Реклама / Ads
Frognews
0| 4593 |14.03.2014

ЧЕЗ подменя електромери в Западна България

.
В изпълнение на Общите условия на ЧЕЗ Разпределение България и в съответствие с изискванията на действащото законодателство в страната, компанията извършва планова подмяна на електромерите на своите клиенти в Западна България. Молим клиентите на ЧЕЗ, които живеят на посочените долу адреси, да осигурят представител на домакинството, който да присъства на подмяната. Подмяната на електромерите ще се извърши както следва:


София-град

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София  - Зона Б-5: бл. 10, вх. А, бл. 8, вх. А

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден:  бл. 3

На 17.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - ул.Никола Габровски №39А и №39Б+магазин Рекорд, ; павилиони и заведене.

На 17.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – Триадица, ул. Деян Белишки: 32 ;  ул. Костенски Водопад 57;  ул. Силиврия 10

На 17.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София, Триадица, ул. Червена Роза бл.36, вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е

На 17.03.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Хиподрума: БЛ. 24, вх. А

На 17.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ЖК Люлин 7: БЛ. 718  ВХ. В, ВХ. Г

На 17.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - ЖК Люлин 7: БЛ. 720  ВХ. А, ВХ .Б, ВХ. В, ВХ. Г

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 1а:  БЛ. 502, вх. 3 , вх.4

На 17.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост, бл 224, вх.А, вх.Б

На 17.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Горна Баня; ул. Лотос - Бл. 60, вх. А и вх. Б

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София  - Левски Зона Г: БЛ. 36 ВХ. Б

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София  - Стефан Караджа: БЛ. 40

На 17.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София  - Банишора: БЛ. 183 ВХ. В,Г

На 17.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Братя Миладинови: 77, 81, 79, 83, 85, 96,  ;104, 112, 118, 104-108,  ;Ул.Беласица №13, №14, №16, №30.Бл.57 ВХ.А, Б, В, Г

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Шипка: № 26, №28, №21, №42, №52; ул. Васил Априлов № 26

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Шипка: №16, № 18, № 22,

На 17.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София, жк Стрелбище, жк Стрелбище, бл.1 вх. А, вх. Б

На 17.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София, жк Стрелбище, ул. Добри Христов № 33

На 17.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София, жк Стрелбище - ул. Йордан Йовков бл. 13, вх. А, вх. В;  ул. Йордан Йовков  бл.14, вх. Б

 

На 18.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 1а:  БЛ. 502, вх. 5 , бл. 503, вх. 2

На 18.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София, Триадица,  жк Гоце Делчев бл. 108А, вх. Б

На 18.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София, Триадица, ул. Луи Айер, бл. 115

На 18.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София, Триадица, жк Гоце Делчев бл. 251, вх. 7

На 18.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София,  Витоша, бул. Симеоновско шосе 48, 66, 70, 70А

На 18.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София, кв. Горна Баня; ул. Лотос, бл. 61, вх. А и Бл. 63 вх. А

На 18.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Хиподрума: БЛ.  24, вх. Б

На 18.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - жк. Младост, бл. 224, вх. В, вх. Г

На 18.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София, жк Стрелбище, ул. Йордан Йовков: бл. 14 вх. А, вх. В

На 18.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София, жк Стрелбище, ул. Йордан Йовков № 7, вх. Б;  ул. Йордан Йовков № 8, вх. В, вх. Г

На 18.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София, жк Люлин 7: БЛ. 718, ВХ. Г

На 18.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София, жк Люлин: БЛ. 720, ВХ. Б, ВХ. Г

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5: БЛ. 10, ВХ. Б, БЛ. 8, ВХ. Б

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден:  БЛ. 3

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София  - Левски Зона Г: БЛ. 36, ВХ. В, Г, Д

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – Тулово: № 5, № 7

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Сан Стефано: №14, №14Б

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Шейново: № 13Б

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Сан Стефано: № 22, № 24

На 18.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Надежда 1: БЛ. 140, ВХ. А, Б

На 18.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Клокотница: №1, №9, №11, №13, №15, №17, №19, №21, №22, №27, №29

На 18.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Княз Борис I: 179, 181, 183, 185, 187, 189, 190, 191, 194, 200;  203, 205, 206, 209, 210, 213, 215, 216, 217, 218, 238

На 18.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Княгиня Мария Луиза: 125, 191; Предгаров площад

На 18.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Люлин 10: БЛ. 107, 112

На 18.03.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София  - Гоце Делчев: БЛ. 107, с/у;  Люлин 1: БЛ. 155, 155-1; Люлин 10: БЛ. 148, 149, 153, 153 А, 153А, 154, 155, 156, 157, БЛ. 157;  Сливница: 1А, БЛ. 2

 

На 19.03.2014 г.   /08.00 - 16.00 ч/ - гр.  София - Младост 1а бл. 503, вх. 1, вх. 3        

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – Триадица, жк Гоце Делчев /Емил Марков/ бл. 255А вх. Б     

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – Триадица, жк Гоце Делчев, бл.255 вх. Г        

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – Триадица,  жк Гоце Делчев, бл.114А, вх. Б   

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – Триадица,  ул. Деян Белишки №58    

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – кв. Горна Баня; ул. Лотос, Бл. 61, вх. Б и бл. 63, вх. Б         

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – Триадица,  жк Стрелбище бл. 24       

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – Триадица,  жк Стрелбище бл.2 вх. Е;  жк Стрелбище бл. 3 вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е      

На 19.03.2014 г.  /08.00 - 16.30 ч/ - гр.  София – Триадица, ул. Никола Крушкин-Чолака №1   

На 19.03.2014 г.  /08.15 - 16.15 ч/ - гр.  София - жк Младост, бл. 224, вх. Д, вх. Е       

На 19.03.2014 г.  /08.30 - 16.00 ч/ - гр.  София - жк Стрелбище,  ул. Йордан Йовков № 24, вх. А, вх. Б          

На 19.03.2014 г.  /08.30 - 16.00 ч/ - гр.  София - жк Стрелбище, ул. Косово поле № 11, вх. А, вх. Б   

На 19.03.2014 г.  /08.30 - 16.30 ч/ - гр.  София - жк Надежда 5, бл. 505  вх. А, вх. В, вх. Д      

На 19.03.2014 г. / 08.45 - 15.45 ч/ - гр.  София – Хиподрума, бл. 24 вх. В        

На 19.03.2014 г.  / 09.00 - 16.00 ч/ - гр.  София - Зона Б-5, бл. 2 вх.А, вх. Г     

На 19.03.2014 г.  /09.00 - 16.00 ч/ - гр.  София -  Илинден: бл. 4          

На 19.03.2014 г.  /09.00 - 16.00 ч/ - гр.  София -  Левски Зона Г, бл. 31 вх. А, Б, В      

На 19.03.2014 г.  /09.00 - 16.00 ч/ - гр.  София - ул. Васил Априлов № 15А, № 15Б, № 24       

На 19.03.2014 г.  /09.00 - 16.00 ч/ - гр.  София -  Николай В. Гогол № 20А, №24; ул. Леонардо да Винчи № 3, № 9, №13

На 19.03.2014 г.  /09.30 - 15.00 ч/ - гр.  София -  Надежда 1. бл.140 вх. В, Г.   

На 19.03.2014 г.  /09.30 - 15.00 ч/ - ул. Кресна №1,3,4,7,9,10,11,16      

На 19.03.2014 г.  /09.30 - 15.00 ч/ - гр. София - Козлодуй 20-28, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54,64, 66, 81, 83, 92, 96.  

На 19.03.2014 г.  /10.00 - 12.00 ч/ - гр.  София - Люлин 10, бл. 156, 158, 159

На 19.03.2014  г. /12.00 - 16.00 ч/ - гр.  София - Гоце Делчев. 11, 7, бл. Брейн бизнес център; Люлин 10, бл. 107, 146, 147, 148, 151, 151 зад, 152, 153, 154, павилион, супера,  до, зад, пред, срещу;  Орион. бл. и ул. Гоце Делчев          

 

На 20.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Триадица – ул. Силиврия 16, ул. Славовица 17-19

На 20.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София – с. Железница - ул. Ведена, ул. Вителски дол, ул. Дрен, ул. Дъбова гора, ул. Здравец, ул. Иглика, ул. Кимов дол, ул. Лява река, ул. Ленище, ул. Лозенска планина, ул. Малка железница, ул. Пробуда, ул. Плана планина, ул. Самоковско шосе, ул. Стамболова река, ул. Урвич, ул. Ален мак, ул. Боровец, ул. Еделвайс, ул. Люляк, ул. Черни връх, ул. Центъра

На 20.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – кв. Витоша - ул. Ангел Каралийчев 4, 5; ул. Асен Разцветников 4; ул. Чавдар Мутафов 20; ул. Трифон Кунев 5, 6; ул. Йордан Стубел 10, 12;  ул. Могилата 4, 4А

На 20.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Горна Баня - ул. Лотос - бл. 60, вх. В; бл. 63, вх. В

На 20.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – жк. Стрелбище - бл. 25, 26, 27, вх. Д;

На 20.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - жк. Младост – бл. 224, вх. Ж , З

На 20.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София – ул. Мила Родина - бл. 11, вх. А, Б, В, Г; ул. Йордан Йовков 24, вх. В

На 20.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк. Надежда 5 - бл. 505, вх. А, Б, В, Г, Д, Е       

На 20.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. София – кв. Хиподрума – бл. 24, вх. Г

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5 - бл. 6, вх. А, Б

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Илинден – бл. 4

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – жк. Левски - Зона Г - бл. 31, вх. Г; бл. 5, вх. А, Б

На 20.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – ул. Кръстец 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 16; ул. Селиолу 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; ул. Люти брод 2, 5, 7, 11; бул. Сливница 213, вх. А, Б

На 20.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – жк. Надежда 1 - бл. 140, вх. Д, Е

На 20.03.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София – ул. Листопад 1, 10, 12, 14, 16, 3, 4, 5, 7, 8, 9

На 20.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София – жк. Люлин 10; бл. 143, 144, 145, магазин за хранителни стоки

На 20.03.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София – жк. Люлин – магазин 3, 9; жилищна сграда Орион 33 А

 

На 21.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София – с. Железница - ул. Ведена, ул. Вителски дол, ул. Дрен, ул. Дъбова гора, ул. Здравец, ул. Иглика, ул. Кимов дол, ул. Лява река, ул. Ленище, ул. Лозенска планина, ул. Малка железница, ул. Пробуда, ул. Плана планина, ул. Самоковско шосе, ул. Стамболова река, ул. Урвич, ул. Ален мак, ул. Боровец, ул. Еделвайс, ул. Люляк, ул. Черни връх, ул. Центъра

На 21.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Триадица - ул. Луи Айер 15

На 21.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София – жк. Стрелбище - бл. 1Е; бл. 3А, вх. Г

На 21.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - с. Владая - ул. Пернишко Шосе; ул. Приплат; ул. Шаварница; ул. Плиска

На 21.03.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - жк. Стрелбище - бл. 28, вх. Б, Г, Ж

На 21.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - жк. Младост – бл. 224, вх. И, К

На 21.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - жк. Стрелбище - ул. Мила Родина 17; бл. 11, вх. Д, Е, Ж

На 21.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк. Надежда 5 - бл. 505, вх. Б, В, Г, Е

На 21.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. София – кв. Хиподрума – бл. 24, вх. Д

На 21.03.2014 г. /09.00-12.30 ч/ - гр. София – жк. Люлин 10 – бл. 138, 139, 140, 141, 141- ателие 1-1, 141-ателие, 142

На 21.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София – жк. Надежда 1 - бл. 153, вх. А, Б

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Сердика – бл. 2

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Зона Б-5 - бл. 2, вх. Б, вх. В

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Илинден – бл. 58

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – кв. Левски - Зона Г - бл. 5, вх. В, Г, Д

На 21.03.2014 г. /09.30-11.00 ч/ - гр. София – жк. Гоце Делчев - бл. 256А,256-А, 257, 257-А, 257А; ул. Луи Айер - бл. 256 А, 256А

На 21.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – ул. Софроний Врачански 131, 133, 135, 137, 68, 70, 72, 74, 60, 66, 82, 84, 90, 98, 104, 141, 149, 165

На 21.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – бул. Сливница 203, 205, 207, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231

На 21.03.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – ул. Струга 24-А, 34-Б

 

 

Софийска област

За периода 17-21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  с. Гурково

За периода 17-21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ -  с. Петково

 

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Искрец - Петрохан

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец – ул. Белмекен; ул. Боровец; ул. Иван Вазов

На 17.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. Самоков - жк Самоково

На 17.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч – махала Джуричова

На 17.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Костинброд - Юрий Гагарин

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - ул. Васил Левски; ул. Поп Марко

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Бачо Киро; Върбица; Изгрев

 

На 18.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Искрец - Петрохан

На 18.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец - Т.КОМБИНАТ; ул. Иван Вазов; ул. Искра; ул. Кирил и Методий

На 18.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. Самоков - ул.Бяла Поляна

На 18.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч – Найденова махала

На 18.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Костинброд - Места

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - бул. Руски

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Зорница; Стара Планина; Хан Омуртаг

На 18.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Костинброд - Безименна; Рила; Славянска; София

 

За периода 19-21.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Поповяне

 

На 19.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец – ул. Китка; ул. Малина; ул. Петър Берон

На 19.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Искрец - Стара Планина; Христо Ботев

На 19.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч - махала Джуричова

На 19.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Костинброд - Юрий Гагарин

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Христо Смирненски

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Генерал Дендевил; Георги Раковски; Трети март

 

На 20.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец - ул. Боровец; ул. Иван Вазов; ул. Китка

На 20.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Искрец - Стара Планина; Христо Ботев

На 20.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Костинброд - Места

На 20.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч – Найденова махала

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Йорданка Чанкова

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Хемус; Цар Калоян; Цар Самуил

На 20.03.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Шума

 

На 21.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Искрец - Петрохан; Стара Планина; Христо Ботев

На 21.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Годеч - махала Джуричова

На 21.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Етрополе - ул. Александър Стамболийски, ул. Георги Бакалов

На 21.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Костинброд - Юрий Гагарин

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Хемус; Цар Калоян; Цар Самуил

 

 

Пернишка област

На 17.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр. Перник - Карл Маркс;  Юрий Гагарин 

На 17.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Радомир - Мечта 

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Билинци

 

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Билинци

На 18.03.2014 г. /09.15-15.15 ч/ - гр. Перник - Карл Маркс; Юрий Гагарин 

На 18.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Радомир - Арката 

 

На 19.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Перник   Твърди Ливади 

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Конска

На 19.03.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Радомир - Арката 

 

На 20.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Перник - Твърди ливади 

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Конска

 

На 21.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Перник - Твърди ливади 

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Режанци

 

 

Благоевградска област

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Лъжница  - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Дъбница - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 17.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Струмяни  - ул. Г. С. Раковски; ул. Мрамора; ул. Васила Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Струма

На 17.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Симитли - ул. Христо Смирненски

На 17.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Симитли - Еделвайс; Христо Смирненски; Струма

На 17.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Симитли  - Струма;  Христо Смирненски

На 17.03.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - Лешко - Горно Лешко

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Добринище - Александър Стамболийски;  Вела Пеева;  Освобождение

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Петрич - ул. Отец Паисий

На 17.03.2014 г. /09.15-12.15 ч/ - Лешко - Долно Лешко; Падеш

На 17.03.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - Черниче - Георги Димитров;  м. Сухата река

На 17.03.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - Падеш

На 17.03.2014 г. /13.15-16.15 ч/ - с. Покровник

 

На 18.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Копривлен - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 18.03.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Сатовча  - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 18.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Мрамора; ул. Василев Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Струма

На 18.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Симитли - Бор; Трети Март; Христо Смирненски

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Добринище - Георги Бенковски; Бор;  Хан Крум;  Чобан Бойчо

На 18.03.2014 г. /09.15-15.15 ч/ - гр. Симитли, гр. Гоце Делчев; Трети Март;  Шипка

 

На 19.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Мрамора; ул. Васил Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Струма

На 19.03.2014   /08.45-15.45 ч/ - с. Дъбница - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 19.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Долен - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Добринище - Георги Темелков; Хан Аспарух; Иван Галчев

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Петрич -  ул. Отец Паисий

На 19.03.2014 г. /09.45-15.45 ч/ - Родопи

 

На 20.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Мрамора; ул. Васил Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Струма

На 20.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Сатовча  - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 20.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Симитли - Илинден;  Плиска

На 20.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Копривлен  - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Добринище - Неофит Рилски;  Петко Р. Славейков;  Хан Аспарух;  Пирин

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Петрич - ул. Княз Борис I

 

На 21.03.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Мрамора ; ул. Васил Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Струма

На 21.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - гр. Благоевград  - Струмско център

На 21.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с. Корница  - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 21.03.2014 г. /08.45-15.45 ч/ - с.Долен  - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Добринище - Бачо Киро;  Георги Бенковски;  Хан Аспарух;  Чобан Бойчо

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Петрич - ул. Отец Паисий; ул. Княз Борис I

 

 

Кюстендилска област

На 17.03.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Крайници - Андрей Жданов

На 17.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/  - Дупница - Ерусалим; Захари Стоянов

На 17.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Самоковско Шосе

На 17.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кюстендил - ул. Александър Димитров; ул.Клокотница

На 17.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Шишковци

 

На 18.03.2014 г. /09:00 – 14:00 ч/ - Крайници - Андрей Жданов; Кокиче; Стоян Лудев

На 18.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Солун

На 18.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Преспа; Рила;  Цар Самуил

На 18.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кюстендил - ул.  Власина

 

На 19.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Бенковски

На 19.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Вардар; Цар Освободител

На 19.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Любен Каравелов; Хаджи Димитър

На 19.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кюстендил - ул. Петър Берон; ул. Шести септември

На 19.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кюстендил - ул. Спартак

 

На 20.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Вардар

На 20.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Бенковски; Дора Габе

На 20.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Трети гвардейски полк

На 20.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Шишковци

 

На 21.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Генерал Георги Тодоров; Дора Габе

На 21.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Дупница - Вардар; Ерусалим; Захари Стоянов; Охрид

На 21.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Крайници - Баба Тонка; Осми март

На 21.03.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Шишковци

 

 

Плевенска област

На 17.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Васил Левски; ул. Петко Р. Славейков; ул. Георги Бенковски

На 17.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Искър - ул. Иван Ведер; ул. Любен Каравелов; ул. Петрохан; ул. Родопи; ул. Септември; ул. Христо Кърпачев; ул. Чавдарци;

На 17.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Даме Груев; ул. Митко Палаузов; ул. Преслав; ул. Иван Вазов; ул. Градище;

На 17.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Асен Златаров; ул. Кострама; ул. Любен Каравелов; ул. Подполковник Николае Нанкович; ул. Слави Алексиев;

На 17.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Иван Вазов; ул. Майор Горталов; ул. Христо Ботев;

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Новачене - ул. 9-ти септември; ул. Георги Димитров; ул. Спартак

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Стоян Заимов

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Каменец - ул. Априлов; ул. Бузлуджа

 

На 18.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Струга

На 18.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Искър - ул. Александър Стамболийски; ул. Асен Халачев; ул. Братя Миладинови; ул. Георги Димитров; ул. Йорданка Николова; ул. Мара Балева; ул. Райко Даскалов; ул. Велико Търново

На 18.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бохот - ул. Борис Шаранков; ул. Боровец; ул. Никола Петков; ул. Хаджи Димитър; ул. Юрий Гагарин

На 18.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген – ул. Митко Палаузов; ул. Дунав; ул. Гоце Делчев; ул. Велико Търново; ул. Отец Паисий; ул. Ленко Мишев;

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Новачене - ул. Георги Димитров; ул. Крайна; ул. Лиляна Димитрова; ул. Спартак; ул. Трети март

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Тунджа

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Каменец - ул. Витоша; ул. Иван Вазов; ул. Осъм

 

На 19.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Девенци - ул. Девети май; ул. Димитър Благоев

На 19.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бохот - ул. Вапцаров; ул. Г. С. Раковски; ул. Кацарска; ул. Кирил и Методий; ул. Пирогов; ул. Стамболийски; ул. Христо Ботев;

На 19.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Искър - ул. Васил Коларов; ул. Лиляна Димитрова; ул. Райко Даскалов; ул. Трифон Ангелов; ул. Христо Смирненски

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Новачене - ул. Борис Стефанов; ул. Любен Мойсеев, ул. Марийка Петракиева; ул. Петраки Ангелов; ул. Трети март; ул. Хаджи Димитър

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Лозенград;

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Каменец - ул. Отец Паисий; ул. Рила

 

На 20.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Георги Бенковски; ул. Паисий

На 20.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бохот - ул. Борис Шаранков; ул. Бузлуджа; ул. Васил Левски; ул. Генерал Столетов; ул. Мусала; ул. Стефан Караджа; ул. Христо Ботев; ул. Юрий Гагарин

На 20.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Брегаре - ул. Искър; ул. Любен Каравелов; ул. Панайот Волов; ул. Христо Ботев;

На 20.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Гоце Делчев; ул. Пощенска; ул. Ленко Мишев; ул. Христо Смирненски

На 20.03.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Вит

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Никопол - ул. Вежен; ул. Рибарица; ул. Странджа; ул. Телеграфна; ул. Черни връх

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Лозенград; ул. Цар Самуил;

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Каменец - ул. Стара планина

 

На 21.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Георги Бенковски; ул. Европа

На 21.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Радишево - ул. Знеполска; ул. Климент Охридски; ул. Митко Палаузов; ул. Нестор Марков; ул. Орлица; ул. Родопи;

На 21.03.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Ставерци- ул. Беласица; ул. В. Иванов; ул. Калето; ул. Кочо Честименски; ул. Неофит Рилски; ул. Хан Аспарух;

На 21.03.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Дойран; ул. Никола Вапцаров; ул. Георги Димитров; ул. Васил Коларов;

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - ул. Цар Самуил

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Никопол - ул. Странджа; ул. Черни връх

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Каменец - ул. Хан Крум; ул. Шипка

 

 

Ловешка област

На 17.03.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - гр. Ловеч - ул."Христо Ботев";  ул. Александър Стамболийски

На 17.03.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. Троян - ул. Васил Левски; ул. Минко Радковски

На 17.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Луковит -  ул. Възраждане; ул. Кирил и Методий

На 17.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Рибарица -  Басарим, Георги Бенковски, Георги Иванов,  Горуньово, Крайречна

 

На 18.03.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Александър Стамбойлийски; ул.Търговска

На 18.03.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. Троян - ул. Васил Левски; ул. Стара планина; ул. Хан Аспарух

На 18.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Рибарица - Баба Тонка; Георги Бенковски; Иван Капетан; Топилата; Христо Пеев; Шалски Дол

 

На 19.03.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. Троян - ул. Георги С.Раковски; ул. Любен Каравелов; ул. Пенчо Славейков; ул. Тома Хитров; ул. Васил Спасов

На 19.03.2014 г. /08:15-08:15 ч/ - гр. Ловеч - ул. Свети свети Кирил и Методий; ул. Търговска

На 19.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Рибарица - Вежен; Ген. Владимир Вазов; Георги Бенковски; Заводна; Лъга; Любен Каравелов; Филип Тотю; Царичина

 

На 20.03.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. Троян - кв. Балкан

На 20.03.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. Троян - ул. Еделвайс

На 20.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Луковит - ул. Златна Панега

На 20.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - Рибарица - Басарим; Георги Бенковски; Костина; Крайречна; Лало Войвода; Отец Кирил

 

На 21.03.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. Троян - ул. Васил Левски

На 21.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Луковит - ул. Кирил и Методий

На 21.03.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Рибарица - Георги Бенковски; Нецов Дол; Павлов Дол

 

 

Врачанска област

За периода 17-19.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Роман - жк Роман

 

На 17.03.2014 /09.00-14.00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Димитър Благоев; Хаджи Димитър

На 17.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - жк Дъбника

На 17.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Ракево - Георги Димитров

 

На 18.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Бяла Слатина – Сладница; Хан Крум

На 18.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - жк Дъбника

На 18.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Ракево – ул. Генерал Скобелев; ул. Александър Стамболийски

 

На 19.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Любомир; Хаджи Димитър

На 19.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца – ул. Ген. Леонов

 

На 20.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Хаджи Димитър; Цар Симеон Първи

На 20.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца – ул. Ген. Леонов

На 20.03.2014 /09.00-16.00 ч/ -  с. Ракево – ул. Баба Тонка; ул. Ясен; ул. Божур

На 20.03.2014 /09.00-16.00 ч/ -  гр. Мездра – Св. Патриарх Евтимий

 

На 21.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца – ул. Втори юни

На 21.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Ракево – ул. Ветрен; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Димитров

На 21.03.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Мездра - Георги Бенковски; Цанко Церковски

 

 

Монтанска област

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Извора, ул. Пейо Яворов, ул. Иван Аврамов

На 17.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Лом - ул. Веслец; ул. Каблешков; ул. Хан Кубрат

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом – ул. Добруджа, ул. Червена стена

 

На 18.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Трети Март, ул. Димитър Талев

На 18.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Лом – ул. Кубадин

 

На 19.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Веренишка, ул. Славянска, ул. Петър Берон

На 19.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Лом – ул. Тодор Овчарски; ул. Кубадин

 

На 20.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Плиска - бл. 8, вх. В; бл. 18, вх. Б; ул. Неофит Бозвели

 

На 21.03.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Плиска – бл. 19, вх. Б; бл. 8, вх. В; бл. 9, вх. Б и В; ул. Панайот Хитов

 

 

Видинска област

На 17.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – кв. Нов Път – ул. Цар Иван Асен 122-136; ул. Стефан Малиновски 17-46; ул. Славянска 17-24, ул. Иглика 9-24

 

На 18.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – кв. Нов Път – ул. Байкал 41-59; ул. Славянска 1-17; ул. Иглика 49-62

 

На 19.03.2014 г. /08.00-15.00 ч/ - с. Чупрене - ул. Двадесет и осма; ул. Тридесет и първа

На 19.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – кв. Нов Път; ул. Росица 13-45; ул. Димчо Дебелянов 18-45; ул. Батак 14-25

 

На 20.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – кв. Нов Път - ул. Божур 3-18, ул. Байкал 60-104; ул. Стара планина 60-96

 

На 21.03.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Видин – кв. Нов Път - ул. Волга, ул. Околчица 1-9; ул. Стефан Малиновски 4-28

На 21.03.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Чупрене - ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста

 

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор, от всяка точка на България или на сайт: www.cez-rp.bg.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Виж къде ще спират тока в Западна България от 17-21 март 2014 г. 2| 5382 |14.03.2014 . Акция на ЧЕЗ за подмяна на електромерите 3| 6177 |28.02.2014 . Виж къде ще спират тока в Западна България от 04 - 07 март 2014 г. 0| 6762 |28.02.2014 . Спад на консумацията на електроенергия в Западна България през февруари 3| 4324 |28.02.2014

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ