4| 4134 |09.12.2014 НОВИНИ

Лудогорец бе далеч от чудото срещу Реал - 0:4

.
Лудогорец напусна ШЛ
Лудогорец игра 72 минути с играч по-малко срещу големия Реал и не може да сътвори дори малко чудо.Европейският шампион от Мадрид вкара четири безотвени гола в тренировъчно темпо. А "орлите" останаха в историята на футболна България с първите спечелени четири точки в шампионската лига.

Резултатът откри Роналдо от дузпа след червен картон на Марселиньо. Двадесетина минути по-късно Гарен Бейл направи 2:0.

Тоталното превъзходство на белите продължи и след почивката. Лудогорци играха достойно с човек по-малко и имаше няколко шанса за гол при 2:0. Последваха два нови гола на Реал и заслужена победа с 4:0. Трите гола бяха от статично положение и един след рикошет.

Дано следващото ни участие в лигата на шампионите не е пак след осем години.