Петък, 21 Септември 2018, 23:00
Frognews
0| 5211 |17.04.2014

ЧЕЗ ремонтира за добро качество

.
ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град
На 22.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Самоковско шосе, бл. 1, бл. 3, бл. 2
На 22.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Мърчаево - ул. 19-та, ул. 20-та, ул. 21-ва, ул. 22-ра, ул. 23-та, ул. 24-та, ул. Бистра река, ул. Дечко Йорданов, ул. Кало, ул. Касис, ул. Княгиня Клементина, м. Бурновска, м. Казашка, м. Толумска
На 22.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Боянска река бл. 2 вх. А, ул. Боянска река бл. 2 вх. Б
На 22.04.2014 г. /09.00-11.31 ч/ - гр. София - бул. Черни връх 122
На 22.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - 132-ра 15, 13, 14, 26, Русаля 9
На 22.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 12 вх. В, вх. Г, вх. Д
На 22.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Байлово 26, 26а, Владимир Вазов бл. 11, Иван Божилов бл. 13, Сухата река 1, тп, бл. 13, 14, 15, бл. 86, 87, 91, 92, до бл. 86, Тодорини кукли бл. 14, 15, 15 д
На 22.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Георги Софийски 50
На 22.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Горна Баня, ул. Дон, ул. Гладиола, ул. Еделвайс
На 22.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Христо Смирненски бл. 16, бл. 81, бл. 82
На 22.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Ген. Тотлебен 28, ул. Кирил Пейчинович 3-5, бул. П. Славейков 2, 4, 6, 8, 10. ул. Константин Иречек 3, 5, 7, 9, 11. ул. Абоба 1
На 22.04.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. София - ул. Камелия 35
На 22.04.2014 г. /09.15-12.15 ч/ - гр. София - Красна поляна I част бл. 35А, 35Б, 36А
На 22.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - Люлин бл. 901, Люлин 9 бл. 901, 901А, 901Б, 915Б, до бл. 901, до бл. 918, О
На 22.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Местност Полигона бл. 10, 11, 4, 9, Упи Xv-1137 Кв. 12 М. Нтз Къро бл. Строителство на жил. сграда, Цариградско шосе 113 А
На 22.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Надежда 1 бл. 172, вх. А
На 22.04.2014 г. /09.45-12.30 ч/ - гр. София - ж. к. Гоце Делчев бл. 107, 111, 112 вх. А, Б 113 вх. А, Б
На 22.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - Видлич 45, Добри Христов бл. 143, 145, Хиподрума бл. 143, 143 До вх. В, 144, 145
На 22.04.2014 г. /10.00-15.30 ч/ - гр. София - Княгиня Мария Луиза 0, 45, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67-Б, 67А, 67Б, 67В, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87
На 22.04.2014 г. /10.01-13.01 ч/ - гр. София - Банкя, Александър Стамболийски 100, 14, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 40, 41, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 54А, 55, 55А, 55Б, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 60А, 61, 61/63, 63, 65А, 66, 68, 68А, 68Б, 68В, 68Г, 68Д, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 88А, 90, 92, 92А, 94, 94А, 96, 94А, Георги Бенковски 1, 10, 11, 13, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 19А, 1А, 1Б, 1В, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 33, 34, 38, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Еледжик 1, Захари Стоянов 14, 31А, 52, Искър 4, Пирот 1, 13, 2А, Родина 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19 В, 19А, 19Б, 19В, 2, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 29А, 3, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 4, 40, 42, 45, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, бл. къща, Сочи 16, София, Люлин 1 бл. 031, ДО
На 22.04.2014 г. /12.00-15.00 ч/ - гр. София - Разсадника бл. 107, 28, ДО
На 22.04.2014 г. /12.01-14.00 ч/ - гр. София - Люлин 9 бл. 901, 901А, 902, 902А, 902П, 904, ДО
На 22.04.2014 г. /12.01-16.01 ч/ - гр. София - Сердика бл 12
На 22.04.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - Георче Петров бл. 120, Гюешево 13А, бл. 14А, Зона Б-19 бл. 11-12, 9, Зона Б-5 бл. 12, Перник 176, ДО, бл. 11-12, 11-12 жк Зона Б-19, Преображение 13А, Сердика бл. 12, 12А, Цар Самуил 50
На 22.04.2014 г. /13.31-15.31 ч/ - гр. София - ул. Луй Айер 54, 56, 60, 66, 80, 112, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 162, 164, 166, 168, 170, 220, 61, 63, 65, 67, 77, 89, 89А, 91, 93, 95, 101, 105, 107, 111, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 163, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, ул. 421 3, ул. 418 1, 2, 18, 24, 36 и УПИ 3 718-719 кв. 83
На 22.04.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - Люлин бл. 905, 906, Люлин 9 бл. 905, 906, 906А, 908, 908А
На 22.04.2014 г. /14.00-16.10 ч/ - гр. София - Гоце Делчев бл. 254, Григор Чешмеджиев 10, 12, 14, 16, 17, 18, 18а, 20, 22, 4, 6, 8, Луи Айер бл. 254, Шарл Шампо 1

На 23.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Роса, ул. Пролет, ул. Обреща
На 23.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Лев Толстой бл. 1, 2, 3, 5, 9, До, Надежда 2 бл. 204, 205, 205, , 207, 219, Толстой бл. 11, 5, Христо Силянов бл. Ткп Техникума
На 23.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - завод София пласт
На 23.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Мърчаево - ул. Маниш, ул. Печище, ул. Приморско, ул. Сините вълни, ул. Трендафил, ул. Усойка, ул. Цар Симеон I, ул. Церова поляна, ул. Черешова градина, ул. Черните скали, ул. 10-та, ул. 11-та
На 23.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Боянска река бл. 3 вх. А, ул. Боянска река бл. 3 вх. Б
На 23.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - жк Овча купел 2 бл. 1 вх. Б
На 23.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - Христо Смирненски бл. 3, бл. 67, бл. 69, бл. 15, ул. Ханово16, , 14, 12, 18, ул. Хр. Максимов 51, 61, 71, 72, 76, 81, 82, ул. Роглец, 9, 17, ул. Ц. Лазаров 7, 8, 12, 15, 18, 20, 22    
На 23.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Свобода 8, бл. 42, до бл. 42, магазин, Хр. Силянов, Христо Силянов 8-10, бл. 42
На 23.04.2014 г. /08.40-16.00 ч/ - гр. София - ул. 454 19, 19А, ул. Проф. Георги Златарски 18, 20, 22, 27, 29, 31, 35, 38, 51, 52, 55
На 23.04.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - гр. София - ул. Яна Язова 2
На 23.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Местност Полигона бл. 7, 8, 9, Цариградско шосе 113а
На 23.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Волуяк - Бреза 1, 11, 13, 2, 2а, 3, 4, 6, 8, 9, бл. И ул. Дружба, Дружба 2, 2а, 4, 6, Еделвайс 1, 10, 12, 2, 25, 3, 4, 6, бл. Упи 22-68 1119 Кв. 17, Липа 1, 11, 13, 3, 5, 7, 9, Никодим Тодоров 11, Синчец 41, 6, Теменуга 16, 3, Явор 1, 10, 11, 13, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, София, Липа 1
На 23.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Тинтява 27, 13Б
На 23.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Чарлз Дарвин 27, 26, 18
На 23.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 50, 51 вх. А
На 23.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Н. Рилски 23, 23А, 25, 27, 29, 20, 22, 24, 26, 28; ул. Княз Борис 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; ул. Асен 36; ул. Парчевич 20, 22, 24, 26, 28, бул. Христо Ботев 12;14;16;18;20;22; ул. Неофит Рилски 1, 2а, 3, 5, 7, 9; ул. Парчевич 1-3, 5, 7, 9, 11, 13, 2, 4, 6, 8, 10; ул. Самуил 23, 25, бул. Христо Ботев 15, 17, 19, 21, 23 и Ресторант "Целувката"; ул. Лайш Кошут 1, 3, 5, ул. 20-ти Април 3
На 23.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Владимир Вазов 26-30, Въстаник 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, Д-р Алберт Лонг 10, 2, 4, 6, 8, 9, Ильо Войвода 39, 41, 43, 45, Макгахан 11, 42, Панайот Хитов 11, 20, Панайот Хитов 10, 12, 16а, 8, Скайлер 14, 20, 22, 9, Филип Тотю 40, бл. Гараж
На 23.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Сухата река 1, бл. 209а
На 23.04.2014 г. /09.15-16.30 ч/ - с. Владая - 27-ма 8, бл. ул. 27, Бели брег 22, Витошки гранит 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 5, 7, Калиница 1, 3, 4, 5, 6, Любомир Миланов 20, 22, 24, 25, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36, 37, Рудище 1, Сребрист бор 1, 2, Сърна 10, Шипето 1, 1г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Язбине 7
На 23.04.2014 г. /09.30-10.30 ч/ - гр. София - в. з. Малинова долина, ул. 196; ул. 195; ул. 192; ул. 193; ул. 194
На 23.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - Люлин 9 бл. 958, 963
На 23.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Надежда 1 бл. 172, вх. Б
На 23.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Братя Миладинови 29, Чипровци 1, 10, 12, 14, 2, 3, 5А, 5Б, 6, 7, 9
На 23.04.2014 г. /09.31-11.31 ч/ - гр. София - жк Гоце Делчев бл. 256 вх. Б, В, Г, 257 вх. Б, В, Г ул. Луй Айер 2, 3, 6, 7, 10, 11
На 23.04.2014 г. /09.45-15.00 ч/ - с. Казичене - Васил Левски 1, 10, 11, 12, 2, 24, 28, 3, 30, 5, 6, 7, 8, 9, Илия Велинов 31, Кръстю Пастухов 10, Липите 10, 14, 18, 20, 3, 9, Любен Каравелов 14, 19, 41, Мито Войнишки 1, 12, 14а, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 35, 37, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59а, 6, 61, 63, 7, 74, 8, Мургаш 1, Никола Петков 15, 19, 52, 78, бл. Книжарница, Прогрес 2, 3, 5, 7, 9, 9а, Троянов път 12, 16а, 17, 24, 28, 31, 41, 45, 46, 47, 53а, 6, Хан Аспарух 18, Хан Крум 22, 9, Христо Попбожилов 10, Цар Борис III 68, София, Любен Каравелов 14, 15 А, 20, 26, 27, 28, 38, 39, 4, 41, 44, 52, 9, Мургаш 1, 3, 4, 5, Никола Петков 2, 27, 36, 52, 58, 6, 72, 78, Хан Крум 21, 5
На 23.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София 11-та /кв. Симеоново/ 1, 2-4, 3, 5, 7, бл. Вила, 503 /Драгалевци/ 2 А, 6, 507-ма /в. з. Симеоново-Драгалевци/ А, Акад. Стоян Аргиров 15, кв. 225, бл. П-Л 12-1087, Български апокриф /в. з. Симеоново-Драгалевци/ 1, 2, 3А, Горска ела 59, бл. ПАРЦЕЛ II ул. 11, Железният светилник /в. з. Симеоново-Драгалевци/ 10, 19, 2, 4, 5, 6, 8, Монах Спиридон /в. з. Симеоново-Драгалевци/ бл. П-Л 1 755, КВ. 21, Преспанските камбани /в. з. Симеоново-Драгалевци/ 1, 12, 13, 15, 17, 1А, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 4, 5, 6, 7, 8, Проф. Александър Бурмов 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 9, Проф. Йордан Иванов /в. з. Симеоново-Драгалевци/ 12, 14, 16, 18, 2, 20, 24А, 26, 32, 34, 38, 4, 6
На 23.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. София - Разсадника бл. 13
На 23.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. София - Фортов път 16, бл. Барака, Къща, Помпа, Царица Йоанна бл. Строителство
На 23.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Георг Вашингтон 16, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52
На 23.04.2014 г. /10.15-14.30 ч/ - гр. София - жк Полигона
На 23.04.2014 г. /10.30-12.30 ч/ - гр. София - жк Мотописта бл. 223 вх. А, Б, В бл. 94-98 вх. А, Б, В
На 23.04.2014 г. /12.01-16.00 ч/ - гр. София - Люлин бл. 961, с/у, Люлин 9 1, бл. 957, 961, 962, 963, 964, 964-общи нужди, ДО 961, УПИ II-1329
На 23.04.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - гр. София - Преки път 21-23, 60
На 23.04.2014 г. /13.30-15.30 ч/ - гр. София - ж. к. Гоце Делчев бл. 243 вх. А, Б, В, Г, Д, Е бл. 244 вх. А, Б, В, Г, Д, Е бл. 246 вх. А, Б, В бл. 248 вх. А, Б, В, Г бл. 249 вх. А, Б, В, Г ул. Костенски водопад 67, 71, 79
На 23.04.2014 г. /14.10-16.10 ч/ - гр. София - жк Гоце Делчев бл. 247 вх. А, Б, В, Г, Д бл. 246 вх. А, Б, В, Г, Д, Е бл. 246 вх. Г, Д, Е
На 23.04.2014 г. /15.30-16.30 ч/ - гр. София - 367-ма 85, Европа 1, 10, 108, 10А, 11, 116, 118, 12, 120, 122, 122А, 122Б, 122В, 122Г, 122Д, 124, 126, 128, 12А, 12Б, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 2А, 2Б, 31, 31А, 31Д, 32, 36, 38, 3А, 3Б, 4, 43, 48, 48А, 5, 50, 52, 54, 58, 6, 60, 68, 7, 70, 72, 74, 78, 78А, 8, 80, 82, 84, 85, 86, 94, 94А, с/у, ъгъла с, бл. 1, 2, 3, 4, 5, 6, битови услуги, и обелско шосе, маг. за фаянс и стъкло, магазин, магазин за авточасти, Мотопфое, ПИ 1308, ул. Ветрен, Сливница 1А, 88, бл. 2

На 24.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Городно, ул. Поручик Мороз, ул. Преслав , ул. Шиндра
На 24.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Искър , ул. Минзухар
На 24.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Мърчаево - ул. 19-та, ул. 21-та, ул. 23-та, ул. Бистра река, ул. Зюмбюл, ул. Кало, ул. Касис, м. Бурновска, м. Казашка
На 24.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Боян Магесник, 106, 110. ул. Гео Милев 41, 39, 50, 51, 53, 152, 150, ул. Манастирска 50, ул. Венера 50, Аерогарата 1, 2, Марко Бочар 21, 23, 3А
На 24.04.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - гр. София - Дупница 1, 10, 10а, 11, 12, 13, 15, 17, 17а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, Първа българска армия 125, 127, 129, 131, 137, 139, 141, 143, 72, Христо Станишев 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9
На 24.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Волуяк - Божур 17, 2, Виолета 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 4, 41, 46, 5, 6, 7, 8, 9, Градина 2, 4, Зорница 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 34а, 36, 36а, 38, 4, 40, 42а, 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, Лале 2, 7, Малина 2, 21б, 30, 4, Никодим Тодоров 66, Пламък 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 8, 9, Свобода 28
На 24.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Фредерик Жолио Кюри бл. 313
На 24.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Незабравка, бл. 315
На 24.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Латинка 71
На 24.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Бузлуджа - 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, бул. Скобелев - 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 59, бул. Прага - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, ул. Иван Рилски 5, 7, 9, 18, 20, 22, бул. Ген. Скобелев 30, 32, 36, 38, 40, ул. Люлин планина 1, 3, 5, 7, 11; ул. Иван Рилски 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, ул. Иван Рилски 1, 1а, 3, бул. Христо Ботев 13А, 13Б (вход Иван Рилски), ул. 20-ти Април 1, 6, ул. Люлин планина 9, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
На 24.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - България бл. Подлез България/Г. Делчев, Гоце Делчев бл. Подлез България
На 24.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Владая - 27-ма 8, бл. ул. 27, Балабановец 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, Бели брег 12, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 36, 40, 9, Бистър поток 33, кв. 2, Бор 1, 12, 2, 3, 5, 6, 7, 9, Бургийска скала 1, 10, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, К. Димитров 28, 30, 32, 34, 65, Малка поляна 2, 4, Рудище 10, 11, 12, 16, 2, 3, 4, 7, 8а, Сианит 10, 12, 2
На 24.04.2014 г. /09.15-15.00 ч/ - с. Казичене - Васил Левски 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, до, бл. Банята, Георги Бенковски 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 70, 72, 80, 82, 86, 88, 90, 92, Дюла 13, Кръстю Пастухов 1, Липите 20, Момин Кладенец 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 38а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, Пейо Яворов 1, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, Спас Андреев 10, 13, 14, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Хан Аспарух 12, 14, 16, 17, 19, 2, 20, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 33, 34, 34а, 36, 37, 38а, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 5, 50, 52, 54, 56, 5а, 6, 7, 8, 9, Цар Борис III 22
На 24.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Студентски град бл. 61
На 24.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Александър Екзарх бл. 224-адм. сгр., 225, До, Сухата река бл. 220, 221б, 221в, 225, 225а, 225а-224, 227, бл. 220, 221б, 221в, зад бл. 221, бл. 220, 224, Тп, Тп До, Тодорини кукли бл. 1, 220
На 24.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Пордим 7, Стефан Стамболов 39Б, Цар Самуил 111, 113, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147
На 24.04.2014 г. /09.15-15.00 ч/ - с. Казичене - Балевица 1, 2, 3, Георги Бенковски 74, Дъбрава 11, Дюла 13, 6, Изгрев 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Любен Каравелов 1, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 5, 6, 7 А, 7а, 8, 9, Никола Петков 62, Хан Аспарух 1, 10, 12, 19, 25, 30, 32, 34, 37, 39, 44, 46, 5, 50, 54, 5а, Хан Крум 2, Цар Борис III 12, 13, 16, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 5, 50, 54, 56, с/у, бл. Аптеката, София, Любен Каравелов 15 А
На 24.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Княз Борис I 175, бл. УПИ 13-2, кв. 108, Стефан Стамболов 40, 42А, 42Б, 42В, 42Г, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58
На 24.04.2014 г. /10.00-16.30 ч/ - гр. София - Община Триадица, Временно захранване

На 25.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - с. Мърчаево - ул. Маниш, ул. Печище, ул. Приморско, ул. Сините вълни, ул. Трендафил, ул. Усойка, ул. Цар Симеон I, ул. Церова поляна, ул. Черешова градина, ул. Шипето
На 25.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - Проф. д-р Г. Павлов 31 бл. 253, ДО бл. 253, Хемус 31, 35, 39, ул. Хубавка 1, 3, ул. Шипченски проход 18, ул. Пролом 2
На 25.04.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - гр. София - Съзнание 35а
На 25.04.2014 г. /08.45-11.00 ч/ - гр. София - жк Гоце Делчев бл. 250 вх. А, Б, В, Г бл. 251 вх. А, Б, В, Г, Д, Е, Ж ул. 406 5 ул. Киро Тулешков 3, 16
На 25.04.2014 г. /09.00-15.31 ч/ - с. Волуяк - Божур 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 37, бл. бивш стоп. двор, в двора на ТКЗС, упи 19-1120 Кв. 28, Градина 5, Лале 13, Пламък 15, Сердика 5, 7
На 25.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Фредерик Жолио Кюри бл. 312, бл., 314, , Фредерик Жолио Кюри 44, 46А
На 25.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Константин Кисимов бл. 303
На 25.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Македония 40, 42, 44, 46, 48, 50, ул. Бузлуджа - 1А и Б, 2, 4 бул. Скобелев 42, 44, 46А и Б, 48, 52, 54, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77А и Б ул. Лайош Кошут - 26, 28, 28А, 30, 32, 33, 34
На 25.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - с. Владая - Академик Петко Стайнов 21, Алеко Константинов 55, Борика 10, Равнище 19, Слънчев залез 2, Спортист 11, бл. Упи Xx-331, Кв. 21, Червена Трева 3, 4, 8
На 25.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Макгахан 63, 75, 69, бл. 69, 69а, Уошбърн 57, 67, Хаджи Димитър бл. 182, 183, 184, 185, 186, 187, 193, бл. 67, 67 Салон за красота
На 25.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Цар Самуил 50, 50 В, 54, 56, 58, 60, 63, 73, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, бл. ч-ще Природа и наука
На 25.04.2014 г. /11.16-13.16 ч/ - гр. София - жк Гоце Делчев бл. 1, 2, 3 ул. Деян Белишки 40-42, 46
На 25.04.2014 г. /13.41-16.00 ч/ - гр. София - жк Гоце Делчев бл. 1Е вх. А, Б, В 2Е вх. А, Б, В 3Е вх. А, Б, В


Софийска област
За периода 21.04.2014 - 23.04.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - Етрополе - Димитър Благоев; Максим Горки; Руски
За периода 22.04.2014 - 25.04.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - Ковачевци, община Самоков
За периода 22.04.2014 - 25.04.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - Говедарци - Васил Коларов; Георги Димитров; Двадесета; Девета; Здравец; Иглика; Искър; Осма; Преспа; Рилска малина; София; Странджа
За периода 22.04.2014 - 25.04.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - Говедарци - Александър Стамболийски; Братя Чакрини; Бреза; Георги Димитров; Дванадесета; Доспей махала; Златибор; Искър; Сълзица; Христо Ботев; Четринадесета; Шеста; Шестнадесета; Юрий Гагарин; Самоков - Захари Зограф
За периода 22.04.2014 - 25.04.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - с. Клисура
За периода 22.04.2014 - 25.04.2014 /08:00 - 16:00 ч/ - Доспей
За периода 22.04.2014 - 25.04.2014 /09:00 - 15:00 ч/ - ТП Раковица
За периода 22.04.2014 - 25.04.2014 /09:45 - 15:45 ч/ - гр.Правец - махала Манастирица и Дивчов рът
За периода 23.04.2014 - 24.04.2014 /09:30 - 15:00 ч/ - Ботевград - Витиня; Врачеш; Бела
За периода 23.04.2014 - 25.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - с. Мала църква
За периода 23.04.2014 - 25.04.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - Ботевград - Александър Батенберг; Любен Каравелов; Патриарх Евтимий; Св. Св. Кирил и Методий; Славейков; Хаджи Димитър
За периода 24.04.2014 - 25.04.2014 /09:15 - 16:00 ч/ - с. Бойковец; гр. Етрополе, вилна зона Язовира

На 22.04.2014    /08:00 - 16:00 ч/  Костенец, община Костенец - ул. Акация; ул. Балчовица; ул. Бунара; ул. Инчовица
На 22.04.2014    /08:30 - 15:30 ч/ - Драговищица, община Костинброд - Първа
На 22.04.2014    /09:00 - 12:00 ч/ - Пирдоп - Княз Момчил Пирдопски; Манджерин; Първа; Сергей Румянцев; Стоян Х. Петров
На 22.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Ботевград - ул. Александър Батенберг; ул. Св. Св. Кирил и Методий; ул. Темуша; ул. Велчо Шунтов; ул. Капитан Ушаков
На 22.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - Пирдоп - Панагюрско шосе; Димчо Дебелянов; Княз Александър Батенберг; Св.св. Кирил и Методий
На 22.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Правец - махала Манастирица
На 22.04.2014    /09:00 - 16:02 ч/ - с. Петково, община Елин Пелин
На 22.04.2014    /09:15 - 12:00 ч/ - с. Разлив

На 23.04.2014    /08:00 - 16:00 ч/ - Костенец, община Костенец - ул. Освобождение; ул. Пейо Яворов; ул. Св. Св. Кирил и Методий; ул. Соколовец; ул. Софроний Врачански; ул. Чавча
На 23.04.2014    /08:30 - 15:30 ч/ - Драговищица, община Костинброд - Първа
На 23.04.2014    /09:00 - 12:00 ч/ - Пирдоп - Александър Стамболийски; Борис Темков; Братя Х. Димитрови; Бузола; Димитър Ночев; Методи Стоянов; Рорач
На 23.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Правец - махала Манастирица
На 23.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Ботевград - ул. Александър Батенберг; ул. Св. Св. Кирил и Методий
На 23.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - с. Петково, община Елин Пелин
На 23.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - Пирдоп - Панагюрско шосе; Димчо Дебелянов; Княз Александър Батенберг; Св. Св. Кирил и Методий
На 23.04.2014    /09:45 - 12:00 ч/ - гр. Етрополе - кв. Вранещица
На 23.04.2014 /10:00 - 12:00 ч/ - Долно Камарци - вилна зона
На 23.04.2014    /11:00 - 12:00 ч/ - Нови Хан - Здравец; Калоян; Марица; Оборище; Рила; Студеница; Юрий Гагарин
На 23.04.2014    /13:00 - 14:00 ч/ - Пирдоп - Илчо Димов; Княз Александър Батенберг; Никола Пушкаров; Паскал; Пека и Карло Чоконяни; Св. Св. Кирил и Методий; Симеон Сърданов; Славци; Тодор Влайков; Чавдар Войвода

На 24.04.2014    /09:00 - 12:00 ч/ - Златица - Васил Левски; Георги Бенковски; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Хъшове
На 24.04.2014    /09:45 - 11:30 ч/ - Осиковица - махала Баренска; махала Войновци; махала Господарска
На 24.04.2014    /10:00 - 15:00 ч/ - Байлово
На 24.04.2014    /11:00 - 14:00 ч/ - Искрец  Божица; Бреза; Габер; Иван Вазов; Искра; махала Баломир; Морава; Стара планина; Тепавицата; Христо Ботев; Явор

На 25.04.2014    /09:00 - 14:00 ч/ - Златица - вилна Зона Черешака; Църквище; Втора; Дванадесета; Девета; Десета; Единадесета; извън регулация; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Трета; Тринадесета; Четвърта; Шеста; Шестнадесета
На 25.04.2014    /09:45 - 14:45 ч/ - с. Заноге; с. Зимевица, махала Баталов дол
На 25.04.2014    /10:30 - 13:30 ч/  - с. Ябланица; с. Огоя


Пернишка област
На 22.04.2014    /08:00 - 08:00 ч/ - гр. Перник - ул. Ален Мак; ул. Люлин; ул. Палма
На 22.04.2014    /09:00 - 10:00 ч/ - гр. Перник - ул. Владислав Граматик; ул. Габрово; ул. Граово; ул. Григор Парличев; ул. Димитър Талев; ул. Драгановец; ул. Драгановец; ул. Илия Бешков; ул. Ловеч; ул. Омуртаг; ул. Поп Пейо; ул. Райна Княгиня; ул. Самоков; ул. Стара Загора; ул. Тодор Влайков; ул. Трявна; ул. Цанко Церковски
На 22.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - с. Бабица - общ. Брезник
На 22.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - с. Богданов дол - ул. Георги Сава Раковски; ул.  Мах. Стаменова; ул. Отец Паисий; ул. Струма
На 22.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - с. Бусинци, община Трън
На 22.04.2014    /09:00 - 16:30 ч/ - с. Слаковци - общ. Брезник
На 22.04.2014    /10:00 - 12:00 ч/ - с. Ковачевци, община Ковачевци - вилна зона
На 22.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - Перник  - Беласица; Голобръдска; Горски извор; Градище; Марина Бара; Самодивска; Черковна; Ялбовец
На 22.04.2014    /11:00 - 12:00 ч/ - гр. Перник - ул. Ахтопол; ул. Болград; ул. Брацигово; ул.  Кърджали; ул. Преспа; ул. Прилеп; ул. Русе; ул. Самара
На 22.04.2014    /13:00 - 13:30 ч/ - Радомир - ул. Архимандрит Зинови; ул. Васил Левски; ул. Гео Милев; ул. Георги Янев; ул. Голобръдска; ул. Гурко; ул. Драгоман;  ул. Екзарх Йосиф;  ул. Земеделска;  ул. Люлякова;  ул. Неофит Рилски;  ул. Острица;  ул. Патриарх Евтимий;  ул. Преслав;  ул. Пчелинци;  ул. Рилска; ул. Софроний Врачански;  ул. Стара Планина; ул. Училищна; ул. Черковна; ул.Шаблин; ул. Шипка
На 22.04.2014    /13:00 - 14:00 ч/ - гр. Перник - ул. Ален Мак; ул. Бунтовник; ул. Васил Априлов; ул. Захари Стоянов; ул. Ивайло; ул. Капитан Векилски; ул. Лилия; ул. Мургаш; ул. Оборище; ул. Палма; ул. Панайот Волов; ул. Панайот Хитов; ул. Света Петка; ул. Синчец; ул. Софийско шосе; ул. Стефан Караджа; ул. Стоян Заимов; ул. Тодор Каблешков; ул. Хаджи Димитър
На 22.04.2014    /13:30 - 14:00 ч/ - Радомир - ул. Батенберг; ул. Георги Маджаров; ул. Голобръдска; ул. Гурко; ул. Изворска; ул. Кракра; ул. Люлякова;  ул. Милан Грънчаров; ул. Осогово; ул. Острица; ул. Панайот Волов; ул. Стефан Стамболов; ул. Филип Тотю; ул. Цар Борис I; ул. Цар Симеон; ул. Шипка
На 22.04.2014    /14:00 - 15:00 ч/ - Радомир - жк. Арката - ул. Бачо Киро; ул. Захари Кръстев;  ул. Кракра;  ул. Райко Даскалов
На 22.04.2014    /14:30 - 15:00 ч/ - Радомир - ул. Алеко Константинов; ул. Ангел Кънчев; ул. Бачо Киро; ул. Драган Цанков; ул. Кирил и Методи; ул. Милан Грънчаров; Ное

На 23.04.2014    /08:45 - 11:00 ч/ - гр. Перник - кв. Горно Могиличе; кв. Могиличе
На 23.04.2014    /09:00 - 10:00 ч/ - гр. Перник - ул. Асен Златаров; ул. Бенковска; ул. Васил Левски; ул. Миньор; ул. Отец Паисий; ул. Петко Каравелов; ул. Раковска; ул. Раковски
На 23.04.2014    /09:00 - 13:00 ч/ - с. Кралев дол - ул.  3-и март; ул. Боян Витков; ул. Велико Търново; ул. Волга; ул. Голо Бърдо; ул. Граничар; ул. Извора; ул. Искър; ул. Калофер; ул.  Калужерец; ул. Лале; ул. Махала Айдарица; ул. Махала Орниче; ул. Металург; ул. Орниче; ул. Отец Паисий; ул. Родопи; ул. Синчец; ул. Славей
На 23.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - с. Непразненци, община Брезник
На 23.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - с. Богданов дол - ул. Георги Сава Раковски; ул. Мах. Стаменова; ул. Отец Паисий; ул. Струма
На 23.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - Перник - Беласица; Голобръдска; Горски извор; Градище; Марина бара; Самодивска; Черковна; Ялбовец
На 23.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - с. Парамун, община Трън
На 23.04.2014    /09:00 - 16:30 ч/ - с. Слаковци, община Брезник
На 23.04.2014    /11:00 - 12:00 ч/ - гр. Перник - кв. Тева
На 23.04.2014    /13:00 - 15:00 ч/ - гр. Перник - ул. Боян Чонос; ул. Вела Пеева; ул. Димитър Благоев; ул. Добри Миланов; ул. Йордан Лютибродски; ул. Ковачевци; ул. Ленин; ул. Лиляна Димитрова; ул. Маниш; ул. Николай Островски; ул. Огнян Ягодински; ул. Огоста; ул. Паисий Хилендарски; ул. Пушкин; ул. Рахила Ангелова; ул. Станке Димитров; ул. Страцин; ул. Училищна; ул. Църква

На 24.04.2014    /08:45 - 16:00 ч/ - с. Черна гора, община Перник - ул. Лесковски път; ул. Магюшница; ул. Нова махала; ул. Раец; ул. Стара планина; ул. Юрий Гагарин; Ярджиловци; ул. Александър Стамболийски; ул. Братя Чакрини; ул. Васил Левски; ул. Вердин Александров; ул. Витоша; ул. Двадесет и трети април; ул. Девети септември; ул. Иван Алексиев; ул. Иван Димитров; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Марин Зафиров; ул. Методи Станимиров; ул. Орниче; ул. Партизан; ул. Плиска; ул. Радослав Зафиров; ул. Рила; ул. Славчо Дяков; ул. Стража
На 24.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - с. Богданов дол - ул. Васил Левски; ул. Витоша; ул. Георги Сава Раковски; ул. Иван Вазов; ул. Иглика; ул. Извор; ул. Китка; ул. Княз Александър Батенберг; ул. Княз Борис; ул. Любен Каравелов; ул. Люлин; махала Дълга бара; махала Стаменова; ул. Отец Паисий; ул. Петър Берон; ул. Пирин; ул. Пчела; ул. Рила; ул. Стара планина; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Ботев; ул.  Христо Смирненски; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Чучулига; Ярджиловци; ул. Арда; ул. Девети Септември; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Кракра; ул. Орниче; ул. Перник; ул. Първи май; ул. Рила; ул. Свилен Русев; ул. Средна гора; ул. Тодор Димитров; ул. Христо Смирненски
На 24.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - с. Богданов дол - ул.  Георги Сава Раковски; ул. Мах. Стаменова; ул. Отец Паисий; ул. Струма
На 24.04.2014    /09:00 - 16:30 ч/ - с. Слаковци, община Брезник

На 25.04.2014    /09:00 - 12:00 ч/ - Кариери Студена
На 25.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - с. Гигинци, община Брезник
На 25.04.2014    /09:00 - 16:00 ч/ - с. Богданов дол - ул. Георги Сава Раковски; ул. Мах. Стаменова; ул.  Отец Паисий; ул. Струма


Благоевградска област
За периода 23.04.2014 г. - 28.04.2014 г. /08:00 - 12:00 ч/ - община Петрич; с. Кулата; с. Кърналово; с. Марикостиново; с. Марино поле; с. Чучолигово; с. Долно спанчево; с. Припечене; с. Рупите; гр. Петрич, община Петрич;  Битоля; Братя Миладинови; България (по искане на ЕСО)

На 22.04.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, ул. Петър Сарафов
На 22.04.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Гоце Делчев , ул. Вихрен
На 22.04.2014 г. /08:15 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград;  Генерал Тодоров;  Св. Св. Кирил и Методий
На 22.04.2014 г. /08:30 - 13:00 ч/ - гр. Разлог - местност Промишлена зона - горен Стопански Двор
На 22.04.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Горемско възстание; ул. Васил Левски, ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян, ул. Нигрита; ул. Струма, ул. Цар Самуил; ул. Христо Ботев
На 22.04.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Броди; Струга; Струмско Център; Яне Сандански
22.04.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - гр. Сандански - ул. Лозарска; ул. Поленишки Път; ул. Сандански Мискет; хотел Тайм Аут
На 22.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - община Белица, Белица, Георги Андрейчин;  Пейо Яворов; Тутракан; Яне Сандански
22.04.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Симитли - Аврора; Георги Димитров; Димитър Благоев;  Здравец; Ивайло; Комсомолска; махала Чобан Дере; Момина Сълза; Октомврийска; Родопи; Свобода; Симитли; Чобанско Дере
На 22.04.2014 г. /10:00 - 11:00 ч/ - Кратковременни прекъсвания за оперотивни превкл. в общ. Бл-д.
На 22.04.2014 г. /12:00 - 12:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Александър Буйнов; ул. Асен Хадживасилев; ул. Горно Броди; ул. Захари Стоянов; ул. Кочо Чистименски; ул. Никола Карев; ул. Свобода; ул. Струга;  ул. Чудомир Кантарджиев;  ул. Юрий Гагарин
На 22.04.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград  - Баба Тонка; Влахина Планина; Възраждане; Гемеджиите; Заря; Кресна; Любен Каравелов; Малешевска; местност Пенков Чифлик; местност Под Черквата; Освобождение; Пеньо Пенев; Питу Гули; Райко Жинзифов; Солунските Атентатори; Струмско Център; Тодор Каблешков; Яне Сандански

На 23.04.2014 г. /08:00 - 08:00 ч/ - гр. Симитли, Симитли: Пивница
На 23.04.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Горемско възстание; ул. Васил Левски, ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян, ул. Нигрита; ул. Струма, ул. Цар Самуил; ул. Христо Ботев
На 23.04.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Св. Св. Кирил и Методий
На 23.04.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев , ул. Любен Каравелов
На 23.04.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - с. Плетена, община Сатовча
На 23.04.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Алеко Константинов; Братя Миладинови; Васил Априлов; Георги С. Раковски; Григор Пърличев; Кръстьо Асенов; Николай Петрини; Патриарх Евтимий; Славянска; Стефан Стамболов
На 23.04.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ гр. Гоце Делчев - ул. Бабуна; ул. Мидия; ул. Полковник Борис Дрангов; ул. Серес; ул. Стражин; ул. Страцин; ул. Струга
На 23.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - община Белица, Белица, Владимир Поптомов;  Георги Андрейчин; Никола Вапцаров
На 23.04.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Алеко Константинов; Асен Христов; Баларбаши; Братя Миладинови; Георги С. Раковски; местност Баларбаши; Славянска; Трети Март; Хан Аспарух; Хан Омуртаг
На 23.04.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - с. Садово

На 24.04.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Сандански - ул. Воден; ул. Мелник; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Смирненски
На 24.04.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев , ул. Вихрен
На 24.04.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - с. Плетена, община Сатовча
На 24.04.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Банско - Акад. Йордан Иванов;  Алеко Константинов; Гарибалди; Глазне; Гоце Делчев; Неофит Рилски; Отец Паисий; Пирин; Радон Тодев;  Симеон Молеров;  Тодорин Връх;  Хаджи Вълчо
На 24.04.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - с. Горно Краище; местност Мечкарски Колиби
На 24.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - община Петрич, с. Габрене - ул. Комсомолска
На 24.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Белица, община Белица Владимир Поптомов; Георги Андрейчин; Даме Груев; Димо Хаджидимов; Никола Вапцаров
На 24.04.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Васил Априлов; Петър Ичев; Стефан Стамболов; Трети Март; Цанко Церковски
На 24.04.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - с. Огняново, община Гърмен, ул. Благой Матеров ; района на Профилакториума, хотел Терма Вита, хотел Петралийски; с. Лещен, община Гърмен ; с. Горно Дряново, община Гърмен (по искане на "Аралдика България"ЕООД)
На 24.04.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Васил Априлов; Митрополит Борис; Николай Петрини; Петър Ичев; Свети Наум; Теменуга; Трети Март; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Симитли; Васил Левски; Витоша;  Георги Димитров; Георги Попов; Гоце Делчев; Илинден; Надежда; Пазара;  Първи Май; Рила; Симитли; Славей; Трети Март; Христо Ботев; Христо Смирненски; Чайка; Шипка

На 25.04.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев, ул. Кавала
На 25.04.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - с. Плетена, община Сатовча
На 25.04.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Борис Сарафов; Васил Априлов; Дъбравска; Костур;  Митрополит Борис; Неофит Рилски; Сергей Румянцев;  Цанко Церковски
На 25.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Габрене, община Петрич ул. Извън регулация
На 25.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Белица, Общ. Белица, 9-ти Септември; Гоце Делчев;  Иван Вазов
На 25.04.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Черниче - Васил Левски;  Георги Димитров;  Кирил и Методи; Ленин; м. Сухата Река;  Никола Вапцаров;  Пирин;  Рила;  Свобода;  Струма;  Христо Ботев


Кюстендилска област
На 22.04.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. Дупница; Фирма "Специалремонт"; кв. Ценеви
На 22.04.2014 г. /08:45 - 16:30 ч/ - община Дупница; с. Дяково - овчарник в местността Яхински дол; община Бобов дол ; село Мламолово; Община Дупница; град Дупница - квартал Каваклия; Хидрострой Дупница Гатера; Бензиностанци ОМВ и ЕКО; Бившия стопански двор на село Пиперево; село Пиперево; село Блатино ; село Дяково ; село Кременик
На 22.04.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - с. Големо село
На 22.04.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Дупница, Възраждане, Кулата
На 22.04.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - с. Ябълково, община Кюстендил
На 22.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобошево - Георги С. Раковски, Христо Ботев
На 22.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Владимир Димитров Майстора; ул. Демокрация; ул. Емил Шекерджийски; ул. Жданов; ул. Капанска; ул. Константинова Баня; ул. Пауталия; ул. Полковник Стефан Манов; ул. Тодор Ангелов - Божаната; ул. Търговска; ул. Цар Освободител
На 22.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Сапарево - Ридо, Шипка
На 22.04.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - с. Мламолово - ул. Бузлуджа; ул. Вихър; ул. Горещица;  ул. Еделвайс; ул. Елин Пелин; ул. Иглика; ул. Колош; ул. Крайречека; ул. Люляк; ул. Марица;  ул. Миньорска; ул. Мусала; ул. Никола Вапцаров; ул. Осогово; ул. Пионер; ул. Пирин; ул. Първи Май;  ул. Рила; ул. Родопи; ул. Роза; ул. Росица; ул. Руен; ул. Спартак; ул. Станке Димитров;  ул. Сълзица; ул. Теменуга; ул. Тинтява; ул. Ягода
На 22.04.2014 г. /09:30 - 12:30 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Гюешевско Шосе; ул. Запад; ул. Колуша;   ул. Млада Гвардия; ул. Румена Войвода; ул. Цар Освободител
На 22.04.2014 г. /13:00 - 15:30 ч/ - гр. Бобов Дол - ул. Васил Коларов; ул. Георги Димитров;  ул. Двадесет и Седми Октомври;  ул. Димитър Благоев;  ул. Иван Вазов;  ул. Никола Й. Вапцаров;  ул. Свилен Русев
На 22.04.2014 г. /13:15 - 16:00    ч/ - гр. Кюстендил - ул. Калосия; ул. Орлица; ул. Свети Георги;   ул. Свети Мина; ул. Хайдушка; ул. Цар Освободител; ул. Шейново

На 23.04.2014 г. /08:30 - 11:30 ч/ - гр. Дупница - ул. Прогона; ул. Свети Иван Рилски; ул. Тишина
На 23.04.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - с. Жиленци, община Кюстендил, ул. Глоковска; ул. Гюешевско Шосе; ул. Димитър Каляшки; ул. Махала Долна; ул. Милан Керенски; ул. Осогово; ул. Петър Ризов;   ул. Теменужка; ул. Христо Ботев
На 23.04.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - с. Бистрица, община Дупница, ул. Бригадирска; ул. Вапцаров;  ул. Вела Пеева; ул. Гергана; ул. Здравец; ул. Кирил и Методий; ул. Комсомолска; ул. Ленин;  ул. Лоза; ул. Максим Горки; ул. Малина; ул. Малчика; ул. Осми Март; ул. Отец Паисий;  ул. Първи Май
На 23.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бобошево - Георги С. Раковски; Здравец; Фильовица;  Христо Ботев
На 23.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница – Метоха; Мусала;  Николаевска; Свети Иван Рилски
На 23.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Сапарево - Божур; Теменужка; Тодор Влайков
На 23.04.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. Дупница - ул. Академик Петър Динеков; ул. Алеко;  ул. Венелин; ул. Генерал Владимир Вазов; ул. Георги Икономов; ул. Евтим Трайчев; ул. Княз Ал. Батенберг; ул. Трети Гвардейски Полк
На 23.04.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - с. Багренци - ул. Григор Чергов; ул. Димитър Каляшки;   ул. Дим. Разсипийски; ул. Емил Шекерджийски; ул. Иван Вазов; ул. Митко Палаузов; ул. Осогово;   ул. Румена Войвода; ул. Стефан Караджа; ул. Тодор Каблешков; ул. Христо Ботев
На 23.04.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - ул. Арда;  ул. Бачо Киро;  ул. Бешика;  ул. Битоля;  ул. Братя Миладинови;  ул. Бяло Море;  ул. Влахина Планина;  ул. Липа;  ул. Патриарх Евтимий;  ул. Професор Ал. Балабанов;  ул. Седма Рилска Дивизия;  ул. Фенерка; ул. Яне Сандански
На 23.04.2014 г. /13:15 - 16:00 ч/ - с. Багренци - ул. Григор Чергов; ул. Димитър Каляшки;   ул. Дим. Разсипийски;   ул. Емил Шекерджийски;   ул. Иван Вазов;  ул. Митко Палаузов;   ул. Осогово;   ул. Румена Войвода;  ул. Стефан Караджа;  ул. Тодор Каблешков; ул. Христо Ботев
На 23.04.2014 г. /13:30 - 16:00    ч/ - с. Жиленци - Мах. Чифличето, община Кюстендил

На 24.04.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - с. Николичевци, община Кюстендил - промишлена зона
На 24.04.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул.Априлско Въстание;  ул. Асен Златаров;  ул. Вола;  ул. Гоце Делчев;  ул. Деветнадесети Февруари;  ул. Еверест; ул. Ефрем Каранов;  ул. Иглика;  ул. Липа;  ул. Местност Гърлянски Черешарник;  ул. Столетов;  ул. Трайко Китанчев

На 25.04.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Антим I; ул. Хаджи Димитър; ул. Цар Освободител  
На 25.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Ябълково, община Кюстендил
На 25.04.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул.  Генерал Крум Лекарски; ул.  Гороцветна; ул.  Демокрация; ул. Иларион Ловчански; ул. Кириат Оно; ул. Константинова Баня; ул. Полковник Стефан Манов; ул. Търговска; ул. Цар Освободител
На 25.04.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Георги Горанов; ул. Даскал Дамаскин; ул. Даскал Димитри;  ул. Евлоги Георгиев; ул. Одрин; ул. Пенчо Славейков; ул. Хаджи Димитър;  ул. Христо Ботев;  ул. Цар Симеон II-ви;  ул. Цариградска


Плевенска област
За периода 22-25.04.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ - с. Търнак - кметство, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Марин Стоянов, местност Белослатенски път, местност Печов Вир, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански двор, Цар Асен, Юрий Гагарин

На 22.04.2014 г. /08.00 - 08.00 ч/ - гр. Белене - България, Иван Вазов, Малчика, Фердинанд Дечев
На 22.04.2014 г. /08.00 - 08.00 ч/ - гр. Никопол - Беласица, Веслец, В. Левски, Дойран, Крепостна, Победа,
На 22.04.2014 г. /08.00 - 16.00 ч/ - гр Никопол - ул. Димитър Благоев, ул. Дойран, ул. Пирин
На 22.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - с. Брегаре - ул. Васил Коларов, ул. Георги Бенковски, ул. Георги Димитров, ул. Георги Раковски, ул. Петър Берон, ул. Пирин, ул. Рила
На 22.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Пенчо Славейков, ул. Янтра, ул. Тунджа
На 22.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Княз Борис I, ул. Септември
На 22.04.2014 г. /08.30 - 16.30 ч/ -  с.Гиген - ул.Любен Каравелов, ул. Георги Димитров, ул. Бачо Киро
На 22.04.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ -  гр. Гулянци - Патриарх Евтимий
На 22.04.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ -  гр. Кнежа - 23-ти септември, Въча, Георги Бенковски, Кап. Георги Мамарчев, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Стефан Караджа, Филип Тотю, Чавдар Войвода
На 22.04.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ -  гр.Плевен - ул. Емануил Васкидович, ул. Молдавия, ул. Стоян Михайловски, ул. Десети декември, ул. Климент Охридски, ул. Йоаким Груев, ул. Трифон Кунев, ул. Одеса
На 22.04.2014 г. /09.10 - 10.30 ч/ - с. Лозица - Адалберт Антонов-Малчика, Александър Стамболийски, Борис Ганев, Васил Коларов, Георги Басаров, Кирил и Методий, Септември, Ю. А. Гагарин
На 22.04.2014 г. /10.00 - 12.30 ч/ - с. Дебово - Александър Стамболийски, Асен Халачев, Бистрица, Г. Биков, Г. Димитров, Гоце Делчев, Д. Благоев, Добри Ницов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Осъм, П. Берон, Рила, Хан Кубрат
На 22.04.2014 г. /10.00 - 13.00 ч/ -  гр. Гулянци - Ген. Скобелев, Драва, Дунав, Кап. Петко Воевода, Карабоаз, Климент Охридски, К-н Г. Мамарчев, Осми март, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перущица, Симеон Йоргов, Страцин, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Шести септември
На 22.04.2014 г. /10.00 - 13.00 ч/ -  с. Опанец - Александър Стамболийски, Бузлуджа, Вит, Георги Бенковски, Иван Нанов, Кирил и Методий, Панайот Волов, Рила, Съгласие, Трети март, Хаджи Димитър, Цветан Спасов, Янко Забунов
На 22.04.2014 г. /10.00 - 14.00 ч/ -  с. Крушовица - Богомил, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Кирил и Методий, Мусала, Пирот
На 22.04.2014 г. /10.00 - 14.00 ч/ -  с. Крушовица - 9-ти септември, Александър Стамболийски, Варна, Ив. Митов Хинов, Кокиче, Плевен, Христо Смирненски
На 22.04.2014 г. /13.00 - 16.00 ч/ - гр. Плевен - Гренадирска, Неофит Бозвели
На 22.04.2014 г. /13.15 - 16.00 ч/ - гр. Плевен - Б. Шивачев, Лерин, Любен Каравелов, Найчо Цанов, Освобождение, Сторгозия, Хан Аспарух, Цар Борис III
На 22.04.2014 г. /15.00 - 15.30 ч/ - гр. Плевен - Георги Кочев

На 23.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - с. Брегаре - ул. Александър Стамболийски, ул. Васил Коларов, ул. Георги Бенковски, ул. Несебър, ул. Рила, ул. Стара Планина, ул. Стефан Караджа
На 23.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - с. Бохот - ул. 1-ви май, ул. Любен Каравелов, ул. Трайчо Костов, ул. Христо Ботев
На 23.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Княз Борис I, ул. Септември
На 23.04.2014 г. /08.30 - 16.30 ч/ -  с.Гиген - ул.Георги Димитров, ул.Бачо Киро
На 23.04.2014 г. /09.00 - 12.00 ч/ - с. Искър - Ал. Стамболийски, Ас. Халачев, Бр. Миладинови, Васил Коларов, Георги Димитров, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Мара Балева, Осогово, Плевен, Райко Даскалов, Трифон Ангелов
На 23.04.2014 г. /09.00 - 13.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - Първи стопански двор
На 23.04.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ - гр. Кнежа - Васил Априлов, Георги Димитров, Иван Бонов, Охрид, Пею Тодоров, Стражин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
На 23.04.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ - гр.Плевен - ул. Георги Кочев, ул. Вит, ул. Васил Левски, ул. Дойран, ул. Панега, ул. Княз Борис Първи, ул. Цар Самуил, ул. Майска, ул. Орлица, ул. Захари Стоянов, ул. Владимир Бурмов На 23.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр.Никопол - ул. Димитър Благоев, ул. Дойран, ул. Пирин
На 23.04.2014 г. /09.01 - 15.30 ч/ - гр. Кнежа - 23-ти септември, Въча, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Иларион Макариополски, Константин Фотинов, Местност Мерата, Неофит Бозвели, Паисий Хилендарски, Росица, Стефан Цанов, Христо Смирненски
На 23.04.2014 г. /09.30 - 12.00 ч/ - гр. Плевен - Гюмюрджина, Емил Димитров, Кукуш, Мур, Хаджи Димитър, Цар Иван Шишман
На 23.04.2014 г. /10.00 - 11.00 ч/ - гр.Плевен - Вит, Георги Кочев, Индустриална зона Осъм
На 23.04.2014 г. /10.00 - 13.00 ч/ - с. Милковица - Морава, Победа, Раковски, Христо Ботев
На 23.04.2014 г. /10.00 - 13.00 ч/ - с. Божурица - Александър Стамболийски, Асен Халачев, Божур, Бузлуджа, Г. Милев, Ком, Мургаш, Надежда, П. Р. Славейков, Павловец, Пролет, Раковски, Рила, Ю. А. Гагарин
На 23.04.2014 г. /10.00 - 15.00 ч/ - с. Ясен - Адил Дервишев, Асен Златаров, Волов, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Иван Вазов, Иван Стойчев, Митко Палаузов, Недю Личев, Трети март, Хаджи Димитър, Ю. А. Гагарин
На 23.04.2014 г. /10.15 - 13.00 ч/ - гр. Плевен - Драган Цанков, Мара Денчева, Петко Каравелов
На 23.04.2014 г. /10.30 - 14.00 ч/ - гр. Плевен - Сторгозия
На 23.04.2014 г. /11.00 - 12.30 ч/ - гр.Белене - Волов, Гео Милев, Здравец, Иван Вазов, Одрин, Първи май, Фердинанд Дечев
На 23.04.2014 г. /11.00 - 15.00 ч/ - с. Искър - Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов
На 23.04.2014 г. /13.00 - 15.30 ч/ - гр. Плевен - Васил Априлов, Морава, Парашкев Цветков, П. Р. Славейков, Тимок
На 23.04.2014 г. /13.30 - 15.00 ч/ - гр.Белене - Г. С. Раковски, Мусала, Пенчо Славейков, Сергей Румянцев, Слатина

На 24.04.2014 г. /09.00 - 11.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - Александър Стамболийски, В. Априлов, Ген. Скобелев, Г. М. Димитров, Д. Дебелянов, Никола Петков, Христо Янчев
На 24.04.2014 г. /09.00 - 11.00 ч/ - с. Ясен - Адил Дервишев, Васил Левски, Георги Димитров, Дамян Пачев, Иван Винаров, Илия Бешков, Коста Златарев, Цветан Спасов
На 24.04.2014 г. /09.00 - 15.00 ч/ - с. Беглеж - Боримечката, Гена Димитрова, Георги Ненов, Йочо Гетов, Никола Славчев, Петър Ив. Мацъка, Петър П. Бръчков
На 24.04.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ - гр. Кнежа - Бистрица, Бузлуджа, Кирил и Методий, Козница, Марица, Места, Пирин, Рила, Средна гора, Стара планина, Странджа, Янтра
На 24.04.2014 г. /09.00 - 15.30 ч/ - с. Садовец - Ал. Батенберг, Беласица, Врабче, Гъмза, Рила, Светулка, Св.св. Кирил и Методий, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Странджа, Съединение, Христо Ботев
На 24.04.2014 г. /09.15 - 16.00 ч/ - гр. Белене - Ангел Кънчев, Апостол Високов, Асен Златаров, Беласица, Бр Миладинови, Вит, Витоша, Волов, Възраждане, Гео Милев, Димитър Благоев, Добруджа, Дойран, Драва, Дунав, Епископ Евгени Босилков, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Клокотница, Ловна, Малчика, Марица, Оборище, Одрин, Персин, Петър Манчев, Първи май, Рибарска, Сборна, Столетов, Странджа, Тетово, Трети март, Фердинанд Дечев, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Червен бряг, Янтра
На 24.04.2014 г. /09.30 - 10.00 ч/ - с. Буковлък - 11-ти декември, Беласица, Белград, Дряново, Заводска заря, Русе, Тимок, Тутракан, Цар Иван Шишман, Център
На 24.04.2014 г. /09.45 - 14.00 ч/ - гр. Плевен - Балчик, Вардар, Генерал Атанас Стефанов, Добрич, Драган Цанков, Проф. Христо Бръмбаров, Стефан Караджа, Тунджа, Хемус
На 24.04.2014 г. /10.00 - 14.00 ч/ - гр. Плевен - Сторгозия
На 24.04.2014 г. /10.00 - 14.00 ч/ - гр. Плевен - Браила, Москва, Републиканска, Русе, Сергей Румянцев, Спартак
На 24.04.2014 г. /10.00 - 15.00 ч/ - с. Искър - Балчик, Бр. Миладинови, Кирил и Методий, Маркс, Първи май, Стоян Заимов, Тунджа, Урал, Христо Ботев

На 25.04.2014 г. /08.00 - 08.00 ч/ - гр. Кнежа - Арда, Витоша, Гостиля, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Рила, Странджа, Черно Море, Шабла
На 25.04.2014 г. /08.30 - 16.00 ч/ - гр. Плевен - Васил Левски, Георги Кочев, Индустриална зона бл. Входа На Домостроителния, бл. Печатница, бл. Склад, бл. Складава, Пр.базаскладова База Местн.западна Идустриална Зона бл. База бл. Бетонов Възел бл. До Метро бл. Заготвителна База бл. Район Метро Сторгозия бл. Тхвп
На 25.04.2014 г. /09.00 - 15.00 ч/ - гр. Плевен -Асен Златаров, Букурещ, Пордим, Сергей Румянцев, Сирма Войвода, Стоян Михайловски, Трети март
На 25.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - гр. Долна Митрополия - Арда, Батак, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Топалски, Вит, Г. С. Раковски, Дунав, Заводска, Ивайло, Илю Войвода, Индустриална зона, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Куба, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Москва, Оборище, Огоста, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парижка комуна, Плевен, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Росица, Св.св. Кирил и Методий, София, Средна гора, Странджа, Тимок, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цоню Матев, Ю. А. Гагарин
На 25.04.2014 г. /09.30 - 14.00 ч/ - гр. Плевен - Мара Денчева, Сан Стефано, Христо Ботев
На 25.04.2014 г. /09.00 - 16.00 ч/ - с. Изгрев - Витоша, Възраждане, Евлоги Христов, Камчия, Люлин, Осъм, Пирин, Родопи, Свобода, Явор
На 25.04.2014 г. /10.00 - 15.00 ч/ - с. Искър - Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов


Ловешка област
На 22.04.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница, община Летница, ул. Бачо Киро; ул. Васил Левски; ул. Искър
На 22.04.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, община Троян, ул. Димитър Икономов-Димитрика; ул. Опълченска; Общежитие, ЖП Гара
На 22.04.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Угърчин - ул. Юмрукчал; ул. Освобождение; ул. Димитър Талев
На 22.04.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - гр. Тетевен - Вит;  Полатен
На 22.04.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Ловеч - Хан Крум; Стратеш
На 22.04.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - гр. Ловеч - Трети Март;  Харманска
На 22.04.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - гр. Угърчин - Акация;  Ген. Гурко; Елин Пелин;  Климент Охридски;  Комитска;  Опълченска;  Рила;  Старчов Дол
На 22.04.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - с. Драгана - Беклемето;  Васил Коларов;  Георги Бенковски;  Гороглед; Изгрев;  Каменица;  Освобождение;  Сан Стефано;  Стоян Заимов;  Тинтява;  Шаферска
На 22.04.2014 г. /09:15 - 12:15 ч/ - гр. Тетевен - Вит;  Девети Май;  ПолатенБЛ. УО НА МТП;  Янко Сакъзов,
На 22.04.2014 г. /09:15 - 15:30 ч/ - гр. Угърчин - Васил Левски;  Ген. Столетов;  Марица;  Патриарх Ефтимий;  Светулка;  Свобода;  Христо Ботев;  Цар Калоян;  Църковна
На 22.04.2014 г. /09:15 - 15:30 ч/ - гр. Угърчин - Акация;  Ген. Гурко;  Елин Пелин;  Климент Охридски;  Комитска;  Опълченска;  Рила;  Старчов Дол
На 22.04.2014 г. /09:15 - 15:30 ч/ - Горник , Делницата; Петревене;  Александър Стамболийскиаа;  Георги Сава Раковски - Бикарник;  Иван Вазов;  Изгрев;  Райна Княгиня;  Рила;  Розова Долина;  Софроний Врачански;  Шипка
На 22.04.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - Умаревци, Балатон;  Вежен;  Генерал Скобелев;  Драгоман;  Дунав;  Кокиче;  Кракра
На 22.04.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - гр. Ловеч - Харманска
На 22.04.2014 г. /11:00 - 13:00 ч/ - гр. Тетевен - Георги Кирков;  Дели Пало;  Иван Томов;  Кооперативен Пазар;  Лалка Павлова;  Лечо Гайдаря;  Малей;  Петко Страшния;  Стърч;  Трети Март
На 22.04.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - Български Извор, Демокрация;  Филип Тотю; Христо Ботев;  Шипка
На 22.04.2014 г. /13:00 - 14:30 ч/ - гр. Ловеч;  Подп.Тутолмин
На 22.04.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - Малък Извор, община Ябланица, Здравец;  Изгрев;  Леге;  Лиса Могила;  Лисец;  Миразчийска;  Присойка
На 22.04.2014 г. /13:15 - 16:15 ч/ - гр. Тетевен - местност Злъчес;  местност Изворин;  Пенка Михайлова;  Полатен
На 22.04.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - гр. Ловеч;  Цачо Шишков;  Черковна
На 22.04.2014 г. /14:30 - 16:30 ч/ - община Ябланица, кв. Боровец
На 22.04.2014 г. /15:00 - 16:30 ч/ - гр. Ловеч ;  Цар Асен Първи;  Черковна

На 23.04.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Летница, община Летница,  ул. Любен Каравелов; ул.  Пенчо Славейков; ул. Сергей Румянцев
На 23.04.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, община Троян, ул. Ген. Карцов; ул. Тиха
На 23.04.2014 г. /08:15 - 08:15 ч/ - гр. Ловеч;  Осъмска
На 23.04.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Угърчин - ул. Пейо К. Яворов; ул. Възраждане; ул. Генерал Столетов
На 23.04.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - Дебнево, местност Папрат; Видима;  Девети Септември;  Калчо Консулов; с. Дебнево
На 23.04.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Гостиня  - Алеко Константинов;  Александър Стамболийски;  Васил Левски;  Георги Бенковски;  Илия Симеонов;  Кирил и Методий;  Княз Борис
На 23.04.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Стефаново, община Ловеч, Априлци;  Васил Левски;  Георги Бенковски;  Георги Сава Раковски;  Иван Вазов;  Магильов;  Малиновска;  Селищен Дол;  Средока;  Христо Ботев
На 23.04.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - махала Габровица
На 23.04.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - Бежаново, община Луковит, Александър Стамболийски;  Ангел Кънчев;  Боровец;  Бръшлян;  Георги Бенковски;  Добри Комитата;  Дунав;  Иван Вазов;  Искър;  Клокотница;  Никола Йонков Вапцаров;  Никола Цоцов;  Плевен;  Сливница;  Филип Тотю;  Христо Смирненски;  Юрий А. Гагарин
На 23.04.2014 г. /09:15 - 11:00 ч/ - Сопот, община Угърчин, Аврамовска;  махала Съевска
На 23.04.2014 г. /09:15 - 15:30 ч/ - Дерманци, Христо Ботев; Угърчин;  Васил Левски;  Ген. Гурко;  Елин Пелин;  Климент Охридски;  Комитска;  Лев Н. Толстой;  Никола Вапцаров;  Рила;  Тодор Каблешков;  Топалска;  Хан Аспарух;  Христо Ботев;  Юри Венелин
На 23.04.2014 г. /09:15 - 15:30 ч/ - Луковит - Георги Бенковски
На 23.04.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Скобелево, община Ловеч, Васил Левски;  Георги С. Раковски;  Нешо Рачев
На 23.04.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - Сопот, община Угърчин, Аврамовска;  Димитър Пъшков;  Ендешка;  Ланзовица;  Николовска;  Радковец;  Чепля
На 23.04.2014 г. /12:00 - 13:00 ч/ - гр. Тетевен - Вършец
На 23.04.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - Сопот, община Угърчин, Балча;  Димитър Пъшков;  Подене;  Попенец;  Станковска;  Троян;  Чепля

На 24.04.2014 г. /08:00 - 12:00 ч/ - гр. Угърчин, Бачо Киро;  Бели Камък;  Витоша;  Георги С. Раковски;  Димчо Дебелянов;  Ивайло;  Каменка;  Климент Охридскиа;  Марица;  Оборище;  Околчицаа;  Панайот Хитов;  Свобода;  Стефан Стамболов;  Христо Ботев
На 24.04.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Дойренци, Александър Стамболийски;  Барата;  Васил Данков;  Васил Левски;  Весела Поляна;  Димитър Аджарски
На 24.04.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - гр. Троян, община Троян, Ген. Карцов;  Лъгът,
На 24.04.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Батулци, Ангел Кънчев;  Бачо Киро;  Васил Левски;  Гео Милев;  Георги Диков;  Здравец;  Панайот Волов;  Първи Май;  Свети Кирил и Методий;  Стоян Панов;  Христо Ботев; Гложене, община Тетевен;  Илия Пандурски; Дъбравата;  Христо Ботев; Ябланица, община Ябланица;  местност Блатото;  местност Плочката,
На 24.04.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Йоглав, Александър Стамболийски;  Васил Левски;  Мелнишка; Осъм; Соргоня
На 24.04.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Голям Извор, община Тетевен, Дълга Ливада;  Кривина;  махала Тулешевец; местност Тулюшовец
На 24.04.2014 г. /14:00 - 15:00 ч/ - Батулци, Гео Милев;  Иван Вазов;  Йото Диков;  местност Мечовец; Пею Яворов;  Присоето;  Св. Св. Кирил и Методий;  Стефан Караджа;  Христо Смирненски
На 24.04.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - Деветаки, Васил Левски; Осъм; Пирин

На 25.04.2014 г. /09:00 - 15:00    ч/ - Рибарица, община Тетевен, Георги Бенковски;  Захари Стоянов;  Костина;  Отец Кирил
На 25.04.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Пресяка, Александър Стамболийски;  Калето
На 25.04.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - Пресяка   Александър Стамболийски;  Калето


Врачанска област
На 22.04.2014 /09:00 - 12:00 ч/ - Гложене, община Козлодуй -  Александър I-ви; Александър Стамболийски; Витоша; Иван Вазов; Йонко Милев; Йордан Лютибродски; Йордан Юнчев; Ленин; Мур; Оборище; Огоста; Петко Р. Славейков; Стефан Караджа
На 22.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Бяла Слатина  - Васил Левски
На 22.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Враца - ул. Дико Илиев
На 22.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Козлодуй - Жилищен Комплекс 1
На 22.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - с. Ракево - ул. Ален Мак; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Димитров
На 22.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Игнатица  - Александър Стамболийски
На 22.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Горна Бешовица - 9-ти септември; Ален Мак; Гаврил Генов; Ген. Владимир Заимов; Ген. Скобелев; Ген. Столетов; Георги Димитров; Иван Павлов Девети; Илия Темелски; Малчика; Маршал Толбухин; Никола Марков-Колката; Октомври; Опълченска; Петропавловска; Радецки; Средна гора; Странджа; Тотка Илиева; Христо Ботев
На 22.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Роман - Александър Стамболийски; Иван Вазов; Малък Искър; Петко Р. Славейков; Романова крепост; Христо Ботев
На 22.04.2014 /09:15 - 16:15 ч/ - Враца - ул. Сестри Хаджикръстеви
На 22.04.2014 /13:00 - 16:00 ч/ - Крушовица, община Мизия -  Антон Страшимиров; Безименна; Битуля; Васил Воденичарски; Димитър Тошков Петров; Иван Вазов; Ленин; Люлин; Минко Костадинов; Неофит Бозвели; Панайот Волов; Пейо Яворов; Христо Ангелов Панов; Христо Ботев; Цветко Найденов Тачов

На 23.04.2014 /09:00 - 12:00 ч/ - Оряхово - Алея на мира и дружбата; Васил Коларов; Добруджа; Иван Вазов; Кирил и Методий; Летнишка; Силистра
На 23.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Бяла Слатина  - Васил Левски
На 23.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Враца - ул. Сестри Хаджикръстеви
На 23.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Козлодуй - Жилищен Комплекс 1
На 23.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - с. Ракево - ул. Божур; ул. Еделвайс; ул. Средна гора
На 23.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Зверино - Георги Бенковски
На 23.04.2014 /09:30 - 16:00 ч/ - Върбешница - 1-ви май; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Ботуня; Васил Левски; Веслец; Витоша; Георги Димитров; Динко Петров; Дунав; Еделвайс; Иван Вазов; Искър; Лозенец; Любен Каравелов; Люлин; Марица; Местност Езерото; Минзухар; Околчица; Осъм; Пирин; Райко Даскалов; Речка; Рила; Родопи; Скът; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Юрий Гагарин; Янтра
На 23.04.2014 /12:30 - 16:30 ч/ - Хърлец - Александър Стамболийски; Антим I-ви; Васил Левски; Васил Петлешков; Вела Пеева; Георги Димитров; Димитър Благоев; Митко Палаузов; Огоста; Паисий Хилендарски; Панайот Волов; Трапезица; Трепетлика; Хан Аспарух; Юрий Гагарин
На 23.04.2014 /13:00 - 16:00 ч/ - Оряхово - 9-и ноември; Васил Априлов; Кап. Георги Мамарчев; Сергей Румянцев; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Юрий Венелин; Юрий Гагарин

На 24.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Враца - ул. Сестри Хаджикръстеви
На 24.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Зверино - Васил Левски
На 24.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Кунино - Кокиче; Люляк; детска градина; Надлеза; Отец Паисий; Петко Василев; Петко Лалов; Симеон Найденов; Софроний Врачански; Цветан Гановски; Червеница
На 24.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Камено поле  - Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Васил Петлешков; Димчо Дебелянов; Илия Тошков; Любен Каравелов; Малчика; Никола Вапцаров; Паисий Хилендарски; Панайот Хитов; Пейо Яворов; Петко Каравелов; Петко Р. Славейков; Софроний Врачански; Стефан Стамболов; Христо Ботев; Шипка
На 24.04.2014 /12:30 - 16:30 ч/ - Козлодуй - Жилищен комплекс 1; Жилищен комплекс 2; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Христо Ботев
На 24.04.2014 /12:30 - 16:30 ч/ - Оряхово - 9-ти ноември; Александър Стамболийски; Андрей Чапразов; арх. Цолов; Васил Левски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Дико Илиев; Кирил и Методий; Ленин; Летнишка; Цвети Иванов

На 25.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Драшан  - Александър Пушкин; Александър Стамболийски; Антон Иванов; Васил Априлов; Васил Левски; Вилхем Пик; Георги Димитров; Георги Кирков; Димитър Грънчаров; Дружба; Дядо Вълко; Ленин; Милко Вълчев; Петко Р. Славейков; Странджата; Филип Тотю; Христо Ботев; Цар Симеон I-ви
На 25.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Враца - ул. Димчо Дебелянов
На 25.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Зверино - Димитър Благоев; Никола Войновски
На 25.04.2014 /09:00 - 16:00 ч/ - Радовене - Ангел Кънчев; Бачо Киро; Борис I; Ген. Скобелев; Паисий Хилендарски; Стефан Караджа; Цар Калоян; Цар Симеон Велики


Видинска област
За периода 22-25.04.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Чупрене – ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Осемнадесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тринадесета; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четири; ул. Четиридесете; ул. Четиринадесет; ул. Шестнадесет

На 23.04.2014 г. /08.45-09.15 ч/ - с. Подгоре - ул. Александър Стамболийски; ул. Антон Страшимиров; ул. Бдин; ул. Боян Чонос; ул. Бузлуджа; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Видин; ул. Вит; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Георги С. Раковски; ул. Иван Вазов; ул. Искър; ул. Йоло Гергов; ул. Йосиф В. Сталин; ул. Ленин; ул. Любен Каравелов; ул. Марица; ул. Михаил Здравков; ул. Огоста; ул. Осъм; ул. Пейо К. Яворов; Ул. Перчо Йорданов; ул. Пирин; ул. Рила; ул. Седемнадесет Партизанина; ул. Стара Планина; ул. Стопански Двор; ул. Стоян Милков; ул. Тодор Петров; ул. Христо Ботев; ул. Царевец; ул. Черно Море; ул. Юрий Гагарин; с. Раковица - ул. Втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемдесет и девета; ул. Осемдесет и осма; ул. Осемдесет и трета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петдесет и втора; ул. Петдесет и девета; ул. Петдесет и осма; ул. Петдесет и първа; ул. Петдесет и седма; ул. Петдесет и трета; ул. Петдесет и шеста; ул. Петдесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемдесет и втора; ул. Седемдесет и пета; ул. Седемдесет и трета; ул. Седемдесет и шеста; ул. Седемдесета; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и девета; ул. Четиридесет и осма; ул. Четиридесет и пета; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и седма; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четвърта; ул. Четиридесет и шеста; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесе
На 23.04.2014 г. /09.00-09.15 ч/ - с. Киреево, с. Големаново, с. Извор махалa, с. Раковица – трафопост 5
На 23.04.2014 г. /09.15-15.45 ч/ - с. Киреево – ул. Втора, ул. Двадесет и първа; ул. Двадесета;ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета
На 23.04.2014 г. /13.00-13.30 и 16.00-16.30 ч/ - с. Гъмзово - Асен Балкански; Борис Бенчев; Борис Попарданов; Боян Чонос; Братя Миладинови; Васил Коларов; Васил Левски; Вела Пеева; Владимир Заимов; Гаврил Генов; Георги Димитров; Гоце Делчев; Граф Игнатиев; Иван Вазов; Ленин; Мадара; Мико Нинов; Никола Й. Вапцаров; Петко Д. Петков; Сергей Румянцев; Тимок; Тодор Петров; Толбухин; Хан Аспарух; Цанко Церковски; Шипка; Иново; Бдин; Битоля; Бяло Море; Валентина Терешкова; Васил Левски; Георги Димитров; Димитровски Завет; Еделвайс; Индже Войводаа; Иновото; Лозенград; Лозенец; Мангалия; Мизия; Михалаки Георгиев; Осма ; Охрид; Пета; Пирин; Първа; Рила; Седма; Скопие; Славянска; Сливница; Смърданска Битка; Солун; Тимок; Тракия; Христо Ботев; Черно Море; Четвърта; Шеста; Майор Узуново; Втора; Дванадесета; Девета; Десета; Единадесета; Пета; Петнадесета; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета
На 23.04.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - с. Градец; с. Тияновци, с. Динковица; с. Плакудер; община Брегово – гр. Брегово, с. Ракитница, с. Тияновци, с. Калина; с. Балей, с. Връв, с. Гъмзово, с. Делейна, с. Косово и с. Куделин; община Ново село - с. Ново село, с. Винарово, с. Ясен, с. Неговановци;с. Флорентин
На 23.04.2014 г. /15.30-15.45 ч/ - с. Големаново, с. Извор махалa

На 24.04.2014 г. /09.00-15.45 ч/ - с. Големаново, с. Извор махалa
На 24.04.2014 г. /09.15-15.45 ч/ - с. Киреево – ул. Втора, ул. Двадесет и първа; ул. Двадесета;ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета
На 24.04.2014 г. /15.15-15.45 ч/ - с. Киреево, с. Големаново, с. Извор махалa, с. Раковица – трафопост 5
На 24.04.2014 г. /15.30-15.45 ч/ - с. Подгоре - ул. Александър Стамболийски; ул. Антон Страшимиров; ул. Бдин; ул. Боян Чонос; ул. Бузлуджа; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Видин; ул. Вит; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Георги С. Раковски; ул. Иван Вазов; ул. Искър; ул. Йоло Гергов; ул. Йосиф В. Сталин; ул. Ленин; ул. Любен Каравелов; ул. Марица; ул. Михаил Здравков; ул. Огоста; ул. Осъм; ул. Пейо К. Яворов; Ул. Перчо Йорданов; ул. Пирин; ул. Рила; ул. Седемнадесет Партизанина; ул. Стара Планина; ул. Стопански Двор; ул. Стоян Милков; ул. Тодор Петров; ул. Христо Ботев; ул. Царевец; ул. Черно Море; ул. Юрий Гагарин; с. Раковица - ул. Втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемдесет и девета; ул. Осемдесет и осма; ул. Осемдесет и трета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петдесет и втора; ул. Петдесет и девета; ул. Петдесет и осма; ул. Петдесет и първа; ул. Петдесет и седма; ул. Петдесет и трета; ул. Петдесет и шеста; ул. Петдесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемдесет и втора; ул. Седемдесет и пета; ул. Седемдесет и трета; ул. Седемдесет и шеста; ул. Седемдесета; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и девета; ул. Четиридесет и осма; ул. Четиридесет и пета; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и седма; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четвърта; ул. Четиридесет и шеста; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесета


Монтанска област
За периода 22-25.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Ангел Кънчев; ул. Антим Първи; ул. Антон Димитров; ул. Бузлуджа; ул. Георги Димитров; ул. Неофит Рилски; ул. Оборище; ул. Райко Даскалов; ул. Рангел Симеонов; ул. Стамболийски; ул. Христо Ботев; ул. Чомаков; ул. Янтра
За периода 22-25.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Арда; ул. Бузлуджа; ул. Възраждане; ул. Георги Димитров; ул. Калоян; ул. Методи Подойнишки; ул. Найден Биволарски; ул. Оборище; ул. Поп Андрей; ул. Стамболийски; ул. Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев; ул. Цар Асен; ул. Цар Крум; ул. Чаталджа; ул. Янтра
За периода 24-25.04.2014 г. /09.15-09.45 и 15.30-16.00 ч/ - с. Дългоделци - 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Ангел Йотов; Баба Тонка; Бачо Киро; Бдинска; Бенковска; Благой Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Веслец; Волов; Възраждане; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Горанов; Георги Димитров; Георги Стоянов; Гурко; Дамян Найденов; Девети Май; Девети Септември;  Димитър Благоев; Евгени Дамянов; Замфир Попов; Извън селото; Кирил и Методий; Лика Рачин; Лилия Карастоянова; Лиляна Димитрова; Ломска; Любен Каравелов; Мерата; Милко Василев; Оборище; Паисий; Петър Берон; Пролет; Първи Май; Райко Даскалов; Раковска; Румянцев; Станко Тодоров; Тодор Станков; Торловица; Търговска; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Попов; Чайка; Червената Стена; Шипка; Юри Гагарин; с. Комощица - Антим Първи; Антон Иванов; Асен Златаров; Бачо Киро; Бенковски; Борис Първанов; Братя Миладинови; Бузлуджа; Вапцаров; Васил Друмев; Васил Левски; Вела Пеева;  Веслец; Генерал Гурко; Генерал Скобелев; Генерал Столетов; Гео Милев; Гладстон; Граф Игнатиев; Девети Септември; Димчо Дебелянов; Дончо Атанасов; Замфир Хаджийски; Иван Вазов; Извън Регулацията - бл. Мелница; Каблешков; Кирил и Методий; Ломска; Любен Каравелов

На 22.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Плиска - бл. 10, вх. Б; ул. Александър Стамболийски 90, вх. А; ул. Черковна 35
На 22.04.2014 г. /08.45-09.30 и 15.30-16.00 ч/ - с. Дългоделци - 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Ангел Йотов; Баба Тонка; Бачо Киро; Бдинска; Бенковска; Благой Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Веслец; Волов; Възраждане; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Горанов; Георги Димитров; Георги Стоянов; Гурко; Дамян Найденов; Девети Май; Девети Септември;  Димитър Благоев; Евгени Дамянов; Замфир Попов; Извън селото; Кирил и Методий; Лика Рачин; Лилия Карастоянова; Лиляна Димитрова; Ломска; Любен Каравелов; Мерата; Милко Василев; Оборище; Паисий; Петър Берон; Пролет; Първи Май; Райко Даскалов; Раковска; Румянцев; Станко Тодоров; Тодор Станков; Торловица; Търговска; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Попов; Чайка; Червената Стена; Шипка; Юри Гагарин; с. Комощица - Антим Първи; Антон Иванов; Асен Златаров; Бачо Киро; Бенковски; Борис Първанов; Братя Миладинови; Бузлуджа; Вапцаров; Васил Друмев; Васил Левски; Вела Пеева;  Веслец; Генерал Гурко; Генерал Скобелев; Генерал Столетов; Гео Милев; Гладстон; Граф Игнатиев; Девети Септември; Димчо Дебелянов; Дончо Атанасов; Замфир Хаджийски; Иван Вазов; Извън Регулацията - бл. Мелница; Каблешков; Кирил и Методий; Ломска; Любен Каравелов
На 22.04.2014 г. /09.00-09.30 и 15.30-16.00 ч/ - с. Черни връх, с. Якимово и БИОЕЦ; с. Долно Церовене; с. Черни Връх – ул.  Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета;  ул. Двадесет и осма;   ул.  Двадесет и пета; ул. Двадесет и седма; ул.  Първа; ул. Тридесет и втора;  ул. Тридесет и Пета;  ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и трета;  ул. Тридесет и четвърта;  ул.  Тридесет и шеста;  ул. Тридесета; с. Якимово - ул. Георги Димитров
На 22.04.2014 г. /09.15-09.45 и 15.30-16.00 ч/ - гр. Лом – кв. Младеново и промишлена зона; кв. Садовете
На 22.04.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - гр. Бойчиновци - ул. Георги Димитров; Извън Регулацията -   Поултрипродъктс; кв. Огоста 24; ул. Лале 3; местност Стадиона; Затвор за малолетни - гр. Бойчиновци; кв. Огоста - Фуражен завод; Цех за алуминиеви отливки; Мелница
На 22.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Гаганица - ул. Вардар; ул. Васил Левски; ул. Георги Димитров; ул. Главна; ул. Златица; ул. Иван Вазов; ул. Кумбарка; ул. Люляк; ул. Мусала; ул.  Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър; ул. Шипка
На 22.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Главановци - с.Главановци - ул. Баба Тонка; ул. Вапцаров; ул. Васил Левски; ул. Генерал Гурко; ул. Димитър Благоев; ул. Иван Вазов; ул. Извън Регулацията; ул. Искър; ул. Калафат; ул. Нов Живот; ул. Огоста; ул. Петко Белчев; ул. Първи Май; ул. Тимок; ул. Черковна; ул. Черни Връх
На 22.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Безденица - ул. Васил Левски; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Дара Михайлова; ул. Двадесет и трети септември; ул.    Замфир Попов; ул. Иван Каменов; ул. Иван Костадинов; ул. Иван Михайлов; ул. Извън Регулацията; ул. Кирил и Методий; ул. Кооперативна; ул. Крайна; ул. Мито Веренишки; ул.    Панайот Хитов; ул. Паркова; ул. Пенков Вир; ул. Розова Долина; ул. Спортист; ул. Христо Ботев; ул. Цибрица

На 23.04.2014 г. /08.45-16.15 ч/ - с. Доктор Йосифово - Извън Регулацията -  Маслобойна;  Пчелин; местност Песъка; Помпена ВиК
На 23.04.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Георги Дамяново - Извън Регулацията - Лопушански манастир; Ловна хижа - с. Помеждин; местност При манастира; Почивна база; Помпена станция ВиК
На 23.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом - Димитър Ангелов; Славянска
На 23.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Комарево - ул. Втора; ул. Девета; ул. Извън Регулация; ул.  Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Шеста
На 23.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Трифоново - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Дванадесет; ул.  Девета; ул. Деветнадесет; ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Осемнадесет; ул. Осма; ул. Пета; ул.  Петнадесет; ул. Първа; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул. Шестнадесет
На 23.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Стояново - ул. Втора; ул. Девета; ул. Десета; ул. Осма; ул.  Пета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Шеста
На 23.04.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Лом – ул. Христо Ботев

На 24.04.2014 г. /08.45-16.00 ч/ - с. Черни връх, с. Якимово и БИОЕЦ; с. Долно Церовене; гр. Вълчедръм – ул. Черни Връх; с. Черни Връх -  ул.  Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул.  Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета;   ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул.  Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета
На 24.04.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Студено Буче - ул. Антон Иванов; ул. Боровец; ул. Боян Чонос; ул. Гагарин; ул. Георги Димитров; ул. Димитър Благоев; ул. Иван Младенов; Извън Регулацията; ул. Кирил и Методй; ул. Михаил Маринов; ул. Никола Цеков; ул. Стефан Караджа; ул.  Тодор Йорданов; ул. Хаджи Димитър
На 24.04.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. Монтана - Генерал Арнолди 7, Младост 1, бл. 25, вх. А
На 24.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. Лом - Алмус; Артанес; Варош; Дедеагач; Димитър Гинин; Д-р Андрейчев; Дунавска; Климент Охридски; Крали Марко; Кръстьо Пишурката; Лозенград; Луй Айер; Охрид; Панайот Хитов; Скопие; Стефан Хаджийски; Цар Симеон; Цар Шишман
На 24.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Дълги Дел - ул. Втора; ул. Девета; ул. Извън Регулация; ул.   Пета; ул. Първа; ул. Седма
На 24.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Челюстница - ул. Втора; ул. Дванадесет; ул. Десета; ул.  Единадесет; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул.  Трета; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиринадесет; ул. Шеснадесет; ул. Шеста

На 25.04.2014 г. /09.00-09.30 и 15.30-16.00 ч/ - с. Черни връх; с. Якимовои; БИОЕЦ; с. Долно Церовене; с. Якимово – ул. Александър Стамболийски; ул. Алекси Беремлиев; ул. Възраждане; ул. Георги Маринков-качо; ул. Девети Септември; ул. Димитър Благоев; ул. Елин Пелин; ул. Искра; ул. Кирил и Методий; ул. Кубрат; ул. Пенчо Славейков; ул. Сливница; ул. Стефан Караджа; ул. Тангра; ул. Толбухин; ул. ХаджиДимитър  

На 25.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Белимел - ул. Втора; ул. Върбан Пенов; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул.  Единадесета; ул. Извън Регулацията; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Петнадесета; ул.  Седемнадесета; ул. Трета; ул. Тридесет и трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул.  Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета
На 25.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Превала - ул. Адмирал Нахидов; ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Владимир Минчев; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Димитров; ул. Димитър Благоев; ул. Заводска; ул. Замфир Попов; ул. Иван Бобанов; ул. Иван Вазов; ул.  Извън Регулацията; ул. Кирил и Методий; ул. Ленин; ул. Лика Рачин; ул. Младост; ул. Морава; ул. Огоста; ул. Пеньо Пенев; ул. Петър Калафатов; ул. Родопи; ул. Септемврийци; ул. Тунджа; ул. Христо Ботев; ул. Христо Михайлов; ул. Широка Планина; ул. Янтра
На 25.04.2014 г. /10.00-15.30 ч/ - с. Бели Брод - ул. Александър Стамболийски; ул. Ангел Дамянов; ул. Вела Пеева; ул. Владимир Минчев; ул. Гео Милев; ул. Георги Димитров; ул.  Дамян Димитров; ул. Извън Регулация; ул. Каменодолска; ул. Малчика; ул. Марин Станков; ул.  Нако Дамянов; ул. Септемврийци; ул. Столетов


Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор, от всяка точка на България или на сайт: www.cez-rp.bg.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Динко Дерменджиев - Чико: Надеждата ми за доброто на България е в Николай 15| 5150 |07.01.2014 . Димитър Куцаров: "България си ти!" подаде ръка на доброто 0| 5710 |18.10.2013 . Потресаващ разказ на един разочарован доброволец от Витоша 24| 10985 |05.07.2012

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах