комсомолска; Лале; Малина; бл. Промишлена зона; Октомврийска; Симитли, бл. Обект Помпа за напояване; Стара планина; Ямбол /по искане на ЕСО/

На 29.09.2014 г. /08:45 - 12:30 ч/ - гр. Банско - сграда на Йолова механа

На 29.09.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Банско - Витоша; Георги Сава Раковски; Захари Стоянов; Кирил и Методий; Княз Борис I; Конарево; местност Герачини улици; Минго Тодев; Мозговица; Оборище; Одрин; Пирот; Скопие; Солун; Тодор Каблешков; Цар Асен; Цар Иван Асен II; Горно Драглище, бл. Магазин

На 29.09.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - Петрич, общ. Петрич - България; Връх Бузлуджа; Капитан Джингаров; Никола Вапцаров; Река Осъм; Рокфелер; Стадионска; Цар Симеон

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Васил Априлов; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Любен Каравелов; Никола Парапунов; Ораново; Панайот Хитов; Победа; Септемврийска; Симитли; Славянска; Стара планина - ъгъла; Хаджи Димитър

На 29.09.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - Банско; местност Герачини улици, бл. Алпин лодж

На 29.09.2014 г. /09:30 - 13:00 ч/ - Банско - местност Асаница, бл. Уайтпийк лодж

На 29.09.2014 г. /10:45 - 16:00 ч/ - Бачево - 23 септември; Александър Стамболийски; Атанас Попстоянов; Васил Левски; Георги Димитров; Гоце Делчев; Димитър Благоев; Димо Хаджидимов; Захари Стоянов; Иван Вазов; Кирил и Методий; Людмила Живкова; бл. Детска ясла, поща, сграда, стадион, ЦДГ; Оборище; Паисий Хилендарски; Партизанска; Пенчо Славейков; Пирин; Рила; Тодор Каблешков; Тримата ятака; Горно Драглище; Двадесета

На 29.09.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - Сандански - Асен Хадживасилев; местност Хано; р-н Главен път Е-79, бл.  Предприятие; р-н Пътно управление

На 29.09.2014 г. /12:30 - 15:00 ч/  - с. Лиляново - квартал Стожа

На 29.09.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - Благоевград - Грамада; Иван Гарванов; Климент Охридски; Люляк

На 29.09.2014 г. /12:45 - 16:30 ч/ - Благоевград - Дунав; Иван Гарванов; Климент Охридски; Люляк; Малешево; Осогово; Победа; Промишлена зона

На 29.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - комплекс Кутела

На 29.09.2014 г. /13:15 - 16:00 ч/ - Банско - Иконом К. Чучулайн; Кръстьо Асенов; Орце Попйорданов; Панайот Хитов; Стефан Караджа; Хан Аспарух

 

На 30.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - с. Огняново, общ. Гърмен - ул. Иван Вазов

На 30.09.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - Благоевград - Антон Страшимиров; Георги Попов; Грамада бл. Бп Работилница, циркуляр; Иван Гарванов, бл. Сервиз; Иван Михайлов; Мир; Обел

На 30.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул.Асен Хадживасилев, ул.Струга, ул.Чудомир Кантарджиев

На 30.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - Железница; Крупник; Симитли; Черниче; общ. Симитли /по искане на ЕСО/

На 30.09.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - Петрич, общ. Петрич - България; Връх Бузлуджа; Капитан Джингаров; Никола Вапцаров; Река Осъм; Рокфелер; Стадионска; Цар Симеон

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Васил Априлов; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Любен Каравелов; Никола Парапунов; Ораново; Панайот Хитов; Победа; Предел; Септемврийска; Симитли; Славянска; Стара Планина - ъгъла; Хаджи Димитър

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - община Белица - местност Семково - ВЕЦ Галабница, ВЕЦ Станкова река; Мечките ;местност Адрианов чарк

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Благоевград - Бадемите; Борис Сарафов; Дъбравска; К. и Никола Хайдукови; Мелник; Митрополит Борис; Преспа; Родолюбие; Сотир Атанасов; Христо Чернопеев

На 30.09.2014 г. /09:15 - 10:15 ч/ - Петрич, общ. Петрич - Места; местност Мерата, бл. База; Осогово; Полковник Дрангов; Промишлена зона, бл. Склад за торове, бл. След ромска махала; Рокфелер бл. Промишлена зона; Солунска; Стопански двор, автоработилница, кланица, склад, хале, цех, бл.  Автоработилница, работилница, шивашки цех, бл.  Склад; Струма; Христо Чернопеев; Първомай, общ. Петрич; Беласица; Гоце Делчев; Маркови кладенци

На 30.09.2014 г. /12:30 - 14:00 ч/ - гр. Сандански - Болницата; Бърза помощ; местност Паркова зона

На 30.09.2014 г. /12:45 - 16:30 ч/ - Благоевград - Запад пазар; Иван Михайлов; Стефан Стамболов

На 30.09.2014 г. /14:00 - 15:00 ч/ - Симитли - Димитър Благоев; Искра, бл. Работилница; Ораново, бл. Детска градина, каравана, магазин, ясла; Победа; Славянска

 

На 01.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Гърмен, общ. Гърмен - ул. Втора

На 01.10.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - Благоевград - Еленово; Свобода

На 01.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул.Серес; ул.Лагадина; ул.Петър Берон; ул.Перун; ул.Места; ул.Вардар; ул.Станке Димитров

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - Мина Ораново /по искане на ЕСО/

На 01.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крупник - Васил Левски; Влахина; Георги Димитров; Димитър Благоев; Кирил и Методий; Кресненско въстание; Лев Писарев; местност Въчева; Пайсий Хилендарски; Средорек

На 01.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Васил Априлов; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Любен Каравелов; Никола Парапунов; Ораново; Панайот Хитов; Победа; Предел; Септемврийска; Симитли; Славянска; Стара Планина - ъгъла; Хаджи Димитър; Яне Даракчийски

На 01.10.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - Благоевград - Славянска

На 01.10.2014 г. /12:45 - 16:30 ч/ - Благоевград - Братя Миладинови; Запад; Ильо Войвода; Славянска

На 01.10.2014 г. /15:30 - 16:30 ч/ - Симитли - Димитър Благоев; Искра, бл. Работилница; Ораново, бл. Детска градина, каравана, магазин, ясла; Победа; Славянска

 

На 02.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Мосомище, общ. Гоце Делчев - ул. Иван Козарев

На 02.10.2014 г. /08:15 - 16:00 ч/ - Якоруда - Васил Левски, бл. изход Юндола; Трещеник, бл. Цех; Яворов; с. Черна Места; с. Бунцево; с. Смолево; с. Конарско; с. Аврамово; с. Бел камен; с. Рохлево

На 02.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул.Серес, ул.Лагадина, ул.Петър Берон, ул.Перун, ул.Места, ул.Вардар, ул.Станке Димитров

На 02.10.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - Община Благоевград, фирма Димов

На 02.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крупник - Васил Левски; Влахина; Георги Димитров; Димитър Благоев; Кирил и Методий; Кресненско въстание; Лев Писарев; местност Въчева; Паисий Хилендарски; Средорек

На 02.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Бистрица, общ. Благоевград; Махала Брезово; местност Демирево; местност Широканска, бл. Стопанска сграда; Благоевград - Ангел Кънчев; Антон Чехов; Костур; местност Баларбаши; Цар Борис I; Горно Хърсово; махала Буровци; махала Горни Двояци; махала Долни двояци; махала Михтарци; махала Мъртвако; махала Новоселци; махала Панчовци; махала Пържово; махала Стойковци; махала Тачовци; махала Шоповци; Дъбрава, общ. Благоевград; местност Мучова чука, бл. Осветление на мини футболно игрище; местност Ръженици

На 02.10.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - Бело поле, общ. Благоевград - Ванчо Богданов; Благоевград - Джеймс Баучер; Христо Чернопеев; Рилци; Васил Левски; Рила; Св. Иван Рилски; Хан Аспарух

 

На 03.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Господинци, общ. Гоце Делчев

На 03.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Серес, ул. Лагадина, ул. Петър Берон, ул. Перун, ул. Места, ул. Вардар, ул.Станке Димитров

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крупник - Георги Димитров; Гоце Делчев, бл. Мелница; Даме Груев; Димитър Благоев; Димитър Талев; Кирил и Методий; Кресненско Въстание; Крупник; местност Въчева

 

 

Кюстендилска област

За периода 29.09.2014 г. - 03.10.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - с. Коняво - ул. Алеко Константинов; ул. Възраждане; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Иван Вазов; ул. Людмила Живкова; ул. Осогово; ул. Стоян Лудев; ул. Странджата

За периода 30.09.2014 г. - 03.10.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ -  с. Кутугерци и с. Гурбановци, общ. Кюстендил

 

На 29.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - град Дупница ул. Асен Златаров - ул. Атанас Величков; ул. Бузлуджа; ул. Велико Търново; ул. Двадесет и втори март; ул. Евтим Трайчев; ул. Калоян; ул. Княз Ал. Батенберг; ул. Цар Симеон Велики

На 29.09.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - град Дупница - ул. Джерман

На 29.09.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - град Дупница - жк. Бистрица; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - град Дупница за горепосочения интервал от време

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  Мали Върбовник - началото

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  Баланово

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Прогона; Свети Иван Рилски; Тишина; Цар Иван Асен II

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - град Дупница - ул. Андон Величков; ул. Княз Борис I; Средна гора; ул. Тобеница; ул. Трети гвардейски полк; ул. Фенерка; ул. Христо Ботев

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Боровец

На 29.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - Кюстендил; Аверки; Александър Стамболийски; Братя Миладинови; България; Гладстон; Гороцветна; Двадесет и осми февруари; Демокрация; Димитър Беровски; Димитър Грънчаров; Димчо Дебелянов; Драгоман; Екзарх Йосиф; Захари Стоянов; Иларион Макариополски; Индустриална; Калоян; Каменица; Кирил и Методий; Клокотница; Княз Ал. Батенберг; Княз Богороди; Колуша; Кресна; Лиляна Димитрова; Лозенград; Людмил Янков; Македония; Метохия; Оборище; Орлица; Осоговска; Отец Паисий; Панайот Хитов; Патриарх Евтимий; Петър Берон; Румена Войвода; Савойски; Свети Георги; Свети Мина; Сливница; Средна гора; Стрема; Тодор Пеев; Три кладенци; Хаджи Йоаким; Хайдушка; Цар Освободител; Чапаев; Черно море; Шейново; Шести септември

 

На 30.09.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - Дупница - Прогона; Свети Иван Рилски

На 30.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - град Дупница - ул. Академик Петър Динеков; ул. Бузлуджа; ул. Велико Търново; ул. Генерал Владимир Вазов; ул. Двадесет и втори март; ул. Евтим Трайчев; ул. Ропотамо; ул. Средец; жк. Чавдар Войвода

На 30.09.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - град Дупница - квартал Каваклия

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Мали Върбовник

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  Баланово

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Боровец

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Община Дупница, село Самораново; Хижа Отовица

На 30.09.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - град Дупница - ул. Академик Петър Динеков; ул. Алеко; ул. Венелин; ул. Генерал Владимир Вазов; ул. Георги Икономов; ул. Евтим Трайчев; ул. Княз Ал. Батенберг; ул. Трети гвардейски полк; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - град Дупница

На 30.09.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - с. Коняво - ул. Алеко Константинов; ул. Възраждане; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Иван Вазов; ул. Людмила Живкова; ул. Осогово; ул. Стоян Лудев; ул. Странджата

На 30.09.2014 г. /12:00 - 13:00 ч/ - град Дупница - ул. Иван Вазов; ул. Христо Ботев; Банки- Пощенска, Алфа банк, Първа инвестиционна банка, Общинска банка; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - град Дупница

 

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - град Дупница - ул. Асен Златаров; ул. Велико Търново; ул. Венелин; ул. Двадесет и втори март; ул. Екзарх Йосиф; ул. Княз Ал. Батенберг; ул. Първи май

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - град Дупница - ул. Булаир; ул. Венелин; ул. Гео Милев; ул. Калоян; ул. Княз Ал. Батенберг; ул. Свети Георги; ул. Седма рилска дивизия; ул. Христо Ботев; ул. Цар Симеон Велики

На 01.10.2014 г. /09:00 - 10:30 ч/ - Община Бобошево, село Каменик

На 01.10.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - град Дупница - ул. Алеко; ул. Комитска; ул. Местност Гурдево; ул. Местност Караболюка; ул. Местност Разсадника; ул. Патрики Сандев; ул. Хан Кубрат

На 01.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Община Дупница, село Грамаде

На 01.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - село Самораново - ул. Александър Стамболийски; ул. Александър Стоименов; ул. Йордан Дотин; ул. Комсомолец; ул. Марков камък; ул. Мусала; ул. Отовица; ул. Стаменко Градевски; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - Община Дупница; село Яхиново; село Червен брег; село Крайници; Община Сапарева баня; град Сапарева баня; село Овчарци; село Сапарево; курортно селище Паничище

На 01.10.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/ - град Дупница - ул. Аракчийски мост; Балановска пътека; ул. Малина; местност Балановски рид; ул. Скакавица

На 01.10.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ -  общ. Невестино, с. Търсино

На 01.10.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - Община Дупница - село Самораново; Община Сапарева баня; село Ресилово; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - Община Дупница; село Яхиново; село Червен брег; село Крайници; Община Сапарева баня; град Сапарева баня; село Овчарци; село Сапарево; курортно селище Паничище

 

На 02.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - град Дупница - ул. Антон Страшимиров; жк. Възход; ул. Георги Икономов; ул. Мир; ул. Родопи; ул. Свети Иван Рилски; ул. Тютюнева долина; ул. Чаталджа

На 02.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - град Дупница - жк. Бистрица, бл. местност Савако - овчарници; ул. Драган Овчаров; жк. Елица; ул. Неофит Рилски; ул. Патриарх Евтимий; ул. Черни връх

На 02.10.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - град Дупница - Гиздова махала, ул. Влахина планина; ул. Граничар; ул. Еделвайс; ул. Иван Шишман; ул. Калина; ул. Люляк; ул. Максим Горки; ул. Никола Чомаков; ул. Отец Полихроний

На 02.10.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - град Дупница - ул. Васил Левски; ул. Втори януари; ул. Крайречна; ул. Отец Паисий; ул. Пейо К. Яворов; ул. Пирин; ул. Свети Иван Рилски; ул. Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър; ул. Яворов; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания на град Дупница

На 02.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Община Дупница, село Крайни дол

На 02.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Община Бобов дол, село Голем Върбовник

На 02.10.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - с. Невестино, общ. Невестино - ул. Александър Стамболийски; ул. Асен Златаров; ул. Бузлуджа; ул. Васил Левски; ул. Владимир Поптомов; ул. Гео Милев; ул. Димитър Каляшки; ул. Здравец; ул. Кокиче; ул. Махала Синорска; ул. Митко Палаузов; ул. Никола Вапцаров; ул. Струма; ул. Хаджи Димитър; ул. Хан Аспарух

 

На 03.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - Дупница - Прогона

На 03.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - град Дупница - ул. Венелин; ул. Димчо Дебелянов; ул. Евтим Трайчев; ул. Захари Бобошевски; ул. Йордан Йовков; ул. Професор Александър Балан; ул. Рилски манастир; ул. Родопи; ул. Тунджа

На 03.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - град Дупница - ул. Битоля; ул. Бяло море; жк. Елица; ул. Неофит Рилски; ул. Орляк; ул. Плиска; ул. Рилски езера

На 03.10.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - Община Дупица, село Крайници; ул. Захари Стоянов; ул. Чаталджа

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  м. Върбовник

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  Баланово

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  Боровец

На 03.10.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - град Бобов дол - ул. Васил Коларов; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - град Бобов дол

 

 

Плевенска област

На 29.09.2014 г. /08:15 - 10:00 ч/ - Кнежа - 23 септември; Алеко Константинов; Бузлуджа; Васил Априлов; Васил Петлешков; Вит; Върбица; Ген. Владимир Стойчев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Михайлов; Гостиля; Димитър Бутански; Дунав; Ивайло; Иван Бонов; Иван Вазов; Иларион Макариополски; Йоан Екзарх; Кирил и Методий; Криволак; Липа; Лом; Мадара; Марин Боев; Маршал Толбухин; Никола Петков; Огнян Михайлов; Опълченска; Охрид; Петко Д. Петков; Петко Напетов; Пею Тодоров; Плиска; Презвитер Кузма; Ракитин; Рила; Росица; Св. Наум; Стефан Караджа; Стефан Цанов; Стражин; Страцин; Тунджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Черноризец Храбър; Юрий Венелин; Юрий Гагарин; Янтра /по искане на ЕСО/

На 29.09.2014 г. /08:30 - 10:00 ч/ - Гулянци - Патр. Евтимй; Долна митрополия; Панайот Волов; Кнежа - 23-ти септември; Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Арда; Баба Тонка; Бистрица; Благой Иванов; Бузлуджа; Витоша; Въча; Ген. Владимир Стойчев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Михайлов; Георги С. Раковски; Гостиля; Димчо Дебелянов; Д-р Петър Берон; Иван Бонов; Иларион Макариополски; Искър; Йоан Екзарх; Камчия; Кап. Георги Мамарчев; Кирил и Методий; Козница; Константин Фотинов; Криволак; Любен Каравелов; Марин Боев; Марица; Маршал Толбухин; Места; местност Мерата, бл. Горски разсадник; Неофит Бозвели; Огнян Михайлов; Опълченска; Паисий Хилендарски; Панайот Волов; Панайот Хитов; Пейо Яворов; Петко Д. Петков; Петко Напетов; Петко Р. Славейков; Пею Тодоров; Пирин; Презвитер Кузма; Преслав; Райко Даскалов; Рила; Росица; Средна гора; Стара планина; Стефан Караджа; Стефан Цанов; Стоян Михайловски; Странджа /по искане на ЕСО/

На 29.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Дисевица - ул. Юнско Въстание

На 29.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Николаево, общ. Плевен - ул. Алабин; ул. Вит; ул. Исперих; ул. Кирил и Методий; ул. Марица; ул. Сливница

На 29.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Глава - Александър Стамболийски; Братска могила; Витоша; Г. Димитров; Дружба; К-н Петко Войвода; Кресна; Лютибродска; Малчика; Мир; П. Берон; Рила; Сакар; Тракия; Хан Аспарух; Черно море

На 29.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Загражден - ул. Велин; ул. Оборище; ул. Шипка; ул. Марица; ул. Димитър Благоев; ул. Никола Вапцаров; ул. Пирин

На 29.09.2014 г. /09:00 - 09:30 ч/ - Дисевица - Конгрес; Ангел Кънчев; Васил Костов; Ген. Радецки; Георги Петров; Г. Томов; Девети септември; Иван Вазов; Изгрев; К. Златарев; К. Христов; Н. Вапцаров; П. Волов; Св. Св. Кирил и Методий; Ст. Караджа; Юнско въстание; Искър, общ. Искър - Георги Димитров; Ясен, общ. Плевен; местност Под селото

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Ал. Стамболийски; Бр. Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Йорданка Николова; Каварна; Коста Златарев; Михаил Кочев; П. Р. Славейков; Плевен; Средна гора; Филип Тотю; Ю. А. Гагарин

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Адил Дервишев; Бр. Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрк; Люлебургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип Тотю; Мездра; Св. Патриарх Евтимий

На 29.09.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - Плевен - Акад. И. Трифонов; Ем. Васкидович /Аврора/; К. Охридски /Карл Маркс/; Русе /Д-р Бешев/; Стоян Михайловски

На 29.09.2014 г. /09:30 - 11:00 ч/ - Плевен - Георги Кочев; Десети декември; Ем. Васкидович /Аврора/; Молдавия

На 29.09.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - Тученица - Ген. Вл. Заимов; Генерал Гурко; Георги Бенковски; Дамян Пешев; Радецки; Стара Планина; Стефан Караджа; Христо Ботев; Ю. А. Гагарин

На 29.09.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - Ясен, общ. Плевен; местност Под селото

На 29.09.2014 г. /13:00 - 14:30 ч/ - Плевен - Сторгозия

На 29.09.2014 г. /16:00 - 16:30 ч/ - Дисевица - Конгрес; Ангел Кънчев; Васил Костов; Ген. Радецки; Георги Петров; Г. Томов; Девети септември; Иван Вазов; Изгрев; К. Златарев; К. Христов; Н. Вапцаров; П. Волов; Св. Св. Кирил и Методий; С. Караджа; Юнско въстание; Искър, общ. Искър - Георги Димитров; Ясен, общ. Плевен; местност Под селото

 

На 30.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Велчова завера; ул. Ген Скобелев; ул. Димчо Дебелянов; ул. Назъм Хикмет; ул. Осогово; ул. Христо Янчев

На 30.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Николаево, общ. Плевен - ул. Иван Вазов; ул. Пирин; ул. Хаджи Димитър

На 30.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Глава - Александър Стамболийски; Братска могила; Витоша; Г. Димитров; Дружба; К-н Петко Войвода; Кресна; Лютибродска; Малчика; Мир; П. Берон; Рила; Сакар; Тракия; Хан Аспарух; Черно море

На 30.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Загражден - ул. Никола Вапцаров; ул. Бачо Киро 

На 30.09.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - Долни Дъбник - В. Левски; Ген. Скобелев; Гео Милев; Д. Дебелянов; Захари Стоянов; П. Волов; Радецки

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Адил Дервишев; Бр. Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрк; Люлебургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип Тотю; Мездра; Св. Патриарх Евтимий

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Мечка, общ. Плевен - Асен Златаров; Васил Левски; Възраждане; Захари Стоянов; Игнат Пантелеев; Кирил Петков; Н. Й. Вапцаров; Охрид; Христо Ботев; Христо Смирненски

На 30.09.2014 г. /09:15 - 11:00 ч/ - Пелишат - Партизани; Вит; Дунав; Иван Вазов; Любен Вешков; Осъм; Победа; Христо Ботев

На 30.09.2014 г. /09:30 - 11:00 ч/ - Плевен - Панайот Волов; Пирин; Цоню Матев

На 30.09.2014 г. /09:30 - 13:30 ч/ - Плевен - Уилиам Гладстон

На 30.09.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - Брестовец - Александър Петров; Бинка Парашкевова; Георги Кочев; Лазар Генов; Ловешка; Любен Каравелов; Младост; Св. Св. Кирил и Методий; Стара планина

На 30.09.2014 г. /09:45 - 16:00 ч/ - Бяла вода, общ. Белене - Александър Стамболийски; Безименна; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Гатев; Дунав; Здравец; Маршал Толбухин; Н. Й. Вапцаров; Рила; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Шипка; Ю. А. Гагарин; Деков; Александър Стамболийски; Асен Халачев; Буря; Варна; Васил Коларов; Васил Левски, бл. шивашки цех; Владимир Попов; Г. С. Раковски; Димитър Благоев; Дунав; Еделвайс; Здравец; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Малина; Милан Василев; Неделчо Георгиев; Радецки; Свещеник Владимир Попов; Стефан Караджа; Стоян Едрев; Странджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цвятко Въбленски; Чаталджа; Шипка; Кулина вода; Александър Матросов; Александър Стамболийски; Васил Левски; Витоша; Георги Димитров; Кирил и Методий; Лиляна Димитрова; Люлин; Пеньо Пенев; Пирин; Плиска; П. Р. Славейков; Сергей Румянцев; Тодор Луканов; Христо Смирненски; Лозица, общ. Никопол - Адалберт Антонов-Малчика; Александър Стамболийски; Борис Ганев; Васил Коларов; Георги Басаров; Георги Бенковски; Георги Димитров; Г. С. Раковски; Ернст Телман; Иван Вазов

На 30.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Буковлък - Демокрация; Плевен; Стара планина; Трети март; Хаинбоаз

 

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Долни дъбник - ул. Велчова завера; ул. Ген. Скобелев; ул. Димчо Дебелянов; ул. Назъм Хикмет; ул. Осогово; ул. Христо Янчев

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Николаево, общ. Плевен - ул. Васил Левски; ул. Дунав; ул. Елин Пелин; ул. Хан Омуртаг; ул. Хан. Аспарух; ул. Христо Ботев

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Глава - Александър Стамболийски; Братска могила; Витоша; Г. Димитров; Дружба; К-н Петко Войвода; Кресна; Лютибродска; Малчика; Мир; П. Берон; Рила; Сакар; Тракия; Хан Аспарух; Черно море

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Загражден - ул. Никола Вапцаров; ул. Суворов; ул. Янтра; ул. Ленко Мишев; ул. Пирин; ул. Георги Димитров

На 01.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Згалево - Божин Чулев; Витоша; Восток; Георги Димитров; Йорданка Николова; Клисура; Марица; Москва; Мургаш; Поп Андрей; Стефан Караджа; Христо Ботев

На 01.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Ал. Стамболийски; Бр. Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Йорданка Николова; Каварна; Коста Златарев; Михаил Кочев; П. Р. Славейков; Плевен; Средна гора; Филип Тотю; Ю. А. Гагарин

На 01.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Адил Дервишев; Бр. Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрк; Люлебургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип Тотю; Мездра; Св. Патриарх Евтимий

На 01.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Мечка, общ. Плевен - Александър Стамболийски; Антим I; Васил Левски; Г. С. Раковски; Данаил Попов; Максим Горки; Никола Петков; Пещера; Първи май; Рила; Стоян Заимов; Татар махала; Тодор Александров; Цар Симеон; Ю. А. Гагарин

На 01.10.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - Плевен - Мара Денчева; Сан Стефано; Стара планина

На 01.10.2014 г. /11:30 - 13:00 ч/ - Гривица - Ал. Стамболийски; Асен Златаров; Асен Халачев; Бачо Киро; Букурещ; Буря; Валтер Мъръчиняну; Вапцаров; Вардар; Васил Левски; Вит; Витоша; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Кирков; Георги Кочев; Гоце Делчев; Г. С. Раковски; Димитър Благоев; Дунавия; Иван Вазов; Ив. Винаров; Извор; Изгрев; Искър; Козлодуй; Кострама; Любен Каравелов; Майор Горталов; Майор Шонцу; Марица; Митко Палаузов; Москва; Отец Паисий; Панайот Хитов; Подполк. Николае Нанкович; Прогрес; Редник Грегоре Йон; Скобелев; Слави Алексиев; Струм; Тулча; Филип Тотю; Христо Ботев; Шипка; Згалево - Аврора; Адалберт Антонов-Малчика; Антон Иванов; Асен Халачев; Бачо Киро; Божин Чулев; Васил Левски; Вит; Витоша; Владимир Поптомов; Восток; Гаврил Генов; Генерал Столетов; Георги Димитров; Герман Титов; Димитър Благоев; Дунав; Елтепе; Искър; Йорданка Николова; Килиманджаро; Клисура; Комуна

На 01.10.2014 г. /12:30 - 15:30 ч/ - Пелишат; Партизани - Бенковски; Васил Левски; Димитър Благоев; Любен Вешков; Малчика; Мусала; Одеса; Отец Паисий; Охрид; Панайот Волов; Раковски; Ресен; Трифон Гърчев; Христо Кънчев; Шипка; Ю. А. Гагарин

 

На 02.10.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Въло Йончев; Георги Димитров; Малчика; Тутракан; Христо Ботев

На 02.10.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - Бохот - Ал. Стамболийски; Вапцаров; Г. С. Раковски; Иван Вазов; Искър; Кацарска; Кирил и Методий; Н. Й. Вапцаров; Петко Д. Петков; Пирогов; Стамболийски; Христо Ботев

На 02.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Долни дъбник - ул. Бузлуджа; ул. Иван Вазов; ул. Иван Рилски; ул. Илия Бешков; ул. Ст. Заимов; ул. Тодор Каблешков

На 02.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Коиловци - ул. Борис Бардушев; ул. Братя Миладинови; ул. Здравко Бойчинов; ул. Ресен; ул. Тинтява; ул. Тича

На 02.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Глава - Александър Стамболийски; Братска могила; Витоша; Г. Димитров; Дружба; К-н Петко Войвода; Кресна; Лютибродска; Малчика; Мир; П. Берон; Рила; Сакар; Тракия; Хан Аспарух; Черно море

На 02.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. Гулянци - ул. Асен Златаров; ул. Вола А; ул. Добруджа

На 02.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Ал. Стамболийски; Бр. Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Йорданка Николова; Каварна; Коста Златарев; Михаил Кочев; П. Р. Славейков; Плевен; Средна гора; Филип Тотю; Ю. А. Гагарин

На 02.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Адил Дервишев; Бр. Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрк; Люле Бургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип Тотю; Мездра; Св. Патриарх Евтимий

На 02.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Мечка, общ. Плевен - Балкан; Бачо Киро; Васил Левски; Любен Каравелов; Максим Горки; Татар Махала; Хаджи Димитър; Хан Кубрат

На 02.10.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - Плевен - Мара Денчева; Христо Ботев; Юрий Гагарин

На 02.10.2014 г. /09:30 - 10:30 ч/ - Птицезавод Славяново

На 02.10.2014 г. /10:30 - 15:30 ч/ - ТП Център Птицезавод Славяново

На 02.10.2014 г. /14:30 - 15:30 ч/ - Птицезавод Славяново

 

На 03.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Бъркач - ул. Александър Стамболийски; ул. Анжело Димитров; ул. Н. Й. Вапцаров; ул. Сибирска; ул. Христо Ботев

На 03.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Коиловци - ул. Борис Бардушев; ул. Здравко Бойчинов; ул. Марица; ул. Морава; ул. Средна гора; ул. Стара планина; ул. Черно море

На 03.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Глава - Александър Стамболийски; Братска могила; Витоша; Г. Димитров; Дружба; К-н Петко Войвода; Кресна; Лютибродска; Малчика; Мир; П. Берон; Рила; Сакар; Тракия; Хан Аспарух; Черно море

На 03.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - С. Ореховица - И. Вазов

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Адил Дервишев; Бр. Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрк; Люлебургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип Тотю; Мездра; Св. Патриарх Евтимий

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Ал. Стамболийски; Бр. Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Йорданка Николова; Каварна; Коста Златарев; Михаил Кочев; П. Р. Славейков; Плевен; Средна гора; Филип Тотю; Ю. А. Гагарин

На 03.10.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - гр. Плевен - ул.Чаталджа; ул. Хаджи Бенчо; ул. Юрий Гагарин; бул. Христо Ботев

На 03.10.2014 г. /14:30 - 16:30 ч/ - Гулянци - Патр. Евтимй; Долна митрополия; Панайот Волов; Кнежа; 23 септември; Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Арда; Баба Тонка; Бистрица; Благой Иванов; Бузлуджа; Витоша; Въча; Ген. Владимир Стойчев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Михайлов; Георги С. Раковски; Гостиля; Димчо Дебелянов; Д-р Петър Берон; Иван Бонов; Иларион Макариополски; Искър; Йоан Екзарх; Камчия; Кап. Георги Мамарчев; Кирил и Методий; Козница; Константин Фотинов; Криволак; Любен Каравелов; Марин Боев; Марица; Маршал Толбухин; Места; местност Мерата, бл. Горски Разсадник; Неофит Бозвели; Огнян Михайлов; Опълченска; Паисий Хилендарски; Панайот Волов; Панайот Хитов; Пейо Яворов; Петко Д. Петков; Петко Напетов; Петко Р. Славейков; Пею Тодоров; Пирин; Презвитер Кузма; Преслав; Райко Даскалов; Рила; Росица; Средна гора; Стара планина; Стефан Караджа; Стефан Цанов; Стоян Михайловски; Странджа

На 03.10.2014 г. /14:15 - 16:30 ч/ - Кнежа - 23 септември; Алеко Константинов; Бузлуджа; Васил Априлов; Васил Петлешко; Вит; Върбица; Ген. Владимир Стойчев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Михайлов; Гостиля; Димитър Бутански; Дунав; Ивайло; Иван Бонов; Иван Вазов; Иларион Макариополски; Йоан Екзарх; Кирил и Методий; Криволак; Липа; Лом; Мадара; Марин Боев; Маршал Толбухин; Никола Петков; Огнян Михайлов; Опълченска; Охрид; Петко Д. Петков; Петко Напетов; Пею Тодоров; Плиска; Презвитер Кузма; Ракитин; Рила; Росица; Св. Наум; Стефан Караджа; Стефан Цанов; Стражин; Страцин; Тунджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Черноризец Храбър; Юрий Венелин; Юрий Гагарин; Янтра

 

 

Ловешка област

За периода 23.09.2014 г. - 02.10.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - Гложене, общ. Тетевен - Бор; Васил Йонков; Детелина; Йото Николов Врачев; Малина; Минзухар; Найден Стоянов Найденов; Петко Найденов; Синчец; Теменуга

За периода 02.10.2014 г. - 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Община Ловеч - ПК№2

 

На 29.09.2014 г. /08:30 - 11:30 ч/ - Балканец - Ген. Карцов, Краю Колев; мах. Жална; мах. Караниколти, Пенчо Тодоров; Христо Петков; Чучул; Янко Войвода; Бели Осъм; Балкан; Дочо Чакъров; Зеленика; Козя стена; Колю Бояджиев; Стоян Българенчето; Троян, общ. Троян - Амбарица; Ген. Карцов; мах. Голяма рибна; мах. Камен мост; местност Беклемето; Стою Комитата;Чифлик, общ. Троян; Хаджийска

На 29.09.2014 г. /08:45 - 11:30 ч/ - Троян - общ. Троян, Вежен; Ген. Карцов; Грънчарска; Македония; Търнето

На 29.09.2014 г. /09:00 - 09:40 ч/ - Велчево, общ. Априлци - Васил Левски; местн. Джокари; местн. Мачковци; Гумощник; Клиновци; мах. Реката; Цанко Влаховски; Чакърска; Дебнево; местността Папрат; Видима; Девети септември; Калчо Консулов

На 29.09.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Летница, общ. Летница - ул. Бачо Киро; ул. България

На 29.09.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/  - Хан Крум

На 29.09.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/ - Микре - Васил Кировски; Васил Левски; Илия Вълков; Кольо Семов; Кольо Чолашки; Освобождение; Петър Баръмски; Петър Мъньовски; Полковник Орлов; Семо Стоянов; Тонко Биволчето; Христо Ботев; Шипка

На 29.09.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - гр. Ябланица - ул. Христо Ботев; ул. Роза; ул. Нисевица, общ. Ябланица

На 29.09.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - Гложене, общ. Тетевен - Бор; Васил Йонков; Детелина; Йото Николов Врачев; Малина; Минзухар; Найден Стоянов Найденов; Петко Найденов; Синчец; Теменуга

На 29.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Ябланица - ул. Васил Левски, общ. Ябланица

 

На 30.09.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Летница, общ. Летница - ул. Васил Левски; ул. Витоша

На 30.09.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/ - Славяни - Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Кирков; Георги С. Раковски; Изгрев; Марица; Мизия; Оборище; Паисий; Панайот Хитов; Пенчо Славейков; Пирин; Съединение; Хаджи Димитър; Хан Крум; Черно море; Шипка

На 30.09.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/ - Радювене - Арда; Бялка; Иванова могила; Камчия; Козя стена; Марагидик; Марин Колев; Милин Камък; Никола Д. Петков; Пирин; Радецки

На 30.09.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - Дивчовото - Георги Бенковски

На 30.09.2014 г. /11:00 - 14:00 ч/ - Троян, общ. Троян - местност Беклемето

На 30.09.2014 г. /12:00 - 13:00 ч/ - Ловеч - Освобождение,упи III, кв. 277; Хан Кубрат

На 30.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Дивчовото - Боровец; Георги Бенковски; Йото Генков; Капитан Никола Войновски; местн. Боатин; Сава Младенов

 

На 01.10.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Летница, общ. Летница - ул. Георги Раковски; ул. Елин Пелин

На 01.10.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/ - Казачево - Александър Стамболийски; Бачо Киро; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги С. Раковски; Димитър Грънчаров; Иван Вазов; Изворче; Любен Каравелов; Панайот Волов; Поречна; Стара Планина; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Трети март; Хан Крум; Централна

На 01.10.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - Бабинци - Главна; махала Арамлия; махала Бадънското; махала Близнаците; махала Полъта; махала Трескавец; местност Чашката; Първа; Глогово; местн. Три могили; Тетевен; Бабинци

На 01.10.2014 г. /11:30 - 13:30 ч/ - Гостиня - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Иванов; Иван Вазов; Иван Генов; Илия Симеонов; Кирил и Методий; Княз Борис; Любен Каравелов; Михо Нечев; Никола Вапцаров; Панайот Волов; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Яким Груев; Деветаки; Липовец; Христо Ботев; Дойренци - Гарова; местност Прелеза; Йоглав - Александър Стамболийски; Бенковски; Васил Левски; Захари Стоянов; Иван Вазов; Кокиче; Латинка; Мелнишка; Мусала; Никола Василев; Опълченска; Осъм; Отец Паисий; Пирин; Рила; Соргоня; Стара планина; Странджа; Съединение, бл. Мелница; Трети март; Хан Аспарух; Хемус; Христо Ботев; Ловеч; местност Липака; местност Синан тепе; Пресяка - Александър Стамболийски; Васил Левски; Възрожденска; Габрака; Георги Бенковски; Дунав; Иван Вазов; Калето; Климент Охридски; Любен Каравелов; местност Стравиц; местност Ялията; Потока; Райко Даскалов; Свети Кирил и Методи; Стара планина; Стефан Караджа; Съби Даскалов; Тодор Каблешков; Христо Смирненски; Смочан - Албанска; Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски; Дун

 

На 02.10.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Летница, общ. Летница - ул. Пенчо Славейков

На 02.10.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - Малък извор, общ. Ябланица - Изгрев; Лисец; мах. Длабе; Чобаните

На 02.10.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Малък извор, общ. Ябланица - Здравец; Изгрев; Леге; Лиса могила; Лисец; Миразчийска; Присойка

 

На 03.10.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Дерманци - Александър Стамболийски; Васил Левски; Вит; Георги Раковски; Гоце Делчев; Дърман; Любен Каравелов; Мизия; Оборище; Околовръстна; Петко Д. Петков; Подполковник Калитин; Райна Княгиня; Хан Аспарух; Яне Сандански

На 03.10.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Летница, общ. Летница - ул. Сергей Румянцев; ул. Тодор Икономов

На 03.10.2014 г. /09:30 - 13:00 ч/  - гр. Ябланица - ул. Дунав, общ. Ябланица

На 03.10.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - Тетевен - местност Присоето

 

 

Врачанска област

На 29.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Гложене, Общ. Козлодуй - Акаци; Васил Друмев; Вела Пеева; Ленин; Маршал Бирюзов; Стара Планина; Юрий Гагарин

На 29.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Гложене, Общ. Козлодуй - Александър Първи; Александър Стамболийски; Витоша; Иван Вазов; Йонко Милев; Йордан Лютибродски; Йордан Юнчев; Ленин; Мур; Оборище; Огоста; Петко Р. Славейков; Стефан Караджа

На 29.09.2014 г. /08:45-09:00 ч/ - Бърдарски Геран - Девети Септември; Александър Стамболийски; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Димитър Благоев; Дунав; Иван Вазов; Клемент Готвалд; Ленин; Люляк; Месност Край Селото; Мичурин; Никола Вапцаров; Победа; Рила; Стара Планина; Урожай; Христо Ботев; Христо Смирненски; Шипка;
На 29.09.2014 г. /08:45-09:00 ч/ - Бяла Слатина; Баба Тонка; Васил Левски; Георги Бенковски; Захари Стоянов; Иванчо Съйнов; Индустриална; Климент Охридски; Местност Герена; Местност Край Града; Местност Циганския Брод; Панайот Хитов; Райна Княгиня; Сладница; Страхил Войвода; Търнавска; Хан Крум

На 29.09.2014 г. /09:00-11:00 ч/ - Враца - Андрей Николов; Трапезица; Христо Ботев

На 29.09.2014 г. /09:00-16:15 ч/ - Бърдарски Геран - Девети Септември; Александър Стамболийски; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Димитър Благоев; Дунав; Иван Вазов; Клемент Готвалд; Ленин; Люляк;  Месност Край Селото; Мичурин; Никола Вапцаров; Победа; Рила; Стара Планина; Урожай; Христо Ботев; Христо Смирненски Шипка

На 29.09.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Средни Рът - Махала Краева Бачия; Махала Кръста; Махала Марково Равнище; Махала Скр. Колиби; Мах. Бечовското; Махала Голяма Глава;  Махала Дунавското; Махала Койчовци; Махала Кондурите; Махала Куваница; Махала Мончово Търне; Махала Средни Рът

На 29.09.2014 г. /11:00-15:00  ч/ - Община Враца - Фабрика Лютибродски, изкупвателен пункт фирма Ровотел

На 29.09.2014 г. /12:00-16:00ч/ - Крушовица, Общ. Мизия - Аврам Стоянов; Антон Иванов; Асен Златаров; Безименна; Васил Левски; Васил Петлешков; Гаврил Генов; Ген. Скобелев; Георги Кирков; Дафинка Чергарска; Димитър Василев Станкулов; Д-р Петър Берон; Екзарх Йосиф; Иван Вазов; Лазар Драйчев; Ленин; Местност Турски Дол; Местност Червено Кладенче; Минко Костадинов; Неофит Бозвели; Никола Стефанов; Паисий Хилендарски; Петър Цветков; Пирин; Проф. Иван Митев; Райко Даскалов; Спас Гергов Дицов; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Тодор Стаменов Гергов; Хаджи Димитър; Христо Ангелов Панов; Цар Асен; Цоло Николов;
На 29.09.2014 г. /12:00-16:00 ч/ - Липница, Общ. Мизия - 28-ми Април; 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Вардар; Васил Воденичарски; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Горан Буджански; Драва; Дунав; Иван Вазов; Местност Ливадето; Никола Вапцаров; Осъм; Райко Даскалов; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Пудрийски; Юрий Гагарин; Янтра

На 29.09.2014 г. /16:00-16:15 ч/ - Бърдарски Геран - Девети Септември; Александър Стамболийски; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Димитър Благоев; Дунав; Иван Вазов; Клемент Готвалд; Ленин; Люляк; Месност Край Селото; Мичурин; Никола Вапцаров; Победа; Рила; Стара Планина; Урожай; Христо Ботев; Христо Смирненски; Шипка;
На 29.09.2014 г. /16:00-16:15 ч/ - Бяла Слатина - Баба Тонка; Васил Левски; Георги Бенковски; Захари Стоянов; Иванчо Съйнов - Изход Плевен; Индустриална; Климент Охридски; Местност Герен; Местност Край Града; Местност Циганския Брод; Панайот Хитов; Райна Княгиня; Сладница; Страхил Войвода; Търнавска; Хан Крум

 

На 30.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Гложене, Общ. Козлодуй - Акация; Васил Друмев; Вела Пеева; Ленин; Маршал Бирюзов; Стара Планина; Юрий Гагарин

На 30.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Мизия - Трети Март; Бузлуджа; Кузман Янкулов; Люлин; Митко Палаузов; Тодор Каблешков;
На 30.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Хърлец - 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Антим I-ви; Безименна; Благой Иванов; Васил Воденичарски; Витоша; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Дафинка Чергарска; Добруджа; Драва; Елин Пелин; Иван Вазов; Искър; Калето; Кап. Петко Войвода; Кирил и Методий; Кольо Фичето; Людмила Живкова; Любен Каравелов; Марица; Местност Селскостопански Двор; Мизия; Минзухар; Мир; Неофит Рилски; Никола Вапцаров; Оборище; Одрин; Осоговска; Паисий Хилендарски; Панайот Хитов; Пейо Яворов; Рила; Скът; Тодор Каблешков; Трапезица; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Освободител; Цар Самуил; Червена Роза; Шипка; Юрий Гагарин Явор; Янтра

На 30.09.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Борован - Местност Изварковец; Местност Рога;
На 30.09.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Ботево, Общ. Вълчедръм -  Първа; Трета;
На 30.09.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Ботево, Общ. Хайредин - Александър Стамболийски; Бузлуджа; Васил Воденичарски; Васил Левски; Веслец; Витоша; Георги Михайлов; Лазар Драйчев; Местност Стублата; Петко Р. Славейков; Фердинанд Козовски; Хаджи Димитър; Христо Ботев;
На 30.09.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Бързина - 23-ти Септември; 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Бузлуджа; Васил Левски; Гаврил Генов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Димитър Грънчаров; Д-р Петър Берон; Дунав; Любен Каравелов; Мусала; Перник; Петко Д. Петков; Петко Р. Славейков; Сергей Румянцев; София; Станке Димитров; Тодор Каблешков; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Хубава Грозданка;
На 30.09.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Малорад - 1-ви Май; 9-ти Септември; Ангел Бърдарски; Ангел Кънчев; Божур; Бор; Бреза; Валентина Терешкова; Васил Воденичарски; Васил Левски; Вела Пеева; Въло Бързашки; Въло Цоловски; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Бързаков; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Еверест; Иван Козарев; Искър; Калиакра; Карамфил; Кестен; Кирил и Методий; Кокиче; Коста Петров; Липа; Митко Палаузов; Нечовец; Никола Парапунов; Нино Гешовски; Огоста; Осъм; Партизанска; Петко Р. Славейков; Петър Гевезийски; Петър Джигански; Петър Къчев; Петър Сладкара

На 30.09.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - Бяла Слатина - Васил Левски; Васил Петлешков; Д-р Петър Берон; Златия; Ломска; Любен Каравелов; Мир; Огоста; Родопи; Росица; Тодор Каблешков; Христо Ботев

На 30.09.2014 г. /09:30-16:30 ч/ - Козлодуй - Безименна; Васил Воденичарски; Жилищен Комплекс; Жилищен Комплекс; Панайот Хитов; Христо Ботев

На 30.09.2014 г. /09:45-16:30 ч/ - Малорад - Първи Май; 9-ти Септември; Ангел Бърдарски; Валентина Терешкова; Васил Воденичарски; Васил Левски; Въло Бързашки; Георги Димитров; Димитър Благоев; Еверест; Карамфил; Нечовец; Нино Гешовски; Партизанска; Петър Къчев; Петър Сладкара; Синчец; Странджа; Христо Мишов; Цанко Церковски; Цветан Дуцов; Цветко Згориградски; Явор; Янтра; Ясен

На 30.09.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - Мездра - Динко Петров; Добруджа; Любен Каравелов; Мургаш; Оборище; Св.св. Кирил И Методий; Христо Смирненски

На 30.09.2014 г. /10:15-15:30 ч/ - Мездра - Александър Стамболийски; Любен Каравелов; Оборище; Христо Смирненски; Шипка

На 30.09.2014 г. /15:45-16:30 ч/ - Борован - Местност Изварковец; Местност Рога
На 30.09.2014 г. /15:45-16:30 ч/ - Ботево, Общ. Вълчедръм - Първа; Трета;
На 30.09.2014 г. /15:45-16:30 ч/ - Ботево, Общ. Хайредин - Александър Стамболийски; Бузлуджа; Васил Воденичарски; Васил Левски; Веслец; Витоша; Георги Михайлов; Лазар Драйчев; Местност Стублат; Петко Р. Славейков; Фердинанд Козовски; Хаджи Димитър; Христо Ботев;
На 30.09.2014 г. /15:45-16:30 ч/ - Бързина - 23-ти Септември; 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Бузлуджа; Васил Левски; Гаврил Генов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Димитър Грънчаров; Д-р Петър Берон; Дунав; Любен Каравелов; Мусала; Перник; Петко Д. Петков; Петко Р. Славейков; Сергей Румянцев; София; Станке Димитров; Тодор Каблешков; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Хубава Грозданка;
На 30.09.2014 г. /15:45-16:30 ч/ - Малорад - 1-ви Май; 9-ти Септември; Ангел Бърдарски; Ангел Кънчев; Божур; Бор; Бреза; Валентина Терешкова; Васил Воденичарски; Васил Левски; Вела Пеева; Въло Бързашки; Въло Цоловски; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Бързаков; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Еверест; Иван Козарев; Искър; Калиакра; Карамфил; Кестен; Кирил и Методий; Кокиче; Коста Петров; Липа; Митко Палаузов; Нечовец; Никола Парапунов; Нино Гешовски; Огоста; Осъм; Партизанска; Петко Р. Славейков; Петър Гевезийски; Петър Джигански; Петър Къчев; Петър Сладкара

 

На 01.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Гложене, Общ. Козлодуй - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Гео Милев; Кирил и Методий; Рила; Скът; Стефан Караджа

На 01.10.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Борован - Местност Изварковец; Местност Рога;
На 01.10.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Ботево, Общ. Вълчедръм - Първа; Трета;
На 01.10.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Ботево, Общ. Хайредин - Александър Стамболийски; Бузлуджа; Васил Воденичарски; Васил Левски; Веслец; Витоша; Георги Михайлов; Лазар Драйчев; Местност Стублата; Фердинанд Козовски; Хаджи Димитър; Христо Ботев;
На 01.10.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Бързина - 23-ти Септември; 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Бузлуджа; Васил Левски; Гаврил Генов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Димитър Грънчаров; Д-р Петър Берон; Дунав; Любен Каравелов: ,а; Мусала; Перник; Петко Д. Петков; Петко Р. Славейков; Сергей Румянцев; София; Станке Димитров; Тодор Каблешков; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Хубава Грозданка;
На 01.10.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Малорад - 1-ви Май; 9-ти Септември; Ангел Бърдарски; Ангел Кънчев; Божур; Бор; Бреза; Валентина Терешкова; Васил Воденичарски; Васил Левски; Вела Пеева; Въло Бързашки; Въло Цоловски; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Бързаков; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Еверест; Иван Козарев; Искър; Калиакра; Карамфил; Кестен; Кирил и Методий; Кокиче; Коста Петров; Липа; Митко Палаузов; Нечовец; Никола Парапунов; Нино Гешовски; Огоста; Осъм; Партизанска; Петко Р. Славейков; Петър Гевезийски; Петър Джигански; Петър Къчев; Петър Сладкара

На 01.10.2014 г. /09:45-15:45 ч/ - Средни Рът;  Махала Краева Бачия;  Махала Кръста;  Махала Марково Равнище;  Махала Скр. Колиби;  Махала Бечовското;  Махала Голяма Глава;  Махала Дунавското;  Махала Койчовци;  Махала Кондурите;  Махала Куваница;  Махала Мончово Търне; Махала Средни Рът

На 01.10.2014 г. /09:45-16:30    ч/ - Малорад - Първи Май; 9-ти Септември; Ангел Бърдарски; Валентина Терешкова; Васил Воденичарски; Васил Левски; Въло Бързашки; Георги Димитров: .; Димитър Благоев; Еверест; Карамфил; Нечовец; Нино Гешовски; Партизанска; Петър Къчев; Петър Сладкара; Синчец; Странджа; Христо Мишов; Цанко Церковски; Цветан Дуцов; Цветко Згориградски; Явор; Янтра; Ясен

На 01.10.2014 г. /10:00-15:15 ч/ - Община Мездра - МВЕЦ Черепиш, Горско Стопанство

На 01.10.2014 г. /15:45-16:30  ч/ - Борован - Местност Изварковец; Местност Рога;
На 01.10.2014 г. /15:45-16:30  ч/ - Ботево, Общ. Вълчедръм; Първа; Трета;
На 01.10.2014 г. /15:45-16:30  ч/ - Ботево, Общ. Хайредин; Александър Стамболийски; Бузлуджа; Васил Воденичарски; Васил Левски; Веслец; Витоша; Георги Михайлов; Лазар Драйчев; Местност Стублата; Петко Р. Славейков; Фердинанд Козовски; Хаджи Димитър; Христо Ботев;
На 01.10.2014 г. /15:45-16:30  ч/ - Бързина; 23-ти Септември; 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Бузлуджа; Васил Левски; Гаврил Генов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Димитър Грънчаров; Д-р Петър Берон; Дунав; Любен Каравелов; Мусала; Перник; Петко Д. Петков; Петко Р. Славейков; Сергей Румянцев; София; Станке Димитров; Тодор Каблешков; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Хубава Грозданка;
На 01.10.2014 г. /15:45-16:30  ч/ - Малорад; 1-ви Май; 9-ти Септември; Ангел Бърдарски; Ангел Кънчев; Божур; Бор; Бреза; Валентина Терешкова; Васил Воденичарски; Васил Левски; Вела Пеева; Въло Бързашки; Въло Цоловски; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Бързаков; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Еверест; Иван Козарев; Искър; Калиакра; Карамфил; Кестен; Кирил и Методий; Кокиче; Коста Петров; Липа; Митко Палаузов; Нечовец; Никола Парапунов; Нино Гешовски; Огоста; Осъм; Партизанска; Петко Р. Славейков; Петър Гевезийски; Петър Джигански; Петър Къче; Петър Сладкара

 

На 02.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Гложене, Общ. Козлодуй - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Гео Милев; Кирил и Методий; Рила; Скът; Стефан Караджа

На 02.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Гложене, Общ. Козлодуй - Акация; Васил Друмев; Вела Пеева; Ленин; Маршал Бирюзов; Стара Планина; Юрий Гагарин

На 02.10.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Борован - Местност Изварковец; Местност Рога;
На 02.10.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Ботево, Общ. Вълчедръм; Първа; Трета;
На 02.10.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Ботево, Общ. Хайредин; Александър Стамболийски; Бузлуджа; Васил Воденичарски; Васил Левски; Веслец; Витоша; Георги Михайлов; Лазар Драйчев; Местност Стублата; Петко Р. Славейков; Фердинанд Козовски; Хаджи Димитър; Христо Ботев;
На 02.10.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Бързина - 23-ти Септември; 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Бузлуджа; Васил Левски; Гаврил Генов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Димитър Грънчаров; Д-р Петър Берон; Дунав; Любен Каравелов: ,а; Мусала; Перник; Петко Д. Петков; Петко Р. Славейков; Сергей Румянцев; София; Станке Димитров; Тодор Каблешков; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Хубава Грозданка;
На 02.10.2014 г. /08:45-09:30 ч/ - Малорад; 1-ви Май; 9-ти Септември; Ангел Бърдарски; Ангел Кънчев; Божур; Бор; Бреза; Валентина Терешкова; Васил Воденичарски; Васил Левски; Вела Пеева; Въло Бързашки; Въло Цоловски; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Бързаков; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Еверест; Иван Козарев; Искър; Калиакра; Карамфил; Кестен; Кирил и Методий; Кокиче; Коста Петров; Липа; Митко Палаузов; Нечовец; Никола Парапунов; Нино Гешовски; Огоста; Осъм; Партизанска; Петко Р. Славейков; Петър Гевезийски; Петър Джигански; Петър Къчев; Петър Сладкара

На 02.10.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Враца - Демокрация; Козлодуйски Бряг; Кокиче; Максим Горки; Минзухар; Цар Обединител

На 02.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Селановци - Първи Май; 3-ти Март; Алеко Константинов; Александър Невски; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Андрей Николов; Асен Златаров; Баба Тонка; Батак; Бачо Киро; Белослатинска; Боян Чонос; Валентина Терешкова; Васил Левски; Виктор Юго; Възраждане; Ген. Столетов; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги С. Раковски; Дамян Дамянов; Димитър Благоев; Димчо Дебелянов; Добри Чинтулов; Дора Габе; Д-р Петър Берон; Драгана Николова; Дунав; Еделвайс; Елин Пелин; Заря; Йордан Йовков; Кап. Петко Войвода; Кирил и Методий; Лев Толстой; Любен Каравелов; Маршал Толбухин; Мизия; Никола Вапцаров; Оборище; Паисий Хилендарски; Пейо Яворов; Перущица; Петко Д. Петков

На 02.10.2014 г. /09:30-16:30 ч/ - Козлодуй - Безименна; Васил Воденичарски; Жилищен Комплекс; Жилищен Комплекс; Панайот Хитов; Христо Ботев

На 02.10.2014 г. /09:45-16:30  ч/ - Малорад - Първи Май; 9-ти Септември; Ангел Бърдарски; Валентина Терешкова; Васил Воденичарски; Васил Левски; Въло Бързашки; Георги Димитров; Димитър Благоев; Еверест; Карамфил; Нечовец; Нино Гешовски; Партизанска; Петър Къчев; Петър Сладкара; Синчец; Странджа; Христо Мишов; Цанко Церковски; Цветан Дуцов; Цветко Згориградски; Явор; Янтра; Ясен

На 02.10.2014 г. /10:00-16:30 ч/ - Попица - Алеко Константинов; Ангел Кънчев; Витоша; Воден; Дунав; Месност Под Село; Милин Камък; Октомври; Охрид; Софроний Врачански; Стоян Калъчев; Струма; Христо Ценов; Шипка

На 02.10.2014 г. /15:45-16:30 ч/ - Борован - Местност Изварковец; Местност Рога
На 02.10.2014 г. /15:45-16:30 ч/ - Ботево, Общ. Вълчедръм; Първа; Трета;
На 02.10.2014 г. /15:45-16:30 ч/ - Ботево, Общ. Хайредин; Александър Стамболийски; Бузлуджа; Васил Воденичарски; Васил Левски; Веслец; Витоша; Георги Михайлов; Лазар Драйчев; Местност Стублата; Петко Р. Славейков; Фердинанд Козовски; Хаджи Димитър; Христо Ботев;
На 02.10.2014 г. /15:45-16:30 ч/ - Бързина; 23-ти Септември; 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Бузлуджа; Васил Левски; Гаврил Генов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Димитър Грънчаров; Д-р Петър Берон; Дунав; Любен Каравелов; Мусала; Перник; Петко Д. Петков; Петко Р. Славейков; Сергей Румянцев; София; Станке Димитров; Тодор Каблешков; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Хубава Грозданка;
На 02.10.2014 г. /15:45-16:30 ч/ - Малорад; 1-ви Май; 9-ти Септември; Ангел Бърдарски; Ангел Кънчев; Божур; Бор; Бреза; Валентина Терешкова; Васил Воденичарски; Васил Левски; Вела Пеева; Въло Бързашки; Въло Цоловски; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Бързаков; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Благоев; Еверест; Иван Козарев; Искър; Калиакра; Карамфил; Кестен; Кирил и Методий; Кокиче; Коста Петров; Липа; Митко Палаузов; Нечовец; Никола Парапунов; Нино Гешовски; Огоста; Осъм; Партизанска; Петко Р. Славейков; Петър Гевезийски; Петър Джигански; Петър Къчев; Петър Сладкара

 

На 03.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Горни Вадин - Девети Септември; Александър Стамболийски; Васил Левски; Витоша; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Добруджа; Дунав; Душков Дол; Иван Вазов; Леденика; Любен Каравелов; Местност Дунав; Пирин; Сергей Румянцев; Стара Планина; Христо Ботев; Христо Смирненски;
На 03.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Долни Вадин; Ален Мак; Божур; Здравец; Иван Нивянин; Кирил и Методий; Кокиче; Люлин; Митре Попесков; Младен Павлов; Оборище; Олег Кошевой; Охрид; Павел Корчагин; Ропотамо; Хан Аспарух; Цар Самуил; Цветан Брайнов; Шипка

На 03.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Гложене, Общ. Козлодуй - Акация; Васил Друмев; Вела Пеева; Ленин; Маршал Бирюзов; Стара Планина; Юрий Гагарин

На 03.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Гложене, Общ. Козлодуй - Александър I-ви; Александър Стамболийски; Витоша; Иван Вазов; Йонко Милев; Йордан Лютибродски; Йордан Юнчев; Ленин; Мур; Оборище; Огоста; Петко Р. Славейков; Стефан Караджа

На 03.10.2014 г. /09:15-16:30 ч/ - Попица - Алеко Константинов; Ангел Кънчев; Витоша; Воден; Дунав; Месност Под Село; Милин Камък; Октомври; Охрид; Софроний Врачански; Стоян Калъчев; Струма; Христо Ценов; Шипка

На 03.10.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - Роман - Александър Стамболийски; Витоша; Гарван; Ген. Столетов; Георги Димитров; Георги Кирков; Д-р Стоян Стоянов; Жил. комплекс Роман; Иван Вазов; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Люлин; Люляк; Малък Искър; Петко Каравелов; Петко Р. Славейков; Рила; Романова Крепост; Христо Ботев; Шейново; Шипка

На 03.10.2014 г. /12:00-14:00 ч/ - Враца - Георги Апостолов

 

 

Видинска област

На 29.09.2014 г. /08:00-08:45 ч/ - с. Плешивец – Втора; Дванадесета; Девета; Десета;  Единадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета;  Четвърта; Четиринадесета; Шеста - бл. Вила; Шестнадесета; с. Ружинци; Септември;  Александър Ангелов; Александър Стамболийски; Ангел Хитров; Боян Статев; Боян Чонос;  Васил Иванов; Васил Левски; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров - бл. Изход Монтана; Георги Младенов; Георги Първанов; Георги С. Раковски; Горан Богданов; Горан Ценов; Драгомир; Живко Мончев; Живко Пуев; Йорданка Николова; Кирил и Методий; Коста Йорданов; Ломска; Малчика; Миджур; Младост; Найден Найденов; Петър Глухчев; Петър Първанов; Стефан Караджа; Христо Ботев; Христо Смирненски

На 29.09.2014 г. /08:30-09.00 и 13.00-13:30 ч/ - всички потребители на ВЛ Тухларна без напрежение

На 29.09.2014 г. /09:00-10:00 ч/ - гр. Видин – жк. Георги Бенковски

На 29.09.2014 г. /10:00-11:00 ч/ - гр. Видин – жк. Георги Бенковски; ул. Цар Асен I

На 29.09.2014 г. /13:30-14:30 ч/ - гр. Видин – ул. Горазд; бул. Панония; жк. Химик

На 29.09.2014 г. /14:30-16:00 ч/ - гр. Видин - ул. Дунавска; ул. Еделвайс; ул. Княз Александър Батенберг; ул. Цар Александър II - бл. Офис; ул. Цар Симеон Велики

 

На 30.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Видин - Байкал; Бачо Киро; Божур; Волга; Детелина; Димчо Дебелянов; Заря; Иглика; Металург; Незабравка; Независимост; Пролет; Рила; Ружа; Свобода;  Славянска; Стара Планина; Стефан Малиновски; Чайка

На 30.09.2014 г. /08:45-09:45 ч/ - с. Гъмзово - ул. Асен Балкански; ул. Борис Бенчев; ул. Борис Попарданов; ул. Боян Чонос; ул. Братя Миладинови; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Владимир Заимов; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Димитров; ул. Граф Игнатиев; ул. Иван Вазов;  ул. Ленин; ул. Мадара; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Петко Д. Петков; ул. Сергей Румянцев;  ул. Тимок; ул. Толбухин; ул. Хан Аспарух; ул. Цанко Церковски; ул. Шипка

На 30.09.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - с. Ракитница - Ангел Кънчев; Васил Левски; Вела Пеева;  Димитър Благоев; Кирил и Методий; Климент Охридски; Коста Йорданов; Любен Каравелов;  Мико Нинов; Митко Палаузов; Панайот Хитов; Презвитер Козма; Стефан Караджа; Филип Тотю;  Хаджи Димитър; Хан Крум; Хан Омуртаг; Христо Ботев

На 30.09.2014 г. /10:00-11:00 ч/ - гр. Брегово - ул. Боян Чонос; ул. Васил Коларов; ул. Виктор Юго; ул. Георги Димитров; ул. Граф Игнатиев; ул. Димитър Благоев; ул. Д-р Петър Берон;  ул. Ернст Телман; ул. Климент Охридски; ул. Константин Фотинов; ул. Ленин; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Първи Май; ул. Седми Ноември; ул. Толбухин; ул. Христо Смирненски

На 30.09.2014 г. /11:00-12:00 ч/ - гр. Брегово – ул. Борис Попарданов; ул. Вела Пеева; ул. Генерал Тотлебен; ул. Димитър Благоев; ул. Д-р Петър Берон; ул. Дунав; ул. Елин Пелин;  ул. Иван Вазов; ул. Кирил и Методий; ул. Климент Охридски; ул. Ленин; ул. Неофит Бозвели;  ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Отец Паисий; ул. Пенчо Р. Славейков; ул. Полянска; ул. Седми Ноември; ул. Станко Маринцестов; ул. Цанко Церковски

На 30.09.2014 г. /15:00-16:00 ч/ - гр. Видин - ул. Любен Каравелов; ул. Райко Жинзифов

 

На 02.10.2014 г. /08:30-09:15 ч/ - с. Старопатица; с. Раковица; с. Подгоре; с. Шишманово; с. Толовица

На 02.10.2014 г. /08:45-16:00 ч/ - гр. Кула - Александър Стамболийски; Батенберг; Баучер;  Братя Миладинови; Васил Априлов; Възраждане; Генерал Гурко; Гено Цанов; Георги Димитров;  Димчо Дебелянов; Иречек; Мусала; Неофит Рилски; Стара Планина; Толбухин - бл. Упи Vi кв.;  Христо Ботев; Шипка; Янтра; с. Полетковци

На 02.10.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - гр. Белоградчик - Алея Пенчо Славейков; бул. Белоградчишки Проход; ул. Княз Александър Батенберг; ул. Крилатица; ул. Лозан Стрелков; ул. Любен Каравелов; бул. Съединение; ул. Цар Иван Срацимир - бл. Вход Видин

На 02.10.2014 г. /12:30-16:00 ч/ - гр. Белоградчик - ул. Алеко Константинов; ул. Антон Страшимиров; ул. Ведерник; ул. Венец; площад Георги Бенковски; ул. Иван Вазов; ул. Отец Паисий; ул. Пейо Яворов; ул. Св. Св. Кирил и Методий; ул. Стефан Караджа; ул. Феликс Каниц;  ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев; ул. Юрий Гагарин

 

На 03.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Кула - Александър Стамболийски; Батенберг; Баучер;  Братя Миладинови; Васил Априлов; Възраждане; Генерал Гурко; Гено Цанов; Георги Димитров;  Димчо Дебелянов; Иречек; Мусала; Неофит Рилски; Стара Планина; Толбухин - бл. Упи Vi кв.;  Христо Ботев; Шипка; Янтра; с. Полетковци

На 03.10.2014 г. /14:15-15:00 ч/ - с. Плешивец – Втора; Дванадесета; Девета; Десета;  Единадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета;  Четвърта; Четиринадесета; Шеста - бл. Вила; Шестнадесета; с. Ружинци; Септември;  Александър Ангелов; Александър Стамболийски; Ангел Хитров; Боян Статев; Боян Чонос;  Васил Иванов; Васил Левски; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров - бл. Изход Монтана; Георги Младенов; Георги Първанов; Георги С. Раковски; Горан Богданов; Горан Ценов; Драгомир; Живко Мончев; Живко Пуев; Йорданка Николова; Кирил и Методий; Коста Йорданов; Ломска; Малчика; Миджур; Младост; Найден Найденов; Петър Глухчев; Петър Първанов; Стефан Караджа; Христо Ботев; Христо Смирненски

 

 

Монтанска област

За периода 29.09-03.10.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Долна Вереница – ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Деветнадесета;    ул. Единадесета; ул. Извън Регулацията – бл. Млекосъбирателен пункт; Стопански двор; ул. Осемнадесета; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Тринадесета; ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета

За периода 30.09-03.10.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Ягодово - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Вречна; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Дълбоки Дол; ул. Еделвайс; ул. Карян; ул. Малка Река; ул. Марков Кладенец; ул. Разсланица; ул. Синчец; ул. Среченска Бара; ул. Христо Ботев; ул. Ягода

 

На 29.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Славянска; ул. Трети Март; ул. Цар Борис III-ти

На 29.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Димитър Талев; ул. Извора; ул. Цар Борис III-ти; ул. Черковна

На 29.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Чипровци – ул. Павлето; ул. Петър Богдан; ул. Петър Парчевич; ул. Чипровска Комуна
На 29.09.2014 г. /09.00-10.00 ч/
- гр. Монтана - Александър Стамболийски – бл. Хемус; Антим;  Атон; Васил Левски; Георги С. Раковски; Граф Игнатиев; Жеравица; Извора; Извън Регулацията – бл. Спортна Зала; бл. Стадион; транжорна; Камен Цанов – бл. Ботевци; Ком; Комплекс Базара – бл. Гостилница Ямурлука; книжарница – павилион магазин; Пром стоки павилион; павилион копчета; павилион за дрехи; павилион Пром стоки павилион; Хранителни стоки Сашов Борисов фирма Вегатон часовникар – бл. Магазин; Промишлени стоки – павилион; павилион; Любен Каравелов; Македония; Марин Дринов; Нишка; Огоста; Отец Паисий; Охрид; Рила; Родопи;  Св. св. Кирил и Методий; Сирма Войвода; Славчо Красински; Славянска; Средец; Стадион;  Стефан Караджа; Трети Март – бл. Байкал; бл. Машина Сладолед; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хан Крум; Христо Ботев – бл. Малина; бл. Дърводелска Работилница; Цар Борис III-ти; бл. Шипка; Цар Симеон; Юлиус Ирасек

На 29.09.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - гр. Монтана - Александър Стамболийски; Бачо Киро; Братя Миладинови; Бузлуджа – бл. Кристал; Васил Левски; Веренишка; Генерал Столетов; Георги Сраковски; Гладстон; Граф Игнатиев; Гривица; Димитър Талев; Жеравица; Извора; Камен Цанов; Клокотница; Кокиче; Любен Каравелов; Марин Дринов; Нишка; Огоста; Опълченска;  Пъстрина – бл. Бреза здравец; Сан Стефано; Св. св. Кирил и Методий; Трети Март – бл. Бор;  Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хан Крум; Хан Тервел; Христо Ботев; Цар Борис III-ти – бл. Кале;  Цар Симеон; Черковна; Шипка; Юлиус Ирасек

На 29.09.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Берковица - ул. Септември; ул. Акация; ул. Антим Крунев; ул. Асен Златарев; ул. Ашиклар; ул. Вяра; ул. Генерал Скобелев; ул. Живовци; ул. Заряница;  ул. Извън Регулацията - бл. Вила; ул. Кочо Честименски; ул. Панайот Волов; ул. Патриарх Евтимий; ул. Сливница; ул. Стефан Стамболов; ул. Страцимировска; ул. Тракия

На 29.09.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Брусарци - улици 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Георги Димитров; Заводска; Иван Вазов; Иван Козарев; Ленин; Митко Палаузов;  Пирин; Стадион; Стара Планина

На 29.09.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Златия - улици Александър Стамболийски;  Васил Левски; Владимир Поп Томов; Георги Дамянов; Георги Димитров; Гогол; Здравец; Зоя Космодамянская; Иван Вазов; Кубрат; Люляк; Мирон Тодоров; Мичурин; Млада Гвардия;  Никола Кръстев; Пушкин; Стефан Караджа; Титов; с. Расово - Гео Милев

На 29.09.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Монтана - Александър Стамболийски; Братя Миладинови;  Васил Левски; Гладстон; Граф Игнатиев; Гривица; Любен Каравелов; Нишка; Огоста; Пъстрина – бл. Бреза; Христо Ботев; Цар Симеон

На 29.09.2014 г. /10.00-16.30 ч/ - с. Ягодово - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Вречна; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Дълбоки Дол; ул. Еделвайс; ул. Карян; ул. Малка Река; ул. Марков Кладенец; ул. Разсланица; ул. Синчец; ул. Среченска Бара; ул. Христо Ботев; ул. Ягода

 

На 30.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Васил Левски; ул. Любен Каравелов – бл. Дунав; ул. Пейо Яворов – бл. Юрий Гагарин; ул. Хан Аспарух

На 30.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Чипровци – ул. Александър Костов; ул. Балканска

На 30.09.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - с. Гаврил Геново - ул. Двадесет; ул. Двадесет и две;  ул. Двадесет и девет; ул. Двадесет и осем; ул. Двадесет и седем; ул. Двадесет и шест; ул. Първа;  ул. Тридесет; ул. Тридесет и две; ул. Тридесет и девет; ул. Тридесет и едно; ул. Тридесет и осем; ул. Тридесет и седем; ул. Тридесет и три; ул. Тридесет и четири; ул. Тридесет и шест;  ул. Четиридесет; ул. Четиридесет и едно; ул. Четиридесет и три; ул. Четиридесет и четири

На 30.09.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - с. Брегово – ул. Александър Стамболийски; ул. Аспарух;    ул. Берковска; ул. Бързия; ул. Васил Левски; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров; ул. Георги Томов; ул. Замфир Попов; ул. Извън Регулацията – бл. Помпа; ул. Йосиф Иванов; ул. Кирил и Методий; ул. Клисура; ул. Мато Матев; ул. Мито Матев; ул. Никола Йонков Вапцаров; ул. Нова Победа; ул. Софийска;  ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев; ул. Юрий Гагарин; ул. Явор

На 30.09.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Монтана – ул. 22-ри Септември; ул. Велико Търново; ул. Драган Цанков; ул. Жеравица; ул. Индустриална; ул. Мария Димова;  ул. Петър Парчевич; ул. Свети Климент Охридски; ул. Стефан Стамболов; ул. Странджа; ул. Трети Март; ул. Цар Асен;  ул. Юлиус Ирасек; магазин Билла

На 30.09.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом - улици  Бозвели; Георги Спасов; Дунавска; Кирил Петров; Крум Пастърмаджиев; Лодовико Миланези; Никола Войводов; Панайот Волов; Пирин;  Пристанищна; Свобода; Славянска; Цар Асен

На 30.09.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Златия - улици Александър Стамболийски;  Васил Левски; Владимир Поп Томов; Георги Дамянов; Георги Димитров; Гогол; Здравец; Зоя Космодамянская; Иван Вазов; Кубрат; Люляк; Мирон Тодоров; Мичурин; Млада Гвардия;  Никола Кръстев; Пушкин; Стефан Караджа; Титов; с. Расово - Гео Милев

На 30.09.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Гаврил Геново - ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул. Двадесет и девет; ул. Двадесет и едно; ул. Двадесет и четири; ул. Двадесет и шест; ул. Дванадесета; ул. Осемнадесет;  ул. Седемнадесет

На 30.09.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Благово – ул. Александър Стамболийски; ул. Бенковска;  ул. Берковска; ул. Бързия; ул. Вълчова; ул. Георги Димитров; ул. Георги Томов; ул. Говедарника;  ул. Гората; ул. Замфир Попов; ул. Кирил и Методий; ул. Клисура; ул. Лозенец; ул. Любен Каравелов; ул. Михайловград; ул. Морава; ул. Никола Йонков Вапцаров; ул. Охрид; ул. Пирот;  ул. Победа; ул. Първи Май; ул. Софийска; ул. Стара Планина -  бл. Трафо - улично; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев; ул. Цар Самуил; ул. Юрий Гагарин

 

На 01.10.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - Почивна база ЕСО Ресторант Малка Бързия

На 01.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Златия - улици Веселец; Вола; Георги Бенковски; Георги Димитров ; Девети Септември; Извън Регулацията  - бл. Казанка; Искър; Ленин; Методи Попов;  Мусала; Никола Кръстев; Петър Попов; Първи Май; Совата; София; Стефан Караджа;  Суворов;  Терешкова; Христо Смирненски; Цибрица; Черно Море

На 01.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Станево - улици Втора; Двадесет; Двадесет и две; Двадесет и едно; Двадесет и три; Двадесет и шест; Дванадесет; Девета; Деветнадесет; Осемнадесет;  Осма; Петнадесет; Първа; Седемнадесет; Трета; Тринадесет; Четиринадесет

На 01.10.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Дълги Дел - ул. Девета; ул. Десета; ул. Осма; ул. Първа;  ул. Седма; ул. Шеста

 

На 02.10.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Владимирово - ул. Александър Стамболийски; ул. Владимир Петков Минчев; ул. Гаврил Генов; ул. Замфир Попов; ул. Лютенска Дружина; ул. Найден Коцов Вълов; ул. Никола Ефремов; ул. Парка на свободата; ул. Петко Коцов Лечев; ул. Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Коцов; ул. Цветан Василев

На 02.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Златия - улици Веселец; Вола; Георги Бенковски; Георги Димитров ; Девети Септември; Извън Регулацията  - бл. Казанка; Искър; Ленин; Методи Попов;  Мусала; Никола Кръстев; Петър Попов; Първи Май; Совата; София; Стефан Караджа;  Суворов;  Терешкова; Христо Смирненски; Цибрица; Черно Море

На 02.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Говежда - ул. Втора; ул. Двадесет и девет; ул. Двадесет и осем; ул. Двадесет и шест; ул. Тридесет; ул. Тридесет и две; ул. Тридесет и девет; ул. Тридесет и едно; ул. Тридесет и три; ул. Тридесет и четири

На 02.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Разград - улици Двадесет; Дванадесет; Девета; Десета;  Осма; Пета; Петдесет и две; Петнадесет; Първа;  Седемдесет и едно; Седемдесет  и три;  Седма; Четвърта; Четиринадесет; Шеста; Шестдесет и девет; Шестдесет и четири

 

На 03.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Чипровци – ул. Витоша; ул Даскал Живко; ул. Ропотамо; ул. Точо Войвода; ул. Христо Ботев; ул. Христо Смирненски

На 03.10.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - с. Бързия – ул. Пръшковица

На 03.10.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - с. Бързия - ул. 9-ти Септември; ул. Бор; ул. Букет; ул. Изгрев ;  ул. Кирил и Методий; ул. Ком; ул. Липа; ул. Малка Бързия; ул. Петроханска; ул.  Роза;  ул. Синчец; ул. Тодорини Кукли; ул. Христо Ботев; ул. Христо Михайлов; ул. Шипка; ул. Ягода

На 03.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Златия - улици Александър Стамболийски;  Васил Левски; Владимир Поп Томов; Георги Дамянов; Георги Димитров; Гогол; Здравец; Зоя Космодамянская; Иван Вазов; Кубрат; Люляк; Мирон Тодоров; Мичурин; Млада Гвардия;  Никола Кръстев; Пушкин; Стефан Караджа; Титов; с. Расово - Гео Милев

На 03.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Замфир - улици Бенковски; Волга; Генерал Гурко; Драва;  Замфир Хаджийски; Ком; Любен Каравелов; Марица; Оборище; Огоста; Пайсий; Прага;  Раковски; Цеко Воевода

На 03.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Доктор Йосифово – ул. Ангел Йончев; ул. Бельовец;  ул. Божур; ул. Възход; ул. Давид Цонков; ул. Детелина; ул. Д-р Йосиф Иванов; ул. Дунав – трафопост Улично осветление; ул. Здравец; ул. Илия Цеков; ул. Лековника; ул. Липа; ул. Роза;  ул. Тинтява; ул. Цибрица; ул. Цоновчето

На 03.10.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. Лом - улици Васил Левски; Димитър Ангелов; Пирот;  Славянска; Хаджи Димитър

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Ремонтират Паметника на Съветската армия 53| 5001 |22.09.2014 . Къде и кога ЧЕЗ спира тока за ремонти? 0| 4572 |05.09.2014 . Къде ЧЕЗ спира тока за ремонти? 0| 5499 |08.08.2014 . Шофьор бе премазен от автобус, докато го ремонтира 0| 4158 |09.07.2014

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ