Реклама / Ads
Frognews
0| 4649 |05.09.2014

ЧЕЗ подмяна на електромери на територията на Западна България за периода 08-12.09.2014

.
Уведомяваме ви, че в изпълнение на Общите условия на ЧЕЗ Разпределение България и в съответствие с изискванията на действащото законодателство в страната, компанията извършва планова подмяна на електромерите на своите клиенти в Западна България.

Молим клиентите на ЧЕЗ, които живеят на посочените долу адреси, да осигурят представител на домакинството, който да присъства на подмяната. Подмяната на електромерите ще се извърши както следва:

 

 

София-град

На 08.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Гродно: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Камчия: 1 ;  Минзухар: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 20,4, 5, 8, 9 ;  Павел Красов / Горубляне: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30,31, 34, 35, 36, 4, 40,5, 5А,6, 7, 8, 9 ;  Преслав / Горубляне: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30,4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Ремсиста: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9 ;  Самоковско Шосе: 1, 17, 19,  23, 3, 42, 46,  БЛ. 1, АПТЕКА,ФУРГОН ;  Ханчето: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8 ;  Цариградско Шосе /Тракия/: 34 ;  Шиндра: 1, 10, 12, 12 А,2, 4, 4 А,6, 8,  БЛ. УЛ. ШИНДРА /УЛ. КАМЧИЯ

На 08.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ж.к. Младост бл. 79, вх.Е , бл. 79Б, вх. 1

На 08.09.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. София - Самоков, Христо Зографски: 38;  Виднище / Горубляне: 1, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29,  3, 31, 31 А,5, 7, 7А,9 ;  Висока Ела: 1, 3, 3А ;  Георги Зоев: 1, 10, 10 А,12, 2, 4, 6, 8 ;  Горубляне: БЛ. 38, 40,41, 42 ;  Искър / Горубляне: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А,18, 19,  21, 23, 25, 26, 27, 28, 29,  29 А,30,31, 31 А,31А,32, 33, 34, 34 А,35, 36, 37, 37А,38, 39,  40,41, 42, 43, 43А,44, 45, 45 А,46, 48, 48 А,48А ;  Освобождение / Горубляне: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 16А,18, 2, 20,22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,   БЛ. 1, 2 ;  Петър Дипларов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16 А,17, 18, 18 А,19,  2, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 3, 30,32, 34, 36, 38, 4, 4 А,5, 5 А,6, 6 А,7, 8, 9,   БЛ. ЖИЛИЩНА СГРАДА ;  Самоковско Шосе: 17, 19,  21, 25, 27, 29,  3, 43, 47, 9

На 08.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Бояна; улици: БОГОВА СТЪПКА; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ; БАЙКАЛ; 1-ВА; БОЯНСКА РЕКА; БОЯНЕЦ; АЛЕКСАНДЪР ПУШКИН; 788-МА/ВИТОША/; БРАТЯ БЪКСТОН        ; БОЯНА; БОЯНСКА ПЕСЕН /774/; 614-ТА; БОЖУР

На 08.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 915, ВХ. В, ВХ. Г

На 08.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - Бул. Европа /баба Парашкева/:  №2,   №2А,  №6,   №8,   №10А,  №12,   №12Б,  №14,   №83,   №85,   №130,  №134,   №144,   №146

На 08.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к.Овча Купел 2: БЛ. 11А, вх. Б

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна Поляна II Част: БЛ. 204, ВХ. А, Б

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - жк. Братя Бъкстон: БЛ. 201А, вх. А, вх. Б

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 135, ВХ.А, Б

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ул.  Ивац Войвода: № 1,  № 2,  № 3,  № 4 - 6,  № 5,  № 7,  №9, № 11,  №14,  № 15, № 16, № 17,  № 18,  № 19,   № 20, №21, № 22,  № 23,  № 24,  № 25,  № 26,  № 27,  № 28,  № 29,  № 30, №32,  № 33

На 08.09.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - гр. София -  Любен Каравелов: 35, 41, 43, 45, 49,  77 ;  Проф. Никола Михайлов /Ален Мак 3, 5, 4, 8, 10, 12; ул. Любен Каравелов 32, 34, 36, 38; бул. Васил Левски 62, 64, 66

На 08.09.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - гр. София - ул. Тайга Бл.1, Вх. А и Б;  ул. Мара Бунева №2, 4, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36; №40, 42, 44, 46, 48, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19,  21, 23, 25, 27, 29,  31, 35, 37, 39; №41, 43, 45, 47, 49,  51, 59,  67, 77

На 08.09.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Капина: 1, 10, 12, 14, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 8;  Маестро Георги Атанасов: 22, 22А, 24, 26, 28, 29,  31, 32, 33, 34, 35, 37, 39,  41, 41А, 49;  Отец Генадий: 21,  БЛ. ХР МОРФОВА/ОТЕЦ ГЕНАДИЙ;  Панайот Пипков: 20, 21, 25, 26, 27, 27А, 28, 30, 31, 32, 32А, 34, 35, 37, 39,  41, 43;  Хмел: 10; Христина Морфова: 10, 14, 19,  20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  31, 34, 36, 37, 39,  40, 40А, 41, 42, 43, 45, 47, 4А, 51, 53, 55, 55А, 57, 6, 61, 61А, 63А, 7, 8

На 08.09.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - гр. София -  бул. Васил Левски: 4, 6, 8;  Д-р Петър Берон: 3, 5, 7, 9

 

На 09.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Братя Бъкстон: БЛ. 201А, вх. В, вх. Г

На 09.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ж.к. Младост, бл. 79Б, вх. 2 и вх. 3

На 09.09.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. София -  Гродно: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Камчия: 1 ;  Минзухар: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 20,4, 5, 8, 9 ;  Павел Красов / Горубляне: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30,31, 34, 35, 36, 4, 40,5, 5А,6, 7, 8, 9 ;  Преслав / Горубляне: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30,4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Ремсиста: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9 ;  Самоковско Шосе: 1, 17, 19,  23, 3, 42, 46,  БЛ. 1, АПТЕКА, ФУРГОН ;  Ханчето: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8 ;  Цариградско Шосе /Тракия/: 34 ;  Шиндра: 1, 10, 12, 12 А,2, 4, 4 А,6, 8,  БЛ. УЛ. ШИНДРА/УЛ. КАМЧИЯ

На 09.09.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. София - Бистрица, Общ. Столична   101-ва: 1;  Горубляне: БЛ. 36 И М/У БЛ. 3, АВТОСЕРВИЗА, ДО АВТОСЕРВИЗА АВТОСЕРВИЗА, ИМОТ 2492, КВ. 9, БЛ. 20А, ДО, К 4, М/У;  Обреща: 1, 11, 13, 15, 3, 5, 7, 9,   БЛ. ГОРУБЛЯНЕ;  Поручик Мороз: 1, 1 А,10, 11, 12, 2, 2 А,3, 4, 5, 6, 8, 9 ;  Пролет / Горубляне: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  19 А,2, 21, 23, 25, 27, 29,  3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Роса /Горубляне: 1, 1 А,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 3, 30,32, 34, 36, 38, 4, 40,42, 42 А,44, 46, 48, 5, 50,6, 7, 8, 9;  Самоковско Шосе: 13,  БЛ. 1, 2, 3 ;  Симеоновско Шосе /Вол. шосе/: 1

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Бояна; улици; ДЕСИСЛАВА          ; ГЕРГАНИЦА; ВОДЕНИЧНИЦА /АЛ. ПУШКИН/            ; ДАСКАЛ СТОЯН ПОПАНДРЕЕВ; БРЕЗОВИЦА; ВАСИЛАШКО ЕЗЕРО    ; БУЛАИР/613/

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - бул. Сливница: № 40, №130, №132, №138

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. 753-ТА/ИЛИНДЕН/: №1, №5, №9

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София ул. 754-та /ИЛИНДЕН/: №1,  №3,  №5,  №9,   №10,  №13

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Маслиново Клонче: №3,  №9,   №11,  №13,  №15,  №17,  №19

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Суходол: № 3

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 915Б

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 915 ВХ. Д

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к.Овча Купел 2: БЛ.11А вх. В

На 09.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна Поляна III, Част: БЛ. 332, ВХ. А

На 09.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 135, ВХ. В, Г

На 09.09.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - гр. София -  Мара Бунева /социалистическа: №79,  81, 93, 95, 116, Бл.1, Бл.2, Бл.3, Вх-А, Вх. Б ; ул. Съзнание №25, 27, 31; ул. Свързочник №7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16; ул. Химик №2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12; ул. Тайга Бл.1, вх. В

На 09.09.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. София, община Витоша - 1-ва/ В.з. Малинова Долина/: 1, 10, 12, 13, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 28, 29,  2А, 3, 33, 34, 35, 38, 38А, 4, 40, 5, 61, 73, 75, 79,  8, 83, 85, 93, 93А, 95,  БЛ. ВИЛА;  2-ра /кв. Малинова Долина-студентски Град/: 1, 101, 11, 14, 15, 16, 162, 18, 19, 1Б, 20, 21А, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 30,32, 34, 36, 4, 42, 46, 5, 54, 56, 59,  6, 7, 8, 9, БЛ. В.З.АСАМБЛЕЯ, ВИЛА, КВ.2 ;  30-та: 5 ;  3-та /кв. Малинова Долина-студентски Град/: 16, 17, 19,  20,21, 22, 23, 25, 28, 29А,32, 33, 33А,35, 36, 36А,38, 40,42, 44, 8А;  4-та /кв. Малинова Долина-студентски Град/: 11, 12, 13, 15, 15А,16, 17, 19,  19А,20,21, 21А,23, 25, 27, 3, 5, 6А,7, 8, 8А,9,   БЛ. БУНКЕРА М.ДУПКИТЕ ;  5-та /ж.к. Бункера/: 53А ;  5-та /кв. Малинова Долина-студентски Град/: 1, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19,  22, 24, 24А,25, 27, 29,  3, 30, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 3А, 4, 40, 41, 42, 45, 46, 47, 48, 49,  5, 52, 53, 54, 56, 58, 5А, 6, 7, 8, 9, БЛ. В.З.АСАМБЛЕЯ;7-ма /кв. Малинова Долина-студентски Град/: 12 ;  8-ма /кв. Малинова Долина-студентски Град/: 2;  Бистришко Шосе: 81 ;  Еленски Езера: 9;  Липа: 77;  Малинова Долина: БЛ. БМ-ДУПКИТЕ, БУНКЕРА II ЛЯВА ПРЕСЕЧКА, КАМБАНИ МТМ, КАМБАНИТЕ ПАРКИНГ, КВ. 4

На 09.09.2014 г. /12:00 - 16:16 ч/ - гр. София - Гладстон: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 50Б

На 09.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. София - 186 /в.з. Малинова долина/: 138 ;  187-ма кв. Мал.долина/Младост/: 12, 18, 2, 20, 22, 4, 6,  БЛ. КАФЕ ;  192/в.з. Малинова долина/: 1, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  192-ра кв. Мал. Долина/Младост: 7 ;  193 /в.з. Малинова долина/: 2, 4, 5, 6, 9 ;  194 /в.з. Малинова долина/: 10, 11, 12, 13, 14, 2, 2А,3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9 ;  195 /в.з. Малинова долина/: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ;  196 /в.з. Малинова долина/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 21, 23, 4, 5, 5А,6, 7, 8, 8А,9 ;  197 /в.з. Малинова долина/: 2 ;  202 /в.з. Малинова долина/: 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20,22, 23, 23А,24, 25, 26, 28, 28А,9 ;  8-ма /в.з. Малинова долина-Студентски Град/: 2, 4, 6 ;  Бистришко Шосе: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19,  1А, 20, 20А, 22, 23, 25, 26, 27, 29,  3, 35, 5, 51, 6, 67, 8, 8А, 8Б, 9, БЛ. 2, ВИЛА ;  Калугерица: БЛ. ВИЛА;  Малинова Долина: БЛ. ПОД ЛИФТА СИМЕОНОВО, СРЕДОРЕК ПОД ЛИФТА

 

На 10.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ул. Иван Йончев: 6,  БЛ. 1

На 10.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ул. Лелинска, Чука: 4,  БЛ. 392А

На 10.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ж.к. Младост, блок № 79В, вх 1 и вх 2

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Бояна; ул-ци; ИЛИЯ КУТЕВ /608/; КАМЕННО ЗДАНИЕ; ЖИВАТА ВОДА; ИВАНИЦА ДАНЧЕВ; КАРАМФИЛ; КОПИТОТО; ДРЕНЕТО; ДЕЯН ГЬОРГОВ /612/"

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Проф. Янаки Моллов /стачник/: №2,  №4,  №6,  №10,  №12

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Виделина: №2,  №4,  №5,  №6,  №9,   №10,  №11

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Великден: №5,  №7,  №9,   №14,  №17,  №18,  №24

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. 23-ти Декември: №1,  №4,  №6, №9,  №17, №18

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 984 ВХ. Д, ВХ. З

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к.Овча Купел 2: БЛ.11, вх. Г

На 10.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна Поляна III, Част: БЛ. 332, ВХ. Б

На 10.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Дончо Ватах : 61-63

На 10.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 135, ВХ.Д

На 10.09.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ -гр. София -  ул. Тайга бл1, вх Г, №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10 ;  ул. София - №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20,22, 24, 28, 30,32, 34, 38, 40, 42;  ул. Съзнание №17, 18, 19, 20, 21, 23;  ул. Староселска №18, 20, 22, 26, 3, 4, 6, 9;  ул. Царево №1, 3, 9;  ул. Разлог №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12;  ул. Христо Трайков №8, 9

На 10.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София -ул. Леге №6, Община Средец и Буда Бар

На 10.09.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. София - Проф. Александър Райчев /кв. Витоша/: 42 ; ул. 1-ва

На 10.09.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - гр. София - ул. Ген. Гурк 1, Худож. Галерия; Граф Игнатиев 7А; пл. Баненберг 6А, Банка ДСК и павилиони Градина

На 10.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Атанас Яранов: 16, 6 ;  Захари Зограф: 1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  1А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 2А,3, 30, 31, 32, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9;  Иван Милев: 25 ;  Кимчовец: 6 ;  Крушова Градина: 1, 10, 11, 11 А, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27А, 29, 29Б, 3, 30, 30Б, 31, 32, 33, 35, 4, 5, 6, 6А,7, 9

 

На 11.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ул. Царица Елеонора/Коста Пе: №14

На 11.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ж.к. Младост , блок 32,  вх.1

На 11.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Младост 1: БЛ. 79В, вх.3

На 11.09.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. София -  12-ти Април /Горубляне: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19,  2, 21, 23, 3, 3 А, 4, 5, 8, 8 А ;  3-ти Май / Горубляне/: 1, 10, 10 А,12, 12 А,14, 16, 17, 18, 1А, 2, 20,22, 22А, 24, 24 А, 26, 3, 5, 5 А,6, 7, 8, 9 ;  Васил Пешев /кв. Горубляне/: 1, 14 А, 14А, 2, 4А;  Витоша/Горубляне: 20;  Горубляне: 7, 7 А, 8, 9 ;  Пети Ноември/Горубляне: 1, 10, 11, 11 А, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, БЛ. СТРОИТЕЛСТВО;  Самоковско Шосе: 20,24, 26, 32, 34, 36, 40, БЛ. УПИ VІІІ-372 КВ 40;  Синчец: 1, 2 ;  Синчец/Горубляне: 2 ;  Царичина Поляна: 4

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София  - ул. Царица Елеонора/Коста Пе:№12

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София - Красно село: БЛ. 195, вх.Б

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв.Бояна; ул-ци; ПОЕТИЧНА /606/; ОРЕШАРСКА; МОМИНА СКАЛА; ПОП ЕВСТАТИ ВИТОШКИ /БР. БЪК          ; КУМАТА; МАРИНИ КРУШИ; ПАНТЕЛЕЙ НИКОЛОВ /624/; ОБОРИЩЕ; МАРУША; ПАНОРАМЕН ПЪТ"

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Майстор Манол: №3

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Ген. Асен Николов /Ив.ботев/: №1,  №3,  №8,  №10,  №11,  №12

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 984 ВХ. Д, ВХ. Е, ВХ. З, ВХ. И

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София -  Васил Пешев /кв. Горубляне/: 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А ,15, 16, 17, 18, 19,  2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 4, 42, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9;  Самоковско Шосе: 38,  БЛ. КВГОРУБЛЯНЕ

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Овча Купел 2: БЛ.11, вх.Д

На 11.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна Поляна III, Част: БЛ. 332, ВХ. В

На 11.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Сухата Река: БЛ. 221Б ВХ.Б ,В

На 11.09.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - гр. София -  ул. Тайга Бл. 1, вх. Д ;  ул. Атанас Узунов №50, 61, 62, 65, 69,  26, 30, 14, 6, 32, 18, 12, 20, 54, 55, 56, 59

На 11.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София - бул. Витоша: 17; ул. Христо Белчев /Гаврил Генов/: 10, Ловно рибарски Съюз

На 11.09.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. София - Герена /Драгалевци/: 4 ;  Захари Зограф: 46, 64 ;  Маточина: 2 ;  Отец Генадий: 1, 10, 12, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ;  Свети Горазд: 12 ;  Христина Морфова: 27, 30 ;  Ябълкова Градина: 1, 10, 14, 14А, 17, 19,  2, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37А, 38, 39,  39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,  50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59,  6, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69,  7, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 8, 88, 9,  КВ.94,  БЛ. ВИЛА, ХОТЕЛ

На 11.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. София - 202/драгалевци/: 2, 3, 5 ;  203-та: БЛ. В.З.КИНОЦЕНТЪРА І Ч. ;  203-та/драгалевци/: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  20,21, 23, 24, 24А, 25А, 26, 26А, 27, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 36А,37, 38, 4, 40,42, 44, 46, 48А, 5, 6, 8, 9,   БЛ. КВ. ДРАГАЛЕВЦИ ;  204-та: 10, 11, 12, 14, 18, 20,24, 3, 4, 6, 8, 9А ;  204-та/драгалевци/: 1, 13, 15, 17, 19,  22, 5, 6, 7, 9А, БЛ. ВИЛА ;  205-та /драгалевци/: 15, 9 ;  207-ма: 10, 11, 12А,13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19,  2, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 3, 3А,4, 4А,5, 6, 6А,7, 8, 8А ;  207-ма /Драгалевци/: 12, 21, 3, 5 ;  208-ма/драгалевци/: 12 ;  211-та /Драгалевци/: БЛ. ВИЛА

 

На 12.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - жк.Красно село  БЛ. 195, вх.Г,вх.Д

На 12.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ж.к. Младост, блок 32,  вх.2 , вх.3

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Бояна; ул-ци; ТЕРЕЛИК    ; ТРИ КЛАДЕНЦИ; СЕВАСТОКРАТОР КАЛОЯН /АЛЕКСА; СГОВОРНА ДРУЖИНА          ; РЕЗНЬОВЕТЕ            ; ЧУКАР; СБОРИЩЕ; ШИШМАНОВА КОННИЦА/620/    ; РАЛЕВИЦА    ; РОСЕН"

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Баба: №5,  №8,  №9,   №11,  №12,  №13,  №14,  №17,  №21,  №23,  №26

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Дружба: №4,  №6,  №8,  №12,  №14,  №16,  №18,  №27,  №30, №32

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 984 ВХ. Е, ВХ. И

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София -  Ален Мак / Горубляне: 1, 1 А, 10, 11, 12, 12 А,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20, 22, 3, 3 А, 3А,4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9,   БЛ. ЪГЪЛ С УЛ. "ИСКЪР"/АЛЕН МАК ;  Боте Бърборков: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,20 А, 21, 22, 23, 23 А, 23 Б, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Деян Попов: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 1А,  2, 2А,3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 8Д, 8Е, 9, 9А;  Искър /Горубляне: 1, 1 А, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19,  2, 20, 21, 21 А, 21 Б, 22, 23, 26, 29,  3, 31, 32, 33, 4, 49,  5, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 7, 70,72, 74, 76, 78, 8, 80, 82, 84, 86, 88, 9,  9А;  Лазар Плачков: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 6 А, 6А, 7, 7А, 8, 9,   БЛ. АВТОСЕРВИЗ, СТРОИТЕЛСТВО;  Петър Дипларов: 11 ;  Самоковско Шосе: 31, 33, 35, 39,  39А,39Б, 41, 45, 47, 49,  51, 53, 55, 57, 59,  61, 63, 65, 67, 69,  71, 73, 75 ;  Шамако: 10, 8

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София -  12-ти Април / Горубляне: 1 А, БЛ. ДЪРВОДЕЛСКА;  Борис Рангелов: 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29,  29 А, 3, 30,31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 4, 40, 41, 42, 43, 45, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Васил Пешев /кв. Горубляне/: 19, 2, 20, 22, 23, 25, 28, 29, 33, 34 А ;  Витоша / Горубляне: 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19,  2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 3, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,  4, 40, 41, 41 А, 42, 43 А, 44, 45, 46, 48, 5, 5 А, 52, 54, 6, 6А, 7, 8, 9,  9 А, №26 ;  Люляк /Горубляне/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19,  2, 2 А, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 4, 4 А,5, 6, 6 А, 7, 8, 9,  9 А, №7а, БЛ. КВ. ГОРУБЛЯНЕ ;  Младен Карадашев: 1, 11, 15, 17, 2, 3, 4, 4 А, 5, 7, 8, 8 А, 9 ;  Прогледец: 1, 13, 15, 2, 2 А, 3, 4, 4 А, 5, 6, 7, 7А, 9 ;  Самоковско Шосе: 36, 38, 40,42, 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 54, 56, 56А, 66

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к.Овча Купел 2: БЛ.12А, вх.А ,вх.Б

На 12.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна Поляна III, Част: БЛ. 341, ВХ. Г

На 12.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Сухата Река: БЛ. 221Б, ВХ.Г

На 12.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Левски Зона В: БЛ. 4, ВХ. А

На 12.09.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - гр. София -  Старозагорско Въстание: 34-38,  вх. А, вх. Б ;  ул. Георги Минчев №18-20, 26, 1, 2, 3, 4, 6;  ул. Братован №8;  ул. Братя Жекови №1, 2, 3, 5

На 12.09.2014 г. /09:46 - 12:46 ч/ - гр. София -  Гургулят /Т. Киркова, В. Благо/:5, 7, 9,  11 ;  Проф. Фритьоф Нансен: 7, 15а, 15б, 15в, 18, 18А,18Б; ул. Г. С. Раковски 146, 148, 148А, вътрешна къща

На 12.09.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. София - 1-ва /Студентска/: 21, 27, 3, Г-3 ;  319-та: 2, 7 ;  401 /201/: 1, 2, 3, 5 ;  402-ра: 1, 2, 3, 4, 6 ;  403 /Драгалевци/: 1, 3, 5, 7, 9,   БЛ. ВИЛА,ПОД ПЛАЖА ;  404 /Драгалевци/: 7Б ;  404-та: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7А,8 ;  405-та: 1, 12, 2, 4 ;  406-та: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 3, 4, 6, 8,  БЛ. - УЛ. ВАКЛИНЕЦ /КВ. 51, КВ. ДРАГАЛЕВЦИ;  410 /Драгалевци/: 44 ;  410-та: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  1А, 2, 20,23, 24, 25, 27, 29,  3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39,  39А, 4, 40, 42, 5, 6, 8, 9,   БЛ. ВИЛА, ДРАГАЛЕВЦИ, КВ. 20-С/У 32, НА ЪГЪЛ ;  Акад. Сандерс: 38 ;  Василий Врач/409/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/: 1, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Васка Баларева: № 17 ;  Веда Словена/412/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/: 1, 2, 3, 4, 4А,5, 6, 7, 9 ;  В.з. Симеоново - Драгалевци: БЛ. УПИ-V256 КВ.122 ;  Гергьовче/Драгалевци/: 18 ;  Змей Горянин/408/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/: 1, 11, 13, 14, 15, 15А,16, 17, 18, 19,  2, 20, 20А, 21, 24, 3, 4, 4А, 6, 7, 9 ;  Иван Гологанов/411/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/: 2;  Кимчовец: БЛ. ПОМПА ;  Околовръстен Път: 10, 12, 8 ;  Отец Генадий: 17 ;  Проф. Борис Йоцов/410/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/: 13, 24,  БЛ. ВИЛА ;  Проф. Тодор Боров/407/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/: 1, 10, 11, 14, 15, 2, 3, 4, 6, 8,  БЛ. ВИЛА

На 12.09.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - гр. София -  6-ти Септември: 49,  51, 53, 36, 36А,38 ;  Гургулят/Т.Киркова В.Благо/: 6, 8, 10, 12;

На 12.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. София - 9 /Драгалевци/: № 2; ул. 4-та

 

 

Софийска област

На 08.09.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Божурище - Васил Левски

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Трети март Алеко Константинов, България, Зорница, Стефан Караджа

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Буново

 

На 09.09.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Божурище - Васил Левски

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Трети март Алеко Константинов, България, Зорница, Стефан Караджа

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Буново

На 09.09.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - Костинброд - Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Димчо Дебелянов, Никола Й. Вапцаров, Обединена, Охрид, Райна Княгиня, Славянска, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 09.09.2014 г. /13:15-15:00 ч/ - Костинброд - Букет, Крайбрежна, Лилия, Патриарх Евтимий, Синчец, Славянска, Тунджа, Янтра, Перник Захари Зограф, Лом Петърч  Детска Радост

 

На 10.09.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Божурище - Васил Левски

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Трети март Алеко Константинов, България, Зорница, Стефан Караджа

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Буново

 

На 11.09.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Божурище - Отец Паисий,

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Трети март Алеко Константинов, България, Зорница, Стефан Караджа

На 11.09.2014 г. /09:00-16:01 ч/ - с. Буново

На 11.09.2014 г. /10:15-12:00 ч/ - Костинброд - Възход, Любен Каравелов, Могила, Обединена, Осми март, Трети март

На 11.09.2014 г. /13:15-15:00 ч/ - Пожарево - Георги Аспарухов - Гунди, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Пчела

 

На 12.09.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Божурище - Васил Левски

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Трети март Алеко Константинов, България, Зорница, Стефан Караджа

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Буново

 

 

Пернишка област

На 08.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - ул. Добри Миланов, ул. Йордан Лютибродски, ул. Ковачевци, ул. Ленин, ул. Лиляна Димитрова, ул. Николай Островски, ул. Огоста, ул. Паисий Хилендарски, ул. Пушкин, ул. Рахила Ангелова, ул. Училищна, ул. Църква

На 08.09.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - Радомир - Гърляница: БЛ. 42

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Брезник   - Васил Левски: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 4, 5, 7, 8, 9;  Георги Ив Бунджулов: 56, 58, 58, 60, 60, 64

 

На 09.09.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир;  Гърляница: БЛ. 43

На 09.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Брезник  - Радослав Григоров: 7;  Славянска: 1,10,12,2,3,4,5,6,8 ;  Цвета Лумбарова: 41 ;  Чорни: 10 ;  Чуряк: 1,1.,3,4,7

 

На 10.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник -  Максим Горки: БЛ. 2  вх.А

На 10.09.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир;  Гърляница: , БЛ.45

На 10.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Брезник - Александър Тинков: 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9 ;  Андрей Михайлов: 70.,73, 75, 83, 83.,86, 88;  Борис Калев: 1 ;  Бреза: 4;  Бърдо: 1, 3, 4

 

На 11.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник -  Максим Горки: БЛ. 2  вх.Б

На 11.09.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир - Гърляница: БЛ.46

На 11.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Брезник  - Цвета Лумбарова: 49, 53, 54,  56, 58, 60, 61, 62, 64,  66, 70, 72, 74,  76, 78, 82, 84,  86

 

На 12.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Твърди Ливади: БЛ. 12

 

 

Благоевградска област

На 08.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - с. Гърмен, общ. Гърмен ул. Трета №51, №55

На 08.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. "Р-н Поленишки Път" № 11

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Акациите: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 5, 7, 9

 

На 09.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - с. Гърмен, общ. Гърмен, ул. Двадесет и четвърта №16,  №20

На 09.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. "Р-н Поленишки Път" № 11

На 09.09.2014 г. /08:45 - 10:30 ч/ - гр. Банско, община Банско, Кралев Двор: 3;  Местност Кошерината: 5; Жил. сграда захранена от трафопост "Тулекс"

На 09.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Свобода: 1, 2, 3, 4, 6,  БЛ. АТЕЛИЕ

На 09.09.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - гр. Банско, община Банско   Възраждане: 1;  Драма: 1;  Местност Свети Иван: БЛ. 1, ГАРАЖ, ЖИИЩНА СГРАДА, ЖИЛИЩЕН КОМПЛЕКС, ПРОПУСКАТЕЛЕН ПУНКТ;  Неофит Рилски: 23;  Св. Иван Рилски: БЛ. 1А, 1Б, 2А, 2Б, 3А, 3Б, 4А, 4Б, Б1; Комплекс Свети Иван

На 09.09.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - гр. Разлог, община Разлог   Христо Ботев: 101, 50, 54, 56, 72, 75, 77, 83, 99,  БЛ. Трафопост  УЧИЛИЩЕН КОМПЛЕКС ;  Цар Самуил: 1, 20, 4, 66 ; Техникум по транспорт; Бензиостанция Лукойл на ул. Христо Ботев; Автосервиз "Милин"

На 09.09.2014 г. /14:00 - 15:00 ч/ - гр. Разлог, община Разлог - Варош: 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 24, 25, 3, 35, 5, 7, 9 ;  Голак: 4, 5 ;  Еделвайс: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ;  Св. Св. Кирил и Методий: 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 90, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99;  Тодор Александров: 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43;  Черна Река: 79, 80

На 09.09.2014 г. /15:00 - 16:00 ч/ - гр. Разлог, община Разлог, м. Кокошкарника

 

На 10.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев ул. Тодор Александров №10 А

На 10.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. "Серес"; ул. "Перун"; ул. "Петър Берон"

На 10.09.2014 г. /08:45 - 10:00 ч/ - с. Бачево, община Разлог Стопанският двор; Бензиостанция в с. Бачево

На 10.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Полковник Дрангов: 100, 100А, 102, 104, 96, 98, 98Б

На 10.09.2014 г. /10:30 - 12:00 ч/ - гр. Разлог, община Разлог - Местност Кулиното: БЛ. РЕТРАНСЛАТОР И ЧАЙНА, ЧАЙНА;  Местност Предел: БЛ. СКИ-ВЛЕК, ЧАЙНА

На 10.09.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - гр. Банско, община Банско, Ангел Кънчев: 6, БЛ. Б;  Вардар: 6, БЛ. А

На 10.09.2014 г. /14:30 - 16:00 ч/ - с. Елешница, Общ. Разлог - м. Долни мин. бани: 21,  БЛ. ВИЛА, ОФИС

 

На 11.09.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Господинци

На 11.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. "Серес"; ул. "Перун"; ул. "Петър Берон"

На 11.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Полковник Дрангов: 108, 110, 112

На 11.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Синчец: 10, 8

 

На 12.09.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ -  с. Копривлен, общ. Хаджидимово - ул. Цар Симеон №15, №19

На 12.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. "Серес"; ул."Перун"; ул. "Петър Берон"; ул."Малешевска" № 1, 2

На 12.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Синчец: 12, 14

На 12.09.2014 г. /12:00 - 13:00 ч/ - с. Микрево - Берово: 28, 30, 45, 47 ;  Васил Левски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 4, 6, 8;  Десислава: 1, 2, 4, 6;  Елисавета Багрияна: 1, 23, 3, 5, 7;  Иван Вазов: 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 6, 8;  Криа Вриси: 1, 2, 4, 6, 7;  Неуточнен Адрес: БЛ. СКЛАД ;  Орфей: 13 ;  Пейо Яворов: 10, 11, 12, 13, 15, 3, 6, 7, 8, 9 ;  Рождество Христово: 1, 2 ;  Стефан Караджа: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91 ;  Хан Аспарух: 1, 2, 3, 4 ;  Хан Тервел: 2, 4 ;  Цар Самуил: 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 27, 28, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Чинара: 11, 13, 8, 9 ;  Шипка: 2, 3, 7

 

 

Кюстендилска област

За периода 08-09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Бобов Дол - Васил Коларов; Двадесет и седми Октомври; Димитър Благоев; Иван Вазов; Комсомолска; Свилен Русев

 

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Дупница - Батак; Бистрица; Велчова Завера; Иван Вазов; Македония; Преслав; Свети Иван Рилски; Страхил Войвода

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Яхиново - Бузлуджа; Васил Левски; Генерал Гурко

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Сапарева Баня - фуражомелка

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Сапарево - Бачо Киро; Божур; Венелин;Верила; Иглика

 

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Бобов Дол - Васил Коларов; Двадесет и седми Октомври; Димитър Благоев; Иван Вазов; Комсомолска

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Дупница - Батак; Бистрица; Велчова Завера; Иван Вазов; Македония

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Яхиново; Иван Вазов; Кокиче; Коста Петров; Опълченска

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Сапарево; Могилата;Морава; Паисий; Пейо Яворов; Планинец; Ридо; Тодор Влайков

 

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Бобов Дол - Двадесет и седми октомври; Димитър Благоев; Иван Вазов; Комсомолска; Свилен Русев

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Яхиново - Васил Априлов; Васил Левски; Генерал Гурко; Любен Каравелов; Река Джубрена; Стефан Караджа; Христо Ботев

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Дупница - Иван Вазов; Морава; Преслав; Страхил Войвода; Христо Ботев; Христо Грънчаров; Царичина; Шипка

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Сапарево; Морава; Паисий;Пейо Яворов; Пла; Ридо; Тодор Влайков; Христо Ботев; Шипка

 

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Яхиново - Васил Левски; Генерал Гурко:;Георги Раковски; Димчо Дебелянов; Доктор Петър Берон; Йордан Йовков; Патриарх Евтимий

На 11.09.2014 г. /09:00-17:00 ч/ - Бобов Дол - Двадесет и седми октомври; Малчика

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Дупница - Академик Петър Динеков; Алеко; Венелин; Генерал Владимир Вазов; Георги Икономов; Евтим Трайчев; Княз Ал. Батенберг; Патриарх Евтимий; Трети Гвардейски Полк

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Сапарево - Божур;Васил Левски; Венелин; Извора; Ридо; Тодор Влайков; Христо Ботев; Шипка

 

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  Бобов Дол - Махала Джельова; Свилен Русев

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  Дупница - Академик Петър Динеков; Бузлуджа; Велико Търново; Генерал Владимир Вазов; Двадесет и втори март; Евтим Трайчев; Ропотамо; Свети Иван Рилски; Средец; Чавдар Войвода

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  Яхиново - Алеко Константинов; Васил Левски; Генерал Скобелев; Генерал Столетов; Йорданка Николова; Марин Дринов; Марсилия;П Р Славейков; Христо Ботев

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Сапарево - Божур; Васил Левски; Венелин; Извора; Киндо; Лале; Минзухар; Могилата; Морава; Паисий; Пейо Яворов; Планинец; Ридо; Тодор Влайков; Христо Ботев; Шипка

 

 

Плевенска област

На 08.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Враня; ул. Хаджи Димитър;

На 08.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Пордим -  ул. Гурко;  ул. Иван Вазов;  ул. Кала Тепе;  ул. Скобелев;  ул. Средец

На 08.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Асен Златаров;  ул. Бачо Киро;  ул. Брацигово;  ул. Генерал Тотлебен;  ул. Ген Ганецки;  ул. Гурко;  ул. Гурко;

На 08.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Ореховица - ул. Александър Стамболийски; ул. Велико Търново; ул. Отец Паисий; ул. Бачо Киро; ул. Възраждане; ул. Юрий А. Гагарин; ул. Предела;

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Обнова общ Левски – ул. 9-ти септември

 

На 09.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Хаджи Димитър

На 09.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Пордим - ул. Люлин; ул. Славейков; ул. Средна Гора; ул. Христо Ботев;

На 09.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Бузлуджа; ул. Иван Вазов; ул. Иван Рилски; ул. Илия Бешков; ул. Ст.Заимов; ул. Тодор Каблешков;

На 09.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Ореховица - ул. Одеса; ул. Цанко Церковски; ул. Искър; ул. Средна Гора; ул. Васил Априлов;

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Обнова общ. Левски - ул. Възраждане; ул. Заря; ул. Иван Вазов

 

На 10.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Хаджи Димитър

На 10.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Пордим - ул. Христо Ботев; ул. Зора

На 10.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. В Левски; ул. П.К. Яворов; ул. Христо Янчев;

На 10.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Ореховица - ул. Цанко Церковски; ул. Одеса; ул.Васил Априлов;

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Обнова общ. Левски - ул. Л. Каравелов

 

На 11.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Кратово; ул. Хаджи Димитър;

На 11.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Пордим - ул. Родопи; ул. Зора; ул. Струмица; ул. Христо Ботев;

На 11.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Кирил и Методий; ул. Климент Охридски; ул. Нефтерик; ул. Перущица; ул. Софроний Врачански; ул. Тунджа

На 11.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Ореховица - ул. Мургаш; ул. Христо Ботев; ул. Цанко Церковски, ул. Крали Марко;

На 11.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - с. Обнова общ. Левски - ул. Н. Й. Вапцаров

 

На 12.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Кратово; ул. Кресна;

На 12.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Балкан; ул. Васил Априлов; ул. Витоша

На 12.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ -  с. Ореховица - ул. Васил Левски; ул. Цар Самуил; ул. Несебър; ул. Чавдар;

На 12.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Староселци - ул. Любен Каравелов; ул. Московска; ул. Панайот Хитов; ул. Христо Манчев

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  с. Обнова общ. Левски - ул. Победа

 

 

Ловешка област

На 08.09.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - с. Орешак, Общ. Троян – ул. Стара Планина; ул. Данчо Василешки

 

На 09.09.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - с. Орешак, Общ. Троян – ул. Стара Планина; ул. Хемус

 

На 10.09.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - с. Орешак, Общ.Троян – ул. Стара Планина

 

На 11.09.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - с. Орешак, Общ. Троян – ул. Христо Ботев

 

На 12.09.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - с. Орешак, Общ. Троян – ул. Иван Павлов

 

 

Врачанска област

На 08.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - с. Лесковец - Васил Левски; Вихрен; Георги Димитров; Дунав

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – ул. Вежен; ул. Кр. Бързаков; Втори юни 

 

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – Три уши; Камчия; Тодорини кукли; Хан Крум; Бързия; Атанас Йованович; Страцин

 

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – Втори юни; Генерал Леонов;

 

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – Георги Апостолов

 

На 12.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - гр. Мизия - Здравец; Илия Байрамов; Ком; Кузман Янкулов;  Люлин; Петко Йотов; Струма; Тодор Каблешков; Юрий Венелин

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – Георги Апостолов

На 12.09.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - с. Сараево - Бачо Киро; Безименна – бл. Дозиметричен пост;  Васил Левски; Елин Пелин; Иван Вазов; Хаджи Димитър; Христо Ботев

 

 

Видинска област

За периода 08-12.09.2014 г. няма да има подмяна на електромери на територията на област Видин.

 

 

Монтанска област

На 08.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Петър Парчевич; ул. Цар Борис III

 

На 09.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Веренишка; ул. Извора

 

На 10.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Стефан Караджа; ул. Свети Климент Охридски; ул. Трети март

 

На 11.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Панайот Хитов; ул. Юрий Венелин; ул. Хаджи Димитър; ул. Черковна

 

На 12.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Веренишка; ул. Нишка

 

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте плановата подмяна на електромери в Западна България 0| 5092 |01.08.2014 . Подмяната на електромерите в Западна България продължава 0| 5114 |25.07.2014 . Продължава подмяната на електромери в Западна България 0| 5142 |20.06.2014 . ЧЕЗ извършва планова подмяна на електромерите в Западна България 0| 5661 |16.05.2014

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ