Реклама / Ads
Frognews
0| 4103 |26.09.2014

Вижте къде ще подменят електромерите

.
В изпълнение на Общите условия на ЧЕЗ Разпределение България и в съответствие с изискванията на действащото законодателство в страната, компанията извършва планова подмяна на електромерите на своите клиенти в Западна България. ЧЕЗ умолява клиентите си, които живеят на посочените долу адреси, да осигурят представител на домакинството, който да присъства на подмяната. Подмяната на електромерите ще се извърши както следва:

София-град

На 29.09.2014 г.  /08:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Младост 4: бл. 428 ,  вх.5

На 29.09.2014 г.  /08:00 - 16:30 ч/ -  гр. София - кв. Овча Купел 2 бл.22 вх.А

На 29.09.2014 г.  /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 802 ВХ. А,  ВХ. Б,  ВХ. В

На 29.09.2014 г.  /09:00 - 14:00 ч/ -  Герман  Местност Зимника: бл. Бетонов Възел, вила, къща, пи 241

На 29.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Красна Поляна Ii Част: БЛ. 9 ВХ.В,  Г,  БЛ. 5 ВХ.А,  Б

На 29.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София - Ж.К. РАЗСАДНИКА, ул. ТРЪНСКИ МАЙСТОР /ТРЪНСКИ ОТРЯД/ № 4, №6, №8, №10А, №14, №14А, №16,  №18, №20А; Даскал Коле: 13, 15, 17, 17А, 19, 19А, 27, 24

На 29.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Ломско Шосе: 100, 102, 104, 106, 106-А, 108, 110, 114, 118, 12, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144

На 29.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 183, 184, 185, 186

На 29.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Дървеница: БЛ. 16,  вх. А,  вх. Б,  вх. В,  вх. Г

На 29.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Дървеница: БЛ. 17, вх. А,  вх. Б,  вх. В,  вх. Г,  вх. Д,  вх. Е

На 29.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Дървеница: БЛ. 13, вх. А,  вх.Б,  вх. В,  вх. Д,  вх.Е

На 29.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Дървеница: БЛ. 12,  вх. Б

На 29.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Дървеница: БЛ. 15,  вх.А,  вх. Б,  вх. В,  вх. Г,  вх. Д

На 29.09.2014 г.  /09:30 - 12:00 ч/ -  гр. София -  Надежда 5: БЛ. 523, 524

На 29.09.2014 г.  /09:30 - 12:00 ч/ -  гр. София - Ж.К.Младост бл.460А

На 29.09.2014 г.  /09:30 - 13:00 ч/ -  гр. София -  Клек /618/616/: 5; Радин Дол: 2, 4, 53, 6, 8; Студен Кладенец: 26, 27, 29, 30, 31, 32, 32А, 34, 42, 44, 46, 48, 48А, 58, 64

На 29.09.2014 г.  /09:30 - 15:00 ч/ -  гр. София -  Надежда 2: БЛ. 216 ВХ.В

На 29.09.2014 г.  /09:45 - 13:00 ч/ -   гр. София - Бъкстон: БЛ. 26, 27, 28, 29, 30; Пирин: 17; Юнашка Песен: 24, 30

На 29.09.2014 г.  /10:00 - 12:00 ч/ -  гр. София - Парково осветление в Борисова градина + р-нт Веселото село

На 29.09.2014 г.  /10:01 - 15:00 ч/ -  Панчарево  Курията: 19; Местност Косанин Дол: 18, 3, 999, кл.а,  бл. Барака, вила, имот 00017, кв. 41 Упи 14-2219, къща, мтп Кл.55-63-69, офис И Сервизна База, пи 2888, ст.33; Местност Ширините: бл. П2816 Кв465

На 29.09.2014 г.  /12:00 - 14:00 ч/ -  община Връбница - Дет. ясли, кв. Обеля

На 29.09.2014 г.  /12:45 - 15:30 ч/ -  гр. София - Къпалня Мария Луиза и подлез под алея яворов

На 29.09.2014 г.  /13:00 - 16:30 ч/ -  гр. София -  643-та /витоша Овча Купел/: 9; Грамос: 16, 18; Лунна Папрат /669/: 1, 13; Прохлада: 13, 15, 19, 22, 24, 24-А, 25, 26, 27, 28, 30, 30-А, 32, 32-А, 33, 34, 34-А, 35, 37, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 7, 7-Б, 7-В, 9

На 29.09.2014 г.  /13:00 - 16:30 ч/ -  гр. София -  Житница: 23,  БЛ. ТП; Коломан: 2, 4,  БЛ. 46 ЗАД; Маестро Кънев/В. Марков/: 11, 11А, 4, 5, 7, 9; Момина Баня: 10, 10 А, 2, 3, 3 А, 5, 6, 6 А, 7, 7 А, 8, 8 А; Момкова Баня: 1, 11, 3, 4, 5, 5 А, 5 Б, 6, 7, 7 А, 7А, 9, 9 А; Народен Герой: 9; Овча Купел: 14, 18, 22, 24, 26, 26А, 28, 51А, 70, 8

На 29.09.2014 г.  /14:00 - 16:00 ч/ -  община Връбница - ул. 3та, ул. 5та, ул. 7ма

 

На 30.09.2014 г.  /08:00 - 11:00 ч/ -  гр. София -  Илинден: БЛ. 146; Сава Михайлов: 23; Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 135, 138, 146, 147, 297,  ДО, О; Сливница: 127, 133, 133-143, 143, 64, 65, ДО,  БЛ. 146, 146 МАГ1/28, 3, МАГ.24, МАГ.СИЛУЕТ М, МАГАЗИН 1.27, ОРЯХОВО, ПРЕД 146, ПРЕД БЛ.146, ТК УЕСТ ПАРК МАГ.16, ТЦ ИЛИНДЕН, ТЪРГ. КОМПЛЕКС, ТЪРГ. КОМПЛЕКС КАФЕ-СКАЙЛАЙН, ТЪРГ. КОМПЛЕКС УЕСТ ПАРК

На 30.09.2014 г.  /08:00 - 16:00 ч/ -  гр. София - Младост 4: БЛ. 491,  вх. 1

На 30.09.2014 г.  /08:00 - 16:30 ч/ -  гр. София - кв. Овча Купел 2 бл.22 вх.Б

На 30.09.2014 г.  /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 802 ВХ. Г,  ВХ. Д,  ВХ. Е

На 30.09.2014 г.  /09:00 - 15:00 ч/ -  гр. София -  Надежда 2: БЛ. 216 ВХ.Г

На 30.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София - Ташкови Ливади /Батул. битка/:№ 2,  № 4,  №6,  №8,  №10,  №16,  №18,  №22,  №24,  №26

На 30.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Красна Поляна II Част: БЛ. 5 ВХ.В,  Г,  БЛ. 6 ВХ.А,  Б

На 30.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Ломско Шосе: 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 46, 450, 54, 56, 58, 60, 64, 68, 70, 74, 76, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98

На 30.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 181, 182, 187

На 30.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Дървеница: БЛ. 45, вх. А,  вх. Б,  вх. В,  вх. 1А

На 30.09.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Дървеница: БЛ. 42, вх. Б,  вх. В

На 30.09.2014 г.  /09:30 - 12:00 ч/ -  гр. София -  Брянска Гора: 1, 1 А, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 6 А, 7, 8; Обединение: 2, 3, 4, 4 А, 5, 5А, 6, 7, 7 А; Ростов: 1, 10, 11, 12 А, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 19 А, 20, 21, 23, 23 А, 25, 26, 28, 28 А, 3, 3 А, 30, 30 А, 4, 6, 7, 8,  БЛ. КЪЩА

На 30.09.2014 г.  /09:30 - 13:00 ч/ -  гр. София -  Ген. Кутузов: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18 А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 35А, 36, 37, 39, 39А, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 51, 53, 53А, 55, 57, 59, 61, 7, 8, 9,  БЛ. 1, 2, 3; Грамос: 10, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Дрян/643-та/: 11; Местност Гърдова Глава: БЛ. УПИ Х-458 КВ.16; Планинец: 11; Преки Път /Димитър Монов/: 81, 86, 94; Прохлада: 30А

На 30.09.2014 г.  /09:30 - 15:00 ч/ -  гр. София -  Младост 4: бл. 495

На 30.09.2014 г.  /09:45 - 12:01 ч/ -  гр. София -  Елемаг: бл. 304; Изток: 2; Константин Кисимов: 2, 2а,  бл. 303, 304; Фредерик Жолио Кюри: 20, 21,  бл. 302, 303

На 30.09.2014 г.  /09:45 - 13:00 ч/ -  гр. София -  Кипарис/726-та/: 6

На 30.09.2014 г.  /10:00 - 12:00 ч/ -  гр. София - КАТ резервно захранване,  Министерство на труда, ;ДСО Монтажи-бараки.

На 30.09.2014 г.  /12:30 - 16:30 ч/ -  гр. София -  357-ма /Връбница/: 10, 11, 12, 16, 17, 18, 20А, 22, 23, 25, 27, 27А, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 37, 38, 39, 4, 41, 42, 43, 45, 47, 47А, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 8, №27А; 361-ва /Връбница/: 1, 10, 2, 4, 6; 362-ра /Връбница/: 10, 12, 17, 23, 25; 363-та/Връбница/: 1; 374-та /Връбница/: 1, 2, 3, 5, 6, 6А, 6Б, 7, 7А, 9; 375-та /Връбница/: 1, 2, 3, 5; 376-та /Връбница/: 1, 10, 2, 3, 8; 378-ма /Връбница/: 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20А, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 3, 30, 31, 31Б, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 4, 45, 5, 53А, 55, 6, 8, 8А, 9, 9А,  БЛ. ЪГЪЛА С УЛ. ЦВЕТНИЦА; Връх Манчо: 7А; Иван Дим. Ненов: 1, 10Б, 12, 14; Кутловица /Михайловград/: 6; Надежда: 1, 10, 11, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8; Подкрепа: 12; Светла: 1, 1 А, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Стефан Дуньов/седми Конгрес: 22, 24, 29, 30, 31, 33, 33А, 35, 35А, 37, 39, 41, 45, 47, 48, 48А, 49, 49А, 49Б, 50, 51, 51А, 55, 59, 6, 60, 61,  БЛ. И УЛ. СВЕТЛА

На 30.09.2014 г.  /13:00 - 15:00 ч/ -  гр. София -  Пи 1649, кв 106: бл. На ъгъла на 8 декем./Акад. Б. Стефанов

На 30.09.2014 г.  /13:00 - 16:30 ч/ -  гр. София -  Белмекен: 14, 15, 16, 20; Бъкстон: БЛ. 36, 36-37, 38, ДО БЛ.38; Мусала: 1, 2, 4, 6, 7; Пирин: 1, 13

 

На 01.10.2014 г.  /08:00 - 16:00 ч/ -  гр. София - Младост 1: БЛ. 30,  вх. А и вх. Б

На 01.10.2014 г.  /08:00 - 16:30 ч/ -  гр. София - кв. Овча Купел 2 бл.22 вх.В

На 01.10.2014 г.  /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - Ж.К. Модерно предградие ул. БРАТЯ СТАНИСЛАВОВИ: № 3,  № 5, ,  № 13,  № 15,  № 17,  № 47,  № 61,  № 63,  № 65,  № 70

На 01.10.2014 г.  /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - Ж.К. Модерно предградие ул. ВИТКОВА ЛИВАДА: № 2,  № 4,  № 8,  № 8A,  № 12,  № 15,  № 22,  № 36,  № 38,  № 40

На 01.10.2014 г.  /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 803 ВХ. А

На 01.10.2014 г.  /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 806 ВХ. А,  ВХ. Б,  ВХ. В,  ВХ. Г,  ВХ. Д,  ВХ. Е

На 01.10.2014 г.  /09:00 - 12:30 ч/ -  гр. София -  Ген. Георги Вазов/иван Пенев: 13, 13а, 15, 15 А, 17, 20а, 21, 22, 22 А, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38

На 01.10.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Враил: 1, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14; Атанас Лозанчев 2, 4, 6, 15;  Възрожденска 75, 77, 79, 83;  Демир Капия 40, 46, 54, 56, 60, 61, 63, 65;  Бъдник 2, 4, 6, 9, 14; 280-та 2, 4, 6; 222-ра 2, 8, 10, 12; 229-та 3, 4, 5, 6; 278-ма 2, 3, 6, 8, 10

На 01.10.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 91, 90 ВХ. В

На 01.10.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Дървеница: БЛ. 43,  вх. Б, ; бл. 44,  вх.А,  вх.Б, вх.В

На 01.10.2014 г.  /09:30 - 12:00 ч/ -  Кътина  Еделвайс/Шопски Парт. Отряд/: 10, 11, 2, 4, 5, 6, 9; Езеро/Васил Коларов/: 13, 14, 20, 21, 26, 27, 29, 39, 9; Иглика: 12; Кокиче/Окт. Революция/: 12; Локомотив: 8; Местност Алула: БЛ. СУШИЛНЯ ЗА БИЛКИ; Местност Малио Дол: БЛ. ВИЛА; Пирамидите/Никола Желязков/: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 2, 20, 20А, 25, 30, 33, 4, 5, 59, 6, 7, 8, 87, 9, О,  БЛ. В.З. МОГИЛАТА УЛ.ПИРАМИДИТЕ П-, ВИЛА, П-Л 143, П-Л 23, П-Л 8; Професорска: 2, 4; Синия Вир: 23, 24, 25, 28, 30, 31, 35, 37, 39, 45, 53,  БЛ. ВИЛА

На 01.10.2014 г.  /09:30 - 13:00 ч/ -  гр. София -  Княжевска /Валентин Андреев/: 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 35А, 36, 38, 39; Кореняците/дим.пъшков/: 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 64, 65, 65А, 67, 67А, 69; Полк. Стойно Бачийски /Филип/: 23, 25, 27, 28, 30, 30А, 31, 32, 32А, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 48, 52,  БЛ. А

На 01.10.2014 г.  /09:30 - 15:00 ч/ -  гр. София -  Надежда 2: 263 ВХ.В

На 01.10.2014 г.  /09:31 - 13:30 ч/ -  гр. София -  Младост 2: бл. 262, 262 /секция Б/, 262 /секция В/,  О

На 01.10.2014 г.  /09:45 - 13:00 ч/ -  гр. София -  605-та /витоша/: 2, 3, 4, 6, 8; Войводина Могила: 101, 108, 108Б, 110, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 123, 124, 126, 128, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 65, 67, 71, 73, 78, 81, 83, 85, 87, 87А, 89, 91, 95, 97, 97А, 99, 99А; Звездица /Георги К. Дим./: 3; Люлински Път/Народно Въстание/: 1, 2-А, 2А, 3, 3А; Полк.стойно Бачийски/филип: 103, 105, 107А, 111, 113, 114, 121, 123, 124, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 93,  БЛ. ГАБЛОТО НА В.МОГИЛА 110; Цар Борис III /Девети Септ.: 280, 284, 288, 298, 330, 332, 334, 338, 340, 344, 346, 348, 358, 364, 368, 372, 374, 376, 380А, 453

На 01.10.2014 г.  /11:30 - 14:30 ч/ -  гр. София -  Младост 2: бл. 290, до Ктп бл. 290

На 01.10.2014 г.  /12:30 - 16:30 ч/ -  гр. София -  14-та/Враждебна/: 20; 15-та/Враждебна/: 1, 10, 2, 29, 2а, 2б, 3, 5, 6, 7, 8, 9; 16-та/Враждебна/: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 22а, 25, 27, 29, 3, 31, 35, 37, 39, 5, 6, 8, 9; 17-та /кв. Враждебна/: 35; 17-та/273/: 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6; 18-та /кв. Враждебна/: 1; 19-та/кв. Враждебна/: 6; 29-та /кв. Враждебна/: 1, 12, 13, 14, 16, 16а, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 6, 7; 30-та/кв. Враждебна/: 10, 12, 14, 16, 2, 25, 35, 36, 38, 41, 42, 44, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; 35-та/кв. Враждебна/: 1, 10, 11, 11а, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; 36-та/кв. Враждебна/: 1, 10, 12, 14, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; 37-ма/кв. Враждебна/: 1, 10, 11, 12, 3, 4, 5, 6, 8; 40-та/кв. Враждебна/: 21, 23, 25, 27, 29, 30, 30а, 31, 31б, 32, 33; 62-ра/кв. Враждебна/: 2, 3

На 01.10.2014 г.  /13:00 - 16:30 ч/ -  гр. София -  Белмекен: 3; Бъкстон: БЛ. 24; Пирин: 10, 12А, 14, 27, №14,  БЛ. ГАРАЖ №1, МАГАЗИН №1; Юнашка Песен: БЛ. 24,  ДО

 

На 02.10.2014 г.  /08:00 - 16:00 ч/ -  гр. София - Младост 1: БЛ. 30,  вх. А и вх. Б

На 02.10.2014 г.  /08:00 - 16:30 ч/ -  гр. София - кв. Овча Купел 2 бл.23 вх.А

На 02.10.2014 г.  /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - Ж.К. Модерно предградие ул. МЕТ0ДИ МАКЕДОНСКИ: № 3,  № 5,  № 5A,  № 7,  № 35,  № 40,  № 42

На 02.10.2014 г.  /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - Ж.К. Модерно предградие ул. ВЪЛЧО ГЕОРГИЕВ: № 2,  № 2A ,  № 3 ,  № 3A ,  № 4 ,  № 9 ,  № 11 ,  № 13 ,  № 15 ,  № 18

На 02.10.2014 г.  /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 803 ВХ. Б,  ВХ. В,  ВХ. Г

На 02.10.2014 г.  /09:00 - 12:30 ч/ -  гр. София -  12-та/враждебна/: 1, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9; 13-та/враждебна/: 1, 10, 11, 14, 15, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9; 14-та/враждебна/: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 2, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  бл. Лят.кухня; 29-та/враждебна/: 15, 15а, 19, 5, 8, 9; 30-та/враждебна/: 17; 31-ва/враждебна/: 4; 62-ра/враждебна/: 1, 2, 3; 8-ма /враждебна/: 26, 26 В, 26а, 28, 30а, 32, 37, 45, 46, 57,  бл. Поща; 9-та/враждебна/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, 1а, 2, 21, 23, 27, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9

На 02.10.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Жорж Дантон/фр.революция/: 5, 6, 10, 35, 39, 45, 50, 52; Илинденско Въстание: 6, 8, 15, 19, 32, 34, 67; Ломско Шосе: 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 97, 99, 101, 131, 132, 137, 139, 141, 143, 145; Кумановски бой 1, 3, 5, 7, 11, 15, 17, 18

На 02.10.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 90 ВХ. Г , Е

На 02.10.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Дървеница: БЛ. 42А, вх. А,  вх.Г;; БЛ.43,  вх. А,  вх. В

На 02.10.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Дървеница: БЛ. 33,  вх. А, ; БЛ. 18,  вх. А,  вх. Б,  вх. В, ; БЛ. 18А,  вх. А

На 02.10.2014 г.  /09:30 - 13:00 ч/ -  гр. София -  Ардино: 2; Кавак /Цвета Юрукова/: 1, 11, 2, 4, 5, 6А, 7, 9; Лъвчето: 1, 11, 13, 3, 5, 7, 8, 9; Медвен /Маргарита Георгиева/: 4, 5, 8, 9; Преслав: 3; Проф.николай Державин: 2

На 02.10.2014 г.  /09:30 - 15:00 ч/ -  гр. София -  Надежда 2: 263 ВХ.Г

На 02.10.2014 г.  /09:45 - 13:00 ч/ -  гр. София -  Буземска: 13, 15, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44,  БЛ. 1, 2, 3, ДО БЛ.1

На 02.10.2014 г.  /10:00 - 14:00 ч/ -  гр. София -  Дианабад: бл. 42, 43, 43-44, 44, 45, 45-46, 46; Драган Цанков: 46,  бл. 1

На 02.10.2014 г.  /11:00 - 14:00 ч/ -  гр. София -  Младост 2: бл. 282; Свети Киприян/к.каприелов/: бл. 282

На 02.10.2014 г.  /12:30 - 16:30 ч/ -  гр. София -  1-ва /кв. Враждебна/: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, 28, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; 2-ра /кв. Враждебна/: 10, 11, 12, 13, 15, 16, 16а, 17а, 18, 19, 19а, 2, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 25б, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 35, 37, 38, 38 А, 39, 40, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 7, 8, 9,  бл. Друг Вид Сграда За Обитаване; 3-та /кв. Враждебна/: 1, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 5, 6, 7, 9, №42; 4-та /кв. Враждебна/: 10, 11, 12, 12а, 12б, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 37, 39, 41а, 41б, 43, 43а, 45, 47, 5, 7, 8, 8а, 9; 7/кв. Враждебна/: 10, 2, 4, 6, 8; Враждебна: 2, 4,  бл. ул. 7-ма

На 02.10.2014 г.  /13:00 - 16:30 ч/ -  гр. София -  713-та /витоша/: 10, 4, 7, 8; Жеравна /Кикола Парапунов/: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 1А, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Изгрев: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Искра: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 9; Калинка: 13, 14, 15, 16, 20А, 7А,  БЛ. КВ. 70; Марта: 11, 8

На 02.10.2014 г.  /13:00 - 16:30 ч/ -  гр. София -  Манастирски Ливади: КВ.5; Мур: №35А; Пирин: 77, 79; Синанишко Езеро: 13,  БЛ. 12

 

На 03.10.2014 г.  /08:00 - 16:00 ч/ -  гр. София - Младост 1: БЛ. 30,  вх. А и вх. Б

На 03.10.2014 г.  /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - Ж.К. Модерно предградие ул. СПРАВЕДЛИВОСТ: № 1,  № 3,  № 5,  № 7,  № 8,  № 10,  № 11,  № 12,  № 13,  № 26,  № 38,  № 39,  № 41,  № 43,  № 44,  № 73,  № 84

На 03.10.2014 г.  /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - Ж.К. Модерно предградие ул.СТЕФАН ДУНЬОВ: № 6,  № 22,  № 24,  № 30,  № 33,  № 37,  № 39,  № 41,  № 49

На 03.10.2014 г.  /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 803 ВХ. Д

На 03.10.2014 г.  /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 810 ВХ. А,  ВХ. Б,  ВХ. В,  ВХ. Г,  ВХ. Д

На 03.10.2014 г.  /08:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - ж.к. Люлин 8: БЛ. 802П

На 03.10.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Парижка Комуна: 22, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 43; Ръжана/три Уши/: 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3134, 35, 36, 37; Христо Силянов/бородински Б: 72-А, 72-Б, 72-В, 72-Г, 67, 69, 71, 73, 75, 83, 85, 87, 93

На 03.10.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 97 ВХ.А , Б

На 03.10.2014 г.  /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. София -  Дървеница: БЛ. 33,  вх. Б, вх. В; БЛ. 34,  вх.Б,  вх.А; БЛ. 18,  вх.Г,  вх. Д,  вх. Е

На 03.10.2014 г.  /09:00 - 16:30 ч/ -  гр. София -  1-ва /Нова Враждебна/: 14, 14а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22,  бл. П-л 2/2; 2-ра /Нова Враждебна/: 31, 45; 3-та /Нова Враждебна/: 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 44, 44а, 5, 6, 7, 8, 9,  бл. Водна Помпа; Враждебна: 3,  бл. Пи 165052, ул.3-та

На 03.10.2014 г.  /09:30 - 13:00 ч/ -  гр. София -  718-та /Витоша/: 2; 719-та /Витоша/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 20, 21, 22, 3, 32, 33, 35, 36, 4, 5, 58, 6, 7, 9; 722-ра /витоша/: 1, 2,  БЛ. КНЯЖЕВО; 776-та: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9; Безименна: БЛ. ВИЛА; Витошко Цвете /Княжево/: 6; Детелина: БЛ. ВИЛА; Полско Цвете: 1, 107, 10А, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 2, 21, 24А, 28, 29А, 3, 34, 38, 5, 53, 61, 7, 78, 8, 9, 95,  БЛ. ВИЛА; Утринна Роса: 10; Църквище: 10, 13, 14, 15, 16, 16А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, №31

На 03.10.2014 г.  /09:30 - 15:00 ч/ -  гр. София -  Надежда 2: 263 ВХ.Д

На 03.10.2014 г.  /09:45 - 13:00 ч/ -  гр. София -  ул. Пирин 29

На 03.10.2014 г.  /10:00 - 14:00 ч/ -  гр. София -  Драган Цанков: 59-63, до, с/у,  бл. 5*-9-6, 59-63, павилион; Константин Игнатов: 1а

На 03.10.2014 г.  /11:31 - 15:30 ч/ -  гр. София -  Димитър Моллов /акад. Е. Павло: 24; Младост 1: бл. 26, мл 1 Подеза Ок Б Ца/, младост 1 - Подлеза На Окръжна, младост 1 Подлез Окр.болница/, ок.б-ца, окр.б-ца, подлез До Окръжна Болница,  До, пав, подл, подл., с/у, сп, сп.; Цариградско Шосе/тракия/: 111а, 113б,  бл. Кафе Хавана Сп.гр. София - Прес, кафе-хавана Соф.прес, ок.б-ца

На 03.10.2014 г.  /13:00 - 16:30 ч/ -  гр. София -  Детелина: 10,  БЛ. ВИЛА; Детелина /Княжево/: 3,  БЛ. В.З.КИЛИЙТЕ, М. КИЛИИТЕ; Люти Дол: 1, 10, 10А, 10Б, 12, 13, 13А, 4, 41, 5, 7, 7А, 8, 9,  БЛ. ВИЛА; Полско Цвете: 101, 107, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 40, 43, 44, 45, 46, 48, 48A, 50, 50А, 52, 54, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 73, 75, 76, 78, 9,  БЛ. ВИЛА; Утринна Роса: 12

На 03.10.2014 г.  /13:00 - 16:30 ч/ -  гр. София -  Боряна: 37-39, 39

На 03.10.2014 г.  /09:31 - 13:00 ч/ -  гр. София -  Младост 1: бл. 54 А, 54а

 

 

Софийска област

За периода 29.09-03.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Смолско

 

На 29.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Сливница, Общ. Сливница - Васил Левски

На 29.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долно Камарци общ. Горна Малина

На 29.09.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - Община Горна Малина - трафопост Черква Байлово

 

На 30.09.2014 г. /08:15-15:15 ч/ - с. Долни Окол

На 30.09.2014 г. /08:30-15:14 ч/ - Сливница, Общ. Сливница - Капитан Олимпи Панов

На 30.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Петърч - Хан Аспарух

На 30.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долно Камарци общ. Горна Малина

 

На 01.10.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Сливница, Общ. Сливница - Васил Левски

На 01.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долно Камарци общ. Горна Малина

 

На 02.10.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Сливница, Общ. Сливница - Капитан Олимпи Панов

На 02.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Долно Камарци общ. Горна Малина

 

На 03.10.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - Сливница, Общ. Сливница - Васил Левски

На 03.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  с. Долно Камарци общ. Горна Малина

 

 

Пернишка област

На 29.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Перник - Св.св. Кирил и Методий; Твърди Ливади

На 29.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - с. Бегуновци

 

На 30.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Перник - Св.св. Кирил и Методий; Твърди Ливади

 

На 03.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Перник  - Бачо Киро; Божур; Васил Петлешков; Лилия; Никола Козлев; Сергей Румянцев; Софийско Шосе; Стефан Караджа; Стоян Заимов; Христо Ясенов

 

 

Благоевградска област

На 29.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Кирил и Методий

На 29.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул.Серес; ул. Лагадина; ул. Петър Берон; ул. Перун; ул. Места

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Васил Априлов; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Любен Каравелов; Никола Парапунов; Ораново; Панайот Хитов; Победа; Септемврийска; Симитли; Славянска; Стара планина - ъгъла; Хаджи Димитър

 

На 30.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - с. Огняново, общ. Гърмен - ул. Иван Вазов

На 30.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Асен Хадживасилев, ул.Струга, ул.Чудомир Кантарджиев

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Васил Априлов; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Любен Каравелов; Никола Парапунов; Ораново; Панайот Хитов; Победа; Предел; Септемврийска; Симитли; Славянска; Стара Планина - ъгъла; Хаджи Димитър

 

На 01.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Гърмен, общ. Гърмен - ул. Втора

На 01.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул.Серес; ул.Лагадина; ул.Петър Берон; ул.Перун; ул.Места; ул.Вардар; ул.Станке Димитров

На 01.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крупник - Васил Левски; Влахина; Георги Димитров; Димитър Благоев; Кирил и Методий; Кресненско въстание; Лев Писарев; местност Въчева; Пайсий Хилендарски; Средорек

На 01.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Симитли - Васил Априлов; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Любен Каравелов; Никола Парапунов; Ораново; Панайот Хитов; Победа; Предел; Септемврийска; Симитли; Славянска; Стара Планина - ъгъла; Хаджи Димитър; Яне Даракчийски

 

На 02.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Мосомище, общ. Гоце Делчев - ул. Иван Козарев

На 02.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул.Серес, ул.Лагадина, ул.Петър Берон, ул.Перун, ул.Места, ул.Вардар, ул.Станке Димитров

На 02.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крупник - Васил Левски; Влахина; Георги Димитров; Димитър Благоев; Кирил и Методий; Кресненско въстание; Лев Писарев; местност Въчева; Паисий Хилендарски; Средорек

 

На 03.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Господинци, общ. Гоце Делчев

На 03.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Серес, ул. Лагадина, ул. Петър Берон, ул. Перун, ул. Места, ул. Вардар, ул.Станке Димитров

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крупник - Георги Димитров; Гоце Делчев, бл. Мелница; Даме Груев; Димитър Благоев; Димитър Талев; Кирил и Методий; Кресненско Въстание; Крупник; местност Въчева

 

 

Кюстендилска област

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Прогона; Свети Иван Рилски; Тишина; Цар Иван Асен II

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  с. Мали Върбовник - началото

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  с. Баланово

На 29.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Боровец

 

На 30.09.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Дупница - Прогона; Свети Иван Рилски

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Мали Върбовник

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  с. Баланово

На 30.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Боровец

 

На 01.10.2014 г. /09:00 - 10:30 ч/ - Община Бобошево, село Каменик

 

На 03.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Дупница - Прогона

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  с. Мали Върбовник

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  с. Баланово

На 03.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  Боровец

 

 

Плевенска област

На 29.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Дисевица - ул. Юнско Въстание

На 29.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Николаево, общ. Плевен - ул. Алабин; ул. Вит; ул. Исперих; ул. Кирил и Методий; ул. Марица; ул. Сливница

На 29.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Загражден - ул. Велин; ул. Оборище; ул. Шипка; ул. Марица; ул. Димитър Благоев; ул. Никола Вапцаров; ул. Пирин

На 29.09.2014 г. /09:30 - 11:00 ч/ - гр. Плевен - Георги Кочев; Десети декември; Ем. Васкидович /Аврора/; Молдавия

 

На 30.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Велчова завера; ул. Ген Скобелев; ул. Димчо Дебелянов; ул. Назъм Хикмет; ул. Осогово; ул. Христо Янчев

На 30.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Николаево, общ. Плевен - ул. Иван Вазов; ул. Пирин; ул. Хаджи Димитър

На 30.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Загражден - ул. Никола Вапцаров; ул. Бачо Киро 

На 30.09.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - Долни Дъбник - В. Левски; Ген. Скобелев; Гео Милев; Д. Дебелянов; Захари Стоянов; П. Волов; Радецки

На 30.09.2014 г. /09:15 - 11:00 ч/ - Пелишат - Партизани; Вит; Дунав; Иван Вазов; Любен Вешков; Осъм; Победа; Христо Ботев

На 30.09.2014 г. /09:30 - 11:00 ч/ - гр. Плевен - Панайот Волов; Пирин; Цоню Матев

 

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Долни дъбник - ул. Велчова завера; ул. Ген. Скобелев; ул. Димчо Дебелянов; ул. Назъм Хикмет; ул. Осогово; ул. Христо Янчев

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Николаево, общ. Плевен - ул. Васил Левски; ул. Дунав; ул. Елин Пелин; ул. Хан Омуртаг; ул. Хан. Аспарух; ул. Христо Ботев

На 01.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Загражден - ул. Никола Вапцаров; ул. Суворов; ул. Янтра; ул. Ленко Мишев; ул. Пирин; ул. Георги Димитров

 

На 02.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Долни дъбник - ул. Бузлуджа; ул. Иван Вазов; ул. Иван Рилски; ул. Илия Бешков; ул. Ст. Заимов; ул. Тодор Каблешков

На 02.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Коиловци - ул. Борис Бардушев; ул. Братя Миладинови; ул. Здравко Бойчинов; ул. Ресен; ул. Тинтява; ул. Тича

На 02.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. Гулянци - ул. Асен Златаров; ул. Вола А; ул. Добруджа

 

На 03.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Бъркач - ул. Александър Стамболийски; ул. Анжело Димитров; ул. Н. Й. Вапцаров; ул. Сибирска; ул. Христо Ботев

На 03.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Коиловци - ул. Борис Бардушев; ул. Здравко Бойчинов; ул. Марица; ул. Морава; ул. Средна гора; ул. Стара планина; ул. Черно море

На 03.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Ореховица - И. Вазов

 

 

Ловешка област

На 29.09.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Летница, общ. Летница - ул. Бачо Киро; ул. България

 

На 30.09.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Летница, общ. Летница - ул. Васил Левски; ул. Витоша

 

На 01.10.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Летница, общ. Летница - ул. Георги Раковски; ул. Елин Пелин

 

На 02.10.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Летница, общ. Летница - ул. Пенчо Славейков

 

На 03.10.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - гр. Летница, общ. Летница - ул. Сергей Румянцев; ул. Тодор Икономов

 

 

Врачанска област

На 03.10.2014 г. /12:00-14.00 ч/ - гр. Враца – ул. Георги Апостолов 19, 58, 60, 62, 63

 

 

Видинска област

За периода 29.09-03.10.2014 г. няма да има подмяна на електромери на територията на област Видин.

 

 

Монтанска област

На 29.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Славянска; ул. Трети Март; ул. Цар Борис III-ти

На 29.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Димитър Талев; ул. Извора; ул. Цар Борис III-ти; ул. Черковна

На 29.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Чипровци – ул. Павлето; ул. Петър Богдан; ул. Петър Парчевич; ул. Чипровска Комуна

На 30.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Васил Левски; ул. Любен Каравелов – бл. Дунав; ул. Пейо Яворов – бл. Юрий Гагарин; ул. Хан Аспарух

На 30.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Чипровци – ул. Александър Костов; ул. Балканска

 

На 03.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Чипровци – ул. Витоша; ул Даскал Живко; ул. Ропотамо; ул. Точо Войвода; ул. Христо Ботев; ул. Христо Смирненски

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Борисов: Никъде не съм казал "широка коалиция" 124| 4707 |26.09.2014 . Вижте къде ЧЕЗ ще прави прави профилактика 0| 5154 |19.09.2014 . Гуцанов изригна: Къде е ремонтът от заделените 5 млн. лв за спортна зала 9| 4777 |17.09.2014 . Къде и кога ЧЕЗ спира тока за ремонти? 0| 4572 |05.09.2014

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ