Реклама / Ads
Frognews #останивкъщи
0| 4798 |04.07.2014

Къде и кога ЧЕЗ ще подменя електромери

.
В изпълнение на Общите условия на ЧЕЗ Разпределение България и в съответствие с изискванията на действащото законодателство в страната, компанията извършва планова подмяна на електромерите на своите клиенти в Западна България. Молим клиентите на ЧЕЗ, които живеят на посочените долу адреси, да осигурят представител на домакинството, който да присъства на подмяната.

Подмяната на електромерите ще се извърши както следва:

София-град
На 07.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - гр. София - Младост: бл. 45, вх. 1
На 07.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Лозен - Варовита/7-ма/: 14Б, 23; Горица/85/: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 25, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Горник/79/: 1, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 3, 32, 34, 36, 38, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гороцвет/84/: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Градище: 2, 5; Дивано /5-та/: 10, 2, 27, 3, 4, 40, 5, 6, 7, 8, 9, къща; Искра/81/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Латинка /61/: 7; Масларица /13-та/: бл. стрелбище; Методи Бегов /9-та/: 1, 11, 1А, 2, 3, 4, 7, 9; Незабравка /92/: 21; Простор/86/: 1, 16, 2, 28, 30, 32, 34, 38, 3А, 4, 42, 42А; Радилица/54/: бръснарница; Ралица /80/: 14, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 5, 6; Св.св.кирил и Методий /кр.гр: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24А, 25, 26, 3, 34, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 6, 7, 8, 9,  магазин; Студен Кладенец: 10, 3, 3А, 6, 8, 9; Сукарица: 6; Христо Ботев /Ненко Попов/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 4, 5, 7, 8, 9; Шишивар /83/: 1, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 1Б, 2, 20, 22, 22А, 24, 24А, 24В, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 7, 9, строителство в пи2980;
На 07.07.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево - ул. Войводина Могила 88, 90, 92, 114, 116, 118, 122, 141, 124, 133, 131, 106Б; ул. Боженци 11, 9, 9А, 7, 3, 8, 6; ул.605-та 2, 6; ул. Бойница 1, 3; ул. Бял Нарцис 1, 14, 16, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 8
На 07.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - Красно село - ул. Баба Илийца бл. 1 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г
На 07.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Обеля 2: бл. 237 вх. А, вх. Б, вх. В
На 07.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ул. Опълченска: 30; 32; 38; 48 вх. А, вх. Б; 50; 52; 56; 58; 60; 66; 76; 82; 84
На 07.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ул. Сранджа: 75; 76; 79-81; 82; 83; 84; 85-87; 86
На 07.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Овча Купел 2; бл.15 вх. А
На 07.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Зографски Манастир: бл. 128; Света Троица /Вълчо Иванов/: бл. 128
На 07.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Западен Парк /Христо Михайлов/: бл. 52, 53, 54, 55, 56, 60, 61, 98Б,  пред, с/у
На 07.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Кремиковци: бл. 8, 12, 13, 14, 15, 16
На 07.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър: бл. 129A вх. А ,Б ,В
На 07.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Хемус: бл. 12 вх. А ,Б,  бл. 21 вх. А ,Б; бл. 25; бл. 27, бл. 4 вх. А, Б, В; бл. 1; бл. 11
На 07.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Благородна: 1 ,2 ,6
На 07.07.2014 г. /09:15-12:15 ч/ - гр. София - кв. Полигона: бл. 13
На 07.07.2014 г. /09:30-15:30 ч/ - гр. София - Свобода бл. 34, вх. А и Б
На 07.07.2014 г. /09:30-16:30 ч/ - гр. София - в.с. "Резиденшъл парк"
На 07.07.2014 г. /10:15-12:00 ч/ - гр. София - Кафе в Борисова градина до подлез Яворов и УО
На 07.07.2014 г. /10:15-14:15 ч/ - гр. София - Младост 2: бл. Упи 15-1547, кв. 13
На 07.07.2014 г. /13:15-16:16 ч/ - гр. София - павилиони за кафе, скара и билетен център на бул. Евлоги и Христо Георгиеви ъгъла на бул. Цариградско шосе; в подлеза - закусвалня и търговски център

На 08.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Лозен – Брождан /90/: 1, 12, 20, 21, 7; Бузлуджа /69/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 2, 25, 3, 4, 5, 7, 7А, 8, 8А, 9; Велкова Воденица/93/: 1, 11, 3, 5, 6, 7, 9; Детелина/91/: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 3А, 4, 6, 7, 8, 9,  бл. УПИ VІІІ-2911, 2494 кв. 172; Здравец: 10, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 3-А, 4-А, 5, 6, 8, 9; Иглика: 1, 13, 17, 19, 3, 5, 6, ДО 5; Кайгана: 11, 17А, 19, 19А, 20, 24, 25, 29, 4А, 5, 53, 6, 7,  бл. кв. 118А; Китка: 1, 3; Лозенска Планина /20/: двора на ТКЗС; Момина Сълза /87/: 1, 10, 10А, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Невен: 3; Незабравка/92/: 1, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Простор /86/: 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 28, 4, 5, 6, 6А, 7, 9; Св.св. Кирил и Методий /кр.гр: 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46; Стопански Двор Горни Лозен: склад; Студен Кладенец: 10, 11, 12, 19, 2, 4, 4А; Сукарица: 2, 21,  бл. УПИ 11-1328 кв. 151 до МТП; Съединение /Георги Димитров/: 92; Цветна Градина /73/: 10, 2, 4, 5, 6, 7;
На 08.07.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул.Доброволец 1, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 19А, 2, 20; ул.Княжевска бл.48 вх. А, Б, В, Г; ул.Княжевска 25, 27, 29, 40, 6
На 08.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Младост: бл. 45 ,  вх. 2
На 08.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - Красно Село ул. Баба Илийца бл.1 вх. Д,  вх. Е; ул. Баба Илийца бл.3 вх. А,  вх. Б
На 08.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Обеля 2: бл. 237 вх. Г
На 08.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Обеля 2: бл. 238 вх. А,  вх. Б
На 08.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ул. Сранджа: 62; 66; 68; 70; 72; 73; 88-90; 89; 100; 102; 104
На 08.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Овча Купел 2; бл.15 вх. Б
На 08.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Тодор Александров /Н. Цанов/: 9
На 08.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - гр. София -; Света Троица /Вълчо Иванов/: бл. 118 вх. В и вх. Г
На 08.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София – Яворов: бл. 33 , 34 , 35 , 36 , 37 вх. А , Б; бл. 38 вх. А , Б, бл. 28 вх. Б , Г; бл.29 вх. А , Б , В
На 08.07.2014 г. /09:15-14:15 ч/ - гр. София - Александър Малинов: 80
На 08.07.2014 г. /09:30-15:30 ч/ - гр. София - Свобода бл. 34вх. В
На 08.07.2014 г. /09:30-16:30 ч/ - гр. София - в.с. "Резиденшъл парк"
На 08.07.2014 г. /10:15-12:15 ч/ - гр. София - Дружба 1: 1, до, с/у, срещу,  бл. 41, 41; До бл. 41-търговски Обект, 42, 42-ателие, 42-стоматологичен Кабинет, ; до бл 10 Бит.комб., до бл 41,  бл.12 вх. А и Б

На 09.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Лозен - Божур: 1; Брождан /90/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 9,  помпа, строителство; Вилна: бл. ПИ 139024; Детелина /91/: 10, 13, 15, 8,  дърводелска работилница, къща, УПИ III-2360 кв. 115А, УПИ VІІ-2493, 2911, 2494 кв. 172, УПИ VІІІ-2513 кв. 118А, УПИ ІІ-2591 кв. 172; Зорница /60/: 1, 21, 6, 7, 8; Кайгана: 1, 10, 14, 17, 17А, 18, 19, 21, 27, 3, 31, 4, 5, 5А, 6, 8, 9,  бл. Стр. табло; Китка: 17; Лилия: 16, 2; Местност Пешуница: вила; Незабравка/92/: 12, 12-А, 13, 14, 15, 16; Синчец: 1, 2, 4, 6, 8,  край село; Съединение /Георги Димитров/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 31, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 97,  къща; Трънски Път/57/: 11, 2, 5; Шипка/59/: 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 38, 44, 44А, 46, 5, 50, 7, 9;
На 09.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Младост: бл. 45,  вх. 4,  вх. 5
На 09.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - Красно Село ул. Балканджи Йово 23
На 09.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - Красно Село ул. Баба Илийца бл.3 вх. В,  вх. Г
На 09.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - гр. София - жк Обеля 2: бл. 239 вх. А, бл. 238 вх. В и Г
На 09.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ул. Сранджа: 93; 95; 98-100; 106-108; 110; 112
На 09.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Овча Купел 2; бл.15 вх. В
На 09.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - гр. София - Света Троица/вълчо Иванов/: бл. 118 вх. Д и бл.119 вх. А
На 09.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Уошбърн: 61, 63
На 09.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София – Яворов /Ленин/: бл.48 вх. А , Б
На 09.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София – Яворов /Ленин/: бл. 41 вх. А , Б; бл. 42 вх. А , Б , В; бл.43 , 45 , 47 вх. А , Б, В
На 09.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София – Яворов /Ленин/: бл.39 вх. А , Б
На 09.07.2014 г. /09:15-15:15 ч/ - гр. София - Младост 2: бл. 280, 281, 281а
На 09.07.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - гр. София - Враня: 79-83 вх. Б
На 09.07.2014 г. /09:45-16:30 ч/ - гр. София - в.с. "Резиденшъл парк"

На 10.07.2014 г. /08:00-16:00 ч/ -  Лозен - Божур: 1; Брождан/90/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 21, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 9, помпа, строителство; Вилна: бл. ПИ 139024; Детелина/91/: 10, 13, 15, 8,  дърводелска работилница, къща, УПИ III-2360 кв. 115А, УПИ VІІ-2493, 2911, 2494 кв. 172, УПИ VІІІ-2513 кв. 118А, УПИ ІІ-2591 кв. 172; Зорница /60/: 1, 21, 6, 7, 8; Кайгана: 1, 10, 14, 17, 17А, 18, 19, 21, 27, 3, 31, 4, 5, 5А, 6, 8, 9,  Стр. табло; Китка: 17; Лилия: 16, 2; Местност Пешуница: вила; Незабравка /92/: 12, 12-А, 13, 14, 15, 16; Синчец: 1, 2, 4, 6, 8,  край село; Съединение /Георги Димитров/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 31, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 97,  къща; Трънски Път /57/: 11, 2, 5; Шипка/59/: 11, 12, 13, 14, 15, 18, 20, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 38, 44, 44А, 46, 5, 50, 7, 9; Панчарево; Шипка /в.з. Беликата/: 38
На 10.07.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Полк.Стойно Бачийски 104, 105, 107А, 111, 112, 35, 42, 52, 54, 59, 60, 60А, 61А, 62, 62А, 63, 64А, 65, 68, 69, 72, 74А, 75А, 76, 78, 78А, 80, 80А, 81, 84, 86, 88, 92, 93, 94; ул. Капка 1, 3А, 5, 6, 8; ул. Поточе 1, 10А, 11, 12, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 26, 28, 30, 32, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А
На 10.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Младост: бл. 45, вх. 6,  вх. 7
На 10.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - Красно Село ул. Балканджи Йово 26 вх. А,  вх. Б
На 10.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Обеля 2: бл. 240 вх. А,  вх. Б,  вх. В
На 10.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Обеля 2: бл. 239 вх. Б
На 10.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ул. Св. Св. Кирил и Методий: 107; 109; 113; 115; 118; 119; 120; 121; 134; 136; 140; 142; 146
На 10.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Света Троица /Вълчо Иванов/: бл. 119 вх. А
На 10.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Уошбърн: бл. 32-34 вх. А , Б
На 10.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София – Яворов /Ленин/: бл. 54 вх. А, Б; бл. 55 вх. А, Б, В; бл. 59 , 60 , 64
На 10.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София – Яворов /Ленин/: бл. 51 , 52 , 49 вх. А , Б , В , Г
На 10.07.2014 г. /09:15-15:15 ч/ - гр. София - Младост 2: бл. 283
На 10.07.2014 г. /09:30-12:30 ч/ - гр. София - ул. Секвоя; ул. 772-ра
На 10.07.2014 г. /09:30-15:30 ч/ - гр. София - Козлодуй 148
На 10.07.2014 г. /13:00-16:30 ч/ - гр. София - Кумата: 39, 53

На 11.07.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. София - кв. Княжево; ул. Звездица 1; ул. Ива 9, 11, 16, 18; ул. Ралевица 29; ул. Розмарин 1, 2, 3; ул. Росянка 1, 3; ул. Ирис 17, 18А, 19, 19А, 21, 24А, 26А, 32, 36; ул. Лазаро поле 6, 8, 9, 10, 11, 13, 17; ул. Люлински път 11, 11А, 13, 4, 5А, 6, 6А
На 11.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. София - Младост: бл. 45,  вх. 8,  вх. 9
На 11.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - Красно Село - ул. Боговец /Ивайло Виденов/ 8
На 11.07.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София - Красно Село - ул. Балчик 6
На 11.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - жк Надежда 6: бл. 632 вх. Д
На 11.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ул. Св. Св. Кирил и Методий: 123-125; 125; 128; 130; 132; 148; бл.3 вх. Б,  вх. В
На 11.07.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв. Овча купел 2; ул.Феникс бл.34 вх. А
На 11.07.2014 г. /09:00-12:30 ч/ - гр. София - ул. Беловодски път
На 11.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Цар Симеон: 243, 243-247
На 11.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - ул. Цар Иван Асен : 60; ул. Николай Ракитин 23,
На 11.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър: бл. 72 вх. А , В
На 11.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София – Яворов /Ленин/: бл. 65 вх. Б, 73 , 70
На 11.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София – Яворов Ленин/: бл. 66 вх. А.Б; 67, 68, 69, 71 вх. А, Б, В, Г, Д
На 11.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Модест Мусоргски: 2,  4,  4А,  10,  12; ул. Река Осъм 2,  4,
На 11.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - Огоста: 2, 3, 4, 6, 8, 10; Светослав Тертер: 3, 5, 11, 13, 13А
На 11.07.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - бул. Александър Малинов 91
На 11.07.2014 г. /13:00-16:30 ч/ - гр. София - Байкал: 1, 10, 11, 11а, 13, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 8,  бл. УпиvІІ-416 кв. 23; Белите Брези: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 2, 23, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9,  бл. 1, б; Иваница Данчев: 11, 13, 15, 15а, 17, 25, 3, 4, 5, 7, 9, 9а,  бл. кв. Бояна; Три Кладенци: 1, 1 А, 10, 11, 13, 15, 15 А, 17, 3, 4, 6, 7, 7 А, 8, 9, 9 А


Софийска област
За периода 07-11.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Копривщица - Георги Бенковски; Панчо Мрънков; Нешо Попбрайков; Хаджи Ненчо Палавеев

На 07.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Ковачевци - Десета, Единадесета, Дванайсета
На 07.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Костинброд - Гео Милев
На 07.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Ботевград - Трети март
На 07.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Баба Тонка Обретенова; Иван Вазов

На 08.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Костинброд - Райна Княгиня
На 08.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Ковачевци - Тринайсета, Четиринайсета
На 08.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Ботевград - Академик Стоян Романски; Бузлуджа; Свобода; Трети Март
На 08.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Никола Й. Вапцаров

На 09.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Костинброд - Гео Милев
На 09.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Ковачевци - 18-та; 19-та; 20-та; 21-ва
На 09.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Ботевград - Свобода; Трети Март
На 09.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Никола Й. Вапцаров

На 10.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Костинброд - Райна Княгиня
На 10.07.2014 г. /09:00-15:01 ч/ - Ковачевци - Двадесета, Двадесет и първа
На 10.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Ботевград - Саранск
На 10.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - София; Стоян Михайловски

На 11.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Костинброд - Средец
На 11.07.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Ковачевци - Двадесет и втора; Двадесет и трета; Двадесет и пета
На 11.07.2014 г. /09:00-16:00  ч/ - Ботевград - Патриарх Евтимий; Свети Св. Кирил и Методий; Свобода


Пернишка област
На 07.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир - Антим I;  Априлско Въстание;  Върба
На 07.07.2014 г. /09:00 - 15:00     ч/ - гр. Перник - Боровец;  Волга;  Грамаге;  Димитър Благоев;  Дунав;  Евгении Ачанов;  Чуйпетлово; Студена, Общ. Перник;  Боровец

На 08.07.2014 г. /09:00 - 14:00     ч/ - гр. Радомир;  Иван Георгиев;  Климент Охридски;  Райна Княгиня
На 08.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Боровец;  Волга;  Грамаге;  Димитър Благоев;  Дунав;  Евгении Ачанов;  Чуйпетлово; Студена, Общ. Перник;  Боровец

На 09.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир - Роза;  Станко Косовски
На 09.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Боровец;  Волга;  Грамаге;  Димитър Благоев;  Дунав;  Евгении Ачанов;  Чуйпетлово; Студена, Общ. Перник;  Боровец

На 10.07.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир;  Хан Омуртаг
На 10.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Аврора;  Айдарица;  Баба Парашкева;  Белоградчишки Скали;  Бор;  Братя Кокарешкови;  Волга;  Димитър Благоев;  Димитър Хранов;  Драва;  Жива Вода;  Ивайло;  Йордан Лютибродски;  Костенец;  Кралевски Път;  Лазар Робев;  Леденика;  Ленин;  Лиляна Димитрова;  Момин Проход;  Рилски Езера;  Станке Димитров; Христо Кърпачев;  Христо Македонски;  Христо Смирненски;  Черни Връх;  Чехов

На 11.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Аврора;  Айдарица;  Баба Парашкева;  Белоградчишки Скали;  Бор;  Братя Кокарешкови;  Волга;  Димитър Благоев;  Димитър Хранов;  Драва;  Жива Вода;  Ивайло;  Йордан Лютибродски;  Костенец;  Кралевски Път;  Лазар Робев;  Леденика;  Ленин; Лиляна Димитрова;  Момин Проход;  Рилски Езера;  Станке Димитров;  Христо Кърпачев;  Христо Македонски;  Христо Смирненски;  Черни Връх;  Чехов


Благоевградска област
На 07.07.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. Благоевград;  Джейм Баучер;  Полковник Димов
На 07.07.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Борис Сарафов
На 07.07.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич; с. Марикостиново;  ул. Асен Златаров;  ул. Братя Миладинови;  ул. Васил Коларов;  ул. Вела Пеева;  ул. Генерал Гурко;  ул. Димитър Благоев;  ул. Димо Хаджидимов; ул. Драва;  ул. Екзарх Йосиф;  ул. Иван Вазов;  ул. Карл Маркс;  ул. Марикостенски Бани;  ул. Марица;  ул. Отец Пайсий;  ул. Петър Стефанов;  ул. Свобода;  ул. Струма;  ул. Христо Смирненски;  ул. Черно Море; ул. Янтра
На 07.07.2014 г. /10:30 - 11:30 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич; с. Марикостиново;  ул. Димо Хаджидимов;  ул. Иван Вазов;  ул. Марица;  ул. Петър Берон; ул. Пирин;  ул. Христо Смирненски
На 07.07.2014 г. /12:30 - 13:30 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич; с. Марикостиново;  ул. Братя Миладинови;  ул. Бяло Море; ул. Васил Коларов;  ул. Вела Пеева;  ул. Генерал Гурко;  ул. Драва;  ул. Москва;  ул. Христо Смирненски
На 07.07.2014 г. /14:00 - 15:00 ч/ - гр. Петрич, общ. Петрич; с. Долно Спанчово

На 08.07.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Борис Сарафов
На 08.07.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Благоевград - Тодор Александров

На 09.07.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Борис Сарафов
На 09.07.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Благоевград - Тодор Александров

На 10.07.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Борис Сарафов
На 10.07.2014 г. /08:45 - 08:45 ч/ - Крупник - Васил Левски;  Даме Груев;  Димитър Благоев;  Кирил и Методий;  Кресненско Въстание;  Крупник;  Ленин;  Пайсий Хилендарски;  Пейо Яворов;  Пирин;  Трайчо Костов;  Хан Аспарух;  Христо Ботев;  Яне Сандански

На 11.07.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Свобода; ул. Борис Сарафов
На 11.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крупник - Александър Стамболийски;  Васил Коларов;  Васил Левски;  Георги Димитров;  Георги Трайков;  Даме Груев;  Димитър Благоев;  Кирил и Методий;  Кресненско Въстание;  Крупник;  Ленин;  Пайсий Хилендарски;  Пейо Яворов;  Пирин;  Трайчо Костов;  Хан Аспарух;  Христо Ботев;  Яне Сандански


Кюстендилска област
На 07.07.2014 г. /08:15-15:15 ч/ - гр. Дупница – ул. Евтим Трайчев
На 07.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Ресилово – Асаница; Васил Левски
На 07.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Овчарци – Баба Тонка; Васил Левски; Георги С. Раковски

На 08.07.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - гр. Дупница – ул. Прогона
На 08.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Овчарци - Георги Раковски; Горица – бл. Бунгало; Панайот Волов; Синчец
На 08.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Ресилово – Здравец; Игликина поляна; Изгрев; Родопи

На 09.07.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Дупница – ул. Прогона
На 09.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Овчарци – Георги Бенковски; Георги Раковски; Златни Брегове; местност През реката – бл. Вила; Панайот Волов
На 09.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Ресилово – Лаката; Янтра

На 10.07.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Дупница – ул. Прогона
На 10.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Овчарци – Златни Брегове; Панайот Волов; Рилски езера; Синчец
На 10.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Ресилово – Роза; Сиврия

На 11.07.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Дупница – ул. Южен
На 11.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Овчарци – Горица – бл. Бунгало; Рилски езера
На 11.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Ресилово – ул. Рила


Плевенска област
На 07.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Гривица - ул. Валтер Мъръчиняну; ул. Вит; ул. Георги Бенковски; ул. Г. С. Раковски; ул. Гоце Делчев; ул. Иван Вазов; ул. Козлодуй; ул. Христо Ботев
На 07.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Ясен, общ. Плевен - ул. Генерал Колев; ул. Георги Димитров
На 07.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Бръшляница - ул. Хан Кубрат; ул. Васил Левски; ул. Любен Каравелов; ул. Скобелев; ул. Хан Аспарух
На 07.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Обнова, общ.Левски - ул. 9-и септември; ул. Арда; ул. Ванчо Цачев; ул. Васил Петлешков; ул. Волга
На 07.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Новачене, общ. Никопол - ул. Иван Винаров; ул. Малчика
На 07.07.2014 г. /12:00 - 13:00 ч/ - Плевен - Искър

На 08.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Ясен, общ. Плевен - ул. Витоша; ул. Генерал Скобелев; ул. Георги Димитров; ул. Иван Тод. Христов; ул. Локомотив; ул. Никола Тинков
На 08.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Пордим - ул. Алеко Константинов; ул. Владимир Заимов; ул. Иван Божинов; ул. Радецки; ул. Сергей Румянцев; ул. Цар Калоян
На 08.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Горна митрополия - ул. Петрохан; ул. Гоце Делчев; ул. Васил Априлов
На 08.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Обнова, общ.Левски - ул. Заря
На 08.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Новачене, общ. Никопол - ул. Васил Левски; ул. Георги Димитров; ул. Петраки Ангелов; ул Хаджи Димитър
На 08.07.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - Плевен – Дружба,
На 08.07.2014 г. /10:00 - 11:00 ч/ - Плевен - Трите Бора

На 09.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Ясен, общ. Плевен - ул. Александър Стамболийски; ул. Георги Димитров; ул. Дамян Пачев
На 09.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Тотлебен - ул. Девети Септември; ул. Крум Страшни; ул. Софроний Врачански
На 09.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Тотлебен - ул. Ангел Кънчев; ул. Г. С. Раковски; ул. Димитър Благоев; ул. Любен Каравелов; ул. П. Р. Славейков; ул. Сопот; ул. Хаджи Димитър
На 09.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Горна Митрополия - ул. Граф Игнатиев; ул. Васил Априлов; ул. Петко Рачев Славейков; ул. Петрохан; ул. Вежен; ул. Беласица
На 09.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Белене, общ. Белене - ул. Александър Стамболийски
На 09.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Обнова, общ. Левски - ул. Марица; ул. Н.рилски; ул. Победа; ул. Родопи

На 10.07.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Белене, общ.Белене – ул. Георги Сава Раковски
На 10.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Ясен, общ. Плевен - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Георги Димитров; ул. Иван Винаров; ул. Илия Бешков; ул. Софроний Врачански; ул. Тодор Пенчев
На 10.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Победа - ул. Космос; ул. Васил Левски
На 10.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Славяново, общ. Плевен - ул. Бузлуджа; ул. Вола; ул. П. Р. Славейков; ул. Христо Смирненски; ул. Цанко Бакалов; ул. Юмрукчал
На 10.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Обнова, общ. Левски - ул. София; ул. Трети март

На 11.07.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Белене, общ. Белене - ул. Милан Василев; ул. Радецки; ул. Райко Даскалов
На 11.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Победа - ул. Васил Левски; ул. Христо Ботев
На 11.07.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Победа - ул. Васил Левски; ул. Христо Ботев
На 11.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Ясен, общ. Плевен - ул. Георги Димитров; ул. Иван Вазов; ул. Тодор Пенчев
На 11.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Балкан; ул. П. К. Яворов; ул. Хаджи Димитър; ул. Черно Море


Ловешка област
На 07.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Черни Вит; Васил Левски; Димитър Стойков; Еловска; Махала Елов Дол; Местност Боатин:

На 08.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Черни Вит - Боровец; Васил Левски; Дели Пало; Капитан Войновски; Махала Златевци; Орлов Камък; Стоян Генков; Хан Аспарух; Христо Ботев
На 08.07.2014 г. /11:00 - 13:00 ч/ - гр. Сопот Общ. Угърчин  Балча; Димитър Пъшков; Подене; Попенец; Станковска; Троян; Чепля

На 09.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Черни Вит - Васил Левски; Хан Крум; Христо Ботев

На 10.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Голям Извор Общ. Тетевен - Витко Лалев; Генерал Дандевил; Георги Стойков; Нивище; Опълченска; Първомайска

На 11.07.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Голям Извор, Общ. Тетевен, Голямо Усое; Махала Криви Дол


Врачанска област
На 07.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Мездра – Св. Патриарх Евтимий

На 08.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Мездра – св. Патриарх Евтимий; Средна гора

На 09.07.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Мездра – Индустриална; бл. Хидрофор Лещака; Христо Ботев, бл. Леденик 3

На 10.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Мездра – Софроний Врачански; Христо Ботев; Янко Сакъзов; ЖСК Динко Петров

На 11.07.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Мездра – Александър Стамболийски; Васил Левски


Монтанска област
На 07.07.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - жк. Изгрев - бл. 7, вх. А; ул. Никола Вапцаров 100-214; ул. Д-р Стамен Илиев 29-45; ул. Никола Вапцаров 46-90

На 08.07.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Свети Климент Охридски 15; ул. Захари Зограф 2-18; ул. Никола Вапцаров 20-67

На 09.07.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Свети Климент Охридски 16, вх. А и Б; ул. Цар Борис III 38

На 10.07.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Марин Дринов 1, вх. Б; ул. Хан Аспарух 21

На 11.07.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Клокотница 5; ул. Камен Цанов 43


Видинска област
За периода 07-11.07.2014 г. няма да има подмяна на електромери на територията на област Видин


За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Ето къде ще се подменят електромерите в Западна България 0| 4750 |27.06.2014 . ЧЕЗ подменя електромери 0| 4639 |13.06.2014 . ЧЕЗ подменя електромери 2| 4895 |30.04.2014 . Приятелят на изчезналата Валя: Моля се да си силна където и да си 0| 5725 |20.04.2014

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ