2| 5207 |16.06.2018 НОВИНИ

Меси провали Аржентина срещу Исландия

.
Голямата звезда на Аржентина Лионел Меси разочарова отбора си в първия мач от Световното първенство по футбол в Русия. Гаучосите завършиха 1:1 срещу дебютантите от Исландия, а капитанът им пропусна решаваща дузпа през второто полувреме.

Играчът на Барселона бе най-активният за своя тим, но пропусна да донесе успеха, след като пропусна дузпа в средата на втората част. Резултатът бе открит в 19-ата минута от Серхио Агуеро, но само четири минути по-късно Алфред Финбогасон изравни.

През второто полувреме играта бе почти изцяло пред вратата на Исландия, но до гол така и не се стигна.