Петък, 19 Октомври 2018, 03:45
Frognews
0| 4586 |10.10.2014

Ето къде ще спират тока между 13 и 17 октомври

.
Ремонти
ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град
За периода 13-17.10.2014 г. /09:30-16:01  ч/ - Панчарево - Вилна Зона Ловджийска Чешма: 1, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 34, 36, 4, 40, 42, 45, 46, 5, 54, 58А, 6, 60, 7, 7А, 8, 8А, 9, бл. БАРАКА, ВИЛА, КЪЩА, УПИ XXXV-745, КВ.2; Детски Град: 49, бл. ВИЛА; Самоковско Шосе: 110, 12А, 18, 20, 4, 6, 64, 7, 8, бл. ресторант, тенис корт; Черешова Градина: 3;София; Самоковско Шосе: 8

На 13.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София - Младост 1: бл. 37Б
На 13.10.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. София - кв. Горна Баня; ул. Георги Богровски; ул. Венец; ул. Войнишка песен; ул. Валозите; ул. Велек завет; ул. Бойчо Бойчев; ул. Буен поток; ул. 736-та; ул. акад.Михаил Маджаров; ул. Божидарица
На 13.10.2014 г. /08:15-11:15 ч/ - Община Илинден - В.И. блок 357
На 13.10.2014 г. /08:15-12:15 ч/ - Вълчо Иванов блок 357
На 13.10.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - София - Младост 1: бл. 38А ТЦ, 38Б
На 13.10.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - София - Янко Сакъзов: 12, 14, 16, 18, 20, 24, бл. А, Б, В; Янко Сакъзов: 4
На 13.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София, Триадица бул. Витоша 188
На 13.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София, Център бул. Витоша 133, 137
На 13.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - София - Панорамен Път: 34
На 13.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - София - 608-ма: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 4, 6, 8, бл. КВ.БОЯНА; 614-та /Витоша/: 7; Баевица: 2; Балканска Война: 3; Беловодски Път: 19; Богова Стъпка: 10, 12, 13, 15, 16, 17; Георги Рилски: 1, 11, 12, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 9, 9А; Учителят: 5, бл. стр.табло
На 13.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв.Павлово;бул. Александър Пушкин бл. 66 вх. А
На 13.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - Община Кремиковци - Дъскорезница
На 13.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 8: бл. 811 вх. А
На 13.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София ж.к. Люлин 8: бл. 803 вх. Г, вх. Д
На 13.10.2014 г. /08:45-16:30 ч/ - София Великан: 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А; Дивна: бл. 48; Княжевска /Валентин Андреев/: 41, 41-43, 41А, 42, 43, 44, бл. 46, 48; Русокастро /Ген.Д.Гръбчев/: 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 19; Седянка: 10, 12, 14, 7, 7А, 9
На 13.10.2014 г. /08:45-16:30 ч/ - София – Княжевска /Валентин Андреев/: 43, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 68, бл. 50, стр.табло
На 13.10.2014 г. /08:45-16:30 ч/ - София - Овча Купел 1: бл. 510, бл. 510, 511, 515, 516, 517, ок-1; Овча Купел 2: бл. 510, бл. 510, 512, 515
На 13.10.2014 г. /09:00-12:30  ч/ - Горни Богров - Александър Стамболийски: 2, 4, 5, 7, 9; Васил Левски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 4, 41, 43, 43а, 45, 5, 6, 8, 9, 13а, бл. Манастира; Здравец: 1, 11, 13, 13а, 15, 17, 3, 5, 7, 9; Люлин /Лиляна Димитрова/: 10, 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Местн. Долна Махала: 6; Местност Кръста: 1, 2, 5; Незабравка: 1, 3; Обреща: 1, 3; Поп Груйо: 5, 7; Стубела /Ленин/: 1; Трайчо Костов: 3; Христо Ботев: 31, 37, 53, 6, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 8, 48; Черковна /Мироско Райчев/: 1, 2, 4, 1, 24; Шабаница: 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30a, 32, 36, 36-28, 42-34, 17, 30;София; Долна Махала: 2
На 13.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София – Царибродска /Никола Шопов/:76, 78, 82-84, 90-92; 92, 94, 98, 100, 106, 108, 110, 112, 114;
На 13.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София Красна Поляна Ii Част: бл. 46 вх. А;
На 13.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София Красна Поляна Ii Част: бл. 28А вх. А
На 13.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Вакарел: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Велбъжд: 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69
На 13.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Витиня: бл. 1, 2, 3, 11, 12
На 13.10.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - Долни Пасарел - Вилна Зона Пасарелско Езеро: бл. Кв.3, Кв.3;Лозен, Общ. Столична; Цветна Градина/73/: 20
На 13.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - София Люлин 4: бл. 411, 412, 415, бл. 412, 413, 414
На 13.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Каймакчалан: 1, вх. А
На 13.10.2014 г. /09:45-14:15 ч/ - София ул. Акад.Борис Стефанов 35
На 13.10.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - София ул. Еровете
На 13.10.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - Банкя, Общ. Столична - 20 Април: 1, 3, 4, 5, 7, 9; Александър Стамболийски: 1, 15, 17, 1А, 2, 20, 2А, 3, 30, 32, 34, 5, 56, 57, 6, 7; Св.св.кирил И Методий: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
На 13.10.2014 г. /10:01-16:00 ч/ - Долни Пасарел - Албена/41-ва/: 8; Бреза: 21, 22, 23, бл. Вила, къща; Върба: 1, 10, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Гергана/36-та/: 10, 12, 2, 3, 4, 4а, 5; Градина: 1, 10, 12, 14, 16, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 13, 15, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 40, 44, 48, бл. Вила; Диляна: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, бл. ул. Явор 7; Димитър Вучков: 10, 11, 12, 15, 16, 17, 17а, 19, 2, 20, 22, 23, 25, 3, 4, 6, 8, 9, бл. Барака, вила, къща; Дълга Поляна: 1, 10а, 12, 12а, 13, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 31, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 6, 8, 9, бл. Вила, къща; Еделвайс: 3, 6, 8а, 9, 9-а; Здравец: 25, 27, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48; Иглика: 1, 11, 15, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, бл. Площада; Извор: 1, 12, 3, 4, 6, 8, 9; Искър: 1, 10, 2, 3, 5, 7; Кап. Петко Войвода: 1, 11, 11а, 13, 2, 3, 4, 5, 7, бл. Къща; Люляк: 10, 2, 4, 6, 8; Роза: 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, бл. Бс 2081; Хвойна: 1, 11, 13, 15, 15б, 17, 17а, 18, 2, 21, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Череша: 1, 2, 4, 5, 6; Явор: 5, 5а, 7, бл. Къща; Ясен: 12, 4, 6, 2
На 13.10.2014 г. /10:15-13:15 ч/ - София - Йосиф Щросмайер: бл. павилион; Света Троица/вълчо Иванов/: бл. 368, 369, 852

На 14.10.2014 г. /08:00-16:00  ч/ - София Младост 4: блок 430 вх А и вх Б
На 14.10.2014 г. /08:00-16:15 ч/ - София - Дружба 2; бл. 512; 513; 511 вх. А и Б+магазини и офиси около бл. 511; бл. 517 вх. Б, В, Г, Д, Е, Ж; бл. 514; бл. 516 вх. а, Б, В, Г, Д, Е, Ж.
На 14.10.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. София - кв.Горна Баня; ул. д-р Люба Георгиева; ул. Дъбето; ул. Дъга; ул. Дядо Цоне; ул. Ехо; ул. Крива падина; ул. Кристал; ул. Лазурно утро; ул. Люлинско поточе; ул. Маргаритка; ул. Маркова баня; ул. Мечово усое
На 14.10.2014 г. /08:15-11:15 ч/ - София - Света Троица /Вълчо Иванов/: бл. 148, 149, 150, 315, 315 В, 315-В, 315В, 316, 316П, 317, 317А; Цар Симеон: 312
На 14.10.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - София - Младост 2: бл. 260
На 14.10.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - София - Младост 1: блок 57 вх. 1, вх. 2, вх. 3, блок 61 вх. 1, вх. 2, вх. 3
На 14.10.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - София - Младост 1: блок 79А вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г
На 14.10.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - София Младост 1: блок 47А, блок 47Б
На 14.10.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - София Бенковски: 3, бл. 5; Геле Китов: 1, 11, 13, 15, 4, 4-а, 5, 6, 7, упи; Горна Махала: 2, 4, стоп.сгр. , бл. Пи 014122; Единство: 4, 43; Лазар Михайлов/хр.манов/: 100, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 132, 63, 67, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 97, 98, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 151, бл. Битов Комбинат, кафе, магазин; Напредък: 1, 10, 11, 14, 20, 24, 26, 4, 6, 7, 7а, 9; Обрадовски Път: 10, 4; Обрадовци: 1, 1 А, 2, 3, 99; Родна Песен: 1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9; Родно Село: 3, 6; Родолюбие: 11, 1, 14, 16, 16а, 18, 2, 20, 4, 5, 6, 7, 9, 9а; Стар Кладенец: 1, 11, 1а, 3, 5, 7, 9; Яшарица: 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 20, 22, 35
На 14.10.2014 г. /08:15-17:15 ч/ - София ул. Сан Стефано 9
На 14.10.2014 г. /08:30-12:30 ч/ - Община Младост, София
На 14.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София, Триадица бул. Витоша 190, 200 бл. 17 вх. Б
На 14.10.2014 г. /08:30-16:30  ч/ - София - Беловодски Път: 1, 10, 10А, 10Б, 10В, 10Г, 10Д, 12, 1А, 2, 2 А, 2А, 3, 4, 4А, 6, 6А, 7; Богова Стъпка: 1 А, 1А, 2, 3, 7; Васил Чекаларов: 28, 49; Герганица: 12, 14, 15, 22, 24, 6, 8А, 9А; Илия Кутев/608/: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 3, 5, 7, 9; Поетична/606/: 1, 10, 11, 12, 14, 14А, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9; Севастократор Калоян/алекса: 77; Стар Беловодски Път: 2; Терелик: 12, 28А; Учителят: 4
На 14.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв.Павлово;бул. Александър Пушкин бл. 66 вх. Б
На 14.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - София - Студен Кладенец: 36
На 14.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 8: бл. 811 вх. Б, вх. В, вх. Г
На 14.10.2014 г. /08:45-14:45 ч/ - София - Св.св.кирил и Методий: 145
На 14.10.2014 г. /08:45-16:30 ч/ - София - Белоток: 1, 2, 4; Войводина Могила: 51, 53, 55, 60, 60А; Всеволод Гаршин: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 16А, 18, 20, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, А2; Ирис /Мара Апостолова/: 5
На 14.10.2014 г. /08:45-16:30 ч/ - София - Атанас Яранов: 16; Дамян Дамянов: 10, 12, 17, 18, 19, 21, 8А, 8Б, бл. ИЛИНА ЦЪРКВА, П-Л VІІ-215, П-Л І 974/890, ПОД Х-Л ХРАНКОВ; Драгалевци: бл. ИМОТ 946, КВ.102, КВ.127 П-Л 18-912, КВ.95 П-Л 1026; Захари Зограф: 24; Иван Милев: 18, 22, 24, 3, бл. КВ.95 П-Л ХХІІІ-284; Кимчовец: 67, 81, 87, бл. ВИЛА
На 14.10.2014 г. /09:00-11:01 ч/ - София - Витоша: 132, 134, 136, 138, 138-140, т.1356, бл. Подлез Славейков; Никола Славков: 19, бл. ул. Н. Славков 19 /Родосто 7; Родосто: 7, бл. /Н. Славков,  Н. Славков, Н. Славков 19
На 14.10.2014 г. /09:00-13:00 ч/ - София - Симеоновско Шосе /Вол.Шосе/: 84, 90, 94, 96, 98
На 14.10.2014 г. /09:00-13:00 ч/ - София - Емануил Васкидович: 61, бл. 58, 61; Сухата Река: бл. 220, 224, 58; Тодорини Кукли: бл. 1
На 14.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  Община Връбница - ВМ по ул. 14 и ул. 16
На 14.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Алдомировска /Димитър Баковс: 75, 77, 106, 110; 112, 114, 120, 122, 124, 128-130; Инж. Иван Иванов: 39-41, 57, 61, 63, 63А;
На 14.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Красна Поляна II Част: бл. 28А вх. А
На 14.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Витиня: бл. 4, 5, 6
На 14.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Баба Тонка: 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30, 43; Дунавски лебед: 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44
На 14.10.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - София - Обиколна: бл. трафопост до бл. 27; Овча Купел: бл. 516, бл. 517; Овча Купел 1: бл. 507, 511, 517, бл. 516, 517, 526, трафопост  27 до бл. 516
На 14.10.2014 г. /09:16-12:15 ч/ - София - Света Троица/вълчо Иванов/: бл. 148, 149, 150, 315, 315 В, 315-В, 315В, 316, 316П, 317, 317А; Цар Симеон: 312
На 14.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София; Каймакчалан: 1, вх. Б
На 14.10.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - Подгумер - Лилячето: 1, бл. ОКОЛОВР. ПЪТ; Татар Махала/веселин Младен: 21;Световрачене; Железопътна: бл. ГАРАТА; Пунга: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Синчец /Йордан Стоянов/: 22, 23, 24, 35, 39, 41
На 14.10.2014 г. /09:45-13:00 ч/ - Железница, Общ. Столична - Вителски Дол: 10, 11, 11а, 13, 15, 17, 19; Дрен: 1, 2, 3, 4; Дъбова Гора/11та/: 5; Иглика: 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б; Кимов Дол/13та/: 2; Ленище/24та/: 6, бл. Къща; Мала Железница/25та/: 1, 2, 5, 6а; Плана Планина/4та/: 27, 39, 40, 48, 5, бл. Овчарник; Пробуда: 1, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 1а, 2, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 34, 36, 3а, 4а, 5, 6, 7, 8; Самоковско Шосе/1ва/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 2, 21, 3, 4, 5, 6, 8, 9;София; Самоковско Шосе: 6
На 14.10.2014 г. /10:00-11:00 ч/ - София - Трафопост Западен Парк-83.страна Н.Н., Автопаркинг, Тунел Бул.Т. Александров-осветление
На 14.10.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - София - ул. Бойчо Бойчев 50-70
На 14.10.2014 г. /10:01-15:00 ч/ - Бистрица, Общ. Столична - 3-ти Март: 1, 11, 15, 3, 5, 9; Бановец/45-та/: 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 7, 8, 9; Беликата: 9 А; Бучаро/методи Гергов/: 1, 2; Васил Левски/69-та/: 14, 4, 6, 8; Ведрина: 10, 12, 13, 14, 16, 4, 5, 7, 8, 9, 9 А; Венец/тане Джуков/: 1, 2, 3, 4, 5а, 8, 9; Гъбешница/52-ра/: 8, 9; Еделвайс: 7; Ивайло/42-ра/: 10, 13, 21, 38, 55; Клисурговец/йордан Апостоло: 10, 14, 2, 7, 9; Люляк: 1, 3, 4, 5, 6; Младен Ангелов/39-та/: 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 32, 33, 34, 36, 38, 40; Никола Крушкин/2-ра/: 29, 31, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 62, 64, 64а, 66, 68, 70, 72, 84; Преспа/49-та/: 4; Стефан Стамболов /Ник.Попов/: 10, 18, 2, 20, 28, 3, 31, 4, 4 А, 5, 5 А, 6, 8, 9, 60, 61, 62, 62а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 80, 80а, 81, 82, 84, 86, бл. Магазин; Тинтява/36-та/: 10, 16, 18, 22, 26, 30, 32, 37, 41, 6, 8, 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 9, бл. Помпа; Тополите/53-та/: 2; Цветна Градина//59-та/: 1, 10, 12, 13, 14, 4, 6, 8, 9; Шоплук/Шопска Комуна/: 1, 10, 12, 13, 15, 4; Ягода/56-та/: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 2 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9
На 14.10.2014 г. /11:31-14:00 ч/ - София; Кв. Иван Вазов, ул. Петко Каравелов 34, 22 бл. 62А.;БУЛ. ВИТОША 107;К-в. Иван Вазов, бл. 62А, вх. А, вх. Б, шах клуб. бл. 60, вх. А, вх. Б. бл. 59, вх. А, вх. Б. бл. 62, вх. А, вх. Б, вх. В. ул. Бурел 31, 33, 41, 47, 56, 58, 62.
На 14.10.2014 г. /12:15-14:15 ч/ - София - Илинден: бл. 120А; Преображение: 1, 61, ДО, бл. 120, 2-1, 2А, Б1, ДО бл. 2 Б, магазин за дрехи; Ружа: 1; Света Троица/вълчо Иванов/: бл. 120; Цар Симеон: бл. 120А
На 14.10.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - София - ул. 5007 3
На 14.10.2014 г. /14:15-16:15 ч/ - София Вита/христо Калайджиев/: бл. 125; Дебелец /Христо Панчев/: бл. китаиски ресторант; Зографски Манастир: бл. 128; Илинден: бл. 126, 128; Света Троица /Вълчо Иванов/: бл. 125, 126, 128, до
На 14.10.2014 г. /14:15-16:15 ч/ - София бул. Македония 30, 32, 34 ул. 20април 17, 19, 20 ул. Владайска 55, 57

На 15.10.2014 г. /07:15-16:15 ч/ - София 228-ма /Сердика/: 1, 10, 12, 16, 2-а, 2а, 4, 4а, 6, 8; 250-та/сердика/: 2; 253-та/сердика/: 10, 12, 14, 15, 16, 3, 4, 5, 6, 8; Димитър Гущанов/ат.ванцети/: 17, 19, 21, 23; Железопътна/23-ти Януари/: 36, 62, 70а; Свобода: бл. 23; София: 123, 58; Староселска: 1, 10, 11, 12, 13, 13-а, 14, 15, 17, 2, 3, 3-а, 33, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Тангра/Червена Звезда/: 10, 10а, 12, 12а, 12б, 14, 14а, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, бл. Къща; Царево/Мичуринска/: 10, 10а, 11, 11а, 11б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 24, 5, 9, Бл. Фирма
На 15.10.2014 г. /07:30-16:00 ч/ - София - Дружба бл. 285
На 15.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София - Младост 4: блок 430 вх В
На 15.10.2014 г. /08:00-16:30  ч/ - гр. София - кв.Горна Баня;бул. Никола Петков; ул. Острушка; ул. Отец Михаил; ул. Палма; ул. Патриот; ул. Павит; ул. Пладнище
На 15.10.2014 г. /08:15-08:15 ч/ - София - Арда: 1, 2, 3, 4; Березина: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 6, 7, 8, 9, 9а; Вела Чорбова: 10, 14, 16, 20, 22, 22-а, 24, 26, 28, 28б, 8; Калач: 19, 21, 23, 25, 27, 27а; Рояк/ст.димитров/: 19, 23, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51
На 15.10.2014 г. /08:15-16:15  ч/ - София - Младост 2: блок 217 вх. А, вх. Б
На 15.10.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - София - Младост 2: блок 235 вх. 2, блок 237 вх. Д, блок 218
На 15.10.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - София - Младост 2: блок 201А вх. А, блок 201, блок 212, блок 209Б вх. В
На 15.10.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - София - Младост 2: блок 214, блок 215
На 15.10.2014 г. /08:30-10:15 ч/ - Пиротска 171
На 15.10.2014 г. /08:30-16:00  ч/ - София - Дружба бл. 285
На 15.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София, Триадица ул. Орехова Гора/Борис Чолаев/ 2-4
На 15.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София, Триадица ул. Нишава 119
На 15.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София, Триадица ул. Нишва 113 вх. А
На 15.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София, Триадица ул. Димитър Манов 75 бл. 83 вх. В
На 15.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - София Ген. Кутузов: 10; Грамос: 10, 2, 9 А; Камен Дял: 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Преки Път /Димитър Монов/: 67, 77
На 15.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв.Манастирски Ливади-Запад; ул. Мур 10А
На 15.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София ж.к. Люлин 8: Бул. Царица Йоанна 68-70
На 15.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София ж.к. Люлин 8: бл. 805 вх. А, вх. Д
На 15.10.2014 г. /08:45-16:30 ч/ - София - Войводина Могила: 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 160, 162, 166; Поибрене: 10, 2, 4, 6, 6А; Полк.стойно Бачийски/филип: 131; Селище: 13, 15, 3, 5, 7, 9, бл. Кантона; Цар Борис III /Девети Септември: 306, 336, 340, 340Б, 348, 370
На 15.10.2014 г. /08:45-16:30 ч/ - София - Боянско Езеро: 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 32, 34, 36, 5, 7, 8; Брезовица: 15; Живата Вода: 9; Каменно Здание: 2; Поп Евстати Витошки /бр.бък: 29, 38, 38 А, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 7, бл. БОЯНА; Сговорна Дружина: 1, 2, 4
На 15.10.2014 г. /08:45-16:30 ч/ - София - Буря: 9А; Кореняците/дим.пъшков/: 42; Миле Попйорданов/бр.огън/: 18, 4, 62, бл. 4
На 15.10.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - София - Красна Поляна II Част: бл. 46 вх. Б, В
На 15.10.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - София - Вишнева: 18
На 15.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Перник: 79, 85А, 86, 88, 94, 98, 101, 103; 105, 106, 107, 108, 113, 114, 116, 124; 126
На 15.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Витиня: бл. 7, 8, 9 вх. А , Б
На 15.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Д-р Иван Селимински: 13, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54; Дряновски манастир: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52
На 15.10.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - София - 315-та /барите/: 2, 84а; Барите: 116, 118, 16, 2, 533, бл. Табло 413, табло 414, табло 415, табло 416, табло 417, табло 418, табло 419, табло 420, табло 421, табло 422, табло 423, табло 424, табло 425, табло 426, ул. 12о; Гайтанци: 25а, 25б, 27, 29, бл. Табло 413, табло 419; Монтевидео /Пионерски Път/: 105, 107, 116, 82б, бл. 523, бл. Стр.табло, табло 417, табло 421, Пред, трафопост 4а; Обиколна: бл. 523, Пред; Овча Купел: бл. Тк Дайски; Овча Купел 1: бл. 523, с/у бл. 524, тк Дайски; Президент Линкълн: бл. Упи Iv 996, 997, Кв. 107
На 15.10.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - София – Монтевидео /Пионерски Път/: 106, бл. 420, 421, до бл. 420, до бл. 421, п/д бл. 420, бл. 527, тк Дайски, До; Обиколна: 1, бл. Овча Купел До бл. 523; Овча Купел: 1, бл. 521, 527; Овча Купел 1: бл. 420, 421, до бл. 420, до бл. 421, з/д бл. 523, бл. 521, 527, в Тп15, До
На 15.10.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - Ботевградско шосе подлез 3; Ботевградско шосе подлез 5;;Ботевградско шосе подлез 1
На 15.10.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - София - 106-та: 11, 13, 15, 2, 5, 7, 9; 107-ма /Драгалевци/: 10, 12, 16, 2; 108 /Драгалевци/: 6; 108-ма: 1, 2, 3, 4, 5; 202 /Драгалевци/: 1; 205-та /драгалевци/: 5; 5/киноцентър//драгалевци/: 1, 10, 11, 12, 17, 18, 2, 20, 8; Веселин Стоянов/109/ В.з.киноцентър/: 1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 15А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Вз Киноцентър 1 Част, упи XIII-1075: UL=30; Димитър Ненов: 14; Нарцис /Методи К.Димитров/: 35, 37, 39, 41, 41А, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 51А, 51Б, 52, 53, 54, 56, 58, 58А, 60, 62, 64, 68, 70, 74, 76
На 15.10.2014 г. /09:15-12:15 ч/ - София - Младост: бл. 146; Младост 1: 1, бл. 146, 148
На 15.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - София – Община Връбница - ул. 14 и ул. 15 Обеля
На 15.10.2014 г. /09:15-16:15 ч/ - София - Дружба 2: бл. 501, 510, 513, трафопост До
На 15.10.2014 г. /09:15-17:15 ч/ - София - Чумерна/Коста Янков/: 25, 27, бл. Долу Дясно
На 15.10.2014 г. /09:30-11:15  ч/ - София л. Удово 2, 4, 6, 8, 10, 10А, 10Б, 10В. Ул. Доспат 37, 56. ул. Тунджа 49. ул. Шандор Петьофи 50, 52, 61, 63, 65, 67. ул. Цар Асен 100, 102, 112, 114, 116, 118, 120, 122.
На 15.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Дренето: 5, 7; Каменно Здание: 1, 10, 3, 3-5, 4, 5, 8
На 15.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Надежда 1: бл. 113, вх. А
На 15.10.2014 г. /10:00-10:20 ч/ - Казичене - Аличо/Траян Кардашки/: 11, 3; Белица: 1, 10, 2, 5, 6, 7, 8, до, бл. Гробището; Васил Левски/черв.армия/: 1, 10, 11, 12, 2, 24, 28, 3, 30, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, до, бл. Банята; Витоша: 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 9; Вп 52150: 134, бл. Пром, пром.зона, промишлена Зона, промишлена Зона 134; Георги Бенковски: 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 70, 72, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 3, 8; Дъбрава: 1, 10, 11, 12, 2, 3, 5, 7, 8, 9; Дюла: 13; Изгрев: бл. Производствено Хале; Илия Велинов: 31; Кирил И Методи: 3; Кръстю Пастухов/владо благо: 1, 10; Липите: 10, 14, 18, 20, 3, 9, 20; Любен Каравелов/димитър Мут: 14, 19, 41; Мито Войнишки: 1, 12, 14а, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 35, 37, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59а, 6, 61, 63, 7, 74, 8; Момин Кладенец: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 38а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а; Мургаш: 1; Никола Петков/кирил Маджаро: 15, 19, 52, 78, бл. Книжарница; Общ.стела благоева: 8; Освобождение: 5; Пейо Яворов: 1, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Прогрес: 2, 3, 5, 7, 9, 9а; Спас Андреев: 10, 13, 14, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Троянов Път: 12, 16а, 17, 24, 28, 31, 41, 45, 46, 47, 53а, 6; Хан Аспарух /Кооперативна/: 12, 14, 16, 17, 19, 2, 20, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 33, 34, 34а, 36, 37, 38а, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 5, 50, 52, 54, 56, 5а, 6, 7, 8, 9, 18; Хан Крум /Дружба/: 22, 9; Христо Попбожилов: 10; Цар Борис III/дим.благоев/: 112, 1134а, 114, 116, 120, 124, 128, 130а, 134, 134 А, 22, 68;Кокаляне; Димитър благоев: 1;Кривина, Общ. Столична; Балабана/серафим Стойков/: 1, 10, 12, 16, 17, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 8, 9, 1, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 28, 34, 5, бл. Кв.5 П.v 442, бл. Общ. Панчарево; Балкан/костадин Георгиев/: 19-21; Божур /Атанас Варадинов/: 1, 1, 11, 11а, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Витоша/трайко Тасев/: 1, 10, 12, 12а, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 32, 4, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 11а, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30а, 35, 37, 39, 9, 3, 5; Градина/3-та/: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 8; Демокрация /П.Йосифов/: 1, 1-3, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 39б, 40, 41, 43, 45, 47, 5, 5а, 8, 9, 5а, 8, 6а, бл. Аптека, павилион, бл. Стопанска Постройка; Дъга /Мило Говедарски/: 1, 2, 3, 4; Зад Село/24-та/: 10, 12, 16 Б, 20, 22, 4, 8, 6, бл. Търговски Обект; Искър /Кр. Раковски/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 4, 6, 7, 8а, 9, 11, 14, 16, 16а, 18, 20, 21, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 46, 48, 58, 8, 2, 3, 5, 33, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 51а, 51б, 52, 53, 53а, 54, 56, 58, 58а, 58б, 60, 53, 6; Йосиф Обербауер: 1, 2, 3, 4, 5; Латинка /Никола Митев/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 5, 6, 7, 8, 9; Люляк/янко Кръстев/: 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 8, 9, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 7, 9; Минзухар /филип Тасев/: 10, 12, 14, 16, 3, 5, 7, 8, 9, 1, 11, 2, 4, 5, 6; Околовръстен Път: 1, бл. До Корабчето; Просвета/христо Мачков/: 1, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9; Равнополски Път /Симеон Нико: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Рибарника/симеон Малинов/: 1, 10, 12, 1а, 1б, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 1б; Рила /Станой Тодоров/: 10, 1, 10, 2, 4, 6, 8; Римска Ракла /Ремсова Среща/: 10, 12, 14, 16, 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Розова Градина/георги Димит: 1, 1, 2, 3, 5, 7, 17; Ружа/7-ма/: 1, 10, 12, 13, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Свети Спас/26-та/: 1, 14, 14а, 16, 2, 7, 12, 18, бл. Павилион, черква; Станцията: 10, 12, 14, 2, 4, 6, 8; Стара Планина/никола Тасев/: 1, 2, 3, 4, 7, 9, 2; Старата Река/методи Филипов: 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 2, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 6, 8, 1, 1а, 2, 23а, 3, 47, 5, 7, бл. Къща, бл. Упи 466; Стопански Двор: бл. Павилион, стопанска Постройка; Странджа/спас Орехарски/: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7; Тихата/4-та/: 1, 10, 3, 4, 6, 7, 8, 9;София; Д-р Любен Русев: 6, бл. А; Любен Каравелов: 14, 15 А, 20, 26, 27, 28, 38, 39, 4, 41, 44, 52, 9; Мургаш: 1, 3, 4, 5; Никола Петков/п.напетов/: 2, 27, 36, 52, 58, 6, 72, 78; Николай Хайтов: 32; Хан Крум: 21, 5; Цар Борис III /Девети Септември: 124
А
На 15.10.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - Банкя, Общ. Столична - Добруджа: 1, 6; Клисура, Общ. Столична; 4-та: 1 А, 4; 5-та: 2; 6-та: 14, 21; 7-ма: 22, 6, 8; 8-ма: 17, 20А; Балканска: 14В, 15, 16А, 1Б, 2, 3А, 4А, овчарник; Махала Витковица: бл. клон б ст.1; махала плоча: бл. вила; махала радово: бл. вила, клон а ст.10, клон а ст.11, клон а ст.13, клон а ст.14, клон а ст.2, клон а ст.20, клон а ст.3, клон а ст.4, клон а ст.6, клон б ст.1, клон б ст.10, клон б ст.2, клон б ст.4, клон в ст.1, клон в ст.10, клон в ст.13, клон в ст.14, клон в ст.2, клон в ст.21, клон в ст.22, клон в ст.3, клон в ст.4, клон в ст.44, клон в ст.7, клон в ст.8, клон в ст.9, къща, строителство, ТКЗС, УПИ 14-240 КВ.17; Махала Щетница: 355, бл. ВИЛА, СТРОЕЖ; Старо Село: бл. ТКЗС
На 15.10.2014 г. /10:01-12:00 ч/ - София - Дървеница: бл. 45; Климент Охридски: 31, 33, 39, 45, 63; Кукувица: 1
На 15.10.2014 г. /10:16-12:15 ч/ - Пиротска 171
На 15.10.2014 г. /10:16-13:15 ч/ - София - Младост 1: /, бл. 51 А, 514, 51а, 51а-партер
На 15.10.2014 г. /10:35-13:15 ч/ - София - Сердика: бл. 1, 2, 3, 4
На 15.10.2014 г. /11:15-14:15 ч/ - София - Младост 1: 0, 50а, бл. 50а
На 15.10.2014 г. /11:45-14:00 ч/ - София - ул. Пенчо Славейков: 25, 25а, 25б; ул. Цар Петър: 2, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 и 20; ул. Христо Станчев 11, 13, 15и 17; ул Цар Петър 1ви 7, 12, 14 и 16
На 15.10.2014 г. /12:16-14:15 ч/ - Отец Паисий 47
На 15.10.2014 г. /12:30-14:30 ч/ - София - жк Гоце Делчев бл. 259
На 15.10.2014 г. /12:31-16:01 ч/ - София - Майор Павел Павлов 2, 4, 6, 8; Тодор Джебаров/417/: 29, 31 , 30, 32, 34, 36;Георги Чешмеджиев от 8 до 22
На 15.10.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - София - ул. Мюнхен 2
На 15.10.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - Лозен, Общ. Столична - Вилна: бл. Упи І-3043 Кв.154а; Дивано/5-та/: 2, 4, 9; Крушите/3-та/: 1, 10, 12, 13, 136, 14, 15, 15б, 15в, 15г, 17, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 4, 42, 43, 5, 5-35, 59, 6, 8, 9, 90, бл. Вила, къща, п-л 570, помпа, строителство; Христо Ботев/ненко Попов/: 1, 2, 3;София; Крушите: 29
На 15.10.2014 г. /13:15-16:15 ч/ - Отец Паисий 87
На 15.10.2014 г. /14:30-16:00 ч/ - София - бул. Г. Делчев 5, 7, 9-11, 15, 17, 19, 21, 25, 27, ГЕТ Сладкарница "Неделя", ул. Ворино 6, 8, 9, 10, 11, ул. Кюстендил 54, 58, 63, кръчма Ворино
На 16.10.2014 г. /07:00-17:00 ч/ - София - Грозден: 1, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 18а, 19, 1а, 2, 20, 20а, 21, 21а, 22, 22а, 24, 26, 26а, 27, 28, 29, 29а, 2а, 3, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 37а, 38, 38а, 39, 4, 40, 41, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 53, 55, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, бл. Къща; Жасмин: 2; Рожен: 101, 105, 107, 25, 28, 32, 34, 36, 38б, 40, 42, 42а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99; Рожен/алексей Толстой/: 36
На 16.10.2014 г. /07:01-17:30 ч/ - София - Дружба 2: бл. 401, 404, 410, бл. 409, 414, 415, 416, 416/тп, до бл. 414, *, до, До
На 16.10.2014 г. /08:00-11:00 ч/ - Банкя, Общ. Столична - Стефан Стамболов/будишин/: 32;Иваняне; Богданов Дол: 1, 11, 12, 13, 16, 17, 3, 4, 5, 8, 9; Вардар: 5; Дунав: 3, 4, 6; Пирин: 2, 3, 4, 5, 6; Тимок: 5, 5А, 7; Търново: 10, 2, 3, 4, 8; Хемус: 1, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8
На 16.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София - Младост 4: блок 476 вх А и вх Б
На 16.10.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. София - кв.Горна Баня; ул. Планиница; ул. Прибойница; ул. Равнище; ул. Тутракан; ул. Урал
На 16.10.2014 г. /08:15-11:15 ч/ - София - Захарна Фабрика: бл. 53; Кукуш/кирил Пчелински/: 1
На 16.10.2014 г. /08:15-16:15 ч/ - София - Младост 1: блок 1Ж вх. А, вх. Б, блок 1Д вх. А, вх. Б, блок 1В
На 16.10.2014 г. /08:30-11:16 ч/ -  София - ул. Забърде 1 до КТП Б.Т.К. ГЕТ, бул. Витоша 133 Гет, бул. Витоша 188 ГРТ и магазини, бул. Витоша 1
На 16.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ -  гр. София, Триадица ж.к Стрелбище бл. 15
На 16.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ -  гр. София, Триадица ж.к Стрелбище бл. 91 вх. Б
На 16.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ -  гр. София - кв.Манастирски Ливади-Запад; ул. Родопски извор 64Г вх. А
На 16.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - София - Васка Баларева: 7; Голяма Могила: 42, 44, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61; Сири Дол: 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, бл. Киноцентъра
На 16.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - София - Местност Киноцентъра: бл. УПИ ХХІІ-156, КВ.3; Полк.антон Кръстев: 20, 13, 15; Тричкова Могила: 1, 13, 14, 16, 22, 30, 5, 7, 8
На 16.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София ж.к. Люлин 8: бл. 807 вх. А, вх. Б
На 16.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София ж.к. Люлин 8: бл. 805 вх. А, вх. Б
На 16.10.2014 г. /08:45-16:15 ч/ - гр. София -  жк. Хр.Смирненски бл. 2А
На 16.10.2014 г. /08:45-16:30 ч/ - София - Миле Попйорданов/бр.огън/: 4, бл. 4
На 16.10.2014 г. /08:45-16:30 ч/ - София - Цар Борис III/девети Септември: 251, 251А, бл. А, Б
На 16.10.2014 г. /09:00-11:50 ч/ - София; ул. Липа 1
На 16.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Константин Величков: бл. 61 вх. А, вх. Б, вх. В; бл. 85 вх. Б, вх. В;; 59, 85, 89, 93;
На 16.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Красна Поляна Ii Част: бл. 46 вх. Г, Д
На 16.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Ген. Георги Вазов/иван Пенев: 13, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 35, 36, 38; Григорий Цамблак: 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; Йосиф Соколски: 1, 2, 3, 5, 6, 7; Ген.Инзов: 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38
На 16.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Витиня: бл. 9 вх. В , Г;бл. 10 вх. А , Б , В;бл. 13 вх. А , Б
На 16.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Христо Смирненски: бл. 2, 2а
На 16.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - ул. Стефан Караджа : 12, вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г
На 16.10.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - София - Ливада: 10, 5, бл. Р-н Овча Купел; Народен Герой: 6, бл. 6/трезор/, трезор; Рачка: 44, бл. 14, 42, 44, 44а
На 16.10.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - София - 668-ма /Овча Купел/: 3, 5, бл. 40; Букет: 15, 15а, 17, 19, 21, 23; Киевска/баучер/: 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 16, 16а, 18, 19, 19а, 2, 20, 20а, 21, 22, 24, 25, 26а, 27, 3, 30, 30а, 31, 34, 36, 38, 38а, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9; Ливада: 1, 10, 12, 2, 2а, 3, 4, 8, 8а; Любляна /Й.Вишевградски/: 19а; Народен Герой: 10, 12, 15, 6, бл. 6
На 16.10.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - Банкя, Общ. Столична - Авлига: 1; Бор: 1А; Горски Път: 1, 15, 17, 2, 23, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 9, бл. СТРОЕЖ; Лотос: 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 40, 42, 8, 9А, бл. УПИ ХІІ-2558 КВ.16; Перуника /Х Конгрес на БКП/: 12, 18, 19, 20, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 44, 44А, 46, 48, 5, 8; Роза: бл. УПИ ІV-643, КВ.52; София: бл. и ул. Авлига, УПИ 1-1735 КВ.43; Спътник: 7А; Чавдарица: 1, 4
На 16.10.2014 г. /09:15-12:15 ч/ - София - Младост 1: бл. 31, 32, 36
На 16.10.2014 г. /09:15-15:15 ч/ - София - Овче Поле: 112, 114, 117, 125, 126, 127, 128, 133, 135, 137, 138, 139, 144, 144-146, 145, 147, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 164, 165, 166, 167; Овчо Поле /Емил Шекерджийски: 131, 144
На 16.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Надежда 1: бл. 113, вх. Б
На 16.10.2014 г. /09:30-16:15 ч/ - София - Българска Морава /Жеко Димит: 1, бл. 16, ДО бл. 16; Зона Б-5: бл. 16; Партений Нишавски /Любо Карт: 42; Позитано: 114
На 16.10.2014 г. /09:30-16:15 ч/ - София - Хаджи Димитър: бл. 19, 20, 21, 22
На 16.10.2014 г. /09:45-12:30 ч/ - София - бул. Петър Дертлиев 60
На 16.10.2014 г. /10:00-11:00 ч/ - София – район Искър - района на бившия ДИП Д. благоев Казичане Фирма "БЕРС"
На 16.10.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - София - ул. Елемаг 22 вх. А, Б, В сутерен
На 16.10.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - София - "Минерална вода Княжево"
На 16.10.2014 г. /10:15-14:15  ч/ - София – община Възраждане - Средна Гора 102
На 16.10.2014 г. /10:16-15:15 ч/ - София - Българска Морава /Жеко Димит: бл. 16
На 16.10.2014 г. /11:00-14:00 ч/ - София - Александър Малинов: 31, 33, бл. 548; Младост 1а: 33, бл. 548, 548 Маг.106б, 548 Маг.107а, 548 Оф.204а, 548 Оф.204б, 548 Оф.205, 548 Оф.405, 548 Оф.501а, 548а, 549
На 16.10.2014 г. /11:01-14:00 ч/ - Банкя, Общ. Столична - Ангел Каралийчев: 1, 10, 11, 16, 17, 18, 19, 19А, 2, 20, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 3, 4, 6, 8, 9; Връх Богдан: 13; Иванянско Шосе/млада Гварди: 15, 20, 3Б; Космонавт: 3; Люляк: 1А, 2; Морава/дзерджински/: 2, 3, 4, 5, 6; Мусала/15-та/: 12А, 58; Невен: 1, 10, 12, 14, 16, 4, 6, 8; Некрасов: 1, 10, 11, 12, 12А, 14, 15, 18, 18А, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 3, 30, 31, 32А, 34, 37, 3А, 4, 40, 40А, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 51, 53, 54, 54А, 6, 60, 65, 69, 7А, 8, 9А, бл. В. З. ИВАНЯНЕ, КЪЩА, УПИ Х-300, КВ.2; Плана: 32А; Шуманица: 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 4, 5А, 6, 63, 7, 9, бл. КЪЩА;Иваняне; Богданов Дол: 14, 18, 20, 22, 24, 28, 6
На 16.10.2014 г. /11:40-13:40 ч/ - София - кв Иван Вазов, ул. Бурел 72-76, бул. Витоша 129
На 16.10.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - София - Трайко Станоев: бл. 1 вх. а, Б, В, Г;Дом за стари хора Дървеница
На 16.10.2014 г. /14:15-16:15 ч/ - София - жк Лагера, ул. Хризантема 15-17, 19-21, ул. Съвет на Европа(Черна вода), 15, 17, 19, 22, 24-26, ул. Гебедже 6, 10, 9-11, 8, ул. Хайд. Поляна 55 вх. А и Б, 57 (офиси), ул. Кюстенджа 10, 5-7; ул. Хризантема 11-13, ул. Гебедже 8

На 17.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София - Младост 4: блок 476 вх В и вх Г
На 17.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - София - ЖП блокове 1, 2 , 3, 4 , 5 Илиянци
На 17.10.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - гр. София - кв.Горна Баня; ул. Христо Стефчов; ул. Цветан Вучков; ул. Чардаклия
На 17.10.2014 г. /08:15-14:15 ч/ - София - Българска Морава /Жеко Димит: 56, 58; Инж.иван Иванов: 70; Овче Поле: 102, 108, 113, 115, 136, 96; Овчо Поле /мил Шекерджийски: 115
На 17.10.2014 г. /08:15-16:15  ч/ - София - 2-ра /Драгалевци/: 31, бл. Аптека; 2-ра /Толева Махала/: 17а; 2-ра/278/: 3, 31; Балчо Нейков: 5, 7г; Братия: 12, 18, 28, 34, 36, 38; Витошко Лале /Илиянци/: 11, 12, 13, 5, 7; Грозден: 17, 29, 4, 42, 9а; Джерман: 10, 2а, 9а, бл. Двор Кварцкомерс; Илиянци: бл. 7, нпз Илиенци Кв.8-544, ул. 4-та Кв.10; Илиянци /Лиляна Димитрова/: бл. Посл.спирка Трам. 11 И 12, трамвайно Ухо; Кирил благоев: 1, 10, 11, 11а, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, бл. Ъгъла Рожен; Махония: 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 31, 33, 4, 5, 7, 8, 9; Рожен: 19, 30а, 41, 41 Д, 55, 59, 67, 68, 70а, 72, 76, 83, 84, 91, 92, 93, бл. Нпз Илиенци-запад, площада, при Складовете, упи ХхІІІ-567, 568 Кв.21; Рожен /Алексей Толстой/: 72, бл. Стр.табло; Фрезия / Кв. Илиянци /: 8; Хортензия: 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 9
На 17.10.2014 г. /08:30-11:00 ч/ - София - ул. Димитър Хаджикоцев 9 ГЕТ вх. А, ГЕТ вх. Б, ул. Димитър Хаджикоцев 13 „Кейти Джи Билдинг Груп“ ул. Димитър Хаджикоцев 24, ул. Димитър Хаджикоцев 26 ГЕТ, ул. Димитър Хаджикоцев 28 ГРТ, ул. Димитър Хаджикоцев ГЕТ перални, ГЕТ сервиз, ул. Никола Козлев 6 ГЕТ, ул. Зорница 2, 4,
На 17.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София, Триадица ул. Тулча/Петър Богданов/ 37
На 17.10.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. София, Триадица ул. Хайдушка Гора бл. 145
На 17.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - София - Местност Киноцентъра: бл. КВ.14
На 17.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - кв.Манастирски Ливади-Запад; ул. Родопски извор 64Г вх. Б
На 17.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 8: бл. 807 вх. В, вх. Г
На 17.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 8: бл. 805 вх. Б
На 17.10.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - София - 106-та: 1, 2, 4, бл. киноцентъра 1; 107-ма/драгалевци/: 1, 8, бл. И УЛ. 109, П-Л 203; 201а/драгалевци/: 5 А; 201-ва: 1, 10, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 36, 38, 4, 40, 7; 201-ва/драгалевци/: 8, бл. кино център ІЧ; 209-та/драгалевци/: 21; Боянска /драгалевци/: 1, 11, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25А, 28, 28А, 3, 30, 32, 5, 51, 6, 7, 9, 21, бл. къща 1, М. Ботаническа градина; Градина: 1, 2, 4А, 6, 7, 7А, 9, 15, бл. и окол.път; Кумата: 79, 90, 99, бл. УПИ І -826 КВ.26; Местност Ботаническа Градина: бл. УПИ І-2174 КВ.33; Равна/киноцентър/: 1, 12, 14, 2, 4, 6, 8, 9; Съгласие/киноцентър/: 5, 7, 9, бл. кв.21-киноцентъра
На 17.10.2014 г. /09:00-19:00 ч/ - София - Александър Стамболийски: 175 вх. А; Зайчар: 99, 101, 103, 105, 109, 111, 113; 120, 122, 124, 126, 128, 130, 131, 132; 133, 135, 137, 154;
На 17.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София Красна Поляна Ii Част: бл. 31 вх. А, Б
На 17.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Княгиня Косара: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 48; Иван Добровски: 3, 5, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 29
На 17.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Витиня: бл. 14 вх. А , Б;бл. 15 вх. А , Б
На 17.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. София - ул. Стефан Караджа : 18, вх. А, вх. Б, 22, 24;; ул. Кузман Шапкарев : 9, вх. А, 5
На 17.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - София - Граф Игнатиев: 44А, вх. А, 44Б, вх. Б, 50, 52
На 17.10.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - София - Овча Купел: бл. 1; Овча Купел 2: бл. 1, 1а, 3, 6, 6а, до бл. 3
На 17.10.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - София - Овча Купел: бл. 6; Овча Купел 2: 5, бл. 1, 4, 5, 6, 7, тп37 Зад бл. 3
На 17.10.2014 г. /09:01-15:01 ч/ - София - Ами Буе:4, 6 и от 1 до 13
На 17.10.2014 г. /09:15-11:00 ч/ - Банкя, Общ. Столична - 11-та: бл. Хърсово - местност; Авлига: 1А, 3, 5, 8; Ангел Каралийчев: 1; Ангел Кънчев: 2; Васил Петлешков: 4; Връх Богдан: 9; Еделвайс: 1, 114, 12, 14, 4, 41, 8А, 9; Иванянско Шосе/млада Гварди: 1, 10, 10А, 11, 11В, 11Д, 12, 14, 15, 15А, 18, 18А, 20, 2А, 3, 3A, 3Б, 4, 4А, 4Г, 5, 6, 7А, 8, 8А, 9, 5, бл. къща, склад; Иларион Макариополски/9 Сеп: 76; Копривщица: 12; Космонавт: 11, 17, 19, 3А; Кочо Честименски: 12, 2; Лотос: 1, 10, 10А, 12, 17, 1А, 2, 27, 32, 33, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Мадарски Конник: 14; Милениум: 1, 16; Момина Сълза: 26, 50; Морава/дзерджински/: 3А, 4, бл. МЕСТ. СТЪРНАТА; Невен: 6; Некрасов: 1, 4 А; Перуника/х Конгрес На Бкп/: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21А, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 3, 32А, 5, 5А, 6, 7, 8, бл. КЪЩА; Плана: 24, 5; Райна Княгиня: 1, 3; Секвоя: 14; Синчец: 6; София: 103, 103А, 10А, 11, 121, 131, 138, 145, 17, 18, 19, 19А, 21, 23, 29, 34, 36, 36 А, 36А, 43, 44, 45, 47, 48А, 49, 50, 51, 52, 52А, 52Б, 53, 54, 56, 58, 62, 62А, 63, 66, 67, 68, 68А, 69, 7, 70, 71, 75, 77, 78, 79, 7А, 81, 81А, 83, 9, 91, 95, 98Б, 98З, бл. МАГ. ЗА хран. стоки, строеж; Спътник: 3; Стефан Стамболов/будишин/: 114А, 120, 122, 124, 126, 126А, 128, 130, 132, 134, 136, 136А, 142, 134; Стръмна: бл. месност Стърната; Хан Аспарух: 4, 4Б, бл. Кв. Изгрев; Хъшове: 1, 2, 3, 7, 9;Иваняне; Богданов Дол: 8, 8А; Какач: 12, 17А; Местнст Страната: бл. Стърната, УПИ 1-672 , КВ.46А; Орлово Гнездо: 7; Св.св. Кирил и Методий/л.але: 8; Хърсово: 2, 4, 6;София; Богдан: 11; Хан Аспарух: 4; Шосе Банкя: 4
На 17.10.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - София - Младост 1а: бл. 516, 517, 518, 518 Н.тяло, 519
На 17.10.2014 г. /09:15-15:15 ч/ - София - Българска Морава/жеко Димит: 107, 109, 111, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 74, 76, 78, 79, 79А, 80, 81, 81А, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99; Инж. Иван Иванов: 70, 70-74, 74, 74Б
На 17.10.2014 г. /09:15-15:15 ч/ - София - Ад.Антонов 66
На 17.10.2014 г. /09:30-12:00  ч/ - София - Младост 1а: бл. 525, 526, 5261, 528, 529, упи ХІv-3405- Кв 5г Ал Малинов, До, трафопост До
На 17.10.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - София - Надежда 1: бл. 113, вх. В, Г
На 17.10.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - София - ул. Акад. Йордан Трифонов 11
На 17.10.2014 г. /10:01-13:00 ч/ - София - Кръстю Раковски: 30; Младост 1а: бл. 550, 5503
На 17.10.2014 г. /11:16-12:30 ч/ -  с. Иваняне
На 17.10.2014 г. /11:30-13:30 ч/ - София -  бул. Черни връх 1 ГЕТ, офис и бизнес Център бул „ Черни връх“ 1, Банка ОББ,
На 17.10.2014 г. /12:00-15:00 ч/ - Банкя, Общ. Столична - Еделвайс: 11; Иванянско Шосе/млада Гварди: 27, 37; Плана: 5; Св.св.кирил И Методий: 46; Секвоя: 2, 5, 8, бл. строеж;Иваняне; Богданов Дол: 10, 12, 14, 16, 17, 7, 9; Вардар: 1, 3; Дунав: 3, 5; Еделвайс: 32, 38; Какач: 10, 14; Кокиче: 1, 16; Орлово Гнездо: 1; Осогово: 13, 14, 18, 2, 3, 7, бл. УПИ ІІІ - 765, КВ.1; Пирин: 1, 8; Плана: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 26, 30, 32, 4, 5А, 6, 7, 8, 9, бл. къща, пилищари, преди стадиона; Св.св. Кирил и Методий /л.але: 1, 16, 19, 2, 23, 25, 28, 29, 30, 32, 34, 37, 3А, 40, 42, 48, 5, 53, 54, 55, 55Б, 56, 60, 63, 64, 65, 69, 71, 72, 9, бл. 29, Ловна Дружинка; Тимок: 3, 3А, 5, 8, бл. Местност Садината; Търново: 10, 4, 8А, бл. УПИ 19-273 КВ.14; Хемус: 10, 12, 3, 8, бл. Местност Шеовица; Хърсово: 1, 5; Черни Връх: 1; Щастие: 12, 16, 2А, 9
На 17.10.2014 г. /12:00-15:01 ч/ - Банкя, Общ. Столична - Плана: 5;Иваняне; Вит: 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 21, 21А, 23, 25, 25А, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Ильо Войвода: 1, 2, 3, 6, 7; Какач: 1, 11, 11А, 13, 15, 17, 2, 21, 2Б, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Кокиче: 10, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 6, 7, 8, 9; Родопи: 1, 11, 12, 14, 15, 16, 2, 33, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А; Родопчанка: 1; Силистра: 1, 2, 3, 5, 7; Струма: 1, 2, 3, 6, 8, 8А; Чайка /Малчика/: 1, 2, 3, 4, 5, 6
На 17.10.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - София - Дружба: бл. 72; Дружба 1: бл. 157
На 17.10.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - Банкя - ул. Иванянски Път
На 17.10.2014 г. /14:30-16:30 ч/ - София - Костенец: 1, 2б, .4 Склад Надин , Цех Метални конструкции


Софийска област
За периода 13-17.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/  - с. Рельово
За периода 13-17.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/  - Доспей - 12-та; 13-та; 15-та; 16-та; 18-та; 19-та; 1-ва; 20-та; 21-ва; 22-ра; 24-та; 25-та; 26-та; 3-та; 5-та; 6-та; 7-ма; 8-ма; Площада
За периода 13-17.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/  - Самоков - Авксенти Велешки; Васил Левски; Иван Вазов; Искър; Софроний Врачански; Цар Борис III
За периода 13-17.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/  - Самоков - Булаир; България; Захари Райнов; Крали Марко; Мургаш; Пирин; Подридна
За периода 13-17.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/  - с.Алино
За периода 13-17.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/  - с. Буново
За периода 13-17.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/  - с. Долно Камарци общ.Горна Малина

На 13.10.2014 г. /08:00-16:00 ч/  - с. Батулия Ябланица, Общ. Своге; Мах.две Реки Вила; с. Буковец
На 13.10.2014 г. /09:00-09:15 и 16:15-16:30 ч/  - Божурище - Акация; Европа; Лястовица; Максим Горки; Малина; Никола Й. Вапцаров; Черна Бара;
На 13.10.2014 г. /09:00-09:15 и 16:15-16:30 ч/ - Гълъбовци – 1-ва; 18-та, 22-ра; Студен Кладенеца, Вила;Петърч; Хан Аспарух;
На 13.10.2014 г. /09:00-09:15 и 16:15-16:30 ч/ - Пролеша; Лятна Кухня;Хераково; Махала Белица;
На 13.10.2014 г. /09:00-09:15 и 16:15-16:30 ч/ - Храбърско; Нарцис
На 13.10.2014 г. /09:00-13:00 ч/  - Самоков - Булаир; Иван Вазов; Искър; Никола Драмалиев; Оборище; Пашеница; Сини Вир; Цар Борис III
На 13.10.2014 г. /09:15-16:15 ч/  - с. Пролеша
На 13.10.2014 г. /09:30-12:00 ч/  - Скравена - Ангел Кънчев; Бебреш; Георги Канзов; Комитска; Крушарска (к.муканска); Махала Паланката; Медвен; Мико Комитски; Муканска; Мургаш; Осми Март; Свещ. Георги Поп Димитров; Стара Планина (ил.миков); Ушите; Цено Кьонтов; Чифлика
На 13.10.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - с. Комщица

На 14.10.2014 г. /08:00-16:01 ч/ - с. Батулия - махалите Кръстъц и Ливаге
На 14.10.2014 г. /09:45-16:30 ч/ - Видраре - Махала Мусатете; Махала Пешната Лъка; Джурово; Махала Герановица;Етрополе; Батак;
На 14.10.2014 г. /09:45-16:30 ч/ - Калугерово, Общ. Правец; Махала Връбчовци; Махала Габрика МТП; Махала Димитровци; Махала Златовци; Махала Костадиновец; Махала Рударец; Махала Чекотин;
На 14.10.2014 г. /09:45-16:30 ч/ - Правец; Маняков Камък; Махала Дръвница; Север; Тодор Живков;
На 14.10.2014 г. /09:45-16:30 ч/ - Своде; Махала Курман; Махала Лъга; Махала Преход;
На 14.10.2014 г. /09:45-16:30 ч/ - Средни Рът; Махала Краева Бачия Къща; Махала Кръста; Махала Марково Равнище; Махала Скр. Колиби; Мах. Бечовското; Мах.голяма Глава; Мах. Дунавското; Мах. Койчовци; Мах. Кондурите; Мах. Куваница Къща; Мах. Мончово Търне Къща; Махала Средни Рът
На 14.10.2014 г. /10:00-10:15 и 16:15-16:30 ч/ - Божурище - 8-ми Март а; Двора На АПК; Девети Септември Къща, Упи Iv-, Упи VІ- Кв.-стр.табло; Европа; Любен Каравелов; Мура;
На 14.10.2014 г. /10:00-10:15 и 16:15-16:30 ч/ - Делян, Общ. Божурище; Писател Спас Антонов;
На 14.10.2014 г. /10:00-10:15 и 16:15-16:30 ч/ - Пожарево, Общ. Божурище; Александър Александров; Георги Аспарухов - Гунди; Космонавт Ал. Александров; Космонавт Георги Иванов; Пейо Яворов; Пчела;
На 14.10.2014 г. /10:00-10:15 и 16:15-16:30 ч/ - Хераково; Царица Йоанна;Червена; Единадесета
На 14.10.2014 г. /10:15-16:00 ч/ - Хераково Царица Йоанна
На 14.10.2014 г. /10:30-12:30 ч/ - с. Чуковезер
На 14.10.2014 г. /11:00-12:00 ч/ - Бели Искър - 1-ва, Язовир Бели Искър
На 14.10.2014 г. /11:15-16:00 ч/ - Чавдар, Общ. Чавдар - 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Ангел Ласков; Белмекен; Бенковски; Бузлуджа; Витоша; Георги Димитров; Гурко; Дечо Стефанов; Димитър Божинов; Дунав; Еделвайс; Иван Вазов; Иван Узунов; Йордан Йовков; Кирил и Методий; Кокиче; Лука Кунин; Любен Каравелов; Люляк; Малина; Местност Южека Разсадник; Нешо Узунов; Опълченска; Плиска; Площад Васил Левски; Победа; Рила; Родопи; Роза; Стара Планина;Стефан Караджа; Христо Ботев; Шипка; Юрий Гагарин; Яворов
На 14.10.2014 г. /12:45-13:00 и 16:00-16:30 ч/ - Долна Баня - Александър Стамболийски, Циганска Махала; Бистришка; Божур; Бор; Бреза; Бук; Витан Витанов; Георги Бенковски; Детелина, Очушки Квартал; Димитър Благоев; Димчо Дебелянов; Дружба; Елин Пелин; Здравец; Ибър; Иглика; Йордан Йовков; Кокиче; Крали Марко; Летище Долна Баня, Летище; Малиново Поле; Младост; Мура; Никола Вапцаров; Оборище; Павел Вежинов; Патриарх Евтимий; Райна Княгина; Рилска Вода; Рилско Шосе; Роза; Сергей Румянцев; Синчец; Трепетлика; Търговска; Хвойна;
На 14.10.2014 г. /12:45-13:00 и 16:00-16:30 ч/ - Костенец, Общ. Костенец; Боровец Бензиностанция; Кръстите; Македония; Миликини Ниви; Оборище; Отец Паисий; Родопи; Свети Георги Победоносец,; Средна Гора; Стара Планина; Топола; Цар Калоян;
На 14.10.2014 г. /12:45-13:00 и 16:00-16:30 ч/ - Марица - 10-та;  11-та;  1-ва; 2-ра; 3-та; 4-та; 5-та; 6-та; 7-ма; 8-ма; 9-та; Ал. Стамболийски; Васил Коларов; Васил Стойчев; Георги Димитров; Илия Захов; Никола Тотев; Сотир Иванов; Стоимен Захов; Тодор Янакиев;Нови Хан; Съединение;
На 14.10.2014 г. /12:45-13:00 и 16:00-16:30 ч/ - Радуил - 10-та; 12-та; 13-та; 1-ва; 2-ра; 3-та; 5-та; 6-та; 7-ма; 8-ма; 9-та; Бреза
На 14.10.2014 г. /13:15-15:15 ч/ -  с. Грълска падина

На 15.10.2014 г. /08:15-10:15 и 16:00-16:30 ч/ -  Владо Тричков - Махала Клисура; Махала Ромча;
На 15.10.2014 г. /08:15-10:15 и 16:00-16:30 ч/ - Искрец; Бор;
На 15.10.2014 г. /08:15-10:15 и 16:00-16:30 ч/ - Костинброд; Ломско Шосе;
На 15.10.2014 г. /08:15-10:15 и 16:00-16:30 ч/ - Нови Искър; В.з. Кореа; Местност Радеви Круши;
На 15.10.2014 г. /08:15-10:15 и 16:00-16:30 ч/ - Реброво; Батулийска Битка; Васил Левски; Искърско Дефиле; Мах. Брестово; Мах. Кори; Мах. Реката; Мах. Слатина; Мах. Старо Село; Пейо К. Яворов; Търговска;
На 15.10.2014 г. /08:15-10:15 и 16:00-16:30 ч/ - Ябланица, Общ. Своге; Мах. Две Реки Вила
На 15.10.2014 г. /08:30-09:00 ч/ - Костенец, Общ. Костенец - Александър Стамболийски; Бачо Киро; Боровец; Бреза; Бузлуджа; Василишка, Върба; Екзарх Йосиф; Еледжик; Зорница; Иглика; Извор; Китка; Лайка; Липа; Люляк; Морава; Очушница; Панайот Волов; Пердова; Перуника; Пчелинска; Райна Княгиня; Свети Георги; Стефан Караджа; Теменуга; Цар Калоян; Цариградско Шосе; Чайка; Шипка; Явор; Янтра; Ястребец
На 15.10.2014 г. /09:00-13:00 ч/ - Драгоман - Еделвайс; Железничар; Иглика; Космина; Нишава; Спортист; Странджа
На 15.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Видраре - Махала Мусатете Къща; Махала Пешната Лъка Къща;Джурово; Махала Герановица;
На 15.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Етрополе; Батак;
На 15.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Калугерово, Общ. Правец; Махала Връбчовци; Махала Габрика; Махала Димитровци; Махала Златовци; Махала Костадиновец; Махала Рударец; Махала Чекотин;
На 15.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Правец; Маняков Камък; Махала Дръвница; Север; Тодор Живков;
На 15.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Своде; Махала Курман; Махала Лъга; Махала Преход;
На 15.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Средни Рът; Махала Краева Бачия; Махала Кръста; Махала Марково Равнище; Махала Скр. Колиби; Мах. Бечовското; Мах. Голяма Глава; Мах. Дунавското; Мах. Койчовци; Мах. Кондурите; Мах. Куваница; Мах. Мончово Търне; Мах. Средни Рът
На 15.10.2014 г. /09:15-15:00 ч/ - Правец - Бор; Васил Левски;Разлив; Махала Влъчковска; Махала Куевска; Махала Маргинска; Трудовец; Вардар; Вилна Зона, Вила, Вила,жилищна Сграда; Урвич; Цар Освободител
На 15.10.2014 г. /10:01-15:01 ч/ - Караполци XVII- Кв;Перник; Ленин
На 15.10.2014 г. /10:30-16:00 ч/ - Владо Тричков - Махала Клисура; Махала Ромча
На 15.10.2014 г. /12:30-12:45 ч/ - Костенец, Общ. Костенец - Александър Стамболийски; Боровец; Бреза; Бузлуджа; Василишка; Върба; Екзарх Йосиф; Еледжик; Зорница; Иглика; Извор; Китка; Лайка; Липа; Люляк; Морава; Очушница; Панайот Волов; Пердова; Перуника; Пчелинска; Райна Княгиня; Свети Георги; Стефан Караджа; Теменуга; Цар Калоян; Цариградско Шосе; Чайка; Шипка; Явор; Янтра; Ястребец
На 15.10.2014 г. /14:00-14:30 ч/ - Благоевград - Дамяница;
На 15.10.2014 г. /14:00-14:30 ч/ - Златица; Баба Тонка; Батак; Бор; Бузлуджа; Васил Левски; Вежен; Георги Златанов; Голеш; Гълъбец; Липа; Местност Свети Спас Вила; Оборище; Панайот Хитов; Пейо Яворов; Рад Радев; Райна Княгиня; Рила; Средна Гора; Стара Планина; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Харалампи Самарджиев; Чайка

На 16.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с.Огоя, Общ. Своге
На 16.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Видраре - Махала Мусатете; Махала Пешната Лъка;
На 16.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Джурово; Махала Герановица;
На 16.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Етрополе; Батак;
На 16.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Калугерово, Общ. Правец; Махала Връбчовци; Махала Габрика; Махала Димитровци; Махала Златовци; Махала Костадиновец; Махала Рударец; Махала Чекотин;
На 16.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Правец; Маняков Камък; Север;
На 16.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Своде; Махала Курман; Махала Лъга; Махала Преход;
На 16.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Средни Рът; Махала Краева Бачия; Махала Кръста; Махала Марково Равнище; Махала Скр. Колиби; Мах. Бечовското; Мах.голяма Глава Къща; Мах.дунавското Къща; Мах.койчовци Къща; Мах. Кондурите; Мах. Куваница; Мах.Мончово Търне; Мах. Средни Рът
На 16.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Ботевград- Витиня, Местност Витиня,почивна Станция;
На 16.10.2014 г. /09:30-15:30 ч/ - Врачеш; Бела Трафопост
На 16.10.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - Костинброд - Александър Стамболийски; Ален Мак; Бузлуджа; Вишня; Георги Бенковски; Йордан Йовков; Китка; Лилия; Ломско Шосе; Люляк; Мизия; Плиска; Родина; Русе; Славянскаимам; София; Шейново; Шипка; Янко Забунов
На 16.10.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - Костинброд - Иван Вазов; Ком; Ломско Шосе; Люляк; Мизия; Мир; Мургаш; Цар Калоян

На 17.10.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - с. Батулия,с. Огоя Ябланица, Общ. Своге; Мах.две Реки Вила
На 17.10.2014 г. /13:00-15:00 ч/ - Костинброд - Витошко Лале; Любен Каравелов; Могила; Момина Сълза; Мърфи; Обединена; Струма; Шняковски Стопански Двор


Пернишка област
На 13.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Перник - Св.св. Кирил и Методий; Твърди ливади
На 13.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Радомир - бл. НОЕ 1

На 14.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Перник - Аврора; Айдарица; Баба Парашкева; Белоградчишки скали; Бор; Братя Кокарешкови; Волга; Димитър Благоев; Димитър Хранов; Драва; Жива вода; Ивайло; Йордан Лютибродски; Костенец; Кралевски път; Лазар Робев; Леденика; Ленин; Лиляна Димитрова; Момин проход; Рилски езера; Станке Димитров; Христо Кърпачев; Христо Македонски; Христо Смирненски; Черни връх; Чехов
На 14.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Радомир - бл. НОЕ 1
На 14.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Филиповци, общ. гр. Трън
На 14.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - с. Банкя, общ. гр. Трън

На 15.10.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - Перник - Ален Мак; Горно Могиличе; Ела; Калина; Липа; Люлин; Могиличе; Незабравка; Палма; Света Петка; Чинар
На 15.10.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - с. Горна Секирна, общ. гр. Брезник
На 15.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Перник - Аврора; Айдарица; Баба Парашкева; Белоградчишки скали; Бор; Братя Кокарешкови; Волга; Димитър Благоев; Димитър Хранов; Драва; Жива вода; Ивайло; Йордан Лютибродски; Костенец; Кралевски път; Лазар Робев; Леденика; Ленин; Лиляна Димитрова; Момин проход; Рилски Езера; Станке Димитров; Христо Кърпачев; Христо Македонски; Христо Смирненски; Черни връх; Чехов
На 15.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Радомир - бл. НОЕ 1
На 15.10.2014 г. 13:00 - 16:00 ч/ - Радомир - ул. Алеко Константинов; ул. Ангел Кънчев; ул. Бачо Киро; ул. Драган Цанков; ул. Кирил и Методий; ул. Милан Грънчаров; бл. НОЕ 3, НОЕ 4

На 16.10.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - Перник - Изток; Юрий Гагарин
На 16.10.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - с. Кошарите, общ. Радомир
На 16.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Перник - Аврора; Айдарица; Баба Парашкева; Белоградчишки скали; Бор; Братя Кокарешкови; Волга; Димитър Благоев; Димитър Хранов; Драва; Жива вода; Ивайло; Йордан Лютибродски; Костенец; Кралевски път; Лазар Робев; Леденика; Ленин; Лиляна Димитрова; Момин проход; Рилски езера; Станке Димитров; Христо Кърпачев; Христо Македонски; Христо Смирненски; Черни връх; Чехов
На 16.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Радомир - бл. НОЕ 1

На 17.10.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - Перник - Ален мак; Горно Могиличе; Ела; Калина; Липа; Люлин; Могиличе; Незабравка; Палма; Света Петка; Чинар
На 17.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Перник - Аврора; Айдарица; Баба Парашкева; Белоградчишки скали; Бор; Братя Кокарешкови; Волга; Димитър Благоев; Димитър Хранов; Драва; Жива вода; Ивайло; Йордан Лютибродски; Костенец; Кралевски път; Лазар Робев; Леденика; Ленин; Лиляна Димитрова; Момин проход; Рилски езера; Станке Димитров; Христо Кърпачев; Христо Македонски; Христо Смирненски; Черни връх; Чехов
На 17.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Радомир - бл. НОЕ 1
На 17.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Филиповци, общ. гр. Трън
На 17.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Кладница - Валого; Еделвайс; Иглика; Латинка; Тинтява; Хемус
На 17.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - с. Банкя, общ. гр. Трън
На 17.10.2014 г. /09:15 - 15:00 ч/ - с. Кошарите, общ. Радомир


Благоевградска област
На 13.10.2014 г. /08:00 - 15:00 ч/ - с. Господинци, общ. Гоце Делчев
На 13.10.2014 г. /08:15 - 16:00 ч/ - Белица, Общ. Белица   9-ти Септември: 1, 2, 4; Алекса Сачков: 4., 6, 8; Братя Миладинови: 1; Владимир Поптомов: 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 38, 4, 44, 5, 58, 6, 7, 8; Димо Хаджидимов: 1, 10, 12, 16, 19, 2, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 3, 30, 35, 3А, 4, 50, 6, 8; Иван Алексов: 1, 2, 4, 5, 6; Никола Вапцаров: 2; Първа: 1, 2, 4; Христо Смирненски: 1, 5
На 13.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Левуново
На 13.10.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - Кратковременни прекъсвания На електрозахранването поради оперативни превключвания гр. Благоевград; Атон: 6, 7, 8, 8-а; Ахелой: 3, 3б, бл.  1, 2; Братя Иванови: 4; Еленово: 102, 103, 104, 105, 166, 77, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 168, 171, 172, 173, 174, 177, 179, 180, 181, 120, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 171, 172, 51, 65, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 160, 161, 162, 163, 2, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 156, 157, 158, 159, бл.  127, врем.с-во, офис, бл.  14, 142, 146, бл.  Апартамент, апартамент №15, ателие 3, ателие №5, ателие №6, кв.5 Упи ІІ-8245, кв.5 Упи ІІ-8254, кв.5, Упи ІІ-8245, кв.5, Упи ІІ-8254, кв.5, Упи-ІІ-8245, кв.5, упи-ІІ-8245, упи ІІ-8254, упи-ІІ-8245 Кв.5, шивалня, бл.  Гараж, бл.  Гараж, срещу бл. 104, бл.  Кв.5, Упи ІІ-8245; Калиакра: 7; Орион: 2, 4, бл.  1; Отдих: 1; Пейо К.яворов: 39, 43, 45, 82, 90а, 94; ХвойНа : 7; Чудомир Кантарджиев: 3; Еленово, Общ. Благоевград; Местност Еленовско Дере: бл.  Жилище (по искане ЕСО)
На 13.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Благоевград   14-ти Полк: 1; Еленово: 20; Мир: 28; Стоимен Календерски: 13
На 13.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Благоевград   Бяло Море: 1; Вардар: 20, 22, 24, 25; Ветрен: 10, 2, 33, 35, 8, БЛ. Б, СЕМЕЕН ХОТЕЛ; Възрожденска: 12, 14, 16, 18; Дойран: 18, 20, 22, 24, 26, 28, В3; Независимост: 4; Освобождение: 3, 4, БЛ. ВРЕМ.С-ВО; Роден Край: 4, 6, 8; Свобода: 2
На 13.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Бачево   23-ти Септември: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Александър Стамболийски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 5, 51, 53, 55, 57, 59, 6, 61, 63, 7, 73, 8, 9, 99; Атанас Попстоянов: 5; Васил Левски: 13, 18; Георги Димитров: 1, 104, 12, 14, 16, 23, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 81, 84, 86; Гоце Делчев: 1; Димитър Благоев: 1, 30, 41; Димо Хаджидимов: 3; Захари Стоянов: 2; Иван Вазов: 1; Кирил и Методий: 2, 3; Людмила Живкова: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 4, 5, 7, 9; Неуточнен Адрес: БЛ. ДЕТСКА ЯСЛА, ПОЩА, СГРАДА СТАДИОНА , ЦДГ; Оборище: 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 26, 27, 29, 31, 36, 38, 4, 5, 6, 79, 8, 88; Паисий Хилендарски: 5; Партизанска: 6, 9; Пенчо Славейков: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Пирин: 1, 11, 2, 3, 4, 7, 8, 9; Рила: 25, 29, 33, 34; Тодор Каблешков: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 9; Тримата Ятака: 11, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 9; Горно Драглище; Двадесета: 5
На 13.10.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Петрич, Общ. Петрич   Атон: 17, 19, 21, 23; Генерал Гурко: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 6, 7, 8, 9, БЛ. БУБИНА ЖЕН ЦЕХ; Зографски Манастир: 16; Княз Александър Батемберг: 16; Местност Козлек: БЛ. Строеж На АВТОСЕРВИЗ И ОФИС; Одрин: 43, 44, 53; Охрид: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41, 43, 45, 49, 4О, 51, 53; Плевен: 13; Полковник Дрангов: 1; Свети Георги: 41; Стою Хаджиев: 37, 40, 41, 42, 44, 46, 50, 52; Струма: 40
На 13.10.2014 г. /12:30 - 14:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания На електрозахранването поради оперативни превключвания гр. Благоевград; 14-ти Полк: 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 27а, 29, 3, 31, 33, 4, 5, 6, 7, 9; Александър Стамболийски: 54, 65, 67, 69, 71, 77, бл.  А; Васил Левски: 55, 56, 57, 59; Еленово: 103; Зарево: 10, 7; Местност Международно Шосе: бл.  Газостанция, магазин, склад; Полковник Дрангов: 30; Св. Димитър Солунски: 16; Струмица: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Тодор Александров: 22; Чаталджа: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 7 (по искане На ЕСО)

На 14.10.2014 г. /08:00 - 15:00 ч/ - с. Господинци, общ. Гоце Делчев
На 14.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Левуново
На 14.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания гр. Банско
На 14.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания гр. Банско
На 14.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания Абонати  от Секция 1 и 2 във В/ст "Банско 3"
На 14.10.2014 г. /09:15 - 11:15 ч/ - с. Дамяница:  Антон Иванов: 1, 10, 11, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Атанас Попстоянов: 14, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 30, 32; Беласица: 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 5, 9; Вихрен: 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47; Волга: 7; Иван Козарев: 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 5, 7, 8, 9; Местност Метлата: БЛ. ПОМПА ЗА НА ПОЯВАНЕ; П К Яворов: 1, 14, 16, 18, 20, 39; Радецки: 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 8, 9; Р-н Жп Гара: БЛ. ХЛАДИЛНО ПОЛУРЕМАРКЕ; Черно Море: 10, 2, 3, 4, 6, 8; Яне Сандански: 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 55, 57
На 14.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Благоевград   Вардар: 20, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Освобождение: БЛ. ЕДНОФ. КЪЩА - ВРЕМ. СТР.; Шар Планина : 45
На 14.10.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Петрич, Общ. Петрич Бабуна : 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42; Битоля: 33, 34, 36, 38, 40; Кожух: 17, 26, 28, 32, 34, 36, 37, 39, 45, БЛ. 1, 2; Полковник Дрангов: 1; Струма: 1, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 28, 29, 3, 5; Христо Чернопеев: 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55
На 14.10.2014 г. /12:30 - 14:30 ч/ - гр. Сандански:  България: 2; Георги Казепов: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7; Свобода: 10, 12; Стефан Карчев: 1, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 7, 9; Чудомир Кантарджиев: 1, 10, 11, 13, 15, 23, 3, 5, 7, 9
На 14.10.2014 г. /14:30 - 16:00 ч/ - с. Поленица:  Бански Път: 1, 5; Неуточнен Адрес: БЛ. ХОТЕЛ МЕДИТЕ

На 15.10.2014 г. /08:00 - 12:00 ч/ - Благоевград   Запад: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 57, 58, 59, бл.  Врем.с-во, офис; Зеленка: 23; Иван Михайлов: 53
На 15.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Копривлен, общ. Хаджидимово ул. Драма №29, №33
На 15.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Левуново
На 15.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Сандански   Р-н Поленишки Път: 11
На 15.10.2014 г. /09:00 - 12:30 ч/ - гр. Благоевград ул. Васил Мечкуевки ул. Петко Д.Петков ул. Менча Карничева ул. Пере Тошев и района около тях
На 15.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Якоруда, община Якоруда м.Светица; Вила Хелия; МТТ Лъч (дърводелска работилница); МТТ Сливна (дърводелска работилница); с. Юруково, община Якоруда
На 15.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания На електрозахранването поради оперативни превключвания гр. Банско
На 15.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания На електрозахранването поради оперативни превключвания гр. Банско
На 15.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Банско   Кралев Двор: 5, бл.  Б; Местност Грамадето: бл.  1, а, б, в; Найден Геров: 20, бл.  В; Цар Симеон: 40
На 15.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания На електрозахранването поради оперативни превключвания гр. Банско; 24-ти Май: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 1, 8; Асаница: 12; Братя Велеганови: 2; Георги Настев: 1, бл.  А; Глазне: 12, 3, 45, 51, 63, 67, 69, 14, 7, 75, 77, бл.  1, бл.  1, а, апартамент, б, в; Гоце Делчев: 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 34; Еделвайс: 1, 10, 11, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Захари Зограф: 2; Иконом К.Чучулайн: 51, 80, 68, 74, 74-78, 8, бл.  1, бл.  1, а; Кралев Двор: 5, бл.  Б; Кръсьо Асенов: 14, 14 16, 14-16, 3, бл.  1, в; Местност Асаница: бл.  1, д, бл.  Трафопост "алфа", бл.  Уайтпийк Лодж; Местност Грамадето: бл.  1, 2, бл.  1, а, б, в; Местност Средорек: 301, бл.  Апартаментен Комплекс; Местност Страгите: бл.  Мол Банско; Местност Шипоцко: бл.  Хотел Гинес; На йден Геров: 20, бл.  В; Орце Попйорданов: 2, бл.  1, 2; Панайот Хитов: 67, 7, 97, бл.  А; Пирин: 106, 62, 65, 67, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 82, 86, 88, 90, 67, 90; Стефан Караджа: 75, 78, 82, 84, 99, бл.  1, бл.  А, б, с; Страгите: 4; Тевно Езеро: бл.  11, а, с, с 22-27; Терзи Никола: 2, 3, 4, 6; Хан Аспарух: 11, 1, 13, 13-15, 19, 2, 23, 29, 99, бл.  1, 2, бл.  1, 2, d, а, в, в-с, с; Христо Матов: 1, 3, 6, 7, 8, 5; Христо Чернопеев: 10, 11, 4, 6, 7, 8, 9; Цар Симеон: 40; Явор: 1, 232, 87, бл.  1; Баня, Общ. Разлог; Двадесет И Шеста: 6
На 15.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Благоевград   Вардар: 20, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Освобождение: БЛ. ЕДНОФ. КЪЩА - ВРЕМ. СТР.; Шар Планина : 45
На 15.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. Якоруда, община Якоруда   Васил Левски: 2; Кирил и Методий: 59, 80; Лазарец: 80; Цар Борис Iii/Георги Димитров: 124; ; с. Юруково община Якоруда; ; община Белица; с. Бабяк,с. Орцево,с. Черешово,с. Гълабово,с. Лютово,с. Палатик,с. Златарица,с. Кузьово,с. Ниньово, местността Бабяшка чука; ВЕЦ Златарица
На 15.10.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - гр. Разлог, община Разлог Цех за производство и обработка На месо На фирма САРАЙ в горният стопански двор
На 15.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Петрич, Общ. Петрич   Ал. Стамболийски: 1, 10, 2, 3, 4, 5; Братя Миладинови: 1, 2, 3, 4, 5, 7; България: 1, 2, 3, 4, 5, 6; Вардар: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 2, 21, 22, 24, 26, 28, 3, 4, 9, БЛ. УПИ І-3929 КВ.361; Възраждане: 2, 3, 4, 6; Гео Милев: 13; Гоце Делчев: 11, 15; Ел-тепе: 7; Княз Борис I: 10, 14, 16, 18, 2, 20, 6, 8; Кукуш: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Лазар Маджаров: 2, 3; Македония: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Митрополит Герасим: 1, 10, 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Отец Паисий: 16, 18, 20, 22, 23, 31; Пере Тошев: 1, 10, 11, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Полковник Дрангов: 1; Пощенска: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 2, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Славянска: 11, 3, 4, 5, 7, 9; Тома Митов: 30, 32; Цар Борис Iii: 1, 20, 3, 5, 9
На 15.10.2014 г. /12:15 - 16:30 ч/ - Благоевград   Дунав: 1, 3, 5; Иван Гарванов: 1, 5; Климент Охридски: 1, 1-в, 1е, 2, 3, 4, 5, 6; Люляк: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Малешево: 16; Осогово: 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Победа: 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 9; Промишлена зона : бл.  Вто
На 15.10.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - Благоевград   Грамада: бл.  Магазин; Иван Гарванов: 1; Климент Охридски: 18; Люляк: 18, 2
На 15.10.2014 г. 08:45 - 12:00 ч/ - Благоевград   Запад: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 57, 58, 59, бл.  Врем.с-во, офис; Зеленка: 23; Иван Михайлов: 53

На 16.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Копривлен, общ. Хаджидимово ул. Петър Берон №12, №26
На 16.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Левуново
На 16.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Банско, община Банско   Местност Грамадето: БЛ. 1, 3; Найден Геров: 1, БЛ. 1; ББЦ 1
На 16.10.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. Банско, община Банско   Местност Грамадето: БЛ. 1; Пирин: 123, 20, 43
На 16.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Благоевград   Бяло Море: 1; Вардар: 20, 22, 24, 25; Ветрен: 10, 2, 33, 35, 8, БЛ. Б, СЕМЕЕН ХОТЕЛ; Възрожденска: 12, 14, 16, 18; Дойран: 18, 20, 22, 24, 26, 28, В3; Независимост: 4; Освобождение: 3, 4, БЛ. ВРЕМ.С-ВО; Роден Край: 4, 6, 8
На 16.10.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско, общиНа Банско   Местност Грамадето: БЛ. 1; Найден Геров: 1, БЛ. 1

На 17.10.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Хаджидимово, общ. Хаджидимово ул. Възрожденска №7, №27
На 17.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Левуново
На 17.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Банско, община Банско Комплекс Дамяница
На 17.10.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания На електрозахранването поради оперативни превключвания гр. Симитли; Васил Левски: бл.  Склад; М. Дрънкалица: 43, бл.  Гараж, бл.  Жилище; М.ливадите: бл.  Вила, жилище, бл.  Жилище; Симитли: бл.  Помпа за напояване; Яне Даракчийски: 3; Черниче; Георги Димитров: 10; М.сухата Река: бл.  Жилище, магазин (по искане ЕСО)
На 17.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - Благоевград   Брод: 18; Бяло Море: 1, 5, 7; Здраве: 13; Славянска: 67, 70, 71, 75, 79, 80, 81, 83; Шар Планина : 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, БЛ. ВРЕМ.С-ВО
На 17.10.2014 г. /12:45 - 15:30 ч/ - гр. Банско, община Банско   Найден Геров: 12, 15, БЛ. 1, 2, 3, Г, Г-1, Г-2, Г1


Кюстендилска област
На 13.10.2014 г. /08:30 - 13:30 ч/ -  Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради  оперативни превключвания град Дупница;  ул. Алеко: 1;  ул. Аракчийски Мост: 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 1а, 2, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 29, 2а, 2б, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 35б, 36, 37, 38, 39, 3б, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 4б, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59а, 5б, 6, 60, 60а, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 8б, 6, 75;  Балановска Пътека: 1, 15, 1б;  ул. Индустриална: 3;  ул. Комитска: 1, 10, 12, 14, 17, 18, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 31б, 32, 33, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл.  Къща;  ул. Малина: 11;  Местност Балановски Рид: бл.  Вила, къща;  Местност Бунищерица: бл.  Дърводелски Цех;  Местност Гурдево: бл.  Вила;  Местност Караболюка: бл.  Вила, бл.  Стопанска Постройка;  Местност Разсадника: 21, бл.  Къща;  ул. Никола Малашевски: 20, 3, 8, 7;  ул. Патрики Сандев: 10, 1, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 97, бл.  Вила;  ул. Разметаница: 36, 38, 5, 50, 7;  ул. Скакавица: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 2, 21, 22, 22г, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 34а, 36, 38, 4, 40, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, бл.  Къща;  ул. Хан Кубрат: 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 6-а, 7, 8, 8а
На 13.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ -  Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради  оперативни превключвания в гр. Бобов дол (по искане на ЕСО)
На 13.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  град Дупница   ул. Бачо Киро: 12;  ЖК Бистрица:БЛ. 2, 3, 4, 46;  ул. Драган Овчаров: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 6, 7, 8, 9;  ул. Жива Вода: 1, 3;  ул. Милин Камък: 11, 2, 3, 4, 6, 7, 9;  ул. : 10, 11, 12, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Черни Връх: 1, 3, 5, 7
На 13.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  град Дупница   ул. Войводска: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  ул. Кирил И Методий: 11, 36, 39;  ул. Княз Борис I: 37, 39, 41, 43, 47, 51, 54, 54 А, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 92, БЛ. 6;  ул. Латинка: 2;  ул. Марин Дринов: 13, 4, 5, 6, 9;  ул. Неофит Рилски: 11, 15А, 9;  ул. Одрин: 1, 10, 11, 3, 4, 5, 6, 8, БЛ. 5, 7;  ул. Патриарх Евтимий: 1, 10, 11, 12, 14, 2, 4;  ул. Фенерка: 10, 12, 3;  ул. Цар Симеон Велики: 5
На 13.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  град Дупница   ул. Бачо Киро: 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 6, 7, 8, БЛ. 5, 6, 7, 8, БЛ.7 И БЛ.8;  ул. Бешика: 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Жива Вода: 11, 13, 15, 17, 19, 2, 23, 25, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Максим Горки: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 3, 4, 5, 6, 8;  ул. Милин Камък: 1;  ул. Патриарх Евтимий: 10, 112, 9, БЛ. 8, 9;  ул. Професор Ал. Балабанов: 10, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32;  Старите Жилища: 10, 11, 13, 4, 5, 6, 7, БЛ. 10, 5, 7
На 13.10.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ -  град Дупница   ул. Венелин: 1, 109, 111, 113, 113а, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 148, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 158 А, 45, 85;  ул. Димчо Дебелянов: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 3, 4, 5, 56, 7, 8, 9, бл.  Вила;  ул. Евтим Трайчев: 132, 134, 139, 141, 142, 143, 143а, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159;  ул. Захари Бобошевски: 1, 3, 5, 14, 2, 4, бл.  2;  ул. Йордан Йовков: 23, 24, 25, 27, 29;  ул. Прогона: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 36, 37, 4, 43, 45, 5, 6, 7, 8, 9, бл.  4, 45, 5, 6;  ул. Професор Александър Балан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;  ул. Рилски Манастир: 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 33, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 33;  ул. Родопи: 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90;  ул. Свети Иван Рилски: 229, 285;  ул. Тишина: 3;  ул. Трети Гвардейски Полк: 99;  ул. Тунджа: 1, 2, 4, 6;  ул. Цар Иван Асен Ii: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Фирмите в бившия Хлебозавод; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради  оперативни превключвания град Дупница
За периода 13-17.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  с. Багренци   ул. Александър Стамболийски: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; ул. Андон Разсипийски: 2, 3, 4;  ул. Бачо Киро: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 7, 8, 9; ул. Васил Коларов: 1; ул. Васил Левски: 1, 2, 3, 4; ул. Георги Бенковски: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; ул. Георги с. Раковски: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; ул. Григор Чергов: 1, 10, 11, 12, 13, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9; ул. Димитър Каляшки: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 4, 6; ул. Дим.разсипийски: 2; ул. Емил Шекерджийски: 2; ул. Ильо Войвода: 12, 2; ул. Йордан Каймакански: 1, 11, 13, 15, 3, 4, 5, 6; ул. Криволак: 1, 10, 13, 2, 4, 5, 6, 8, 9; ул. Митко Палаузов: 10, 13, 15, 17, 8; ул. Осогово: 5; ул. Стефан Караджа: 3; ул. Струма: 1, 11, 13, 15, 3, 5; ул. Христо Ботев: 1, 10, 3, 4, 5, 6, 8, 9; ул. Шипка: 2
На 13.10.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ -   с. Побит камък общ.Трекляно
На 13.10.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ -  Чешлянци   Махала Реката: Бунг
На 14.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ -  Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради  оперативни превключвания Мламолово; Бистрица: 1, 2, 2а;  Бор: 1, 11, 12, 16, 3, 5, 6, 7, 8, 9, бл.  Къща;  Бузлуджа: 11, 13, 21, 39, 4, 5, 6, 7, 9;  Вихър: 1, 2, 4, 2, 6, бл.  Вила;  Горещица: 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 2, 4, 4а, 52, 66, 74, 8, 14, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32а, 32б, 34, 36, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 54, 56, 58, 60, 68;  Еделвайс: 1, 11, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  Ела: 2, 4, 8;  Елин Пелин: 1, 13, 17, 3, 5;  Иглика: 5;  Калина: 2а, 4, 6;  Кокиче: 10, 2, 4;  Колош: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 6;  Крайречека: 10, 16, 2, 24;  Люляк: 2, 3, 8;  Малина: 1, 10, 2, 3, 5, 6;  Марица: 2, 4;  Миньорска: 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 9, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, бл.  Вила;  Мусала: 10, 2, 3, 4, 6, 8;  Никола Вапцаров: 15;  Осогово: 1, 2, 3, 4;  Пионер: 1, 3, 5, 6;  Пирин: 1, 4, 6;  Първи Май: 16, 34, 36;  Рила: 11, 19, 5, 7, 15, 21, 22, 23, 25, 27, 41, 49;  Родопи: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 41, 43, 6, 75, 8, 9;  Роза: 1, 3, 4, 5, 6;  Росица: 1, 15, 19, 25, 17;  Руднината: 10, 12, 4;  Руен: 1, 10, 11, 12, 2, 3, 5, 7, 8, 9;  Спартак: 3;  Станке Димитров: 10, 108, 109, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 23, 24, 25, 29, 3, 33, 35, 39, 4, 41, 5, 6, 7, 74, 77, 8, 96, 55б, 76, 78, 91;  Старата Линия: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 4, 70, 8, 9;  Сълзица: 1, 10, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 5а, 8, 9, 9а;  Теменуга: 1, 2, 4, 5, 7, 9, 2;  Тинтява: 2, 6, 8;  Ягода: 1, 10, 12, 14, 1а, 2, 4, 6, 8;  Янтра: 5; Мало село (по искане на ЕСО)
На 14.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  град Дупница   ул. Елисавета Багряна: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 44, 46, 4А, 56, 58, 6, 8;  ул. Поп Харитон: 1, 10 А, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 35, 35А, 36, 38, 4, 5, 6, 7, 8, 9, БЛ. 1, 2, 3;  ул. Пролет: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 5, 6, 8, 9, БЛ. ВИЛА;  ул. Фани Попова Мутафова: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 8
На 14.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  град Дупница   ул. Батак: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Бистрица: 11, 13А, 15, 2, 3, 5, 7А, 9;  ЖК Велчова Завера: БЛ. 40;  ул. Иван Вазов: 5, 5., 57, 59, БЛ. 57, 59, ПП2;  ул. Македония: 28, 29, 30;  ул. Преслав: БЛ. 40;  ул. Страхил Войвода: 12, 14, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 27, 29, 3
На 14.10.2014 г. /09:45 - 15:00 ч/ - с. Пелатиково, с. Смоличано, с. Длъхчево-Сабляр и с. Страдалово общ. Невестино
На 14.10.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - с. Долни Коритен общ.Трекляно
На 14.10.2014 г. /12:00 - 16:30 ч/ - Община Дупница град Дупница;  Местност Пульова Воденица; село Джерман; село Крайни дол; Бензиностанция Вьор; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради  оперативни превключвания; Община Рила; село Смочево; Община Бобошево; град Бобошево; село Усойка; село Слатино; село Бадино; село Скрино; село Вуково; местността Липовица; село Доброво; село Висока могила; село Сопово; сило Блажиево; село Каменик; Община Дупница; град Дупница-района на изхода за село Джерман; село Грамаде; Община Кочериново; село Мурсалево; село Крумово; село Бураново; село Боровец; село Драгодан; село Цървище; село Фролош
На 14.10.2014 г. /12:15 - 13:30 ч/ -  Община Рила село Смочево-винарна; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради  оперативни превключвания - Община Рила; село Смочево; Община Бобошево; град Бобошево; село Скрино; село Вуково; местността Липовица; село Доброво; село Висока могила; село Сопово; сило Блажиево; село Каменик; Община Дупница; село Грамаде; за горепосочения интервал от време.
На 15.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  град Дупница   ул. Благодарност: 1, 10, 10А, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А;  ул. Възраждане: 11, 2, 4, 6;  ул. Кулата: 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 6, 7, 8, 9;  ул. Начо Величков: 1, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9;  ул. Орлинска: 60;  ул. Славейков: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Хисара: 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9;  ул. Цанко Церковски: 9;  ул. Цар Освободител: 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, БЛ. 21, 23, 25, 27, 3;  ул. Черковна: 3
На 15.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  град Дупница   ул. Генерал Георги Тодоров: 20, 29, 31;  ул. Метоха: 1;  ул. Николаевска: 46, 56, 58, 59, 64, 66, 70, 72, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, БЛ. 34, 46, 59;  ул. Теменуга: 10, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Цар Освободител: 55
На 15.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  град Дупница   ЖК Велчова Завера:БЛ. 43, 44, 45;  ул. Иван Вазов: 13, 16, 18, 20, 43, 45, БЛ. 45;  ул. Морава: 1, 3, 4, 5, 6, 8;  ул. Свети Иван Рилски: 10, 12, 14, 16, 8;  ул. Софроний: 10, 12, 13, 14, 15, 5, 6, 7, 7А, 8;  ул. Хан Крум: 14;  ул. Цар Освободител: 1
На 15.10.2014 г. /08:45 - 13:00 ч/ -  село Самораново   ул. Александър Стамболийски: 29;  ул. Александър Стоименов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Йордан Дотин: 10, 13;  ул. Комсомолец: 3 А;  ул. Марков Камък: 1, 1а, 22, 3, 5, 7;  ул. Мусала: 1, 2;  ул. Отовица: 10, 11, 15, 15а, 17, 18, 19, 2, 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 35, 37, 6, 8, 9;  ул. Стаменко Градевски: 1, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 3, 6, 61, 6а, 6б, 7, 8, 9; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради  оперативни превключвания: Община Дупница; село Яхиново; село Червен брег; село Крайници; Община Сапарева баня; град Сапарева баня; село Овчарци; село Сапарево; куроктно селище Паничище; за същия интервал от време
На 15.10.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ -  град Дупница   ЖК Бистрица-Местност Савако - Овчарници;  ул. Ботьо Петков: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Драган Овчаров: 1;  ЖК Елица: , , 1, 10, 11, 12, 2, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 5, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 38, 40, 60, бл.  10, 11, 12, 2, 3, 34, 5, 6, 7, 8, 9, бл.  15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 38;  ул. Неофит Рилски: 11, 50, 52, 54, 67, 202, 60, 64, 66, 68, 70, 73, 75, 77, 77 А, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 88, 90, бл.  11, 67, бл.  Вила, овчарник;  ул. Патриарх Евтимий: 139, бл.  Бунгало;  ул. Тумбата: 1, 10, 12, 14, 16, 2, 4, 5, 6, 8;  ул. Черни Връх: 11, 2, 9; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради  оперативни превключвания град Дупница
На 15.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ -  Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради  оперативни превключвания: гр. Кюстендил;  Белият Камък: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 23, 24, 25, 27, 3, 30, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9 А, бл.  Павилион За Охрана;  Местност Полски Имоти: 4;  ул. Станкевско Шосе: 5, 6, бл.  Работилница; с. Пиперков Чифлик;  ул. Васил Левски: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, бл.  Работилница- Зеленчуци;  ул. Владимир Заимов: 4;  ул. Гео Милев: 10, 2, 4;  ул. Георги Димитров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 38, 4, 6, 7, 8, 9, 1, 34, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 73, 75, 32;  ул. Димитър Каляшки: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 3, 4, 5, 6, 8;  ул. Иван Вазов: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9;  ул. Ильо Войвода: 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;  ул. Йорданка Николова: 1, 2, 3;  ул. Кирил И Методий: 10, 12, 2, 4, 6, 8;  ул. Крум Стоянов: 10, 12, 13, 15, 17, 2, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Ленин: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 3, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 44, 5, 6, 62, 7, 9, бл.  Кафе;  ул. Лиляна Димитрова: 10;  Махала Дядо Манова: 1, 3, 5, бл.  Бунгало;  Махала Суха Река: 1;  ул. Нов Живот: 1, 11, 3, 5, 9;  ул. Отец Паисий: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  ул. Пенчо Славейков: 1, 2, 4;  Руен: 3;  ул. Хаджи Димитър: 2, 3, 4, 5, 6, 8;  ул. Харалампи Аничкин: 1, 2, 4;  ул. Христо Ботев: 51;  ул. Христо Смирненски: 1, 2, 3, 9
На 15.10.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ -  гр. Кюстендил   ул. Гладстон: 27;  ул. Демокрация: 20

На 16.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  град Дупница   ул. Александър Стамболийски: 28, 30, 30А, 31, 32, 33, 35;  ул. Бузлуджа: 10, 12, 2, 8;  ул. Велико Търново: 76;  ул. Влахина Планина: 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 7;  ул. Граничар: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;  ул. Еделвайс: 1, 2, БЛ. 1, 2;  ул. Иван Шишман: 31, БЛ. 2;  ул. Калина: 1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14Б, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 3, 30, 32, 34, 4, 5, 6, 60, 7, 8, 9;  ул. Люляк: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 26, 27, 3, 30, 34, 36, 39, 4, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 5, 6, 7, 8, 9, БЛ. 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Максим Горки: 15, 17, 2, 30, 36, 38, 40, 42, БЛ. 2;  ул. Никола Чомаков: 1, 3, 5;  ул. Отец Полихроний: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 4, 42, 43, 44, 45, 5, 50, 54, 6, 7, 8, 9, БЛ. ВИЛА, КЪЩА
На 16.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  град Дупница   ул. Александър Стамболийски: 1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 27А, 29, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 9;  ул. Бузлуджа: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42;  ул. Владимир Димитров Майстора: 1, 10, 12, 2, 2 А, 3, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9;  ул. Иван Шишман: 1, 10, 12, 14, 16, 2, 5, 6, 8;  ул. Искър: 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 25, 4, 6, 8;  ул. Росица: 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А
На 16.10.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ -  град Дупница   ул. Антим I: 20, 22, 29, бл.  29;  ул. Дунав: 10, 12, 2, 3, 6, 8;  ул. Княз Борис I: 2, 2-4, 3;  ул. Лоза: 1, 1., 2, 2., бл.  1;  ул. Македония: 1, 2;  ул. Раковска: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 5, 7, 8, 9;  ул. Свети Иван Рилски: 12, 16, 2, 20, 23, 25, 26, 27, 29, 4, 22, 24, 24 Б, 26, 28, бл.  Сладолед;  ул. Хан Аспарух: 1, 11, 13, 2, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 15, 21, 23;  ул. Хан Крум: 2, .2, 1, 10, 12, 12 А., 13, 14, 15, 17, 2, 3, 5, 68789.607., 7, 8, бл.  1, 12, 13, 15, 16, 17, 2, 3, 7; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради  оперативни превключвания град Дупница
На 16.10.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ -  гр. Кюстендил   ул. Македония: 10
На 16.10.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ -  Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради  оперативни превключвания: с. Ваксево общ.Невестино;  Елешница: 52;  Махала Бантовска: бл.  Вила;  Махала Горчовска: бл.  Вила;  Махала Гошевска: 4, бл.  Вила;  Махала Грънчарска: бл.  Вила;  Махала Гъскарска: бл.  Вила;  Махала Заячка: бл.  Вила;  Махала Ковачка: бл.  Вила;  Махала Котаранска: бл.  Вила;  Махала Лапевска: 4, 5, 8, бл.  Вила;  Махала Парлапанска: бл.  Вила;  Махала Пупулска: бл.  Вила;  Махала Рановска: бл.  Вила;  Махала Сапунджийска: бл.  Вила;  Махала Соколовска: бл.  Вила;  Махала Тасковска: бл.  Вила;  Махала Треновска: бл.  Вила;  Махала Чорбаджийска: бл.  Вила;  Махала Чукарлийска: бл.  Вила;  Махала Юзунска: 11, 12, 15, 20, 6, 7, бл.  Вила; с. Тишаново, с. Църварица-общ.Невестино
На 16.10.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ -   с. Чуденци общ.Кюстендил
На 16.10.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ -   с. Режинци общ.Кюстендил

На 17.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ -  Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради  оперативни превключвания:; Бобов Дол;  Антим Първи: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 28, 3, 5, 68, 7, 9;  Ивайло: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 4, 8, 9;  Йорданка Николова: 6;  Колош: 1, 3, 4;  Комсомолска: 1;  Осми Март: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 4, 6, 7, 8, 9;  Самуил: 1, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 23;  Стубело: 10, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 31, 33, 8;  Цар Симеон: 12; Тополница, Общ. Дупница;  Местност Дрено: бл.  Пи 019023 Екатте72758 (по искане на ЕСО)
На 17.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  град Дупница   ул. Антим I: 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, БЛ. 16, 2;  ул. Бистрица: 17, 19, 21, 23;  ул. Крайречна: 1, 1А, 3, 5, 9, БЛ. 1;  ул. Кресна: 2, 4, 5, 6, 7, БЛ. 2, 5;  ул. Любен Каравелов: 12, 14, 16, 16Б, БЛ. 12, 14, 16;  ул. Македония: 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 3, 30, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Раковска: 11;  ул. Руен: 1, 10, 12, 14, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, БЛ. 14;  ул. Свобода: 1;  ул. Страхил Войвода: 18, 20 А, 31, 33, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 50, БЛ. 43, АЛЕН МАК
На 17.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  град Дупница   ул. Антим I: 13;  ул. Васил Левски: 33, 34, 35, 36, 36 А, 36А, 37, 39, 41, 41А, 43, 45, 48, 50, 52, 54, 57, 59, 61, 69, 71, 73, 75, 77, 83, 85;  ул. Климент Охридски: 10, 2, 2А, 4, 6, 8;  ул. Крайречна: 11, 13, 15, 21, 4, 5;  Местност Караболюка: БЛ. ВИЛА;  ул. Пирин: 7, 9;  ул. Свети Иван Рилски: 64
На 17.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ -  град Дупница   ул. Васил Левски: 15, 17, 19, 21, 23;  ул. Втори Януари: 2, 4;  ул. Отец Паисий: 13, 14, 15, 18, 20, 24, 7, 9, БЛ. 1, 13, 2;  ул. Свети Иван Рилски: 64, 8, БЛ. ВОЕНЕН БЛОК, ВОЕННЕН БОЛК, ВОЕОНЕН БЛОК;  ул. Стефан Караджа: 1, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 14, 16, 18, 1А, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, БЛ. 24;  ул. Хаджи Димитър: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 8А;  ул. Яворов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
На 17.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  гр. Кюстендил   Местност Самали Баир: 31, 32а;  Местност Хисарлъка: 29; с. Слокощица;  ул. Александър Димитров: 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;  ул. Ален Мак: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  ул. Бачо Киро: 1, 2, 3, 4, 5, 6;  ул. Васил Коларов: 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7а, 8;  ул. Васил Левски: 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 1а, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 48, 5, 50, 52, 54, 8, 9;  ул. Генерал Заимов: 1, 3, 4, 5, 6;  ул. Гео Милев: 2;  ул. Георги Бенковски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 9;  ул. Георги Димитров: 12, 13, 15;  ул. Георги Кръстев: 2;  ул. Георги с. Раковски: 1, 10, 13, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Димитър Канин: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 31;  ул. Добри Чинтулов: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 17;  ул. Елин Пелин: 1, 11, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Зинови Григоров: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;  ул. Иван Вазов: 1, 10, 10а, 11, 12, 13, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 4, 40, 42, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Иван Шишман: 2, 4, 6;  ул. Искър: 11, 13, 9;  ул. Кокиче: 1, 3, 5;  ул. Кубрат: 2, 2, 4;  ул. Любен Каравелов: 1, 10, 12, 14, 18, 1а, 2, 20, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Марин Дринов: 1, 10, 3, 4, 6, 8;  Местност Змиярника: бл.  Бунгало;  Местност Саманли Баир: бл.  Вила;  ул. Мусала: 10, 4, 6, 8;  ул. Никола Въжаров: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;  ул. Орлица: 10, 12, 3, 4, 5, 6, 8, бл.  Кафе;  ул. Пробуда: 1, 2;  ул. Пролет: 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 7, 9, 27, 45;  ул. Пролетарска: 1, 2, 3, 4;  ул. Спортист: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7;  ул. Стоян Лудев: 1, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Христо Ботев: 1, 11, 19, 2, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Христо Смирненски: 1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 7, 9
На 17.10.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ -  с. Ломница общ.Кюстендил
На 17.10.2014 г. /12:00 - 16:30 ч/ - град Дупница   ул. Александър Стамболийски: 1;  ул. Асен Златаров: 2;  ул. Бел Кладенец: 1, 10, 12, 14, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Булаир: 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 65, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 79, 81;  ул. Васил Левски: бл.  Вила;  ул. Венелин: 1, 10, 11, 18, 2, 2 А, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 9;  ул. Витоша: 10, 2, 4, 6;  ул. Влахина Планина: 1, 10, 16, 2, 3, 5, 6, 8;  ул. Гергана: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Добруджа: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Искър: 1, 11, 3, 5, 7, 9;  ул. Кирил И Методий: 39, 39а, 41, 45, 56, 58, 60, 62, 64;  ул. Неофит Рилски: 15;  ул. Одрин: 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 5, бл.  5, 7;  ул. Патриарх Евтимий: 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;  ул. Седма Рилска Дивизия: 14, 22, 24, 24 А, 24а, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45;  ул. Трети Гвардейски Полк: 23;  ул. Фенерка: 11, 13, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 32, 34, 36, 38, 5, 7, 9, 9 А, 14, 22, 31, 5, 7;  ул. Христо Ботев: 1;  ул. Цар Симеон Велики: 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 2а, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 4, 5, 6, 7, 9, 21, бл.  4, 6;  ул. Яне Сандански: 7;  ул. Янтра: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради  оперативни превключвания град Дупница


Плевенска област
На 13.10.2014 г. /08:00 - 10:00 ч/  - Община Кнежа - ЕП-Стъклопласт /по искане на ЕСО/
На 13.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Червен бряг - Васил Левски; Г. Бенковски; ж.п. фонд жилища - ж.п. гара; Искър; П. Р. Славейков; Софроний Врачански; Тулча
На 13.10.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - Червен бряг - Антим; Г. Бенковски; Паисий; Перник
На 13.10.2014 г. /08:00 - 16:31 ч/ - Червен бряг - Васил Левски; Г. Бенковски; Дядо Вълко; Здравец; Колю Фичето; Паисий; Перник; Стара планина; Струга; Шейново
На 13.10.2014 г. /08:15 - 10:00 ч/ - Долни Луковит - 1-ви стопански двор: бл. Железарски цех, складова база; Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Ангел Каралийчев; Ангел Кънчев; Бачо Киро; Бенковски; Босилеградска; Братя Миладинови; Васил Априлов: бл. На площада; Васил Левски; Веслец; Гео Милев; Георги Димитров; Гоце Делчев; Демир Велиев; Димитър Спасов; Димчо Дебелянов; Дунав; Иван Вазов; Иван Рилски; Искър; Кирил и Методий; Климент Охридски; Клокотница; Козлодуй; Криволак; Любен Каравелов; Марин Дринов; местност Лозята: бл. Водонапорна кула; Мусала; Нов квартал; Одрин; Отец Паисий; Петлешков; Петър Берон; Пирин; П. К. Яворов; Радецки; Раковски; Сопот; Софроний Врачански; Средна гора; Стара планина; Стефан Караджа; Тулча; Тунджа; Тутракан; Хаджи Димитър; Хайдушка Поляна; Хан Аспарух; Хан Крум; Хан Кубрат; Христо Ботев; Цар Асен Първи; Цар Иван Шишман; Цар Калоян; Цар Освободител; Цар Симеон; Шипка; Янтра; Кнежа - Беласица; Вела Пеева; Верила; Димитър Бутански; Елин Пелин; Изгрев; Искър; Калиакра /по искане на ЕСО/
На 13.10.2014 г. /08:15 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Адил Дервишев; Бр. Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрк; Люле Бургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип Тотю; Мездра; Св. Патриарх Евтимий
На 13.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Бяла черква; ул. Зайчар; ул. Враня
На 13.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Априлов ; ул. П. К. Яворов; ул. Раковски ; ул. Скопие ; ул. Тунджа
На 13.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/  - с.Загражден - ул. Христо Ботев;ул. Стара планина
На 13.10.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - Плевен - Бреза; Бряст; местност Кайлъка; местност Стража; Райски кът; Явор /по искане на ЕСО/
На 13.10.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - Долна Митрополия - Заводска; Индустриална зона; Св. св. Кирил и Методий
На 13.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Ал. Стамболийски; Бр. Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Йорданка Николова; Каварна; Коста Златарев; Михаил Кочев; П. Р. Славейков; Плевен; Средна гора; Филип Тотю; Ю. А. Гагарин
На 13.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ Ралево - Бачо Киро; Бинка Парашкевова; Васил Левски; Витоша; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Кирил и Методий: бл. Здравна служба, канцелария; Клисура; Мадан; Одрин; Партизанска; Пирин; Плевен; Преслав; Рила; Родопи; София; Стара планина; Тумба; Тутракан; Хаджи Димитър; Христо Ботев
На 13.10.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - Плевен - Асен Халачев; Гренадирска; Данаил Попов /В. Ленин/
На 13.10.2014 г. /09:30 - 12:30 ч/ - Плевен - Сан Стефано
На 13.10.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - Ясен, общ. Плевен - Адил Дервишев; Асен Златаров; Волов; Георги Димитров; Георги Маринов; Дамян Пачев; Иван Вазов; Иван Стойчев; Митко Палаузов; Недю Личев; Трети март; Хаджи Димитър; Ю. А. ГагаринНа 13.10.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Тодорово, общ. Плевен - Ал. Стамболийски; Батак; Беласица; Васил Левски; Витоша; Георги Бенковски; Дунав; Иван Вазов; Камен Христов; Кирил и Методий; Крали Марко; Оборище; Панайот Волов; Петко Костов; Пирин; Стефан Караджа; Сторгозия; Хаджи Димитър; Шар планина; Шейново
На 13.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Пордим - Алеко Константинов; Балкан; Гурко; Иван Вазов; Кала Тепе; Сергей Румянцев; Скобелев; Средец; Стара планина; Цар Освободител
На 13.10.2014 г. /10:30 - 14:00 ч/ - Плевен - Ангел Войвода; Генерал Столетов; Петко Войвода /8 март/; Райна Княгиня; Стоян Войвода /Партизан/; Страхил Войвода /с. Едре/
На 13.10.2014 г. /13:00 - 18:00 ч/ - Тютюнев завод в с. Ясен

На 14.10.2014 г. /07:59 - 16:00 ч/ -Червен бряг - Васил Левски; Г. Бенковски; ж.п. фонд жилища - ж.п. гара; Искър; П. Р. Славейков; Софроний Врачански; Тулча
На 14.10.2014 г. /08:00 - 08:30/ - Койнаре - Александър Димитров; Ал. Матросов; Антон Иванов; Антон Страшимиров; Бето Петров; Бузлуджа; В. Коларов; Владимир Поптомов; В. Левски; Възраждане; Ген. Шиновски; Димо Хаджидимов; Единадесета; Ивайло; Иван Вазов; Иван Точев; Искър; Кирил и Методий; К. Пешунков; Милчо Симеонов; Отец Паисий; П. Напетов; Петко Петков: бл. Павилион; Петър Динков Симеонов; Родопа; Сергей Румянцев; Софроний Врачански; Спартак; Ст. Караджа; Станке Димитров; Хисар; Христо Михайлов; Христо Смирненски; Цветан Спасов; Черно море;Червен бряг; Маркова могила; Чомаковци; Г. С. Раковски
На 14.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Червен бряг - Антим; Г. Бенковски; Паисий; Перник
На 14.10.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - Червен бряг - Васил Левски; Г. Бенковски; Дядо Вълко; Здравец; Колю Фичето; Паисий; Перник; Стара планина; Струга; Шейново
На 14.10.2014 г. /08:15 - 09:15 ч/ - Койнаре - Ал. Стамболийски; Бето Петров; Витоша; В. Левски; Г. Димитров; Гоце Делчев; Девети септември; Иван Рилски; Илия Динков; Кирил и Методий; Кл. Охридски; Л. Каравелов; Малчика; Милчо Симеонов; Н. Вапцаров; Оборище; Отец Паисий; Охрид; П. Динков; Петър Динков Симеонов; Пирин; Септември; Симеон Нинов; Спартак; Средна гора; Хаджи Димитър; Христо Ботев
На 14.10.2014 г. /08:30 - 12:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Гренадирска, магазин Кауфланд
На 14.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Кресна; ул. Зайчар; ул. Янко Сакъзов
На 14.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Староселци - ул. Искър; ул. Любен Каравелов ; ул. Московска; ул. Панайот Хитов; ул. Първи май ; ул. Христо Манчев
На 14.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Загражден - ул. Гео Милев; ул. Георги Димитров; ул. Дунав; ул. Георги Бенковски; ул. Суворов
На 14.10.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - гр. Плевен - лозарско сдружение Момин геран /по искане на ЕСО/
На 14.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Крушовица, общ. Долни Дъбник - Георги Димитров; Петърница; Александър Стамболийски; Арда; Босфора; Бузлуджа; Букурещ; Васил Коларов; Дунав; Н. Хикмет; Плачковска; Плевен; Тунджа; Хаджи Димитър; Христо Смирненски; Шейново
На 14.10.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ Малчика - Ал. Стамболийски; Бачо Киро; Евгени Босилков; Заря; Осъм; Панайот Хитов; Столетов; Христо Смирненски; Цветан Спасов; Шипка; Ю. А. Гагарин
На 14.10.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - Малчика - Васил Левски; Ив. Вазов; Мир; Петър Берон; Столетов; Христо Смирненски
На 14.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Ал. Стамболийски; Бр. Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Йорданка Николова; Каварна; Коста Златарев; Михаил Кочев; П. Р. Славейков; Плевен; Средна гора; Филип Тотю; Ю. А. Гагарин
На 14.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Адил Дервишев; Бр. Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрк; Люлебургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип Тотю; Мездра; Св. Патриарх Евтимий
На 14.10.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - Кнежа - Кирил и Методий; Плевен; Васил Левски /Г. Димитров/; Дойран /Толбухин К. Златарев/; Тетевен
На 14.10.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - Пелишат, Партизани - Арда; Бенковски; Бузлуджа; Васил Левски; Вит; Въча; Гередава; Гудима; Гурко; Димитър Благоев; Дунав; Иван Вазов; Коста Златарев; Кръстю Конов; Лом; Любен Вешков; Люлин; Малчика; Москва; Мусала; Одеса; Осъм; Отец Паисий; Охрид; Панайот Волов; Пелезо; Пирин; Победа; Пробуда; Раковски; Ресен; Рила; Сингур; Тича; Трети март; Трифон Гърчев; Христо Ботев; Христо Кънчев; Цветан Спасов; Черешин камък; Шейново; Шипка; Ю. А. Гагарин
На 14.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - гр. Славяново - Стопански двор
На 14.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Гривица - Асен Халачев; Васил Левски; Георги Кирков; Георги Кочев; Гоце Делчев; Димитър Благоев
На 14.10.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Къртожабене - Аврора; Георги Димитров; Г. С. Раковски; Кокиче; Огнеборец; Радецки; Ралица; Христо Ботев; Чернялка
На 14.10.2014 г. /12:00 - 13:00 ч/ - Гривица - Ал. Стамболийски; Асен Златаров; Асен Халачев; Бачо Киро; Букурещ; Буря; Валтер Мъръчиняну; Вапцаров; Вардар; Васил Левски; Вит; Витоша; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Кирков; Георги Кочев; Гоце Делчев; Г. С. Раковски; Димитър Благоев; Дунавия; Иван Вазов; Ив. Винаров; Извор; Изгрев; Искър; Козлодуй; Кострама; Любен Каравелов; Майор Горталов; Майор Шонцу; Марица; Митко Палаузов; Москва; Отец Паисий; Панайот Хитов; Подполковник Николае Нанкович; Прогрес; Редник Грегоре Йон; Скобелев; Слави Алексиев; Струма; Тулча; Филип Тотю; Христо Ботев; Шипка;Самораново; Борислав Стоилов
На 14.10.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - Малчика - Ал. Стамболийски; Бачо Киро; Евгени Босилков; Заря; Осъм; Панайот Хитов; Столетов; Христо Смирненски; Цветан Спасов; Шипка; Ю. А. Гагарин

На 15.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Червен бряг - Добрич; Дядо Вълко; Пирин; П. Р. Славейков; Цар Асен Първи; Яне Сандански
На 15.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Червен бряг - Васил Левски; Г. С. Раковски; Дунав; Дядо Вълко; Кубадин; Морава; П. Р. Славейков; Стоян Едрев; Цар Асен Първи
На 15.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Червен бряг - Г. С. Раковски; Добрич; Дядо Вълко; Екзарх Йосиф; Стоян Едрев
На 15.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Янко Сакъзов
На 15.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Староселци - ул. Искър; ул. Ленин ; ул. Любен Каравелов; ул. Маршал Толбухин; ул. Първи май
На 15.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/  - с. Загражден - ул. Янтра; ул. Георги Димитров; ул. София; ул. Родопи
На 15.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Трънчовица - Малчика; Митко Палаузов; Мусала; П. Р. Славейков; Рила; Родопи; Христо Ботев; Цанко Церковски; Шипка; Янтра
На 15.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Плевен, местн. Стража I
На 15.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Адил Дервишев; Бр. Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрк; Люлебургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип Тотю; Мездра; Св. Патриарх Евтимий
На 15.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Ал. Стамболийски; Бр. Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Йорданка Николова; Каварна; Коста Златарев; Михаил Кочев; П. Р. Славейков; Плевен; Средна гора; Филип Тотю; Ю. А. Гагарин
На 15.10.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - Плевен - Гевгели; Цар Самуил /В. Топалски/
На 15.10.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - Славяново, общ. Плевен - Адил Дервишев; Ал. Димитров; Ал Стамболийски; Алексей Сегренски; Анастас Тодоров; Асен Златаров; Батак; Белмекен; Божин Гърков; Бузлуджа; Бяло море; Варна; Васил Коларов; Васил Левски; Васил Петлешков; Вежен; Витоша; Вола; Г. Димитров; Ген. Скобелев; Генерал Бирюзов; Генерал Гурко; Гео Милев; Георги Кирков; Георги Хаджиев; Д. Д. Баучър; Девети септември; Димитър Благоев; Димитър Грънчаров; Димитър Дачев; Добри Войников; Дунав; Елин Пелин; Захари Стоянов; Иван Вазов; Изгрев; Индустриална; Козлодуй; Кокиче; Кракра; Лазар Станев; Лиляна Димитрова; Лом; Люлин; Марица; Маршал Толбухин; Милин камък; Мусала; Назъм Хикмет; Нова Загора; Оборище; Одерец; Осогово; Отец Паисий; П. К. Яворов; П. Р. Славейков; Палаза; Панагюрище; Патриарх Евтимий; Пенчо Славейков
На 15.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Никопол - Акация; Борова гора; Вардар; Витоша; Вишнева; Ген. Криденер; Искър; Любен Дочев; Малка Чарталия; местност Мерджанлъка; местност Харманлъка; Морава; Мусала; Оборище; Огоста; Одеса; Осъм; Петър Велчев; Родопа; Руен; Струма; Шипка; Янтра
На 15.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Радишево - Китка; Климент Охридски; Мадан; Марибор; Мир; Перуника; Рила
На 15.10.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Коиловци - 9 септември; Ал. Стамболийски; Бенковски; Борис Бардушев; Г. Димитров; Иван Вазов; Ленин; Любен Каравелов; Одрин; Плевен; Райко Даскалов; Христо Ботев; Цветан Спасов
На 15.10.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - Бацова махала - Аврора; Адалберт Антонов-Малчика; Александър Стамболийски; Васил Априлов; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров; Дунав; Иван Вазов; Карл Маркс; Радецки; Средец; Станке Димитров; Стефан Караджа; Христо Ботев

На 16.10.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - Червен бряг - Г. С. Раковски; Добрич; Дядо Вълко; Екзарх Йосиф; Стоян Едрев
На 16.10.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - Червен бряг - Васил Левски; Г. С. Раковски; Дунав; Дядо Вълко; Кубадин; Морава; П. Р. Славейков; Стоян Едрев; Цар Асен Първи
На 16.10.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ Червен бряг - Добрич; Дядо Вълко; Пирин; П. Р. Славейков; Цар Асен Първи; Яне Сандански
На 16.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Янко Сакъзов
На 16.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Ставерци - ул. Георги Димитров; ул. Н. Й. Вапцаров ; ул. Яне Сандански
На 16.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Загражден - ул. Иван Вазов; ул. Нахимов; ул. Васил Коларов; ул. Маршал Толбухин; ул. Мичурин
На 16.10.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - Община Плевен - ТП ТИС /по искане на ЕСО/
На 16.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Българене, общ. Левски - Ангел Бонгалов; Беласица; В. Априлов; Веселин Кръстев; Витоша; Клисура; Крум Драголов; Родопи; Сливница; Спас Венков; Средец; Средна Гора; Стара планина; Стефан Караджа
На 16.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Ал Стамболийски; Бр. Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Йорданка Николова; Каварна; Коста Златарев; Михаил Кочев; П. Р. Славейков; Плевен; Средна гора; Филип Тотю; Ю. А. Гагарин
На 16.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Адил Дервишев; Бр. Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрк; Люлебургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип Тотю; Мездра; Св. Патриарх Евтимий
На 16.10.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - Плевен - Пирот; Хаджи Димитър
На 16.10.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - Тотлебен - Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Асен и Петър; Асен Халачев; Битоля; Васил Априлов; Васил Левски; Велес; Георги Бенковски; Георги Димитров; Г. С. Раковски; Девети септември; Димитър Благоев; Добрич; Екзарх Антим Първи; Иван Вазов; Иван Рилски; Иларион Макариополски; Каварна; Кирил и Методий; Княз Борис Първи; Крум Страшни; Крушева; Лагерна; Любен Каравелов; Люлебургас; Мизия; Ниш; Отец Паисий Хилендарски; Панайот Хитов; Пирот; Прилеп; П. Р. Славейков; Райко Даскалов; Ростов; Скопие; Сопот; Софроний Врачански; Средна гора; Тетевен; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Цар Освободител; Цариброд; Чорлу
На 16.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Радишево - Васил Априлов; Г. С. Раковски; Драва; Знеполска; Ивайло; Кирил и Методий; Китка; Климент Охридски; Милин камък; Митко Палаузов; Нестор Марков; Орлица; Прилеп; Ралица; Република; Рила; Родопи
На 16.10.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - Згалево - Аврора; Асен Халачев; Бачо Киро; Божин Чулев; Гаврил Генов; Генерал Столетов; Герман Титов; Дунав; Елтепе; Килиманджаро; Комуна; Костурна; Москва; Пирин; Пловдив; Ракета; Раковски; Сердика; Христо Ботев; Юмрукчал
На 16.10.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - Плевен - Кайлъка, бл. Туристически спални; Кайлъшка, бл. Улично Осветление; Кл. Охридски /Карл Маркс/; местн. Кайлъка: бл. Асфалтобаза, бл. Бохотска гора, бл. Вила Кметство, бл. Вила Мая, бл. Вила, гъбарник, бл. Затвора Плевен, бл. Кариера Кайлъка, бл. МБАЛ Профилакториум, бл. Хижа, бл. Хотел; Сторгозия; Радишево; местност Стража /по искане на ЕСО/
На 16.10.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - Българене, общ. Левски - Беласица; В. Априлов; Витоша; Родопи; Средна гора; Стоян Едрев; Съботин Генов; Янтра
На 16.10.2014 г. /16:00 - 16:05 ч/ - Плевен - Кайлъка: бл. Туристически спални; Кайлъшка: бл. Улично осветление; Кл. Охридски /Карл Маркс/; местн. Кайлъка: бл. Асфалтобаза, бл. Бохотска гора, бл. Вила Кметство бл. Вила Мая, бл. Вила, гъбарник, бл. Затвора Плевен, бл. Кариера Кайлъка, бл. МБАЛ, Профилакториум, бл. Хижа, бл. Хотел; Сторгозия; Радишево; местност Стража

На 17.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Червен бряг - Антим; Стара планина; Струга
На 17.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Червен бряг - Антим; Голеж; Струга
На 17.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Средец ; ул. Александър Стамболийски
На 17.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Ставерци -  ул. Георги Димитров ; ул. Иван Вазов; ул. Неофит Рилски ; ул. Отец Пайсий; ул. Патриарх Евтимий"
На 17.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - с. Загражден - ул. Васил Коларов; ул. Нахитов; ул. Мичурин
На 17.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Изгрев, общ. Левски - Евлоги Христов; Еделвайс; Люлин; Осъм; Пирин; Поляна; Рила; Стадион; Странджа; Тинтява
На 17.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Ал Стамболийски; Бр. Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Йорданка Николова; Каварна; Коста Златарев; Михаил Кочев; П. Р. Славейков; Плевен; Средна гора; Филип Тотю; Ю. А. Гагарин
На 17.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Искър, общ. Искър - Адил Дервишев; Бр. Миладинови; Васил Левски; Драва; Йорданка Николова; Кемал Ататюрк; Люлебургас; Назъм Хикмет; Одрин; Стоян Едрев; Таламбушковец; Филип Тотю; Мездра; Св. Патриарх Евтимий
На 17.10.2014 г. /09:15 - 14:00 ч/ - Плевен - Възраждане: бл. Градска градина; Генерал Скобелев; Пирот; Стефан Караджа; Стоян Заимов; Янко Сакъзов
На 17.10.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - Горталово - Александър Стамболийски; Бинка Парашкевова; Витоша; Райко Даскалов; Рила; Христо Ботев; Шипка
На 17.10.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - Гривица - Ал. Стамболийски; Бачо Киро; Валтер Мъръчиняну; Вапцаров; Вардар; Васил Левски; Георги Кирков; Гоце Делчев; Димитър Благоев; Марица; Прогрес; Филип Тотю
На 17.10.2014 г. /10:00 - 14:00 ч/ - Долни Дъбник - Вит; Даме Груев; Ламби Кандев; Оборище; Пирин; Рила; Ст. Заимов
На 17.10.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Върбица, общ. Плевен - Васил Левски; Вит; Георги Бенковски; Георги Димитров; Дамян Груев; Ивайло; Искър; Кракра Пернишки; Марица
На 17.10.2014 г. /12:30 - 15:30 ч/ - Горталово - Батак; Бинка Парашкевова; Бузлуджа; Георги Димитров; Г. С. Раковски; Майор Горталов; Осогово; Рила; Христо Ботев; Ю. А. Гагарин
На 17.10.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - Обнова - 9 септември; Б. Анастасов; Вежен; Вит; Дунав; Кирил и Методий; Козлодуй; Нов живот; П. Р. Славейков; Радецки; Сакар; Янтра
На 17.10.2014 г. /14:30 - 16:30 ч/ - Община Кнежа - ЕП-Стъклопласт
На 17.10.2014 г. /14:45 - 16:30 ч/ - Долни Луковит- 1-ви стопански двор: бл. Железарски цех, складова база; Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Ангел Каралийчев; Ангел Кънчев; Бачо Киро; Бенковски; Босилеградска; Братя Миладинови; Васил Априлов: бл. На площада; Васил Левски; Веслец; Гео Милев; Георги Димитров; Гоце Делчев; Демир Велиев; Димитър Спасов; Димчо Дебелянов; Дунав; Иван Вазов; Иван Рилски; Искър; Кирил и Методий; Климент Охридски; Клокотница; Козлодуй; Криволак; Любен Каравелов; Марин Дринов; местност Лозята: бл. Водонапорна кула; Мусала; Нов квартал; Одрин; Отец Паисий; Петлешков; Петър Берон; Пирин; П. К. Яворов; Радецки; Раковски; Сопот; Софроний Врачански; Средна гора; Стара планина; Стефан Караджа; Тулча; Тунджа; Тутракан; Хаджи Димитър; Хайдушка поляна; Хан Аспарух; Хан Крум; Хан Кубрат; Христо Ботев; Цар Асен Първи; Цар Иван Шишман; Цар Калоян; Цар Освободител; Цар Симеон; Шипка; Янтра; Кнежа; Беласица; Вела Пеева; Верила; Димитър Бутански; Елин Пелин; Изгрев; Искър; Калиакра


Ловешка област
За периода 13-16.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Терзийско, Общ. Троян   Балкан: 6; Грънчар: 21; Девети Септември: 12, 17, 19, 21, 218, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 62, 66, 68, 69, 7, 70, 72, 74, 76, 91, 99; Христо Ботев: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 22, 28, 30, 32, 5, 6, 8; Цвятко Цвятковски: 27
За периода 16-17.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Община Ловеч, гр. Ловеч - ПК№2
На 13.10.2014 г. /08:01 - 16:00 ч/ - Торос   Бузлуджа: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Валето: 1, 10, 4, 5, 6, 8; Вишиндол: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Дило Йотов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 17В, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 30, 4, 5, 7, 8, 9; Кичера: 41; Мелнична: 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50; Пейо К.яворов: 11, 13, 15, 17, 19, 1А, 3, 5, 7, 9; Стоян Георгиев: 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 56; Цар Симеон: 1, 2, 3, 5, 7
На 13.10.2014 г. /08:15 - 16:00 ч/ - Торос   Георги Бенковски: 1, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 3, 30, 32, 3А, 4, 5А, 6, 7, 8, 9; Дило Йотов: 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79А, 82, 84, 86, 88, 90; Еделвайс: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Кичера: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 5А, 6, 7А, 8, 9; Орешака: 1, 11, 3, 7А, 9; Христо Ботев: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28А, 3, 30, 32, 4, 40, 42, 44, 5, 6, 7, 8, 9; Явор: 1, 3, 5, 7, 9
На 13.10.2014 г. /12:00 - 14:30 ч/ - Лесидрен   Александър Стамболийски: 1, 1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 3, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 4, 5, 6, 7, 8, 30; Аномир: 2, 4; Балван: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Балдуин: 10, 14, 2, 4, 6; Бано Воевода: 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 13, 36, 40; Братеш: 1, 5, 7, 9; Бузлуджа: 1, 2, 3, 6; Васил Левски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 25, 38, 40, 42, 44, 46, 48; Васильовска: 1, 10, 12, 4, 5; Вежен: 1, 2, 3; Възраждане: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, бл.  Тп10; Георги Бенковски: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Губе: 1; Енча: 5, 6; Кирил И Методий: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Койнец: 1, 2, 3, 4, 5, 6; Коман: 1, 2; Крайречна: 11, 13, 3, 5, 7, 9; Кършар: 7, 8; Леседра: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 2, 26, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Местност Капин: бл.  Къща Борис, къща Въло, къща Марин, къща Николай, къща Христо, бл.  Къща Илия; Местност Ношаря: 1, бл.  Колиба; Момина Пътека: 1, 2, 3, 5; Недини Езера: 1, 11, 13, 196, 5, 6, 7, 8; Нивище: 1; Панко.р.цоков: 1, 2; Полк.орлов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 4, 6, 8, 9; Последна: 3, 4, 5, бл.  Тп5; Радецки: 10, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 4, 5, 6; Раковска: 10, 11, 12, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 1, 2; Стара Планина: 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 166, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 76, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 6, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 75, 79, 8, 82, 9, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 123, 125, 127, 131, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 148, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 184, 186, 187, 188, 1, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 181, 183, 186, 187, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 209, 210, 211, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 225, 226, 227, 228, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 247, 248, 250, 251, 253, 255, 256, 258, 260, 262, 264, 270, 278, 270, бл.  Магазин, бл.  Тп1; Стоян Петков: 1, 11, 13, 2, 3, 5, 6, 8, 9; Страцин: 2, 3; Сънджер: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 6, 7, 9, 26; Тетевен: 1, 2, 4, 7; Тодор Комитата: 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 3; Урница: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 6, 7, 8; Фенац: 2, 4; Христо Ботев: 1, 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 18, 20; Христо Смирненски: 11, 13, 14, 15, 17, 2, 4, 5, 7, 9, 19; Цар Калоян: 1, 3, 7, 9; Чаршията: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 16, 18, 20, 23, 25; Чуловдолска: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Юрий А.гагарин: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 27, 3, 5, 6, 8, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 37, 39, 43

На 14.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Торос   Александър Стамболийски: 17, 24, 26, 29, 31, 32, 33, 35; Градинска: 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 29, 42; Китка: 10, 12, 14, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 34, 36, 38; Крайселска: 13, 15, 17, 19, 21, 29, 37, 39, 41, 43, 7; Потока: 3, 4, 6; Торос: 13, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 46; Христо Смирненски: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 25, 27, 29, 8
На 14.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рибарица, Общ. Тетевен   Брязово: 10, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 50, 51, 54, 55, 58, 62, 64, 65, 71, 73, 75; Георги Бенковски: 18, 30; Даковото: 37; Иван Вазов: 157
На 14.10.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - Ловеч   Васил Левски: 157, 159, 161, 165, 169, 173, 175, 177, 179, 183, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, бл.  Уо На Тп Дръстене; Велико Търново: 3; Гарата: 1; Източна Индустриална Зона: бл.  До Моста, кв 29, Упи Vi, производствен Цех Упи ІІІ Кв2а, работилница, бл.  Никром Тръбна Мебел; Мадара: 100, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98; Местност Липака: 276, бл.  Вили Александър Мачтов Тп, вили Лагера - Пчелина, вили Липака, вили Липака Запад, вили Липака Лагера, вили Наташа Мачтов Тп, вили Пламен Тотев, пс, пчелин; Местност Синан Тепе: 112, 140, 303, 160, 20, бл.  Вила Мирослав, вила Румяна, вили Георги Пламенов, кл.пътно, клон Пътно, бл.  Вили Марин Тодоров, бл.  Вили Пресяшко Шосе, вили Пресяшко Шосе 2, вили Пресяшко Шосе 3, вили Пресяшко Шосе 4, вили Пресяшко Шосе 5, вили Пресяшко Шосе Клон Еко, вили Пресяшко Шосе Линия 2, вили Пресяшко Шосе Линия 4, вили Пресяшко Шосе Линия З, бл.  Вили, вили Металик, вили Металик Горен; Местност Стратеш: бл.  Вила, вили Стратеш Борис, бл.  Вила, туристически Дом; Сирко Станчев: 11, 9; Хан Кубрат: 24, 3, бл.  Леярна, сервиз Жигули
На 14.10.2014 г. /10:01 - 16:00 ч/ - Пещерна   Антон Страшимиров: 2; Васил Петлешков: 11, 13, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 36; Витска Долина: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 5, 6, 7; Гео Милев: 1, 3, 4, 5, 9; Георги Бенковски: 10, 12, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Елин Пелин: 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 8; Иван Вазов: 20; Любен Каравелов: 1, 2, 4, 6; Панайот Волов: 1, 2; Пейо К.яворов: 11, 11А, 11Б, 11В, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 7А, 9; Христо Ботев: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9
На 14.10.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - Орешак, Общ. Троян   Димитър Ралков: 1; Еделвайс: 4; Осъм: 5; Хемус: 30
На 14.10.2014 г. /11:00 - 13:00 ч/ - Троян, Общ. Троян   Вежен: 36, 38, 46, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 61; Ген.карцов: 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 263, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 362, 364, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 396, 398, 404, 406, 410, 412, 414, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 432, 434, 436; Грънчарска: 1, 2; Македония: 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55; Търнето: 28, 8, бл.  Аврора

На 15.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Ъглен   Георги Раковски: 1, 5, 7; Еделвайс: 3, 4, 5, 6; Изгрев: 1; Изток: 1, 1А, 5, 7; Илия Волен: 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48А, 51, 53, 57, 61, 63, 63А, 65, 69; Любен Каравелов: 13А, 15; Цар Симеон: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2А, 3, 33, 4, 6, 7, 8, 9; Чайка: 1, 10, 11, 12, 13, 18, 2, 2А, 3, 4, 6
На 15.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Угърчин   Александър Стамболийски: 1, 1А, 2, 3, 5; Баба Тонка: 18, 2, 4, 6, БЛ. СКЛАДОВА БАЗА; Васил Левски: 1, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29А, 3, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 9, БЛ. СКЛАДОВА БАЗА; Вълчо Русковски: 19, 21, 27, 29, 32, 34, 36, 38; Ген.гурко: 9; Георги Иванов: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Голи Рът: 1, 2, 4, 6; Горник: 1, 2, 3, 4, 7, 9; Доростолска: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Кокиче: 3; Новоселска: 1, 2, 3, 4; Освобождение: 50, 63, 65, 67, 69, 71, 73; Осми Март: 1; Пейо К.яворов: 12, 7; Петър Берон: 1, 5, 7, 9; Поп Андрей: 11, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 35, 4, 7, 9; Теменуга: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 22, 6, 6А, 7, 8; Шипка: 1, 3, 32, 41, 43; Шумака: 2, 28, 4, 6; Явор: 10, 14, 18, 22, 24, 3, 50, 70, 8
На 15.10.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - Бежаново, Общ. Луковит   Алеко: 11, 4, 7, 9; Александър Стамболийски: 1, 11, 13, 15, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Ангел Кънчев: 2, 3, 4; Асен Златаров: 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Аско Махмудов: 12, 14, 15, 17, 2, 21, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Бачо Киро: 1, 2, 3, 8; Беласица: 1, 11, 2, 3, 4, 47, 51, 6; Боровец: 2, 3; Бръшлян: 11, 12, 18, 7, 1, 3, 4; Васил Левски: 4; Вежен: 2, 4, 8; Вит: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 22, 3, 32, 34, 36, 38, 39, 4, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 55, 57, 59, 6, 7, 8, 9; Гео Милев: 8; Георги Бенковски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 29, 3, 30, 32, 33, 37, 4, 5, 7, 8, 9; Георги С.раковски: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Димитър Полянов: 12; Добри Комитата: 1, 1, 10, 12, 14, 16, 23, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 7; Дунав: 10, 14, 16, 18, 20, 22, 7, 1, 17, 3, 8; Иван Вазов: 1, 2, 4; Иван Иванов: 1, 10, 12, 2, 4, 5, 7, 8, 9; Иван Роснев: 1, 13, 3, 7, 9; Искър: 1, 11, 14, 16, 17, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 4, 40, 6, 8, 9, 23, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 6; Йордан Йовков: 1, 3; Калето: 1, 2, 5, 7; Клокотница: 1, 12, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 7, 8, 9; Козлодуй: 1, 11, 13, 3, 5, 7; Мир: 1, 2; Никола Йонков Вапцаров: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Никола Цоцов: 1, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 25, 29, 3, 34, 4, 5, 6, 8, 9, 1, 2, бл.  Уо Тп 8; Опълченска: 1, 2, 4, 7; Орелец: 1, 2, 3; Осми Март: 1, 10, 2, 3, 4, 6, 8; Осогово: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Отец Паисий: 1; Панайот Волов: 1; Патриарх Евтимий: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Пейо К.яворов: 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8; Плевен: 100, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 115, 116, 119, 120, 121, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 140, 142, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 1, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 4, 42, 44, 45, 46, 48, 5, 54, 6, 7, 74, 9, 57, 61, 63, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Първи Май: 1, 10, 2, 3, 5, 6, 8; Сергей Румянцев: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21; Сини Вир: 11, 12, 13, 14, 15, 4, 8; Сливница: 1, 14, 2, 4; Стара Планина: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 5, 51, 53, 54, 56, 58, 59, 6, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 7, 71, 75, 8, 9; Стефан Караджа: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9; Стублата: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 59, 61; Филип-тотю: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Христо Ботев: 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Христо Смирненски: 17, 20, 22, 24, 26, 28, 4, 6, 9, 5; Христо Татарлийски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 29, 3, 5, 7, 8, 9; Юрий А.гагарин: 1, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 24, 25, 27, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6 ; Дерманци; Александър Стамболийски: 18, 36, 39, 41, 43, 51; Васил Левски: 22; Георги Бенковски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 5, 7, 9; Георги Раковски: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 40а, 41, 46, 48, 50, 52, 56, 60, 62, 64; Крайна: 1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Куделин: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 7, 8, 9; Любен Каравелов: 25, 27, 29, 31, 36, 37, 38, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56; Мизия: 27, 29, 32, 34, 36; Околовръстна: 15, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 54, 56, бл.  Уо Тп 14; Скобелев: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Цар Борис 1: 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54 ; Драгана; Александър Стамболийски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 6, 9; Беклемето: 1, 10, 12, 14, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Васил Коларов: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 32; Васил Левски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Гео Милев: 1, 1 А, 2, 3, 4; Георги Бенковски: 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 1а, 2, 21, 25, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 59, 61, 63, 65, 67; Горник: 1, 3, 5; Гороглед: 1, 10, 12, 18, 2, 20, 3, 6, 8; Гоце Делчев: 1, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 2, 6, 8, 9; Иван Вазов: 10, 12, 14, 3, 4, 6, 8; Изгрев: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 32, 32а, 34, 34а, 36, 7, 8, 9; Калето: 1, 14, 16, 4, 6; Каменица: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 22, 24, 6, 8; Коларска: 1, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 35, 4, 5, 6, 7, 9; Ловешка: 1, 11, 12, 13, 15, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 4, 5, 8; Любен Каравелов: 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 34, 36, 9; Оборище: 2, 2б, 4, 6, 8
На 15.10.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Рибарица, Общ. Тетевен   Брязово: 10, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 50, 51, 54, 55, 58, 62, 64, 65, 71, 73, 75; Георги Бенковски: 18, 30; Даковото: 37; Иван Вазов: 157
 На 15.10.2014 г. /09:45 - 16:00 ч/ - Дерманци   Александър Стамболийски: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 4, 5, 9, 22, 24, 29, 31, 33, 35, 37; Баба Тонка: 1, 10, 2, 4, 6, 8; Бачо Киро: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 20; Бузлуджа: 2, 3, 5; Васил Левски: 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 892, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4, 40, 5, 6, 7, 8, 9, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 64, 66, 68, 70; Васил Петлешков: 10, 12, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Вежен: 1, 3; Вит: 13, 1, 5, 7; Ген. Столетов: 1, 10, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 14, 16, 18, 9, 11, 20, 9; Георги Бенковски: 1, 3, 4, 6, 8; Георги Раковски: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 5, 6, 7, 8, 9; Гоце Делчев: 1, 12, 13, 14, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Дърман: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Захари Стоянов: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 3, 5, 6, 8, 9, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46; Иван Вазов: 1, 2, 3; Иван Рилски: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Керамична: 2; Козлодуй: 2, 3, 5; Крайбрежна: 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 3, 5, 7, 9, 4, 6, 8, бл.  Мелница; Любен Каравелов: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 34, 35, 40, 42, 44, 46; Мизия: 1, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 28, 3, 4, 5, 6, 8; Оборище: 11, 13, 15, 2, 25, 27, 29, 31, 4, 6, 8, 1, 13, 3, 5, 7, 9; Околовръстна: 100, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 84, 86, 90, 92, 94, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 91, 95, 97, 99, 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 81, 83, 85, 87, 89; Опълченска: 1, 11, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Отец Паисий: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Панайот Волов: 12, 2, 3, 5, 6, 8; Пейо К.яворов: 2, 4; Петко Д.петков: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Подполковник Калитин: 2, 3, 6, 7, 8, 9; Преслав: 10, 12, 6, 8; Райко Даскалов: 2, 4; Райна Княгиня: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 4, 6, 7, 8, 9, 15, 18, 20, 22, 24; Свети Свети Кирил И Методи: 10, 11, 12, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Струмица: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 5, 7, 9, 1, 3, 4, 6, 8; Съединение: 1, 11, 13, 2, 4, 5, 7, 8, 9; Тракия: 1, 11, 12, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44; Трети Март: 10, 11, 13, 15, 17, 19, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Филчов Връх: 2; Хаджи Димитър: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Хан Аспарух: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Хан Крум: 1, 2, 4; Хан Кубрат: 1, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6; Христо Ботев: 1, 10, 14, 14а, 2, 3, 4, 5, 61, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42, 37, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 67, бл.  Офис Кт, павилион; Христо Чернопеев: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Цар Борис 1: 1, 10, 2, 3, 4, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 5, 7, 9; Цар Калоян: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 3, 31, 35, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 16, 21, 23, 27; Цар Симеон: 1, 4, 6, 17, 18, 20, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 49; Шипка: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; Юрий А.гагарин: 11, 13, 17, 19, 2, 23, 25, 2а, 3, 6, 75, 8, 9; Яне Сандански: 1, 2, 3, 5, 6 ; Угърчин; Горник: 1
На 15.10.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - Български Извор   Баба Тонка: 1, 2, 3, 4, 5, 7; Бузлуджа: 1, 10, 12, 14, 4, 7, 8, 2; Вит: 1, 2; Демокрация: 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 112, 114, 118, 120, 122, 83, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 146, 2, 37, 39, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 88, 48, 50; Дунав: 10, 4, 8; Здравец: 1, 2, 4, 6, 8; Иван Вазов: 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 4, 6, 8, 9, 5; Извора: 1, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Мах.начови Воденици: бл.  Къща Мария; Местност Белилото: бл.  Пс; Отец Паисий: 1, 2; Панайот Волов: 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Пирин: 1, 3, 4, 5; Райна Княгина: 1, 13, 15, 17, 2, 21, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Рила: 10, 11, 5, 6, 7, 8, 9; Родопа: 1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Стара Планина: 2, 4; Тодор Каблешков: 1, 10, 12, 14, 18, 19, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Тракия: 1, 11, 13, 17, 4, 5, 6, 7, 8; Филип-тотю: 2, 3; Хаджи Димитър: 1, 2, 3, 4, 6; Христо Ботев: 1, 12, 14, 15, 2, 22, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 45, 53, 57, 47, 49, 55, 61, бл.  Центъра До Училището; Шипка: 1, 2, 3, 4, 6, 5 ; Галата; Александър Стамболийски: 1, 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 26, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Антон Иванов: 1, 11, 13, 15, 17, 3, 5, 7; Бялка: 1, 2, 3, 6; Васил Левски: 101, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 102, 104, 51, 59, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 9, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 1, 100, 24, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 56, 57, 58, 6, 60, 62, 1, 10, 103, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 4, 41, 43, 5, 7, 8, 9, 32; Вела Пеева: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Габаре: 11; Георги Бенковски: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 26; Георги Кирков: 1; Гергана: 1, 2, 3, 4; Димитър Благоев: 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 25, 4, 5, 6, 7, 9, 21, 6; Димитър Полянов: 10, 15, 8, 13, 2, 3, 5, 6, 7, 8; Еделвайс: 10, 12, 14, 4, 6, 8; Иван Козарев: 1, 3, 4, 6; Иван Туйков: 10, 12, 14, 16, 18, 1, 10, 5, 8; Йордан Йовков: 11, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 26, 27, 5; Йорданка Николова: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Капитан Петко Войвода: 10, 12, 14, 15, 20, 22, 23, 25, 1, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Лазар Станев: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 5; Лиляна Димитрова: 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 6; Малина: 1, 5; Малчика: 1, 10, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 6, 8, 16; Митко Палаузов: 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Никола Вапцаров: 1, 10, 2, 4, 6, 8; Никола Парапунов: 1, 3, 5, 7; Пейо К.яворов: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 4, 6, 7, 8; Пенка Михайлова: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 8, 9; Пеньо Пенев: 1, 2, 3, 5, 7, 9; Пещера: 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Свилен Русев: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Сергей Румянцев: 1, 11, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Стефан Караджа: 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6; Стоян Едрев: 1, 10, 11, 12, 14, 3, 5, 6, 7, 8, 9; Хаджи Димитър: 12, 14, 16, 18, 2, 20, 4, 6; Хан Аспарух: 1, 11, 13, 4, 5, 6; Христо Ботев: 11, 13, 15, 21, 22, 25, 26, 28, 33, 37, 39, 41, 53, 55, 57, 59, 63, 1, 2, 3, 4, 6, 8, 34, 36, 40, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 77, 79, 85, 87, 89, 91, 95; Христо Кърпачев: 10, 12, 15, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 35, 37, 39, 5, 7, 8, 9; Христо Смирненски: 13, 15, 17, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 5; Цар Самуил: 1, 2, 4; Цар Симеон: 1, 2, 3, 5 ; Малка Желязна; Александър Стамболийски: 10, 12, 14, 18, 20, 3, 4, 8, бл.  Тп 1 Центъра; Бузлуджа: 1, 2, 4, 5, 6; Васил Левски: 1, 11, 12, 3, 4, 5, 8, бл.  Центъра Кметството; Витоша: 1, 3, 5, 7, 9; Двадесет И Трети Септември: 1, 2, 4, 5, 6, 7; Девети Май: 11, 21, 2а, 4, 4; Додьо Маринов: 4, 8; Йото Влахов: 32; Клокотница: 10, 12, 2, 5; Ком: 1; Матей Петков: 10, 2, 4, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28; Мах.байовене: , , 44, бл.  Вила, къща Бочо, къща Въло, къща Гена, къща Гергана, къща Илиан, къща Йорданка, къща Кольо, къща Лазар, къща Марин, къща Мария, къща Поля, къща Станиела, къща Станислав, къща Тодор
На 15.10.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - Тетевен   Васил Левски: 1, 2, 4, 6; Георги Бенковски: 1, 11, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, БЛ. КИЛИЙНО УЧИЛИЩЕ, УО НА ТП16; Иван Вазов: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 6, 8, БЛ. КАСЕТА УО НА ТП16, УО НА ТП16, ЦЕНТЪРА УО КАСЕТА ДО ЦКБ; Сава Младенов: 1; Христо Ботев: 1, 11, 3, 5, 7, 9

На 16.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - ТП-5, Луковит
На 16.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Беленци   Бузлуджа: 1, 10, 11, 12, 13, 17, 2, 3, 4, 6, 8, 9; Георги Бенковски: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 26; Главна: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 5, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 63, 64, 65, 68, 70, 72, 73, 75, 76, 78, 79, 79А, 80, 82, 83, 84; Деница: 1, 2, 3, 4, 5; Каноското: 10, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 29, 9; Обзор: 1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 5, 7, 8; Оборище: 1, 11, 2, 3, 5, 6, 7, 8; Пазара: 3, 5, 7; Ратица: 1, 2, 3, 5, 7; Рила: 1, 3, 4; Свети Илия: 4; Синчец: 3, 6, 8; Стара Планина: 10, 12, 14, 32, 4, 6, 7, 8; Тодоришка: 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Чавдар: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 3, 4, 8, 9; Шипка: 3, 5, 7
На 16.10.2014 г. /08:15 - 16:00 ч/ - Луковит   Ген.гурко: 11, 3, 5, 9; Гето Йошев: 13, 15, 19, 21, 27; Йордан Йовков: 11, 12, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Княз Борис 1: 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 9; Панака: 1, 2, 4, 6; Цар Симеон 1: 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 6
На 16.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Български Извор   Мах.начови Воденици: БЛ. КЪЩА МАРИЯ ; Малка Желязна; Витоша: 1
На 16.10.2014 г. /12:00 - 15:00 ч/ - Тетевен   Асен И Петър: 18, бл.  Уо На Тп18; Атанас Некович: 1, 2; Баньо Маринов: 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 2, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99; Безименна: бл.  Уо На Тп1 Манастирски Дол; Боева Могила: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 8, бл.  Уо На Тп37; Братя Хаджи Иванови: 1, 2, 3, 4, 5; Васил Йонков: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл.  Уо На Тп20; Вежен: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 7, 8, 9, 1, 2, 4, 5, 6; Върбанчовец: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Димитър Д.стойчев: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Емил Марков: 11, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 46, 48, 50, 52, 54, 1, 12, 14, 16, 18, 3, 5, 6, 8, 9, 33, 66, 68, 70; Захари Стоянов: 6, 8; Иван Фурнаджиев: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 28; Илия Темелски: 18, 20, 22, 24, 31, 33; Кардан: 14; Крачун Иванов: 6; Лальо Пеев: 3, 6; Марин Урманов: 11, 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 3, 35, 37, 39, 4, 6, 7, 8, 9; Мария Удренова: 17, 2; Марко Йончев: 3; Махала Равнище: бл.  Вила, къща Андрей, къща Михал; Михал Казначея: 3, 4; Михал Кефалов: 1, 2, 3; Нейо Крачунов: 10; Палтен: 1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл.  Уо Та Тп17; Прокоп: 1, 5, 7; Симеон Куманов: 20, 32, 34; Стара Планина: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Стефан Павлов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Стоян Костов: 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Усин Керим: 10, 12, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 25, 4, 6, 9; Христо Габровчето: 1, 11, 15, 19, 21, 23, 3, 5; Христо И К.цакови: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 5, 7, 9, 1, 2, 4, 6; Чаира: 3, 5, 7; Червен: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9
На 16.10.2014 г. /12:15 - 15:00 ч/ - Тетевен   Бели Вит: 103, 107, 113, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, бл.  Уо На Тп5; Ключ: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 2а, 3, 32, 34, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Махала Драгиновдол: бл.  Вила, къща Иван, къща Лазар; Топлика: 1, 3, 5, бл.  Вила

На 17.10.2014 г. /08:01 - 16:00 ч/ - община Луковит - ТП-56
На 17.10.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ -  ДДМУФСИ гр. Луковит
На 17.10.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - Васильово   Александър Стамболийски: 1, 11, 15, 17, 5, 6, 7, 9; Васил Левски: 1; Георги Бенковски: 107, 115, 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 27, 29, 3, 30, 4, 5, 7, 9; Георги Димитров: 100, 102, 104, 199, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 229, 231, 232, 235, 237, 239, 241, 247, 249, 251, 253, 255, 26, 98, 103, 105, 109, 111, 113, 117, 119, 125, 131, 133, 137, 139, 141, 147, 149, 151, 157, 159, 161, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 189, 190, 193, 44, 46, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 69, 70, 72, 78, 82, 86, 88, 90, 92, 1, 10, 12, 13, 15, 16, 22, 25, 27, 29, 3, 39, 4, 5, 6, 7, 8, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 41, 43, 44, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 67, 69, 72, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 99, бл.  Кметство Центъра, уо На Тп1, бл.  Уо На Тп2, бл.  Уо На Тп3, бл.  Уо На Тп4; Иван Цачев Василев: 1, 3, 5; Илия Кръстев: 2, 4, 6, 8; Суходолска: 153, 154, 2; Христо Андреев: 15, 17, 21, 23, 25, 27; Юрий А.гагарин: 10, 16, 2, 4, 8 ; Рибарица, Общ. Тетевен; Баба Тонка: 1, 13, 15, 19, 21, 23, 3, 5, 9; Басарим: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 3, 31, 33, 39, 4, 41, 6, 8, 9, 3; Брязово: 10, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 47, 50, 51, 54, 55, 58, 62, 64, 65, 71, 73, 75, 1, 11, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, бл.  Местност Преграда, п.и.№ 042033; Васил Левски: 1, 13, 2, 21, 23, 25, 27, 3, 32, 33, 4, 5, 6, 8, 3; Вежен: 10, 19, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 21, 24; Ген.владимир Вазов: 2, 21, 3, 4, 3; Георги Бенковски: 1, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 109, 111, 113, 114, 115, 117, 119, 121, 122, 134, 188, 82, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 99, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 2, 20, 22, 3, 307, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 110, 112, 122, 123, 125, 127, 135, 16, 330, 83, 112, 114, 116, 122, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 170, 171, 112, 91, 165, 173, 174, 175, 177, 179, 176, 181, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221, 222, 223, 224, 225, 244, 436, 85, 179, 232, 330, 335, 337, 347, 349, 351, 355, 362, 363, 365, 366, 367, 369, 370, 371, 372, 373, 377, 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386, 388, 392, 394, 400, 402, 18, 30, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 66, 69, 70, 71, 73, 75, 226, 229, 230, 231, 232, 233, 235, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 247, 248, 249, 250, 252, 253, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 270, 272, 274, 276, 280, 265, 269, 271, 273, 277, 279, 282, 283, 286, 287, 288, 289, 290, 292, 293, 294, 295, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 319, 320, 321, 322, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 336, 338, 339, 340, 344, 348, 350, 352, 354, 358, 366, 326, 410, 387, 393, 395, 397, 401, 403, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 415, 417, 418, 420, 424, 426, 428, 430, 432, 436, 72, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, бл.  Къща; Георги Иванов: 3, 5; Горуньово: 1, 10, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 15, 20; Гугла: 10, 2, 4, 8; Даковото: 1, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 5, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 6, 63, 64, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 8, 80, 82, 84, 86, 88, 9, 94, 96, 37, 46; Дурашкото: 1, 11, 13; Еделвайс: 14, 16, 2, 22, 26, 6; Заводна: 10, 11, 12, 2, 3, 5, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 28, 29, 9, 5; Захари Стоянов: 10, 12, 13, 14, 2, 20, 22, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 35, 49, 6, 63, 65, 67, 69, 8, 1, 10, 11, 2, 4, 5, 7, 9; Иван Вазов: 1, 157, 2, 4; Иван Капетан: 17, 19, 21, 23, 25, 6; Иглика: 1, 12, 2, 4, 6, 8; Кокиче: 1, 3, 4, 8; Костина: 1, 10, 11, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 21, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 37, 4, 41, 43, 45, 47, 5, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 69, 9, 128, 5, 7, 8, 9, бл.  Вила Надежда, сцена За Традиц. Мероприятия; Краището: 3; Крайречна: 41, 42, 43, 5, 7; Лало Войвода: 1, 103, 11, 13, 3, 4, 5, 7, 8, 9; Лъга: 1, 2, 3, 5, 6; Любен Каравелов: 1, 11, 12, 14, 21, 3, 4, 5, 7, 8; Нецов Дол: 1, 11, 19, 2, 4, 5, 6, 7, бл.  Селскост. Постройка; Никола Вапцаров: 10, 11, 13, 15, 17, 19, 8, 12, 17, 2, 5, 6, 9; Отец Кирил: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 23, 24, 26, 45, 5, 8, 40; Отец Паисий: 1, 2; Павлов Дол: 10, 12, 14, 15, 16, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 14, 18, 20, 22; Пангарата: 1, 2; Петко Войвода: 3; Просвета: 2; Стара Рибарица: 1, 10, 12


Врачанска област
На 13.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Гложене,  Общ. Козлодуй   Александър Стамболийски: 1;  Васил Коларов: 11, 40, 44, 46, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 76, 80, 84, 86, 90;  Гео Милев: 13, 15, 19, 2, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 4, 7;  Кирил И Методий: .7, 1, 10, 11, 12, 14, 20, 24, 4, 6, 8;  Рила: 1, 11, 15, 3, 4, 5, 7, 8;  Скът: 1, 4, 5, 8;  Стефан Караджа: 2
На 13.10.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - Враца   Климент Охридски: 14
На 13.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Бяла Слатина   Акация: 105, 107, 14, 22, 24, 30, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 97, 99;  Алеко Константинов: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 22, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 4, 6, 8;  Александър Стамболийски: 100, 102, 104, 106, 108, 110, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 92, 94, 96, 98,  114, 116, 120, 124, 71, 73, 75, 77, 77а, 79,  51;  Бачо Киро: 15, 17, 21, 33, 86, 90, 92;  Васил Петлешков: 10,  10, 11, 5, 7, 9;  Димитър Благоев: 110;  Д-р Петър Берон: 2, 2л;  Дунав: 1, 2, 4, 5, 7, 8;  Захари Стоянов: 51;  Здравец: 13, 15, 26, 33, 34, 36, 38,  9;  Златия: 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41,  77;  Иванчо Съйнов: 41;  Климент Охридски: 68;  Ком: 2, 2а, 3, 4, 5;  Крайбрежна: 1, 10, 16, 18, 19;  Латинка: 10, 12, 23, 28, 30, 31, 34, 47, 51,  1, 9;  Ломска: 1, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 3, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 5, 50, 62а, 7,  16а, 18, 60, 62, 62а, 64а, 66,  33, 38, 54,  35, 43, 56, 58, 60, 66,  60а;  Месност Трънския Баир: бл.  Склад;  Местност Агеното Бранище: бл.  2-ри Стоп.двор;  Местност Край Града: бл.  Кошари;  Пирин: 11;  Рила: 10, 11, 14, 15, 16, 18, 22, 24, 28, 3, 30, 32, 4, 4а, 5, 6, 7, 8;  Родопи: 21;  Росица: 10, 11, 12, 7, 9;  Сердика: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 6, 7, 8, 9;  Сладница: 58, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 95;  Солунска: 16, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 44;  Стара Планина: 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 4, 6, 9;  Струга: 10, 14, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33,  10б,  20, 35;  Хан Аспарух: 1, 1а, 2, 4;  Хан Крум: 121, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 140, 142, 144, 146
На 13.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Гложене,  Общ. Козлодуй   Братя Миладинови: 10, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 26, 6;  Васил Коларов: 1, 100, 102, 104, 106, 110, 114, 116, 118, 120, 121, 144, 32, 56, 92,  БЛ. 1;  Искър: 12, 13, 14, 16;  Юрий Гагарин: 10, 11, 13, 16, 18, 22, 24, 25, 6, 8
На 13.10.2014 г. /08:45 - 16:30 ч/ - Бъркачево   9-ти Май: 1;  9-ти Септември: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 36, 38, 4, 40, 46, 7, 9,  2, 3, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68;  Александър Стамболийски: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 8,  18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 5, 7;  Безименна: 1;  Васил Коларов: 10, 3, 5, 8,  11, 12, 13, 15, 16, 17, 22, 7,  14;  Васил Левски: 1, 10, 12, 2, 26, 3, 4, 6, 8,  11, 13, 14, 17, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 32, 36, 38, 7,  1, 25, 27, 29, 42, 44, 46, 48, 50,  22, 25;  Георги Бенковски: 10, 12, 14, 2, 4, 6, 8, 9,  10, 16;  Георги Димитров: 11, 12, 13, 15, 16, 2, 20, 22, 23, 24, 3, 32, 4, 46, 5, 6, 7, 8, 9,  19, 21, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33а, 34, 35, 36, 37, 42, 44, 46, 52;  Георги С. Раковски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 3, 8,  20, 24, 25, 26, 28, 29;  Димитър Благоев: 1, 11, 12, 13, 15, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 3, 30, 32, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  19, 21, 23;  Дружба: 2, 4, 6;  Здравец: 12, 16, 18, 6, 8;  Кирил И Методий: 1, 11, 12, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Любен Каравелов: 10, 11, 13, 14, 16, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 3, 4, 5, 7,  1, 11, 12, 21;  Маршал Толбухин: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 3, 8,  1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  Местност Вутов Геран: бл.  Пс;  Местност Криволя: бл.  Мелница;  Местност Фазанарията: бл.  Пс;  Никола Вапцаров: 14, 16, 22, 4, 6, 8,  60;  Опълченска: 1, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 8, 9,  15, 17,  1, 6;  Райко Даскалов: 1, 10, 14, 16, 2, 4, 5, 6, 7, 8;  Роза: 2, 3;  Скът: 10, 4, 8,  14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28,  2,  32, 38;  Странджа: 10, 16, 3,  12, 14, 16, 5, 7, 8, 9,  7;  Хаджи Димитър: 12,  8;  Хан Аспарух: 1, 10, 11, 12, 3, 4, 6, 7, 8;  Христо Ботев: 1, 10, 12, 18, 2, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7,  13, 15, 17, 19, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 48;  Христо Смирненски: 2, 4;  Цар Калоян: 11, 12, 13, 14, 2, 5, 8, 9;  Шипка: 1, 12, 14, 16, 18, 7, 9,  1, 2, 3, 4, 6, 8, 9;  Юрий Гагарин: 1, 10, 13, 2, 3, 5, 8, 9;Враняк;  Байкал: 10, 12, 16, 18, 2, 5, 8;  Божур: 12, 2;  Вежен: 18, 2, 5;  Вихрен: 1, 4, 5, 9;  Волга: 4, 6, 8,  5;  Ген. Столетов: 10, 11, 15, 21, 22, 3, 6, 7, 8, 9;  Дружба: 18, 20, 3, 5;  Ивайло: 1, 11, 4, 5, 6, 8,  1а, 2;  Иван Стаменов: 1, 11, 13, 3, 7, 9;  Карл Маркс: 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 7,  1, 7;  Ком: 2, 4, 6;  Лало Цолов: 10, 12, 15, 17, 18, 22, 29, 3, 30, 4, 6, 8,  13,  5;  Люляците: 10, 11, 12, 14, 15, 19, 21, 5, 6, 7, 8, 9,  13;  Мак: 4, 6а, 7, 8;  Марко Вутков: 1, 10, 12, 14, 2, 4, 5, 6, 8, 9;  Мир: 1, 17, 19, 2, 3, 5, 6, 8, 9,  8;  Мургаш: 1,  3, 5;  Наса Христова: 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;  Никола Вапцаров: 10, 12, 3, 4, 6,  6;  Оборище: 1, 11, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 3, 4, 5, 6;  Одрин: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 31, 33, 6, 7, 8, 8а,  2, 4, 5, 6, 7;  Орешака: 5;  Орлин Василев: 1, 10, 12, 2, 4, 8;  Павел Стефанов: 11, 12, 13, 14, 17, 18, 22, 3, 4, 5, 6, 8, 9,  12, 16, 19, 27;  Петко Дочев: 10, 12, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 8,  12, 31,  3, 4, 5, 6, 7, 8;  Петър Филев: 10, 11, 12, 14, 3, 6, 7, 8, 9,  11, 13, 14, 18, 19, 20, 23, 25, 29, 31, 41;  Пирин: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9,  2, 4;  Радецки: 1, 10, 13, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9;  Рашов Дол: 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8;  Рила: 1, 2, 3;  Роза: 2;  Росица: 4, 6, 8;  Русалка: 3, 4, 5;  Скът: 1, 2, 4;  Солун: 10, 11, 12, 5, 7, 9,  11, 13, 14, 15, 2, 4, 6, 7, 8;  Стопански Двор: 1,  бл.  Стопанска Сграда-краварник;  Странджа: 1, 2, 5, 6, 8;  Тракия: 1, 12, 2;  Хан Аспарух: 1, 11, 14, 15, 3, 4, 5, 7, 8, 9;  Цар Асен: 6;  Цар Калоян: 1, 10, 12, 18, 20, 24, 26, 3, 5, 8;  Шар Планина: 2, 5;Върбица,  Общ. Враца;  Аврам Митев: 1, 13, 15, 16, 2, 24, 3, 4, 5, 6, 9,  12, 14, 23, 24, 25, 30, 32, 7,  8;  Александър Стамболийски: 1, 3, 5;  Арда: 5;  Бачо Киро: 1, 2;  Бузлуджа: 1, 3, 4, 5, 6, 8;  Васил Левски: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 4, 6, 8, 9,  12;  Васил Недков: 1, 18, 2, 25, 3, 41, 7, 8,  13, 14, 16, 18, 19, 21, 24, 27, 29, 31, 33, 36, 40, 42;  Вела Пеева: 7;  Витоша: 1, 2, 3, 4,  3;  Волга: 1, 10, 12, 13, 14, 2, 3, 9,  1, 2;  Вълчо Химирски: 1, 6, 7, 8,  4;  Ген. Гурко: 1, 6;  Ген. Столетов: 1, 2, 8,  6;  Георги Бенковски: 1, 10, 11, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 3, 37, 4, 5, 6, 8, 9;  Георги Димитров: 1, 10, 15, 2, 4, 6, 7, 8;  Георги Маринков: 10, 12, 15, 17, 19, 25, 27, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 7, 9,  10, 12, 29, 35, 36;  Д-р Петър Берон: 1;  Драва: 1, 6, 7, 8;  Дунав: 4, 6;  Захари Стоянов: 17,  17, 18;  Здравец: 1, 2, 3, 33;  Иван Нивянин: 1,  2;  Искър: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9,  3;  Люлин: 1, 2, 3, 5;  Маршал Толбухин: 1, 10,  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
На 13.10.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - Козлодуй   Безименна: БЛ. №83, ПЛОЩАДКА АЕЦ КОЗЛОДУЙ;  Васил Коларов: 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8;  Жилищен Комплекс 2а: БЛ. 83;  Жилищен Комплекс-3: БЛ. 83, СТАРИЯ ПАЗАР;  Кирил И Методий: 1, 3;  Освободител: 49;  Паисий Хилендарски: 1, 10, 1А, 2, 2А, 2Б, 4, 6;  Симеон Русков: 2, 34;  Христо Ботев: 1
На 13.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Враца   Ген. Скобелев: 10,  БЛ. ГАРАЖ;  Георги Бързашки: 16;  Кръстьо Българията: 54
На 13.10.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Враца   Арда: 10 вх.В
На 13.10.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Главаци   Йордан Стоянов: 21;31;34;19;17;15;18;11;22;9;  Ален мак;3;4;6;9;11;13;15;8;17;10
На 13.10.2014 г. /12:15 - 16:00 ч/ - Боденец   Антон Иванов: 1, 10, 12, 14, 18, 2, 20, 21, 24, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 8;  Веслец: 1, 2, 3;  Вит: 1,  2, 3, 9;  Дунав: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 8;  Иван Вазов: 1, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 5, 6, 7, 8;  Родопи: 2, 3;  Янтра: 1, 2
На 13.10.2014 г. - На 14.10.2014 г. /12:30 - 15:30 ч/ - Боденец   Александър Стамболийски: 1, 10, 16, 18, 2, 22, 24, 3, 4, 5, 8;  Арда: .1;  Боденски Дол: 1;  Витоша: .8, 3, 4, 5, 6;  Волга: 1, 2, 3;  Георги Димитров: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 6, 8, 9;  Дъб: 1;  Здравец: 1, 3, 5, 6;  Никола Вапцаров: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 2, 3, 3 А, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Оборище: 10, 11, 12, 14, 4, 6, 9;  Пирин: 1, 12, 3, 4,  5, 6, 7, 8;  Плиска: 1, 10, 5, 8;  Рила: .1, 9;  Христо Ботев: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Шипка: .1, .3
На 13.10.2014 г. /12:45 - 16:00 ч/ - Мизия   Бузлуджа: 1, 11, 15, 17, 19, 20, 3, 6;  Георги Димитров: 1, 10, 11, 11-а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  бл.  Рт Нн Тп №3,  бл.  Рт Нн Тп №4, старата Община;  Георги Кирков: 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 29, 33, 4, 5, 6, 7, 9;  Йордан Йовков: 1, 10, 2,  3, 4, 5, 6, 8;  Кузман Янкулов: 44,  .6, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 3, 4, 5, 7, 8;  Лазар Драйчев: 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 3, 4, 5, 9,  бл.  Рт Нн Тп №3;  Люлин: 1, 15, 3, 5, 7, 9;  Мургаш: 1;  Общежитие: 2, 3;  Осогово: 2, 4, 6;  Перущица: 1, 10, 10,  2, 3, 4, 5, 7, 8, 9;  Петко Банков: 1,  1, 2,  бл.  Мл. Об-тие, младежко Общежитие, рт Нн Тп №3;  Петко Йотов: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 4, 5, 6, 8, 9;  Петър Атанасов: бл.  Рт Нн Мтп №16;  Сергей Румянцев: 24;  Средна Гора: 10, 12, 14, 2, 4, 6;  Страцин: 10, 10,  11, 15, 17, 2, 4, 5, 7, 9;  Тодор Каблешков: 12,  .3, 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Цветко Палибачийски: 1, 10, 11, 12, 3, 3,  5, 7, 8, 9;  Юрий Венелин: 1, 18, 3, 5;Хърлец;  9-ти Септември: 13, 24, 28, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 48, 50, 52,  15, 9;  Александър Стамболийски: 10, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9,  13, 15, 19, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46,  47, 49, 51, 53, 55, 57, 61,  20,  50,  59,  63,  бл.  1;  Антим I-ви: 1, 3, 3а, 5, 7, 8,  2;  Безименна: бл.  Дозиметричен Пост Аец;  Благой Иванов: 16, 4, 6,  2,  28, 30, 32, 34, 42;  Васил Воденичарски: 10, 11, 15, 19, 2, 21, 24, 25, 3, 31, 32, 33, 4, 41, 5, 7, 8;  Васил Левски: 1, 2, 3, 4;  Васил Петлешков: 2, 3, 4;  Вела Пеева: 1, 10, 12, 14, 16, 17, 2, 22, 3, 4, 5, 7, 8, 9;  Витоша: 1,  23, 4, 6;  Георги Димитров: 1, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 9,  1, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 4, 41, 43, 6,  1810,  38, 43, 45, 5;  Георги С. Раковски: 23,  .29, .30, 15, 21, 23, 32, 34, 36, 42, 44, 46, 50, 54, 58;  Дафинка Чергарска: 10, 12, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 5,  12,  15;  Димитър Благоев: 1, 2, 3, 5;  Добруджа: 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Драва: 15, 16,  2,  6, 8,   3;  Елин Пелин: 1, 3;  Иван Вазов: 1, 15, 19, 21, 23, 25, 9,  1, 3, 4, 6,  27;  Искър: 10,  1, 5, 8;  Калето: 13;  Кап. Петко Войвода: 51, 52, 53, 54, 56, 57, 60, 63, 64, 65, 66, 69;  Кирил и Методий: 12, 14, 23, 27, 31, 7;  Кольо Фичето: .26, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 34, 40, 41, 43, 49, 51;  Л.живкова: 19, 24, 25,  26, 26,   5;  Любен Каравелов: 1, 10, 12, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Марица: 1, 11, 13, 15, 3, 5, 9,  1, 13;  Местност Селскостопански Двор: бл.  Пс;  Мизия: 1, 2, 4, 6, 8, 9;  Минзухар: 3;  Мир: 10, 2, 4, 5, 6, 8,  11, 15, 9;  Митко Палаузов: 1, 2, 3;  Неофит Рилски: 3;  Никола Вапцаров: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 4, 41, 47, 49, 5, 7,  53;  Оборище: 10, 12, 14, 20, 4, 6, 9;  Огоста: 1, 3, 7;  Одрин: 2, 6;  Осоговска: 1,  7, 9.;  Паисий Хилендарски: 1, 10, 3, 5, 6, 9,  13, 14, 15, 16, 17,  18, 19, 20, 21, 22, 23, 29;  Панайот Волов: 1, 2;  Панайот Хитов: 10, 17, 7,  21, 22;  Пейо Яворов: 8;  Рила: 14, 16, 24;  Скът: 1, 3, 35, 37, 39, 41, 5, 6, 9,  4;  Тодор Каблешков: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 21, 3, 4, 7, 8, 9;  Трапезица: 12, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 58,  .2, 10, 3, 4, 5, 9,  29, 32, 33, 34, 38, 40, 44, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 58, 59,  58,  64;  Трепетлика: 3;  Хаджи Димитър: 10, 2, 6, 8;  Хан Аспарух: 1, 10, 12, 16, 3, 34, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  16,  18, 26;  Христо Ботев: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 30,  31, 32, 32.;  Цар Освободител: 12, 13, 15, 16, 17, 18,  19, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 4, 7а,  15,  27, 28, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 54, 56, 58,  5, 7;  Цар Самуил: 1, 10, 16, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 26, 29, 3, 4, 6, 7,  28, 31, 32, 34, 35, 36, 39, 40,  7;  Червена Роза: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 3, 6, 7, 8,  1, 2;  Шипка: 1, 14, 16, 5, 9,  17, 23, 25, 29, 30, 33, 6,  4;  Юрий Гагарин: 1, 10, 11, 12, 14, 19, 20, 24, 25, 27, 28, 28,  29, 3, 33, 35, 36, 39, 4, 40, 43, 44, 45, 5, 6, 8, 9,  13,   2,  22,  47, 48, 49, 52, 55, 67;  Явор: 18, 6,  8;  Янтра: 3, 7, 9
На 13.10.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - Козлодуй   Жилищен Комплекс 1: , , 4,  БЛ. 3, 4, 5, №4, №5, ГАРАЖ №3 С/У БЛ 5, ГАРАЖ ПРЕД БЛ.4, МО1, ОБЩЕЖИТИЕ АЕЦ, СЕВЕРНО ОТ БЛ3, ТП 18 ТАБЛО НН, ТП 18 ТАЛО НН;  Жилищен Комплекс 2: БЛ. 4;  Младежко Общежите: 1;  Стефан Караджа: 1А, 5;О

На 14.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Гложене,  Общ. Козлодуй   Александър Стамболийски: 1;  Васил Коларов: 11, 40, 44, 46, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 76, 80, 84, 86, 90;  Гео Милев: 13, 15, 19, 2, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 4, 7;  Кирил И Методий: .7, 1, 10, 11, 12, 14, 20, 24, 4, 6, 8;  Рила: 1, 11, 15, 3, 4, 5, 7, 8;  Скът: 1, 4, 5, 8;  Стефан Караджа: 2
На 14.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Гложене,  Общ. Козлодуй   Братя Миладинови: 10, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 26, 6;  Васил Коларов: 1, 100, 102, 104, 106, 110, 114, 116, 118, 120, 121, 144, 32, 56, 92,  БЛ. 1;  Искър: 12, 13, 14, 16;  Юрий Гагарин: 10, 11, 13, 16, 18, 22, 24, 25, 6, 8
На 14.10.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ -  ТП Горна лифтова станция, МТТ Кравя, ТП БТК, ТП Врачански балкан, Пещера Леденика, Хижа Леденика и Ресторант Леденика
На 14.10.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Враца   Драган Цанков: 10, 4, 6;  Дъб: 36-Г;  Складова: 2, 6,  БЛ. СРЕЩУ ДАП
На 14.10.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Враца   Иванка Ботева: 20, 26, 17
На 14.10.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - Главаци   Вит: 2, 4, 6;  Кокиче: 1, 3, 4, 5, 6;  Роза: 1, 3, 6, 8;  Славчо Конов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 6, 7, 8
На 14.10.2014 г. /09:45-16:30 ч/ - Средни Рът; Махала Краева Бачия Къща; Махала Кръста; Махала Марково Равнище; Махала Скр. Колиби; Мах. Бечовското; Мах.голяма Глава; Мах. Дунавското; Мах. Койчовци; Мах. Кондурите; Мах. Куваница Къща; Мах. Мончово Търне Къща; Махала Средни Рът
На 14.10.2014 г. /10:00 - 15:30 ч/ - Роман   Генерал Скобелев: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 6, 8;  Димитър Благоев: 7;  Елин Пелин: 2;  Илия Темелски: 5;  Искър: 1, 11, 13, 2, 3, 9;  Софроний Врачански: 1, 2, 3;  Стефан Караджа: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;  Хаджи Димитър: 1, 11, 3, 4, 5, 6, 9;  Хан Крум: 2;  Христо Ботев: 132;  Чавдар: 1, 2, 3, 5
На 14.10.2014 г. /10:15 - 10:45 ч/ - Враца   Местност Занкиното: бл.  Псов;  Складова: 4, 6;Чирен;  9-ти Септември: 11, 13, 21, 25, 27, 29, 31, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 9,  30, 32, 34;  Ален Мак: 15;  Безименна: бл.  Училище;  Волга: 1, 11, 3, 5, 8, 9,  4, 7;  Георги Бенковски: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  1, 2;  Георги Димитров: 1, 12, 17, 2, 3, 38, 4, 6, 8;  Димитър Благоев: 10, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 29, 33, 7, 8,  24, 26, 28, 30, 34, 36, 39, 41, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53;  Драва: 1, 10, 2, 3, 4;  Дружба: 10, 11, 12, 14, 18, 3, 4, 5, 7, 9,  1, 2, 4, 6;  Калето: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 27, 3, 4, 5, 8, 9;  Ком: 26.;  Комсомолска: 1, 2, 3, 5;  Ленин: 11, 13, 17, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 32, 38, 42, 46, 50, 52, 7;  Лозарка: 1, 10, 12, 3, 4, 5, 6, 8,  11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 30, 32, 7, 9;  Милин Камък: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30,  31, 33, 34, 35, 37, 41, 43, 45, 47,  11;  Мир: 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21,  6, 8,  1, 3, 7;  Мусала: .11, 4, 7, 8, 9;  Оборище: 10, 14, 17, 18, 19, 8,  2, 4, 7, 9;  Околчица: 1, 10, 12, 18, 2, 3, 4, 5, 7, 9,  11, 13, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 32, 34, 38, 40, 6;  Понора: 1, 12, 14, 15, 18, 20, 3, 4, 5, 6, 9;  Радецки: 11, 12, 17, 18, 21, 6, 7, 8;  Рила: 8;  Родопи: 7;  Ружа: 1, 2, 3, 4, 7;  Стара Планина: 5, 7;  Странджа: 12, 5, 7,  16, 2, 20, 24, 4, 6, 7, 8, 9;  Страцин: 10, 3,  11, 13, 14, 16, 20, 24, 8, 9;  Тутракан: 1, 2, 3;  Христо Ботев: 1, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 29, 3, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4, 42, 44, 46, 48, 5, 50, 56, 6, 60, 62, 7, 8, 9,  11, 2, 56;  Цар Калоян: 10, 14, 16, 18, 20, 4, 5, 6, 7, 8;  Церово Бърдо: 1;  Янтра: 13

На 15.10.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Гложене,  Общ. Козлодуй   Александър Стамболийски: 1;  Васил Коларов: 11, 40, 44, 46, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 76, 80, 84, 86, 90;  Гео Милев: 13, 15, 19, 2, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 4, 7;  Кирил И Методий: .7, 1, 10, 11, 12, 14, 20, 24, 4, 6, 8;  Рила: 1, 11, 15, 3, 4, 5, 7, 8;  Скът: 1, 4, 5, 8;  Стефан Караджа: 2
На 15.10.2014 г. /08:15 - 16:30 ч/ - Бяла Слатина   Акация: 47;  Александър Стамболийски: 1, 11, 13, 13а, 15, 17, 19, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 5, 7, 83, 9,  21, 23, 25, 27, 29, 48, 50, 52, 58, 68,  бл.  Павилион;  Васил Левски: 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53-б, 55, 58,  бл.  Строител, строител 3, строител№3;  Водотечна: 1, 11, 2, 3, 4, 5, 7, 9,  13, 15;  Георги С. Раковски: 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 5, 7, 8, 9;  Гимназиална: 10, 12, 14, 6, 7, 8,  11, 13, 15, 16, 18, 20, 9;  Димитър Благоев: 103, 126, 99,  128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 146, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 168, 170,  бл.  Б Нб, бнб;  Д-р Петър Берон: 2, 2а;  Дунав: 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 24, 26;  Искър: 09, 1, 10, 11, 13, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9;  Кирил И Методий: 1, 2, 3;  Климент Охридски: 112,  2,  36, 38, 40, 41, 43, 44, 45, 50, 52, 54;  Княз Дондуков: 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 89, 91, 93, 95, 97, 98, 99;  Любен Каравелов: 11, 12, 16, 18, 5, 7, 9, 9а,  13, 15, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40,  бл.  София;  Любомир: 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 43,  26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 53, 55, 57, 59;  Люляк: 1;  Марица: 14, 15, 16, 17, 19, 21, 27;  Местност Край Града: бл.  Стопанска Сграда Метален Навес;  Никола Вапцаров: 1, 10, 11, 13, 15, 19, 1а, 2, 21, 23, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  Николай Хрелков: 11, 5, 9,  16, 18, 20, 22;  Панайот Волов: 10, 13, 15, 17, 19, 2, 4, 6, 8,  12, 14, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31;  Струма: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9;  Тимок: 13, 16;  Трънска: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17а, 18, 19, 2, 20, 21, 24, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 3а, 4, 40, 41, 42, 44, 5, 6, 7, 8, 9;  Търнавска: 1;  Хаджи Димитър: 101, 103, 105, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 81, 89, 93, 95, 97, 99,  108,  1, 10, 11, 13, 14, 14а, 15, 16, 18, 2, 20, 24, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  17, 19, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58,  41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96;  Хан Аспарух: 13, 15, 18, 19, 20, 22, 26,  21, 23, 23а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 38а;  Христо Ботев: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 46, 48, 50, 52;  Цар Асен: 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117а, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127а, 128, 129, 130, 132, 135, 139,  1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 30 А, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 5, 6, 7, 8,  129, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 151а, 152, 153, 155,  40, 42, 44, 44а, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 61а, 63,  58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 91;  Цар Иван Шишман: 20, 22, 24, 26, 28, 30;  Цар Симеон I-ви: 100, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 12, 121, 123, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99,  1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9,  118, 120, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149,  30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 68а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81,  69, 78, 80, 80а, 82, 85, 87, 89, 91;  Янтра: 28
На 15.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Главаци   Еделвайс: 1, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 3, 30, 7, 9;  Малчика: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8;  Марица: 1, 3
На 15.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Бутан   23-ти Септември: 1, 10, 12, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 3, 5, 9;  Александър Стамболийски: 1, 11, 31, 9,  21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 33, 37, 41, 43, 47;  Антон Иванов: 1, 10, 2, 4, 6;  Асен Костов: 1, 10, 12, 18, 19, 20, 22, 28, 30, 4, 6;  Батак: 16,  6;  Бачо Киро: 1;  Беласица: 1, 11, 3, 6, 7,  16, 2,  19, 21;  Благой Иванов: 13, 15, 17, 19, 21, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 54, 55, 56, 57, 58;  Босилеградска: 10, 11, 13, 14, 16, 18, 3, 8, 9;  Вардар: 1, 2;  Васил Априлов: 1, 2, 3, 38, 4, 40, 8;  Васил Воденичарски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 3, 4, 6, 8, 9,  18, 22, 32, 34;  Вела Пеева: 12, 16, 18;  Владимир Цветков: 1, 10, 12, 15, 16, 18, 19, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  13;  Враца: 3, 6;  Връшка Чука: 12, 7, 9,  1, 9;  Ген. Гурко: 10,  1, 10, 11, 13,  11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;  Георги Димитров: 1, 111, 13, 21, 23, 3, 41а, 44, 46, 48, 5, 50, 52, 54, 56, 7, 9,  25, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 43, 51а, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;  Даниел Баи: 1, 2;  Димитър Благоев: 10, 14, 16, 18, 2, 26, 3, 4, 5, 6, 8,  11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 7,  35, 37, 41, 42, 43, 50, 52, 54, 59, 60, 62, 68, 70;  Дунав: 1, 10, 17, 6 А,  11, 14, 20, 23, 7;  Здравец: 2;  Иван Вазов: 11, 12, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 5, 7, 9,  29, 31, 48, 50, 52, 54, 58,  33, 45, 56, 60, 62, 70, 72, 74;  Иван Кордов: 1, 12, 14, 17, 18, 2, 4, 6;  Иван Тодоров Ангелов: 1, 2, 4, 5, 7;  Извън Регулацията: 1,  2,  9,  бл.  Тп №ІІ-ри Стопански Двор;  Искър: 1;  Йорданка Чанкова: 10, 12, 13, 16, 17, 18, 23, 25, 28, 30, 32;  Калиманица: 11, 15, 16, 17, 18, 19, 28, 5,  1, 2, 4;  Камчия: 11, 3, 5, 6, 7, 9,  4;  Кирил И Методий: 16, 18, 7,  2;  Климент Охридски: 12, 14, 16, 17, 19, 2, 23, 24, 26, 3, 32, 4, 5, 6,  32;  Лазар Драйчев: 2, 4;  Ленин: 2, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54;  Ломска Комуна: 1, 2, 3, 4, 6, 9;  Любен Каравелов: 10, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 3, 5, 7;  Мир: 2, 4;  Никола Вапцаров: 8;  Никола Димитров Тодоров: 2, 4;  Никола Петранин: 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9,  11, 13, 16;  Огоста: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Околоселска: 100, 106, 110, 114, 118, 120, 18,  66, 68;  Осогово: 4, 6, 7, 9;  Охрид: 1, 2, 3, 5, 7, 9;  Петър Костов: 21, 23;  Пирин: 1, 2, 3, 4, 5, 7;  Плиска: 13, 34, 36;  Проф.методи Балевски: 10, 11, 12, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 31, 37, 5, 6, 60, 7, 8,  1, 11, 37, 5, 61, 63, 7, 9,  20,  22, 3, 59, 61,  бл.  Павилион;  Райко Даскалов: 10, 3, 6, 7, 8, 9;  Рила: 1, 2, 3;  Стефан Ликов: 1, 33, 35, 40, 41, 42, 44, 45, 48;  Стоянка Копчева: 1, 3, 6, 9;  Струма: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 8,  12;  Тимок: 15, 17, 2, 4, 5, 7, 9;  Тракия: 1, 12, 3, 5, 7, 9,  2, 3, 4, 6;  Хаджи Димитър: 1, 10, 11, 13, 24, 6, 7, 9,  19, 4, 5;  Христо Ботев: 10, 12, 14, 16, 18, 22, 26, 3, 5, 6,  11, 13, 15, 19, 21, 23, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 7, 9,  2, 4,  6, 8,  бл.  Киносалон;  Цар Асен: 2, 4;  Цар Калоян: 1,  3;  Цар Самуил: 1, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 21, 23, 25, 3, 7;  Юрий Гагарин: 1, 10, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  14;  Янтра: 2, 4, 5, 8;Гложене,  Общ. Козлодуй;  Акация: 1, 10, 11, 12, 13,  14, 2, 2а, 4, 4а, 5, 8, 9;  Александър I-ви: 1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 3, 5, 6, 7, 8;  Александър Стамболийски: 1,  20, 22, 24, 25, 26, 27, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 49,  8;  Братя Миладинови: 10, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 26, 6,  27, 31, 33, 34, 35, 36;  Васил Друмев: 1,  1, 2, 4;  Васил Коларов: 1, 100, 102, 104, 106, 110, 114, 116, 118, 120, 121, 144, 32, 56, 92,  11, 40, 44, 46, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 76, 80, 84, 86, 90,  18, 20, 22, 24, 30, 32, 34,  бл.  1;  Вела Пеева: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 3, 36, 4, 6, 8, 9;  Витоша: 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 3, 6, 7, 8, 9;  Гео Милев: 13, 15, 19, 2, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 4, 7,  34;  Дунав: 10, 12, 14, 16, 6;  Иван Вазов: 3;  Искър: 12, 13, 14, 16,  3, 5, 7;  Йонко Милев: 1, 18, 3, 5, 7,  14, 16, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 5;  Йордан Лютибродски: 1, 16, 18, 22, 3, 30, 4, 5, 7,  2;  Йордан Юнчев: 19, 21, 26, 27, 28, 30;  Кирил И Методий: 10,  17, 25, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 68, 70, 71, 76, 78, 82, 86,  .7, 1, 10, 11, 12, 14, 20, 24, 4, 6, 8;  Ленин: 108, 77, 78, 80, 82, 87, 89, 91, 93,  1, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 24, 26, 31, 8, 9,  1, 5, 80,  23, 25, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 56, 57, 61, 65, 8а,  58, 60, 62, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83,  бл.  3, 3/военен/;  Маршал Бирюзов: 1, 5, 6, 9,  16;  Мес
На 15.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Гложене,  Общ. Козлодуй   Братя Миладинови: 10, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 26, 6;  Васил Коларов: 1, 100, 102, 104, 106, 110, 114, 116, 118, 120, 121, 144, 32, 56, 92,  БЛ. 1;  Искър: 12, 13, 14, 16;  Юрий Гагарин: 10, 11, 13, 16, 18, 22, 24, 25, 6, 8
На 15.10.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ -  гр.Враца ул.Братя Савови 2, ул.28-ми Октомври 11, 15, 16
На 15.10.2014 г. /08:45 - 16:30 ч/ - Бяла Слатина   Акация: 10, 12, 2, 4, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 6, 61, 63, 65, 65а, 67, 69, 71, 75, 77, 8;  Александър Стамболийски: 31, 33, 35, 37, 39, 39а, 41, 43, 45, 49, 49а, 49б, 52, 54, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;  Арда: 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Бачо Киро: 1, 11, 2, 3, 5, 62, 68, 7, 70, 72, 74, 76, 76 А, 78, 80, 82, 84,  32, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;  Васил Левски: 54, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77,  79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96,  бл.  Пояса;  Васил Петлешков: 1, 13, 15, 17, 19, 21, 3, 5;  Георги С. Раковски: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48,  39а, 41, 43, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74,  54;  Градина: 1, 13, 15, 17, 19, 3, 5, 7;  Д-р Петър Берон: 1, 11, 3, 5, 7, 9;  Елин Пелин: 1, 2, 3, 4;  Здравец: 1, 10, 12, 14, 18а, 3, 4, 5, 6, 7, 8,  20, 22, 24;  Златия: 15, 19, 21, 23, 9,  43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83;  Китка: 1, 10, 3, 4, 5, 6, 8;  Княз Дондуков: 10, 11, 12а, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 3, 5, 7, 8, 9,  28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 74,  33-37,  73, 73а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85 А, 87, 88, 90, 92, 94, 96;  Ломска: 12, 14, 16, 2, 4, 6, 8;  Любен Каравелов: 31, 33, 35, 42, 44, 46, 48, 61, 63, 65, 70, 72, 74, 76, 78,  37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 62а,  55, 57, 59, 64, 66, 68;  Марица: 1, 10, 12, 13, 2, 3, 4, 6, 8, 9;  Места: 1, 10, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;  Мизия: 10, 11, 12, 14, 19, 2, 22, 24, 26, 27, 31, 4, 6, 7,  32;  Мир: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Никола Вапцаров: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 41,  39;  Николай Хрелков: 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 42, 44, 46,  бл.  Улично;  Огоста: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Панайот Волов: 30, 32, 33, 34, 36, 39, 40, 46,  36, 40, 42;  Пирин: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9;  Рила: 2;  Родопи: 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 88, 94, 96, 98,  1, 11, 13, 3, 5, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 7, 70, 72, 74, 9,  1, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 6, 6а,  30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46а, 48, 50, 52;  Росица: 1, 10, 3, 5, 5а, 6, 8;  Сердика: 1, 4, 5;  Солунска: 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 8,  1, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;  Средец: 1, 10, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  Струга: 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 3, 4, 5, 7, 9;  Съединение: 10, 13, 2, 5, 6, 7, 9,  11;  Тодор Каблешков: 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 128, 130, 71, 85, 87, 89, 95, 97, 99,  10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 4, 44, 46, 5, 6, 7, 8, 9,  125, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 144, 148,  150, 51, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 88, 90, 92, 94, 96, 98,  24, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;  Трънска: 22;  Тунджа: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 8, 9;  Христо Ботев: 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, , 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72,  71, 76, 78, 80, 82;  Цар Асен: 101, 81, 83, 85, 88, 89, 90, 90а, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99,  94;  Цар Иван Шишман: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 4, 6, 8, 8а;  Янтра: 20
На 15.10.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Враца   Васил Кънчов: 25
На 15.10.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - Враца   Втори Юни: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Ген. Леонов: 1, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9,  БЛ. ТРАФО ВЪЗНЕСЕНИЕ;  Димитраки Хаджитошев: 1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Искър: 1, 10, 6, 8;  Кирил Буюклийски: 18, 20, 7;  Константин Фотинов: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9;  Мито Бояджиев: 1, 2;  Поп Боюклийски: 14, 16, 7;  Речка: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 8;  Тодор Каблешков: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8;  Търговска: 26, 28,  БЛ. КАСЕТА ЕТНОГРАФСКИ КОМПЛЕКС;  Хаджи Димитър: 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Христанчо Матов: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  Христо Ботев: 1, 4, 4 А, 8;  Цвятко Бобошевски: 10
На 15.10.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Средни Рът; Махала Краева Бачия; Махала Кръста; Махала Марково Равнище; Махала Скр. Колиби; Мах. Бечовското; Мах. Голяма Глава; Мах. Дунавското; Мах. Койчовци; Мах. Кондурите; Мах. Куваница; Мах. Мончово Търне; Мах. Средни Рът
На 15.10.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - Враца   Морава: 22 вх.А;Б;В;30
На 15.10.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - Враца   Дъбника: 1, 128,  129, 131, 132,  144, 145
На 15.10.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - Враца   Андрей Николов: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 3, 38, 4, 5, 6, 7, 8,  БЛ. ОБЩ, РЕСТОРАНТ ХИЖАТА, ТРАФО АНДРЕЙ НИКОЛОВ;  Трапезица: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 4, 6, 7, 8, 9;  Христо Ботев: 1

На 16.10.2014 г. /08:15 - 16:00 ч/ - Гложене,  Общ. Козлодуй   Александър Стамболийски: 1;  Васил Коларов: 11, 40, 44, 46, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 76, 80, 84, 86, 90;  Гео Милев: 13, 15, 19, 2, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 4, 7;  Кирил И Методий: .7, 1, 10, 11, 12, 14, 20, 24, 4, 6, 8;  Рила: 1, 11, 15, 3, 4, 5, 7, 8;  Скът: 1, 4, 5, 8;  Стефан Караджа: 2
На 16.10.2014 г. /08:15 - 16:30 ч/ - Бяла Слатина   Акация: 1, 11, 13, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 5, 7, 9;  Александър Стамболийски: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 24, 26, 28, 4, 6, 8;  Бачо Киро: 1 А, 10, 14, 16, 18, 1а, 2, 20, 22, 24, 4, 6, 8;  Васил Левски: 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1б, 20, 22, 23, 24, 26а, 30, 35, 37, 7,  25, 25-27, 27, 29-31, 32, 34,  бл.  Гарант,  бл.  Гнс, младост 2, младост 3, строител 1, строител№1;  Водотечна: 10, 12, 19а, 21, 23, 8;  Гимназиална: 1, 1-б, 1а, 2, 3, 4, 5;  Димитър Благоев: 1,  108,  123, 125, 127, 129, 130, 130 А, 130а, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 161, 164, 166, 168,  165, 167, 169, 171, 172, 173, 175, 177, 179, 180, 182, 184, 186, 188,  51,  57,  бл.  Б Нб;  Климент Охридски: 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 117, 29-31, 75 Б, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99 А,  42, 46, 47-49, 48, 53, 56, 59, 60, 61,  47-49,  62, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,  68, 78, 78а, 80,  бл.  2, младост 1, младост1,  бл.  9 Ти Септември, 9-ти Септември, 9ти Септември, девети Септември,  бл.  Младост 1;  Любен Каравелов: 1, 2, 4, 6,  2;  Любомир: 10, 21, 6, 8;  Марица: 15;  Николай Хрелков: 10, 12, 24, 26, 7,  1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 6;  Одрин: 11, 11а, 15, 17, 19, 2, 21, 25, 27, 29, 35, 51, 9;  Панайот Волов: 1, 3, 5;  Светослав Обретенов: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 20а, 4, 6, 8;  Сладница: 16, 18, 20, 27, 29, 31, 33, 33а;  Сребрена: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 4, 4-б, 4а, 4б, 5, 8, 8а, 9;  Стефан Караджа: 7, 9;  Струма: 10;  Тимок: 1, 10, 11, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Трънска: 39, 43, 46, 48,  45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 71;  Хаджи Димитър: 100, 102, 104, 104а, 106, 75, 77, 77а, 79, 98а;  Хан Крум: 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9,  35, 37, 39, 41, 45, 48, 50, 52, 54, 56,  75, 76, 77, 79, 81, 84, 86;  Христо Ботев: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,  13, 15, 17, 19, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 9,  бл.  Гнс, дружба,  бл.  Мир, ракета;  Цар Калоян: 20;  Янко Сакъзов: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Янтра: 1, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;Козлодуй;  София: 21
На 16.10.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Враца   Младост: 9 вхГ
На 16.10.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - Галово   Акация: 4;  Бутанска Падина: 2, 6;  Васил Левски: 10, 2, 3;  Георги Димитров: 113, 60, 60в, 62, 63, 64, 64-а, 65, 66, 67, 68, 68-а, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 76, 76а, 77, 78, 78-а, 79, 81, 82, 82-а, 83, 85, 86, 89, 90, 91, 93, 94, 98,  1, 14, 16, 17, 17б, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 3, 33, 34, 4, 5, 6, 7, 8, 8а,  33-а, 35, 36, 37, 38, 38-б, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 44, 44-б, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 54-а, 55, 56, 57, 58, 61, 61-а;  Кирил И Методий: 1, 10, 11, 11а, 13а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 39, 4, 40, 41, 47, 5, 6, 7, 7а, 8, 9;  Кокиче: 2, 3;  Лозенец: 2а, 4;  Люляците: 1, 11, 13, 15, 3, 4, 5, 8;  Никола Вапцаров: 1, 11, 2, 3, 5, 7, 9,  .11-а, 10, 13, 15, 17, 6, 8а;  Стефан Караджа: 10, 12, 14, 14а, 16, 18, 20, 4, 5;  Христо Ботев: 1, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 17, 17а, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27а, 28, 29, 3, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 47, 48, 4а, 50, 54, 55, 57, 61, 6а, 7, 8, 9;Горни Вадин;  9-ти Септември: 1, 11, 13, 17, 17а, 3, 5, 5-а, 7, 7а,  15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35 А, 35 В, 35а, 37, 39, 4, 41, 45, 51, 53, 55,   23,  34, 57, 6,  61, 63, 67,  69, 71, 8, 9;  Александър Стамболийски: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 6, 7, 8, 8,  9;  Васил Левски: 1,  10,  2, 3,  4, 5, 6, 7, 8,   11, 12, 14, 16,  9.;  Витоша: 1,  2, 4;  Георги Димитров: 13, 7,  2, 3,  .31, 10,  11, 12, 14,  15, 16,  17,  20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25,  26, 26,  27,  28,  29, 3,  30, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 4, 4,  40,  41,  43,  44,  46, 48, 48,  5, 50, 52,  7,  8, 8а,  9,   бл.  Рт Нн Тп №2,  бл.  Рт Нн Тп №2, рт Нн Тп №3, рт Нн Тп№3;  Георги С. Раковски: 1, 11, 13, 2,  3, 5, 7, 9;  Добруджа: .2, 1,  10, 12, 13,  14, 15,  16, 18,  19, 20, 21, 22, 23,  24, 24,  27, 3,  4,  5,  6,  7,  8, 9.;  Дунав: 1, 10, 11, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9;  Душков Дол: 1,   10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 3, 5, 6, 7, 8, 9;  Иван Вазов: 1,  .7, 10, 11, 13, 15а, 17, 19,  21, 3,  3а,  4, 6,  8,  9;  Леденика: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 25,  3, 4, 5, 6, 7, 7,  8, 9,  17, 19,  21, 23,  25,  27, 29, 31, 36, 38,  40,  42,  44, 46, 48, 50,  52, 54, 56,  58, 60,  62, 66, 68,  70,  22, 24, 27, 28, 32, 36, 4;  Любен Каравелов: 1, 10, 11, 14, 18, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 9;  Местност Дунав: бл.  Пс;  Пирин: 1,  11, 13, 15, 17, 2,  3,  4, 5, 7, 9;  Сергей Румянцев: 1, 2, 4, 6,  5, 7;  Стара Планина: 1,  1,  10,  12, 2, 4, 6,  7, 8;  Христо Ботев: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 2, 21, 27, 29, 4, 5, 6, 9,  20, 22, 23, 24, 26, 28, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44,  52,  бл.  Рт Нн Тп №4;  Христо Смирненски: 10, 12, 4, 5, 7, 8, 9;Долни Вадин;  Владая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  Дунав: 1, 2, 3, 5, 6;  Кирил И Методий: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 3, 5, 7, 8, 9;  Кокиче: 1, 11, 2, 3, 5, 7;  Люлин: 2;  Люляк: 3;  Младен Павлов: 1, 10, 14, 2, 3, 4, 5, 6;  Никола Марков-колката: 2;  Оборище: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;  Олег Кошевой: 10, 2, 4, 6;  Охрид: 3, 7;  Павел Корчагин: 1, 1а, 2, 3, 4;  Паисий Хилендарски: 2, 4;  Роза: 2, 4, 6;  Ропотамо: 1, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 5, 6, 7, 8, 9,  13, 8,  4;  Росица: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 9;  Синчец: 1, 3;  Хан Аспарух: 1, 56, 62, 63,  32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 52, 53, 54, 55, 57, 59,  бл.  Рт Нн Тп №2;  Цар Самуил: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;  Шипка: 1, 2, 3, 5, 7, 9;Лесковец,  Общ. Оряхово;  Александър Стамболийски: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 43, 5, 6, 7, 9;  Божур: 10, 2, 4, 6, 8;  Васил Левски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 8, 9,  1, 2, 3, 5, 6;  Вит: 1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Вихрен: 1, 10, 11, 12, 14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  2;  Георги Димитров: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 37, 4, 40, 42, 5, 6, 7, 8, 82, 9,  11, 13, 15, 17, 21, 22, 23, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 80,  25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 72, 74, 76, 78, 80, 82;  Дружба: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 3, 31, 35, 37, 4, 5, 6, 8, 9,  бл.  Рт Нн Тп №2;  Дунав: 1,  11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 5, 7, 9;  Еделвайс: 10, 2, 4, 5, 6, 8;  Есперанто: 1, 3, 4, 5, 6;  Здравец: 1, 10, 11, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9;  Иглика: 10, 2, 4, 6, 8;  Кокиче: 1, 2, 3, 4;  Люлин: 1, 11, 15, 3, 5, 6, 7, 8, 9,  2, 3;  Мир: 10, 17, 9,  1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  Мичурин: 10, 6, 8;  Радецки: 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 7, 9;  Христо Ботев: 1, 10, 2, 6, 8,  11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 7, 9;  Чавдар Войвода: 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Юрий Гагарин: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8;Остров;  23-ти Септември: 1, 3,
На 16.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Гложене,  Общ. Козлодуй   Братя Миладинови: 10, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 26, 6;  Васил Коларов: 1, 100, 102, 104, 106, 110, 114, 116, 118, 120, 121, 144, 32, 56, 92,  БЛ. 1;  Искър: 12, 13, 14, 16;  Юрий Гагарин: 10, 11, 13, 16, 18, 22, 24, 25, 6, 8
На 16.10.2014 г. /08:45 - 16:30 ч/ - Бяла Слатина   Акация: 10, 101, 103, 16, 18, 20, 24, 28, 44, 85, 95;  Александър Стамболийски: 106, 108, 112, 116а, 3, 47, 59, 65, 67, 69, 75, 80, 86, 88, 90;  Бачо Киро: 25, 88, 9, 92;  Васил Левски: 10, 5, 7, 9,  13, 2, 34, 89,  21а,  3, 6, 6б,  бл.  2, 3, апк, подем, подем 1, подем№1, скът, скът 3, сладница, сладница 2, сладница 3, сладница-3, сладница2, сладница3,  Кв85;  Водотечна: 14, 19,  14, 23а,  16, 18, 20, 25, 27;  Георги С. Раковски: 1, 2, 3, 4, 4 А,  1в, 34, 6;  Герена: 5;  Гроздьо Петков: 1, 2, 3,  2;  Димитър Благоев: 1, 10, 101, 103, 105, 107, 109, 109а, 11, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 12, 120, 121, 122, 123, 124, 13, 130, 14, 146, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 99,  112, 126,  21, 26, 30, 32, 32 А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 68, 70,  67, 69, 71, 71 А, 72, 73, 74, 74а, 74б, 75, 76, 76 А, 76а, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 82, 82а, 83, 83а, 84, 86а,  70, 70а, 72, 74б, 76а,  70а,  98,  бл.  Бнб, хемус,  бл.  Дунав, дунав 2;  Дунав: 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16;  Захари Стоянов: 1,  1 А,  11, 13, 15, 16, 4, 61, 9,  1, 3, 5,  17, 36,  5, 7,  7;  Здравец: 11, 20, 22, 24, 26, 5, 6;  Златия: 11, 13, 15, 17, 3, 33, 5, 7, 9;  Иван Вазов: 1, 10, 11, 13, 13а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9;  Иванчо Съйнов: 33, 7,  4;  Индустриална: 4;  Квартал 88: 2, 3,  бл.  1;  Климент Охридски: 1, 10, 101, 103, 105, 107, 109, 11, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 12, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 13, 130, 134, 136, 14, 140, 142, 15, 15а, 16, 16а, 17, 19, 1а, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  61, 65,  68,  68, 75,  69,  бл.  Еделвайс;  Княз Дондуков: 107, 12;  Кольо Черкеза: 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  14, 40,  2, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46,  52,  бл.  Строител 2,  бл.  Строител, строител 2;  Крайбрежна: 1,  1, 2, 4,  2,  20, 24, 26, 28, 4, 4а,  2, 7, 8, 8а, 8б,  8,  бл.  2, 3, гарант №2 Кв.96, гарант бл. 2 Кв.96, гарант96, гарант№2, гарант№2 ,  Кв.96, гарант№2 Кв.96, гарант№2кв.96, подем, подем 2, подем 3, подем№2, подем№3,  бл.  Калоян  1, калоян 1, калоян 2, калоян №1,  бл.  Калоян 3,  бл.  Квартал88,  бл.  Подем 2, помпена Шахта;  Латинка: 10, 11, 14, 18, 2, 22, 24, 26, 28, 29, 3, 31, 33, 37, 4, 43, 47, 5, 7;  Ломска: 27, 29, 31, 35, 44, 45, 50, 52, 54,  34;  Любен Каравелов: 21,  2, 3;  Любомир: 13, 15, 17, 4, 4а, 7, 9,  1, 3, 5;  Мизия: 14, 29;  Никола Вапцаров: 1, 37;  Николай Хрелков: 4;  Одрин: 3, 5, 7;  Пазарище: 1, 3, 7;  Панайот Волов: 2;  Пейо Яворов: 3;  Пирин: 4;  Рила: 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 8;  Родопи: 15, 19, 3, 33, 66, 71, 78, 86, 90, 92, 96;  Светослав Обретенов: 1, 22, 24, 26, 28, 3, 5, 9,  7;  Сердика: 1, 11, 18, 27;  Скът: 10, 11, 12, 13, 15,  1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Сладница: 1, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 2, 21, 21а, 3, 4, 5, 6, 7, 9,  21, 25, 27, 4,  23, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 36, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 69а, 71, 73, 75,  бл.  4, 5, сладница 4, сладница 5, сладница№4,  бл.  Незабравка;  Солунска: 17, 22;  Сребрена: 1, 2, 3,  17, 22,  23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 5,  24,  33, 39, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59,  бл.  1, 2, 3, сребреня, сребреня№1;  Стара Планина: 10, 12, 2, 21, 25, 8;  Стефан Караджа: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18а, 19, 2, 21, 21а, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 31, 4, 5, 6, 8,  18, 22,  25,  27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 62;  Страхил Войвода: 17;  Струга: 1, 14, 15, 2, 25, 5, 6, 8;  Съединение: 1, 4;  Тодор Каблешков: 1, 40, 42;  Търнавска: 1,  10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 5, 6, 7, 8, 9,  1, 3, 43-47, 4347,  38, 38а, 41, 8,  41,  бл.  2 Жк Сребрена, а, б, жк Сребреня бл. 1, медицински, медицински Блок, медицински Работници, с, сребрена 3, сребрена3, сребреня, сребреня 1, сребреня 2, сребреня 3, сребреня №1, сребреня бл. 3,  бл.  Пионер;  Хаджи Димитър: 131, 133, 135, 137, 139, 141, 148, 150, 150а, 152, 154, 156, 91а;  Хан Аспарух: 10, 11, 12, 3, 5, 6, 7, 8, 9,  70;  Хан Крум: 049, 49, 74,  100, 101, 102, 102а, 103, 105, 106, 106а, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 96, 97, 98, 98а, 99,  13,  19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46,  2, 47, 51, 53
На 16.10.2014 г. /09:00 - 17:00 ч/ - Дърманци   Александър Стамболийски: 11,  12,  5, 6,  7, 8, 9.;  Васил Левски: 10, 11,  13,  15,  3,  4,  5,  6,  7,  8, 8,  9.;  Веслец: 10,  12,  2,  4,  6,  8.;  Волга: 1,  2,  3,  4,  6.;  Георги Бенковски: .6, 1,  11,  12, 13, 13,  16, 17,  19,  21,  23,  3,  5,  7,  8,  9.;  Георги Димитров: 1.;  Дунав: 1,  2 А,  2,  3,  4,  5,  6,  8.;  Кирил И Методий: 26, 28,  30,  6.;  Ком: 1, 1,  2,  3,  4,  5,  6,  8.;  Марица: 6;  Хан Аспарух: 1,  3,  5.;  Цар Калоян: 1, 2,  3, 5,  7.
На 16.10.2014 г. /09:15 - 17:18 ч/ - Мездра   1-ви Май: .58, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 56, 58, 58,  60, 62, 64, 66;  Баданец: 1, 2;  Дърманско Шосе: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 32, 34, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Заводска: 10, 2, 4, 6, 8;  Принчовец: 3;  Христо Ботев: .83, 83
На 16.10.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Средни Рът; Махала Краева Бачия; Махала Кръста; Махала Марково Равнище; Махала Скр. Колиби; Мах. Бечовското; Мах.голяма Глава Къща; Мах.дунавското Къща; Мах.койчовци Къща; Мах. Кондурите; Мах. Куваница; Мах.Мончово Търне; Мах. Средни Рът

На 17.10.2014 г. /08:15 - 16:00 ч/ - Гложене,  Общ. Козлодуй   Александър Стамболийски: 1;  Васил Коларов: 11, 40, 44, 46, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 76, 80, 84, 86, 90;  Гео Милев: 13, 15, 19, 2, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 4, 7;  Кирил И Методий: .7, 1, 10, 11, 12, 14, 20, 24, 4, 6, 8;  Рила: 1, 11, 15, 3, 4, 5, 7, 8;  Скът: 1, 4, 5, 8;  Стефан Караджа: 2
На 17.10.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - Гложене,  Общ. Козлодуй   Братя Миладинови: 10, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 24, 26, 6;  Васил Коларов: 1, 100, 102, 104, 106, 110, 114, 116, 118, 120, 121, 144, 32, 56, 92,  БЛ. 1;  Искър: 12, 13, 14, 16;  Юрий Гагарин: 10, 11, 13, 16, 18, 22, 24, 25, 6, 8
На 17.10.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - Голямо Пещене   Георги Димитров 11, 9, 7, 5, 1;  Полото 13, ; Ленин 63, 61, ; Ком 4, 1, 2, ; Гео Милев 3, 2, 1, 7, 9,
На 17.10.2014 г. /10:00 - 14:31 ч/ - Роман   Христо Ботев: 132, 133, 134, 135, 136

На 18.10.2014 г. /08:00 - 09:00 ч/ - Бърдарски Геран   9-ти Септември: 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9,  13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24;  Александър Стамболийски: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17а, 18, 2, 22, 3, 4, 47, 6, 9,  17а, 19, 21, 23, 27, 28, 30, 32, 34, 35а, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58,  43, 47, 49, 51, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84,  72;  Васил Коларов: 11, 12, 13, 15, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 32а, 4, 5, 6, 7, 8,  13, 35, 37, 39, 41, 45, 45а, 45б, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84,  33, 34, 34 А, 49, 84 А;  Васил Левски: 1, 10, 12, 18, 20, 22, 26, 3, 4, 6, 8, 9,  13, 24, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 50, 52, 9,  18, 43, 49, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, в53,  6;  Георги Бенковски: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 24, 26, 28, 3, 30, 4, 6, 7, 8, 9,  13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50,  2;  Георги Димитров: 10,  1, 1 А, 11, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  1, 10, 13, 15, 17, 19,  20, 21, 22, 23, 25, 28, 33, 35, 37, 38, 42,  35;  Георги С. Раковски: 12, 14,  1, 2, 3;  Димитър Благоев: 1, 10, 3, 5,  12, 14, 16, 18, 19, 20, 22,  21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46,  39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 70а, 76, 78, 80, 82,  46,  69;  Дунав: 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 5 А, 7, 8, 9,  14, 16, 3;  Иван Вазов: 11, 12, 13, 17, 19, 6, 9,  2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7,  8;  Клемент Готвалд: 7, 9;  Ленин: 10, 12, 14, 15, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 43, 7, 8, 8 А, 9,  1, 17, 3, 5,  14, 14а,  20, 24, 37, 39, 41, 43, 47, 49,  4, 6;  Люляк: 1, 2, 4, 5, 7, 8;  Месност Край Селото: бл.  Къща;  Мичурин: 12, 2, 4, 5, 6;  Никола Вапцаров: 1, 3;  Победа: 1, 3, 5,  3;  Рила: 1, 2, 3;  Стара Планина: 2;  Урожай: 1,  10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 8,  24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;  Христо Ботев: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 5, 7, 8,  18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36,  39 А, 41, 42, 42а, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55,  42а,  53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78;  Христо Смирненски: 10, 11, 12, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 6,  10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 6, 8,  11а, 2, 4, 5, 9,  39;  Шипка: 1, 3, 4, 6, 8;Бяла Слатина;  Баба Тонка: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  Васил Левски: 1, 2а,  2,  4а;  Георги Бенковски: 1, 2, 3, 4, 6, 7;  Захари Стоянов: 1,  14, 16,  14, 4,  8;  Иванчо Съйнов: 1,  11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 5, 7, 9,  37,  бл.  Изход Плевен;  Индустриална: 10,  2;  Климент Охридски: 68;  Местност Герена: бл.  Кошара, лозя,  бл.  Трафо;  Местност Край Града: бл.  Хана;  Местност Циганския Брод: бл.  Животновъдна Ферма;  Панайот Хитов: 1, 3, 5;  Райна Княгиня: 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Сладница: 1;  Страхил Войвода: 1, 11, 13, 13а, 15, 19, 3, 5, 7, 9;  Търнавска: 40,  42;  Хан Крум: 43
На 18.10.2014 г. /16:00 - 17:00 ч/ - Бърдарски Геран   9-ти Септември: 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9,  13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24;  Александър Стамболийски: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17а, 18, 2, 22, 3, 4, 47, 6, 9,  17а, 19, 21, 23, 27, 28, 30, 32, 34, 35а, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58,  43, 47, 49, 51, 54, 55, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84,  72;  Васил Коларов: 11, 12, 13, 15, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 32а, 4, 5, 6, 7, 8,  13, 35, 37, 39, 41, 45, 45а, 45б, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84,  33, 34, 34 А, 49, 84 А;  Васил Левски: 1, 10, 12, 18, 20, 22, 26, 3, 4, 6, 8, 9,  13, 24, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 50, 52, 9,  18, 43, 49, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, в53,  6;  Георги Бенковски: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 24, 26, 28, 3, 30, 4, 6, 7, 8, 9,  13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50,  2;  Георги Димитров: 10,  1, 1 А, 11, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  1, 10, 13, 15, 17, 19,  20, 21, 22, 23, 25, 28, 33, 35, 37, 38, 42,  35;  Георги С. Раковски: 12, 14,  1, 2, 3;  Димитър Благоев: 1, 10, 3, 5,  12, 14, 16, 18, 19, 20, 22,  21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46,  39, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 70а, 76, 78, 80, 82,  46,  69;  Дунав: 1, 10, 11, 13, 2, 3, 4, 5, 5 А, 7, 8, 9,  14, 16, 3;  Иван Вазов: 11, 12, 13, 17, 19, 6, 9,  2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7,  8;  Клемент Готвалд: 7, 9;  Ленин: 10, 12, 14, 15, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 43, 7, 8, 8 А, 9,  1, 17, 3, 5,  14, 14а,  20, 24, 37, 39, 41, 43, 47, 49,  4, 6;  Люляк: 1, 2, 4, 5, 7, 8;  Месност Край Селото: бл.  Къща;  Мичурин: 12, 2, 4, 5, 6;  Никола Вапцаров: 1, 3;  Победа: 1, 3, 5,  3;  Рила: 1, 2, 3;  Стара Планина: 2;  Урожай: 1,  10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 8,  24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;  Христо Ботев: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 3, 5, 7, 8,  18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36,  39 А, 41, 42, 42а, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 55,  42а,  53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78;  Христо Смирненски: 10, 11, 12, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 6,  10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 6, 8,  11а, 2, 4, 5, 9,  39;  Шипка: 1, 3, 4, 6, 8;Бяла Слатина;  Баба Тонка: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  Васил Левски: 1, 2а,  2,  4а;  Георги Бенковски: 1, 2, 3, 4, 6, 7;  Захари Стоянов: 1,  14, 16,  14, 4,  8;  Иванчо Съйнов: 1,  11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 5, 7, 9,  37,  бл.  Изход Плевен;  Индустриална: 10,  2;  Климент Охридски: 68;  Местност Герена: бл.  Кошара, лозя,  бл.  Трафо;  Местност Край Града: бл.  Хана;  Местност Циганския Брод: бл.  Животновъдна Ферма;  Панайот Хитов: 1, 3, 5;  Райна Княгиня: 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Сладница: 1;  Страхил Войвода: 1, 11, 13, 13а, 15, 19, 3, 5, 7, 9;  Търнавска: 40,  42;  Хан Крум: 43


Видинска област
За периода 13-16.10.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - с. Бойница – Васил Левски; Пуйо Войвода

На 13.10.2014 г. /08:00-08:45 ч/ - с. Дълго поле - I- кв.; Осма; Пета; Първа; Трета; Тринадесета;  Четвърта; Четиринадесета; Шеста; с. Костичовци - Васил Коларов - бл. Вила; Георги Костадинов; Двете Партизанки; Живко Пуев; Илия Филипов; Кузман Георгиев; Никола Еленков;  Партизани; Ремсисти; Ск Спартак; Сталинградска Битка; Стоян Георгиев; Христо Смирненски; Скомля; Втора; Девета; Единадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седма; Трета;  Тринадесета; Четвърта; Шеста
На 13.10.2014 г. /08:45-16:00 ч/ - с. Водна - Втора; Девета; Десета; Единадесета; Осма; Пета;  Първа - бл. Къща; Седма; Трета; Четвърта; Шеста; с. Грамада - Александър Стамболийски;  Ангел Мишев; Безименна; Бели Брег; Боян Чонос; Бреслето; Видин; Крум Бъчваров; Мико Нинов; Пенчо Славейков; Петко Р. Славейков; Рача; Спортист; Странджа; Тошо Хаджийски;  Трайчо Костов; Хан Аспарух

На 14.10.2014 г. /08:45-09:30 и 16.15-17.00 ч/ - гр. Видин - Байкал; Бдинци; Безименна - бл. трафопост Hово Гробище, бл. трафопост Стара Планина /махалата/ ;  Бонония; Екзарх Йосиф I; Запад - бл. Западна Складова База; Иглика; Камелия; ;местност Алимана - бл. Училище; местност Северна Промишлена Зона - бл. Ремонтна Работилница; Незабравка; Палма; Пчеларска; Росица;  Седма; Синчец; Стара Планина  
На 14.10.2014 г. /09:15-17:00 ч/ - гр. Видин - Екзарх Йосиф I; Запад - бл. Западна Складова База

На 15.10.2014 г. /08:45-09:45 ч/ - с. Ново село; с. Балей; с. Куделин; с. Връв
На 15.10.2014 г. /09:00-09:45 ч/ - с. Балей - Александър Стамболийски; Асен Балкански; Боян Чонос; Васил Коларов; Вела Пеева; Георги Бондоков; Георги Димитров; Девети Септември;  Дунав; Иван Вазов; Ленин; Московска; Тимок; Трую Христов; с. Връв - Адалберт Антонов;  Александър Димитров; Антон Иванов; Асен Балкански; Асен Халачев; Боян Чонос; Братя Миладинови; Васил Друмев; Васил Коларов; Васил Левски; Вела Пеева; Виктор Юго; Витко Иванов; Гаврил Генов; Генерал Владимир Заимов; Генерал Гурко; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Динов; Георги Кирков; Георги С. Раковски; Граф Игнатиев;  Девети Септември; Димитър Благоев; Димитър Полянов; Д-р Петър Берон; Дунав; Иван Вазов;  Иван Гюнкин; Индже Войвода; Йордан Данов; Йорданка Николова; Кирил и Методий; Климент Охридски; Комсомолска; Коста Йорданов; Кочо Честименски; Ленин; Лиляна Димитрова; Мико Нинов; Митко Палаузов; Найден Геров; Неофит Рилски; Никола Й. Вапцаров; Панайот Волов;  Панайот Хитов; Патриарх Евтимий; Пеньо Пенев; Станке Димитров; Тодор Каблешков; Тодор Младенов; Толбухин; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хан Крум; Христо Ботев; Христо Смирненски; Шипка; с. Куделин - Албена; Боян Чонос; Васил Левски; Виктор Юго; Гаврил Генов;  Генерал Владимир Заимов; Георги Димитров; Дом Социални Грижи; Карл Маркс; Лиляна Димитрова; Митко Палаузов; Мичурин; Олег Кошевой; Спортист; Христо Ботев; Христо Смирненски; Юрий Гагарин; Ново Село; Александър Стамболийски; Архитект Илия Попов;  Асен Златарев; Балкан; Бачо Киро; Борис Бенчев; Васил Левски; Велико Търново; Вихрен;  Войвода Тодор Велков; Възраждане; Генерал Гурко; Генерал Скобелев; Генерал Столетов;  Георги Бенковски; Георги Марков; Георги С. Раковски; Гоце Делчев; Градинска; Демокрация;  Димитър Полянов; Добруджа; Драва; Дунав; Захари Стоянов; Иван Вазов; Иван Рилски; Искър;  Камчия; Кирил и Методий  
На 15.10.2014 г. /09:15-09:45 ч/ - с. Балей - Албена; Александър Стамболийски; Васил Коларов; Васил Левски; Гео Милев; Георги Бондоков; Георги Димитров; Георги С. Раковски;  Дом Социални Грижи; Дунав; Иван Вазов; Тодор Петров; Трую Христов; Филип Тотю; Хан Аспарух; Христо Ботев; Юрий Гагарин; с. Брегово - Адалберт Антонов; Алабин; Алеко Константинов; Александър Димитров; Александър Стамболийски; Антим Първи; Асен Балкански; Асен Халачев; Безименна; Белене; Борис Бенчев; Борис Попарданов; Боян Чонос;  Васил Коларов; Васил Левски; Вела Пеева; Виктор Юго; Владимир Заимов; Гаврил Генов;  Генерал Тотлебен; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Бондоков; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Гоце Делчев; Граф Игнатиев; Димитър Благоев; Димитър Грънчаров; Димитър Зограф; Димитър Полянов; Димо Хаджидимов; Д-р Петър Берон; Дунав;  Елещеф; Елин Пелин; Емил Марков; Ернст Телман; Заря На Комунизма; Иван Вазов; Индже Войвода; Кирил и Методий; Климент Охридски; Константин Фотинов; Кочо Честименски; Лев Толстой; Ленин; Любен Каравелов; Мико Нинов; Мирон Брезоев; Митко Палаузов; Мичурин;  Найден Геров; Неофит Бозвели; Неофит Рилски; Никола Ботушев; Никола Й. Вапцаров; Олег Кошевой; Отец Паисий; Панайот Волов; Панайот Хитов; Патриарх Евтимий; Пенчо Р. Славейков;  Петко Д. Петков; Полянска; Презвитер Козма; Първи Май

На 17.10.2014 г. /08:30-15:45 ч/ - с. Бойница – Васил Левски; Пуйо Войвода
На 17.10.2014 г. /14:15-16:30 ч/ - с. Дълго поле - I- кв.; Осма; Пета; Първа; Трета; Тринадесета;  Четвърта; Четиринадесета; Шеста; с. Костичовци - Васил Коларов - бл. Вила; Георги Костадинов; Двете Партизанки; Живко Пуев; Илия Филипов; Кузман Георгиев; Никола Еленков;  Партизани; Ремсисти; Ск Спартак; Сталинградска Битка; Стоян Георгиев; Христо Смирненски; Скомля; Втора; Девета; Единадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седма; Трета;  Тринадесета; Четвърта; Шеста
На 17.10.2014 г. /13:45-15:45 ч/ - с. Бойница - Ангел Кънчев; Асен Балкански; Боян Българанов;  Боян Чонос; Бузлуджа; Васил Левски; Витоша; Владимир Заимов; Връшка Чука; Ген. Скобелев;  Ген. Столетов; Генчо Косовски; Георги Бенковски; Георги Димитров а; Георги Кирков; Георги С. Раковски; Дунавска; Еделвайс; Иван Вазов; Искър; Йонка Маркова; Кирил и Методий; Ком;  Коста Йорданов; Лайка; Марек; Марица; Мико Нинов; Михайлова; Мишо Мишев; Мусала;  Несебър; Никола Й. Вапцаров; Оборище; Огоста; Опълченска; Палма; Пейо К. Яворов; Перчо Йорданов; Петко Р. Славейков; Пирин; Поляна; Поповчец; Преспа; Пуйо Войвода; Разлог; Рила;  Симеонова; Славянска; Средна Гора; Стара Планина; Стефан Караджа; Толбухин; Тополовец;  Трайчо Костов; Трапезица; Хаджи Димитър; Хайдук Чешма; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цанко Урманов; Цанко Церковски; Цар Самуил; Царевец; Цибър; Цоко Кюртов;  Черни Връх; Шипка; Юрий Гагарин; Кула; Възраждане; Георги Градинаров - бл. Извън Регулация; Янко Сакъзов


Монтанска област
На 13.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Васил Левски; ул. Веренишка; ул. Георги С. Раковски; ул. Св. Св. Кирил и Методий; Камен Цанов; Черковна
На 13.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - улици  Бахчите; Братя Миладинови; Искър; Пирот;  Стадиона; Тимок; Тунджа;
На 13.10.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Станево - Двадесет и девет; Тридесет и девет; Тридесет и едно; Тридесет и осем; Тридесет и седем; Тридесет и три; Тридесет и шест; Четиридесет;  Четиридесет и пет; Четиридесет и три; Четиридесет и шест
На 13.10.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - гр. Монтана - ул. 22-ри Септември; ул. Панайот Хитов - бл. На ъгъла; ул. Свети Климент Охридски; ул. Стефан Савов; ул. Трапезица; ул.  Юрий Венелин  
На 13.10.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - с. Златия - Веселец; Вола; Георги Бенковски; Георги Димитров;  Девети Септември; Извън Регулацията - бл. Казанка; Искър; Ленин; Методи Попов; Мусала;  Никола Кръстев; Петър Попов; Първи Май; Совата; София; Стефан Караджа; Суворов;  Терешкова; Христо Смирненск и; Цибрица; Черно Море
На 13.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Пишурка - Васил Левски; Георги Бенковски; Девети Септември; Кирил и Методий; Никола Йонков Вапцаров; Поп Андрей; Странджа; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Шипка; Юрий Гагарин
На 13.10.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Дълги дел - ул. Девета; ул. Десета; ул. Осма; ул. Първа; ул. Седма; ул. Шеста
На 13.10.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - с. Станево - Втора; Двадесет; Двадесет и две; Двадесет и едно; Двадесет и три; Двадесет и шест; Дванадесет; Девета; Деветнадесет; Осемнадесет;  Осма; Петнадесет; Първа; Седемнадесет; Трета; Тринадесет; Четиринадесет

За периода 14-16.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Златия - Веселец; Вола; Георги Бенковски; Георги Димитров;  Девети Септември; Извън Регулацията - бл. Казанка; Искър; Ленин; Методи Попов; Мусала;  Никола Кръстев; Петър Попов; Първи Май; Совата; София; Стефан Караджа; Суворов;  Терешкова; Христо Смирненск и; Цибрица; Черно Море

На 14.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Захари Стоянов; ул. Райна Княгиня; Веренишка; Свети Патриарх Евтимий; Цар Иван Александър
На 14.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - Бор; Липа; Ломски Казарми; Петрохан - бл. Магазин;  Струма
На 14.10.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Трети Март; Сградата на ВиК и фирма Огоста М
На 14.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом - Георги Манавски; Драгоман; Захари Стоянов; Любен Каравелов; Пирин; Пристанищна - бл. Кале; Раковска; Садовете; Свобода; Цветан Тодоров
На 14.10.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Якимово - 23- септември; Войн Петров; Георги Димитров;  Георги Кирков; Георги Комитски; Драгоевска; Йордан Чушков; Качо Комитски; Кръсто Белчев;  Македонска; Панайот Хитов; Партизанска; Петър Димитров; Пиротска; Първо Трифонов;  Росица; Симеон Иванов-мончо; Султаница; Филип Тотьо; Христо Ботев ; Христо Михайлов;  Цанко Церковски; Шипка
На 14.10.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Вършец - ул. Алеко Константинов; ул. Архитект Нешев; ул. Банкя; ул. Ботуня; ул. България; ул. Д-р Елена Теодосиева; ул. Д-р Константин Пенев;  ул. Иван Вазов - бл. Изток; ул. Липа; ул. Република; ул. Тодорини Кукли  
На 14.10.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Говежда - ул. Втора; ул. Двадесет и девет; ул. Двадесет и осем; ул. Двадесет и шест; ул. Тридесет; ул. Тридесет и две; ул. Тридесет и девет;    ул. Тридесет и едно; ул. Тридесет и три; ул. Тридесет и четири

На 15.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Славянска; ул. Александър Стамболийски
На 15.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - улици  Бор; Липа; Ломски Казарми; Петрохан; Струма
На 15.10.2014 г. /08.45-16.00 ч/ - с. Станево - Двадесет и девет; Тридесет и девет; Тридесет и едно; Тридесет и осем; Тридесет и седем; Тридесет и три; Тридесет и шест; Четиридесет;  Четиридесет и пет; Четиридесет и три; Четиридесет и шест
На 15.10.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Комощица - Антим Първи; Бенковски; Братя Миладинови;  Васил Левски; Иван Вазов; Симеон Ив. Бонев; Христо  Смирненски; Христо Ботев
На 15.10.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Монтана - Трети Март; бл. Акистика - вх. А, Б, В; Шивашко ателие на ул. Цар Асен
На 15.10.2014 г. /09.00-09.40 и 16.00-16.30 ч/ - гр. Берковица - кв. Беговица - бл. Хлораторно;  кв. Заряница; Извън Регулацията - бл. кв. Беговица; Профилакториум - бл. Нова Хижа; Комполигонски Влек - бл. Овчарници; ул. Кирил и Методий; ул. Лале; ул. Малинарка; ул. Мрамор; ул. Първи Май; кв. Раковица; кв.  Раковица ул. 1-ви Май; ул.  Иглика; ул. Крайречна; ул. Криви Рог; ул. Лале; ул. Малина; ул. Мир; ул. Пролет; ул. Свобода; ул. Добри Чинтулов; ул. Панайот Хитов; ул. Усин Керим; ул. Братя Миладинови; ул. Ружа; ул. Свобода; ул. Страцимировска; ул. Чайка
На 15.10.2014 г. /09.15-16.30 ч/ - гр. Берковица - ул. Александър Стамболийски; ул. Алчов Баир;       ул. Ангел Кънчев; ул. Берковска Река; ул. Битоля; ул. Вардар; ул. Георги Бенковски; ул. Гоце Делчев; ул. Детелина; с. Заряница - Авила вила; търговски Комплекс ; ул. Захари Стоянов;     ул. Здравец; ул. Здравченица; ул. Иван Вазов; ул. Извън Регулацията - бл. Вила; бл. Масивна Постройка; ресторант Ловен Дом; ул. Калето; ул. Кирил и Методий; ул. Ком; ул. Лерин; ул. Люляк; ул. Минзухар; ул. Мрамор - бл. Тото пункт; ул. Николаевска; ул. Охрид; ул. Панорама;    ул. Пиротска; ул. Пиротски Път; ул. Поручик Грозданов; ул. Поручик Савойски; ул. Рила Авила;     ул. Синия Вир; ул. Теменуга; ул. Тузлата; ул. Христо Ботев; ул. Христо Смирненски; ул. Черковна; ул. Шабовица; ул. Явор
На 15.10.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Лехчево - ул. Александър Стамболийски; ул. Антим Първи;     ул. Васил Априлов; ул. Васил Левски; ул. Веселец; ул. Георги Димитров; ул. Девети Септември;    ул. Димитър Благоев; ул. Елин Пелин; ул. Любен Каравелов; ул. Никола Й. Вапцаров;     ул. Паисий Хилендарски;  ул. Панайот Хитов;  ул. Тодор Семерджиев; ул. Христо Ботев; ул. Христо Михайлов; ул. Цветко Терзийски; ул. Юрий Гагарин
На 15.10.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - с. Лехчево - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Априлов;     ул. Георги Димитров; ул. Димитър Димов; ул. Иван Вазов; ул. Кирил и Методий; ул. Лиляна Димитрова; ул. Оборище; ул. Паисий Хилендарски; ул. Партизанска; ул. Пейо Яворов;     ул. Пеньо Пенев; ул. Сергей Румянцев; ул. Софроний Врачански; ул. Хаджи Димитър; ул. Хан Кубрат; ул. Христо Ботев; ул. Христо Михайлов; ул. Христо Смирненски; ул. Цанко Церковски;     ул. Цар Крум; ул. Цветко Терзийски
На 15.10.2014 г. /11.00-16.00 ч/ - с. Лехчево – ул. Антим Първи; ул. Бенковски; ул. Братя Миладинови; ул. Васил Левски; ул. Владимир Заимов; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров  бл. Стопански двор; ул. Добруджа; ул. Ивайло; ул. Иван Шишман; ул. Колхозна; ул. Марин Дринов; ул. местност Маданска бара - бл. Къща; ул. Оборище; ул. Панайот Хитов; ул. Пейо Яворов; ул. Софроний Врачански; ул. Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър; ул. Хан Аспарух;     ул. Хан Кубрат; ул. Христо Смирненски
На 15.10.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - с. Комощица - Асен Златаров; Бузлуджа; Вапцаров; Васил Друмев; Генерал Скобелев; Гео Милев; Девети Септември; Дончо Атанасов; Кирил и Методий;  Ломска; Любен Каравелов; Паисий; Славейков; Христо Ботев

На 16.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Плиска; ул. Антим
На 16.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - улици Алеко Константинов; Братя Миладинови; Гоце Делчев; Искър; Люляк; Марица; Пелистър; Пирот; Славянска; Стадиона; Стара Планина; Тимок;  Тунджа; Цар Петър; Шести Септември
На 16.10.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Монтана - ул. 22-ри Септември; ул. Жеравица; ул. Княз Александър Батенберг; ул. Свети Климент Охридски; ул. Стефан Савов; ул. Юлиус Ирасек
На 16.10.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Владимирово - ул. Ангел Петков; ул. Владимир Петков Минчев; ул. Лютенска Дружина; ул. Найден Коцов Вълов; ул. Огоста; ул. Панталей Димитров;    ул. Стамен Илиев; ул. Христо Коцов; ул. Цветан Василев; ул. Черковна
На 16.10.2014 г. /10.30-16.00 ч/ - с. Владимирово - ул. Александър Стамболийски; ул. Владимир Петков Минчев; ул. Гаврил Генов; ул. Замфир Попов;  ул. Лютенска Дружина; ул. Найден Коцов Вълов; ул. Никола Ефремов; ул. Парка на свободата; ул. Петко Коцов Лечев; ул. Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Коцов; ул. Цветан Василев
На 16.10.2014 г. /11.00-16.00 ч/ - с. Владимирово - ул. Бачо Киро; ул. Васил Левски; ул. Витан Младенов; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Петров Лилов; ул. Давид Тонов; ул. Иван Донков;     ул. Камен Тошев; ул. Лютенска Дружина; ул. Найден Коцов Вълов; ул. Никола Ефремов; ул. Нов Път; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Михайлов

На 17.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – жк. Плиска
На 17.10.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - Вакумна Фабрика; Дългошевско Шосе;  Младеново;  Сергей Румянцев; Страхил Войвода; Трифон Панов
На 17.10.2014 г. /08.45-16.00 ч/ - Био ЕЦ Долно Церовене
На 17.10.2014 г. /09.00-13.00 ч/ - с. Комощица – Кирил и Методий; Ломска
На 17.10.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Вършец – ул. България
На 17.10.2014 г. /09.15-10.10 и 14.30-15.30 ч/ - гр. Вършец - Алеко Константинов; Архитект Нешев; Банкя; Ботуня; България; Д-р Дамян Иванов; Д-р Елена Теодосиева; Д-р Константин Пенев; Иван Вазов - бл. Изток; кв. Изток - Извън Регулация; бл. Стопанска сграда; Климент Охридски; Липа; местност Пречиствателна Станция; Република; Сан Стефано; Тодорини Кукли; Горна Бела Речка; Втора; Дванадесет; Девета; Десета; Осма; Пета; Петнадесет; Първа; Седма;  Трета; Тринадесет; Четвърта; Четиринадесет; Шеста; Шестнадесет; с. Горно Озирово -  Бенковски; Бор; Братя Миладинови; Вардар; Васил Левски; Васил Петлешков; Веслец; Вихрен;  Елин Пелин; Зорница; Иванчо Комитата; Камен Дол; Кирил и Методий; Кокиче; Ком; Котля;  Кубрат; Леденика; Любен Каравелов; Малина; Минзухар; Младост; Момина Сълза; Мусала;  Н. Й. Вапцаров; Петър Берон; Плиска; Райна Княгиня; Ружа; Синчец; Стара Планина; Стефан Караджа; Стрешер; Теменужка; Тинтява; Хаджи Димитър; Хан Аспарух а; Хан Крум; Христо Ботев; Цар Борис I; Цар Калоян; Явор; с. Долна Бела Речка - Втора; Дванадесета; Девета;  Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма – бл. Къща; Пета; Петнадесета;  Първа; Седемнадесета; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеснадесета; Шеста; с. Долно Озирово - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта
На 17.10.2014 г. /09.30-14.30 ч/ - гр. Монтана - пл. Жеравица - бл. Драматичен Театър;  ул. Извора; ул. Славейков - бл. Павилион за вестници, ресторант Монтанезиум, тото Пункт
На 17.10.2014 г. /12.00-12.40 и 15.00-16.00 ч/ - с. Видлица – Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девет; Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Девета; Деветнадесета; Единадесета; Извън Регулация - бл. Вила;  Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Трета; Тринадесета;  Шеснадесета; Шеста; с. Горно Церовене; Втора; Главна; Двадесет и втора; Двадесет и девета;  Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета;  Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета;  Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седемнадесета;  Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и първа; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта;  Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Каменна Рикса;  Втора - бл. Краварник; Двадесет и втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и пета;  Двадесет и първа; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета;  Девета; Десета; Единадесета; местност Спадалище; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета;  Първа; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и девета; Тридесет и осма;  Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта; Тридесет и шеста;  Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиридесета; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; гр. Монтана; Извън Регулацията - бл. Стоп; трафопост За Лозята; трафопост Свети Илия; Марин Дринов; местност Расника - бл. Вила; Рибарник; с. Чемиш; Втора; Главна - бл.  Мелница; Стопански Двор; Дванадесет; Девета; Десет


Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Б. Данев пред Фрог: Скача безработицата с вдигането на тока 15| 4043 |01.10.2014 . Миков за тока: Зимата на 2013 г. може да стане есента на 2014 9| 4523 |26.09.2014 . Енергиен експерт пред Фрог: Вдигането на тока трябва да е с 50% и хората ще умрат 12| 5195 |26.09.2014 . Цветан Василев: Има конспиративен сценарий да се разбие банката 31| 6522 |11.07.2014

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах