6| 6393 |19.10.2013 НОВИНИ

ЦСКА нокаутира Левски за шест минути

.
Неманя Милисавлевич, Апостол Попов и Емил Гъргоров оплетоха мрежата на сините от 31-та до 37-та минута на първото полувреме.Пре втората част червените удариха и греда. ЦСКА победи с класика - 3:0.

В 31-ата минута бърза атака на "червените" завърши с отлично подаване на Гъргоров, който намери връхлитащия от втора позизия Милисавлевич. Играчът с номер 11 преодоля технично Горан Блажевич и даде аванс на ЦСКА.

Безумен фаул на Дъстли Мюлдер в 35-ата минута доведе до опасност в близост до вратата на "сините", а при последвалото центриране Попов с глава направи 2:0.

Глупостите в синята защита продължиха и след поредната грешка на Йордан Милиев Гъргоров направи 3:0 на празна врата в 37-ата минута. Попадението буквално взриви трибуните с фенове на "армейците".