Понеделник, 19 Ноември 2018, 20:14
Frognews
0| 6145 |28.03.2014

ЧЕЗ съобщава за прекъсване на тока заради подобряване на услугите

.
ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град
За периода 27.03.-03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.София - Ф-ма Бертхолд
За периода 31.03.-01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.София - Славия бл. 26

На 31.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Алеко Константинов, ул. Ела, ул. Елен, ул. 22-ра, ул. 27-ма, ул. Асанова чешма, ул. Бели брег, ул. Бистър поток, ул. Борика    
На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Бадемова гора бл. 11 вх.В
На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Костенски водопад 12
На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр.София - жк Стрелбище бл. 11
На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр.София - ул. Кестенова гора 25
На 31.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр.София - жк Надежда 5, бл. 506 вх. Г
На 31.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр.София - жк Надежда 5 бл. 507 вх. А, вх. Б
На 31.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр.София - жк Люлин 7 бл. 711 вх. А
На 31.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр.София - жк Люлин 7 БЛ. 711А
На 31.03.2014 г. /08.45-12.45 ч/ - гр.София - Младост 2 бл. 219, 219a, До

На 31.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр.София - Доспат 4 и 5, Дукатска планина 11 и административна сграда и 19, Тунджа 7
На 31.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр.София - Надежда 4 бл. 423 вх. А,Б,В, бл.424 вх. А,Б,В БЛ. 439 вх.А,Б,В,Г, бл.438 вх.А,Б,В,Г
На 31.03.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр.София - 659-та 3, бл. 3, а6а, а6б, а7, м-1, 675-та 31, Маестро Кънев 14
На 31.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр.София - Захарна фабрика бл.17,18
На 31.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр.София - ул. Дебър 3
На 31.03.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. София - Зона Б-18 бл. 9
На 31.03.2014 г. /10.15-14.15 ч/ - гр.София - Дианабад бл. 1 вх.А и Б, бл. 3 вх.А,Б,В, бл. 5 вх. А
На 31.03.2014 г. /11.01-14.01 ч/ - гр. София - Зона Б-5 бл. 24,25, Зона Б-5-3 24, бл. 24, 25, 26, Средна гора бл. 24, 25
На 31.03.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-18 бл. 10,11

На 01.04.2014 г. /06.00-07.00 ч/ - гр. София - Промишлена зона Обеля, ТП Толева махала, магазин Джъмбо, Складова база, Толева махала, база Хелпман, плодохранилище Волуяк, Булленд - по искане на Топлофикация София
На 01.04.2014 г. /08.00-12.00 ч/ - с. Герман - Патриарх Герман 108, 110, 112, 112а, 116София   На 01.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Надежда 3 бл. 305
На 01.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Кокаляне - ул. Александър Генков, ул. Димитър Благоев, ул. Зора, ул. Иван Шишман, ул. Изгрев, ул. Малчика, ул. Михово блато, ул.Родолюбие, ул. Стефан Караджа, ул. Тодорини кукли, ул.Трудолюбие, ул.Цар Иван Асен, ул. Слатин дол, ул.Роза, ул. Роса, ул. Пролет, ул.Орниче, ул. Васил Левски, ул. Ведена, ул. ген. Кирил Ботев, ул. Искър, ул. Люляците, ул. Петър Берон, ул. Самоковско шосе, ул. Теменуга
На 01.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Боровинка, ул. Кактеричка, ул. Елешница, ул. Здравец, ул. Кайлъка, ул. Войнишко въстание, ул. Горелица, ул. Дупките, ул. Еделвайс, ул. Ивето
На 01.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1, блок 36, вх.14 и вх.15
На 01.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 4 вх.А
На 01.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Нишава 159, бл. 163 вх.А, вх.Б
На 01.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 159-163
На 01.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 5 бл. 507 вх. В, вх. Ггр. София жк На 01.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Надежда 5 бл. 508 вх. А
На 01.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 711 вх. Б
На 01.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. София - Младост 2 1, до, бл. 219б, 219в, 220, 220 А, 220а, су бл. 220
На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ТП Толбухин I, ТП Толбухин II, ТП Толбухин III
На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Слатина бл. 27
На 01.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Надежда 4 бл. 440 вх. А, Б, В, Г, бл. 441 вх.А, Б, В, Г, бл. 448 вх. А, Б, В, Г, Д
На 01.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Боряна 36 А, Бързарица бл. Упи -8506, Кв.25а Драгоман 13, 13 А, 15 А, 17, 17а, 19, 21, 21 А, 23, 23 А, 36, 38, Народен герой 20, Народно хоро 43 Д, 45, 47, 49, бл. 40
На 01.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Захарна фабрика бл.19, 20
На 01.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Славия бл. 27
На 01.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - Гранит 14, 15, 16, 16А, 21, 22, 23, 26, 28А, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 39, 41, Димитровград 21, Европа 37, Люлин 10, 5, Майски ден 20Б, 23, Тома Давидов 1
На 01.04.2014 г. /09.30-12.30 ч/ - гр. София - Макгахан 51, бл. 79, 80, 81, до бл. 80, Хаджи Димитър бл. 79, 80, 81
На 01.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Надежда 1 бл. 153 вх.Г, Надежда 2 бл. 272 вх.Б
На 01.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - жк Дружба, ул.Делийска воденица 31
На 01.04.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Зона Б-18 бл. 12,13, Пиротска бл. 13
На 01.04.2014 г. /10.15-15.15 ч/ - гр. София - Младост 4 бл. 482, 482 - Маг.11, 482- Ателие 2, 483
На 01.04.2014 г. /11.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-18 бл. 13,14, Пиротска 120
На 01.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Люлин 10 бл. 131, 132, 133, 134, 136
На 01.04.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - жк Дружба ул.Делийска воденица 29

На 02.04.2014 г. /05.14-16.16 ч/ - гр. София - Банишора бл. 25, 27, 29, бл.29, до бл. 29, Тп Ген. Столетов 37, 41, 47, 49, Круша планина бл. Паркинг
На 02.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Бенковски 15, 8, Биримирска вода 2,5, Биримирски извор 10, 14 а, 16, 20, 20А, 21, 22, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 6, 8, Биримирци 5, 9, бл. Кметство, Горгосица 1, 1 А, 10, 2, 3, 4, 6, 8, Иван Кралича 1, 10, 12, 16, 2, 3, 4, 6, Лазар Михайлов 27, 31, 35, 37, 45, 49, 51, Мелодия 14, Олдашевец 3, Поп Георги Величков 12, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Светлина 1, 10, 11, 12, 13, 18, 2, 3, 3А, 4, 5А, 8, 8А, Тетевенска 12, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 24, 28, 3, 6, Успех 1, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 17, 19А, 20, 24, 25, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, Хоризонт 11, 15, 21, 3Г, 43, 47, 7, БЛ. УПИ ХVIII, КВ.34
На 02.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Кокаляне - ул. Александър Генков, ул. Димитър Благоев, ул. Зора, ул. Иван Шишман, ул. Изгрев, ул. Малчика, ул. Михово блато, ул.Родолюбие, ул. Стефан Караджа, ул. Тодорини кукли, ул. Трудолюбие, ул. Цар Иван Асен, ул. Слатин дол, ул. Роза, ул. Роса, ул. Пролет, ул. Орниче, ул. Държов дол, ул. Бор, ул. Валозите, ул. Васил левски, ул. Искър, ул. Латинка, ул.Липова падина, ул. Петър Берон, ул. Самоковско шосе, ул.Теменуга, ул.Явор, ул. Васил Левски, ул. Ведена, ул. ген. Кирил Ботев, ул. Искър, ул. Люляците
На 02.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Любомир Миланов, ул. Офелиите, ул. Лесковец, ул. Кирил Димитров, ул. Китен, ул. Майско утро, ул. Превалски езера, местност Герена
На 02.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 4 вх. Б
На 02.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 711 вх. В
На 02.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 5 бл. 508 вх. Б, вх. В, вх. Г
На 02.04.2014 г. /08.45-16.45 ч/ - гр. София - Младост 1, блок 36A Вх.A и блок 36 Вх.9
На 02.04.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София - бул. Президент Линкълн 68
На 02.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. София - Александър Малинов бл. Пред бл. 223, Андрей Ляпчев 72, Младост 2 бл. 223, 223 Пазара, 224, 224 С/у, 224 до, 225, 226,
На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 4 бл. 477, 477а230, до 224, До, зад, с/у Свети Киприян 10, бл. С/у бл 224, срещу бл. 224, 478, 480
На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 177 вх. Д, Е, Ж
На 02.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Буземска 13, 15, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, бл. 1, 2, 3, до бл. 1
На 02.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Захарна фабрика бл. 21,22
На 02.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Славия бл. 28
На 02.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Надежда 2 бл. 272 вх.Г, Д
На 02.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Леда 15, Надежда 4 бл. 449 вх.А, Б, В, Г, Д, БЛ. 450 вх.А, Б, В, Г, Д
На 02.04.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. София - 311-та 1, 2, 313-та 1, 2, 319-та 1, Ботевград 1, 2, 3, 5, Братска дружба 2, 3, 4, 5, 6, 8, Дръстър 1, 11В, 2, 21Б, 29, 38А, Лайбниц 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16А, 16Б, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 5, 6, 8, 9, Несебър 21, 21А, 21Б, 22Б, 24, 24А, 24Б, 24В, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, Суходолска 101, 101А, 101Б, 103, 103А, 105, 107, 107А, 107В, 107Г, 107Д, 109, 111, 113, 115, 119, 12, 121, 123, 125, 14, 16, 18, 20, 22, 22А, 97, 99
На 02.04.2014 г. /09.31-12.00 ч/ - гр. София - Люлин 10 бл. 122, ДО
На 02.04.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - гр. София - Парчевич 1 до 13, Парчевич 2 до 10, Неофит Рилски 1, 3 ,5 и 2А, Солунска 23 и 25, бул. Христо Ботев 12 до 22
На 02.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - ул.Амстердам 16 и 18
На 02.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - Алдомировска 100, 100А, 110, 112, 120, 122, 124, 126, 75, 77, 83, 88, Александър Стамболийски 155, 163, 165, бл. 155, 157, 159, 161, 163, 165, Инж. Иван Иванов 57, 61, 63, 63А
На 02.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Осогово 68, 74, 76, 81, 84, ъгъла с,  бл. Кирил и Методий, фриз.салон, Сливница 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 134, 138, 142, 146, 148, 152А, 158, 160, 162, 164, 164А, бл. А, Христо Ботев 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 112Б, 118, бл. А
На 02.04.2014 г. /11.00-15.00 ч/ - гр. София - Александър Стамболийски 126, 147, 147А, 147В, Българска морава 22, Зона Б-5 бл. 12, Одрин 65
На 02.04.2014 г. /11.30-13.30 ч/ - гр. София - Градинарска бл. 5
На 02.04.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. София - ТП Селтра, ул.5004 6
На 02.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5 бл. 14, Одрин бл. 14, до 14
На 02.04.2014 г. /12.00-16.16 ч/ - гр. София - Димитър Талев 2, Люлин 10 бл. 135, 137, с/у Петър Дертлиев т. 405
На 02.04.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - Гара Искър Национална научноизследователска станция по ловно стопанство, биология и болести на дивеча, ф-ма Никовет, бул.Искърско шосе 5, 19 и 19А

На 03.04.2014 г. /07.15-18.15 ч/ - гр. София - Надежда 4 бл. 445, 447
На 03.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 3 блок 438 вх.А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх.Д, вх.Е
На 03.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Равнище, ул. Слънчев залез, ул. Спортист ул. Сребрист бор, ул. Марин чукар, ул. Ново село, ул. Пирин, ул. Приплат, ул. Пролет
На 03.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. София - Младост 4 бл.  472
На 03.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 23А вх.В, жк Стрелбище бл. 26А вх.А, вх.Б
На 03.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 5 бл. 509 вх. А, вх. Б, вх. В
На 03.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 712 вх. А
На 03.04.2014 г. /08.30-17.30 ч/ - гр. София - Априлско Въстание 1, 10, 12, 14, 2, 3, 5, 7, бл. Павилион пред бл. 57, павилион-сп. Петрохан, Лев Толстой бл. 57, 68, Толстой 2, бл. 57
На 03.04.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. София - Младост 1, блок 36 Вх.10 и Вх.11
На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 11, вх. А, Хаджи Димитър бл. 11а,  вх. А, Б, В
На 03.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Крайречна 1, 10, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 8 А, Крайречна 18, 8, Лешникова гора бл. Гробищата, Папрат 1, 11, 13, 13а, 17, 1а, 2, 3, 5, 7, 9, 3а, бл. Пред Гробището Цветя, спирка Гробища, упи Хv - 170 Кв 34 Кв Д-ци,, Черни Връх 193, 230а, 230б
На 03.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Леда 15, Надежда 4 бл. 451 вх. А, Б, В, Г, бл. 452 вх. А, Б, В, Г
На 03.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Захарна фабрика бл. 23, 24
На 03.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Славия бл. 29
На 03.04.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 110, 111
На 03.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - Крим 28, Люлин 8 0, ДО, бл. 809, 881, 881-ТП, 882, ДО бл.882, кр.сп.трол.6, тп до 882, ул. Златопласт, Търново 1, 11, 13, 17, 1А, 21, 23, 27, 3, 3А, 9, бл. пав.2 преа 12 полик.
На 03.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Надежда 2 бл. 272 вх.Е, Ж
На 03.04.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. София - Христо Трайков бл. 10
На 03.04.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5 бл. 17, 18, Камен Андреев 9, Сердика бл. 19, 20, до
На 03.04.2014 г. /10.00-14.30 ч/ - гр. София - бул.Климент Охридски 27А
На 03.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. Банкя - Бор 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 28А, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 37А, 39, 5, 6, 6А, 7 2, 5, 6, 7, 8, 9, с/у, бл. вила, трафопоста Оборище 1, 10, 2, 2А, 3, 4, 7
На 03.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Княгиня Мария Луиза 42, 44, 50, 54, 60
На 03.04.2014 г. /11.00-15.00 ч/ - гр. София - Зона Б5 блок 18
На 03.04.2014 г. /11.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 2 2, бл. 226, 227, 228, 230
На 03.04.2014 г. /11.30-15.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 110, 111
На 03.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5 бл. 5
На 03.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Ген. Асен Николов 3, 4, бл. сел. аптека и офиси Годеч 21, 34, Гургулят 40 Кап. Никола Божков 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, бл. сладкарница, склад Люлин 8 бл. 881, 883, Своге 1, 10, 12, 13, 13А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, Тодор Влайков 27, 27А, 28, бл. 28,  Тодор Г. Влайков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 1А, 2, 20, 21, 22, 22А, 24, 24А, 26, 27, 28, 28А, 29, 29А, 3, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 45А, 5, 7, 8, 8А, 9, 9А, бл. жк Люлин, Филиповско шосе 9, бл. кв. Люлин

На 04.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Железница - ул. Ален мак, ул. Боровец, ул. Ведена, ул. Витево, ул. Дъбова гора, ул. Еделвайс, ул. Здравец, ул. Изгрев, ул. Искърска, ул. Лява река, ул. Люляк, ул. Плана планина, ул. Самоковско шосе, ул. Стамболова река, ул. Урвич, ул. Центъра, ул.Черни връх, ул. Шипка, ул. Видена, ул. Вителски дол, ул. Дрен, ул. Дъбова гора, ул. Здравец, ул.Иглика, ул.Кимов дол, ул.Лява река, ул. Ленище, ул. Лозенска планина, ул. Малка железница, ул. Пробуда, ул. Плана планина, ул. Самоковско шосе, ул. Стамболова река, ул. Урвич
На 04.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Кокаляне - ул. Стефан Караджа, ул. Околовръстна, ул. Александър Генков, ул. Цар Калоян, ул. Св. Св. Кирил и Методи, ул. Кръстан Младенов, ул. Здравец, ул. Старата чешма, ул. Могилата, ул. Урвич, ул. Ралевица, ул. Искър, ул. Димитър Благоев, ул. Държов дол, ул. Зора, ул. Иван Шишман, ул. Изгрев, ул. Малчика, ул. Родолюбие, ул. Стефан Караджа, ул. Тодорини кукли, ул. Тополите, ул. Цар Иван Асен
На 04.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Лозен - ул.Съединение, ул. Лилия, ул. Дъб, ул. Гергана, ул. Янко Панайотов, ул. Явор, ул. Съединение, ул. Акация, ул. Бор, ул. Каси Дол, ул. Кория, ул. Липа, ул. Ясен
На 04.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Владая - ул. Чаладинка, ул. Тополите, ул.,Реката, ул. Янкино усое, ул. Равнище, ул. Червена трева, ул. Язбино
На 04.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк Стрелбище бл. 5Б вх.А, бл.5 вх.А, вх.Б
На 04.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 5 бл. 509 вх. Г, Д, Е
На 04.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 712 вх. Б, В
На 04.04.2014 г. /08.45-16.45 ч/ - гр. София - Младост 1, блок 36 Вх.12 и Вх.13
На 04.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Младост 2 бл. 229, 231, 232, 233, Тп До Тулово бл. 232, Тп До
На 04.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 11, вх. Б, В, Г, бл. 72, вх.А
На 04.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Христо Трайков бл. 7, 8, 8Б, 9, 9Б
На 04.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Ангел Букурещлиев 9, Боровинка 4, Ген. Ковачев 2, 4, 6а, 9, Елена Снежина 1, 10, 13, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, Камен дял 3, 4, 6
На 04.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Захарна фабрика бл. 25, 26
На 04.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Славия бл. 30
На 04.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - 340-та 1, 7, бл. с-у бл.816, 383-та 2, 4, 6, 8 Люлин 8 бл. 806, 816
На 04.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Надежда 2 бл. 272 вх.З, И, Й
На 04.04.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. София - Леда 15, Надежда 4 бл. 457
На 04.04.2014 г. /10.00-14.16 ч/ - гр. София - жк Дървеница ул.Зелена поляна 1, 3, 4, 6, 8, 10, 21, 21А, 30, 32, 34 ул.Перперикон бл.6, бл.12 вх.А, Б, В
На 04.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5 бл. 5
На 04.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Ген. Асен Николов 18, 24, бл. 814, ъгъла със ул. Златоструй, Красино 1, бл. с/у 814, Люлин 8 бл. 813, 814, 816, до, о, пред, с/у


Софийска област
За периода 31.03-02.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - с. Лъга - Асфалтова база
За периода 02-03.04.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - с.Бойковец, гр.Етрополе, вил.зона Язовира.
За периода 02-03.04.2014 г. /09:45-16:00 ч/ - гр.Ботевград - Кравеферма Медвен, Телеутотелно стоп.Кошари, Дренето, ф-ма Искър

На 31.03.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - с. Искрец - Васил Левски
На 31.03.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Годеч - махала Джуричова
На 31.03.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Белица
На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Костенец - ул. Белмекен от до, Каскаден район Костенец, ул. Витоша от до
На 31.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Славейков
На 31.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Елин Пелин - ул. Детелина
На 31.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Никола Вапцаров, ул. Христо Смирненски, ул. Христо Ботев
На 31.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Мирково - Александър Стамболийски, Градище, мест. Попов тор

На 01.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец  - ул. Пирин от до, ул. Рила от до, ул. Цар Симеон I от до
На 01.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Годеч - махала Найденова
На 01.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Момчил Войвода
На 01.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Искрец - Васил Левски, махала Букет
На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Александър Батенберг
На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Витоша
На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Александър Атанасов,ул. Александър Стамболийски
На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Мирково - Александър Стамболийски, Градище, мест. Попов тор
На 01.04.2014 г. /09.30-10.30 ч/ - гр.Ботевград
На 01.04.2014 г. /09.45-13.15 ч/ - с.Осиковица
На 01.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Връдловци, с. Станянци, с. Голеш
На 01.04.2014 г. /10.15-12.00 ч/ - с. Алдомировци

На 02.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ихтиман - ул. Арх. Генадий Ихтимански, ул. Васил Левски, ул. Георги Раковски, ул. Димитър Русинов
На 02.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Годеч - махала Джуричова
На 02.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Белица
На 02.04.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Искрец - Васил Левски, махала Букет
На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Александър Батенберг
На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Елин Пелин - ул. Витоша
На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - бул. Руски
На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Мирково - Александър Стамболийски, Градище, мест. Попов тор

На 03.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Драгоман - Васил Левски
На 03.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Бели Брези, Белица, Г. М. Димитров, Дванадесети април, Захари Стоянов, Кап. Петко Войвода, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Поп Харитон, Шияковци
На 03.04.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Искрец - махала Букет
На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Александър Батенберг
На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - КТП Лидл
На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Елин Пелин - ул. Алеко Константинов, ул. Кольо Фичето,
На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Мирково - Александър Стамболийски, Градище, Захари Стоянов, мест. Попов тор, местност Чуштарла, Опълченска
На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - махала Пушкарско, местност Топилата
На 03.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Губеш

На 04.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ихтиман - ул. Егерика, ул. Еледжик, ул. Йордан Балчев, ул. Кирил и Методи, ул. Люле Бургас
На 04.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Драгоман - Шипка
На 04.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Костинброд - Белица
На 04.04.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Искрец - махала Букет
На 04.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ботевград - Александър Батенберг, Любен Каравелов, Славейков
На 04.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - ул. Витоша, ул. Трети март,
На 04.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Мирково - Александър Стамболийски, Градище, Захари Стоянов, мест. Попов тор, местност Чуштарла, Опълченска
На 04.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - махала Пушкарско


Пернишка област
На 31.03.2014 г. /08.45 - 16.00 ч/ - с. Богданов Дол - ул.  Васил Левски; ул. Витоша; ул. Люлин; махала Стаменова; ул. Пчела; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Смирненски; ул. Чучулига
На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Кошарево, община Брезник
На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник - Благой Гебрев
 
На 01.04.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - гр. Радомир; бл. 21
На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Кошарево, община Брезник
На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник - Карл Маркс
На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Ярджиловци - ул. Арда; ул. Девети Септември; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Кракра; ул. Орниче; ул. Перник; ул. Първи Май; ул. Рила; ул. Свилен Русев; ул. Средна Гора; ул. Тодор Димитров; ул. Христо Смирненски

На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ -  с. Ноевци, община Брезник    
На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Богданов Дол - ул.  Васил Левски; ул. Витоша; ул. Люлин; махала Стаменова; ул. Пчела; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Смирненски; ул. Чучулига    
На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник - Карл Маркс    
На 02.04.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - гр. Радомир - бл. 23

На 03.04.2014 г. /09.00 - 14.00 ч/ - гр. Радомир - бл. 25
На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник - Юрий Гагарин
На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Ярджиловци - ул. Арда; ул. Девети Септември; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Кракра; ул. Орниче; ул. Перник; ул. Първи Май; ул. Рила; ул. Свилен Русев; ул. Средна Гора; ул. Тодор Димитров; ул. Христо Смирненски
На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Горочевци, община Трън

На 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Богданов Дол - ул.  Васил Левски; ул. Витоша ул. Люлин; махала Стаменова; ул. Пчела; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Смирненски; ул. Чучулига
На 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Перник - Юрий Гагарин
На 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Горочевци, община Трън


Благоевградска област
За периода 31.03 - 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Петрич, Общ. Петрич ;  Капитан Никола Парапанов; Местност Иловица; Рокфелер; с. Първомай;  ул.Беласица; ул. Георги Измерлиев; ул. Гоце Делчев;  ул. Златарево;  ул. Македония; ул. Маркови Кладенци; местност Алачевото; местност Стопански Двор; местност Чалията; местонст Гьоло Оризарнико; ул. Младост; ул. Москва;  ул. Огражден; ул. Опълченска;  ул. Отец Паисий;  ул. Преслав;  ул. Рила; ул. Хоризонт;  ул. Яне Сандански; с. Долене, с. Д. Рибница, с. Драгуш, с. Зойчене, с. Кладенци, с. Кукуряхцево; с. Мендово, с. Куково, с. Право бърдо, с. Чурилово, с. Чуричене; с. Баскалци, с. Боровичене, с. Гега, с. Крушица, с. Струмешница; с. Вишлене, с. Дреновец - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 31.03.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Георги Казепов; ул. Пирин; ул. Соколова скала; ул. Шар планина; ул. Одрин; ул. Пирин; ул. Илинден; ул. Даме Груев
На 31.03.2014 г. /09.00 - 09.10 ч/ - с. Дамяница - ул. Антон Иванов; ул. Атанас Попадийн; ул. Беласица; ул. Вихрен; ул. Волга; ул. Гьорче Петров; ул. Даме Груев; ул. Иван Козарев; ул. Ильо Войвода; ул. Комсомолска; Местност Мело; местност Метлата;  местност Тухларна; ул. Никола Вапцаров; ул. П. К. Яворов; ул. Пирин; ул. Радецки; ул. Р-н ЖП Гара; ул. Юрий Гагарин; ул. Яне Сандански; с. Лешница, община Сандански; Друма; с. Ново Делчево; ул. Антон Попов; ул. Беласица; ул. Боровец; ул. Братя Миладинови; ул.  Валентина Терешкова; ул. Вела Пеева; ул. Владимир Поптомов; ул. Възраждане; ул. Гео Милев; ул. Георги Кирков; Главен Път Е-79; ул. Гоце Делчев; ул. Даме Груев; ул. Димо Хаджидимов; ул. Димчо Дебелянов; ул. Здравец; ул. Иван Вазов; ул. Илинден; ул. Кирил И Методий; ул.  Любен Каравелов; ул. Местност Кантона;  местност Киселица;  местност Кънлийца;  ул. Партизанска; ул. Пейо Яворов; ул. Първи Май;  ул. Славянска; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Смирненски; с. Поленица; месност Дабо; местност Мацкова Градина: бл.  Склад ;гр.Сандански ;  Местност Друма: бл.  Автосервиз; Местност Мацкова Градина; Р-н Главен Път Е-79
На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Добринище - Георги Бенковски; Георги Димитров; Петър Галчев; Цар Самуил
На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Благоевград  - Д-р Христо Татарчев; Петко Д. Петков; Стефан Стамболов
На 31.03.2014 г. /09.45 - 12.30 ч/ - гр. Гоце Делчев; Битоля; Брегалница; Булаир; Бяло Море; Васил Левски; Гоце Делчев; Дойран; Драма; Дунав; Екзарх Йосиф; Звънчарска; Иван Вазов; Илия Батаклиев;  Кавала;  Милан Конев; Николай Добрев; Паоло Ленц; Петър Сарафов; Серес; Сестри Дукови; Солун; Струма; Тодор Александров; Търговска; Христо Ботев; Юг ; Хаджидимово; Драма - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания (по искане на ЕСО)

На 01.04.2014 г. /09.00 - 10.30 ч/ - гр. Банско - ул. Ангел Кънчев; ул. Барбара Рютинг; ул. Братя Велеганови; ул. Вардар; ул.  Васил Друмев; ул.  Георги Настев; ул. Добри Чинтулов; ул. Иван Бележков; ул. Найден Геров; ул. Пейо К. Яворов; ул. Райна Княгиня; ул. Св. Иван Рилски; ул. Тодор Каблешков; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Матов; ул. Цар Калоян; ул. Явор
На 01.04.2014 г. /10.30 - 12.00 ч/ - гр. Банско - Комплекс Регнум - местност Асаница
На 01.04.2014 г. /13.00 - 15.00 ч/ - гр. Банско - ул. Иван Бележков; ул. Кир Благо Тодев; ул. Минго Тодев; ул. Моратово Езеро; ул. Орце Попйорданов; ул. Радон Тодев; ул. Хан Аспарух; Комплекс Би Пи
На 01.04.2014 г. /15.00 - 16.00 ч/ - гр. Банско - местност Шипоцко (трафопост Фронт)
На 01.04.2014 г. /11.00 - 12.00    ч/ - гр. Банско - местност Герачини улици: 1, бл.  1,2,3,алпин Лодж ;Комплекс Ва Бул ;Цех за преработка на гъби( в началото на гр.Банско ;Военно Поделение
На 01.04.2014 г. 09.00 - 11.00 ч/ - гр. Банско - ул. Иван Джолев; ул. Местност Рупчовец; ул. Тодор Александров; местността Мешина (на изхода за с. Баня); мебелна къща Захов
На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00ч/ - гр. Добринище - Георги Бенковски;  Петър Галчев; Хан Аспарух;  Хан Крум; Чобан Бойчо
На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Благоевград - Димитър Талев; Д-р Христо Татарчев
На 01.04.2014 г. /04.50 - 15.45 ч/ - гр. Благоевград - Петко Д. Петков
На 01.04.2014 г. /09.15 - 16.30 ч/ - община Благоевград, гр. Благоевград - ул. 7-ма Рилска Дивизия;  ул. Братя Миладинови;  ул. Владо Черноземски; ул. Димитър Димов; ул. Иван Михайлов; ул. Ильо Войвода;  ул. Кръстьо Асенов; ул. Николай Петрини; ул. Освобождение; ул. Полк. Кирил Чамишки; ул. Сан Стефано; ул. Славянска; ул. Цар Симеон; ул. Шар Планина
На 01.04.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ - трафопост Деспина - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания (по заявка на ЕСО)
На 01.04.2014 г. /09.45 - 12.30 ч/ - трафопост Деспина - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания (по заявка на ЕСО)
На 01.04.2014 г. /11.00 - 13.00 ч/ - община Разлог, с. Баня, ул. Баненска Буна; района около ЖП гарата
На 01.04.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Георги Казепов; ул. Соколова скала; ул. Шар планина; ул. Одрин; ул. Пирин; ул. Илинден; ул. Даме Груев
На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Плетена , община Сатовча - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Ново Лески, община Хаджидимово - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 02.04.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Георги Казепов; ул. Пирин; ул. Соколова скала; ул. Шар планина; ул. Пирин; ул. Илинден; ул. Даме Груев
На 02.04.2014 г. /09.00 - 10.30 ч/ - гр. Банско - ул. Вардар; местност Грамадето; ул. Пирин; комплекс "Тодорини Кули"
На 02.04.2014 г. /09.00 - 12.00 ч/ - гр. Благоевград - Струма; Струмско Център
На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Добринище - Атанас Попадийн; Елин Пелин; Паисий Хилендарски; Попово Езеро; Софроний
На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Благоевград - Арсений Костенцев; Петко Д. Петков
На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Дъбница, община Гърмен - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Плетена, община Сатовча - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.30 ч/ - гр. Благоевград; Антон Чехов; Аргир Манасиев; Бадемите; Бистрица; Борис Сарафов; Данаил Крапчев; Димитър Йосифов; Дъбравска; Еленово; Иван Михайлов; Изгрев;  Катина и Никола Хайдукови; Комплекс Вароша; Мелник; Менча Кърничева; местност Баларбаши; местност Бачиново; местност Медунски Андък; Никола Вапцаров;  Петър Стоянов; Преспа; Родолюбие; Сотир Атанасов; Стефан Стамболов; Струмско Център; Трети Март; Христо Чернопеев; Цар Борис I; Шипка; Изгрев, община Благоевград; Васил Левски (по заявка на ЕСО)
На 02.04.2014 г. /09.15 - 16.00 ч/ - с. Вълково
На 02.04.2014 г. /09.15 - 16.30 ч/ - Крупник - Васил Коларов; Граф Игнатиев; Димитър Ацев; Ернст Телман; Иван Вазов; Никола Парапунов;  Паисий Хилендарски; Пейо Яворов; Стефан Караджа;  Трайчо Костов
На 02.04.2014 г. /09.45 - 12.30 ч/ - кратковременни прекъсвания на захранването поради оперативни  превключвания - Ф-а "Пирин пласт" (по заявка на ЕСО)
На 02.04.2014 г. /10.00 - 12.00 ч/ - гр. Гоце Делчев - курортен комплекс  Попови Ливади, района на бившият Пионерски лагер
На 02.04.2014 г. /10.00 - 16.00    ч/ - гр. Сандански - ул. Гоце Делчев
На 02.04.2014 г. /10.30 - 12.00 ч/ - гр. Банско - ул. Георги Бенковски; ул. Иван Вазов; ул. Неофит Рилски; ул. Никола Вапцаров; ул. Тодор Александров; ул. Тодорин Връх; ул. Христо Ботев; ул. Цар Иван Асен II; ул. Цар Симеон
На 02.04.2014 г. /12.30 - 14.30 ч/ - гр. Гоце Делчев  - курортен комплекс  Попови Ливади
На 02.04.2014 г. /13.00 - 14.30 ч/ - гр. Банско - хотел РИЧ
На 02.04.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ - кратковременни прекъсвания на захранването поради оперативни  превключвания - Ф-а "Пирин пласт" (по заявка на ЕСО)
На 02.04.2014 г. /15.00 - 16.00 ч/ - гр. Разлог - ул. Баница; жк. Изток; ул. Иларион Макариополски; ул. Каракьой; ул. Черна Река

На 03.04.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Георги Казепов; ул. Пирин; ул. Соколова скала; ул. Шар планина; ул. Одрин; ул. Пирин; ул. Илинден; ул. Даме Груев
На 03.04.2014 г. /09.00 - 15.00 ч/ - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания - гр. Благоевград; Антон Чехов; Арсений Костенцев; Братя Иванови; Братя Миладинови; Васил Априлов; Владо Черноземски; Гьорче Петров; Димитър Талев;  Д-р Владимир Бъчваров;  Д-р Христо Татарчев;  Еленово; Крали Марко;  Македония;  Мара Бунева; Менча Кърничева; Мизия; Митрополит Борис; Осогово; Охрид; Райко Даскалов; Сандо и Петър Китанови; Света Гора; Св. Св. Кирил и Методий; Сергей Румянцев; Стефан Стамболов; Тракия; Трети Март; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Янко Забунов (по заявка на ЕСО)
На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Добринище - Митко Палаузов; Паисий Хилендарски; Попово Езеро; Софроний; Хан Аспарух
На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Благоевград - Парангалица; Тодор Александров
На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Лъжница, община Гоце Делчев - кратковременни прекъсвания на електрозахранването
На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Кочан, община Сатовча - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 03.04.2014 г. /09.45 - 12.30 ч/ - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни  превключвания - ф-а "Пирин текс" и ф-а "Ролман" (по заявка на ЕСО)
На 03.04.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни  превключвания - ф-а "Пирин текс" и ф-а "Ролман" (по заявка на ЕСО)

На 04.04.2014 г. /08.30 - 15.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Георги Казепов; ул. Пирин; ул. Соколова скала; ул. Шар планина; ул. Одрин; ул. Пирин; ул. Илинден; ул. Даме Груев
На 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Добринище  - Атанас Попадийн; Паисий Хилендарски; Попово Езеро; Софроний
На 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Благоевград  - Васил Мечкуевски; Петко Д. Петков; Тодор Александров
На 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00    ч/ - с. Дъбница, община Гърмен - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 04.04.2014 г. /09.15 - 16.15 ч/ - с. Плетена , общ. Сатовча - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания
На 04.04.2014 г. /13.00 - 15.30 ч/ - с. Бачево - местност Перивол (вилна зона)


Кюстендилска област
На 31.03.2014 г. /09.00 - 13.00 ч/ - Крайници - Васил Демиревски; Дупнишка комуна
На 31.03.2014 г. /09.00 - 13.00 ч/ - "Каусто голд" АД, мина Катрище (по заявка на ЕСО)
На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Бобов Дол - Иван Вазов    
На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Кочериново - Антон Иванов;   Фридрих Енгелс
На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Раненци    
На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Рашка Гращица    

На 01.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобов Дол - Двадесет и седми октомври, Иван Вазов
На 01.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Априлско Въстание, Баба Е. Механджийска, Батак
На 01.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кочериново - Антон Иванов
На 01.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Раненци
На 01.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рашка Гращица
На 01.04.2014 г. /11:00 - 14:00 ч/ - град Дупница - ул. Никола Малашевски
На 01.04.2014 г. /11:15 - 14:00 ч/ - град Дупница - ул. Ана Малашевска, ул.Никола Малашевски

На 02.04.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - град Кочериново - квартал Левски, Завод Горхим, бензиностанция Петрол, гара Кочериново, фирма Адекс (заради подадено заявление за строежа на Автомагистрала "Струма")
На 02.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобов Дол  - Двадесет и седми октомври    
На 02.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Александър Стамболийски, Априлско Въстание     
На 02.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кочериново - Владимир Заимов,  Гео Милев, Жельо Демиревски     
На 02.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Раненци    
На 02.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рашка Гращица    
На 02.04.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - с. Ваксево - ул.Елешница, Махала Бантовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гъскарска, Махала Заячка, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Лапевска, Махала Парлапанска, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Сапунджийска, Махала Соколовска, Махала Тасковска, Махала Треновска, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юзунска

На 03.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобов дол - Двадесет и седми октомври
На 03.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Александър Стамболийски, Дупнишка Комуна
На 03.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кочериново - Владимир Заимов:  
На 03.04.2014 г. /09:15 - 12:15 ч/ - гр. Кюстендил  - ул.Бузлуджа, ул. Дрин, ул.Земен, ул. Раковски,
На 03.04.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр.Кюстендил ул. Априлско Въстание: а бл. магазин  ул.Асен Златаров,  ул. Вола, ул. Гоце Делчев, ул. Деветнадесети февруари, ул.Еверест, ул. Ефрем Каранов, ул. Иглика,  ул. Липа, ул.Местност Гърлянски Черешарник,  ул. Столетов, ул.Трайко Китанчев
На 03.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рашка Гращица

На 04.04.2014 г. /09:00 - 13:30 ч/ - Община Кюстендил, Цар Освободител  267 (по заявка на ЕСО)
На 04.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобов дол - Двадесет и седми октомври    
На 04.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов     
На 04.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кочериново  Жельо Демиревски А БЛ.     
На 04.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рашка Гращица


Плевенска област
На 31.03.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - с. Горни Дъбник - Септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Боженска, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Вл. И. Ленин, Георги Бенковски, Георге Георгиу Деж, Георги Димитров, Ген Лавров, Гоце Делчев, Гурко, Димитър Благоев, Д. Даскала, Иван Вазов, Кирил Методий, Коста Златарев, Лазар Станев, а Лиляна Бърдарова, Любен Вежков, Малчика, Марин Дринов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Н. Й. Вапцаров, Назъм Хикмет, Одрин, Опълченска, Пеньо Пенев, П. Р. Славейков, Пейо Яворов, Панайот Хитов, Панайот Волов, Петър Берон, Поп Андрей, Райко Даскалов, Ручина Бара, Сергей Румянцев, Садовска, Солун, Ст. Георгиев, Стефан Караджа, Стоян Михайловски, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цариград, Цветан Спасов, Цв. Христова, Черно Море, Яне Сандански - по заявка на ЕСО
На 31.03.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - с. Крушовица - 9-ти Септември - по заявка на ЕСО
На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бресте - Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген. Вл.заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и шести юни, Девети септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Никола Горанов, Н. Й. Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна
На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Горник Бузлуджа - Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр. Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра, София, Люлин
На 31.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Сухаче - Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г. Тошев, Ген Заимов, Девети септември, Дядо Вълко, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов
На 31.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Гиген - ул. Васил Коларов, ул. Дойран, ул. Мито Пачев, ул. Георги Димитров, ул. Лиляна Димитрова, ул.
На 31.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Никопол - ул. Телеграфна, ул. Черни Връх
На 31.03.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Ставерци - Бал Езеро, Васил Левски, Добри Чинтулов, Н. Й. Вапцаров, Софроний Врачански, Христо Смирненски, Черно море, Шипка

На 01.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Гиген - ул. Йорданка Николова, ул. Вит, ул. Ангел Кънчев, ул. Тодор Каблешков, ул. Никола Гигенски, ул. Димитър Благоев
На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене - ул. Възраждане, ул. Димитър Благоев, ул. Кирил и Методий, ул Христо Смирненски
На 01.04.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Битоля, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пирин, Тодор Каблешков, Цоню Матев
На 01.04.2014 г. /09.45-11.30 ч/ - с. Драгаш Войвода - Васил Левски, Витоша, Драгаш Войвода, Евлоги Ангелов, Изгрев, Любен Дочев, Петър Велчев, Роден кът, Спас Митев, Страхил Войвода, Ю. А. Гагарин
На 01.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Дисевица - Волинска, Г. С. Раковски, Г. Томов, Девети септември, Изгрев, Московска, С. Алексиев
На 01.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Търнене - Найден Рачев, Опълченска, П. р. Славейков, Филип Тотю, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин
На 01.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Бреница - Пирин
На 01.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Никопол - Любен Дочев
На 01.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Асен Халачев, Княз Александър I Батемберг
На 01.04.2014 г. /10.30-12.00 ч/ - с. Върбица - Арда, Бачо Киро, Витоша, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Тотев, Коста Златарев, Люлин, Н. Й. Вапцаров, Осогово, Пирин, Райко Даскалов, Средна гора, Тодор Луканов, Шипка

На 02.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Гиген - ул. Козлодуй, ул. Панега, ул. Троянска, ул. Байкалска, ул. Волга, ул. Димимитър Благоев, ул. Силистра
На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене - ул. Васил Левски, ул. Димитър Благоев, ул. Отец Паисий, ул. Охрид, ул. Светлин
На 02.04.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Битоля, Георги Кочев, Даме Груев, Македония, Прилеп
На 02.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Плевен - Дружба
На 02.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Търнене - 11-ти конгрес, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Кюнка, Лато Лачев, Освобождение, Хаджи Димитрър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чернялка
На 02.04.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Славяново
На 02.04.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Тотлебен - Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен и Петър, Асен Халачев, Битоля, Васил Априлов, Васил Левски, Велес, Георги Бенковски, Георги Димитров, Г. С. Раковски, Девети септември, Димитър Благоев, Добрич, Екзарх Антим Първи, Иван Вазов, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Крум Страшни, Крушева, Лагерна, Любен Каравелов, Люле Бургас, Мизия, Ниш, Отец Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пирот, Прилеп, П. Р. Славейков, Райко Даскалов, Ростов, Скопие, Сопот, Софроний Врачански, Средна гора, Тетевен, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цариброд, Чорлу
На 02.04.2014 г. /11.30-13.00 ч/ - с. Брест - Осогово
На 02.04.2014 г. /11.30-13.00 ч/ - гр. Гулянци - Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Неделя, Батак, Бачо Киро, Бирюзов, Бузлуджа, Васил Априлов, Вит, Витоша, Васил Левски, Вола, Васил Петлешков, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Г. С. Раковски, Демокрация, Добруджа, Д-р Александър Войников, Драва, Дунав, Зора, Иван Асен II, Иван Вазов, Йордан Йовков, Камчия, Кап. Петко Воевода, Карабоаз, Кирил и Методий, Климент Охридски, Капитан Георги Мамарчев, Крайречна, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Махмудица, Местност Беглика, Мизия, Милин камък, Московска, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Ракитин, Николай Хрелков, Оборище, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пеньо Пенев, Перущица, Петко Каравелов, Петър Берон, Пирин, П. К. Яворов, Плевен, Преслав Каменов, Радецки, Рила, Родопи, Роза, Свобода, Симеон Йоргов, Славейков, Сливница, Софроний Врачански, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Трети март, Тунджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Кубрат
На 02.04.2014 г. /12.45-16.15 ч/ - с. Горник - Филип Тотю
На 02.04.2014 г. /12.45-16.15 ч/ - гр. Долни Дъбник - Асен Златаров
На 02.04.2014 г. /12.45-16.15 ч/ - с. Крушовица - 9-ти септември, Александър Стамболийски, Богомил, Братя Миладинови, Вапцаров, Варна, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Митов Хинов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Москва, Мусала, Ниш, Оборище, Осогово, Охрид, П. К. Яворов, Пенчо Славейков, Петър Данков, Петър Нинчев, Пирин, Пирот, Плевен, Полтава, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Скопие, Сливница, София, Средец, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цено Велчев, Цонко Ценов, Цоню Матев, Черни връх, Черно море
На 02.04.2014 г. /13.15-14.00 ч/ - с. Малчика - Александър Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Иван Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Стара планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 03.04.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - с. Горско Сливово - Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Веселин Вачев, Веселин Краев, Владимир Заимов, Ганчо Желязков, Ген. Карцов, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Минов, Георги Папазов, Георги Раковски, Гоце Делчев, Данка Минова, Дечо Алтънов, Димитър Благоев, Драгомир Пенчовски, Иван Вазов, Йордан Мичев, Кирил и Методий, Клокотница, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Домузов, Марин Дринов, Маршал Толбухин, Москва, Ненко Илиев, Оборище, Осъмска, Пейо К. Яворов, Петър Стоянов, Петьо Пенчев, Радецки, Райко Даскалов, Ремсова петорка, Сергей Румянцев, Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Тодор Дичев, Тодор Каблешков, Тодор Конов, Тодор Митев, Тотю Опълченеца, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цачо Сяров, Шипка, Юрий А. Гагарин, Юсеин Мутков, Юсменови
На 03.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Опанец - ул. Съгласие, ул. Александър Стамболийски, ул. Христо Сръбски, ул. Трети март, ул. Иван Нанов, ул. Цветан Спасов
На 03.04.2014 г. /08.45-12.15 ч/ - с. Горни Дъбник - 23 септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Боженска, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Вл. И. Ленин, Георги Бенковски, Георге Георгиу Деж, Георги Димитров, Ген. Лавров, Гоце Делчев, Гурко, Димитър Благоев, Д. Даскала, Иван Вазов, Кирил Методий, Коста Златарев, Лазар Станев, Лиляна Бърдарова, Любен Вежков, Малчика, Марин Дринов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Н. Й. Вапцаров, Назъм Хикмет, Одрин, Опълченска, Пеньо Пенев, П. Р. Славейков, П. Яворов, Панайот Хитов, Панайот Волов, Петър Берон, Поп Андрей, Райко Даскалов, Ручина бара, Сергей Румянцев, Садовска, Солун, Ст. Георгиев, Стефан Караджа, Стоян Михайловски, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цариград, Цветан Спасов, Цв. Христова, Черно море, Яне Сандански
На 03.04.2014 г. /08.45-12.15 ч/ - с. Крушовица - 9-ти септември
На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене - ул. Малчика, ул. Оборище, ул. Петър Манчев, ул. Рибарска, ул. Фердинад Дечев, ул. Хисарлъка, ул. Янтра
На 03.04.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Васил Априлов, Гоце Делчев, Дрин, Македония, Морава, Парашкев Цветков, Серес
На 03.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Петърница - Васил Атанасов, Васил Кръстев, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Димитров, Маршал Толбухин, Първи май, София, Стара планина, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Шумен
На 03.04.2014 г. /10.30-12.00 ч/ - с. Въбел - Александър Стамболийски, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Георги Бенковски, Г. Бузев, Георги Димитров, Георги Кирков, Гео Милев, Г. С. Раковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Ленин, Максим Горки, м. Старото Село, Малчика, местност Петровски път, Никола Вапцаров, Неофит Рилски, Отец Паисий, Пирин, П. К. Яворов, Райко Даскалов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 03.04.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Искър - Братя Миладинови
На 03.04.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Коиловци - Панайот Волов
На 03.04.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Славяново - Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Алексей Сегренски, Анастас Тодоров, Белмекен, Божин Гърков, Бяло Море, Васил Левски, Вежен, Витоша, Георги Димитров, Генерал Бирюзов, Генерал Гурко, Георги Кирков, Георги Хаджиев, Д. Д. Баучър, Девети септември, Димитър Благоев, Димитър Дачев, Иван Вазов, Изгрев, Козлодуй, Кокиче, Лиляна Димитрова, Лом, Люлин, Марица, Мусала, Назъм Хикмет, Нова Загора, Оборище, Осогово, Отец Паисий, П. Р. Славейков, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Петко Петков, Пещера, Първа, Раковски, Родопи, Станке Димитров-Марек, Стара планина, Троян, Хималаи, Христо Ботев, Цоню Матев, Чепеларе, Чепино, Черни връх, Шар планина, Яворец, Ямбол

На 04.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - Опанец - ул. Александър Стамболийски, ул. Асен Халачев, ул. Дружба, ул. Васил Левски, ул. Трети
На 04.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене - ул. Добруджа, ул. Дунав
На 04.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Горни Дъбник - Александър Стамболийски, Баба Тонка, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Вл. И. Ленин, Георги Бенковски, Георге Георгиу Деж, Георги Димитров, Пеньо Пенев, П. Р. Славейков, Петър Берон, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Смирненски
На 04.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Бунтовник, Васил Друмев, Гоце Делчев, Дрин, Морава


Ловешка област
На 31.03.2014 г. /08.00 - 16.30 ч/ - гр.Троян – ул. Радецки, ул. Незабравка
На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Летница -  ул. Асен Златаров; ул. Васил Левски    
На 31.03.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Троян - местност "Свиревското", Ген. Карцов,  Изгрев, кв. Попишка,  Лъгът, махала Малка Рибна, местност Лисичи дупки, Нейчо Войвода, Тиха, Христо Смирненски,  Шести септември
На 31.03.2014 г. /10.00 - 14.00 ч/ - гр. Троян - кв. Велчевско,  ул. Дунав, ул. Васил Левски, бензиностанция Кампос Ойл, пречиствателна станция (по искане на ЕСО)
На 31.03.2014 г. /12.00 - 12.30 ч/ -    Балабанско, Горно Трапе - Дочо Гадев,  махала Длъжковска,  Мичо Димитров-Ганди,  Мичо Райковски,  Стара Планина, Терзийско - Баба Тонка, Балкан,  Васил Левски,  Грънчар,  Девети Септември,  Дядо Герасим,  Дядо Стайко,  Захари Стоянов, Иван Вазов,  Иван Дочев Дочковски

На 01.04.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - гр. Ловеч -  бул. България, ул. Панайот Волов
На 01.04.2014 г. /08.00 - 16.30 ч/ - гр. Троян – ул. Георги С. Раковски
На 01.04.2014 г. /08.00 - 16.30 ч/ - гр. Троян, ул. Васил Левски, ул. Васил Левски
На 01.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Летница -  ул. Бузлуджа

На 02.04.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - гр. Ловеч - бул. България        
На 02.04.2014 г. /08.00 - 16.30 ч/ - гр.Троян - ул. Вежен
На 02.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Летница,  ул. България, ул. Марица, ул. Никола Петков

На 03.04.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - с. Кърпачево - Александър Стамболийски, Бузлуджа, Вата Кърпачева, Витоша, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Драгомир Пенчовски, Еделвайс, Иван Вазов, Козлодуй, Космонавт Георги Иванов, Костадин Ганев, Митю Пенчев, Младост, Моню Минев, Москва, Осъм, Пирин, Пролет, Радост, Рила, Стара планина, Стою Иванов, Христо Кърпачев, Черно море, Шипка
На 03.04.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - Чавдарци - Александър Стамболийски, Беласица, Иван Вазов, Изгрев, Петко Войвода, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна гора, Хан Омуртаг, Шипка
На 03.04.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ -     Априлци – Барахарска /Зла река/, Ботев връх  /Видима/, Дуневска /Видима/, Кокиче /Видима/, Обиколна  /Видима/, Преселци /Видима/, Стара Планина /Зла река/
На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Летница - ул. Трапезица,  ул. Филип Тотю    
На 03.04.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - гр. Ловеч  ул. Доктор Съйко Съев
На 03.04.2014 г. /08.00 - 16.30 ч/ - гр. Троян - бл. Слънце; бл. 20    
На 03.04.2014 г. /08.00 - 16.30 ч/ - гр. Троян – ул. Ген. Карцов

На 04.04.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - гр. Ловеч  - ул. Доктор Съйко Съев    
На 04.04.2014 г. /08.00 - 16.30 ч/ - гр. Троян, жк. Черногор
На 04.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Летница, ул. Цар Калоян


Врачанска област
На 31.03.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Александър Стамболийски, Андрей Николов, Баба Тонка, Ген. Столетов, Димитър Благоев, Сергей Румянцев, Спартак, Христо Ботев, Цар Симеон I
На 31.03.2014 /09.00-11.00 ч/ - гр. Козлодуй - Александър Стамболийски, Безименна, Булаир, Васил Левски, Георги Бенковски, Княз Борис I, Крушов баир, Лозенград, Милин Камък, Митко Палаузов, Одрин, Освободител, Прилеп, Рангел Панталеев, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Царибродска
На 31.03.2014 /09.00-12.00 ч/ - гр. Мизия - 3-ти март, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Вела Пискова, Врачанско шосе, Гаврил Генов, Гаврил Георгиев, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Дико Илиев, Димитър Благоев, Кузман Янкулов, Лазар Кунчев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люлин, Митко Палаузов, Петко Банков, Петър Атанасов, Сергей Румянцев, Скът, Страцин, Тоно Петров, Филип Тотю, Цанко Церковски, Шипка, Яне Сандански, Янтра
На 31.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - ул.Сестри Хаджикръстеви
На 31.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Хърлец - 9-ти септември
На 31.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Криводол - ул.Александър Стамболийски, ул.Река Марица, ул. Васил Левски
На 31.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Мездра - Косматица, Люлин, Роза
На 31.03.2014 /09.15-16.15 ч/ - гр. Бяла Слатина - Дунав, Княз Дондуков
На 31.03.2014 /13.00-16.00 ч/ - гр. Мизия - Александър Якимов, Врачанско Шосе, Ген. Гурко, Георги Димитров, Драган Цанков, Елин Пелин, местност Герена, Петко Банков

На 01.04.2014 /08.00-12.00 ч/ - гр. Козлодуй Безименна, Ломска, Освободител
На 01.04.2014 /08.30-15.30 ч/ - гр. Бяла Слатина - Георги С. Раковски, яз Дондуков
На 01.04.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 1-ви май, Александър Стамболийски, Андрей Николов, Асен Златаров, Батак, Боян Чонос, Валентина Терешкова, Васил Левски, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Дамян Дамянов, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дора Габе, Д-р Петър Берон, Дунав, А Еделвайс, Заря, Кап. Петко Войвода, Оборище, Пейо Яворов, Перущица, Петко Р. Славейков, Пламък, Сергей Румянцев, Скакуц, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хемус, Христо Смирненски, А Юрий Гагарин
На 01.04.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - ул. Сестри Хаджикръстеви
На 01.04.2014 /09.00-16.00 ч/ - Община Козлодуй - КТП ВИК
На 01.04.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Хърлец - 9-ти Септември
На 01.04.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Криводол - ул. Георги Димитров, ул. Ком, ул. Максим Горки, Алабин, Васил Коларов, Георги Димитров, Замфир Попов, Кокиче, Ком, Максим Горки, Марин Дринов, Пейо Яворов, Пирин, Хан Крум, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка
На 01.04.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Мездра - Васил Левски
На 01.04.2014 /13.00-16.30 ч/ - гр. Козлодуй - 36-ти полк, Варна, Добруджа, Орлин Василев, Преслав, Тракия, Търново

На 02.04.2014 /08.00-11.00 ч/ - с. Главаци - 23-ти септември, Ален Мак, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Люлин, Роза, Сердика, Славчо Конов, Хан Аспарух
На 02.04.2014 /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - Александър Стамболийски, Васил Левски, Виктор Юго, Дунав, Лев Толстой, Паисий Хилендарски, Петко Р. Славейков, Ракета, Софроний Врачански, Спартак, Христо Ботев, Шипка
На 02.04.2014 /09.00-15.00 ч/ - с. Лютиброд - 3-ти юни, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, бл. Къща Васил Левски, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара планина, Черепиш, Фирма Груп Импорт, Кметство Лютиброд, Глобул, Кула, БДЖ Гара Лютиброд
На 02.04.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - ул. Дико Илиев
На 02.04.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Хърлец - Кольо Фичето
На 02.04.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Криводол - ул.Алабин, ул. Васил Коларов, ул. Замфир Попов, ул. Пирин, ул. Шипка
На 02.04.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Мездра - Христо Смирненски
На 02.04.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Васил Левски, Тодор Каблешков
На 02.04.2014 /11.30-13.00 ч/ - с. Ракево - Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Баба Тонка, Божур, Волга, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Еделвайс, Ленин, Люляците, Опълченска, Роза, Ропотамо, Росица, Спортна, Средна гора, Трапезица, Фортуна, Юрий Гагарин, Ясен
На 02.04.2014 /13.00-14.00 ч/ - с. Галиче - 1-ви май, 23-ти септември, 8-ми март, Арда, Батак, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Димитър Благоев, Д-р Петър Берон, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, местност Горното ливаде, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов
На 02.04.2014 /14.00-17.00 ч/ - гр. Враца - Андрей Николов, Беласица, Вестителя, Втори Юни, Йолковица, Теменуга

За периода 03-04.04.2014 г. /08.30 – 16.00 ч/ - БАНИЦА   9-ТИ СЕПТЕМВРИ;  АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ;  БАТАК;  БОТУНЯ; БРАЦИГОВО;  БУЗЛУДЖА;  ВАСИЛ КОЛАРОВ;  ВОЛГА;  ГЕО МИЛЕВ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ;  ДИМИТЪР БЛАГОЕВ;  ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ;  ЕДЕЛВАЙС;  ЗДРАВЕЦ;  ИВАЙЛО;  ИВАН ВАЗОВ;  ИВАН НИВЯНИН;  ИГЛИКА;  ЙОРДАН ЛЮТИБРОДСКИ;  КОМСОМОЛСКА;  ЛЕНА;  ЛОЗЕНЕЦ;  МЕСТНОСТ БАНЯТА;  МЕСТНОСТ КРАЙ СЕЛО БЛ. БАЗОВА СТАВЦИЯ VIVATEL ;  МЕСТНОСТ СЕЛСКИ ПЛОЩАД;  МИЛИН КАМЪК;  МИР;  НИКОЛА ВАПЦАРОВ;  НИКОЛА МАРКОВ-КОЛКАТА;  НИЛ;  ОДРИН;  ПЕТИ КОНГРЕС ;  ПЕТКО Р. СЛАВЕЙКОВ;  ПРЕСЛАВ; РАДЕЦКИ;  РАЙКО ДАСКАЛОВ;  РИЛА;  РОЗА;  СКЪТ;  СПОРТНА;  СТРУМА;  ТРАКИЯ;  ТРАПЕЗИЦА;  ХАН АСПАРУХ;  ХРИСТО БОТЕВ;  ЦАР АСЕН;  ЦАР КАЛОЯН;  ЧАПАЕВ;  ШИПКА; ВРАЦА;  СТОЯН Ц. ДАСКАЛОВ;  ЧЕРЕША; ГОЛЯМО ПЕЩЕНЕ; АЛЕН МАК;  АРДА;  БАБА ТОНКА;  БУЗЛУДЖА;  БЪЛГАРИЯ;  ВАСИЛ КОЛАРОВ;  ВАСИЛ ЛЕВСКИ;  ВЕЖЕН;  ВЕРИЛА;  ВЕСЛЕЦ;  ВИТОША;  ВИХРЕН;  ВЛАДАЯ;  ВОЛГА;  ВЪЗРАЖДАНЕ; ГЕО МИЛЕВ;  ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ;  ГЕОРГИ ДИМИТРОВ;  ГЕОРГИ С. РАКОВСКИ;  ДРУЖБА;  ЕДЕЛВАЙС;  ЕЛИН ПЕЛИН;  ЕСПЕРАНТО;  ИВАЙЛО;  ИВАН ВАЗОВ;  ИГЛИКА;  КАЛИАКРА;  КАМЧИЯ;  КОМ;  ЛАЗАР ПЕТРОВ;  ЛЕНИН;  ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ;  МЕСТНОСТ СЕЛСКОСТОПАНСКИ ДВОР;  МИР;  НАЙДЕН ГЕРОВ;  НИКОЛА ВАПЦАРОВ

На 03.04.2014 г. /08.30 - 16.30    ч/ - Селановци - Алеко Константинов;  Александър Стамболийски;  Ангел Кънчев;  Възраждане; Гео Милев; Мизия;  Никола Вапцаров;  Пролет;  Сердика;  Скакуц;  Хаджи Димитър
На 03.04.2014 г. /09.00 - 15.00     ч/ - Бяла Слатина - Георги С. Раковски; Княз Дондуков
На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00     ч/ - Враца - ул. Сестри Хаджикръстеви
На 03.04.2014 г. /09.00 - 16.00     ч/ - Крушовица, община Мизия - Аврам Стоянов
На 03.04.2014 г. /09.15 - 16.15     ч/ - Криводол - ул. Георги Димитров; ул. Преслав;  ул. Радецки
На 03.04.2014 г. /09.15 - 16.15 ч/ - Мездра  - Динко Петров; Любен Каравелов
На 03.04.2014 г. /15.00 - 17.00     ч/ - Враца  - Мито Орозов; Стоян Заимов; Цар Асен; Юрий Венелин

На 04.На 04.2014 г. /08.30 - 16.30 ч/ - Селановци - Алеко Константинов;  Александър Стамболийски;  Ангел Кънчев;  Възраждане;  Гео Милев;  Мизия;  Никола Вапцаров;  Пролет;  Сердика;  Скакуц;  Хаджи Димитър
На 04.На 04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - Крушовица, община Мизия ;  Цоло Николов
На 04.На 04.2014 г. /09.15 - 16.15 ч/ - Враца - Сестри Хаджикръстеви
На 04.На 04.2014 г. /09.15 - 16.15 ч/ - Криводол - ул. Георги С. Раковски;  ул. Плиска; ул. Ленин; ул. Червено розо
На 04.На 04.2014 г. /09.15 - 16.15 ч/ - Мездра - Петко Р. Славейков
На 04.На 04.2014 г. /10.00 - 16.00 ч/ - Мездра  - Петко Каравелов;  Св. Патриарх Евтимий


Видинска област
На 31.03.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Видин - жк. Петко Каравелов - бл. 10, вх. Б; бл.4, 6, 8
На 31.03.2014 г. /09.30-15.15 ч/ - с. Капитановци - ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета; ул. Девета; ул. Деветнадесета;  ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета;  ул. Седма;  ул. Трета; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; Шестнадесета;
На 31.03.2014 г. /09.30-10.00 и 14.45-15.15 ч/ - с. Капитановци – ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Шеста; с. Гомотарци
На 31.03.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Видин - бул. Панония; ул. Цар Иван Асен II
На 31.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Кула - кв. 45; Александър Стамболийски 1, 2; Георги Бенковски 23, 25, 29, 31, 35; Майор Бухарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Христо Ботев 12, 2, 4, 6
На 31.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Ясен - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и първа;  Двадесета; Дванадесета; Деветнадесета; Десета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета;  Седма; Трета; Тридесет и четвърта; Тринадесета

За периода 01-04.04.2014 г. /09.00–15.30 ч/ - с. Чупрене - ул. Асен Балкански; ул. Втора;  ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета;  ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета;  ул. Осемнадесета;  ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета;  ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма;  ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тринадесета; ул. Четиридесет и втора 2;  ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четири; ул. Четиридесета;  ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета

На 01.04.2014 г. /09.00–15.00 ч/ - с. Ружинци - ул. Александър Стамболийски; ул. Боян Статев; ул. Георги Първанов
На 01.04.2014 г. /09.00–16.00 ч/ - гр. Видин - жк. Петко Каравелов – бл. 1, 2, 3, 5
На 01.04.2014 г. /10.00–14.00 ч/ - с. Милчина лъка – Втора; Девета; Единадесета; Пета; Първа; Трета; Седма; Четвърта; Шеста
На 01.04.2014 г. /10.00–14.00 ч/ - с. Ясен - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Пета;  Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и шеста; Четвърта; Шеста;  Шестнадесета

На 02.04.2014 г. /09.00–12.00 ч/ - с. Тошевци
На 02.04.2014 г. /09.00–14.00 ч/ - с. Ружинци - ул. Георги С. Раковски; ул. Горан Ценов; ул. Ломска
На 02.04.2014 г. /09.00–16.00 ч/ - гр. Видин - жк. Петко Каравелов – бл. 7, 9
На 02.04.2014 г. /10.00–14.00 ч/ - с. Периловец - Втора; Осма; Пета; Първа;  Седма; Четвърта; Шеста; с. Ракитница - Тодор Петров
На 02.04.2014 г. /10.00–14.00 ч/ - с. Покрайна - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и осма;  Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесета; Дванадесета;  Осемнадесета; Пета; Първа; Тридесет и девета; Тридесет и осма; Тридесет и пета; Тридесет и седма; Тридесет и шеста; Четвърта; Четиридесета; Шеста

На 03.04.2014 г. /09.00–15.00 ч/ - с. Ружинци - ул. Найден Найденов; ул. Петър Глухчев
На 03.04.2014 г. /09.00–16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Георги С. Раковски 3-14; ул. Димитър Цухлев 5-18; ул. Трапезица 3-8, ул. Преспа 3-13
На 03.04.2014 г. /10.00–14.00 ч/ - с. Периловец - Втора; Осма; Пета; Първа;  Седма; Четвърта; Шеста; с. Ракитница - Тодор Петров

На 04.04.2014 г. /09.00–16.00 ч/ - гр. Видин - ул. Юри Венелин 7; ул. Акад. Ст. Младенов 8-12; ул. Владикина 16-20; ул. Епископ Софроний 10-28
На 04.04.2014 г. /09.30–14.00 ч/ - с. Подгоре – Боян Чонос; Бузлуджа; Васил Левски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Искър; Йоло Гергов; Йосиф В. Сталин; Ленин; Михаил Здравков;  Пейо К. Яворов; Пирин; Стоян Милков; Черно Море; Юрий Гагарин


Монтанска област
За периода 31.03-03.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Ангел Кънчев; ул. Антим Първи; ул. Антон Димитров; ул. Бузлуджа; ул. Георги Димитров; ул. Неофит Рилски; ул. Оборище; ул. Райко Даскалов; ул. Рангел Симеонов; ул. Стамболийски; ул. Христо Ботев; ул. Чомаков; ул. Янтра

На 31.03.2014 г. /08.30-09.15 и 15.30-16.15 ч/ - с. Войници - Васил Левски; Гено Бонов; Георги Димитров; Дунав; местност Барата; Самота; Средец - бл. Стопански двор; Христо Ботев; Чавдар; с. Доктор Йосифово - Ален Мак; Ангел Йончев; Балена - бл. трафопост „Улично осветление”; Бельовец; Божур; Бор; Възход; Голомош; Давид Цонков; Детелина; Д-р Йосиф Иванов; Дунав - бл. трафопост – „Улично осветление”; Дъб; Еделвайс; Ела; Здравец; извън регулацията: бл. Бензиностанция, бл. Маслобойна, бл. Пчелин; Изгрев; Илия Цеков; Лековника;  Липа; Лозарска; Люляк; Марица; местност Песъка; Мито Мишов; Огоста; Перуника; Пирин;  Редака; Роза; Стублата; Тинтява; Топола; Тунджа; Цибрица; Цоновчето; Янтра; Ясен; с. Долни Богров - Монтана; Арда; Беласица; Витоша; Димитър Ерийски - бл. Бензиностанция; Добри Войников; Захари Янчев; Ивайло; извън регулацията: бл. Ново Гробище; Камчия; Константин Фотинов; Кошарник - бл. Поща; Мальовица; местност Главчина Бабка - бл. Лозарско дружество;  Мусала; Нов Живот; Оборище; Одрин; Охрид; П. А. Славков; Петко Каравелов; Петър Богдан;  Петър Делян; Тинтява; Хан Кубрат; Хан Омуртаг; Хан Пресиян; Черноризец Храбър; Чучулига:  ; с. Студено Буче - Антон Иванов

На 01.04.2014 г. /08.30-09.00 ч и 15.30-16.00 ч/ - с. Винище - 23ти Септември; Александър Стамболийски; Бенковски; Богдан Чукар; Боян Чонос; Бузлуджа; Валентина Терешкова; Васил Левски; Гергана; Девети Септември; Димитър Благоев; Димитър Русинов; Еделвайс; Иван Вазов; извън регулацията: бл. Стопански двор,  бл. Цех за месо, бл. Църква; Йордан Цеков; Йорданка Чанкова; Калугерица; Кирил и Методий; Лиляна Димитрова; Малчика; местност Лъките; Митко Палаузов; Младост; Песъка; Петър Берон; Петър Трендафилов; Синчец; Славейко Първанов; Тодор Трифонов; Христо Ботев; Червен Бряг; Шести Септември; Юри Гагарин; с. Горна Вереница - Вацинска; Витоша; Връбовчец; Втора; Главна; Гробарска; Дванадесета; Девета; Десета; Единадесета; Индустриална - бл. Млекосъбирателен пункт, бл. Стопански двор, бл. Помпена станция; Копривска; Мърфи; Осма; Панорама; Паньовска; Пета; Петнадесета; Пладнище; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Филинска; Цолинска; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Долна Вереница - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Деветнадесета; Единадесета; извън регулацията - бл. Бензиностанция, бл. Вила, бл. Млекосъбирателен пункт, бл. Стопански двор; местност Лечица; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и девета; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиридесет и първа; Четиридесета; Четиринадесета  
На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Пъстрина – бл. 7, вх. А; бл. 33, вх. В и Д
На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом – ул. Георги Манавски; ул. Захари Стоянов; ул. Любен Каравелов; ул. Пирин; ул. Раковска; ул. Садовете; ул. Свобода; ул. Цветан Тодоров
На 01.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Бели Брег - ул. Втора; ул. Дванадесета; ул. Девета;  ул. Десета; ул. Единадесета; извън регулацията - бл. Склад за селкостопанска продукция;  местност Стопански двор; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета;  ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста

На 02.04.2014 г. /08.45-09.30 ч/ - гр. Монтана - извън регулацията - местност Лъката, Автоборси;  трафопостове „Елда-Бензиностанция ЕКО”, „Лозата”; „АПК ЮГ 1”, „АПК ЮГ 2”, „Найд”; „Водно стопанство”, „Складова база - Водно стопанство”, „Нов Хлебозавод”, „Агропромстрой”; ВЕЦ „Мактиди”; Пречиствателна станция - гр. Монтана; Христо Смирненски 12
На 02.04.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Вършец - ул. България; ул. Зелени Дел; местност Иваново Поле
На 02.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Пъстрина – бл. 15, вх. А; бл. 31, вх. Д и З
На 02.04.2014 г. /15.00-16.00 ч/ - гр. Берковица - кв. Беговица - бл. Хлораторно; кв. Заряница;  извън регулацията - бл. кв. Беговица, профилакториум, бл. Нова хижа Ком, полигон, ски влек, бл. Овчарници; ул. Кирил и Методий; ул. Лале; ул. Малинарка; ул. Мрамор; ул. Първи Май;  Раковица; кв. Раковица - ул. 1-ви Май; ул. Иглика; ул. Крайречна; ул. Криви Рог; ул. Лале; ул.  Малина; ул. Мир; ул. Пролет; ул. Свобода; ул. Добри Чинтулов; ул. Панайот Хитов; ул. Усин Керим; ул. Братя Миладинови; ул. Ружа; ул. Свобода; ул. Страцимировска; ул. Чайка  

На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Пъстрина - бл.15, вх. Б; бл. 14, вх. А и Б
На 03.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Дългоделци - 23-ти Септември; Баба Тонка; Васил Коларов; Веслец; Георги Димитров; Дамян Найденов; Замфир Попов; Кирил и Методий; Лика Рачин; Ломска; Любен Каравелов; Мерата; Милко Василев; Оборище; Паисий; Петър Берон; Райко Даскалов; Ценко Попов; Чайка; Червената Стена; Шипка; Юри Гагарин
На 03.04.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр.Чипровци - ул.  23-ти Септември; ул. Балканска; ул. Васил Левски; ул. Димитър Благоев; ул. Димитър Филипов; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Петър Парчевич; ул. Рила; ул. Стара Планина; ул. Точо Войвода; ул. Три Чуки

На 04.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Ангел Кънчев; ул. Антим Първи; ул. Антон Димитров; ул. Бузлуджа; ул. Георги Димитров; ул. Неофит Рилски; ул. Оборище; ул. Райко Даскалов; ул. Рангел Симеонов; ул. Стамболийски; ул. Христо Ботев; ул. Чомаков; ул. Янтра
На 04.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Пъстрина – жк. Младост 1 – бл. 25, вх. 3; бл. 27, вх. А; ул. Парта 19; жк. Пъстрина – бл. 28, вх. А

На 05.04.2014 г. /16.00-17.00 ч/ - гр. Монтана - извън регулацията - местност Лъката, Автоборси;  трафопостове „Елда-Бензиностанция ЕКО”, „Лозата”; „АПК ЮГ 1”, „АПК ЮГ 2”, „Найд”; „Водно стопанство”, „Складова база - Водно стопанство”, „Нов Хлебозавод”, „Агропромстрой”; ВЕЦ „Мактиди”; Пречиствателна станция - гр. Монтана; Христо Смирненски 12


Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор, от всяка точка на България или на сайт: www.cez-rp.bg.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Може да има ново поевтиняване на тока за бита 0| 4707 |12.03.2014 . Регулаторът утвърди новото поевтиняване на тока от януари 0| 9411 |02.01.2014 . Стопират скока на тока 2| 5362 |09.05.2013 . Скок на тока до 8% обещава ДКЕВР 15| 4866 |24.01.2012

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах